حمیدرضا رحیمی

LIKE us on FACEBOOK

*.*.*.*.*

April 24th, 2013 

 

دلواپسی

پشت فدوی از مرور خبر زیر مبالغی لرزید لکن  بعد، البته بخود آمد و قاصم الجبارین را شدیداً شکر کرد که واقعه ی مورد بحث پس از انقلاب شکوهمند رخ داده است:

حضور رهبر انقلاب در پرواز عمومی تهران ـ مشهد / پارسینه تبتر

مسافرانِ 28 اسفند ماه 1391 پرواز تهران- مشهد شاهد حضور ولی امر مسلمین جهان در هواپیما بودند. جمعیت که به یکباره از این اتفاق متعجب شده بودند، از محافظان خواستند که آقا را ببینند. آقا خودشان به تک تک صندلی ها سر زدند .

فکرش را بکنید که اگر واقعه ی بالا پیش از انقلاب شکوهمند رخ داده بود، معاذالله اینک دیگر رهبر انقلاب نداشتیم!؛ زیرا معظم له برای نماز، بهر حال خودشان را از پنجره به بیرون پرتاب می فرمودند، و قطار یا هواپیما بودنش دیگر، برایشان فرقی نمی کرد!

زیاده "ارزی" نیست

 

م.لبخند

 

*.*.*.*.*

ظروف مرتبطه

مضروف، همیشه شکل ظرف است. فی المثل، اگر آب را در گلدان بریزید، شکل گلدان می شود و اگر گلاب برویتان، در آفتابه بریزید، شکل آفتابه!...

بقول عوام! as simple as that  هم از اینروست که ملاحظه ی اظهاراتی بشرح زیر، در جراید شریفه ی دارالخـُرافه، بدلیلی که پیش تر گفته آمد، باعث حیرت فدوی نمی شود، خوانندگان محترم ضدانقلاب را نمی داند:

به گزارش ایسنا حامد بهداد، بازیگر سینمای ایران، اخیراً در مصاحبه‌ای با یکی از نشریات فارسی زبان خارج از کشور در پاسخ به اینکه چرا زن ایرانی نمی‌گیرد، گفت: زن‌های ایرانی خیلی خشن هستند، تازه وقتی کتکشان می‌زنی شکایت می‌کنند و در مورد حقوق زنان حرف می‌زنند. به جای اینکه مثل زنان مالزی بعد از کتک خوردن دستشان را به روی سینه‌شان جفت و تعظیم کنند و بگویند ارباب عفو بفرمایید، تهدید می‌کنند که مهریه‌ام را به اجرا می‌گذارم و پدرت را در می‌آورم! با آن مادر حسودت! بعد هم بچه را با خودشان می‌برند و تو را می‌اندازند زندان! (خنده)

ضمناً از فرمایشات مهمل گونه ی فوق، فدوی معلوم اش شد که کسی که کتک خورده، نوعی خشونت کرده است!

 

*.*.*.*.*

آفتاب آمد دلیل...

اگر حمل بر خودستائی نشود، از شما خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی گاه بفهمی نفهمی مبالغ هنگفتی از خودش خوشش می آید!.. در توضیح بیشتر ارز می کند!* که قضیه، راجع است به پیش بینی هائی که فدوی در عرصه های گوناگون بقول عوام For free  بعمل آورده، و تاس او خوش نشسته و پیش بینی وی اگر نه به واقیعیت تبدیل، دستکم به آن شدیداً نزدیک شده است!  اینها را فدوی پیش از این به تفصیل آورده و دیگر مکرر نمی کند مگر بیکی دو مورد، و آنهم به اجمال و اختصار.....

بعنوان مستوره، در عرصه اقتصاد که بفرموده ی حضرت امام(ل)مال خرمُدّه ظله العالی ست! پیش بینی فدوی سالها پیش از این، چنین بود:

بدنبال شکوفائی بیش از حدِّ اقتصادی حکومت شکوهمند اسلامی، و بهبود چشمگیر وضع مالی مردم، بانک مرکزی ایران با تأییدات خداوند متعال، و با ابراز خرسندی بسیار، تغییر واحد پول کشور را، طی صدور اطلاعیه ای، به آگاهی عموم رساند. بموجب این اطلاعیه، واحد پول کشور، از "ریال" به "کیلو" تغییر یافت !...(**)

که خوانندگان محترم ضدانقلاب اعم از برون و درون مرزی، اذعان دارند که دقیقاً چنین شده است! پس جفت 2 به نفع فدوی!

و در عرصه ی هوا- فضا نیز فدوی در نوشته های پیشین خود، نشان داده است و دیگر مکررنمی کند که چگونه خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، بعلت عدم آگاهی مؤمنین از "کپی رایت"، تمام اختراعات و اکتشافات ما مؤمنین را به سود خود مصادره کرده اند و دست ما مؤمنین هم به هیچ جا بند نبوده و نیست. تازه ترین نمونه را اگر خواسته باشید، فدوی از سایت  آفتاب نقل می کند، تا خوانندگان محترم ضد انقلاب، به صحت عرایض وی برسند:

حسن عباسی: پینوکیو از داستان حضرت یونس الهام گرفته شده ! /تیتر

ارز فدوی ظاهراً در همین جا به پایان می رسد!؛ لکن از آنجا که در ادامه ی فرمایشات این تئورسین گرانقدر جامعه ی شکوهمند اسلامی، ابهاماتی هست، فدوی می کوشد که در تبیین آن، یکی دو جمله "ارز" کند، مقدمتاً جمله ی حضرت استادی، بنقل از همان منبع چنین است:

حسن عباسی در نشست پژوهشی نظریه‌پردازی و آموزش در هنر انقلاب اسلامی که امروز چهارشنبه 21 فروردین در حوزه هنری برگزر شد، با بیان اینکه در فضای هنر انقلاب اسلامی نباید به هنر افسرده برسیم، گفت: امروز در مجموعه‌های طنز تلویزیون، سینما و تئاتر ما هنر پوچ‌گرا دیده می‌شود که با ساز و کار هنر انقلابی سازگار نیست و این به دلیل مخدوش بودن بنیان‌های نظری است . ..

برادر عباس(ع) ی، کار فدوی را بسیار آسان کرده است، چرا که وی درنوشته ی پیشین خود(ظروف مرتبطه) نشان داد که مضروف، همیشه شکل ظرف است؛ فلذا چگونه ممکن است مردمی که از بام تا شام در فقدان این یا آن امام همام و البته هزارو چند صد ساله، در سال 2013 /1392به سرو مغز خود می کوبند، افسرده نباشند، حالا محرم و صفر و غیره که مزید بر علت اند بکنار، برادر عباس(ع)ی!..

فدوی واپسین فرمایش حضرت استادی، را بنقل از همان منبع در پی می آورد که در پی آن فدوی دریافت که 124 هزار پیامبر کذائی، همگی عمله جات طرب حضرت امام(ل) و نایب بر حق اش مقام معظم رهبری ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه، بوده اند:

حسن عباسی در پایان گفت: اجازه ندهیم انقلاب اسلامی که با کمک 124 هزار پیامبر و امامان معصوم به دست ما رسیده و باعث ایجاد امید به مستضعفان و به چالش کشیدن مدرنیته است!، آسیب ببیند و هنر در خورشان مردم و معرفت توسط جوانان رقم بخورد . !

زیاده، واقعاً "ارزی"  نیست!....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* فدوی پیش از اینهم بارها گفته و نوشته است که تا تعیین تکلیف اوضاع قمر در عقرب ارز، بویژه برای دانشجویان برونمرزی، اعتصاب واژه کرده هرگونه عرض را، ارز می نویسد،محض یادآوری ارز شد!

** تنفس ممنوع گزیده طنزهای سیاسی حمیدرضا رحیمی ـ انتشارات دهخدا چ1- 2002/1381ص 107

 

 

*.*.*.*.*

پای درد دل مردم دارالخـُرافه
اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

*از انفجار بوستون آمريكا دو تحليل به ذهنم می رسد يكی اينكه با اين انفجار آمريكايی ها برای جهان اسلام خوابی ديده باشند.! دوم اينكه شرارت آفرينی آمريكا در جهان بالاخره دامن خودش را هم گرفت .
4901---0930

ـ فدوی با بخش نخست فرمایش تان موافق تر است. راست می فرمائید! آخر مگر می شود مگسی در جائی بی انگیزه ی سوء قصد به اسلام عزیز بپرد، برادر  4901---0930 ؟

*.*.*.*.*

* هيچ بعيد نيست انفجارهای بوستون آمريكا سناريوی جديد سيا برای مظلوم نمايی و برقراری جو امنيتی شديد در شهرها و ايالت های اين كشور باشد . !              3419---0915

* به احتمال زياد آمريكا با انفجار بوستون سعی دارد افكار عمومی را برای حمله و تجاوز جديدی به يك نقطه از جهان اسلام و كشتار مسلمانان آماده كند حداقل رسانه های خودمان بايد هوشيار باشند و در اين دام قرار نگيرند.              1528---0912

ـ بقول عوام   exactly برادر   3419---0915  و غیره exactly ! دیدی که خاج پرستان، آنقدرها هم

که فکر می کردیم، خنگ نیستند و از شیوه های خداپسندانه ی مقام معظم رهبری اعزالله انصاره سود می جویند؟!  که البته الهی کوفت شان بشود!

*.*.*.*.*

* معنا ندارد كه مسئولين كشورمان با همتای تركيه ای خود به آرامی صحبت می كنند. مگر غير از اين است كه كشور تركيه گاز ما را ارزان می خرد چه گلی به سر ايران زده است كه مسئولين در مورد اين كشور دست به عصا راه می روند.  / نقش

ـ والله برادر نقش، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق - م) دروغ چرا تا اعدام آ آ آ آ ...... علت این که مسئولين محترم اعلی الله مقامهم اجمعین دست به عصا راه می روند، آنست که کمرشان زیر تحریم ها شدیداً شکسته است!..  

*.*.*.*.*

* وقتي كشور سوريه در دوران جنگ تحميلی جانب ما را گرفت و از حمايت های خويش دريغ نكرد جا دارد كه امروز با تدبير و مديريت مسئولين كشور از هر جهت به كمك اين كشور مسلمان بشتابيم و در اين مورد كوتاهی نكنيم.              قدمی از قم

ـ مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض قدر قدرت شان رسید؛. قدری متغیر شده و دستور فرمودند در اسرع وقت به متخصص چشم و گوش مراجعه کنید زیرا اگر در این سی و چند سال که از احداث لوله ی ارز فشارقوی بین تهران - دمشق می گذرد چیزی ندیده و نشنیده باشید، حتماً گوش و چشم تان باید ایراد داشته باشد، و در پایان نیز افزودند که " به سرما خورده لرزیدن میاموز"، برادر، قدمی!

*.*.*.*.*

* هفته گذشته بار ديگر نامه ای از جناب آقای دكتر لاريجانی رئيس محترم مجلس شورای اسلامی خطاب به آقای دكتر احمدی نژاد در رسانه ها منتشر شد. تا كی اين رويه بايد ادامه پيدا كند. از اين كار چه ثمره ای عايد كشور می شود جز اين كه مردم را به مسئولين و خود بی اعتماد می كند؟       نيكنام

ـ دیگر کم لطفی نکنید، برادر نیکنام؛ ثمره اش اینست که، خط هر دوشان خوب می شود؛ و این دست آورد کمی نیست، برادر شهروند!

*.*.*.*.*

* در كنار اجرای طرح جمع آوری خودروهای فرسوده فكری هم برای جمع آوری و كنار گذاشتن مديران قديمی و فرسوده بكنند .               8516-0919

ـ فدوی نمی تواند که هر درخواست بیربطی را به جریان بیندازد، برادر 8516-091 ! اصلاً می دانید چه می گوئید؟ اجرای فرمایش شما دایر بر جارو کردن مدیران قدیمی و فرسوده که شامل شمار قابل اعتنائی از حضرات آیات و حجج اسلام کثرالله امثالهم نیز می گردد، موجب تعطیل مملکت می شود، فدوی که دست و پا و بیضه ی اضافه ندارد که دست برادران بدهد، شما خود دانید، برادر 8516-0919 !

*.*.*.*.*

* هجمه فرهنگی يكی از خطرناك ترين حربه های دشمن است و با اين كه اين هجمه روز به روز بيشتر می شود، متاسفانه برخی از مسئولان به جای افزايش مقاومت در برابر آن دچار وادادگی می شوند. نمونه آن پروژه لاله است. در بحث اقتصادی نيز بايد راهی پيدا كنيم كه اثر نوسانات ارز جهانی بر اقتصاد ما كم شود و نيز بايد راهی پيدا كنيم كه به هر طريق ممكن برتری دلار در برابر ريال نتواند زندگی و عرصه را بر ما تنگ كند. مسئولان كاری كنند كه دلار خيلی بر زندگی و اقتصاد ما تاثيری نداشته باشد.
ايران پرست

ـ فدوی ملتفت فرمایش شما هست، و "ارز" می کند که گرچه سر و صورت و فک شیطان بزرگ از مشت های پیاپی مؤمنین کثرالله امثالهم دیگر آش و لاش شده است، لکن امورمان بی دلار نمی رود، عقد ما و دلار پنداری در آسمان ها بسته ست، برادر ايران پرست!

*.*.*.*.*

* برابر آموزه های دينی و قانون مدنی ايران مسئوليت اقتصادی خانواده به عهده مرد است به همين دليل لازم است فرصت های شغلی ابتدا در اختيار مردان قرار گيرد ولی متاسفانه امروزه به صورت مساوی بين زنان و مردان تقسيم می شود، اين نقض آشكار قانون مصوب است. آيا وقت آن نرسيده كه جامعه شناسان و حقوق دانان و سياستمداران و مناسبات اجتماعی را مسئولانه ترسيم كنند. 9705---0912

ـ فدوی هم حیرت می کند؛ چراکه در جامعه ی شکوهمند اسلامی، نباید هیچگونه تساوی، بین زن و مرد برقرار باشد، لکن بقول عوام don’t worry!  مراتب تا حصول به نتیجه ی غائی، توسط فدوی پیگیری می شود برادر 9705---0912  ..

*.*.*.*.*

* چند سال پيش سربازان گمنام امام زمان(عج) در شهرستان قم موفق شدند تشكيلات يكی از شركت های مضاربه ای را كه سرمايه و سپرده های جمعيت زيادی را بالا كشيده بود از هم بپاشند و سران اين شركت را دستگير كنند. بعد از آن پرونده در اختيار قوه قضائيه قرار گرفت، ولی از آن تاريخ تا امروز پول ما مالباختگان را برنگردانده اند.  بنويسيد كم كم داريم به همه چيز بدبين می شويم .   2231---0913

ـ اولاً حالا چه عجله ای داشتید؛ می گذاشتید سی سال دیگر بدبین می شدید، برادر2231-0913!. ثانیاً فدوی اگر جای شما بود، دستکم اسم یکی دو تا از آن سربازان گمنام را می پرسید و یادداشت می کرد برادر مالباخته!

*.*.*.*.*

* مدتی پيش می خواستيم مادرمان را در قبرستان ابن بابويه شهر ری در قبر پدرم كه 55 سال پيش فوت كرده بود دفن كنيم اما مسئولان قبرستان درخواست 20 ميليون تومان پول كردند. به طوری كه ناچار شديم مادرمان را در بهشت زهرا دفن كنيم . می خواستم بپرسم قبری كه متعلق به ما می باشد چرا برای استفاده مجدد از آن اين مبلغ گزاف را مطالبه می كنند .                 صارمی

ـ فدوی نمی خواست این راز را برملا کند لکن خبر دارد که آن بزرگواران در زمان حیات، چندین بار می خواستند از هم جدا شوند، ولی دندان روی جگر گذاشته و بخاطر شما نشدند!؛ حالا که برادران محبت کرده و فرصتی فراهم فرموده اند، شما بجای تشکر، شکایت می کنید، برادر  صارمی؟!

*.*.*.*.*

* بعد از گذشت مدت چهار ماه از كارت معافيت هوشمند بنده خبری نيست چرا مسئولين نظام وظيفه پاسخگو نيستند؟             9971-0914

ـ مراتب توسط فدوی، از طریق مبادی ذیربط  پیگیری شد، فرمودند سبب آن بوده است که کارت شما، چندانهم هوشمند نبوده است، برادر 0960-0918 !

*.*.*.*.*

* سوريه بيشترين ضربه را از نداشتن كنترل بر مرزهايش متحمل می شود فلذا طرح انسداد كامل مرزهای خود را بايد در اولويت قرار بدهد .          2400-0916

ـ فدوی بسیار کوشید و شتاب کرد که تا از این دیرتر نشده، پیام نظامی - عبادی شما را به برادر سید بشار برساند؛ لکن مع الاسف ایشان را در هیچ سوراخی نیافت، برادر 2400-0916 !

*.*.*.*.*

* بالاخره ما نفهميديم كه سلطان گوشت چه كسی است....(قوه قضائيه چرا به وظيفه اش در اين رابطه عمل نمی كند. چرا اجازه می دهيم اين طور مسائل قابل حل، مردم را به انقلاب و نظام بدبين كند. اميدوارم سرنوشت اين سلطان گوشت به پرونده گوشت های فاسد كه تا آنجائی كه به خاطر دارم در اواخر دهه 70 در مطبوعات مطرح شد، دچار نشود)           يك شهروند

ـ  بسمه تعالی

آیت الله موسوی اردبیلی .

*.*.*.*.*

* به آقای اردوغان گوشزد می كنم اگر فكر می كند با وجود وزير امور خارجه ای كه خودش را خيلی سياستمدار می داند، می تواند روحيه ضدصهيونيستی ملتش را كه تا مرز شهادت آن را بروز دادند به تدريج خنثی كند و حتی نوكری مجدد صهيونيست را برعهده بگيرد، آغاز جنگی نيابتی عليه سوريه از جانب آمريكا و صهيونيست و عربستان با شيوه لاشخوری تركيه كه هميشه از ناامنی منطقه و كشورهای همسايه ارتزاق كرده است فرق دارد و اين بار با شروع جنگ با ملت غيور سوريه بايد از الان سفارش ساخت هزاران تابوت برای سربازان ارتش خود سفارش دهد .              كاظمی نمين

ـ فدوی فرمایش خصوصی شما را، با آنکه کاملاً نامفهوم و در یک کلام، تیره و تار است، عیناً به آگاهی برادر اردوغان رساند، شما را اصلاً بجا نیاورده و توصیه کردند که شما همان کشک اسلامی خودتان را بسابید، برادر کاظمی نمین!

*.*.*.*.*

* در برخی از برنامه های تلويزيونی به راحتی و با دقت آموزش بچه دزدی داده می شود يا اينكه پليس به راحتی اطلاعات نامحرمانه را در اختيار مردم قرار می دهد. از مسئولان تقاضا داريم دقت بيشتری در پخش سريال ها و برنامه های خود داشته باشند .                كاشانی

ـ مراتب در مجالی بعرض رسید؛ فرمودند که درس بچه دزدی از دروس پایه ای رشته ی مهم گروگانگیری است که بدون آن امورشان نمی گذرد، برادر کاشانی!

*.*.*.*.*

* گويا  دست هايی در كار هست كه به طور عمد مانع سفر عزيران مشتاق كربلای معلی است چطور ارز برای لوازم لوكس آرايشی و خودرو و زين اسب  هست ولی برای سفر به عتبات به مسافرين زمينی تعلق نمی گيرد؟! از مسئولين دلسوز و بويژه آقای شريعتمداری درخواست می كنم با قلم شيوای خود نسبت به رفع مشكل سفر به عتبات با كمترين هزينه كه اكثرا طبقه 2 و 3 جامعه  مشتاق آقا هستند مطلبی بنويسند .            محمدتقی ناظم زاده

ـ آخر خدا را خوش نمی آید که همه چیز را بگردن مسؤلین محترم، اعلی الله مقامهم اجمعین بیندازید، برادر محمد(ص)تقی(ع)!؛ خـُب شما هم خودتانرا اندکی به زحمت انداخته و در این رابطه، قدری ابتکار بخرح بدهید. فی المثل، فدوی اگر جای شما بود، خود ش را در نقش زنگوله ی پای تابوت، به ضریح اباعبدالله (ع) حامل فلزات گرانبهای ملت یک لا قبا  که اخیراً با سلام و صلوات به عتبات عالیات فرستاده شد، آویزان می کرد!

*.*.*.*.*

* برای تشخيص حق از باطل كافی است موضع همسر آيت الله خزعلی نسبت به انحراف فرزندش را با موضع همسر پُر مدعای آقای هاشمی رفسنجانی در مورد فرزندش مهدی و شرارت های او در ايام فتنه كنار هم قرار بدهيد و خودتان نتيجه گيری كنيد .                    1648---0915

ـ پا به سن گذاشته اید،  برادر 1648---0915 ؟  چرا حجت الاسلام حسنی استندآپ کمدین معروف را، که فرزندش را بسود شما لو داد، از قلم انداختید؟  قاصم الجبارین را خوش نمی آید ها!

*.*.*.*.*

* دو روزنامه ايران و همشهری برای كوبيدن يكديگر مسابقه گذاشته اند به جای اين كار گره از كار مردم باز كنند. حيف اين كاغذ و امكاناتی كه هزينه بعضی از روزنامه ها می شود .    0467---0912

ـ مراتب در فاصله ی دو قیلوله بعرض مبارک رسید بعدالتحیه و السلام، بمنظور رعایت قسط اسلامی، دستور و موافقت فرمودند که هر دو را با هم بکوبند برادر 0467---0912 !

*.*.*.*.*

*  وجه تشابه «غرب» و سران عرب در يك نقطه است. آن ها با توجه به پيوند ناميمونی كه عليه ملت و دولت سوريه برقرار كرده اند از نظر ماهوی نيز يكی اند. سران عرب از پرخوری بدمستی می كنند سران زورگوي غرب نيز از چپاول پول ملتها به عربده جويی روی آورده اند .    ترابی

ـ شما از میخانه ای جائی تلفن می فرمائید، برادر ترابی؟

*.*.*.*.*

* چندی است كه كوچه ها و خيابان های لاله زار جنوبی، سرهنگ سخايی، ميدان امام خمينی، سعدی و فردوسی تهران در محدوده منطقه دوازده تهران به واسطه تردد اراذل و سارقان امنيت ندارد. اين ناامنی در روزهای جمعه در اين خيابان ها بسيار مشهودتر است. روز جمعه گذشته اتومبيل يكی از همكاران اين جانب در يكی از كوچه ها مورد تهاجم سارقان قرار گرفت و تمام موجودی اتومبيل را به سرقت بردند. چه خوب است نيروهای انتظامی روزهای جمعه اين مناطق را به صورت نامحسوس زير نظر بگيرند .
سيف الله ترابی

ـ عین پیشنهاد جنابعالی جهت اجرا ابلاغ شد؛ نيروی انتظامی روزهای جمعه اين مناطق را به صورت نامحسوس زير نظر گرفت، مع الاسف آنان را هم لخت کردند برادر ترابی!

 
به پایان آمد این جوهر،  شکایت همچنان باقی!
 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

22آپریل المذبذب  سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

April 18th, 2013  

 

صف ماچ!

همگان می دانند که صف،از نعمات و دست آوردهای ارزنده ی حکومت شکوهمند اسلامی ست*، و نیز گفتن ندارد که، حق مسلم ماست!  باری- فدوی که سعادت درک محضرحضرت امام(ل) را، شدیداً داشته است، خوب بخاطر دارد که در مراسمی، مقاماتی از جمله رهبر جنبش سبز سیدی، که قرار بود به اتفاق کشور را اداره فرمایند، امور مملکتی را رها فرموده، و برای بوسیدن دست امام(ل) بشرح زیر صف کشیده بودند:

خوانندگان محترم ضدانقلاب، یکوقت تصور نکنند که فدوی، گیس و یا دست و پای اضافه داشته که دست برادران بدهد، و با بوسیدن دست امام راحل(ل) و امام حاضر، یعنی مقام معظم رهبری متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، و حتا امام آتی، دامت شوکته العالیه، معاذالله مشکلی داشته باشد، اصلا و ابدا، بلکه بوسیدن دست این بزرگواران به ترتیب ریش هم، حق مسلم ماست!.

و اما سبب اینکه فدوی یاد صف ماچ! فوق افتاد، خبری بود که پاپ جدید بشرح زیر در سطح جهان پراکنده است:

بوسیدن پای دخترمسلمان در زندان توسط پاپ/ بازتاب

رهبر کاتولیک های جهان در اقدامی بی سابقه پای یک فرد مسلمان را بوسید .

فدوی ادامه ی خبر را هم، که حاوی نوعی دخالت و اتخاذ موضع راوی در بند دوم است، برای جوری جنس، در پی می آورد:

دو نفر از این افراد که پاپ پای آنها را شست و بوسید دختران زندانی بودند و یکی از آنها مسلمان بود. برای نخستین بار پاپ پای دختر مسلمانی را بوسید و این کار در تاریخ کلیسای مسیحیت بی سابقه است .به گفته مقامات واتیکان، این دوازده نفر نمایندگان همه افرادی هستند که به خطا رفته اند و در نتیجه طبیعی است که دختران و مسلمانان هم در جمع این افراد بوده باشند زیرا این افراد نیز در چنین کارهایی درگیر می شوند . !

باری- ناگفته پیداست که بین رفتار رهبر مسلمانان و رهبر خاج پرستان، مبالغی جزئی اختلاف ملاحظه می شود؛ و تفاوت از زمین تا پشت بامست!.. از جمله اینکه، رهبر مسلمانان بر خلاف رهبر خاج پرستان، دست و پای بریده می دارد دوست!...

در حاشیه اما فدوی، نکته ی دیگری  که هی یادش می رود بگوید را، امروز در هامش این مختصر می آورد و آن نگرانی بعضی شهروندان ساکن در وطن اسلامی و در پیوند با برخی  وقایع اتفاقیه است که در جراید شریفه ی دارالخـُرافه ملاحظه، و به قول عوام، "کامنت"هائی  بشرح زیر می گذارند که این بار از قضا راجع است به، همین بوسیدن رهبر خاج پرستان، پای آن دخترک مسلمان خاطی را!:

کجایند کفن پوشان؟!

و یا:

وای ای کفن پوشان کجاییید؟ که پاپ....!

فدوی برای رفع نگرانی ایندسته از هموطنان، یادآوری می کند که بارها وی، شکایت مؤمنات را، در پیوند با گرانی سرسام آور و نایاب بودن پارچه چادر، به سمع و نظر مقامات اعلی الله مقامهم اجمعین رسانده، از آن جمله اند:

كاش در كنار بحث گرانی خودرو به گرانی چادر مشكی و دلالانی كه از گرانی آن سود می برند نيز مطلبی منعكس می كرديد كه حجاب مظلوم را نشانه رفته اند.!         6429---0919

و نیز ناگفته پیداست که دست استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل این بار از زیر چادر مؤمنات بیرون آمده و مبالغی توطئه کرده است:

مدتی است كه برای تهيه چادر مشكی به بازار می روم و با قيمت های سرسام آور مواجه می شوم بر من يقين شد كه پشت گرانی چادر مشكی كه نماد عفت و حجاب برتر زن ايرانی است نقشه ای نهفته است.!          7440-0912

 و در باره ی پارچه ی کفن نیز، ارز! می کند که یک مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود، یواشکی به فدوی گفت که پارچه ی کفن نیز که مانند چادر از اقلام وارداتی ست، دچار همان معضل است؛ و فلذا بقول آن زبانزد معروف: "خانه نشینی بی بی، از بی چادری ست"! و غیبت کفن پوشان گرامی در اینگونه مواقع، ناشی از تقلیل احساسات مؤمنانه و خداپسندانه ی آنان نیست و پس از رفع تحریم های خاج پرستان، دوباره در خیابانها، بجان ملت یک لا قبا می افتند، انشاءالله!...

زیاده ارزی نیست...

---------------------------------------------------------------------------------------- ---------- -

* لطفاً اگر می شود، فحش ندهید وقدری دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید.   

    تا فدوی ارزش! که مدتهاست ته کشیده، تمام شود!..

 

آگهی مزایده

فدوی در شماره ی اخیر کیهان چاپ دارالخـُرافه، دو بار به واژه غریبه ای برخورد، که ظاهراً برآمده از دل شیطان بزرگ، لکن موافق منویات خداپسندانه ی حضرات آیات و حجج اسلام ساکن در ایران سابق است:

انديشكده  شورای روابط خارجی آمريكا نوشت: جهان در انتظار سخنرانی نوروزی آيت الله خامنه ای است.! *

 يك انديشكده آمريكايی حضور ناوهای پنتاگون در خليج فارس را به زيان آمريكا و به سود ايران دانست.!**

که هر دوی اینها بمقیا س فدوی، که برابر با 8/9 درجه ی "ریش"ِتر است!، در ستون "کلمات حمار" وی قابل دسته بندی ست!..

و اما نکته ی دیگری که  در این خبر نظر فدوی را شدیداً بخود جلب کرد، توجه برادران کثرالله امثالهم به "اندیشه" است که قدرت خدا با آن بکلی بیگانه اند!..

باری چنین است که فدوی، در این قحطی پرتقال، در جستجوی پرتقال فروش َقَدَری ست که بر وی، علت علاقه ی ناگهانی برادران کثرالله امثالهم به دو مقوله ی "اندیشه و شیطان بزرگ" که هر دو برای حضرات آیات بمثابه جن و بسم الله اند را معلوم داشته و مژدگانی خود را نیز دریافت دارد!

-------------------------------------------------

* دوشنبه 28 اسفند 1391 - شماره 20457

** همانجا

 

تیتر مشکوک!

فدوی در مرور خبرهای جراید شریفه ی دارالخـُرافه، به تیتر شددیداً مشکوکی، بشرح زیر برخورد:

یک روحانی مشکوک عراقی : !

و ادامه ی خبر بنقل از آیت الله مذکور، و البته مشکوک تر از تیتر بود!:

مأموریتم قتل مالکی و مقتدی صدر و بریدن سر آنهاست/ !قدس آنلاین

- سید رضا قزوینی: یک روحانی مشکوک عراقی که ادعای مرجعیت نیز دارد در اظهار نظری مضحک اعلام کرد از سوی امام

عصر مأموریت دارد تا مالکی و مقتدی صدر را بکشد و سر آنها راقطع کند !

فدوی گز نکرده پاره و یواشکی عرض می کند که والله برادر قدس، بقول سید قاسم(مش قاسم- م) دروغ چرا؟.. تا اعدام آ آ آ آ...

تا آنجا که فدوی می داند، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) ملک ِطلق کسی نیست و دیگر معاذالله به یک شرکت سهامی عام تبدیل شده وهمه ی مؤمنین کثرالله امثالهم، درآن سهم دارند!.  فلذا انگیزه ی همکاران مکتبی خود در تنظیم خبر مذکور را در نمی یابد، و تازه برایش پرسش های دیگری نیز مطرح می شود، که البته بیضه ی لازم برای طرح آنها را ندارد مگر به اشاره، و یا به شیوه ی بقول عوام!،  و یا گویندگانی که در تلویزیون، برای کر ولال های گرامی، خبر می گویند!..

 body language

باری- در این پیوند، برای فدوی فضول این پرسش طرح می شود، که مؤمنینی که شمار قابل ملاحظه ای از هموطنان دگراندیش در درون و بیرون از وطن سابق،  و از آن میان شاپور بختیار - داریوش و پروانه فروهر، رضا مظلومان - فریدون فرخزاد - دکت

ر قاسملو- دکتر شرفکندی و همراهان- محمد مختاری و پوینده - زهرا کاظمی - ستار بهشتی و..... را در نهایت رأفت اسلامی در

انظار عموم به قتل رسانده اند، در زمره ی مؤمنان مشکوک اند، یا غیرمشکوک، برادر همکار؟!  فدوی در این آمار اجمالی، البته

قتل های چند هزار نفری سال های 60 و 67 را لحاظ نکرده است، تا خوانندگان محترم ضدانقلاب، زهره ترک نشوند!

 

علت العلل

فدوی مدتهاست که در پی کشف دلائل تصادفات رانندگی جاده های وطن سابق بود که به نوعی قتلگاه تبدیل، و سالانه دهها نفر از شهروندان، جان خود را در آن از دست می دهند؛ لکن شوربختانه عقل اش بجائی نمی رسید. خیال اش هم، البته از باب برادران مسؤل جمع بود، زیرا که آن بزرگواران، به ملت یک لاقبا توجه و در حدّ مرگ به او لطف دارند!..

باری فدوی در حل این مسأله ی چند مجهولی، همینطور در جهل مرکب خود دست و پا می زد که ناگهان یکی از  حضرات آیات با نعلین زرد، وسط افکار وی پرید و مسأله ی مذکور را با یک قیام و قعود، و البته به وجهی خداپسندانه، حل فرمود. فدوی که بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز، لذتش را بشرح زیر ببرند:

سایت «بی‌باک‌نیوز» موسیقی «حرام» را یکی از مهم‌ترین عوامل حوادث رانندگی در جاده‌های ایران اعلام کرد.!

این سایت نزدیک به محمدتقی مصباح یزدی روز سه‌شنبه (ششم فروردین) به نقل از یک روحانی روان‌شناس نوشته که «از نظر علمی آثار مخرب موسیقی‌های مطرب و تند اثبات شده است.»!

این روان‌شناس گفته موسیقی «تند» و «حرام» باعث می‌شود بعضی راننده‌ها «پا کف اتومبیل بکوبند و با گاز و کلاج و ترمز ماشین به شکل بسیار هیجانی برخورد کنند.»/ دیگربان

 یک پرسش ناقابل فدوی را لکن آن حضرت، هنوز پاسخ نداده است و آن اینکه آیا کاروان های راهیان نور نیز، موسیقی حرام گوش می کردند که بر آنان، در آن سوانح هولناک، بگزارش ویکی پدیا چنین رفت؟

۲۵ اسفند ۱۳۸۶ - در اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس کاروان راهیان نور در استان خوزستان بیست و دو نفر کشته شدند. این اتوبوس که حامل دانشجویان پسر دانشگاه علمی - کاربردی غیر انتفاعی خیام مشهد بود در محور اندیمشک به خرم آباد با یک دستگاه تانکر سوخت برخورد کرد و آتش گرفت. در این حادثه، ۲۲ سرنشین اتوبوس در شعله‌های آتش کشته شدند و هفت نفر دیگر نیز زخمی شدند.[۲][۳]

۶ فروردین ۱۳۸۷ - واژگونی یک دستگاه اتوبوس در استان خوزستان موجب مرگ بیست و هفت نفر شد. این اتوبوس که حامل فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری بود در محور شهرکرد به ایذه به دلیل سرعت زیاد و برخورد با گاردریل جاده کنترل خود را از دست داد و واژگون شد. در این سانحه ۲۷ نفر کشته و ۱۳ تن نیز زخمی شدند.[۴]

۸ فروردین ۱۳۸۷ - اتوبوس حامل کاروان راهیان نور در استان خوزستان مورد حمله مسلح افراد ناشناس قرار گرفت. این اتوبوس شامگاه پنج‌شنبه ۸ فروردین در حالی که عازم منطقه دهلاویه بود، در جاده اهواز به سوسنگرد مورد حمله افراد مسلح ناشناس قرار گرفت. در این حادثه، دو نفر از سرنشینان اتوبوس، در اثر اصابت گلوله زخمی شدند.[۵][۶]

۱۵ بهمن ۱۳۹۰ - عصر روز شنبه تصادف اتوبوس دانش آموزان دختر استان خراسان رضوی در حوالی بروجرد، منجر به کشته شدن ۳ دانش آموز و جراحت شدید ۱۳ نفر از دانش آموزان و مربیان و مسئولین این اتوبوس شد.[۷]

۱۶ بهمن ۱۳۹۰ - صبح روز یکشنبه اتوبوس دانش آموزان دختر اردبیل در نزدیکی پل دختر استان لرستان واژگون شد و چهار نفر به شدت مجروح شدند.[۸]

۲۸ مهر ۱۳۹۱ - واژگونی یک اتوبوس در مسیر اهواز - بروجن، ۲۱ کشته بر جا گذاشت. یک اتوبوس اسکانیا که از اهواز به سمت بروجن در حال حرکت بود در کیلومتر ۱۸۵ لردگان به دهدز، به دلیل تخطی از سرعت مجاز از مسیر خارج و واژگون شد. در این حادثه ۲۱ نفر در دم کشته و ۲۳ نفر مجروح شدند.[۹][۱۰]

۱ آذر ۱۳۹۱ - اتوبوس راهیان نور دانش آموزان سیستان و بلوچستانی در محور شیراز به گچساران واژگون شد. این اتوبوس که حامل دانش آموزان دختر مقطع دوم دبیرستان شهر نیکشهر استان سیستان و بلوچستان به سمت مناطق عملیاتی جنوب بود، در منطقه "خان احمد" در ۳۰کیلومتری شهر گچساران دچار حادثه شد. بر اثر این حادثه ۱۴ نفر زخمی شدند. از ۱۴ مصدوم این حادثه یک تن راننده اتوبوس، سرپرست کاروان و ۱۲ تن دیگر دانش‌آموزان بودند که دو مصدوم سرپایی درمان و مرخص شدند و حال دو مصدوم دیگر نیز وخیم است.[۱۱

تکمله

فدوی اخبار دلخراش بالا را بشرح زیر بقول عوام up to date  می کند:

ایسنا نوشت: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی روز "شنبه" 10 فروردین ماه 92 را خونین‌ترین روز تصادفات نوروزی عنوان کرد و با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته تصادفات فوتی و جرحی 18 درصد افزایش داشته است،/آخرین نیوز

موسیقی حرام، چه کارها که نمی کند!

 

محاسبه

فدوی تاکنون می پنداشت که فقط حساب خودش خرابست؛ لکن در مرور خبرهای جراید شریفه ی دارالخـُرافه در پیوند با پرسشی که از برادر مهمان پرست شد، دریافت که خیلی هم تنها نیست، ملاحظه کنید:

عجیب ترین سوالی كه در سال گذشته در نشست های خبری از شما پرسیده شده است چیست؟
 سوال عجیب زیاد بود ولی یكی از این سوالاتی كه پرسیده شد این بود كه اگر شما بخواهید به 1+5 نمره بدهید چند می دهید من هم گفتم  6‍!.

زیاده ارزی نیست!

 

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه

اشاره

 

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

* با توجه به وجود امام زادگان معتبر و برخی از سرهای مقدس شهدا در سوريه از دولت خدمتگزار و ستاد كل نيروهای مسلح درخواست می شود در صورت صلاحديد نسبت به اعزام داوطلبان به سوريه مساعدت نماييد تا هم از جان ملت مظلوم سوريه دفاع نمايند و هم حافظ اماكن مقدس مذهبی از شر وهابيون وابسته به آمريكا شوند .      اصغر كردبچه

ـ مراتب با قید 45 فوریت به شرف عرض خاک نعلین همایونشان رسید؛ در بازدم فرمودند چراغی که به خانه رواست، به مسجد حرامست. منظورشان این بود که ما بحمدالله تا دلتان بخواهد امامزاده و نیز سر بریده در ایران اسلامی داریم، تا آنجا که بکوری چشم دشمن، صادرهم می توانیم بکنیم!.. فدوی پرسشی هم در حاشیه از شما دارد و آن اینکه، شما بالاخره کی بزرگ می شوید، برادر کردبچه؟!

*.*.*.*.*

* مامورين مترو به دستفروشان داخل واگن های مترو تذكر می دهند تا در واگن ها جنس نفروشند ولی به دختران و پسرانی كه حريم های شرعی و اخلاقی را مراعات نمی نمايند تذكر نمی دهند. چه كسی مسئول اين دسته دوم است؟ !                4165---0912

ـ بعرض رسید. فرمودند که مطلب به این سادگی هاهم نیست؛ زیرا تذکر به دسته ی نخست، عواقبینداشته است، لکن عواقب دسته ی دوم، دستکم نقص عضو، بویژه در ناحیه ی چشم بوده است،!و در پایان نیز بعنوان حکم حکومتی فرمودند: لطفاً کوتاه بیائید، برادر 4165---0912 !

*.*.*.*.*

* چرا مسئولان بدون هيچ ملاحظه كاری مشخصات كامل و چهره مفسدان اقتصادی را از طريق تلويزيون به مردم معرفی نمی كنند و آنان را به سزای اعمالشان نمی رسانند تا درس عبرتی برای ديگران باشد .            يك شهروند

ـ با قید چندین فوریت، به شرف عرض رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند مسؤلین انجام وظیفهکرده اند لکن ملت شما را به سزای اعمالش رساندند تا مایه ی عبرت مفسدان اقتصادی بشود! و در پایان نیز افزودند: چه علی(ع) خواجه، چه خواجه علی(ع)، برادرعلی(ع)!

*.*.*.*.*

  * از مسئولين استان خوزستان درخواست می شود نسبت به نسل كشی آبزيان از جنوب اهواز تا شمال شوشتر كه برخی افراد با موتور برق و سيم برق رها شده در آب انجام می دهند برخورد نمايند.   حاجی زاده  

ـ قضیه چه ربطی به مسؤلین، اعلی الله مقامهم اجمعین دارد، برادر حاجی زاده؟ قصاص را برای چنینمواقعی مقرر فرموده اند؛ فلذا، شما هم سیم های برق مربوطه را، به خود برادران وصل کنید!

*.*.*.*.*

* به امت حزب الله و برادران و خواهران مسلمان سوريه عرض می كنم شما هم مانند ما در فتنه آمريكايی و صهيونيستی 88 چوب دفاع از مقاومت و استقلال سياسی خود را می خوريد، مقاومت و صبر پيشه كنيد كه خدا با صابران است .          سلمان پورمريدی

ـ مراتب در حالیکه عازم مبال بودند، به رؤیت شان رسید. چشم شان شما را گرفت و در بازدم موافقت و مقرر فرمودند که شما در اسرع وقت، به جبهه ی جمهوری اسلامی در سوریه منتقل و دوش بدوش برادران نظامی بر علیه مردم بجان آمده ی سوریه، اقدام و فدوی را هم از دعای خیر فراموش نفرمائید برادر پور مریدی. و من الله التوفیق!

*.*.*.*.*

* چرا منشی اكثر دندانپزشكان خانم است؟ آيا از نظر اسلام و شرع درست است كه يك زن و مرد نامحرم ساعت ها در مطب تنها باشند؟          8706:0912

ـ حالا این را می شود یک خاکی به سرش ریخت؛ گرفتاری زمانی ست که دندانپزشک هم زن باشد، آنوقت چه خاکی باید بسر کنیم، برادر مؤمن؟!

*.*.*.*.*

* اميدواريم كه دولت آقای احمدی نژاد در اين مدت كوتاه باقی مانده از دولت خود با تغيير برخی از مديران حلقه انحرافی در دولت و با استفاده از متخصصين و متعهدين به نظام در امر كنترل تورم و گرانی ها بتواند كارنامه قابل قبولی از خود برجای بگذارد و در پيشگاه عدل الهی روسفيد شود .
اسلامی از همدان

ـ از پیشگاه عدل الهی که فدوی مع الاسف خبر ندارد؛ لکن کارنامه ی ایشان به نمایندگی از سوی مقام معظم رهبری اعلی الله مقامه، نزد ملت کاملاً تیره و تار است که رویهم می شود خاکستری، برادر اسلامی!

*.*.*.*.*

* اقامت يك شبه ما زائران امام رضا(ع) در سوئيتی 4 نفره در هتل پاراميدای شاهرود دويست هزار تومان تمام شد و برای غذا و ساير اقلام نيز دو برابر محاسبه و جداگانه دريافت كردند. می خواستم از مسئولين امر بپرسم آيا نظارتی بر هتل های اقامتی می شود يا خير؟ و آيا اخذ اين گونه وجوه هنگفت توجيه قانونی و شرعی دارد؟             1860-0916

ـ ببخشید برادر 1860-0916 ،عوضی گرفتید، البته اخاذی های فوق هیچگونه وجاهت شرعی ندارد زیرا شما، مهمانان گرامی آقا امام رضا(ع) هستیید ،لطفاً به دفتر حضرت(ع) مراجعه کنید.

*.*.*.*.*

* كسانی كه در عيد غدير امسال اقدام به پيش خريد اتومبيل تندر 90 كرده اند اگر در رديف تحويلی های بهمن ماه قرار گرفته باشند با مبلغ 21 ميليون تومان و تحويلی های اسفندماه با 34 ميليون تومان بايد تسويه حساب كنند. چرا با شهروندانی كه در يك روز و يك ساعت اقدام به پيش خريد كرده اند چنين اجحافی صورت می گيرد.                8166---0915

ـ مراتب در مجال مغتنمی، به پیشگاه انورشان تقدیم شد. پس از صدور چندین آروغ ستاره دار، قدری جابجا شده و فرمودند:

بسمه تعالی

کجاشو دیدی حالا!

و در ذکر مصیبت نیز فرمودند که اجحاف، حق مسلم ماست، برادر 8166---0915

*.*.*.*.*

  * از خواندن خبر ويژه كيهان در مورد فصلنامه «نگاه نو» كه مبلغ فراماسونری و سكولاريسم در ايران است و از سال 70 تاكنون مجوز نشر داشته است بهت زده شدم. بسی مايه تاسف است كه چگونه مسئولين فرهنگی اجازه می دهند اينگونه نشريات عليه نظام مقدس جمهوری اسلامی كه با خون صدها هزار شهيد والا مقام آبياری شده فعاليت نمايند؟            سلامی

ـ والله برادر سلامی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م)دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ آ... اگر وطن سابق، طبق فرمایش شما  "با خون صدها هزار شهید آبیاری شده"  بود، مملکت را تا کنون خون برداشته بود! و دیگر نه از تاک نشان بود و نه از تاک نشان، برادر سلامی!...فلذا اگر زحمت نیست، مترتان را عوض کنید!

*.*.*.*.*

* آيا عبدا... نوری سخنگوی 1+5 است؟ مردم بعد از اين همه  شهيد هسته ای  از حق مسلم خود به راحتی بگذرند؟                     4246---0935

ـ والله برادر عبدا... نوری را نمی داند، لکن انرژی هسته ای برای ملت یک لا قبا از نان شب، ببخشید!، نان که دیگر ندارد، لکن از نماز شب هم واجب تر است، برادر 4246---0935

*.*.*.*.*

* رئيس ستاد فرماندهی كل نيروهای مسلح سرلشگر بسيجی دكتر فيروزآبادی در مصاحبه اخير خويش گفته است كل كشورهای عربی حاشيه خليج فارس به پادگان آمريكا تبديل شده اند. اينها واقعا مزدوری كشورهای بيگانه را به جايی رسانده اند كه از غيرت و عربيت خود هيچ چيز باقی نگذاشته اند و بطور كل تمام حيثيت خودشان را فروخته اند.           عليمردانی

ـ درست است برادر علی(ع)مردانی درست است؛ باز خدا را شکر که شما و سایر مؤمنین عربیت آنان را جبران و حفظ آبرو کردید، اجرتان  با گربه ی مرتضا علی(ع)، برادر علی(ع)مردانی!

*.*.*.*.*

* از مسئولين امر تقاضا می شود در روزهای پايانی سال و در سال توليد ملی نسبت به تحريم آجيل های خارجی و خودروهای بی كيفيت و اجناس چينی اقدام نماييد.       2986---0915

ـ چرا در سال صرفه جوئی ملی، در مصرف واژگان نیز صرفه جوئی نمی کنید و نمی گوئید که اجناسی را که ردیف کرده اید، همگی خارجی اند، برادر 2986---0915.!؟

*.*.*.*.*

* چه دستی در كار است و چه جريان و حزب و گروه منافع خود را در فشار بر مردم می بيند. پرتقال تا چند روز قبل در هر كوچه و برزن فرياد فروشنده بلند بود كه هر كيلو هزار تومان و امروز در ميادين ميوه و تره بار شهرداری به كيلويی 1600 تومان رسيد؟! نظارت و بازرسی ها كجايند؟
محمدی

ـ فدوی هم نمی داند لکن دستکم همینقدر می داند که مسؤلان از صدر تا ذیل بی تقصیرند، برادر محمد(ص)ی!

*.*.*.*.*

* ملت آگاه مصر بدانند عامل اصلی ناآرامی ها در كشورشان عواملی چون عمروموسی و البرادعی می باشند كه آمريكا سالها بر روی اينگونه افراد سرمايه گذاری كرده است و اينها بايد در دادگاه انقلاب محاكمه شوند نه افراد ساده و فريب خورده.          غلامرضا عونی

ـ والله برادرعونی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ... فرمایش شما عینا به اطلاع مردم آگاه مصر رسید.  بعدالتحیه والسلام، دستجمعی و با صدای بلند و البته به عربی گفتند: بتو چه!

*.*.*.*.*

* آقای نتانياهو كابوس و هراس تو از برنامه هسته ای ايران ناشی نمی شود. بلكه اين هراس از خون های بی گناه كودكان و شيرخوارگان و زنان و مردان مظلوم غزه و ديگر سرزمين های فلسطين مظلوم است كه حدود 62 سال است دائما مرتكب آن می شويد، اگر می خواهيد اين كابوس شكسته شود بايد دست از اين خونريزی ها برداريد و سرزمين فلسطين را به صاحبان اصلی آن برگردانيد . دبير بازنشسته

ـ حال که نیت خیر دارید اگر زحمت نیست، یک کپی از فرمایشات بالا را هم برای برادر بشار اسد بفرستید که شمار قربانیان آن بزرگوار در سرزمین اسلامی سوریه، مطابق آخرین آمار سازمان ملل، از 60.000 هم گذشت، برادر بازنشین!

*.*.*.*.*

* در ابتدای سال 91 از سوی وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعی در چند نوبت اعلام شد كه ما امسال حدود 2 ميليون اشتغالزايی خواهيم داشت. اما در شهر ما بابل به عنوان مشت نمونه خروار برخی از كارخانه ها به تعطيلی كشانده شده و يا كارگران تعديل و اخراج شده اند و صاحبان كارخانه علت را عدم فروش محصولات عنوان می كنند. آيا مسئولين ادارات كل و استانداری ها از وضعيت كارخانه ها و اخراج ها خبر ندارند؟...         علی كفايی مهر

ـ به دولت خدمتگزار چندانهم سخت نگیرید، برادر کفائی، منظوری ندارند. در باب عمل خداپسندانه ی تعطیلی کارخانه ها و اخراج گارگران نیز، مسؤلان محترم بیخبر نیستند و قول دادند که آنان را بخاطر شما، خارج ازنوبت، اعدام کنند!.

*.*.*.*.*

* از حضور ناجا در پارك های شهر تقدير و تشكر می شود ان شاءالله اين كارها مداومت داشته باشد. 8200---0912

ـ اختیار دارید برادر 8200--0912، اختیار دارید؛ بقول آن شاعر ضدانقلاب:

بیت

"خدا را بر آن بنده بخشایش است"

که  دائم  پی ِ سلب  آسایش  است!..

*.*.*.*.*

* از وزير راه و شهرسازی درخواست می شود ساعت حركت اتوبوس های بين شهری را نيم ساعت پس از اذان (صبح و ظهر و شب) قرار دهند تا مومنين بتوانند نماز را در اول وقت اقامه نمايند متاسفانه در اكثر اوقات ساعت حركت اتوبوس ها را هم زمان با اذان شرعی قرار می دهند و اين زيبنده نظام مقدس جمهوری اسلامي نيست.             9887---0917

ـ مراتب در اوقات شرعی بعرض برادر وزیر رسید. ضمن وضو و ابلاغ سلام و تحیات فرمودند که ایشان اساساً جز پرداختن به این قبیل امور، کار و وظیفه ی دیگری ندارند؛ فلذا برای دستگرمی، به مبادی ذیربط دستور عاجل صادر کردند که کلیه ی مشکلات از جمله موضوع بی اهمیت کشتار مردم در جاده های ایران اسلامی را، بحال خود رها کرده، به تغییر ساعت حرکت اتوبوس ها مشغول شوند.

*.*.*.*.*

* در بيشتر بانك ها برای ضمانت وام های زير مبلغ ده ميليون تومان دو نفر ضامن می خواهند در حالی كه رئيس بانك مركزی اعلام كرد يك ضامن نيز كافی است ولی گويا هيچ گوش شنوايی در كار نيست.               5664---0937

ـ چرا هست!.. بجای دو نفر ضامن، یک چاقوی ضامندار با خودتان ببرید، مسأله حل می شود، برادر 5664---0937!

*.*.*.*.*

* آمريكا و ديگر كشورهای جنايتكار كه مرتب عليه سوريه توطئه می كنند اگر راست می گويند كه دلسوز ملت سوريه هستند پس چرا در دفاع از مردم مظلوم بحرين و عربستان پا جلو نمی گذارند. از مسئولين كشور خودمان هم گلايه دارم كه وقتی ديگران اين گونه علنی در كشورهايی مثل سوريه و بحرين دخالت مسلحانه می كنند چرا در دفاع از اين ملت ها اسلحه و نيرو ارسال نمی كنند. بنده يك پيرمرد بسيجی و آماده اعزام برای جانفشانی در راه مقاومت هستم .          ستاری

ـ مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله به شرف عرض خاک نعلین همایونشان رسید؛ در بازدم فرمودند که اسلحه و نیرو تا دلتان بخواهد به برادر بشار اسد از جیب ملت یک لاقبا مرحمت کرده اند لکن پنداری بشار بیعرضه ست، برادر ستاری!

*.*.*.*.*

* 12سال است كه حق بيمه می پردازم چون بيماری «ام اس» دارم از كار افتاده شده ام ولی در كمال تعجب با اينكه تكنسين ارشد هستم حقوق مستمری يك كارگر صفر كيلومتر بدون تحصيلات را به بنده می دهند. آيا نبايد عدالت و انصاف در كار باشد؟           0432---0937

ـ شدیداً بعرض رسید. بعدالتحیه والسلام، در پاسخ فرمودند:

بسمه تعالی

نخیر!

*.*.*.*.*

* چرا دولت های اسلامی و كنفرانس اسلامی درباره نسل كشی مسلمانان در ميانمار ساكت و خاموش اند. كجايند يك و نيم ميليارد مسلمان دنيا؟! چرا از قدرت بی پايان خود استفاده نمی كنند؟ چرا منافع قدرت های استكباری را به مخاطره نمی اندازند؟ چرا سفارتخانه و جاسوسخانه سيا و موساد را در كشورهايشان منفجر نمی كنند تا دست از اين نسل كشی بردارند . 6630---0915 - 6960---0936

ـ اینها مع الاسف همیشه همینطور بوده اند، برادر 6630---0915 - 6960---0936 . اگر یادتان باشداین نابکاران، در مورد نسل کشی سال های 60 و 67 در ایران سابق نیز ساکت و خاموش بودند، حالاکشتارهای پس از آن که جای خود دارند..

*.*.*.*.*

 
به پایان آمد این جوهر، شکایت همچنان باقی!
 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12آپریل المذبذب  سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

 

April 4th, 2013

معامله ی زیان آور

... نخیر!.. این برادر مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، هیچ جور ول کن معامله ی حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) نیست، و هر قدر هم آنحضرت پیام می فرستد که خر دجال ایشان از ُکرّه گی دم نداشته است، بخرج وی نمی رود و معظم له را همچنان، بر سر هر کوی و برزن، بی مضایقه هزینه می کند.!

فدوی نمی داند چرا به اینجا که رسید، یاد یغما جندقی پیش در آمد طنز سیاسی در عنفوان مشروطه افتاد و آن دوست با مزه اش، یعنی حاجی محمد(ص)اسماعیل" که از اوسط الناس اهالی دارالخلافه و فطرتاً سلیم و نیک سجیت ولی از فنون تتبع و دانش بی بهره بود"! نهایت شوق به جمع متفرقات یغما داشت و در هرجا و هرکس که نظم و نثری می دید و می شنید که به ذوق و قیاس خود گمان می کرد که از یغماست، نسخه ای می گرفت و دفتری می پرداخت...(1)

باری سلطان محمد(ص) میرزا سیف الدوله(چهل و چهارمین پسر فتحعلیشاه!) (2)در مقدمه دیوان خود

در 1292 ه.ق. در همین ارتباط، چنین مرقوم داشته است:

"مکرر از به گوش خود از زبان یغما شنیدم که این دوست عامی - یعنی حاجی محمد(ص) اسماعیل - مرادر عالم رسوا و بد نام خواهد کرد. بعضی اشعار و مکاتیب مردم را بنام من در دفتر و دیوان می برد وچندانکه ابرام می کنم و سوگند می خورم از من نیست، از دفتر خارج کن و مرا بدنام و رسوا مخواه، باورنمی دارد و در ضبط آنها حریص تر می شود"!

حالا حکایت برادر احمدی نژاد است، و تازه ترین خبری که فدوی در این باب ملاحظه، و او را مبالغ هنگفتی نیز نگران کرده است:

رییس جمهوری، سفرای جمهوری اسلامی ایران در دیگر کشورها را سفیران امام عصر(عج) توصیف کرد/اعتدال

و اما نگرانی فدوی که خود از مؤمنین ستاره دار است، از اینجا ناشی می شود که نکند که این سفیران امام عصر(عج) نیز ماننداسلاف خود بوده، و برخلاف همتایان درونمرزی خود، "آن دیگر"(3) را بجای"خلوت" در استخر مختلط بکنند و دوباره کاری به شرح زیر دست آقا امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) بدهند:

چهارشنبه گذشته، روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی اعلام می کند پلیس برزیل یک دیپلمات ایرانی پنجاه و یک ساله را به دلیل "دست اندازی" به دختران زیر سن قانونی برای مدتی بازداشت کرد. در شرح ماوقع آمد که این دیپلمات ایرانی به آزار جنسی از طریق لمس کردن دو دختر ۹ و ۱۴ ساله در یک استخر مختلط متهم شده است./ الف

و نیز:

به گزارش خبرگزاری فرانسه، در پی بازداشت موقت یک دیپلمات ایرانی(حکمت‌الله قربانی )به اتهام آزار و اذیتجنسی چند دختر نوجوان در استخری واقع در شهر برازیلیا، پایتخت برزیل، سفارت جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه‌ای این گزارش‌ها را "نادرست" و ناشی از "اختلافات فرهنگی"! دانسته است. /صدای آلمان

حال فدوی، برای اینکه بهانه بدست خوانندگان محترم ضدانقلاب ندهد، اولاً از ذکر خیر پناهنده شدن سفیران امام عصر(عج) یعنی حسین(ع) حیدری کنسول ایران در نروژ در سال 88 و حسین(ع) علی(ع) زاده کاردار جمهوری شکوهمند اسلامی در فنلاند  صرف نظر می کند!.. این را هم نمی گوید که تنی چند از سفیران پیشین امام عصر(عج) توسط مقامات فرودست آقا(عج) یعنی علی اکبر(ع) ولایتی وعلی اکبر(ع) وزیران خارجه ی پیشین و کنونی عزل شده اند که اتهام شان البته برخلاف معمول و مألوف، نه در حوزه ی جنسی ،که در عرصه ی دیپلماسی و البته بسیار جزئی،و ناشی از احاطه ی آنان به وقایع اتفاقیه ی حوزه ی مأموریت شان بوده است؛ از جمله جمشید گوهری سفیر وقت آقا(عج)  در رومانی و نیزعلی اصغر(ع) ناصری در لیبی که هر دو اوضاع سیاسی - اجتماعی محل مأموریت خود را که به ترتیب منجر به سقوط  و اعدام همتایان گرامی مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه، چائوشسکو و قذافی شده بود، مانند آن خواننده ی جوان گزارش کرده بودند که: همه چی آرومه!...

زیاده ارزی نیست، شما اگر داشتید، فدوی می خرد!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 (1) از صبا تا نیما – آرین پور ج1 ص 112 (2) خدا قوت! (3) واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند    

    چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند/حافظ

 

م . لبخند ند

 
 

فراموشی

 

این آلزایمر آخوندی هم، چیز براستی بدی ست و قاصم الجبارین قسمت نکند! این نوع آلزایمر، آخوند و مکلا هم ندارد، و دامن هر دو وانه را، که اختلاف عمده ای هم با هم ندارند را نیز، می گیرد! برادر مخبط الاسلام و المسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته در این لحظه گزارش می دهد:

محمود احمدی‌نژاد، در حاشیه اولین جلسه هیات دولت در سال 92 تاکید کرد که هیچ کس حق ندارد خودش را مهمتر از ملت تصور کند . !
به گزارش بازتاب وی بخش دیگری از صحبت‌های خود را به حماسه سیاسی اختصاص داد و اظهار داشت: انتخابات متعلق به ملت است از همه اقشار و سلایق گوناگون باید در آن شرکت کنند، ملت انتخاب خواهد کرد و دولت در پی این است که بستری را فراهم کند که ملت حضوری باشکوه در این عرصه پیدا کنند .

این بزرگواربهمان دلیلی که عرض شد، اصلا یادش نیست که بقول برادران، در فتنه 88 چه اتفاقی افتاد!  ...

 

سلاح مخفی

آزادی از مأکولات بسیار مورد علاقه ی مؤمنین کثرالله امثالهم، برای مصادره است!.. و در این امر خیر، گفتن ندارد که سرآمد، و مایه ی مباهات ما مسلمین هستند؛ و در این میان زنان بیگمان، بیشترین هزینه را پرداخته اند. از نظر برادران، کار زنان دیگر تمام بوده و از ایشان به قول آن بزرگوار، دیگر رمقی به ساقی مانده است! زیرا ظاهرا دیگر چیزی برای مصادره ندارند ولی به قول حضرت امام(ل) مع الاسف چنین نیست لکن!. و زنان همواره و در هر شرایطی، حرف تازه ای برای گفتن داشته اند که از دید برادران پنهان بوده است از جمله اقدام اخیرآمنه دختر تونسی که خبر آنرا فدوی در سکورالیزم نو، بنقل از سایت صدای آلمان بشرح زیر خواند:

والدین یک دختر نوزده ساله تونسی که با پیوستن جنبش زنان "سینه برهنه" اوکراینی تصویری نیمه عریان از خود را درفیس بوک منتشر کرده بود، او را در یک آسایشگاه روانی بستر کردند!.بلاگرها به حمایت از این دختر برخاسته اند.

خبردیگری از همین تونس با عنوان "جهاد جنسی" نیز اینروزها، اندکی  باعث ناراحتی برادران خودمان شد، که فدوی آنرا هم در پی می آورد:

پیامد فتوای "جهاد جنسی" برای دختران تونسی جهت اعزام به سوریه! /تیتر- بازتاب

و در ادامه ی همان خبر:

برخی از پایگاه های خبری و شبکه های اجتماعی در تونس، فتوایی منتسب به شیخ "م.ع" را منتشر کرده بودند که از ''دختران مسلمان'' می خواهد برای ''جهاد از راه نکاح'' و کمک به مخالفان در سوریه به این کشور بروند. برپایه گزارش های رسانه ای ۱۳دختر تونسی برای عمل به این فتوا راهی سوریه شده اند.

پیش از اینها اما، خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند که دخترشجاع مصری علیا ماجده المهدی(عج)، با لخت شدن اعتراضی* خود ناگهان، بروی مؤمنین شمشیر کشید که فدوی نیز بهنگام بدان پرداخت. این اقدام جسورانه،شدیداً آب در خوابگه مورچگان مکتبی ریخت و علیرغم میل باطنی مؤمنین، بازتابی گسترده و مؤثر نیزداشت. نگاه کنید:

گفته شد سه بازدید کننده در هر ثانیه رکوردی است که وبلاگ علیا ماجده المهدی این دختر ۲۰ ساله مصری توانست بشکند. وبلاگ «مذکرات ثائره» (یادداشت های یک دختر انقلابی) توانست بزرگترین تجمع عربی را رقم بزند؛ شمار بازدید کنندگان یک روز از این وبلاگ از جمعیت حاضر در ۵ استادیوم ورزشی مقدمات رقابت های جام جهانی که ۲۰۱۴ بیشتر است. علیاء به همراه عکس های خود، عکس یک مرد جوان مصری که گیتاری در دست دارد، تابلویی از فادی موریس که تصویر یک زن برهنه را نقاشی کرده و همچنین عکس هایی از زنان برهنه دیگر را منتشر کرده است . / ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

برادران دیگر، هیچ جور فکر اینجایش را نکرده بودند، نه؟ بهر روی، قیافه هاشان در پیوند با این پدیده ها، که از سلاح مخفی زنان پشتیبانی می شود، بنظر فدوی،تماشائی ست..

-------------------------------------------------------------

 * او در کنار تصاویر متنی را قرار داده‌است که دلیل کار خود را اشاره می‌کند:

مدل‌های برهنه‌ای را که تا اوایل دههٔ ۷۰ در دانشکده‌های هنر کار می‌کردند را به محاکمه بکشید، کتاب‌های هنری را مخفی و مجسمه‌های برهنه باستانی را نابود کنید، آنگاه لباس‌های خود را در آورید و در آینه خود را بنگرید و بدن‌هایتان را که پَست می‌شمارید، بسوزانید تا برای همیشه از عقده‌های جنسی رهایی یابید. این کار را انجام دهید پیش از آنکه تعصبات و اهانت‌های خود را متوجه من کنید و جرئت نقض آزادی بیان من را به خود بدهید / ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

 

برآورد

فدوی می پندارد که شیطان بزرگ، به آن بزرگی هم که حضرت امام(ل) می فرمود نیست! وحضرت شان در بزرگی آن پنداری، مبالغ هنگفتی، اگر نگوید اشتباه، اغراق می فرموده است؛ بنقل از بازتاب بخوانید تا بعرض فدوی برسید:

مذاکره همان بده و بستان است و هر دو طرف مواضع خود را دارند، ولی مذاکره معنایش این است که تبادل نظر و مصالحه شود. از این نظر ما آماده‌ایم با ایران مذاکره کنیم. این هزینه‌ای ندارد. این به نفع هر دو ما است که مذاکره کنیم. و اگر طرف ایرانی هم می‌خواهد مذاکره کند، عالی‌ست . !

و نیز:

آمریکا خواستار نابودی ایران نیست

برخی منافع آمریکا با ایران گره خورده است

مذاکره ای خوب است که هر دوطرف برنده باشند/خبر آنلاین

ملاحظه کردید؟...

 

مهملات دو طرفه

شما را بخدا، دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته و به مهملات داهیانه ای

که از هر دو طرف در پی می آید، توجه کنید:

آیت الله خامنه ای

 1- کاشت ناخن مصنوعى براى بانوان چه حکمى دارد؟!

2- اگر کسى ناخن مصنوعى بکارد، براى وضو و غسلش چه باید بکند؟

1- کاشت ناخن فى نفسه اشکال ندارد و با فرض صدق زینت، باید از نامحرم پوشانده شود.

2- در صورت کاشت ناخن، براى وضو و غسل باید مانع ـ ولو با صرف هزینه ممکن ـ برطرف گردد و چنانچه می‌داند امکان برطرف‌کردن آن نیست و یا رفع آن با مشقّت غیر قابل تحمّل همراه بوده و یا ضرر قابل توجهى دارد، در وقت نماز باید وضو یا غسل را انجام دهد سپس مبادرت به این کار کند و وضو و غسل‌هاى بعدى را باید به ‌صورت جبیره انجام دهد(یعنى با دست مرطوب مانع را مسح نماید)؛ اما در صورتى که امکان برطرف کردن آن ـ ولو در روز‌های بعد ـ باشد و برطرف نکند، وضو و غسل جبیره باطل خواهد بود.

آیت الله مکارم شیرازی

لطفا بفرمایید کاشت ناخن توسط بانوان چه حکمی دارد و آیا میتوان با این نوع ناخن وضو گرفت و غسل کرد و نماز خواند؟

جواب:

-کاشت ناخن مانع رسیدن آب به عضو می شود و وضو و غسل با آن باطل است .

آیت الله صافی گلپایگانی

- کاشتن ناخن برای زنان چه حکمی دارد؟ 

جواب:

   کاشتن ناخن به صورتی که برای وضو و غسل نتوانند آن را بر دارند اشکال دارد ولی چنانچه شخصی مرتکب این عمل شده باشد، در صورت امکان، ناخن مصنوعی را بر دارد و وضو و غسل به نحو معمول انجام شود و در صورت عدم امکان بر داشتن ناخن، با همان حال وضو و غسل به عنوان جبیره انجام شود و احتیاطاً تیمّم هم کند .
آیت الله سیستانی

برخی خانم ها ناخن هایشان را به قصد آرایش از حد طبیعی بلندتر می کنند و چون گاهی اوقات آنها می شکنند طبیبان روکشی تجویز می کنند که تا پاسی از روز روی ناخن ها می ماند و با علم به این که آن روکش و یا لاک و "مانکور" مانع از رسیدن آب به هنگام غسل و وضو به ناخن هاست آیا استفاده خانم ها از چنان روکش، لاک و یا مانکور جایز است و وضو و غسل با آن چطور است؟

جواب:

غسل و وضو با چنان چیزی که مانع از وصول آب می شود صحیح نیست و ناگزیر باید آنها را برای انجام غسل و وضوی صحیح زایل و پاک کرد و قصد آرایش، مجوّز چنان کاری نمی شود .

آیت الله بهجت

1- حکم شرعى کاشتن ناخن مصنوعى را بیان فرمایید.

2- در هر حال اگر کسى ناخن مصنوعى بکارد، وظیفه اش در وضو و غسل چیست؟

جواب:

1- شخصى که اصلاً ناخن ندارد و مى خواهد ناخن مصنوعى بکارد، آن ناخن جزو بدن او نمى شود، چون رشد و نموّ ندارد و از اوّل این کاشتن جایز نیست، چون اضطرار ندارد.

2- در وضو و غسل اشکال پیدا مى شود و در داخل وقت نماز، ضایع نمودن امر واجب محسوب مى شود و قبل از وقت نماز هم خلاف احتیاط است؛ ولى اگر این کار را کرد و هنگام وضو یا غسل امکان بیرون آوردنِ آن نبود، باید در مسح و غسل عمل به جبیره کند./ بازتاب

باری- فدوی همینطور انگشت به ماتحت مانده است که برادر خبرنگار، چرا به عقل ِگردش نرسید که بجای تصدیع ماموت های مذکور و دریافت مهملات فرمایشگونه ی ایشان، برود از خود بانوان بپرسد، که صاحب اصلی ناخن اند؟ اینهم دیگرکاری داشت، برادر بازتاب؟

تو خود حدیث مفصل بخوان از این "مهمل"!

 

نامزدی 

فدوی و لابد هم نسلان او، از واژه ی "نامزد" خاطرات دلپذیری دارند!. از آنجا که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، همه چیز معنای دیگری دارد، این واژه ی دلپذیر نیز، به شیوه های ناهنجار استعمال می شود. این معنا را فدوی، در خبری پیرامون گفتگوی برادران، محمد(ص)علی(ع) ابطحی و حسین(ع) طائب به شرح زیر دریافت:

حسین طائب معاون اطلاعات سپاه پاسداران به محمد(ص) علی (ع)ابطحی گفته است از خاتمی بخواهد که در انتخابات نامزد نشود.!

طبق همین شنیده ابطحی رئیس دفتر سید محمد خاتمی در دوران ریاست جمهوری اش سعی میکند از این پیغام بری استنکاف کند اما طائب به او میگوید برو این پیغام را برسان و بگو این یک دستور و حکم است./ملی- مذهبی

پای درد دل مردم دارالخـُرافه
اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

*در سرماي شب هاي زمستان گرگ هاي گرسنه وارد شهر تسوج شده اند و مردم جرات نمي كنند از منازل خود خارج شوند. اداره محيط زيست شبستر تهديد و اعلام كرده هركس گرگ ها را بكشد به جريمه نقدي محكوم خواهد شد؟ آيا جان گرگ ها مهم تر از جان انسان ها است؟           آخونديان

 - مراتب با قید چندین فوریت در فرمت استفتا به استحضار رسید؛ بعدالتحیه و السلام فرمودند از شما که خودتان جمع آخوند هستید، توقع  نداشتند که اولاً انتظار داشته باشید در جامعه ی شکوهمندی که مردمش گرسنه هستند، گرگ هایش سیر باشند! ثانیاً گره ای که با دست باز می شود را، چرا می خواهید با دندانی که تازه ندارید، باز کنید برادر آخونديان؟! فلذا در پاسخ فرمودند که احوط آنست که مردم کوپن ها شان را رویهم گذاشته مایحتاج مورد نیاز گرگ های گرامی را، که با مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمین نیز نسبتی دارند فراهم، و درب منازل خود قرار داده، تا گرگ ها تناول کرده و پس از سیر شدن، شهر را به عون الله ترک کنند.   

و من الله التوفیق     شیرینی فدوی فراموش نشود !

*.*.*.*.*

*واقعا بايد به آقا صاحب الزمان(عج) تبريك گفت كه چنين نايب بصير، صبور و خلاصه در يك كلمه نايب نابي!دارد                                        2217---0912

 - والله برادر  2217---0912   بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ... اگر می شود فدوی را از این مأموریت خطیرمعاف فرموده، و تبریکات مربوطه را، خودتان شخصاً به سمع و نظر آقا(عج) برسانید؛ چرا که فدوی، به گربه ی مرتضاعلی(ع)، َزهره ی رفتن به چاه کذائی، که تازه فاقد آسانسور هم هست را، ندارد!

*.*.*.*.*

 *اول انقلاب مدتي در نخست وزيري با شهيد چمران همكاري داشتم .بعد عضو بسيج شدم. بعد از آن به عضويت دوره يازدهم سپاه تهران در آمدم. سرنوشت براي بنده به گونه اي رقم خورد كه از سپاه بيرون بيايم و به كار آزاد بپردازم. امروز كه براي سابقه بيمه خود نياز به مدارك و اسناد فعاليت گذاشته ام پيدا كرده ام وقتي مراجعه مي كنم هيچ كدام از اين سوابق موجود نيست. عرض مي كنم چطور اگر آدم بدي بودم همه سوابق آن را ضبط و ثبت مي كردند و نگه مي داشتند ولي در اين مورد امانت داري نكرده اند. خلاصه تكليف امثال بنده با داشتن اين سوابق چه مي شود؟          هوشنگ داوود

 - بقول عوامgood for you !اینهائی که فوقاً و پشت سرهم ردیف کرده اید که همه ش سوءسابقه است، برادر داوود! لطفاً بین خودمان باشد، فدوی گیس اضافه ندارد که دست سربازان نه چندان امام زمان(عج) بدهد؛ فلذا از فدوی می شنوید، قضیه را رها کنید که به دردسرش در حکومت آینده، بیگمان نمی ارزد!..

*.*.*.*.*

 * بشار اسد رئيس جمهور سوريه بايد جواب عربستان و قطر را با شليك چند موشك بدهد تا ابهت پوشالي اين چند مزدور آمريكا در منطقه ريخته شود و متوجه بشوند ول معطلند          3419---0935 

مراتب با قید 1+5 فوریت بعرض رسید؛ پس از سلام و تحیات فرمودند موشک های مورد علاقه ی شمارادر اسرع وقت برای بشار جان می فرستند تا  ابتدا روی مردم سوریه امتحان کند و اگر کارکرد، به جاهای دیگر هم شلیک کند،   برادر 3419---0935 !

*.*.*.*.*

* در سال حمايت از سرمايه و كار ايراني چرا بايد مسئولين تربيت بدني كشور به نامگذاري اين سال توجه نمي كنند و اقدام به آوردن مربي خارجي براي تيم ملي فوتبال و تيم پيروزي بنمايند. با اين پول هاي ميلياردي كه به جيب افراد خارجي مي ريزند بسياري از مشكلات امروز جوانان كشور را مي توان حل كرد       4732---0911     

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید. عرایض شما را کاملاً تأیید و دستور اکید دادند که از استخدام مربی خارجی، جداً احتراز شده و بجای آن مربیان چینی استخدام شوند، برادر 4732---0911 !

*.*.*.*.*

*به خدا قسم كشورمان به يك انقلاب فرهنگي ديگري نياز دارد. فقط بحث حجاب خانم ها نيست وضعيت پوشش پسران خيلي بدتر از دختران شده است در بسياري از معابر و كارگاه هاي خصوصي، راكب موتورسيكلت و...  به دليل فاق كوتاه بودن شلوارها، اندام سفله پسران نمايان است آستين هاي كوتاه، كراوات، سينه هاي باز، حمل سگ در معابر و خودرو و پارك و... از ديگر مواردي است كه گاه در ميان پسران بي بندوبار ديده مي شود.           5941---0912

  -فدوی عین فرمایشات مهملانه ی شما، پیرامون لزوم نزول یک سونامی فرهنگی دیگر به سبک مؤمنین کثرالله امثالهم را، به آگاهی مردم کشورتان رساند؛ دستجمعی و جوری که حتا شما هم بشنوید، گفتند ممنون برادر 5941---0912، صرف شده است!

*.*.*.*.*

* مردم هميشه حاضر در صحنه تا توانستند از آقاي احمدي نژاد رياست محترم جمهور حمايت كردند. حال سؤال مي كنم آيا حق اين مردم اين بود كه چنين آشفته بازاري بر آنان تحميل شود .
        
 1177-0935

  -والله برادر  -   0935 1177 بقول سید قاسم(مش قاسم سابق - م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ... برادر احمدی نژاد خودش معجزه ی هزاره ی سوم است که به خواست و همت مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده، اتفاق افتاده است؛ انتظار معجزه ی دیگری هم داشتید؟!

*.*.*.*.*

 * افشاء شده كه مسئولين تركيه در قبال جنايت عليه مقاومت سوريه مبلغ ده ميليارد دلار از عربستان پول گرفته اند. مي خواستم به مقامات تركيه يادآوري بكنم صدام 80 ميليارد دلار پول گرفت ولي عاقبت آن چه شد؟ چه خوب است كه از سرنوشت صدام درس بگيرند و با طناب ارتجاع عرب به ته چاه نروند . گودرزي

شمائید برادر گودرزی؟ کجا بودید؟ دل خوانندگان محترم ضد انقلاب برایتان شدیداً تنگ شده بود که اینگونه و با مهارتی مثال زدنی، بین گودرز و شقایق(جمع شقیقه - م) پیوند می زنید!

*.*.*.*.*

*  ساكن شهر كنگان نزديك عسلويه كه منبع گاز كشور است هستم ولي براي زدن گاز به خودرويم بايد يك ساعت در صف گاز آن هم با فشار پايين معطل بمانم؟ چرا؟          7972---0917   

  -تقصیر خودتانست که تن به علافی می دهید؛ بجای گاززدن خودرو،خب بلال گاز بزنید، که هیچ معطلی هم ندارد، برادر 7972---0917 !

*.*.*.*.*

 *از مسئولين فرهنگي انتظار مي رود با فيلم هاي سينمايي مسئله دار قبل از توليد آن ها برخورد نمايند نه اينكه بعد از كلي هزينه تهيه و توليد و ساخت فيلمي اقدام به برخورد نمايند كه خود نوعي معرفي فيلم به همه است كه انسان ها را حريص به ديدن آن مي نمايد. اخيرا فيلمي توسط آقاي ده نمكي قرار است ساخته شود به نام «رسوايي» و متأسفانه نقش اول فيلم هم به عنوان يك روحاني به يك بازيگر كمدي داده شده است كه در دو فيلم نقش زن را بازي كرده است .       كيوان رستم نژاد از كاشان

  -فدوی با تنبیه مبادی ذیربط مخالفتی ندارد؛ لکن پیش از آنکه عریضه را به شرف عرض برساند، می خواهد از شما بپرسد، که کجای ای قضیه ایراد دارد، برادر كيوان؟! روحانی بزرگوار، چون نیک بنگری، خود بازیگر ماهری ست؛ برخی هم که اصلاً کمدین اند، مثل حجج اسلام حسنی -  دانشمند و قرائتی!.. بقول عوام what is your problem ?

*.*.*.*.*

 *پيروزي ملت مصر را تبريك مي گويم و ديروز پيش بيني رسول اكرم مصداق پيدا كرد، مبني بر اينكه قوم يهود مسلط مي شوند و ملتي از مصر آنها را نابود مي كند. ان شاءالله اين طليعه پيروزي بر جرثومه فساد خواهد بود.        كاشاني

  -دو باره ریخته اید توی جوراب، و زده اید به دیوار، برادر کاشانی؟

*.*.*.*.*

 *در سفري كه اخيرا به منطقه عمارلوي گيلان از طريق جاده لوشان به شهر جيرنده داشتم شاهد خرابي و ويراني اين جاده كم عرض و غيراستاندارد بودم كه واقعا در شان مردم و استان گيلان نيست. آيا وقت آن نرسيده كه بعد از گذشت سه دهه از انقلاب اسلامي مسئولين محترم استان با اختصاص بودجه اي احداث جاده جديد را هرچه زودتر در دستور كار قرار دهند و نسبت به ترميم جاده فعلي كه محل تردد وسايل نقليه سنگين و باربري نيز هست اقدامي شايسته داشته باشند؟         بدري

  -مراتب با قید 1+5 فوریت بعرض رسید؛ پس از سلام و تحیات فرمودند:

بسمه تعالی

جاده های جنوب لبنان، تمام نشده حالا!

*.*.*.*.*

 *از وزير كار درخواست مي شود آخرين وضعيت بيكاري و نيز تلاش هاي در جهت اشتغالزايي در دولت دهم را ارائه نمايند. همچنين از وزير صنعت، معدن و تجارت درخواست مي شود براي مهار گراني هاي افسار گسيخته تدبيري بينديشند.   6193---0935         

  -اینقدر فدوی را پی درخواست های تکراری نفرستید. فدوی مراتب را از طریق مبادی ذیربط پیگیری کرد. فرمودند مقادیر مبسوطی افسار، بمنظور مهار قیمت ها به قبرس سفارش شده که به اظهار مسؤلین هنوز دریافت نشده است؛ ضمناً قرار شده که چنانچه افسارها تا پایان مهلت مقرر از قبرس نرسند، برادران  ُملحد چینی، قبول زحمت کنند، برادران مؤمن و معتقد روس هم البته، از دور دستی بر افسار دارند، برادر 6193---0935 ! بقول عوام don’t worry,be happy!

*.*.*.*.*

 * اگر اتحاديه اروپا تحريم نفتي عليه كشورمان ايران را اجرا كند ما هم بايد از عبور نفت كش ها از تنگه هرمز به مقصد اروپا جلوگيري كنيم. خوشبختانه با اتحاد و همدلي و همكاري بين مردم و مسئولين مي توانيم تمام توطئه هاي دشمنان را نقش بر آب بكنيم و بر مشكلات پيروز شويم        علي نژاد  

  -منظورتان از آب، در عبارت "نقش بر آب کردن توطئه ها" همان آب تنگه ی هرمز است، یا روی هر آبی می شود اینکار را کرد، برادر علی(ع)نژاد؟

*.*.*.*.*

 * از مسئولين اداره اماكن شهريار درخواست مي شود به وضعيت بدحجابي هنجارشكنانه خانم هايي كه در كنار دادگستري و دادگاه انقلاب و شوراي حل اختلاف و در جنب دفترخانه 29 شهريار مشغول سرويس دهي و تنظيم لوايح، تايپ، عكاسي و كپي و... به ارباب رجوع هستند رسيدگي نمايند. 8113-0938

  -مراتب مع الاسف در شرایطی که قطع خرید نفت اسلامی از سوی اتحادیه اروپا لعنته الله علیه، به معظم له ابلاغ شده بود، به عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید، چندان بر افروخته بودند که بعرض فدوی نرسیده و دستور فرمودند که شما عجالتاً اعدام شوید، لکن قول دادند که پس از آن، در باب فرمایش شما قدری تأمل کنند، برادر 8113-0938!

*.*.*.*.*

 *منابع طبيعي شهرستان رودبار منزل مسكوني بنده را بر سرم و خانواده 5 نفره ام خراب كرده است و در حال حاضر در چادر زندگي مي كنيم از مقامات مسئول عاجزانه درخواست رسيدگي دارم . 9278-0911

  -مراتب در حالیکه شتابان عازم مبال بودند، بعرض رسید. ابتدا با عجله فرمودند که مانعی ندارد چرا که چادر، حجاب برتر است!.. لکن پس از آنکه فدوی اظهار بیضه و عرض که منظور شما از چادر چیست، همانطور که بخود می پیچیدند، مستعجلاً افزودند که بلایای طبیعی در حکم مشیت الهی ست و باید با آن کنار آمد و در حاشیه، چند رکعت نماز وحشت با دو تا کوبیده ی اضافه تجویز فرمودند، لطفاً فدوی را نیز از دعای خیر فراموش نفرمائید، برادر 9278-0911 !

*.*.*.*.*

*هزينه برق مصرفي مردم بسيار بالاست و بسياري از مردم ناراضي هستند چرا مسئولين امر گوش به حرف مردم نمي دهند مگر اين مردم به قول فرمايش امام راحل(ره)؛ ولي نعمت نيستند؟ ! 7468 - 0911

  -فدوی از فرمایش شما شدیداً حیرت می کند برادر 7468 - 0911 . چرا که بیش از سی سالست که وی، بفرمایش حضرت امام(ل) که آب و برق را مجانی اعلام فرمود، پول آب و برق نمی دهد، شما خود دانید..

*.*.*.*.*

 *از مسئولين امر بپرسيد ما جانبازان زير 20% با حقوق صد و پنجاه هزار تومان و پنج سر عائله در اين وضعيت گراني و تورم چگونه برنامه ريزي كنيم تا يك ماه زندگي اقتصادي خود را مديريت نماييم و به مشكلي برنخوريم    7298-0918 ?!

  -در مجالی بعرض مبارک رسید؛ فرمودند:  برای اینکه به مشکل نخورید، جا خالی بدهید، برادر جانباز!..   و اگر افاقه نکرد، احوط آنست که از جانباز به بند باز، تغییر رشته بدهید.!..... و من الله التوفیق

*.*.*.*.*

 *حال كه آمريكا با شركت ايران در جلسه نشست ژنو سوريه مخالفت كرده است، بهتر است ايران در نشست 1+5 با حضور آمريكا مخالفت كند .        يك شهروند

 -حالا که محبت کرده و ضمن دخالت، دست و دلبازی نیزفرموده اید، یکدفعه بگو 16+5 ! شهر شلوغست و کسی ملتفت نمی شود، برادر شهروند!

*.*.*.*.*

 * حال كه قرار است مجلس 100 ميليون به نمايندگان براي ساخت يا خريد خانه كمك كند، مبلغي از اين كمك ها را به مردم اختصاص دهد تا با يك چهارم آن بتوانيم به استان هاي ديگر رفته و براي خود خانه اي بخريم        .اسماعيلي

 - مگر عقل تان  ِگرد است؟ بجای این حرف ها، کاری بکنید که نماینده ی حکومت در مجلس بشوید، برادر اسماعیلی!

*.*.*.*.*

اگر برخي مسئولين ساكت باشند و در خصوص مسائل اقتصادي كشور اظهارنظر نداشته باشند مردم كمتر اذيت مي شوند.! هر وقت يكي از مسئولين دهان باز كرد و از ارزاني حرف زد برعكس همه چيز گران شد. ملت اگر بخواهند مسئولين چيزي را ارزان نكنند چه كار بايد بكنند.! ماست ليواني پگاه از 600 تومان به 900 تومان رسيده است. جان به لب شده ايم. آيا كافي نيست؟ ماست دامداران هم در طول يك هفته از 2800 تومان به 3500 تومان افزايش قيمت پيدا كرده است . 0556---0912 و 9551---0912

  -داشتیم برادر شهروند؟ این چیزهائی که شما بعنوان عیب مسؤلین گرامی اعلی الله مقامهم اجمعین به حساب آورده اید، خودمانیم، انصافا حسن و یا دستکم،معجزه نیست؟!

*.*.*.*.*

 *چرا خانم هايي كه در طرح مسكن مهر ثبت نام و كليه هزينه خريد واحد مسكوني را خودشان پرداخت كرده اند بايستي سند را به نام شوهرانشان كه اصلا در اين كار دخيل نبوده اند بكنند. و چرا از اول چنين شرطي را به هنگام ثبت نام قرار ندادند؟ چرا شعار بهشت در زير پاي مادران است سر داده مي شود ولي به آن عمل نمي كنند؟      1468---0917

  -این چه فرمایشی ست، خواهر 1468---0917 ؟ پس این خواهرانی که پس از ارشاد، بهرقیمتی که شده بطور عملی روانه ی بهشت می شوند، چرا بنظرتان نمی آید؟ بقول آن بزرگوار"یارب مباد کس را مخدوم بی عنایت"!

*.*.*.*.*

  * ما تعدادي از شهروندان قمي هستيم كه يك فرد كلاهبردار از ما در مجموع 23   ميليارد تومان كلاهبرداري كرده است. با اينكه دادگاه تشكيل و حكم صادر شده است ولي معلوم نيست چرا به اجرا گذاشته نمي شود. تكليف ما مالباختگان چه مي شود؟       فروزنده

-مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط شدیداً پیگیری شد. فرمودند مبلغ کلاهبرداری به حد نصاب نرسیده است و در واقع قابلی ندارد، و فلذا می توانید که غرامت را از ائمه ی معصومین رضوان الله علیهم اجمعین توقع نمائید، برادر مالبخته!...

 *.*.*.*.*

 *در شهر كنگان عسلويه كه منبع گاز كشور محسوب مي شود بخاطر خراب بودن دستگاه هاي پمپ سوخت گاز براي يك بار سوخت گيري بايد بيش از يك ساعت در صف باشيم و در گرماي طاقت فرساي اين منطقه معطل بشويم.چرا؟      7972---0917    

  -این چه فرمایش و کفران نعمتی ست، برادر 7972---0917 ؟ صف، حق مسلم ماست!.. و نیزموهبتی ست الهی که از امام راحل(ل) به امام حاضر، و از ایشان نیز به امام بعدی، تفویض خواهد شد و هیچ ربطی هم به معادن و منابع طبیعی ندارد، اصلاً مملکت، مملکت امام زمان(عج)است   و هر طور که خودشان و یا نایبان برحق شان صلاح بدانند مصرف خواهند کرد، شما همچنان در سنگر صف باشید، نوبت تان که شد، فدوی خبرتان می کند، برادر 7972---0917 !

*.*.*.*.*

 *بعداز 6 سال انتظار براي راه اندازي پتروشيمي گلستان اعلام كرده اند نمي توانيم در اين منطقه پتروشيمي احداث بكنيم. سوال اين است كه چرا از اول براي مكان اين پروژه كار كارشناسي نكردند و اقدام به فروش سهام نموده اند. معلوم نيست بر سر پول سهام مردم چه مي آيد؟   8821---0911 

  -اینقدراز فدوی پرسش های تکراری نکنید، برادر 8821—0911 . چند بار بگوید که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، همه چیز را باید به شرط چاقو بخرید. در باب سرنوشت سهام مربوطه نیز فدوی شما و سایر مالباختگان گرامی را، به فرمایش برادر حجت الاسلام قرائتی نخستین استند آپ کمدی ُام القرا حوالت می دهد که همان اوائل انقلاب، نقل به مضمون فرمود: اگه تونستید چیزی که به آخوند دادین، پس بگیرین!

*.*.*.*.*

 * وقتي براساس آنچه مشهود است سود وارد كردن موز به كشور به جيب 4 نفر و سود واردات گوشت به جيب يك نفر ريخته مي شود بايد نگران عدالت اجتماعي در جامعه بود و فكري كرد . 2148—0937    

  -این چه فرمایشی ست؟ چرا خودمان را بقول عوام  put down می کنید؟ مگر ما چه چیزمان از خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین کمتر است،؟

بیت

اروپائی بدان گردن فرازی

نداند راه و رسم هسته بازی!

آنان 1+5 دارند، خب ما هم بفرمایش خودتان 1 +4 داری، برادر شهروند! اینهم دیگر فکر کردن دارد؟

*.*.*.*.*

 * علي رغم اينكه قيمت سوخت در كشور تغيير پيدا نكرده ولي شهرداري اولاً قيمت كارت هاي اعتباري يك ساله مترو را از 44 هزار تومان به 54 هزار تومان افزايش داده و ثانياً از فروش آن نيز طفره مي رود و باعث نارضايتي شهروندان شده است. چرا؟        صباغبان

  -عجیب است!؛ خب نمی خواهد گرانفروشی کند، اینهم دیگر کاری داشت که شما مصدع اوقات شریف حضرات می شوید، برادر صباغیان!

*.*.*.*.*

 *هرگونه تعليق غني سازي 20  درصدي اورانيوم و خروج آن از كشور در قبال لغو تحريم ها اقدامي خيانت بار و مشابه قراردادهاي ننگين تركمانچاي و گلستان است و طبعا نظام زير بار آن نخواهد رفت     مسعود عابديني

  -جرا خودتان را معرفی نمی کنید، برادر عابدینی؟! لکن فدوی با هوش تر از این حرفهاست، شما از وزرای گمنام امام زمان(عج) هستید، همینطور است؟

*.*.*.*.*

 *از صراحت لهجه مدير مسئول محترم روزنامه كيهان در تشريح دلايل گراني هاي اخير و افشاء موش هاي مخفي شده در خزانه تشكر مي كنيم. حال كه دشمنان شمشير را از رو بسته اند بايد ايستاد ولي قبل از هر چيز سران سه قوه به پاك سازي موش ها بپردازند. اول اي جان دفع شر موش كن- بعد از آن در جمع گندم كوش كن        8853---0912     

  -فدوی نمی خواهد العیاذ بالله حرف روی حرف برادر حسین(ع) شریعتمداری که "سر بریده می دارد دوست"، بیاورد لکن موافق اسراف بیت المال نیز نیست فلذا بجای راه انداختن سازمان های عریض و طویل بمنظور شکار موش های مکتبی، ارز می کند! که به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين احوط آنست که به تعبیه ی چند تله موش ساخت وطن اسلامی بسنده فرمایند، برادر 8853-0912 !

 

بپایان آمد این جوهر، شکایت همچنان باقی!..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4 آپریل المفرح سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*