Like us on Facebook
*.*.*.*.*
MAY 27th., 2013


حمیدرضا رحیمی

 

سرگرمی

فدوی نمی داند که خوانندگان محترم ضد انقلاب هم، به اندازه ی او، از ماجراهای "تام و جری" اسلامی، در سناریوهای گوناگون، از جمله انتخابات لذت می برند، یا نه؟!.. فدوی که شدیداً مهمان برادران است، وسانس های متعدد را، همینطور رایگان نگاه می کند، وگوش برادران کر، لذتش را هم می برد!.

در این پیوند، به بخشی از ستون گفت و شنود کیهان چاپ دارالخـُرافه، که در پی می آید، نگاه کنید:

گفت: سايت كلمه وابسته به سران فتنه كه از اروپا بارگزاری می شود به نقل از خاتمی نوشته است «اگر صحنه را خالی كنيم، ظالمان عرصه را پر می كنند»!

در تحلیل این قسمت "ارز" می کند! که شما بدل نگیرید، منظور ایشان از صحنه، همانا صحنه ی تأتر است، برادر کیهان سابق!  خوانندگان محترم ضد انقلاب، به ادامه ی خبرها توجه فرمائید!:

گفت: يعنی خاتمی خيال می كند كه اگر در توصيه های ديكته شده جرج سوروس جای عبارت «مسلمانان انقلابی» را با كلمه «ظالمان» عوض كند، كسی متوجه نمی شود كه ايشان از كجا دستور می گيرد؟! و توصيه های چه كسی را تكرار می كند؟!..

و اما فدوی در نقد تطبیقی این بخش هم "ارز" می کند که حافظ بزرگوار نیز در این باب، به ضرس قاطع یک چیزهائی می دانسته که فرموده است:

گر دلی از غمزه ی دلدار باری برد، برد

ور میان جان و جانان ماجرائی رفت،رفت

از سخن چینان ملامت ها پدید آمد ولی،

گر میان هم نشینان ماجرائی رفت،رفت

 

باری- گفتن ندارد که منظور استاد از " جان و جانان" و البته " هم نشینان، "اصولگرایان و اصلاح طلبان محترم قرن هشتم است و منظوراز "ماجرا" و نیز تا حدودی "غمزه" درمصرع نخست، همین متلک هائی دلبرانه ای ست که این روزها این دو یار مکتبی، بمنظور " تنور شکم دم به دم تافتن" بشرحی که گفته آمد، بهم می گویند!..

با اینهمه، فدوی که به جانبداری از عدل و انصاف معروف است، نمی تواند اعتراف نکند که مهارت برادران در تبدیل یک شوخی موسوم به انتخابات، بیک امر جدی، جداً که رشک انگیز و مثال زدنی ست!..

زیاده "ارزی" نیست...

*.*.*.*

عکس پرمو ترین مرد جهان و همسرش /آخرین نیوز- تیتر

یا زینگ هانگ مرد چینی به عنوان پر مو ترین مرد جهان شناخته شده است

تعهد، همینجور از سر و صورت برادر "یا زینگ هانگ" می بارد؛ فقط  اگر فکری بحال حجاب همسرش بکند، فدوی هم بعون الله، دست و بالش را یکجوری در جمهوری شکوهمند اسلامی خودمان،  بند می کند!

 

***

توقع زیادی

فدوی در مرور جراید شریفه ی جراید دارالخـُرافه، گاه به چیزهائی بر می خورد که لامحاله سرِ همه جایش، اسفناج سبز می شود!. از آن جمله است خبر زیر بنقل ازانتخاب:
 احمدی نژاد در جمع مردم و مسئولان استان خوزستان مشغول سخنرانی بود، به خواب رفتن اسفندیار مشایی در این لحظه توسط یکی از عکاسان شکار شد. مشایی به عنوان دبیرکل جنبش عدم تعهد، همچنان در برنامه های استانی دولت، حضور جدی دارد./انتخاب

 همانطور که ملاحظه می شود برادرمشائی در امر خواب هم کاملاً جدی ست!.. از اینها گذشته، دبیرکل جنبش عدم تعهد بودن، معنایش این نیست که دبیرکل تعهد کرده که در جلسه ها نخوابد!. و دست آخر اینکه، خواب اساساً، چه در مجلس یا جلسات دیگر، حق مسلم ماست!

***

کاغذ پاره های بی اثر

فدوی با آنکه موجود بردباری ست، لکن کم کم دارد حوصله اش سر می رود، و با ملاحظه ی برخی خبرهای دارالخـُرافه، ممکن است یکوقت زنجیر پاره کرده، و کار دست خود و خوانندگان محترم ِضدانقلاب اش بدهد؛ شما هم برای دستگرمی عجالتاً تیتر خبر را ملاحظه کنید:

واکنش نماینده مجلس به شایعه مرگ افراد به دلیل پنی‌سیلین چینی / تیتر

و فرازهای دیگری از ادامه ی همین خبر:

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه به‌طور حتم کیفیت داروهای چینی و هندی در قیاس با داروهای اروپایی بسیار پایین‌تر است، افزود:

بیشتر پزشکان این موضوع را تأیید می‌کنند چون در بیشتر اوقات استفاده از این داروها نتیجه مناسب را به همراه ندارد .

و نیز:

مراد هاشم‌زهی در گفت ‌وگو با خانه ملت، با بیان اینکه متأسفانه پایین بودن کیفیت داروهای وارداتی به‌ویژه داروهای چینی و هندی به مشکلات حوزه سلامت بیش از پیش دامن زده است، گفت:

در گذشته بیشتر داروهای وارداتی از کشورهای اروپایی و پیشرفته خریداری می‌شد اما هم اکنون به علت تحریم‌های غیرانسانی وضع شده، داروهای مربوطه باید از کشورهای آسیایی وارد شود که این موضوع تبعاتی را برای حوزه سلامت به دنبال داشته است / الف

اینجاست که آنروی قوچک* فدوی بالا می آید. آخر یک بام و دو هوا که نمی شود، سرانجام یکی باید بیاید و تکلیف فدوی را معلوم کند؛ در غیر اینصورت وی، فرمایش حضرات آیات را می پذیرد که فرمودند که تحریم ها، نه تنها هیچ تأثیری نداشته، بلکه باعث پیشرفت جامعه ی شکوهمند اسلامی ما نیز شده است!...

زیاده جسارت است..

..................................................................................................................................

* سگ اسلامی/ محصول آزمایشگاه برادران که نجس نیست! (جدی ست! و فدوی پیش از این مطلبی در این باب

قلمی کرده است)

***

پنهانکاری

فدوی در ادامه ی پرسه های خود در گردنه های صعب العبور جراید شریفه ی دارالخـُرافه، به تیتر زیر رسید:

ابتکار: نمی خواهيم برنامه مان را لو بدهيم/ الف- تیتر

و در ادامه ی همان خبر میمنت اثر:

معاون رئيس دولت اصلاحات با بیان اينكه جماع* اصلاح طلبان بر سر كانديداتوری خاتمی قطعی است!، گفت: در صورت عدم كانديداتوری خاتمی قطعا اصلاح طلبان برنامه هايی دارند كه نمی خواهند از الان لو دهند .

فدوی که به مقام فوق حق می دهد؛ زیرا آدم مؤمن و ولائی، تا ضدانقلاب مانده، برنامه لو می دهد؟!

زیاده "ارزی" نیست {که خرج انتخاب کند!...}

...........................................................................................................

* عجب گرفتاری شده فدوی؛ لطفاً اگر زحمت نیست، غلط تایپی "جماع" را به"اجماع" اصلاح بفرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

*.*.*.*

دستکاری

فدوی در مرور جراید شریفه ی دارالخـُرافه، به تیتری برخورد که:

در تهران اتفاق افتاد/قدس تیتر

وعین خبر نیز بدین بشرح:

به گزارش ماهستیم، در پی‌ شکست فاحش رضا پهلوی در تشکیل سوپر شورای ملی‌، چندین سایت متعلق به سلطنت طلبان در یک اقدام شاهکار انقلابی‌ برای آنکه به اصطلاح به صورت مستند نشان بدهند که تا چه اندازه رضا پهلوی در داخل ایران محبوبیت دارد با کمک نرم‌افزار فتوشاپ عکس او را بر روی یک اتوبوس متعلق به شرکت واحد تهران، الصاق کردند و آن‌ عکس جعلی را در سطح گسترده‌ای در سایت‌های خود برای قوت قلب به شاهزاده خود منتشر کردند و در توضیح عکس مدعی شدند که بیش از یک ساعت طول کشید تا پاسدارها بیایند و در طول یک ساعت هزار نفر تجمع کرده و عکس را تماشا می کردند !

فدوی نیز در پاسخ  ِاشعار می دارد که: والله برادر قدس بقول سید قاسم(مش قاسم سابق - م)

دروغ چرا، تا اعدام آ آ آ آ...

فدوی را که می شناسید؟ همانست که بود یعنی، "زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است" فلذا بی جانبداری از هر دسته، گروه، تفکر یا سازمانی "ارز" می کند که تا آنجا که او بیاد می آورد، و همگان نیز بروشنی بخاطردارند، اینگونه دستکاریها با فتوشاپ، که از مظاهرِ بارز تهاجم فرهنگی ست، فقط به برادران کثرالله امثالهم می برازد و بس!..  در این پیوند، فدوی مراتب زیر را محض یادآوری و بعنوان مستوره، بخاطر مبارک می آورد:

1- تعویض مادر شهید هوگو چاوز(ع) با محمد(ص) البرادعی در آغوش احمدی نژاد!

2- بالا کشیدن پیراهن خواهر کاترین اشتون، بی آنکه برادران به این بیندیشند که ور رفتن با زن نامحرم *خلاف مقرارات دین حنیف است، و از این گذشته، یکوقت ممکن است که خواهر مذکور، غلغلکش شود!

زیاده مع الاسف "ارزی" نیست{ که فدوی به عنوان جایزه به برادران بدهد!}

.............................................................................................................

*به گزارش دانشجو، قرآن زنان غیر مسلمان را هم در حکم نامحرم می‌داند و زن مسلمان باید خود را از ایشان بپوشند.

*.*.*.* 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه

اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

*به خانم عفت مرعشی همسر آقای هاشمی بفرماييد همسر ايشان انتخابات سال 84 را به آقای احمدی نژاد واگذار كرد نه به خدا .        8842-0912

ـ پیغام شما توسط فدوی بنامبرده ابلاغ شد؛ فرمود عیال شان به مقام معظم رهبری واگذار کرد و ایشانهم بعنوان جایزه، به معجزه ی هزاره ی سوم، برادر احمدی نژاد مرحمت فرمود!

*.*.*.*

*از يادداشت روز بسيار زيبای، چه كسانی بايد شرمنده باشند، بسيار تشكر می كنم بنده در ادامه مطلب، به اين افراد می گويم شما مدتها پيش از آقای هاشمی و اطرافيانشان به بدی ياد می كرديد چه شده كه دوباره زير علم او جمع شده ايد؟ نكند بوی انتخابات به مشامتان خورده است؟ ولی بوی كبابی كه به مشامتان خورده از داغ كردن حيوانی است كه شير آن را مهاجرانی لندن نشين خورد .    4328-0912

ـ از شما بعید است که در این قحطی و گرانی شیر، آنرا به خارج هم صادر کنید، برادر، 4328-0912 !

*.*.*.*

*این روزها شورای نگهبان یک وظیفه تاریخی بر گردن دارد که اگر خدایی ناکرده اشتباهی در آن رخ دهد، کل مسیر تاریخ را عوض می‌کند. لذا از مسئولان شورای نگهبان تقاضا داریم بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌ای در رد صلاحیت کاندیدای بی‌صلاحیت برخورد کند و شخصی را تایید کند که ملت ایران 4 سال و 8 سال دیگر نگویند چه اشتباهی کردیم که به فلان و فلان کس رای دادیم و دل رهبر را به درد نیاورد . کاشانی

ـ منظور فدوی از حرف محرمانه ای که در پی می آید این نیست که یکوقت نخواهد عریضه ی شما را به جریان بیندازد؛ لکن دلدرد رهبر، ربطی به کاندیداها که قدرت خدا عکس برگردان هم اند، ندارد؛ بین خودمان باشد دلدرد رهبر، مزمن و ناشی از یک یبوست فکری طولانی ست، برادر کاشانی!

*.*.*.*

*...از شورای نگهبان می‌خواهيم کسانی را که صلاحيت ندارند با دلايل متقن و محکم رد صلاحيت و آنها را معرفی کنند. از اصولگرايان هم خواهش داريم از تکثر و تعدد خودداری کنند و همه جماع(1) کنند و به نفع يک رئيس‌جمهور مطيع ولايت کنار روند و به جماع(2) برسند.           مسعود نجفی‌راد

....................................................................................................

 (1 و2) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، مـُدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً غلط تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

*درخواست داريم مباحث معارف دينی و پخش تلاوت قرآن در تمام شبكه های سيمای جمهوری اسلامی گنجانده شود و شبكه ای خالی از اين مباحث نباشد .         6263---0938

ـ مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. در بازدم، ضمن

ابلاغ سلام و تحیات و صدور چند آروغ ستاره دار، فرمودند که تا وصول به هدف غائی، که تبدیل ایران سابق، به سر قبر آقا باشد راه زیادی نمانده است؛ دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید، بعون الله درست می شود، برادر

6263---0938 !

*.*.*.*

*بايد به كسانی كه سنگ ايران و ايرانی بودن را در آن سوی مرزها به سينه می زنند، گفت كه نوع زندگی و حقارت شما زير سايه غربی ها با يك ايرانی اصيل مغايرت دارد .     تقوی

ـ با یک حساب سرانگشتی، تفاوت حقارت شما و آنان، فقط یک نقطه ی ناقابل است(غرب/عرب). بخاطر یک نقطه ی ناقابل خونتان را کثیف تر نکنید، برادر تقوی! از فدوی گفتن!

*.*.*.*

*خودآرايی و آراستن ظاهر، برای انسان هايی كه خارج از دايره تعهد و مسئوليت های الهی و اجتماعی گذران عمر كرده و باطنی غيرمعنوی دارند به منزله جلا دادن به ظرفی است كه درونی مملو از آلودگی و پليدی دارد .       8516-0919

ـ جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، جسارت است، یک جامعه ی دمکراتیک است و شما، مُخیّرید که بین تنوع و تهوّع، دومی را انتخاب کنید، برادر 8516-0919 !  نوش جان..

*.*.*.*

*علی رغم ارادتی كه به آقای احمدی نژاد رئيس جمهور پركار دارم ولی عرض می كنم گرانی های لجام گسيخته اقلام و اجناس موردنياز روزمره فشار زيادی بر زندگی ملت وارد ساخته است. به عنوان مثال قرار بود قيمت شير را پايين بياورند، پس چرا به اين وعده خود عمل نكردند؟     كرمی

ـ نفرمائید برادر کرمی، نفرمائید؛ ایشان اهل کارهای جزئی و پیش افتاده نیستند، در عوض لطفا به فک سر و صورت استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل نگاه کنید که چگونه زیر ضربات مشت و لگد ایشان کج و کوله شده است؛ چشم، فرصت که شد با شیر هم کشتی می گیرند برادر کرمی!

*.*.*.*

*فردی مثل بنده كه برای روی كار آمدن آقای احمدی نژاد چندين روز روزه نذری گرفتم نمی توانم از خطاهای امروز ايشان چشم پوشی بكنم اصرار روی اشتباهاتی كه مرتكب شده تمام زحمت های كشيده شده ايشان در سال های گذشته را از بين می برد. در پايان عرض می كنم عامل اصلی انحراف بنی صدر نيز غرور ناشي از 11 ميليون رايی بود كه در انتخابات رياست جمهوری كسب كرده بود.  عليمردانی

ـ خجالت مان دادید، اصلاً راضی به زحمت شما(روزه ـ م) نبودیم، مقام معظم رهبری اعزالله انصاره، قبول زحمت و هزینه ی سنگین انتخاب ایشان را کرده بودند، برادر علی(ع)مردانی!

*.*.*.*

*آقای رئيس جمهور نمی خواهد بازديدی از بازار داشته باشد و وضع مردم را از نزديك ببيند؟ يك شهروند

ـ بعرض رسید؛ گفتند تکلیفش را که برادران در مورد بازدید از زندان اوین معلوم کردند، سری هم به بازار می زنند، برادر شهروند.

*.*.*.*

*اگر با بازديد آقای رئيس جمهور از زندان اوين مشكلات اقتصادی مردم حل می شود تو را به خدا مسئولين قوه قضائيه اجازه بدهند اين بازديد صورت بگيرد !         1147---0912

ـ مراتب در مجالی بعرض رسید قدری تأمل کرده فرمودند مگر آنکه ایشان را هم همانجا نگهداریم!

*.*.*.*

*استكبار برای مبارزه با ملت سلحشور ايران، به هر كف روی آب دست می اندازد اين بار سراغ مرده های سياسی و مزدوران رسمی صدام معدوم رفته، سراغ كسانی كه تا ديروز مدعی استكبارستيزی بودند اما حالا رسماً نوكری برای استكبار را پذيرفته اند و نام منافقين زيبنده اين جماعت است .   6091---0915

ـ آدرس از این دقیق تر و سر راست ترنمی شود، برادر 6091---0915 ، ممنون!

*.*.*.*

*قيمت يك ظرف ماست كم چرب چوپان 1300 تومان بود و امروز همان ظرف 2500 تومان شده است. {البته ماست پرچرب همان مارك 2500تومان بود، اگر كمتر بودن قيمت آن به خاطر كم چرب بودنش است چرا از ديروز تا الان گران تر شده است و ماشين های حمل لبنيات از جلوی مغازه ها ماست های ارزان را جمع كردند و به جای آن ماست كم چرب را با قيمت گران تر در فروشگاه ها توزيع كردند. مگر قيمت لبنيات هم با قيمت دلار و طلا بالا می رود؟}از نمايندگان مجلس تقاضا داريم از مسئولان ذی ربط در اين خصوص توضيح بخواهند .       رضايی

ـ عریضه تان را دارید بجای درستی می فرستید، برادر رضائی! زیرا که نمایندگان محترم حکومت در مجلس، در اینمورد استثنائاً متخصص اند، یعنی اغلب چوپان و ماست بند و از این قبیل هستند و می دانند شما چه می گوئید؛ ضمناً لطفاً ماست را دست کم نگیرید، برادر رضائی! که شأنش هیچ کمتر از دلار نیست!...

*.*.*.*

*از دستگاه های نظارتی و بازرسی درخواست می شود با كم فروشان كه با كاهش وزن موادغذايی مانند شير و پنير، ماست، روغن مايع، جامد و... به قيمت آن هم می افزايند برخورد نمايند .   7992---0912

ـ بین خودمان باشد برادر 7992---0912 ، بخش مهمی  از ایرادتان که اصلاً وارد نیست، زیرا امروزه، نه تنها در جامعه ی شکوهمند اسلامی خودمان، در ممالک متجدده نیز، کاهش وزن، از آرزوهای دست نیافتنی همگان است! افزایش قیمت نیز، که حق مسلم ماست!

*.*.*.*

*ملت ايران هيچ گاه با يكديگر قهر نبوده اند كه نياز به آشتی ملی داشته باشند. اگر يك تعداد سياسيون با انقلاب و نظام قهر كرده اند و از چشم مردم افتاده اند چرا به پای ملت می خواهند تمام كنند . 9005---0913

ـ نفرمائید، برادر 9005---0913 ، نفرمائید!  فدوی از دم قیچی ها دیگر می گذرد؛ لکن اصولگرایان با اصلاح طلبان، و هر دوی اینان با ملت یک لاقبا، قهرند!

*.*.*.*

*چراغ سبزی كه مرسی در قبال رژيم اشغالگر قدس از خود نشان داد و قبل از آن نيز سر قبر انورسادات حاضر و نشان لياقت به خانواده وی داد حاكی از فريب خوردن مردم مصر در بازی آمريكا در انتخاباتشان است و اين تكرار آزمون خطا در ايران اسلامی در رای به بنی صدر بود و نشان می دهد كه مراحل انقلاب در مصر شباهت زيادی به انقلاب اسلامی در ايران دارد .       محمودی

ـ فدوی نیز مصیبت وارده را، به حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) و نایب شکست خورده اش، تسلیت عرض می کند؛ انشاءالله غم آخرتان باشد برادر محمودی!

*.*.*.*

*آقای مرسی رئيس جمهور مصر بايد فكر كند چرا در كشور خودش در زمان حسنی نامبارك در طول 18 روز و بدون تكيه بر اسلحه توانستند بساط ديكتاتوری حسنی مبارك را جمع كنند ولی در كشور برادر سوريه و چندين كشورديگر بعد از 18 ماه سرمايه گذاری مالی و نظامی موفق نشدند دولت بشار را كنار بزنند آيا جز اين است كه بشار اسد پشتوانه مردمی دارد .       1347---0912

ـ شما هم راست می فرمائی، برادر 1347---0912 !  بشرطی که منظورتان از مردم، مقام معظم رهبری، متع الله المسلمین بطول بقاء دولته باشد.!

بیت

نگهدارنده اش نیکو نگهداشت

و گر نه صد اسد،  نفتاده بشکست!

*.*.*.*
*آقای مرسی كه خود را مدافع انقلاب فلسطين می داند آيا متوجه دليل مخالفت آمريكا با حكومت فعلی سوريه هستند؟ آيا ايشان می دانند هدف امپرياليسم از نابودی حكومت سوريه نابودی خط مقاومت در فلسطين می باشد؟        نصيری از مشهد مقدس

ـ عین فرمایش شما را صدا و سیمای حکومت اسلامی برعکس ترجمه و به آگاهی ایشان رساند. در پاسخ از زبان آن شاعر ضدانقلاب گفتند: "غالباً اینقدرم عقل و کفایت باشد"  برادر نصیری!

*.*.*.*

*سؤالی از دولتمردان كشورمان دارم كه انتظار می رود پاسخ مستدل و منطقی به آن بدهند. چين با 2 ميليارد جمعيت و هند با 5/1 ميليارد جمعيت كشورشان را مديريت می نمايند. آيا ما كه داعيه ام القرای جهان اسلام را داريم از اداره و مديريت جمعيت 75ميليونی عاجزيم؟ قطعاً چنين نيست ما قدرت های جهانی دنيا را در اوج مظلوميت خودمان در اوايل جنگ به چالش كشيده و به هر دو قدرت شرق و غرب «نه» گفتيم حال برای مسائل جزئی نبايد بمانيم .        يك هموطن

ـ مراتب در مجالی بعرض رسید؛ قدری متغیر شده و فرمودند، چه خبرتان است که همینطور تخته گاز می روید؟ نخیر چنین نیست، جمعیت های مذکور را هم برادر احمدی نژاد از طریق حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا امام زمان(عج) هنوز اداره می کنند، برای همین است که دیگر وقت نداشتند که به جمعیت مختصر خودمان برسند! ضمن اینکه ایشان علی القاعده، اهل کارهای کوچک نیست، برادرهموطن!

*.*.*.*

*بزرگ ترين عامل بقای بشار اسد در سوريه علی رغم فشار و دخالت های نظامی بيگانگان حمايت مردمی از او و دولتش می باشد .       2016---0912

ـ ممنون از شرکت شما در مسابقه؛ جواب سؤال شما، اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای، خلدالله ملکه و سلطنة بود، با آرزوی موفقیت شما در آزمون آینده، برادر 2016---0912 !

*.*.*.*

  *بهای مصرف برق خانواده های خوزستانی با گرمای بيش از 50 درجه و استفاده از يك كولر حدود صدهزار تومان است آيا قطع «بدي آب و هوا» و اضافه نشدن يارانه ها در حق مردم مظلوم اين استان اجحاف نيست .        4712---0916

ـ مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، احتیاطاً به شرف غرض شان رسید. بعدالسلام والتحیه فرمودند:

بسمه تعالی

نع!

*.*.*.*

*به هر برادری كه بتواند كارگردان يا هنرپيشه نقش اول فيلم موهن و ضداسلامی را ترور كند از طرف اينجانب مبلغ ده ميليون جايزه پرداخت می گردد.   اسفندياری

ـ از شما شدیداً بعید است؛ خواهران را چرا از قلم انداختید، برادر اسفندياری؟!

*.*.*.*

*وقتی از سيمای جمهوری اسلامی ايران صحنه ايستادن تمام قد سران دوسوم كشورهای جهان شركت كننده در اجلاس جنبش غيرمتعهدها در مقابل رهبر انقلاب را ديدم به وجد آمدم و به خودم گفتم خدايا فردا را هم به ما نشان بده تا مشاهده كنيم تمام سران دنيا در برابر قائم آل محمد(عج) دست به سينه ايستاده اند و عرض ادب به پيشگاه آن حضرت می كنند .   3529-0912

ـ بقول عوام already اتفاق افتاده است، برادر 3529-0912 ! رسانه ها را ملاحظه کنید!

*.*.*.*

*معلوليت ناتوانی نيست، بلكه «م» آن مقاومت و «ع» آن عشق به ارزشها، «ل» آن لبيك به معشوق، «و» ولايتمداری و «ل» لبيك به ولی فقيه. آفرين بر غرور و همت و تلاشتان كه به دين و ميهن خود عزت و افتخار عطا كرديد .    3823---0916

ـ ممنون لکن "ی" و "ت" ادر این هیر و ویراز قلم افتاد، برادر 3823---0916 ؛ ما منتظر بقیه ش هستیم(2بار)!

*.*.*.*

*حضرت محمدمصطفی(ص): نزديك ترين شما به من در قيامت راستگوترين، امانتدارترين، وفادارترين به عهد، خوش اخلاق ترين و نزديك ترين شما به مردم است      3797---0911

ـ"گفت یافت می نشود جسته ایم ما" برادر 3797---0911 !.  فدوی امیدواراست که در دنباله نفرمائید  که " آنچه یافت می نشود آنم آرزوست"!.. فدوی که دیگر جانش را ندارد!...

*.*.*.*

*از برنامه جذاب و آموزنده «سمت خدا» كه هر روز از شبكه 3 پخش می شود تقدير و تشكر می شود همچنين از تهيه و توزيع لوح فشرده برنامه های سمت خدا .   احمدزاده

ـ با این تخته گازی که شما دارید می روید، باید تاکنون به خدا رسیده باشید، التماس دعا برادر احمدزاده!

*.*.*.*

*ای همه مسئولين؛ بياييد به شعارهای اول انقلاب برگرديم و ببينيم كه در مورد «استقلال» چه كارهای مهمی صورت گرفته و چه كارهايی بر زمين مانده و نسبت به رفع مشكل آنها گام برداريم. سزاوار نيست پس از 33 سال هنوز واردكننده بسياری از نيازهای داخلی خود باشيم و از آن طرف نفت را كه سرمايه آيندگان است مفت به فروش برسانيم. وضع كنونی شايسته دولت مقتدر و انقلابی و ام القرای جهان اسلام نيست .   9382---0915

ـ فدوی سرانجام در نیافت که شما ضدانقلاب هستید یا مکتبی؟!  زیرا دو نکته ی اساسی در فرمایشات شما، یعنی تعطیل تولید(صنعتی- کشاورزی و...)،  و حراج نفت که از تخصص های حضرات آیات و حجج اسلام کثرالله امثالهم است، منتسب به اردوگاه دشمن است، و به برادران نمی چسبد!..  بهر حال فدوی آقائی کرد و عریضه تان را به جریان نینداخت، عمرتان به دنیا بود، برادر 9382---0915 !

*.*.*.*

 

به پایان آمد این جوهر، شکایت همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24 می ا لمکیّف سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر ـ فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

MAY 18th., 2013

بیکاری پنهان

بیکاری، بویژه در جوامع پیشرفته ای مانند جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، تنها یک وجه و شکل که  ندارد و قدرت خدا، بسیار متنوع است! که از آن میان یکی م، طرح های گوناگونی ست که محصول تراوشات ذهن تعطیل و بیکار حضرات آیات وحجج اسلام کثرالله امثالهم، موسوم به طرح امنیت اجتماعی ست که معنای آن به فارسی خودمان می شود:  طرح سلب آسایش مردم!:

بیت

خدا را بر آن بنده بخشایش است

که دائم پی ِ سـلب  آسـایش اسـت!

و تلاش گزمگان حکومتی در این پیوند، براستی که مثال زدنی ست که همواره بجای کلاه، سر آورده اند به حضور پُر زور اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای، خلدالله ملکه و سلطنة که ارج شان البته، با گربه ی مرتضا علی(ع)....شیوه ی اجرای اینگونه طرحها، گفتن ندارد که گوناگونند و فدوی، کشیدن تیغ بصورت زنان و دختران، صدور برگ جریمه  برای حجاب و آرایش بانوان! بازداشت و انتقال آنان به مراکز اماکن و ارشاد، که شکل دیگر مرگ است را، بیاد می آورد.(1)

فدوی برای جوری جنس، مستنداتی در همین راستا را، بنقل از جراید شریفه ی دارالخـُرافه  در پی می آورد:

 

رئیس پلیس امنیت نیروی انتظامی در گفتگو با «نسیم» با بیان مصادیق بدحجابی وبدپوششی

در پسران و دختران، اعلام کرد؛بدحجاب‌ها جریمه نقدی می‌شوند .

سردار احمد روزبهانی با بیان مصادیق بدحجابی گفت: مصداق ما برای برخورد با هنجارشکنان
در رابطه با نوع پوشش خانم‌هاعبارت

است از شلوارهای تنگ، شلوارهای کوتاه، مانتوهایکوتاه وتنگ، آرایش های غلیظ وشدید، شال‌های کوتاه، یقه‌های بازمانتو،

پوشش‌هاینامتعارف(غربی)، موهایی که از جلو شال و روسری بیرون باشند، موهاییکه از پشت شالبیرون باشند .

/ عصر ایران

 

و نیز:

 

74  ضربه شلاق یا دو ماه حبس برای زنان بدحجاب/ عصر ایران

طبق قانون مجازات اسلامی، زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهرشوند، به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه و یا ازپنجاه هزار تا پانصد هزار ریال جزای نقدی محکومخواهند شد؛ اما باید از مسئولان، این سؤال را پرسید که تاکنون چه میزان به این

قانون عمل شده است؟ /رجا نیوز بنقل ازعصر ایران

 

همچنین:

 

سردارحسین(ع) رحیمی با اشاره به دستور اخیر دادستان تهران درمورد تشدید برخورد با مظاهر علنی فساد، گفت: بر اساس طرحامنیت اخلاقی و برخورد با مظاهر علنی فساد در مورد جرایم مشهود، خودروی متخلفان علاوه بر اعمال قانون سه هفته توقیفمی‌شوند.
وی تصریح کرد:‌ خودروی افراد بدون حجاب، بدحجاب
یا افرادی که رفتارهای خلاف عفت عمومی در خودرو انجام دهند، مزاحمیننوامیس و خودروهایی که دارای آلودگی صوتی باشند مشمول اجرای این طرح خواهند بود . /پارسینه

عملیات ایذائی، اما خداپسندانه ی بالا، برخی اوقات، علیرغم میل برادران بدلائلی که اهمّ آن عدم کارآئی طرح های کذائی ست، اندکی تخفیف پیدا می کند و یا شکل آن، قدری انسانی می شود. دراین رابطه، ذغال خوب هم، که نزدیکی به انتخابات کذائی باشد، البته بی تأثیر نیست!، ملاحظه کنید.

مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل به بانوانی که حجاب و پوشش مناسب داشتند آغاز شد! . /ایسنا

برادران خسته نباشند!...

حال فدوی از ذکر این نکته ی باریکتر ازمو(بشرطی که زیر چادر باشد- م) نیز می گذرد که آنانی که بریده و سرانجام به حجاب دلخواه

مؤمنین تن داده اند که دیگر مشکلی نداشته، فلذا گـُل نمی خواهند! بلکه مؤمنین باید، گـُل رابعنوان پیش پرداختِ هویج!، به بانوان چموشی

می دادند که بر این باورند که:

بیت

به تمنای گوشـت مردن به

که تقاضای زشـت قصابان!

بلکه از خر شیطان کوچک، پیاده شوند؛ که نمی شوند لکن!

                    

                   

 فدوی یادش نرود که همین جا، و درحضور خوانندگان محترم ضدانقلاب، به این ضعف آشکار خود  شدیداً اعتراف کند که علیرغم تلاش های سهمگین وسی و چند ساله ی خود، مع الاسف هنوز قادر به درک انگیزه و لزوم برگزاری نمایش کمدی و پر هزینه ای موسوم به انتخابات نشده و اساساً نمی داند ملتی که هیچ جور مجاز به انتخاب  پوشش خود نیست، چگونه قرار است نماینده یا رئیس جمهور و از این قبیل انتخاب کند؟!(2)

باری فدوی بمصداق شعر آن شاعر ضد انقلاب که فرمود، "عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگوی"  در پایان این تصدیع اضافه می کند که اینگونه طرحها و عملیات خداپسندانه، اگربرای فاطی(س) تنبان نمی شود، برای مؤمنین و مؤمنات کار و اشتغال که می شود!، بیکاری وسیعی که به چشم نمی آید و گزینش تیتر بیکاری پنهان برای این مختصرنیز، ازهمین روست...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(1) زهرا بنی یعقوب (۱۳۵۹تهران - ۱۳۸۶همدان) پزشک ایرانی، دانش‌آموخته دبیرستان فرزانگان تهران (وابسته به سازمانملی پرورش استعدادهای درخشان) و دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و نفر بیست و ششم کنکورسراسری بود. او در ۲۰ مهر ۱۳۸۶ در حین صحبت با نامزدش در یکی از پارک‌های همدان توسط نیروهای بسیج دستگیر وبه بازداشتگاه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر همدان فرستاده شده بود. پس از ۴۸ ساعت، خانواده‌اش که برایآگاهی از وضعیتش به نیروی انتظامی همدان مراجعه کرده بودند با خبر مرگ وی روبرو شدند. پروین نبی مادر دکتر زهرابنی یعقوب پرده از ناگفته هایی در مورد دخترش برداشت و گفت که جنازه دخترش را در حالی که گلویش بریده و ران وپایش کبود بود به آنها تحویل داده بودند و معلوم بود که او در برابر خواسته ای مقاومت کرده و درگیر شده است . /ایرانیانداتکام

(2) حالا تبیین این نکته که این ملقمه ی شتر- گاو پلنگ اساساً جمهور یست یا نه، دیگر طلبتان!

 

*.*.*.*

 

سرازیری

فدوی در مرور خبرهای جراید شریفه ی دارالخـُرافه، دریافت که برادراحمدی نژاد که این روزها به درب مسجد تبدیل و بعنوان کاردستی  مقام معظم رهبری اعزالله انصاره، شدیداً روی دست معظم له مانده است، مقدمتاً چندان زنجیر پاره کرده که فدوی صدایش را از بلند گوی اعتدال بشرح زیر شنید:

به گزارش ایسنا: ) محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز در ادامه روز دوم دور چهارم سفر استانی خود به استان خوزستان در جمع مردم شهرستان هفتکل، گفت: پیغام دادند که فلانی اگه روت رو زیاد کنی پدرت را درمی‌آوریم!

برادراحمدی نژاد اما در ادامه، فن بدل را بشرح زیر بروی حریف اجرا کرد:

ما تا پایان جان در خدمت عدالت، انقلاب، مردم و راه ولایت و امامت هستیم و هزاران احمدی‌نژاد فدای یک قطره عدالت و یک موی سر مردم ایران . !

برادر رئیس جمهور سابق، برای محکم کاری، فن فتیله پیچ بوجه زیر را نیز، بروی کتف حریف پیاده کرد:

 رییس‌جمهور با بیان اینکه «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم»، اظهار کرد : برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید.  ملت ایران هیچگاه در برابر ابر قدرت‌ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می‌کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت /اعتدال

فدوی نیز در پاسخ "ارز" می کند که:  والله برادر معجزه ی هزاره ی سوم بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م)، دروغ چرا؟  تا

اعدام آ آ آ آ...

تا آنجا که فدوی بیاد دارد، هیچکدام از "امید امام و امت" ها از آغاز تاکنون، از تیر غیب آقا جان سالم بدر نبرده اند! تا قسمت شما چه باشد!

بعدالتحریر

مقدمتاً برادر گروهبان گارسیا(سرلشکر بسیجی فیروزآبادی- م) در همین ارتباط گفته است:

جوسازی مقام محترم رئیس جمهوری آقای احمدی نژاد در سفر به استان خوزستان غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است . /اعتدال

زیاده "ارزی" نیست ..

*.*.*.*

 

*.*.*.*

 

قیصرانه ها

اشاره

برخی از فرآورده های فرهنگی فدوی، که بر حسب ضرورت، توسط وی عرضه، و توسط خوانندگان محترم ضدانقلاب پذیرفته شده است*، او را بر آن داشت که به تلاش خداپسندانه ی خود در این راستا ادامه داده، و تبیین ابهاماتی که برادران موجب شده و می شوند را،

با واژگان یاعباراتی پیشنهادی، عجالتاً تأمین کند. در همین ارتباط، فدوی نمی داند که ستون قیصرانه ها را، چگونه معرفی کند؟، شاید نقل

زبانزدی که بر آنپایه ساخته شده است، در نقل معنی مورد نظر، یاری رسان باشد:

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!:

در اینصورت فدوی، آنگاه این عنوان را بکار می گیرد، که با ملاحظه ی برخی از حرکات و سکنات شگفت انگیز برادران، از حیرت سر

ِ همهجایش، اسفناج سبز شده باشد!...

-----------------------------------------

*" ل" بجای ترکیباتی از قبیل "ره" مثال: حضرت امام(ل)!/ دارالخـُرافه بجای دارالخـُلافه/ کلمات حِمار بجای کلمات قِصار .... 

*.*.*.*

رهبر انقلاب در ديدار شاعران و ذاکران اهل‌بيت‌(ع) تاکيد فرمودند:
شکستن حريم زن گناه نابخشودني غرب است
! /کیهان چاپ دارالخـُرافه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

---------------------------------------------

در این کلیپ استاد قرائتی حقانیت شیعه رو با ۳ آیه از قرآن ( که همه این آیات رو شنیدن )در عرض یک دقیقه (!) اثبات میکنه !

/ایران بلوتوث

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------------------------------

*.*.*.*

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران در گفت‌وگوهایی جداگانه با خبرگزاری فارس که روز جمعه، ۱۳ بهمن، منتشر شد، از اقدام وزارت اطلاعات در بازداشت گسترده روزنامه‌نگاران تقدیر  کردند !./ البرز نیوز

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------------------------------

با استقبال مردمـی اجرایـی شـد

خبرگزاری فارس: جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از اجرای طرح یکسان‌سازی پوشش فروشندگان زن واحدهای صنفی با اولویت صنف لباس‌فروشان در قم خبر داد

وی با بیان اینکه این طرح مورد استقبال عموم مردم قم واقع شده است بیان کرد: در بازدیدی که توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی انجام شد به تعدادی از فروشگاه‌هایی که در این خصوص کوتاهی کرده بودند اخطار پلمب داده شد . *

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------------------------------

* برادران دیگر این مختصر زحمت را هم بخودشان نمی دهند که دو واژه ی مانعة الجمع زیر را با هم نیاورند، بلکه فدوی باورش بشود!:

 با استقبال مردمی اجرایی شد / و اخطار پلمب

ـ مصطفی گواهی٬ رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه تهران از ابلاغ قریب‌الوقوع پنج مدل موی مردانه ایرانی به آرایشگاه‌های سراسر این گشور کشور خبر داد . ! / العربیه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------------------------------

رجا نیوز- تیتر

اگر هشدار 14 سال پيش رهبر انقلاب جدی گرفته می‌شد، اكنون ما نفت دنيا را تحريم می‌كرديم!

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------------------------------

متهم گرامی قتل های میکونوس آلمان(1) و انفجار آرژانتین(2) و مبتکر و مجری محترم قتل های زنجیره ای، که از سوی اینترپل(پلیس

بین الملل)(3) تحت تعقیب است، وزیر اطلاعات سابق، و عضو مجلس خفته گان رهبری، برادرحجت‌الاسلام والمسلمين علی فلاحيان دامت

تحریکاته،اخیراً چنین فرمود:

با برخورد خشونت‌آميز مخالفم،! اگر رئيس جمهور شوم کاری می‌کنم که نيازی به گشت ارشاد نباشد . / فارس بنقل از آفتاب

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(1) در ماجرای  ترور میکونوس  که در رستورانی به همین نام واقع در  برلین،  آلمان  و در تاریخ  ۱۷سپتامبر۱۹۹۲

 رخ داد، تعدادی از سران اپوزیسیون کـُرد به قتل رسیدند. این ترور تأثیر زیادی بر روی روابط بین ایران و کشورهای اروپایی داشت

(2) انفجار مرکز همیاری یهودیان  واقعه‌ای  تروریستی  در   ۱۸ ژوئیه   ۱۹۹۴  برابر با   ۲۷ تیر   ۱۳۷۳[ ۱ ] بود که در جریان آن ۸۵ نفر از شهروندان  یهودی  تبار  آرژانتینی  جان خود را از دست دادند و بیش از دویست نفر زخمی شدند .

(3) اینترپل   (پلیس بین‌الملل) در تاریخ   ۷ نوامبر   ۲۰۰۷  به درخواست دادگستری  آرژانتین  مبنی بر دخالت داشتن وی در  انفجار مرکز همیاری یهودیان  و در مقام رئیس وقت  وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی، حکم جلب بین‌المللی وی را صادر کرده‌است  /ویکی پدی

*.*.*.*

 

م. لبخند

*.*.*.*

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

*با توجه به روند صعودی قيمت دلار كه به اعتقاد كارشناسان به ضرر منافع ملی و كشور و مردم است چرا دولتمردان هيچ واكنشی از خود نشان نمی دهند و با بی تفاوتی از كنار آن عبور می كنند؟ قاسمی از اصفهان

ـ دیگر کم لطفی نفرمائید، برادر قاسمی. فدوی با چشم خودش دید که از کنارش بی تفاوت نگذ شتند بلکه اتفاقاً ایستادند، قدری هم چپ چپ نگاهش کردند، که حساب کار خودش را بکند، دیگر چه می خواهید؟! 

*.*.*.*

*به رغم تشنگی نوجوانان و جوانان به معارف دينی متاسفانه روستای ما فاقد روحانی است ازحوزه علميه و شورای سياستگذاری ائمهجمعه و جماعات و مركز رسيدگی به امور مساجد درخواست می شود نسبت به اعزام نوبه ایروحانيون به روستاها و روستای ما ولی آبادجيركويه بخش خشك بيجار استان گيلان مساعدت نمايند .         9921---0912

ـ والله برادر   9921---091 بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ... فدوی تا لحظه ینگارش این سطور،هرچه کوشید که یک روحانی بیکار یافته و با دو تا کوبیده ی اضافه به آن گوشه ی مهجور از وطن اسلامی اعزام کند، نشد لکن!..

در توضیح بیشتر می افزاید که کلیه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام، و توابع سببی و نسبیایشان کثرالله امثالهم، مشغول حل و فصلمسائل مملکتی و بین المللی بوده و حتا فرصت عمامه خاراندن هم نداشتند برادر 9921---0912 ؛فدوی بی تقصیر است. 

*.*.*.*

* دولت با افزايش 15 درصدی حقوق ها بلافاصله قيمت كنتور آب را ده برابر گران كرد و نگذاشتشيرينی اين چند درصد افزايش حقوقبه كام حقوق بگيران بنشيند .     8853---0912

ـ فایده ای ندارد؛ هر خدمتی که دولت خدمتگزار بکند، بازهم به چشم شما شهروند رفاه طلب نمی آید. این تصمیم دولت مبتنی بر گزارشوزارت بهداشت است که در آن، میزان قند خون اُمّت را، بیش از میزان مجاز گزارش کرده بود!؛ لطفاً گز نکرده پاره نکنید یعنی، در بابامری، نخست تحقیق، سپس شکایت کنید، برادر 8853---0912 ! ..... والسلام علیکم و رحمة الله 

*.*.*.* 

* درباره 30 ليتر بنزين اضافه ای كه دولت در كارت صاحبين خودرو ريخته می خواستم بگويم تكليف هم وطنانی كه خودرو ندارند چه میشود و چرا بايد از اين هديه محروم بشوند .    8516:0919

ـ بعرض رسید. فرمودند ظـُلم بالسویه عدل است و موافقت فرمودند که 30 لیتر بنزین صاحبان خودرو قطع شود؛ تبریک عرض می کندبرادر 8516:0919 !

*.*.*.* 

* كارگری هستم با حقوق ناچيز كه از پرداخت اجاره بها ناتوانم از افراد خير درخواست می شود مبلغ ده ميليون تومان برای پرداخت پول پيش به من كمك نمايند .        حسام نيا از لارستان فارس

* اينجانب مبلغ بيست ميليون تومان به علت بدهی به بانك و مردم مقروضم از خيرين تقاضا می شود مرا در پرداخت بدهی ياری نمايند. انشاءالله به مرور بدهی خود را پرداخت خواهم كرد . ابوالحسن همايی از قم

* همسرم به دليل بدهكاری به زندان افتاده از طرف ديگر يكی از دوفرزندم بيمار است. بيشتر روزها بچه ها را با نان و چای شيرين سيرمی كنم . از افراد نيكوكار انتظار دستگيری دارم . 7855-0938

*  برادرم مدت سه سال است كه به بيماری «صرع» دچار شده است و بايد در هر ماه حداقل 150هزار تومان دارو برای او تهيه كنيم. اين وضعيت تا پايان عمر برادر 22 ساله ام ادامه دارد و با توجه به سكونت او در روستا و نداشتن منبع درآمد تا به حال از طريق يارانه نقدی و قرض و... مشكل خريد داروی او را حل نموده ايم ولی با اين وضع ديگر قادر به ادامه اين روند نيستيم. از افراد خير درخواست مساعدت داريم .         خانواده همتی- اصفهان- روستای انارك 

ـ فدوی بمنظور صرفه جوئی در وقت، چهار عریضه  بالا را یکجا  پاسخ داده و "ارز"  می کند که وی، فرمایشات شما بزرگواران را جدی نگرفته سیاه نمائی تلقی کرده و از تعقیب شما بجرم ضدیت با نظام، مشوب کردن افکار عمومی و توهین به مسؤلین نظام اعلی الله مقامهم اجمعین، عجالتاً صرفنظرمی کند.؛  آخر مگر می شود که پس از اینهمه سال از تأسیس نخستین حکومت الله بر زمین، و برقراری حکومت مستضعفان، جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، پس از گذشت بیش از سه دهه، هنوز هم مستضعف داشته باشد، درب دیزی اسلامی باز است، حیای گربه اسلامی چه می شود، برادر همتی- همائی، خواهر 7855-0938  و چند میلیون تلفن مشابه دیگر! 

*.*.*.* 

* اداره برق حدود يك سال قبل طی دستورالعملی از همه ساكنان نارمك و وحيديه تهراندرخواست نمود ظرف 9 روز با واريز مبلغ 117 هزار تومان برای تعويض كنتور برق از 5 به 25 آمپر اقدام نمايند و در غير اين صورت بايد جريمه پرداخت نمايند. مردم نيز طبق ضربالاجل با مشقت نسبت به تهيه پول مورد نظر و واريز آن به حساب اداره برق اقدام نمودند ولی با گذشت يك سال هيچ خبري از تعويضكنتورها نيست، چرا؟ !        9654---0937 

ـ زبان فدوی دیگر مو در آورد؛ آخر چند بار بگوید که چیز مجانی، کنتور نمی خواهد!..  محض یادآوری "ارز" می کند که حضرت امام(ل) پس از بازگشت از ماه، در نخستین اقدام خود،آب، برق، اتوبوس و مسکن و... مجانیاعلام فرمود فلذا چنانچه ظرف سی و چند سال گذشته، دلاری(وجه رایج ممالک محروسه ی ولایت فقیه ـ م) از این بابت پرداخت کرده اید،فیش آنرا به دفتر ولایت معظم عظما ضاعف الله اشراقه ارائه، تا نسبت به استرداد وجوه پرداختی اقدام لازم مبذول، و مسؤلان خاطی نیز،شدیداً ارشاد شوند، برادر 9654---0937 ...     و من الله التوفیق

*.*.*.* 

  * در ايام تعطيل وضعيت ظاهری سواحل گيلان و مازندران به وضعيت آنتاليا در تركيه نزديك شده است. عرضم اين است كه نيروهایانتظامی در اين دو استان در ارتباط با طرح سالم سازی حريم دريا گزارش بدهند كه چه می كنند؟ اگر چنانچه برای اين كار آمادگی ندارند اين مسئوليت را به نيروی انتظامی ساير استان ها واگذار كنند .       3446:0912

ـ  شما آن کار دیگرتان را، در آنتاليا ی تركيه می کنید، برادر شیطان کوچک؟!

*.*.*.* 

* يك خانه خالی دارم كه مدت 6 ماه است كسی در آن سكونت ندارد و كنتور آب آن خراب بود و مامور مراجعه هم در جريان خرابی كنتورقرار گرفته است.  بعد از مدت 6 ماه 20 روز قبل كه برای سكونت به خانه ام آمديم، در كمال ناباوری ديدم كه چند قبض آب برای ما آمدهاست، حال كه برای پيگيری به شركت آب شاهرود رفتيم می گويند بايد اين قبوض را پرداخت كنيد.     

يك شهروند از شاهرود 

ـ می خواهید بگوئید به روح، و از آن طریق به معاد باور ندارید، ایندفعه را فدوی از ارشادتان گذشت، دفعه ما قبل آخرتان باشد،برادرشهروند!

*.*.*.*

* در شهرك شهيد بروجردی منطقه 15 در گوشه ای از بازارچه اين منطقه چند خودروی فرسوده به حال خود رها شده و هر چه بامسئولان تماس می گيريم ما را مثل توپ فوتبال از اين اداره به آن سازمان پاس می دهند...              3931---0939

ـ چرا بموجب احادیث معتبر، از این موقعیت استفاده نمی کنید؟  فلذا از بازی خارج نشوید تا بعضویت تیم ملی نائل شوید،

برادر 3931---0939

 

*.*.*.*

 

به پایان آمد این جوهر، شکایت همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11 می المخمور سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*

MAY 9th., 2013

 

رفع نگرانی

فدوی در این مختصر، اصلاً نمی خواهد که وارد بحث شیرین "مو" بشود، ضمن اینکه از خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز چه پنهان، گیس و دست و پای اضافه هم ندارد که دست قوّه ی محترم باه(قضائیه- م) بدهد؛ بلکه انگیزه ی این مختصر، فقط اشاره ای گذرا به آن زبانزد مشهور است که می فرماید: "تو مو می بینی و من پیچش مو". فدوی مقدمتاً و پیش از ورود به بحث اصلی، نمی داند که این توضیح چقدر ضروری ست که موضوع این زبانزد، مربوط به عصر حجر است یعنی زمانی که مردم می توانستند موهای همدیگر را، بدون صرف شلاق  ببینند! و امروزه درجامعه ی  شکوهمند اسلامی ما البته دیگر، موضوعیتی ندارد!. باری- غرض از این پیش درآمد کوتاه، ذکر این مصیبت است که ملت ممکن است که بر فرض محال، و آنگاه که برادران یک لحظه حواس  شان پرت می شود، خدای نخواسته "مو" را ببینند، لکن پیچش مو را،عمراً.!..

نمونه اگر می خواهید، مستوره زیر دم دست است:

* دولت با تزریق نقدینگی به جامعه غول تورم را آزاد کرد و به جان مردم انداخت. امروز کار به جایی رسیده که اگر بخواهند این غول را برگردانند نمی‌توانند چرا که ورد باطل کردن آن بی‌اثر شده و جواب نمی‌دهد !              0915-6091

ـ ملاحظه کردید؟ برادر 0915-6091 "مو" را گوش برادران کر، یواشکی دیده است، لکن پیچش مو را هرگز!

فدوی در پیوند با "پیچش مو"، به ذکر این مصیبت بسنده می کند که  برادر 0915-6091  که به ضرس قاطع فاقد بصیرت است، اقدام کارساز مقامات را در این راستا، که در خبر میمنت اثر زیر متجلی شده  را ندیده است و گرنه آنقدر نگران "ورد" نبود:

آزادی ناگهانی جن‌گیر و رمال مشهور از زندان /بهار نیوز - تیتر

و در متن خبر

* در فاصله حدود ۵۰ روز تا برگزاری انتخابات، رمال و جن گیر مشهور، به طور ناگهانی از زندان آزاد شده است . !

به گزارش «بازتاب»، ع غ که بنا بر گزارش های اولیه قرار بود به اعدام محکوم شود و سپس حکم وی با چند مرحله لابی ها و رایزنی های گسترده به هشت سال زندان تقلیل یافت، در آستانه انتخابات آزاد شده و به مکانی خاص منتقل شده است .

فلذا جن گیر دوم سِتاد ع غ، یک جوری با غول تورم و سایر غول های ریز و درشتی که برادران این سالها آزاد کرده و بجان مردم انداخته اند، کنار خواهد آمد، برادر شهروند! و بقول آن شاعر ضدانقلاب: غولکِ ول گشته باز آید به بطری،غم مخور!

 

آمدی جانم بقربانت ولی حالا چرا؟

بنظر می رسد که دو میلیونی برادران(دوزاری سابق- م) عمدتاً کج است و بهر حال، بسیار دیر می افتد. این معنا، از ملاحظه ی تیتر زیر، بنظر فدوی رسید:

لباس‌رفتگری به احمدی‌نژاد اهدا شد / بهار نیوز

باری- فدوی هم تردید ندارد که ایشان در این لباس، بیشتر مفید بود!

 
 

عروض همایون

فدوی در خبرهای چند روز اخیردارالخـُرافه، اینجا و آنجا و به بقل از بازتاب خواند که برادر مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، نواری زیر لحاف دارد که ثابت می کند که نامبرده از همان ابتدا، آبش با آب کـُرِ مقام معظم رهبری اعلی اللّه مقامه الشّریف توی یک جوی نمی رفته! و بسال  88 با افزودن 8 میلیون رأی اسلامی به آراء خود، شدیداً مخالفت فرموده است!..

باری- صرفنظراز فرمایش حضرت امام(ل) که فرمود "میزان رأی ملت است"

بنظر فدوی، این حسن سلیقه ی برادران است، که حتا در ریاضی هم، قافیه را رعایت می فرمایند!..

 

آقا(عج)! بالاخره تشریف آوردید؟!

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد"

اشاره:

فدوی در این ستون، نکات یا خبرهائی ی را نقل می کند

که خودِ جنس اند!، و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با

محتوا، و احیاناً یکی دو انگولک جزئی، نیاز چندانی  به دخالت او ندارند!

 

محمود احمدی‌نژاد در همایش تجلیل از بانوان برگزیده سال ۹۲

همين كه اسم زن می‌آید یک جوری می‌شوند! /بهار نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی .

راستی خودِ زن که بیاید چه جوری می شوند، برادر احمدی‌نژاد؟!

*.*.*.*

مشایی: ما از چه چیزی منحرف شدیم؟ ! /بهار نیوز

تحشیه ی فدوی .

از خط مالروی امام(ل)!..

*.*.*.*

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه گفت: در امسال با رانندگانی که از مواد مخدر روانگردان و مشروبات الکلی در هنگام رانندگی استفاده می‌کنند با فعال‌سازی 7 تیم تست کنترل سلامت در بزرگراه‌ها و کلانتر‌های 5 گانه برخورد خواهد شد / سردار حسین (ع)رحیمی شیعه آنلاین

تحشیه ی فدوی .

فدوی نفس راحتی کشید؛.... نگرانی ندارد؛ در غیر هنگام رانندگی، بلا مانع است!

*.*.*.*

تولد نوزادی بدون پوست در بیمارستان نظام مافی‌ شهرستان شوش باعث برانگیخته شدن تعجب همگان شده است . /آفتاب

تحشیه ی فدوی .

الله عز اسمه، زحمت برادران را کم فرموده است!..

*.*.*.*

بمن گفتند تو یک چیزیت می شود / احمدی نژاد- آفتاب

تحشیه ی فدوی .

خیلی تخفیف داده اند، برادر احمدی نژاد!

*.*.*.*

فرمانده نيروی انتظامی: ساخت بازداشتگاه‌های جديد ربطی به انتخابات ندارد /بهار

تحشیه ی فدوی .

 این چه فرمایشی ست؟ پس ملت کتک خورده را کجا ببرند، برادر اسماعيل احمدي‌مقدم؟

*.*.*.*

مصوبات‌قبلی ‌را با‌صلوات‌دوباره تصويب‌ كردند! /بهار

تحشیه ی فدوی .

از قدیم هم فرموده اند که کار از محکم کاری عیب نمی کند!

*.*.*.*

عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: احمدی نژاد بهتر است در این روزهای آخر دولت را تعطیل كند و پول جاده سازی‌ها و احداث مدارس و بقیه عملكردها را میان مردم تقسیم كند تا خود مردم برای خود جاده و مدرسه بسازند و هر اقدامی كه می خواهند انجام دهد و خود وی كنار بكشد . ! /بهار

تحشیه ی فدوی .

بقول استاد سخن: حد همین است سخندانی و زیبائی را!

*.*.*.*

آقای مشایی سه شنبه ۳ اردیبهشت (۲۳ آوریل) در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا اظهار داشت که بعد از پایان دولت دهم "هیچ جایگاهی شایستگی ندارد که احمدی‌نژاد را در خود جای دهد". /بی بی سی

تحشیه ی فدوی .

بقول عوامhow about   بیت رهبری؟!

*.*.*.*

دشمنان ایران در یک هلی کوپتر افکار نیوز - تیتر

چاک هاگل(نفر سمت راست) و موشه یعالون وزرای دفاع آمریکا و اسراییل در هلی کوپتر و در حال بازدید از منطقه بلندی های جولان در مرز سوریه.

تحشیه ی فدوی .

جای مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه ی ما هم خالی!

*.*.*.*

خواهر رئیس جمهور هم چنین در مورد نقاط ضعف دولت نهم و دهم گفت: در این زمینه چیزی به ذهنم نمی رسد.! /آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی .

فدوی این را بحساب حواس پرتی و احیانأ آلزایمر شما می گذارد، خواهر احمدی نژاد!

*.*.*.*

رفتار دولت در برخی مواقع به گونه‌ای بود که اعتماد جامعه به عقلانی بودن تصمیمات دولت کاهش یافت و این یک لطمه بزرگ به کشور بود .

در بحث تقدیم دیرهنگام بودجه از سوی دولت به مجلس برای تصویب نهایی دچار مشکلاتی شدیم که متأسفانه این قبیل کارها نظایرشان از سوی دولت کم نیست.

دولت با برخی عملکردهای خود ما را دیوانه کرده ./              غلام علی(ع) حداد عادل - شبکه ایران  

تحشیه ی فدوی .

حالا قدری هم پیرامون دیوانه ی دیگری که قراراست 8 سال دیگر در رکاب مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه شمشیر بزند صحبت کنید، برادر کلب آستان علی(ع)!

*.*.*.*

فشار هزینه های درمان بر دوش مردم، روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. به طوریکه در سال های اخیر، تعداد خانواده هایی که بر اثر پرداخت هزینه های سنگین درمان به زیر خط فقر می روند، رو به افزایش بوده است . /الف

تحشیه ی فدوی .

این مطلب که ساخته و پرداخته ی ضدانقلاب است، هیچ جوری توی کت و کول فدوی نمی رود آخر در جامعه ی شکوهمند و بی طبقه ی توحیدی ما که حضرت امام راحل(ل) بنیان گذاشت و توسط امام حاضر ادامه الله وجود و با معاونت حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج) اداره می شود، اساساً خط فقر وجود ندارد که زیر و بالا داشته باشد، برادر الف!

*.*.*.*

تهیه کننده فیلم سینمایی صداها گفت: نیروی انتظامی بجای پیگرد حجاب هنرمندان و سینماگران از طریق اینترپل، برای دستگیری مجرمان اقتصادی فراری تلاش کند . /پارسینه

تحشیه ی فدوی .

آخر مجرمان اقتصادی حجاب شان خوب بود، برادر تهیه کننده!

*.*.*.*

خاتمی عنوان کرد: زنان بدحجابی که با روضه حضرت زهرا(س) با حجاب شدند!

تحشیه ی فدوی .

نمی شد زود تر بگوئید که ما این همه ادارات اماکن و غیره را  بجان بچه های مردم نمی انداختیم، برادر آیت الله گرگعلی (سید احمد خاتمی - م)؟!

*.*.*.*

وزارت اطلاعات: تا انتخابات نباید کارگران به صورت گروهی اخراج شوند / ملی- مذهبی

تحشیه ی فدوی .

منظور آن بزرگواران در وزارت اطلاعات آنست که کارگران، بصورت انفرادی اخراج شوند! انشاءالله که طبق معمول اعتراضی ندارید برادر ملی - مذهبی!..

*.*.*.*

حسین شریعتمداری، مدیر مسوول کیهان در یادداشتی در نخستین روز انتشار این روزنامه در سال ۹۲ خواستار الحاق جمهوری آذربایجان به ایران شد . /. جراید(خودنویس)

تحشیه ی فدوی .

فدوی نه اینکه با این امر خیر مخالفتی داشته باشد، معاذالله! هراس فدوی- باری، همه از مردن در سرزمينی نیست
که مزد گورکن
از آزادی آدمی
افزون تر باشد

هراس فدوی باری از آنست که برادران، حتا از تهیه قوت لایموت نفوس حاضرهم، قاصرند!

*.*.*.*

درخشش دروازه بان ایرانی در لیگ آلمان /آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی .

مسألةً: راستی چرا همه در همه ی رشته ها، در خارج از وطن اسلامی می درخشند؟ 

*.*.*.*

هفتمين رئيس جمهور ايران 2 ماه ديگر با رأی ملت معلوم می شود./کیهان چاپ دارالخرافه

تحشیه ی فدوی .

این چه فرمایش کفرآمیزی ست؟ آخردرب دیزی اسلامی باز است، حیای گربه ی اسلامی چه می شود؟ از اینها گذشته، مگر مقام معظم رهبری اعلی اللّه مقامه الشّریف، نستجيربالله مداد تراش است که مثلاً رئیس جمهور، با رأی ملت انتخاب شود؟!

*.*.*.*

اصلاح طلبان هنوز برای حضور در انتخابات، هنوز به جماع* نرسیده اند/مهر علیزاده- افکار نیوز

تحشیه ی فدوی .

فدوی که بخیل نیست؛ خـُب یک کاری بکنید که برسند، برادر مهرعلی(ع) زاده

*.*.*.*

خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛ لطفاً پیش از آنکه بی فدوی شوید،غلط

تایپی جماع را به اجماع اصلاح بفرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

*.*.*.*

لکن بعون الله و بقول شاعر:

از جعبه همان برون بیاید که در اوست!
 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

* یکی از افرادی هستم که به آقای احمدی‌نژاد رأی ‌دادم الان باید متأسفانه به جای نام احمدی‌نژاد بنویسید مشایی‌نژاد .            یک شهروند

ـ زهر طرف خوانده شود، سود اسلام است، برادر شهروند!

*.*.*.*

* در این پایان دوره ریاست‌جمهوری این همه سفرهای استانی چه معنی جز تبلیغات انتخاباتی دارد؟! مردم سیاسی هستند و آگاه می باشند. آقای رئيس‌جمهور! هر چه شما بیشتر از این کارها بکنید بیشتر از چشم مردم می‌افتید. بخصوص اینکه مشایی را دنبال خود همه جا می‌کشانید و می‌برید .     کاشانی

ـ ملت که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، قابلی ندارد!؛ مهم آنست که از چشم  مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه نیفتد، برادر کاشانی!..

*.*.*.*

* رئيس جمهور آينده به نظرم علاوه بر شاخصه های علمی و سياسی بايد اعتقاد كامل و خالص به اسلام ناب محمدی(ص) و ولايت فقيه داشته باشد تا بتواند باری از دوش ملت بردارد .   8847---0919

ـ مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض رسید فرمودند آن دو شاخه ی نخست، نه لازم اند نه کافی، مگر مأخوذ از اصول کافی باشند؛ فلذا همین دو شاخصه ی آخر که هم لازمند و هم کافی، کفایت می کند، برادر 8847---0919 !

*.*.*.*

* دولت و مسئولان آيا نمی توانند يا نمی خواهند جلوی اين گرانی افسار گسيخته را بگيرند؟ چرا فكری به حال اين اقشار ضعيف نمی كنند؟           حسينی از تهران

ـ آخر این فدوی مادر مرده، یک پرسش را چند بار باید پاسخ بدهد؟ بارها در همین ستون  "ارز" کرده است که مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم به مسؤلان مؤمن و معتقد، بقول عوام already ابلاغ شده؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام فرمودند که بمنظور مهار گرانی های کمر شکن، مقادیر معتنابهی افسار به قبرس سفارش داده اند که بعلت تحریم های البته بی اثر، هنوز نرسیده اند، آخر یک مطلب را، فدوی مگر چند بار می تواند به "ارز" برساند؟ ضمناً قدری ملاحظه ی مصالح را هم بفرمایید و سیاه نمائی نکنید. محض سلامتی شما یاد آور می شود که جامعه ی شکوهمندی که حضرت امام(ل) بنیان گذاشت، یک جامعه ی بی طبقه ی توحیدی ست و گفتن ندارد که در چنین جامعه ای، آنهم پس از سی و چند سال، قشر ضعیف وجود ندارد و برادران در پروژه ی توزیع عادلانه ی فقر بین ملت، بکوری چشم استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، کاملاً موفق بوده اند، دیگر چه می خواهید، برادر حسین(ع)ی!

*.*.*.*

* با توجه به نزديكی انتخابات شوراها از تمامی كسانی كه وارد عرصه می شوند و رأی می آورند درخواست مي كنم: 1-خود را جای مردم قرار دهند 2- از وعده های غيرعملی بپرهيزند 3 -  پيروی خود را از ولايت در عمل ثابت كنند 4- خون مقدس شهدا را پاس دارند 5 -  خدمتگزاری صادق و بدون گرايش به احزاب باشند و وارد باند و جناح نشوند 6 -  با تدبير و تأمل و تفكر و تشكيل اتاق فكر برنامه های مستحكم، قابل اجرا و مفيد به حال كشور و ملت ارائه دهند. 7- از نفس اماره و شيطان دشمن قسم خورده همواره به خدا پناه ببرند .            7853---0911

ـ فرمایش دیگری ندارید، برادر 7853---0911 ؟! بهر روی، فدوی فرمایشات پیامبرگونه ی شما را به نامزدهای مربوطه ابلاغ کرد. دستجمعی گفتند:

 بسمه تعالی

صرف نمی کند!

*.*.*.*

* حالا که دولت و وزیر صنعت و تجارت اعلام کرده‌اند حتی یک کیلو روغن خام با ارز مبادله‌ای وارد کشور نشده است و همه با ارز مرجع بوده، واقعاً دولت برای یک بار هم که شده این مسائل را با جدیت تمام دنبال کند و دست گرانفروشان را کوتاه و آنها را نقره داغ کند تا درس عبرت برای دیگران شود .
امیری

ـ مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم به مسؤلان مؤمن و معتقد، ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند که مع الاسف یک پرده بالا گرفته اند و نتیجه این شد که ملت یک لا قبا، برای عبرت برادران، بقره داغ شد، برادرامیری!

*.*.*.*

* درد اين مردم بالا و پايين آمدن قيمت خودرو نيست که رسانه‌ها مرتب اين موضوع را پوشش می‌دهند. گرفتاری مهم ملت مشکل تامين هزينه خورد و خوراک، پوشاک و همچنين دوا و درمانشان است .                 5461-0918

ـ مراتب در اوقات شرعی به استحضار مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید؛ فرمودند دچار کج فهمی شده اید، برادر 5461-0918 !. منظورشان این بوده که شما می توانید با فروش خودرو، هزينه خورد و خوراک، پوشاک و همچنين دوا و درمانتان را فراهم کنید!

*.*.*.*

* يكی از مسئولين فرهنگی اظهار نموده عرضه كتاب های غيراخلاقی، ضد دين و تفرقه افكن در نمايشگاه تهران ممنوع است! در آستانه 35 سالگی انقلاب واقعاً خبر مسرت بخشی است تازه آن هم در محدوده نمايشگاه كتاب تهران يعنی بيرون از نمايشگاه تهران ممنوع نيست؟ اساساً عرضه و چاپ اين كتاب ها در صورت موجود بودن محل اشكال است .            2470---0919

ـ مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. در بازدم و پس از صدور چند آروغ ستاره دار فرمودند که به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و  حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين، هر چه غیر از آثار اولیاء دین حنیف و نیز حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، غيراخلاقي، ضد دين و تفرقه افكن و ممنوع است، و داخل و بیرون نمایشگاه هم ندارد، برادر 2470---0919 !

*.*.*.*

* فكر می كرديم با سفر آقای رئيس جمهور به جزيره ابوموسی مشكل قطع برق اين جزيره حل می شود ولی علی رغم انجام اين سفر اين مشكل هم چنان باقی است. به طور ميانگين هر هفته حدود دو روز برق قطع است. در ضمن بنويسيد شدت حرارت در اين هوای شرجی به بالای 40درجه می رسد .
رحيمی از ساكنين جزيره

ـ بعرض رسید؛ فرمودند چنین قراری نبوده است ضمن اینکه برق هاله ی نور خودشان هم رفته بود و جیکشان در نیامد. لطفاً صبرانقلابی داشته باشید، برادر رحیمی!

*.*.*.*

* آشوب‌های اخیر عراق که مشابه آغاز فتنه در سوریه است و تهمت‌های خبیثانه به سوریه برای باز کردن پای جاسوسان غربی به سوریه به بهانه بازدید از تأسیسات شیمیایی تا تهدیدهای القاعده علیه حزب‌الله لبنان و جنایت‌های آل‌خلیفه و آل‌سعود همه و همه نشان می‌دهد که آمریکا، انگلیس و رژيم‌ صهیونیستی با تمام قوا به جنگ اسلام آمده‌اند آنچه در اطراف ما می‌گذرد جنگ عریان و تمام عیار علیه اسلام است و غربی‌ها شمشیر را از رو بسته‌اند. آنها برای اینکه حریف ایران نمی‌شوند سعی در فریب دادن مردم ایران دارند و یکی از مسائلی که آنها قصد دارند در آن اعمال نفوذ کنند جریان انتخابات است .              مسعود رحیمی

ـ اینهمه تیره و تار ایراد فرمودید که به انتخابات برسید، برادر رحیمی؟ خآُب از اولش مستقیماً می رفتیی سر جریان فتنه و حلقه ی انحرافی و این حرفها. فدوی روی این عریضه اقدامی ندارد!

*.*.*.*

  * وقتی حضرت رسول اكرم (ص) درخصوص علم آموزی فرموده اند از گهواره تا گور بايد دنبال كسب دانش باشيم چرا دركلاس های نهضت سوادآموزی شرط زير 50 سال را گذاشته اند .    2148---0937

ـ مراتب در اوقات شرعی، توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط، پیگیری شد. در پاسخ، ضمن ابلاغ تحیات، فرمودند که این بستگی به سن سکته در ایران اسلامی دارد که به اهتمام برادران، اکنون دیگر به 30 سال رسیده است و افزودند فلذا منتظر شرط زیر سی سال هم باشید، برادر 2148---0937 !

*.*.*.*

* مگر قرار نبود از مجريان زن در برنامه آقايان استفاده نشود؟ پس چرا در برنامه گفت وگوی خبری شبكه 2 باز هم از مجری خانم جوان استفاده می شود .              7029-0912

ـ چرا برادر مؤمن؛ لکن یک مقام نسبتاً آگاه که نخواست نامش فاش شود، یواشکی به فدوی گفت که آن مهمان مرد، دچار تمایلات زنانه بوده است، که مراتب بین علما، البته مورد اختلاف است؛ لکن گفتگوی مجری زن در اینحالت، به فتوای مرجع تقلید فدوی دام مجده، بلامانع است.

*.*.*.*

* درست در زمانی كه آقای هاشمی برای يك جمع صحبت از اقتصاد مقاومتی كرده و سخن از لزوم روی كار آمدن نيروهای صالح می كند دختر ايشان فائزه با هواپيما از كشور برای ديدن مسابقات المپيك از نزديك عازم لندن می شود. خوب شد نمرديم و معنی اقتصاد مقاومتی مورد نظر بعضی از افراد و همچنين منظور از نيروهای صالح را متوجه شديم .        آل اسحاق

ـ بعرض رسید. خیلی خلاصه فرمودند که راه دور بود و نمی شد با شتر به لندن بروند،

 برادرآل اسحاق!..

*.*.*.*

* دشمنان جمهوری اسلامی تلاش كردند روی حادثه زلزله اخير در آذربايجان شرقی موج سواری كنند ولی اقدام به موقع دولت و كمك های مردمی هم وطنان توطئه آنان را خنثی كرد. به همين دليل از ملت و دولت تشكر می كنيم .                    5944---0937

ـ درست است، سوار موج 6 "ریش" تِری شدن، جداً که کیف دارد؛ خدا قسمت کند برادر!

5944-0937

*.*.*.*

* چرا مردمان اروپا كه خود قربانی مقامات مسئول دولتی خود هستند به ميليونها يورويی كه با پول توجيبی ملتشان به تروريست هایی ضدسوری اختصاص يافته است، اعتراض نمی كنند، در شرايطی كه با رياضت اقتصادی عرصه بر شهروندان بيچاره اروپايی تنگ تر شده است .      يك دبير بازنشسته

ـ عین فرمایشات و مراحم شما را فدوی، به آگاهی مردم اروپا رساند؛ ضمن سپاس از شما، دستجمعی چیزهائی گفتند که ترجمه اش، کم و بیش این می شود:

بیت

گر زندگی آنست که دارید شما

آوارگی  کوه  و  بیابان از  من!

*.*.*.*

* بعد از توصيه های چندگانه رهبرمعظم انقلاب به نمايندگان محترم مجلس انتظار نداشتيم مجددا وقتی نماينده ای در حال صحبت در موافقت يا مخالفت با طرح و لايحه ای می باشد بعضی از نمايندگان ديگر با تلفن همراه خود مشغول باشند يا با يكديگر گروه تشكيل بدهند .             8568---0917

ـ حالا کسی که اینجا نیست، لکن مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه، بارها در جلسات خودمانی متذکر شده اند که قضیه را، خیلی جدی نگیرید؛ آن بزرگواران، نماینگان محترم حکومت در مجلس هستند و صاحب همه گونه مصونیت، برادر 8568---0917 !

*.*.*.*

* با توجه به اينكه طی سالهای قبل دشمنان به طرق مختلف عليه ما تبليغات كردند و به دروغ پرداختند، بايد از اجلاس غيرمتعهدها استفاده كنيم و ديد جهانيان را نسبت به اسلام و ايران عوض كنيم. اگر بتوانيم 3 هزار نفر از مسئولان كشورها را نسبت به حقانيت خودمان واقف كنيم قطعا ملتهای دنيا را تحت تاثير قرار داده ايم. در اين شرايط نابرابر جنگ رسانه ای دروغ هايی كه در مورد حقوق بشر و اسلام و زنان و صلح خاورميانه به ما نسبت داده اند و فيلم هايی كه به دروغ عليه فرهنگ ما درست كرده اند همه و همه خنثی می شود و حقانيت ما در جهان به اثبات مي رسد.       دوستی

ـ فدوی برای شما، از درگاه احدیت، شفای عاجل آرزو می کند و در حاشیه می افزاید که خیلی هم نگران نباشید، فدوی بچشم خودش دیده است که از شما بدتر هم، معالجه شده اند، برادر دوستی.!

*.*.*.*

پس از 16 سال فعاليت در شركت ايران گاز شيراز به دليل تعديل نيرو مرا اخراج كردند. با داشتن 4 فرزند و بيكاری با اين تورم چكار بايد كنم؟ درصورتی كه نيروی جديدی به جای ما جذب نموده اند. آيا اين عدالت است؟           جانباز 15 %

ـ درصد جانبازی شما البته قابل نیست لکن در جهت حل مشکل شما افزودند که قصاص را برای همین مواقع، تجویز فرموده اند؛ بدین معنا که اگر شرکت گاز چنین کرده است، شما نیز قصاص کرده و ایشان بهمان شدت، گاز بگیرید، برادر مختصر جانباز!..

*.*.*.*

* از مسئولان وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش درخواست داريم از زمان شروع سال تحصيلی جديد در مدارس و دانشگاهها، همچنان از وجود روحانيون معظم برای اقامه نماز جماعت و ارشاد نهايت استفاده را بكنند .        بلغاری

ـ بعرض مبارک رسید. از حسن توجه شما ممنون شدند و اطمینان دادند که امروزه بحمدالله والمنة، سازمان اداری وطن سابق در اشغال کامل روحانیون گرامی و توابع سببی و نسبی آنان، کثرالله امثالهم است.. و بقول عوام don’t worry be happy…. . راستی شما کیلوئی چندید، برادر بلغار؟!..

*.*.*.*

* چرا شهرداری مشهد با بساز و بفروش هايی كه بدون رعايت اصول مهندسی و ايمنی و بدون مجوز اقدام به ساخت وساز می كنند و هيچ گونه عوارض نوسازی و ماليات و پرداخت نمی كنند برخورد نمی كند؟        9341---5091

ـ والله برادر شهروند بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ... تا آنجا که فدوی می داند، برخورد فقط مخصوص گوشمالی دادن به زنان و دختران ناسپاس ایرانی ست وبه هیچ چیز دیگر مربوط نمی شود، برادر 9341---501 .

*.*.*.*

* روستای زرامين سفلی، از توابع شهرستان نهاوند يكی از روستاهای نمونه است و شهدای زيادی تقديم انقلاب كرده است و 32 شهيد داده است و جانبازان زيادی دارد. اين روستای سرسبز چندين سال است كه با نبود آب كشاورزی و شرب مواجه شده است علی رغم پيگيری های متعدد تاكنون هيچ اقدامی برای رسيدگی و حل مشكل اين روستای دو هزار نفری صورت نگرفته است و مردم در حال مهاجرت به شهرها و ترك روستا هستند. از مسئولان تقاضای رسيدگی داريم .     احمدوند

ـ مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، ،به عرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید؛ ضمن سلام و تحیات فرمودند که آمار شهدا و جانبازان شما، هنوز به حد نصاب نرسیده، قدری تأمل کرده زیرا معظم له و توابع، در تدارک جنگ دیگری هستند که بعون الله بزودی درخواهد گرفت و تعداد شهدا و جانبازان شما  را به حد نصاب لازم خواهد رساند،انشاءالله..

*.*.*.*

 

به پایان آمد این جوهر، شکایت همچنان باقی!

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

دویّم می المُکیّف  سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

MAY 2nd., 2013

 

*****************************

با گرامیداشت روز جهانی کارگر

****************************

ویرایش

فدوی با آنکه گیس و دست و پای اضافه ندارد که دست برادران کثرالله امثالهم بدهد، معذالک گاه، و البته در اجرای تکلیف شرعی، ناگزیر می شود که برخی فرمایشات مسؤلین محترم و البته مطلع نظام، اعلی الله مقامهم اجمعین راعلیرغم میل باطن، شدیداً ویرایش کند؛ از آن جمله است:

اقتصاد ايران بايد به تعميرگاه برود! /محسن رضايی - فارس بنقل از بهار نیوز- تیتر

باری از آنجا که فدوی فرمایش حکیمانه ی بالا را، شدیداً غیر کارشناسانه تلقی می نماید، فلذا در جهت اصلاح آن "ارز" می کند، که عبارت شما مبالغی نقص فنی دارد برادر رضايی!زیرا بفرموده ی حضرت امام(ل) اقتصاد مال خره؛ وبر این پایه، اقتصاد ایران باید به طویله برود، نه تعمیرگاه!..

زیاده در اقتصاد ایران سابق "ارزی" نیست!...

*.*.*.*.*

 

برگی از کارنامه ....

دوران برادر احمدی نژاد مع الاسف دارد کم کم به پایان می رسد و استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل و ایادی آنها در داخل و خارج، لعنة الله علیهم اجمعین، نگذاشتند که وی به زعامت مقام معظم رهبری  متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، ابتدا جهان، و سپس ایران را مدیریت فرماید!.. و دوباره همه چیز ماند روی دست ملت یک لاقبا و شل و َپل..!..

دیگر از چیزهائی که روی زمین ماند، رسیدن به تمدن جهانی با حضور زن است که تحقق این مهم را برادر حجت الاسلام والمسلمین  بهمن شریف زاده، بشرح زیر و بنقل از ایرنا، نیابتاً تقبل فرموده است:

رسیدن به تمدن نوین جهانی بدون حضور زن میسر نیست!/ تیتر ایرنا

تیتر فدوی: عجب!..

مدیر گروه مطالعات دینی مرکز ملی مطالعات جهانی شدن نهاد ریاست جمهوری با بیان این که شناخت تمدن نوین جهانی در گرو شناختن و شناساندن زن به جهان است، گفت: اگر زن در دنیا به درستی شناخته و شناسانده نشود مهمترین رکن تمدن نوین جهانی یعنی مهر و عشق مغفول مانده و به تمدن نوین جهانی هرگز نخواهیم رسید.

و در ادامه:

حجت الاسلام والمسلمین شریف زاده با طرح این پرسش که برای چه نهضت فمینیسم در مقوله مدرنیسم درجهان اتفاق افتاد؟،خاطرنشان کرد:برای عرضه تعریف و نقش بهتر زن نهضت فیمنیسم رخ داد، اما نهایت عملکرد فمینیسم در دنیا چیست؟، این که زن باید همانند مرد شود، که البته این یک اهانت به زن محسوب می شود.!

شریف زاده افزود:اکنون «جامعه» مخاطب نیست بلکه امروز «جهان» مخاطب ماست و هر حرکتی از جمله حرکت شناسایی و شناساندن زن باید در مقیاس جهانی انجام شود تا بتواند در جامعه خودمان هم اثربگذارد.!

در چهار مقاله ی اروزی(جمع مُکسّر ارز!- م)آمده است که از حجت الاسلام والمسلمین شریف زاده پرسیدند مدیریت جهانی را از که آموختی؟ گفت: این چه پرسشی ست؟ معلوم است دیگر، از لقمان الاسلام والمسلمین برادر احمدی نژاد!

باری- فدوی البته لازم نمی داند که حجت الاسلام مذکور، تا این حد بقول عوام "دیپرس"  شده و تصور کند که ما مؤمنین، کاری در باب  شناساندن زن به جهان و جهانیان نکرده ایم؛ زیرا تورقی کوتاه در آثار و احوال مؤمنین از صدر اسلام عزیز تا کنون، فتاوی علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، و نیزحضرات آیات عظام و حجج اسلام خلف کثرالله امثالهم، شمار قابل اعتنائی از این تلاشها را در عرصه ی جهانی و البته داخلی، براحتی بدست می دهد؛ و از آن میان:

به گزارش دانشجو، قرآن زنان غیر مسلمان را هم در حکم نامحرم می‌داند و زن مسلمان باید خود را از ایشان بپوشند.!

دراین ارتباط ، البته "دلائل قوی باید و معنوی" که برای جوری جنس، در پی می آید:

روایاتی هم داریم که برهنه شدن زن مسلمان را در برابر زنان یهودیّه یا نصرانیه منع کرده است.مانند این روایت که امام صادق(ع) فرمود: "سزاوار نیست که زن مسلمان (زیبایی‌های خود را) نزد زنان یهودی و نصرانی آشکار کند، زیرا آن‌ها ویژگی‌های جسمانی او را برای شوهران خود بازگو می‌کنند"!

خوانندگان محترم ضدانقلاب اگر هنوز قانع نشده اند، به ادامه مطلب توجه کنند:
در این روایات استناد شده است به اینکه زنان غیرمسلمان ممکن است زیبایی زنان مسلمان را برای شوهران یا برادران خود توصیف کنند، ولی زنان مسلمان می‌دانند که توصیف زیبایی زنان دیگر برای شوهر خویش ممنوع است، و اگر زنی این مطلب را رعایت نکند، همنشینی با او نیز ممنوع است . /آخرین نیوز.

خوانندگان گرامی ضد انقلاب، چنانچه از اینجای مطلب به بعد پرسشی دارند، باید لطف کرده و مستقیماً از خود امام صادق(ع) استفسار کنند که فدوی"مسؤل آن نخواهد بود".

در عرصه ی داخلی نیز برادران و خواهران، در برخورد با زنان وطن سابق، به استناد شواهد زیر، انصافاً چیزی کم نگذاشته اند:

خوانندگان محترم ضدانقلاب، یکوقت تصور نکنند که برادران، بویژه در قوّه ی باه(قضائیه- م)در تکریم مقام والای زن در جامعه ی اسلامی، فقط قائل

به یک نوع و شیوه بوده، و اهل تنوع ونوآوری نیستند، معاذالله!.. بلکه آن بزرگواران در تأسی به مولایمان(ع) براستی که فرزند زمان خویش اند و در تکریم و تجلیل مقام زن، بموجب گزارش زیر،از آخرین دست آوردهای خاج پرستان  لعنة الله علیهم اجمعین که وسائط نقلیه ی موتوری باشد نیز، شدیداً سود می جویند:

یک منبع محلی به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت ظهر سه شنبه ۲۷ فروردین ماه ساعت ۱۶ تعدادی از فعالین زن کـُرد مریوانی به همراه جمعی از شهروندان این شهر در اعتراض به گرداندن یک مرد با نام ”ت- داباشی”  با لباس کردی زنانه بر تن او در سطح شهر مریوان، به خاطر آنچه مامورین آنرا متنبه کردن «اراذل واوباش»  نامیدند، تجمعی اعتراضی را در خیابان های اصلی این شهر انجام دادند که با دخالت نیروهای گارد ویژه نیروی انتظامی مواجه شد .

و نیز:

روزنامه کویتی الوطن، عکسی از این حادثه را منتشر کرده است.

به گزارش عصر ایران، این اقدام با اعتراض شماری از نمایندگان کـُرد مجلس شورای اسلامی روبه رو شد که البته این اعتراض، در یک قیام و قعود بشرح زیر مورد رسیدگی واقع شد:

رئیس پلیس کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسیده بود چرا در مریوان لباس زنانه بر تن یکی از اراذل و اوباش شده بود، با رد این موضوع گفت:  لباس زنانه به آن مفهومی که مدِّ نظر همه هست بر تن اراذل و اوباش پوشیده نشده بود! و تنها یکپارچه قرمز بر سر آن بسته بودند!....

ضمناً فدوی از مرور ادامه فرمایشات برادر سردار اسماعیل احمدی مقدم چنین دستگیرش شد که آویختن آفتابه بگردن شهروندان، از ابتکارات برادران در جامعه ی شکوهمند اسلامی ماست:

 البته به مسئولان آن یگان تذکر دادیم ضمن اینکه بخشنامه ای به سراسر کشور ارسال کردیم که از ابتکاراتی مانند انداختن آفتابه به گردن اراذل و اوباش که پسندیده نیست استفاده نکنند /مهر

باری - فدوی این مختصر را، با نقل یکی دو اظهار نظر از کاربران، به پایان می برد:

*واقعا برای اون قاضی متاسفم که لباس ما خانوم ها رو مایعه تحقیر دونسته از افکار بیمار همه چی بر میاد

*آقایانی که داد میزنید غربی ها زن رو به چشم کالا میبینند تحویل بگیرید این بود کرامت انسانی زن که میگفتی. من به عنوان یک کـُرد به لباس خواهر و مادرم که پوششی اصیل است افتخار می کنم. کاری هم به جرم این افراد ندارم اما باید قاضی که این حکم را صادر کرده در مقابل کاری که انجام داده جوابگو باشه .

و در پاسخ نیز "ارز" می کند:

والله برادر کاربر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ

فدوی فکرمی کند که قاضی مربوطه، از نوع آن قاضی ای باشد که یکی از شاعران دوره ی صفویه (میرعبدالحق) بشرح زیر توصیف فرموده است:

ز گــُلپایگان رفت شخصــی به اردو
که قاضی شود، صدر راضی نمی‌شد
به رشوت خـری داد و بسـتد قضا را
اگر  خـر نمی‌بــود،  قاضی  نمی‌شد
!

زیاده "ارزی" نیست!

 

تکمله

خوانندگان محترم ضد انقلاب هرچه که فدوی می گفت، قدرت خدا زیر بار نمی رفتند، لکن فدوی می دانست که ارادت مؤمنانه ی برادرمهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد به شهید سید چاوز بیخودی نیست و بیخ و بـُن مکتبی دارد.  باری "منت خدای را عزو جل" که نامبرده پیش از پایان عمر خود یا دوران ریاست جمهوری اش، مراتب زیر را برای عبرت خلق همیشه در صحنه  ایران اسلامی، بنقل از آفتاب، بیادگار گذاشت.

- مردم ونزوئلا بارها قیام کرده‌اند تا نوبت به چاوز مومن و انقلابی رسید. چاوز در تمام سخنرانی‌هایش اسم امام را می‌آورد و می‌گفتراه ما راه امام است.

آن شهید وارسته البته، در سخنرانی های مکتبی خود، به نایب برحق آقا اکتفا نکرده و، و برای جوری جنس، ازحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له  الفداء(عج)نیزغافل نبوده است:

تلاش دارند شخصیت چاوز را خراب کنند و لازم بود که ما برویم و گفته می‌شود حرف‌هایمان ذهنیت‌ها را جهت داد. وقتی که همراه چاوز به زیارت امام رضا(ع) رفتیم، خبرنگاران را جمع کرد و یک ربع راجع به امام زمان(عج) صحبت کرد . !

گفتن ندارد که انتقاد برخی مؤمنین به سفر برادراحمدی نژاد به ونزوئلا نیز وارد نبوده، زیرا آن بزرگوار صاحب عزا بوده است؛ ملاحظه کنید:

...در این مراسم همه به ما تسلیت می‌گفتند!..

دو بیتی

عزا عزاست امروز

روز عزاست امروز

هوگو چاوز، بیگمان

پیش خداست امروز

ابراز احساسات اُمّت همیشه در صحنه ی ونزوئلا به برادراحمدی نژاد که خود داستان مفصل و جداگانه ی ست، که وی به علت شکسته نفسی از شرح آن خودداری، و به یک اشاره ی کوتاه اکتفا فرمود:

در مراسم تشییع‌ جنازه چاوز در صف مردم ایستاده بودم و مردم فریاد «ویوا ایران» یعنی زنده باد ایران را سر می‌دادندالبته «ویوا احمدی‌نژاد» هم زیاد می‌گفتند!...

برادر رئیس جمهور که یادش رفته بود که دارد در قم، و در پیوند با "بهره برداری از سامانه انتقال آب از سر شاخه های دز به قم" سخن می گوید، سخنرانی مبسوطی در باره ی آب بشرح زیر ایراد فرمود:

آب سالم آمد.!..

وی در پایان، و با یک شگرد ادبی، بین پدیده ای ذهنی و عینی، رابطه ی بشرح زیر برقرار فرمود:

 مردم قم نگران افزایش جمعیت نباشند و من از طرف خدا قول می‌دهم که روزی‌تان می‌رسد!...

زیاده "ارزی" نیست..

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

*چرا كسانی كه در ابتدای مسئوليت فرياد عدالت سر می دادند و واقعا هم جلوی اسرافكاری ها را می گرفتند و از چيدن چند نوع ميوه در روی ميز جلسات جلوگيری می كردند، حال خود گرفتار مسرفين شده اند؟ راستی هزينه ميلياردی غيرضرور در استاديوم آزادی از چه منبعی تامين می شود؟ می دانيد ما برای انتخاب شدن دكتر احمدی نژاد در آن سالها چه نذر و نيازی كرديم . ؟
پورمحمد از يزد و 3305---0912

ـ به فدوی مربوط نیست ها، لکن ناچیز شمردن و مصادره ی زحمات دیگران کار درستی نیست. حالا مقام معظم رهبری انارالله برهانه که اینجا نیست، لکن خدای ایشان، که البته زیاد هم کاره ای نیست که هست، تمام زحمات انتخاب معجزه ی هزاره ی سوم برادر احمدی نژاد، روی دوش معظم له بود،! درب دیزی اسلامی باز است، حیای گربه اسلامی کجاست برادرپورمحمد(ص)؟

*.*.*.*.*

*آيا نظام مقدس جمهوری اسلامی بر دوش جوانان ورزشی استوار شده يا بر دوش نخبگان علمی؟

ـ در پاسخ بآن قسمت از پرسش تان فرمودند: هیچکدام! پاسخ درست، سوریه و لبنان و تتمه هم چین و روسیه؛ فلذا یک غلط دارید و 19 می گیرید، برادر شهروند!

و در باب بخش دوم پرسش تان که:

*چرا اين همه امتياز برای ورزشكاران قائل می شويد. آيا نمی توان به مشكلات جوانانی كه می خواهند ازدواج كنند رسيدگی كرد؟ يك شهروند.

ـ فرمودند صیغه بر هر درد بیدرمان دواست! ..   و من الله التوفیق
*.*.*.*.*

*گويا قرار است در روز 29 فروردين مراسم جشنی برای تقدير از دست اندركاران سفرهای نوروزی برگزار شود اما ظاهراً پشت پرده اين جشن كه رقم ميلياردی قرار است در آن هزينه شود، فقط تبليغات انتخاباتی است، اگر قرار است سازمان ميراث فرهنگی اين هزينه گزاف را بپردازد، بهتر است به زلزله زدگان بوشهری بپردازد . ....            يك پيام

ـ مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض رسید. قدری متغیر شده و در باب زلزله زدگان بوشهری فرمودند که خود کرده را تدبیر نیست برادر پیام، زیرا به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و  حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين، "هرکسی آن درَود عاقبت کار که کِشت" منظورشان آنست که می خواستند حجاب را رعایت کنند تا زلزله نیاید!

*.*.*.*.*

* در سال حماسه اقتصادی انتظار اين است كه دولت جلوی گرانی و تورم لجام گسيخته را بگيرد ولی برعكس، خود و مسئولين اعلام كردند كه روغن نباتی مورد نياز خانواده ها را 40 درصد گران می كنند و بلافاصله اين كار را انجام دادند. واقعاً نمی دانيم چه بگوييم .            بوربور
*در سال حماسه اقتصادی شركت های ساخت ظروف چينی بين 100 تا 150 درصد قيمت محصولات خود را افزايش داده اند.  با اين قيمت های سرسام آور چگونه می توانيم از كار و سرمايه ايرانی حمايت بكنيم .               2785---0911

ـ فدوی بعلت ضیق وقت، هردو عریضه را یکجا بعرض رسانده و پاسخ می دهد. مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند "سال حماسه ی اقتصادی و سیاسی" را  ایشان برای اُمّت بعنوان موضوع انشاء تعیین فرموده بودند و منظور دیگری نداشتند، برادر  2785---0911 !

*.*.*.*.*

*حال كه جريان فتنه و حلقه انحرافی هيچ يك چشم ديدن اصول گرايان را ندارند و تصميم به ايجاد تشتت در ميان نامزدهای اصول گرا گرفته اند بايد اصول گرايان به وحدت برسند و فردی با صلاحيت را با نظر علمای بزرگوار به مردم معرفی نمايند.               1177---0935

ـ خودتان را برای اینکه اصول گرايان گرامی به جماع *برسند، اینگونه به زحمت نیندازید، برادر 1177---0935؛ اگر نشد یکی از همان علما هم کفایت می کند.

-------------------------------------------------------------------------

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛ لطفاً پیش از آنکه بی فدوی شوید، غلط تایپی جماع را به اجماع اصلاح بفرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

*.*.*.*.*

* از كسی كه ماهی در دستش گرفته بود پرسيدند اين ماهی چيه در دست گرفته ای؟ جواب داد می برم شام. ماهی زبان باز كرد و گفت شام ميل ندارم اول به سينما برويم. حالا حكايت فتنه گران سال 88 است كه با پررويی تمام برای انتخابات رياست جمهوری يازدهم شرط گذاری می كنند. 8853---0912

ـ توی این سرسام قیمت ها که ملت یک لا قبا را به زانو درآورده، شما  چگونه از آب گل آلود ماهی گرفتید، برادر8853---0912 ؟

*.*.*.*.*

* بوی فاضلابی كه در رودخانه كارون جاری است بسيار آزار دهنده شده به طوری كه از ساحل آن نمی توان پياده عبور كرد و قدم زد به نظر می رسد حس بويايی و بينايی مديران استان خوزستان ضعيف شده كه متوجه اين معضل نيستند و چاره انديشی نمی كنند.           2148---0937

ـ بعرض رسید، فرمودند نخیر چنین نیست بلکه سبب آنست که استشمام عطر اعم از خوشبو یا بد بو، به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین،حرام است برادر 2148---0937 !

*.*.*.*.*

* مردم با اين گرانی هايی كه بعد از عيد راه افتاده چه كار بايد بكنند؟       1942---0916

ـ فدوی مراتب را از طریق مرجع تقلید خود که اندکی مترقی تر است جویا شد، در پاسخ فرمود:

بسمه تعالی

هاراگیری!*

-------------------------------------------------

*خودکشی دستجمعی به سبک ژاپنی!

*.*.*.*.*

* چطور است كه يك ثانيه پس از انفجار در بوستون دوربين به سمت چپ حركت می كند و سه چهار متر از سطح زمين بالا می آيد و پرچم های كل كشورهای دنيا را نشان می دهد. اگر اين مطلب تروريستی است يعنی كل دنيا با اين قضيه است. اين يك فتنه هاليوودی است .     يك شهروند

ـ مراتب عیناً به آگاهی برادر حسین(ع) اوباما رسید؛ فرمود اگر می شود تکلیف ایشان را روشن کنید که بالاخره وقایع اتفاقیه مملکتش را، که مع الاسف مملکت امام زمان(عج) نیست، منتشر بکند یا نه، برادر شهروند؟

*.*.*.*.*

* سركوب جنبش ضد وال استريت و هر صدای حق طلبانه در آمريكا و نبود امنيت برای مردم و كشتار و ضرب و شتم شهروندان اين كشور توسط پليس و از طرف ديگر پناه دادن به تروريست هايی كه دستشان به خون بی گناهان زيادی آلوده شده و آموزش آنها همه و همه روزی سرباز می كند و داعيه داران دروغين حقوق بشر را رسوا می سازد. در ضمن اين سناريوی آمريكايی ها كه پس از هر انفجار و بمب گذاری چند جوان از چند مليت را عامل حادثه معرفی می كنند قديمی و نخ نما شده چرا كه دست صهيونيست ها و اشغالگران فلسطين در اين جنايت ها پيداست.            محمودی

ـ مراتب در مجالی، عیناً به آگاهی برادر حسین(ع) اوباما رسید. محض خاطر شما، موافقت کردند که برادران چچنی مقیم آمریکا، که عامل قتل های کور اخیر بودند را آمریکائی اعلام کنند. فلذا در پایان افزودند دلتان که خنک شد، خبر بدهید تا اصل خبر را منتشر کنند، برادر محمودی!

*.*.*.*.*

* ساخت و سازهای غير مجاز در شهر قدس چهره ای ناهنجار در اين منطقه به وجود آورده است و متاسفانه با تغيير شهرداران اين روند متوقف نشد. مردم تا كی بايد شاهد اين پديده زشت و نگران كننده باشند؟ ....              9060---0937

ـ قدری دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید)بگذارید، بموجب فتاویحضرات آیات عظام و حجج اسلام، کثرالله امثالهم، ظهور حضرت(عج) نزدیک است، برادر 9060---0937!

*.*.*.*.*

* طرح آموزش شنا به دانش آموزان سوم ابتدايی امسال هم در 12 جلسه برگزار شد. طبق معمول تمام مسئوليت و زحمت اجرای آن از قبيل سازماندهی دانش آموزان و اياب و ذهاب به عهده مربی پرورشی و تربيتي بچه ها بود، اما هنگام پاداش اين مديران مدارس بودند كه پاداش اصلی را دريافت كردند! آيا اين عدالت است؟          يك مربی پرورشی از تهران

ـ مراتب در شرایطی که بعلت مشکلات مؤمنین در میانمار، چندانهم سر حال نبودند، به عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید؛ قدری متغیر شده و فرمودند که اگر یک بار دیگر ایراد بیربط و بی یجا  بگیرید، دستور می دهند که برادر حکمت ا.... قربانی دیپلمات شان در برزیل، که متخصص زیرآبی نوجوانان و فعلاً بیکار است، بجای شما مشغول شود، برادر مربی! و در این باب، مشکل تفاوت فرهنگی هم در کار نیست!*..

خدا بگوید چکارتان بکند، که فدوی را هم بیخودی، سنگ روی یخ کردید، برادر مربی!

-------------------------------------------------------------------------------

*سفارت ایران در برزیل: اتهام تخلف جنسی حاصل 'تفاوت فرهنگی است ' / بی بی سی

*.*.*.*.*

* برق مسجد امام جعفر صادق(ع) واقع در خيابان دماوند بعد از چهار راه خاقانی نرسيده به ايستگاه داريوش مدتی است دچار مشكل شده است. چندين بار از طرف هيئت امنا و نمازگزاران به برق منطقه شهدا مراجعه شده آنها نيز ضمن پذيرش مشكل قول رفع آن را داده اند، ولی از اقدام عملی آنها خبری نيست. با توجه به اينكه اين نقص فنی چندين بار باعث آتش سوزی شده، برای جلوگيری از حوادثی همانند حادثه مسجد ارك، از مسئولين امر انتظار رسيدگی عاجل را داريم.
هيئت امنا و نمازگزاران مسجد امام صادق(ع)

ـ فدوی حقیقتاً از برخورد کوتاه نظرانه ی شما حیرت می کند. همین حرفها و حرکات است که اهل بیت

علیهم السلام و الصلاة را بقول عوام down grade  می کند. فرمایش شما را اگر جدی بگیریم بدین

معناست که آن امام همام(ع) که بموجب روایات گوناگون از اجله ی دانشمندان اسلامی، و به همه چیز احاطه دارد، از رفع این اشکال جزئی در بیت خود، عاجز است، جداً که واقعاً، برادر امنا!

*.*.*.*.*

* ما آمده بوديم كه مردانه بميريم
در پيچ و خم جنگ دليرانه بميريم

آنجا كه جنون حاكم بی چون و چرا بود
شوريده و شيدايی و مستانه بميريم
سخت است در اين شهر كه در بين رفيقان
اين گونه پريشان و غريبانه بميريم
مهلت بده ای عمر نفس گير كه شايد
بر دامن ارباب شهيدانه بميريم
سالگرد عمليات عاشورای 2 گرامی باد
3351---0916

ـ آمین یا رب العالمین برادر3351---0916 !

ضمناً مراتب برای محکم کاری و با قید چندین فوریت بعرض خاک نعلین همایون عنبرآسایشان رسید؛ ضمن سلام و تحیات فرمودند که بجای حرف عمل کنید، که فی التأخیر آفات برادر3351---0916 !

*.*.*.*.*

* آقای رئيس جمهور هديه نوزادان به مبلغ يك ميليون تومان را تصويب كردند، اما وقتی برای دريافت به بانك ها مراجعه می كنيم هيچ پاسخی به ما نمی دهند .             1187-0912

ـ فدوی علت را از طریق مبادی ذیربط جویا شد؛ در پاسخ فرمودند که طبق مقرارات موجود، نوزادان خودشان باید برای دریافت وجه مذکور مراجعه کنند، برادر 1187-0912 ، فدوی بی تقصیر است..

*.*.*.*.*

* چرا پخش شبكه های جديد تلويزيون از طريق سيستم ديجيتال در شهرهای استان اصفهان نظير گلپايگان، شهرضا، نطنز، نايين، شاهين شهر، كاشان پخش نمی شود؟! از مسئولين صدا و سيما درخواست رفع مشكل را دارم .                1941---0919

ـ بعرض رسید فرمودند علت آنست که شبکه های ضدانقلاب معامله به مثل کرده و روی برنامه ی

مذکور، پارازیت می اندازند، برادر 1941---0919 !

*.*.*.*.*

* از بهارستان نشينان تقاضا داريم اين دوره چهار ساله را دوره اقدامات جهادی كنند و مسائل گمرك و قيمت ارز و نوسات طلا را كه در وضعيت اقتصادی كشور تأثير دارد، به شدت مورد بررسی قرار دهند .                   يك شهروند

ـ مراتب با قید چندین فوریت به استحضار بهارستان نشينان(نمایندگان حکومت در مجلس- م) رسید. نامبردگان بدرخواست شما موضوع را "به شدت مورد برسی قرار دادند" لکن مع الاسف ارز و طلا، در اثر شدت جراحات وارده، درگذشتند؛ بقای عمر شما باشد، برادر شهروند!

*.*.*.*.*

* مكرراً به اردوغان تذكر داده شده بود، آتش بيار معركه نباش، نظام حكومتی سوريه به رهبری بشار اسد ماندنی است و اين شما هستيد كه در آتش فتنه خود ساخته خواهيد سوخت .        يك پيام

ـ یک غلط داشتید،19 می گیرید، لطفاً غلط دستوری "به رهبری بشار اسد"  را، به  "به رهبری مقام معظم رهبری پ"  متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، اصلاح بفرمائید، برادر پیام!.

بپایان آمد این جوهر، شکایت همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 اپریل المورّب سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی