حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

We sincerely apologize for the delay in the addition of new articles.

We experienced technical difficulties, but they are now taken care of..

Thank you for visiting Hazl.com!

*.*.*.*.*

July 28th, 2013

 
موضوع انشاء

فدوی در دوران نوجوانی هم ،از موضوع انشاء " بهار را تعریف کنید " چندان دل خوشی نداشت چراکه می پنداشت که انشاء همه ی شاگردان را، یکنفر نوشته است!،و شاید هم بچه ها و حتا بهار،در آن روزگار،بیش از آن چیزی برای گفتن نداشتند !..

باری-  فدوی نمی داند که بچه های امروزی،فصل بهار ،که حالا انواع گوناگونی مانند بهارعربی و اخیرا ًبهار ترکی دارد را، چگونه تعریف می کنند ؟ و بهار ایرانی آیا ،که سرود را یاد مستان داد، و البته توسط مقام معظم رهبری متع الله المسلمین بطول بقائه دولته و توابع ،به خزان و برگریزانی هولناک تبدیل شد، درانشاء شان جائی دارد ؟

--------------------------------------------

اگر دستم  رسد بر چرخ گردون ...  

فدی در مرور خبرهای امشب،به خبری رسید که  او را یاد خبرمشابهی پیش از اینها،و عواقبی که

برای جوانان وطن سابق داشت انداخت :

به گزارش انتخاب ؛ یکی از این مراسمها ! در قالب جشنواره ای که همه همدیگر را خیس میکنند برگزار میشود .

جشنواره "سونگ كران" یا همان آب پاشی در تایلند ، امسال نیز همانند سالهای گذشته با استقبال ویژه ای از سوی مردم این كشور برگزار شد .

این فستیوال سالانه در منطقه "ناراتیوات " در جنوب تایلند برگزار می شود و در آن مردم این كشور با در دست داشتن هرگونه وسیله ای از جمله سطل و یا تفنگ آب پاش اطرافیان خود را خیس می كنند .

 

آنچه که فدوی بیاد می آورد، مراسم مشابهی بود در سال 90 که واکنش بقول برادران، مهندسی شده ی نیروی انتظامی که گویا وظیفه دیگری جز اجرای عملیات ایذائی بروی ملت را ندارد،به شرح زیر در پی داشت :

جانشین فرمانده نیروی انتظامی: آب بازی ممنوع است/ افرادی که اقدام به آب بازی می کنند به مراجع قضایی معرفی می شوند ! / آفتاب- تیتر

و مشروح خبر :

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از دستگیری عده‌ای در پارک آب و آتش خبر داد و گفت: پشت موضوع آب بازی اهداف دیگری وجود دارد ! که تعدادی از جوانان وسیله رسیدن به آن شده‌اند. آنها باید بدانند که این دعوت‌ها سبب خیر نیست و دعوت به شر است. سردار احمدرضا رادان اظهار داشت: آنچه برای پلیس ملاک است عمل در چارچوب قانون و احترام به ارزش‌ها و هنجارها است. یک بار در گذشته اعلام کردیم که آب‌بازی و هنجارشکنی ممنوع است و هرکجا که خارج از این قاعده عمل شود پلیس تحمل آن را ندارد ! ..سر خط/بنقل از پیک ایران  - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب ،یکوقت دچار توهّم انتخاباتی نشده که با آمدن برادر روحانی قرار است چیزی تغییر کند؛ خیر زیرا مرغ اسلامی- اگرهم  پیدا بشود- یک پا دارد!..

باری- فدوی مقدمتاً وبعنوان دستگرمی،فرمایش فرمانده ی سلب آسایش مردم را از دویچه وله نقل می کند:

اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی، روز سه‌شنبه (۱۱ تیرماه) گفت که با آمدن دولت جدید تغییری در روند طرح امنیت اخلاقی ایجاد نمی‌شود . ! *

و اما فدوی بعنوان حسن مؤخره! ،گزارش توطئه ی جوانان ایرانی برعلیه امنیت ملی(آخوندی- م) را در پیوند با بحث شیرین آب بازی! که در مقدمه آمد ،در پی می آورد، تا رِأی دهندگان محترم،لذت اش را ببرند و یادشان باشد که 8 سال بعد هم حتماً یه اشاره ی امام حاضر،پای صندوق رأی بروند  !:

به گزارش کرج رسا، طی هفته گذشته با فراخوان های متعدد شبکه های اجتماعی در فضای مجازی خصوصا "فیس بوک"، مراسم آب بازی در پارک ایران زمین عظیمیه برگزار شد .

این مراسم که از ساعت 16 در شمال این پارک (ایران زمین) با حضور مختلط دختران و پسران جوان آغاز شد تا ساعت 19/30 ادامه یافت .

به گفته شاهدان محلی، این کارناوال 3 ساعته که در حضور مامورین انتظامی برگزار شد در نهایت با دستگیری حدود 50 نفر از شرکت کنندگان توسط ناجا به پایان رسید، که بعد از انتقال این افراد به کلانتری 14 رسالت واقع در سه راهی شهرک اوج، خانواده های دستگیر شدگان که در حدود 500 نفر بوده اند با تجمع در محل این کلانتری با سر دادن شعار های هنجارشکنانه خواستار آزادی بازداشت شدگان شدند که در نهایت این تجمع با مداخله ی نیروهای اداره آگاهی و یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان کرج در ساعت 24 پایان یافت .

ملاحظه کردید؟

زیاده مع الاسف "ارزی" نیست {که جوانان برای آب بازی به تایلند ببرند !}

-----------------------------

* در اینصورت آن ترانه ی معروف اندی که می گوید: "خوشگلا باید برقصن ، خوشگلا باید برقصن "

که بشرح زیر بقول عوام up to date شده است،درست است :

خوشگلا باید بترسن !- خوشگلا باید بترسن !

---------------------------------------------------------------------

دفع فاسد به افسد

فدوی همواره و به تکرار گفته بود که برادران در نیروی محترم انتظامی،پیرو رأفت اسلامی ، و از رقت قلبی چشمگیربرخوردارند،لکن خوانندگان محترم ضد انقلاب زیر بار نمی رفتند، تا اینکه "آفتاب آمد دلیل آفتاب" * در این پیوند، به بخشی از اظهارات برادرمرتضوی در دادگاه کهریزک،بنقل ار بهار نیوز نگاه کنید،تا به "ارز"  فدوی برسید :

.وی(مقتول) در زمان اغتشاش و هنگام دستگیری فقط از سوی یک مأمور سیلی محکمی می‌خورد به طوری که به گواه دوستانش عینک وی ۵ متر پرتاب می‌شود !...

این اظهارات در حاشیه ،به سطح بالای دارو و درمان در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما نیز، اشاره دارد:

کامرانی در بیمارستان لقمان فوت شده بود و من هیئتی از پزشکان متخصص را دعوت کردم تا پرونده را به طور دقیق مطالعه کند.نه تنها قصور درمانی رخ داده بلکه پرسنل بیمارستان چندین آمپول اشتباه از جمله دیازپام ۶ میلی‌گرم، آمپول انسولین به وی تزریق کردند ! ..و در نظریه پزشکان که در ۶ برگ به دادگاه ارائه دادم، این موارد هست.وی گفت: بنابراین کامرانی بر اساس نظریه پزشکی قانونی اصلاً در کهریزک کتک نخورده و ضرب و شتمی صورت نگرفته است

زیاده جسارت است ..

انتصاب

فدوی اگر ملاحظه کرده و نگوید بیشتر اوقات،دستکم پاره ای از وقتها،از خاج پرستان لعنةالله علیهم اجمعین شدیداً لج اش می گیرد که فیلم های ورجاوند ما را،همینطور بدون بلیط ، و الا ماشاءالله و بقول خودشان for free نگاه می کنند ،ملاحظه کنید :

سوزان امینی از سوی دیوان عالی ایالت واشنگتن به قضاوت در دادگاه عالی ناحیه کینگ در این ایالت برگزیده شده است .
خانم امینی نخستین شهروند خاورمیانه ای است که در تاریخ ایالت واشنگتن برای خدمت در دادگاه عالی این ایالت برگزیده شده است. فرماندار واشنگتن در مراسم اعلام انتخاب امینی به عنوان قاضی دادگاه عالی، از وی به عنوان قاضی یاد کرد که صاحب تجارب ارزنده ای در عرصه های گوناگون از جمله امور مهاجرت و حقوق معلولان است . /voa

فدوی از قضا در بیت رهبری ملتزم رکاب بود که خبر دردناک فوق، به سمع و نظر مبارک رسید؛ فرمودند حتا اگر فشار تحریم ها را که برای ایشان به دلائلی ،به شهد و شکر می ماند، دو برابر هم کنند،زیر بارنمی روند زیرا آن ضعیفه ی سجادیه ی  ضد انقلاب، چگونه می تواند برخلاف مقرارات سهمگین دین حنیف که در پی می آید،آنهم در ممالک محروسه امریک،به قضاوت بنشیند :

در قرآن آمده است: «. . . وَاسْتَشْهِدُواْ شَهِيدَيْنِ من رِّجَالِكُمْ فَإِن لَّمْ يَكُونَا رَجُلَيْنِ فَرَجُلٌ وَامْرَأَتَانِ . . .»

یعنی: «و دو نفر از مردان خود را به گواهي گيريد ، و اگر دو مرد نبودند ، يك مرد و دو زن» !*

فدوی بسیار کوشید که معظم له  را قانع کند ، لکن تا لحظه ی نگارش این مختصر، البته توفیقی نداشته است !..

----------------------------------------------------------------------------

تازه های علمی

فدوی پیش از اینهم البته به تأکید و تکرار "ارز" کرده بود که سهم مؤمنین،در تمدن بشری،سهم اندکی نبوده و مثالهائی را نیز آورده بود که دیگر مکرر نمی کند،لکن فقره ی جدیدی را بگزارش الف ، به آمار ورجاوند پیشین ،بشرح زیر علاوه می کند :

دستگاه مُهرشوی هوشمند نماز اختراع شد !

مخترع جوان شاهرودی، دستگاهی ساخته است که می‏شود به وسیله آن مهرهای جرم گرفته را در مدت 30 ثانیه شست‏وشو داد . !  /الف

فدوی یادش باشد که این اختراع شگفت انگیز را، به آگاهی مهندس جوان ایرانی بابک فردوسی، که در رأس پروژه دو و نیم میلیارد دلاری شیطان بزرگ ، کاوشگر مریخ نورد را از پاسادنای لس آنجلس ، به شایستگی هدایت و به سطح مریخ نشاند برساند که این بار، چند فقره از ُمهرهای کذائی را ،بمنظور استفاده ی ساکنین احتمالی مریخ، احتیاطاً در خورجین آن مریخ نورد ُملحد بگذارد،که کار از محکم کاری عیب نمی کند !..

 زیاده "ارز"ی نیست !..

------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُراف


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

به نظرم اشكالات عمده وارد بر سريال «راستش را بگو» اينهاست: 1- ترويج روابط غيراخلاقي و آزاد بين پسران و دختران 2- القاي تز انحرافي اسلام منهاي روحانيت 3 - ترويج عرفانهاي كاذب 4- ورود بدعت خطرناك اعتراف به گناه 5- القاي نافرماني مدني 6 - ارائه الگويي نامناسب و غير واقعي از دختران محجبه 7- زيرپا گذاشتن موضوع مهم خودسازي و اصلاح فردي 8- ارائه چهره اي خشن و غيرمنطقي از مأموران امنيتي 9- ترسيم وضعيت سياه و فاسد از جامعه و مردم شريف .
0433---0912

 

  مراتب در مجالی ،جهت اطلاع و اقدام لازم،به آگاهی و سمع و نظر مسؤلین محترم، اعلی الله مقامهم اجمعین رسید . ضمن تشکراز اطلاع رسانی(جاسوسی- م) فرمودند در این حد دیگر راضی به زحمت شما نبودند زیرا همان یکی دو فقره ی نخست،برای اعدام نویسنده- کارگردان- نور پرداز و خدمتکاری که استودیو را نظافت کرده-آبدارچی، و نیز همسایگان راست و چپ آنان،کفایت می کند؛ بقیه را نیزمی گذارند بحساب بستا نکار شما ،که اگر در آینده "بدخواه مد خواهی" چیزی داشتید ، مصرف شوند .منتظر سایر گزارشات شما هستند برادر 0433---0912 !    و من الله التوفیق

---------------------------------------------

آقاي اردوغان شما که تا ديروز سنگ داعيه مردم مسلمان سوريه را به سينه مي‌زديد حالا چه شده که سينه ملت خودتان را با گلوله مي‌شکافي !
يک دبير بازنشسته از شهرستان سراب

 

همین را بگو؛ خاک بر سر دارد ادای مقام معظم رهبری  ما را در سال 88 در می آورد!..ای ...

ای .... خلق را تقلیدشان بر باد داد،برادربازنشین !..

------------------------------------

با اصلاح قانون انتخابات حضور مردم و شوراي نگهبان در انتخابات كمرنگ شده و كانديداهاي احتمالي با لابي گري با رجال سياسي به زد و بند مي پردازند و رئيس جمهور آينده منتخب رجال سياسي خواهد بود نه ملت. لذا به نظر نمي رسد كه شوراي نگهبان آن را منطبق با قانون اساسي قلمداد كند .
5764---0912
و يك شهروند ديگر

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد .فرمودند که رئیس جمهور،بفرموده ی علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين،درحکم دست پنجم خر است وافزودند که نگران ملت هم نباشید چرا که ملت، در چارت سازمانی حکومت شکوهمند اسلامی ما،شاگرد تنبلی ست که دائم هم غایب است ،برادر 5764---0912 !

----------------------------------------------------------

* چرا آقاي احمدي‌نژاد رياست‌جمهوري از يک طرف صحبت از ضرورت حفظ بيت‌المال مي‌کند ولي از طرف ديگر در سفر به روسيه 100 نفر را همراه خود مي‌برد. بالاخره هزينه سفر اين تعداد همراه با کدام کشور است .
2624---0912

 

با کشور امام زمان(عج).اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر 2624---0912 ؟!

------------------------------------------

 

رسانه هاي عراقي از خنثي شدن يك توطئه خبيثانه تروريستي عليه شهر مقدس نجف و مراجع عظيم الشان شيعه در نجف خبر دادند. از سويي تروريستها در سوريه حرم مطهر حضرت زينب(س) زا تهديد مي كنند. از سوي ديگر عناصر مزدور وهابي در لبنان رهبران لبناني را تهديد مي كنند. دقيقا يك فكر پشت اين مسائل نهفته و آن هم نقشه هاي آمريكا و رژيم صهيونيستي است. من معتقدم نيازي نيست يك لشكر به اين مناطق اعزام كنيم ولي ما بايد نيروهاي زبده و ولايي در آن كشورها را انتخاب كرده و آموزشهاي لازم را به آنها بدهيم تا پيروان قرآن و عترت در برابر توطئه ها توان ايستادگي پيدا كنند .
سعيد كيان پور

 

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین همایون عنبرآسایشان رسید . در بازدم فرمودند که حق با شماست و افزودند که هیچکس به اندازه ی خود  شما برای انجام  این مأموریت خداپسندانه ،مساعد و مناسب نیست؛ فلذا اضافه کردند که سر راه دم بیت بقول عوام stop by کرده،مقادیری اسلحه و مهمات و دلاربار بزنید،برادر سعید.    و من الله التوفیق

----------------------------

كساني كه در دولت هاي گذشته و يا اين دولت خواب رابطه با آمريكا شيطان بزرگ را مي ديدند و مي بينند زود بلند بشوند و به شكل درست بخوابند و اگر خواب مذاكره با آمريكا را مي بينند متوجه باشند كه لقمه حرام خورده اند هرچه زودتر توبه كنند و روزي حلال به منزل ببرند .
4587-0912

 

مراتب شدیدا ً به آگاهی مخاطبان رسید؛ پوزش خواسته و گفتند نمیشود لکن! زیرا قرص خواب چینی خورده اند، برادر 4587-0912 !

----------------------

به دولت بايد دست مريزاد گفت از اين همه محبت و مهرباني كه در آموزش وپرورش وجود دارد. ديگر چقدر بايد بچه هاي بي گناه و پاك و معصوم جان خود را از دست بدهند تا مسئولان به فكر چاره باشند . !
يك شهروند

 

مراتب در مجالی که چندانهم شنگول نبودند و در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین همایون عنبرآسایشان رسید . در بازدم فرمودند به حد نصاب که رسید،خودشان خبرتان می کنند،برادر شهروند!

-----------------------------

براي تهيه لباس با پوشش مناسب هرچه گشتم پيدا نكردم. چرا متوليان امر با واردكنندگان توليدكنندگان و فروشندگان كه لباس هاي بازار را در مدل هاي ناهنجار و غربي منحصر كرده اند هيچ برخوردي نمي كنند؟ !
6277---0919

 

مراتب در شرایطی که چندانهم شنگول نبودند، به شرف عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید .قدری تأمل کرده و دستورفرمودند که برای برخورد با معضل فوق،یک فقره تانک به محل اعزام کنند،برادر 6277---0919 !

----------------------------------

به موضوع استقبال قشر جوان از نماز جماعت مساجد در طول سال بايد بيشتر پرداخته شود. روزنامه نگاران و رسانه ها بايد اين صحنه هاي زيبا را هرچه بيشتر به تصوير بكشند و گزارش مستند از آن ها تهيه بكنند .
5234---0914

 

خدا فدوی البته بی تقصیررا بکشد زیرا شما صحنه را جوری توصیف کردید که یاد دیسکو افتاد ،برادر 5234---0914 !

----------------------------------

آيا سزاوار است اكثر مردم تحت لواي حمايت از توليدات ملي و با سوءتفسير از رهنمودهاي مقام منيع ولايت، قرباني برنامه هاي سودجويانه برخي از توليدكنندگان داخلي با قيمت هاي گران چند برابر قيمت تمام شده قرار گيرند؟ مگر افراد حقوق بگير چه گناهي كرده اند كه بعد از چندين سال خدمت نتوانند يك خودروي معمولي بخرند؟
2191-0917

 

یکجوری حرف می زنید که انگار مسؤل تمام  مصیبت و ستمهائی که در سه دهه ی گذشته به ملت یک لاقبا رفته و می رود، اعلیحضرت العظما مقام معظم رهبری، متع الله المسلمین بطول بقاء دولته است ! ایندفعه را فدوی محض خاطر مرحوم ابوی(ره) نادیده می گیرد،برادر 2191-0917 !

-----------------------------------------------------

از مسئولين آموزش و پرورش بپرسيد كه فرهنگيان شهرستان مباركه كي سبد كالاي ماه مبارك رمضان را دريافت مي كنند .
عبدا... ايرانپور

 

با قید چندین فوریت بعرض رسید،ضمن صدور چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند:که عمداً بموفع تحویل نخواهد شد که یکوقت وسوسه نشده و روزه خواری نکنید،برادر عبدا... ايرانپور !

-------------------------------------

از شهردار دعوت مي كنم به محله باغ آذري در ناحيه 6 منطقه 16 سري بزند و ببيند مردم چگونه در اين گودالها زندگي مي كنند !
6359---0912

خودتان را دم توپ هم که بگذارید،فدوی زیر بار نمی رود برادر 6359---0912 ! آخر مگر می شود که که پس از درگذشت سی و چند سال از انقلاب شکوهمند اسلامی و تأسیس حکومت مسضعفان، ما هنوزهم گود نشین داشته باشیم؟ قدری ملاحظه ی مصالح (ساختمانی و غیر ساختمانی اش فرقی نمی کند- م) کرده کمتر آب به آسیاب دشمن بریزید،برادر رفاه طلب! برادرقالیباف تازه می خواست رئیس جمهور هم بشود !

---------------------------------------

يك آقايي كه استاد دانشگاه است و براي سخنراني به دانشگاه علوم پزشكي اصفهان دعوت شده بود در طول سخنراني خود مرتب تكرار مي كرد كه دشمني آمريكا با ملت ايران يك توهم است و واقعيت ندارد او اصرار داشت كه رابطه هرچه سريع تر بايد بين دو كشور برقرار بشود. با عذرخواهي از ملت ايران و بزرگان نظام بايد بگويم با اين استدلال ايشان حضرت امام خميني(ره) در توهم بوده اند كه فرموده اند آمريكا دشمن شماره يك ملت ايران است .
رنجبر

 

بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس : صحیح است، صحیحح است، !..

و در بازدم نیز،ضمن تشکر از اطلاع رسانی(جاسوسی- م) مشخصات آن استاد نابکار را هم خواستند تا یک فقره" ایست قلبی " هم برای وی تدارک ببینند،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)، برادر رنجبر!..

--------------

از رسانه ملي و مطبوعات درخواست مي شود روي سبك زندگي مردم بيشتر كار و تلاش نمايند. جاي بسي تأسف است كه علي رغم تأكيد دين اسلام بر استفاده صحيح از امكانات كشورمان جزء مسرف ترين مردم دنيا معرفي شويم، چه در مصرف آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه، خوراك و پوشاك، رانندگي، نفت، بنزين، گازوئيل، مبلمان و... خداوند در قرآن كريم مي فرمايد: «ان الله لا يحب المسرفين» مي توان نتيجه گرفت كه بايد قيمت حامل هاي انرژي و نان براي دهكهاي بالاي جامعه بيش از اين افزايش يابد .
2413---0912

 

بعرض رسید؛ضمن سلام و تحیات و تشکر از پیشنهاد سازنده،فرمودند اگر گرانیهای اخیر کافی نبوده ،می سپرند که حتماً چهل پنجاه در صد دیگرگران شود ،برادر 2413---0912 !

-------------

چرا مسئولين دولتي وعده داده شده رئيس جمهور به كارمنداني را كه از تهران به شهرهاي خود منتقل شدند عملي نمي كنند؟ بنده از تهران به روستاي جنب شهر ايجرود زنجان رفته ام و منزلي تهيه نموده ام ولي شركت برق از تحويل كنتور برق امتناع مي ورزد .
7897-0919

 

شركت برق مذکور به ضرس قاطع تازه کار است و نمی داند که بدستور صریح و معتبر حضرت امام (ل) برق دیریست مجانی ست و احدی حق ندارد که بابت آن حتا یک دلار وجه رایج ممالک محروسه ی و لایت مطلقه ی فقیه را مطالبه کند، حالا کنتور که در اینحالت وسیله ی زائدی ست، جای خود دارد ؛ فلذا خواهشمند است که در اجرای دستور صریح و معتبر حضرت امام (ل) که همه جا در دسترس است، ازپرداخت هرگونه هزینه ی برق خوداری، و اگر در طی سی سال گذشته نیز مبالغی پرداخت کرده اید،رسید آنرا بدفتربیت رهبری ارائه و رسید دریافت دارید تا نسبت به استرداد مبالغ دریافتی،در اسرع وقت اقدام شود، برادر 7897-0919 !  .

-------------------------------

با اين شتابي كه دولت در ادغام وزارتخانه ها دارد پيشنهاد مي شود يكباره تمام وزارتخانه ها را با هم ادغام بكنند اسم آن را وزارت امور مملكت بگذارند تا خيال همه براي هميشه راحت بشود .
8361---0912

 

آخ مدینه (س- ع- ص- عج ) گفتی و کردی کبابم سالهاست که فدوی می کوشد که به مسؤلین محترم، اعلی الله مقامهم اجمعین حالی کند،  که با حذف بسیاری از نهادهای زائد و بی مصرف مانند مجلس شورای اسلامی/ ریاست جمهوری و غیره هیچ اتفاقی نمی افتد،لکن کو گوش شنوا برادر 8361---0912 !

-----------------------------

مدتهاست كه از وعده رئيس جمهور محترم مبني بر زير پوشش قرار دادن تمام بازنشستگان در بيمه طلايي مي گذرد اما تا امروز خبري از آن نيست چرا؟
قاسم زاده بازنشسته

 

بيمه طلايي ما فرهنگيان بازنشسته هنوز برقرار نشده است .
تاجيك-بازنشسته فرهنگي

 

مراتب در مجالی به سمع و نظر مسؤلین محترم، اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.بعد التحیّه و السلام

فرمودند برقرار هم نخواهد شد زیرا بفرموده ی یکی از نمایندگان محترم حکومت در مجلس،درخت خشکیده را که آب نمی دهند،برادر تاجیک/قاسم زاده!

------------------------------

اين چه منطقي است كه اول فيلم ساخته مي شود بعد به آن اجازه نمايش مي دهند؟ چرا اول فيلمنامه مميزي نمي شود كه هم از اتلاف سرمايه جلوگيري و هم از ساخت فيلم هاي سطحي و گاه مبتذل و دور از شأن نظام اسلامي پرهيز بشود؟ آيا كشورهاي غربي مجوز ساخت يك فيلم بر ضد آرمانها و باورهايشان را مي دهند؟
2066---0911

 

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین همایون عنبرآسایشان رسید . در بازدم قدری متغیر شده و فرمودند " به سرما خورده لرزیدن میاموز " امور حکومت اسلامی، بی ممیزی نمی رود،برادر 2066---0911

----------------------------

كاري به چگونگي دادن مجوز ساخت فيلم هاي سطحي و بسيار نازل در كشور نداريم. تعجب بيشتر ما اين است كه به اين فيلم ها اجازه پخش داده مي شود .
2965---0937

 

حال شما خوبست برادر 2965---0937 ؟ به فرمایش خودتان نگاه کنید، فیلمی که از قیف برادران کثرالله امثالهم مجوز ساخت دریافت داشته است، لابد اجازه ی پخش هم دارد دیگر!

 خب حالا بفرمائید که فدوی حین پیگیری عریضه ی شما، پاچه  ی چه کسی را باید بگیرد ؟

-----------------------------

مدت 6 سال است كه سهام پروژه پتروشيمي گلستان فروخته شده ولي حتي كلنگ آن را نيز به زمين نمي زنند كه قدري دلخوش باشيم از همه بدتر شركت نفت تهران با تعداد 11 خط تلفن در اين مورد پاسخگو نيست. چرا؟ جريان از چه قرار است؟
8821---0911

 

فدوی از شما برادر رفاه طلب شدیداً حیرت می کند که چرا ظرائف حکومتی را در نمی یابید؟ علت به زمین زده نشدن  کلنگ ،در ارتباط مستقیم با بیل است! که دسته ی محترم آن، به گزارش جراید شریفه ی دارالخرافه، به  کشور دوست و برادرچین کمونیست سفارش شده است ،فلذا کلنگ و ایضاً دسته ی آن ، که جای خود دارد ! علی ایحال تا آنزمان،عجالتاً کلنگی پیدا کرده و خودتان هر جا که خواستید زمین بزنید،تا کامروا شوید،برادر 8821---0911 !

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

13 جمادی الجولای سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

July 26th, 2013

 
     

پس لرزه 

ترکش های برادرسابق  احمدی نژاد ،که ظاهرا ً واپسین روزهای خود را بعنوان برگزیده ی آبدارچی سابق بیت می گذراند، همچنان اینجا وآنجا بچشم می خورد،که البته گرد و خاک مختصری هم، بهمراه  دارد ملاحظه کنید :

احمدی‌نژاد نیز در تازه ترین اظهارات خود خطاب به مخالفانش گفته است: “ارباب ما می‌آید و به اتفاق آن اربابمان آنچنان حالتان را می‌گیریم که در تاریخ ثبت شود!

 فدوی که  حقیقتاً نمی داند ! اگرمنظور ایشان از ارباب، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) است، که آن بزرگوار(عج) در حکم شرکت سهامی عام است و دیگر تیول ایشان نیست!.. ادامه ی خبر را ببینید :

 

احمدی‌نژاد بار دیگر دولت خود را “پاک‌ترین دولت تاریخ” توصیف کرد و  در بخشی از سخنان خود، گفت: ” توهین کردند، فحش دادند و در تاریخ ایران نداشتیم که به مجموعه‌ای اینقدر توهین کنند و فحش دهند. ما این سینه را برای هر چیزی حتی سر نیزه‌ آماده‌کرده‌ایم و محال است که کلمه‌ای خلاف عدالت و حقوق ملت صحبت کنیم”. / دیگربان

 

فدوی که از فرمایشات این بزرگوار که روزی برگزیده ی مقام معظم رهبری  متع الله المسلمین بطول بقائه دولته نیز  بوده، تا کنون سر در نیاورده است؛  لکن این پرسش در پیوند با همین بخش از فرمایش ایشان مطرح است که اگر وی "  کلمه‌ای خلاف عدالت و حقوق ملت صحبت" نکرده ، چرا ملت،به چنین روزی افتاده است ؟.. فدوی همین جا برای جوری جنس علاوه کند که ذغال خوب هم،که همانا مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه باشد نیز،در بروز این اوضاع، اگر همه ی تأثیر را نداشته، بی تأثیر نبوده است !..

باری- از طر فی، برادر بی بی سی نیز نوشته است :

 

آقای الهام گفته است "احمدی‌نژاد در رجعتی دیگر همراه با امام عصر (عج) حکومت مطلوب را پیگیری خواهد کرد ."

محمود احمدی‌نژاد در واکنش به ستایش آقای الهام گفت: "احمدی‌نژاد عددی نیست؛ به خدا اگر من خاک پای نوکر رده نهم امام زمان باشم برایم بالاترین و ابدی‌ترین افتخار است. بالاترین افتخار ما این است که نوکر نوکرهای امام زمان (مردم) هستیم ."

 

و نیز :

یک عضو پارلمان ایران از فراکسیون حامیان محمود احمدی نژاد و رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی این کشور حزب الله لبنان، حوادث سوریه و انقلاب ایران را یکی از نشانه‌های احتمالی ظهور "امام زمان" دانست .

این نماینده مجلس در بخش دیگری از سخنان خود از حزب‌الله، هم پیمان جمهوری اسلامی ایران در لبنان به عنوان دیگر نشانه ظهور امام دوازدهم شیعیان یاد کرد . / روح الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی/ العربیه

"تو خود حدیث مفصل بخوان از این" ُمهمل " !

24 جون 013

-------------------------

م. لبخند   

----------------  

مجلس ترحیم 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه دید که :

به گزارش آینده آنلاین، حامیان احمدی نژاد اعلام کرده اند :

ان شاءالله دوشنبه ۳ تیر، مراسم جشن میلاد امام عصر(عج)، سالگرد ۳ تیر و تقدیر از زحمات رئیس جمهورِ مظلوم، دکتر احمدی نژاد، با حضور و سخنرانی خود ایشان برگزار می شود. حضور در این مراسم برای عموم مردم آزاد است و احتیاجی به دعوتنامه یا کارت ورودی ندارد .

زمان: دوشنبه، سوم تیر، ساعت ۱۵:۳۰
مکان: تهران، پایین تر از میدان ۷ تیر، سالن سیدالشهدا

از دوستان گرامی درخواست می کنم در این فرصت کم به هر نحو که می توانند در مورد برگزاری این مراسم اطلاع رسانی کنند تا به شکل آبرومندی برگزار شود .

فدوی با هیچ مجلس ترحیمی، از جمله مجلس ترحیم فوق مشکلی ندارد،مگر درعبارت حیرت انگیز " رئیس جمهورِ مظلوم "، که البته به دلائلی که بر همگان روشن است، توی کت و کول فدوی نمی رود !

21 جون 013

-------

یک زن مسلمان،وزیرفرهنگ نروژ شد . /مردم ریپورت بنقل از voa

قبول نیست،پس مانتو و روسری و مقنعه و چادر و چاقچور و چماق اش کو ؟!

----------------------

واکاوی 

فدوی بی شکنجه ،شدیداً اقرارمی کند که بحمدالله والمنة،عاِلم هیچگونه ای ازعلوم، ازجمله علوم سیاسی  لعنتة الله علیه نیست ! لکن به عنوان شهروندی که شدیدً ناظراست برآنچه که بر جامعه ی شکوهمند اسلامی  او می گذرد، می خواهد " ارز " کند که با برخی از عالمان اینگونه علوم، که فدوی با آن بیگانه  است ، مشکل دارد؛به ویژه آنگاه که درحوزه ی "تجاهل العارف " پرسش ها ئی از این دست طرح می فرمایند که آیا در انتخابات  امسال آیا تقلب شده است یا نه؟ !

" ارز " فدوی در این پیوند اما اینست که احوط آنست که نخست به این پرسش پاسخ داده شود که آیا انتخابات  در یک دیکتاتوری محض،آن هم ازنوع وخیم اش، که مردم حتا اجازه ی انتخاب لباس خود را ندارند،اصلا ً معنا و مفهوم و تعریف دارد،که حالا پژوهندگان گرامی دنبال این باشند که آیا در آن تقلب شده است یا نه؟!...

باری- پاسخ را اگر یافتید،فدوی را هم خبر کنید،که ثواب دارد ، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

21 جون 013

--------------------------------------

هـر کـه آمد ،ترتیب مان را داد !
سـرو کارمـان، به دیگری افتاد
او نیز دِین خود به ما پرداخت
بُنجـُل دیگـری بـه مـا انداخت  !

--------------------------------

 

دلمشغولی

فدوی بارها همینطور انگشت به ماتحت مانده است که چرا در خاورمیانه ی عربی،که وطن سابق هم ،بحمدالله والمنة جزئی از آنست،همه چیز برعکس است ؟ یعنی اگر در همه جای جهان متمدن،جمهوری بمعنای نوعی حکومت مردم بر مردم تعبیرمی شود،به آن خطه ی پیامبر(ص) و امام(ع) خیز که می رسد، می شود موهبتی الهی،که از پدر به پسر می رسد!..و یا وقتی در ممالک محروسه ی خاج پرستان لعنةالله علیهم اجمعین ،که مع الاسف محضر دین حنیف را درک نکرده اند ،رئیس دولتی خطائی می کند ، همان مردمی که وی را برگزیده اند،جلوی خورشید کبابش می کنند !،لکن به سرزمین های اخلاق و معنویات که می رسد، رئیس مربوطه،پس از به قتل رساندن بیش از 100.000 نفر از شهروندان خود، تازه برای تتمه ای

که عجالتاً و اتفاقاً زنده مانده اند، فرمان عفو صادر می کند! بقول عوام can you believe that ?!

به خبر زیر نگاه کنید تا مثل فدوی باورتان شود :

بشار اسد فرمان عفو عمومی صادر کرد /العربیه

زیاده "ارزی" نیست {که مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه ،بعنوان جایزه برای برادر بشار بفرستد !}

------------------------------------

 

کلمات حمار

                اشاره

کلمات حمار مستخرج از

فرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

جمهوری اسلامی نمونه دموکراسی پیشرفته است ! و همین برخی کشورهای استبدادی منطقه را نگران می‌کند . !

کیهان دارالجرافه بنقل از خبرگزاری الشرق الجدید

------------------------------------------

ملت ایران اکنون به مرحله ای رسیده است که در مسیر سعادت و عزت پیش می تازد /ایسنا- مقام معظم رهبری

حضرت آیت الله خامنه ای وضع کنونی دنیای غرب را نمونه غفلت از ارتباط با خداوند برشمردند / همانجا

----

هرکس در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکند، به جهنم رفتنش قطعی است

احمد علم الهدی امام جمعه مشهد:

 

-----------------------

گفتمان اسلامی پاسخ به نیاز همه بشر است / الف- غلامعلی(ع) حداد عادل

-------------------------------

 

  ۳۵% امریکایی‌ها حرامزاده هستند ! / بهار نیوز

محمد(ص) رضا(ع) نقدی

--------------

 

حجت‌الاسلام و المسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران :

بیشتر عائم ظهور اتفاق افتاده است ! / انتخاب

---------------------------

 

رهبر انقلاب با تأکيد بر حضور پرشور مردم در انتخابات :
فرداي روشن ملت ايران براي همه الگو خواهد بود/کیهان

------------------------

 

آمریکا قطعا ً سقوط می کند ! / محمد(ص) رضا(ع) نقدی رئیس بسیج./ تابناک

------------------------------

 

قیصرانه ها

اشاره

برخی از فرآورده های فرهنگی فدوی، که بر حسب ضرورت، توسط وی عرضه، و توسط خوانندگان محترم ضد انقلاب پذیرفته شده است*، او را بر آن داشت که به تلاش خداپسندانه ی خود دراین راستا ادامه داده، وتبیین ابهاماتی که برادران موجب شده و می شوند را، با واژگان یا عباراتی پیشنهادی، عجالتاً تأمین کند.در همین ارتباط  فدوی نمی داند که ستون تازه ی قیصرانه ها را، چگونه معرفی کند؟، شاید نقل زبانزدی که این ستون بر آن پایه ساخته شده است، در نقل معنی مورد نظر، یاری رسان باشد:

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر! :

در اینصورت فدوی ، آنگاه این عنوان را بکارمی گیرد،که با ملاحظه ی ازبرخی حرکات و سکنات شگفت انگیزبرادران ،از حیرت سرِ همه جایش، اسفناج سبز شده باشد !

---------------------

*" ل" بجای ترکیباتی از قبیل "ره" مثال: حضرت امام(ل) !/ دارالخرافه بجای دارالخلافه/ کلمات حمار بجای کلمات قصار ..../ "با تهدیدات خداوند متعال " بجای "با تأییدات خداوند متعال "

------------------

                                                  ***

"ممكن است كسی به دلیلی نخواهد از نظام اسلامی حمایت كند، اما از كشورش كه می خواهد حمایت كند. ! همه باید بیایند ."/ / بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

---------------------------------------------------

من رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و حل آن را از طریق مقام معظم رهبری پیگیر خواهم بود  !

مشائی- بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

----------------------------

می‌خواهند کشور را به عقب برگردانند ! / خامنه ای- بی بی سی

اتاق‌هاي فکر دشمن براي انتخابات ايران برنامه دارند ! /کیهان دارالخرافه

 حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------

*رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: اگر مسائل تحریم و اجرای هدفمندی یارانه‌ها نبود، تورم را به زیر پنج درصد می‌رساندم !

*ما نمی‌دانیم که چه کسی رییس‌جمهور خواهد شد ! / رهبر انقلاب- بهار نیوز

*کنگره ی بین المللی امامزادها برگزار می شود/ تیتر- انتخاب

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

---------------------------------------------

حکومتی که فاسد نباشد، از آزادی مطبوعات هراسی ندارد و اگر مطبوعات بخواهند مفاسد را بیان کنند، هیچ مشکلی برای آنها وجود نخواهد داشت، حالا شما بگویید کدام روزنامه خواسته انتقادی داشته باشد و جلوی آن را گرفته‌اند؟ شما حتی می‌توانید اندیشه‌های رهبری را نقد کنید !

کلب آستان علی(ع) غلام علی(ع) حداد عادل ! /ایسنا در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

--------------------------------------

بنا نیست حضرت آقا در مدیریت کشور دخالت کنند ! و در واقع مقام معظم رهبری زمانی دخالت می‌کنند که اساس انقلاب در معرض خطر قرار گیرد. اما اینکه در جزئی‌ترین مسائل نیز دخالت کنند، قطعا سنگ روی سنگ نمی‌ایستد ." علم‌الهدی  عضو مجلس خفته گان رهبری

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 ==============

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد"

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی ی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ًیکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

روحاني: توسعه روابط با چين از اولويت‌هاي ويژه سياست خارجي دولت آينده است / کیهان

 

تحشیه ی فدوی .

 

حال شما خوبست و یا دیر تشریف آوردید  ؟!، تا پیش از شما هم،در ِمکتبی، به همین پاشنه می چرخیده است،برادر روحانی

----------------------

 

رهبر انقلاب در ديدار مسئولان قوه قضائيه تاکيد کردند
اگر غرب لجبازي نکند حل مسئله هسته‌اي آسان است  /کیهان چاپ دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی .

 

بنظر می آید که منظور مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه ، هسته ی هلو سلام الله علیها باشد !

-------------------------------

 

آیت‌الله جنتی در نامه‌ای به وزیر کشور: هیچ گونه شکایتی درباره انتخابات واصل نشده است /کیهان چاپ دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی .

 

خدا کند که این دروغ شما راست باشد، آیت‌الله پینو کیو !

---------------------------

رئیس جمهور منتخب: حماسه سیاسی با عنایت امام زمان (عج)و تدبیر رهبری تحقق یافت  / کیهان چاپ دارالخرافه

تحشیه ی فدوی .

 

مردم که عمرشان دراز باد هم ، البته طبق معمول،چرخ پنجم درشکه !

-----------------------------

چرا خاتمی به حسن روحانی تبریک نمی گوید ؟ کیهان چاپ دارالخرافه بنقل از پارسینه

تحشیه ی فدوی .

 

فدوی می دانست که همه چیز دز حکومت اسلامی شکوهمند ما نوعی تجاوز به ُعنف ا ست

لکن دیگرنمی دانست که تبریک هم زوری ست !

------------------------------

پیشنهاد زیبا کلام : عارف معاون اول- قالیباف وزیرمسکن- رضائی وزیر اقتصاد ! / فارس بنقل از پارسینه

تحشیه ی فدوی .

 

حالا که شهر شلوغ است و مشغول تقسیم غنائم هستید، خب فدوی" راهم  از این نمد کلاهی ست " !

------------------------------

دادگستری قزوین :

لغو اعدام در ملاءعام به دلیل مسائل بین‌المللی و حقوق بشری /پارسینه تیتر

تحشیه ی فدوی .

 

حالا چه عجله ای داشتی،برادر دادگستری؟!

--------------------------------------------------

کلید دارم، داس ندارم که کسی را درو کنم . ! /حسن روحانی/ اعتدال

تحشیه ی فدوی .

 

بستنی هم داری، برادر روحانی ؟! بهر تقدیر،خدا کند که این دروغ شما راست باشد!

---------------------------------------

تجربیاتمان را به دولت بعدی می دهیم !/ احمدی نژاد- اعتدال

تحشیه ی فدوی .

 

ممنون،صرف شده است،برادر احمدی نژاد !

------------------------------------------------------------------

از حالا باید برای 4 سال بعد فکر کنیم !/ مصباح یزدی- اعتدال

تحشیه ی فدوی .

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم

و بعد التحیه والسلام فرمودند که راضی به زحمت شما نیستند،خودشان از حالا فکرش را فرموده اند، برادر تمساح!

---------------------------------

آیت الله طاهری اصفهانی به دیار باقی شتافت /کلمه

تحشیه ی فدوی .

فدوی درگذشت آن روحانی مخالف را، به مقام معظم رهبری  متع الله المسلمین بطول بقائه دولته

شدیدا ً تبریک عرض می کند !

-----------------------------------------------------

 

افروغ: عدم جماع اصولگرایان نهایت بی درایتی است  ! /الف

تحشیه ی فدوی .

 

اولا ً بعضی چیز ها دست خود آدم نیست ! مثل همین مورد برادر افروغ: !

ثانیا ً لطفا ً پیش از آنکه برادران سر برسند، غلط تایپی جماع را به اجماع اصلاح بفرمائید،

اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

------------------------------------------------

حبیب ا ...عسگر اولادی دبير‌کل جبهه پيروان خط امام و رهبري گفت: اقدامات و فعاليت‌هايي براي به جماع (1) رسيدن نامردهاي(2 )  اصولگراي انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري) در حال انجام است . / الف

تحشیه ی فدوی .

 

در اینصورت فدوی هم "ارزی" ندارد؛ لکن غلط های چاپی (1) و (2 ) را به ترتیب به "اجماع" و

و" نامزد " اصلاح فرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع) برادر- خواهر خواننده !..

 

----------------------------------------------------------------

وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی به شلاق، حبس و محرومیت از وکالت محکوم شد / العربیه

تحشیه ی فدوی .

 

ظلم بالسویه عدل است !

---------------------------------------------------------

نتیجه ی انتخابات بر فعالیتهای هسته ای ایران تأثیری ندارد / بی بی سی

تحشیه ی فدوی .

 

شما بزرگواری می فرمائید، بر هیچ چیز تأثیر ندارد،برادر بی بی سی !

-----------------------------------------------------------

اگرمردم رای ندهند کلاه سرشان می‌رود !/

 حجت‌الاسلام علی(ع) یونسی وزیر اسبق اطلاعات- بهار نیوز

تحشیه ی فدوی .

 

 بقول عوام too late  ،ملتی که دیگر سر ندارد، طبیعی ست که دیگر کلاه هم لازم ندارد ،

برادر علی(ع) یونسی وزیر اسبق اطلاعات !

----------------------------------------------------------------------------------

 

روحانی: آزادی اندیشه حق مسلم ماست!/بهار نیوز

تحشیه ی فدوی .

 

پس تکلیف انرژی هسته ای چه می شود،برادر روحانی ؟

-------------------------------

نظام از کاندیدای خاصی حمایت نمی کند/ احمد خاتمی/آفتاب

 

راست می فرمائید برادر خاتمی ! کاندیداها بعون الله از قیف ولایت فقیه گذشته اند

 

آیت الله علم الهدی :

در انتخابات شرکت نکنيد به جهنم مي‌رويد ! /بهار نیوز

 

تحشیه ی فدوی .

 

والله برادر علم الهدی  بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....

سی و چند سال است که ملت بقول عوام already در جهنم به سر می برند،جیک شان هم

در نمی آید ! و باز هم بقول عوام  what are you talking about ?

-------------------------

موافقت چین و روسیه با بیانیه ضدایرانی در شورای حکام/ آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی .

 فدوی که می دانید، بر عکس برادران،هیچ سر و سّری با برادران ُملحد

خود در چین و روسیه ندارد،فلذا "ارز " می کند که اگر در تیتر بالا

ایرانی را با آخوندی تعویض بفرمائید، ضعف تألیف جمله ی فوق،بکلی

برطرف می شود ،برادر آخرین نیوز  

---------------------------------------

محسن رضائی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری (رئیس آبدارخانه ی بیت- م)

20 سال است که خود را برای چنین روزی آماده کرده‌ام /،خرین نیوز

تحشیه ی فدوی .

 

خدا رحم کند !

------------------------------------------------------------------

محسن رضائی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری (رئیس آبدارخانه ی بیت- م):

کویر را بهشت می کنم ! / انتخاب

تحشیه ی فدوی .

 

والله برادر رضائی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....

فدوی تاکنون ندیده یا نشنیده است که هیچ مؤمنی کویر را بهشت کرده باشد،لکن

برعکس اش را درهمین  ایران سابق، به چشم خود دیده است !

------------------------------------------

آقای روحانی از چهره‌های نزدیک به مقام معظم رهبری هستند و رهبری به ایشان لطف و محبت دارند

آیت‌الله جزایری امام جمعه اهواز/ انتخاب بنقل از ایسنا

تحشیه ی فدوی .

 

والله برادر انتخاب بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....

 در مورد برادر احمدی نژاد هم، همین را فرمودند !

---------------------------

عادت داریم مشکلات را به گردن آمریکا بیاندازیم ! /محسن رضائی- انتخاب

بی سببی نبود که فدوی دائم دستش بدعا به آسمان بلند بود که قاصم الجبارین، این آمریکا

استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را از برادران نگیرد،برادر رضائی!..

---------------------------------

اگر رئیس جمهور بخواهد صندلیش را در کنار صندلی رهبر بگذارد مشکل ایجاد می‌شود . /انتخاب تیتر

محمد(ص)حسین(ع) صفار هرندی

-----------------------------

ترمز تورم را می کشم / انتخاب

سید محمد(ص) غرضی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری (ریاست آبدارخانه ی بیت- م)

تحشیه ی فدوی .

والله فدوی حرفی ندارد؛ لکن به اظهار اهل فن، قطار ترمز تورم،دیریست که بریده است؛چیز دیگری را بکشید،برادر سید محمد(ص) غرضی !

--------------------------------------------

دولت خزانه را جارو کرد /انتخاب

الیاس نادران مسئول تدوین برنامه‌های اقتصادی ستاد حدادعادل

تحشیه ی فدوی .

 

این چه فرمایشی ست؟،کار ایشان در شهرداری هم همین بود،برادر نادران!،ایشان جارو می کند

خیابان و خزانه هم سرش نمی شود!

-------------------------

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه افزود: از واژه اسلامیت غفلت شده است چرا که برخی دولت‌ها دست در جیب مستضعفان مي‌کنند و به نظر من به این خاطر دولت های قبلی اسلامی و شرعی نبوده اند. در این هنگام غرضی به خبرنگاری که از وی این سوال را پرسید گفت: شما وقتی از من سوال مي‌پرسید به من توجه کنید، من به سوال شما پاسخ مي‌دهم و شما دیوار را نگاه مي‌کنید . /انتخاب

تحشیه ی فدوی .

بفرموده ی برادر کلب آستان علی(ع) غلام علی(ع) حداد عادل، در جمهوری اسلامی آزادی

هست.خب این خبرنگار هم،آزاد است که بین شما و دیوار، دیوار را انتخاب کند،برادر

محمد(ص) غرضی!

----------------------------------

نام احمدی نژاد فیلتر شد /آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی .

 

آیت الله آشپزباشی در کوزه افتاد !

-----------------

آیت الله طاهری اصفهانی به دیار باقی شتافت /کلمه

تحشیه ی فدوی .

 

فدوی درگذشت این روحانی ومنتقد حاکمیت را به مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه

تبریک و تهنیت می گوید !

 

محسن رضایی – کاندیدای {جسارت است!}ریاست جمهوری:

توهین به عشایر را نمی پذیرم ! / بازتاب

تحشیه ی فدوی .

 

اولا ً چه عجله ای داشتی،می گذاشتی سی چهل سال دیگر !

ثانیا ً بقول عوام how about توهین شبانه روزی به آحاد ملت ،از فردای انقلاب شکوهمند

تا این لحظه،برادر رضایی ؟!

---------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه

   
اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از 

جراید ِشریفه ی دارالخُرافه  ، پاسخ ها اما
از فدوی ست

كارگري هستم كه حقوق ماهانه ام 380 هزار تومان مي باشد در ضمن 250 هزار تومان آن بابت اجاره منزل به جيب صاحبخانه مي رود. مي خواهم سؤال بكنم نماينده كارگران كجا تشريف دارد و آيا اين گرفتاري هاي ما كارگران را احساس مي كند يا خير .
8913:0911

مراتب در اوقات شرعی توسط فدوی، از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛و پرسش شما نیز،دائر براینکه " نماینده ی کارگران کجا تشریف دارند" ، عیناً به استحضار مسؤلین محترم  اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. در پاسخ و پس از صدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند :

بسمه تعالی

زندان!

لکن فدوی طبق معمول قدری دیر رسید و برادران گفتند که افشین اسانلودر اثر رأفت های اسلامی ِ وارده،درگذشته است ! که فدوی بمنظور رعایت ُحسن همجواری،به برادران تخفیف داده و آنرا ذیل قتل عمد،طبقه بندی می کند !

--------------------------------

فتنه‌گران سال 88 در ايام تبليغات انتخاباتي به جامعه القاء مي‌کردند جمهوري اسلامي نام قاليباف يا جليلي را از داخل صندوق‌هاي راي بيرون مي‌آورد ولي خداخواست با پيروزي حسن روحاني اين جماعت يک بارديگر رسوا بشوند و توطئه آنان خنثي گردد .
5524---0917

 

اتفاقاً منظور مقام معظم رهبری  اعلی اللّه مقامه الشّریف نیز القاء همین مفهوم بود،انشاءالله که

به پای هم پیر شوید،برادر 5524---0917 !

----------------------------------

آقاي روحاني بزودي خواهند فهميد که غربي‌ها که ادعاي سکولار بودنشان گوش فلک را کر کرده است دروغ مي‌گويند و سرتا پا صليبي هستند و جز مسلمين با هيچ‌کسي دشمني ندارند و مسئله‌ هسته‌اي براي جهان اسلام مسئله مرگ و زندگي است .
جعفر پيشه

چنانچه نوع هسته را هم تعیین بفرمائید، فدوی در تقدیم عریضه ی شما، دست و بالش باز تر است،برادر پيشه !

---------------------------

 

به امام زمان(عج) عرض مي كنم آقاجان از موقعي كه متوجه شده ام در ميان مايي به هر كس كه مي رسم سلام مي كنم .
التماس دعا
9155-0916

 

ممنون از اطلاع رسانی.تا دیر نشده آدرس "آقاجان" را به فدوی هم بدهید،که بسیارپیش از شما،منتظرالظهوربوده است،برادر 9155-0916 !

--------------------------------------------

دعا پشت دعا براي آمدنت
گناه پشت گناه براي نيامدنت
دل مانده متحير در انتخاب
كدام آخر، آمدنت يا نيامدنت يا صاحب الزمان(عج)
9155-0916

 

چرا حضرت(عج) را معاذالله اینطور علاف کرده اید؛مگر آزار دارید،برادر 9155-0916 ؟ بالاخره یکروز باید دندان(اگر هنوز دارید)روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید)بگذارید و تکلیف حضرت(عج)را روشن کنید که معظم له،بیاید یا نیاید؟!

--------------------------

مي خواستم از مديريت بانك سپه كه هر روز ظهر و مغرب اقدام به پخش اذان از بلندگو در ميدان فردوسي تهران مي كند تشكر ويژه كرده باشيم. اميدوارم اين كار توسط ساير مؤسسات و سازمان ها الگو و همگاني شود .
يك شهروند تهراني

 

مراتب امتنان شما،پس از مبالغی معطلی بعلت نماز ظهربحضور ُپر زور مدیریت محترم بانک رسید .همانطور که در کسوت پیژاما ، آب ازشان می چکید گفتندکه  قابلی نداشت و افزودند که بزودی بقیه ی خیابانها را هم تبدیل به مصلا می کنند،تاضمن امتحان شنوائی شهروندان،اهالی محترم بانک هم،دیگر حوصله وفرصت اختلاس پیدا نکنند،برادر تهرانی!

----------------------------

چرا مسئولان حقوق بازنشستگان را پرداخت نمي كنند؟ مگر آنها نمي دانند كه با اين كار سوژه به دست مخالفان نظام و بيگانگان مي دهند؟
يك شهروند

 

اولا ً نخیر نمی دانند ! ثانیا ً خیال تان را راحت کنم،از این بیشتر هم به برادران حال بدهید، فایده ای ندارد،برادر بازنشین !

---------------------------------------------------

خواهرم با رتبه دو هزار در آزمون سراسري نتوانست در رشته پزشكي قبول بشود ولي دوست ايشان با رتبه 6هزار فقط به خاطر اينكه از خانواده ثروتمند جامعه است در پزشكي جزيره كيش درس مي خواند و به ما فخر مي فروشد. چرا بايد در جمهوري اسلامي هركس كه پول دارد بتواند به هركجا برسد و بقيه بايد بسوزند و بسازند .
وكيلي

 

البته ذغال خوب هم، که حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم باشند،بی تأثیر نیست، برادر وکیلی !

 

---------------------------

اقدام شايسته تماشاگران كره اي را پس از مسابقه فوتبال در جمع آوري زباله ها از جايگاه تماشاگرنماها را از رسانه ملي پخش كنيد تا ما مسلمانان از غيرمسلمان ها ياد بگيريم رسم و آيين خودمان را !
4967-0912

 

نع !..نرود حتا میخ کره ای هم بر سنگ مؤمنین، برادر 4967-0912 !

-----------------------------

كارگر روزمزد هستم شير خشك را يازده هزار تومان مي خريدم الآن شده 22 هزار تومان البته ما با كار و تلاش بيشتر مقاومت مي كنيم چرا كه به فرمايش رهبري نابودي دشمنان نزديك است اما مسئولين هم به فكر ما باشند و به آن جايگاهي كه ما آن ها را رسانده ايم و به خون شهدا خيانت نشود .
3092:0911

 

فدوی هم دعا می کند که ناگزیر به استعمال زبانزد معروف: چه فکر می کردیم،چه شد " نشویم،

بجای دشمن خیالی،خودمان نابود نشویم،برادر کارگر!

-------------------------------------------------------

از مسئولين امر درخواست مي شود به وضعيت درمانگاه شبانه روزي ولي عصر(عج) اراك رسيدگي نمايند .
5619:0918

 

جهت اطلاع و اقدام لازم،به آگاهی مسؤلین رسید؛گفتند به ایشان مربوط نمی شود،با خود حضرت

تماس بگیرید،برادر 5619:0918

-------------------------------------------------

 

فرستنده هاي صدا و سيما در شهر جديد پرند با مشكل قطعي صدا و تصوير مواجه شده در نتيجه بعضي از ساكنين منطقه به اين بهانه به دريافت برنامه هاي ماهواره رو آورده اند. براي رسيدگي و رفع هر چه سريع تر مشكل اقدام به تهيه و جمع آوري طومار كرده ايم. اميدواريم مسئولين امر ترتيب اثر بدهند .
9795-0912

 

این چه فرمایشی ست،برادر 9795-0912 ؟ البته که مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین، ترتیب اثر،یعنی ترتیب مردم راخواهند  داد ! بین معنی با یک قیام و قعود،و از در و دیوار و پنجره به به خانه های مردم حمله،و به جمع آوری دیش و رسیورهای اهالی،بطور محسوس و نامحسوس،اقدام خواهند فرمود !

بقول عوام don’t worry, be happy !

 

----------------------------------

مستكبران بدانند ايرانيان خداشناس مردان روزهاي سخت و طاقت فرسايند. جنگ نابرابر 8 ساله يك نمونه آن است . ايرانيان يك به يك جمع شدند و دريايي شدند و در تمامي صحنه ها دنيارا تكان دادند. ايرانيان ولايتمدار ظرفيت رهبري و راهبري جهان را بارها به رخ كشيدند .
تاجيك

 

راست می فرمائید!، و برادر معجزه ی هزاره ی سوم، احمدی نژاد هم که اینروزها تبدیل به درب مسجد شده است نیز،مجری آن(رهبری جهان!) بود ،برادر تاجیک!

 

-------------------------------------

ظاهراً نظارت بر كارخانه هاي توليد تراكتور و ادوات كشاورزي از ديد مسئولان دور مانده است. از مسئولان تعزيرات و وزارت صنعت و معدن مي خواهيم در مورد افزايش قيمت لجام گسيخته تراكتور كشاورزي كه در فروردين امسال 16 ميليون تومان بود و تا اين تاريخ به 19ميليون رسيده و شايعه شده است كه قرار است به 24ميليون تومان هم افزايش يابد فكري بكند. تو را به خدا جلوي اين گراني ها در بخش كشاورزي را بگيريد .
خادم لو

 

مراتب در مجالی بعرض مبارک رسید.استفسار فرمودند که مگر هنوز هم کشاورزی داریم؟ فدوی

مع الاسف بیضه ی مقتضی را نداشت که راستش را بگوید!، لکن پنداری بقول معجزه ی هزاره ی سوم احمدی نژاد،آن ممه  راهم ، لو لو برده است، برادر خادم لولو !(ببخشید،فدوی لحظه ای به لکنت زبان دچار شد، برادر خادم لولو!)

----------------------------------

روزنامه كيهان تنها جريده اي است كه به مشكلات دانشجويان رسيدگي مي كند !و مطالب ما را درج مي كند اما مسئولان خيلي براي رفع اين مشكلات تلاش نمي كنند. نظارتي بر ضوابط دختر و پسر در دانشگاه ها نيست؟ بسياري براي جلب توجه وارد اين محيط فرهنگي مي شوند و متأسفانه وضعيت تغذيه و غذاي دانشجويان هم خيلي پايين است. لطفاً در مورد نظارت بيشتر مسئولان فرهنگي در دانشگاه ها هم گزارشي تهيه نماييد .
يك دانشجو

 

بخش نخست فرمایش شما به سمع و نظر نماینگان محترم حکومت در مجلس رسید؛ پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)دستجمعی فرمودند: صحیح است، صحیح است..... در باب بخش پایانی عریضه ی شریفه اما،بلحاظ صرفه جوئی و رعایت الگوی مصرف مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه،فرمودند که  از "رعایت ضوابط دختر و پسر" و " وضعیت تغذیه ی دانشجویان" یکی را انتخاب کنید تا دستور لازم صادر فرمایند.   و من الله التوفیق 

---------------------------------------------------

 

براي مقابله با طراحي هاي دشمن بايد نقطه ضعف هاي خود را تشخيص دهيم. ما بايد طرح يك زندگي ساده را پايه ريزي كنيم و قناعت را در مناسبت هاي مختلف ختم و عروسي و حتي مراسم عاشورا... سرلوحه عمل خود قرار دهيم. در اين صورت است كه قيمت دلار پايين مي آيد و زندگي به حالت عادي برمي گردد .
ميرزاخاني

 

فدوی که بیضه ی تقدیم عریضه ی شما را،به خاک پای عنبر آسایشان ندارد زیرا که پیشنهادات ظاهراً خیرخواهانه ی شما،زیرکانه و از جنس کودتای نرم است و ممکن است سر فدوی را بباد فنا دهد،ضمناً یک نصیحت برادرانه، یادتان باشد که ما اصلاً نقطه ضعف نداریم،برادر میرزاخانی!

----------------------

 

در مجله پيام خانواده آشنا مطلبي در خصوص حمله بازي «انگري بردز» چاپ شده است در اين بازي جديد حمله به يك سياره اي است كه نقشه كشور ما، برج ميلاد و مسجد را نشان مي دهد، و بچه هاي ما خود به خود به كشورمان توسط اين بازي حمله مي كنند و اكثرا روي لباسها و كيف و دفتر اين تصاوير چاپ شده است. نبايد كشورمان و بچه هاي ما تحت تأثير رسانه هاي بيگانه قرار گيرند. مسئولان فرهنگي بايد جلوي ورود اين بازيها و اين تبليغات را بگيرند .
عباسي

 

تحت تأثير رسانه هاي بيگانه قرار نگرفته اند. از مؤمنین کثرالله امثالهم و هجمه شان به ایران سابق یاد گرفته اند،برادر عباسی!

------

موضوع وعده صاحب مسكن و شغل دولتي شدن به شرط ازدواج شبيه روياست و در صورت عدم تحقق آن موجب كاهش اعتماد و احترام مردم نسبت به مسئولين مي شود شايسته است مسئولين با كار كارشناسي شده به دادن چنين وعده هايي اقدام نمايند .
6263---0938

 

شما هم بشرط چاقو بخرید،برادر 6263---0938 !

---------------

 

وقتي مي بينم عده اي مرفه بي درد جامعه با سوءاستفاده از شرايط اقتصادي كشور به ثروت هاي كلان رسيده و پشت فرمان خودروهاي 300 تا 400 ميليون توماني در بزرگراههاي تهران جولان مي دهند و به ريش مردم مي خندند غصه ام مي گيرد و از مسئولين عصباني مي شوم .
8113---0938

بی درد و دردمند ندارد، برادر 8113---0938 ! فدوی فرمایشات شما را در نمی یابد زیرا آنچه که حضرت امام(ل) مقرر فرمود و البته شدیدا ً اجرا شده،جامعه ی بی طبقه ی  اسلامی، که وحی مجسم است و ملاحظه می فرمایید!...

-------------------------

 

از قوه قضائيه درخواست مي شود همان طوري كه با قاطعيت با قاچاقچيان موادمخدر برخورد مي كند و آنها را به جوخه اعدام مي سپارد با مفسدين اقتصادي نيز همين كار را بكند .
8516---0919

مراتب شدیدا ً بعرض منورریاست محترم قوه ی باه(قضائیه – م) رسید ؛ قدری مکدر شده و فرمودند که از شما بعید است،چرا که قوه ی محترم  باه  ،خودی و غریبه سرش نمی شود، و همگی را از دم ِ گشت،و البته به ترتیب قد ، اعدام می فرماید، برادر 8516---0919 !

------------------------

 

قيمت تراكتور 70% افزايش يافته است از وزيرمحترم جهاد كشاورزي درخواست مي شود به مشكلات قشر كشاورز رسيدگي نمايد. راستي سازمان حمايت از مصرف كننده چه نقشي در اين ميان دارد؟ سازمان تعزيرات به چه كاري مشغول است .
3292---0911

 

مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید،در بازدم از فدوی

استفسار فرمودند که مگر هنوز هم کشاورزی هست ؟! گفتن ، البته ندارد که فدوی، بیضه ی لازم

بمنظور ارائه ی پاسخ درست را نداشت،فلذا مطلب نا مربوطی را در پاسخ بعرض رساند که البته

معظم له ملتفت نشدند  و در ادامه افزودند که اولاً تا صد در صد هنوز خیلی راهست ! ودر پاسخ

به بخش واپسین پرسش تان فرمودند که ادارات مذکور،شدیدا ً گرفتار دوره کردن تسبیح و اگر وقتی هم باقی ماند،بعون الله صرف انگشت بیست و یکم خواهند کرد، برادر 3292---0911 !

------------------------------

 

تمام سايت هاي بانك ها در خصوص وام ازدواج به روي زوج هاي جوان بسته است. بنده واقعا در اين مسئله مانده ام كه با اين حساب وام ازدواج را براي چه و چه كساني تصويب و ابلاغ كرده اند؟
7084---0935

آخر این چه فرمایشی ست،برادر 7084---0935 ؟ معلومست دیگر،برای کسانی ست که بقول عوامAlready ازدواج دوم و سوم هم،از هضم رابع گذرانده اند !...

----------------------------------------------------------

 

يكي از طرفداران روزنامه هاي زنجيره اي و جيره خواران بيگانه بودم و مخالف روزنامه كيهان اما الان به حقانيت كيهان پي بردم و اكثر مطالب آن را مفيد براي كشور و وطن مي دانم .
حسين حق طلب- رشت

باشد ،فدوی حرفی ندارد؛بشرطی که دوباره تغییر عقیده ندهید ، برادر حسین(ع) !

-----------------------------------------------------------------

 

شركت صنايع غذايي همدانيان بر روي قوطي هاي رب كه وارد بازار كرده تبليغ همچنان فرزند كمتر زندگي بهتر را نموده است. بنويسيد اين تبليغ با سياست كلي كشور كه ازدياد نسل مي باشد در تضاد است. چرا اصلاح نمي كنند؟
كماسي

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد .دستور اصلاح بدین ترتیب که فرزند بیشتر زندگی بدتر اصلاح شود،صادر فرمودند برادر کماسی !

---------------------------

 

چطور در كيهان گفته مي شود تخم مرغ شانه اي 7200 ولي در ياسوج كيلويي 4600تومان به فروش مي رسد (هر شانه 2كيلوگرم است) از مسئولين امر در استان درخواست رسيدگي دارم .
1363-0917

 

رسیدگی شد؛ فرمودند علت آنست که آن تخم مرغها،تولید خود کیهان است،برادر 1363-0917 !

----------------------

 

طوفان سندي در آمريكا نوعي عذاب الهي براي دولتمردان اين كشور به خاطر جنايت هايي است كه مرتكب مي شوند. افسوس كه از اين حوادث كمتر درس عبرت گرفته مي شود .
8166-0912

 

به فدوی مربوط نیست ها! لکن در باب زلزله ی بم و آذربایجان چه می فرمائید،برادر 8166-0912 ؟

--------------------------------

 

به اعضاي محترم شوراي شهر شوشتر و شهردار شهر عرض مي كنم اگر رمالي و تكدي گري شغل محسوب مي شود لطف كنند براي صاحبان اين حرفه مجوز صادر كنند و الا پاسخ بدهند چرا در خصوص ورود روزانه يك ميني بوس متكدي و رمال از دزفول به اين شهرستان هيچ واكنشي نشان نمي دهند؟
2148---0937

 

دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،برادر 2148---0937 .برادران دارند رویش کار می کنند.قرار شده که فعالیتهای همسو،مانند رمالی - تکدی- مداحی و از این قبیل زیر را ساماندهی کرده (دانشکده مداحی!) یک وزارتخانه ی مبسوط هم بنام وزارت اوهام اسلامی،تأسیس نمایند.این طرح مراحل پایانی خود را می گذارند و تنها مدعی- رقیب یا  مخالف آن، وزارت ارشاد اسلامی ست.

-----------------------

 

روي تخته سياه بسيار براي دانش آموزان نوشتيم بابا نان داد بابا آب داد ولي نمي نويسيم كه بابا براي حفظ اسلام و انقلاب و ولايت تمام جوانيش را داد، و برخي تمام هستي يعني جانشان را نثار كردند .
2036-0938

 

مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید،در بازدم فرمودند  چنانچه بخواهند تمام مواهبی که بابا کثرالله امثالهم،پس از انقلاب شکوهمند به ملت ناسپاس ایران سابق ارزانی فرموده ،حتا فهرست وارهم ذکر کنند،بقول آن بزرگوار"مثنوی هفتاد من کاغذ شود "  ! فلذا با نان(اگر گیرتان آمد) بخورید،سیر شوید،برادر 2036-0938 !

 

بعد از سپري شدن سي و سه سال از سقوط رژيم ستمشاهي و استقرار جمهوري اسلامي بانك پارسيان تاج شاهي را به سردر خود چسبانده است. چه كسي متولي است؟
5892-0913

 

مراتب در مجالی ،که چندانهم شنگول نبودند بعرض مبارک رسید ؛ قدری متغیر شده و دستور فرمودند که برای صرفه جوئی،یکباره سر را جدا کنند،برادر 5892-0913 !

--------------------------------------------

 

معاون اول رياست جمهوري در حضور مردم سيل زده بهشهر گفت: ما در كنار شما هستيم . كسي كه چنين ادعايي مي كند حداقل يك شب از زندگي خودش را در كنار منزل آب گرفته ما سپري مي كرد .
5880-0911

 

شما بدل نگیرید برادر سیل زده؛منظورشان این بود که اگر سیل نیاید ! گفتن ندارد که عبارت

"ما در کنار شما هستیم" ، یک فرمایش مجازی ست چرا که در غیر اینصورت،ایشان هم را

سیل برده بود ، برادر 5880-0911 !

----------------------------------

 

چرا به خانواده آزادگان وام و مزاياي زيادي تعلق مي گيرد اما به ما كه خانواده جانباز هستيم هيچ چيزي تعلق نمي گيرد. مگر ما كه درصد جانبازي كمتري داريم براي اين كشور فداكاري نكرده ايم؟
7956---0916

 

بعرض مبارک رسید . ضمن سلام و تحیات گفتند قدری تأمل کنید،تا در جنگی که بعون الله در دست اقدام دارند،میزان جانبازی تان به حد نصاب برسد، چشم !

-----------------------------

 

 ازقوه قضاييه تقاضا داريم قبل از پايان دولت فعلي و قبل از آنكه منحرفين نفوذكرده در دولت بتوانند از جرائمي كه انجام داده اند فرار كنند، آنها را ممنوع الخروج كنند تا نتوانند از كشور فرار كنند .
يك پيام

 

فدوی حرفی ندارد؛لکن برای محکم کاری، مقطوع النسل شوند بهتر است،برادر پیام !

----------------------------

 

برخي با ارز مرجع پورشه وارد كرده اند اما به دانشجوياني كه دوره ارشد را سپري مي كنند ارزي تعلق نمي گيرد. آيا اين عدالت است؟
يك شهروند

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله ،بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از صدور چند آروغ ستاره دار فرمودند :

بسمه تعالی

بله !

------------------------------

 

برخي از كاركنان خانم داروخانه ها بويژه داروخانه هاي شبانه روزي و ازجمله داروخانه شبانه روزي ركس واقع در پونك بلوار شهيد اشرفي اصفهاني مقابل دادسراي قدس به مسئله پوشش و حجاب بي توجهي مي كنند و علي رغم تذكر و امر به معروف به ناهنجاري خود ادامه مي دهند. از مسئولين امر انتظار رسيدگي دارم .
8113---0938

 

فدوی خوف آن دارد که شما هم به سرنوشت سایر ناهیان از منکر دچار شده،و نیازتان به دارو و درمان بیشتر شود؛ از فدوی گفتن!.. ضمناً در حاشیه و بشرطی که بین خودمان باشد ، به فدوی

بفرمایید با آن حال بدی که در داروخانه داشتید،کارکنان اناث داروخانه را،چگونه محک زدید،

برادر 8113---0938 ؟!

---------------------------------------------

 

پولهايي كه بي حساب و كتاب از بيت المال به فوتباليست ها بذل و بخشش مي شود نوعي خيانت به اموال عمومي است. هيچ كس حق ندارد اينچنين نسبت به بذل و بخشش بيت المال اقدام نمايد. بنده به عنوان كارمند بازنشسته روزي نيست كه افراد متعددي به در منزلم مراجعه ننمايند و تقاضاي كمك نكنند. از مسئولين درخواست مي كنم به حاشيه شهرها ازجمله كرمانشاه سري بزنند و بعد اقدام به چنين حاتم بخشي ها كنند .
رمضاني از كرمانشاه

 

بعرض مبارک رسید . موافقت فرمودند که شما هم به همان افراد متعددی که بشما مراجعه می کنند،یک تیم فوتبال تشکیل داده و مشغول شوید،برادر رمضانی!

----------------------------

 

از مسئولين استان گيلان و بندر انزلي درخواست مي شود نسبت به تعويض تابلوهاي غيرمسئولانه نصب شده در بندر انزلي- آبكنار- مسجد محله اقدام نمايند. متأسفانه تابلوي نصب شده به نام شهيدي نصب شده كه چنين فردي شهيد نيست و گويا براي سوءاستفاده چندگانه اين تابلو نصب شده است .
محمد سياوش (پدر دو شهيد)

 

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله،و با قید 45 فوریت به شرف عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید،در بازدم فرمودند که آن فرد نابکار را یافته، و در دم شهید کنند،برادر محمد(ع) سیاوش!

---------------------------------------

 

در تبليغات بعضي از مواد شوينده به جاي كلمه تميز از كلمه پاك كه در فقه بيانگر طهارت شرعي مي باشد استفاده مي شود. مي خواستم تذكر بدهم كه سازندگان و سفارش دهندگان اين نوع آگهي هاي تبليغاتي مرز بين مفاهيم شرعي و عرفي را رعايت كنند .
8516:0919

 

فدوی برای محکم کاری مراتب را در اوقات شرعی،از مرجع گرانقدر تقلید خود استفتاء کرد.در بازدم فرمودند که با همان مواد شوینده طهارت بگیرند تا مشکل شما هم به عون الله حل شود،برادر 8516:0919 !

----------------

 

آيا مسئولين قواي سه گانه و نمايندگان و وزرا نمي خواهند تدبيري براي مهار گراني بيابند؟ } براي نمونه يك بطري روغن مايع سرخ كردني يك ليتري از 2800 تومان تا 3500 تومان فقط در يك محل به فروش مي رسد بازنشسته تامين اجتماعي كه ماهيانه 500هزار تومان مي گيرد با جمع كردن پلاستيك از زباله ها و فروش آن به امرار معاش مي پردازد حال كسي كه قادر به اين كار هم نباشد چه بايد كند؟ آن وقت در عوض فوتباليست ها ميليوني و ميلياردي حقوق مي گيرند .{
حسين شفيعي

 

چند بار بگوئیم،زبانمان مو در آورد و مکتبی شد،برادر حسین(ع)!.برادران برای مهار گرانی،مبالغ هنگفتی افسار به کشور دوست و برادر چین سفارش داده اند؛فلذا دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،تا افسارها برسد،اگر نرسید،به روسیه سفارش می دهیم

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 جون مخطط سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود