حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

January 28th, 2013

 

سوءتعبیر

فدوی با ملاحظه ی تیتر غریبه ی "تبدیل زندان اوین به تفرجگاه" در جراید شریفه ی دارالخـُرافه، نخست اندیشید که شایعه ی ضدانقلاب است!.. لکن در مرورادامه ی خبر، دو میلیونی اش(دوزاری سابق- م) افتاد  و دریافت که خیر ماجرا فقط پیرامون محل است و زندانیان نگونبخت آن دانشگاه مخوف(زندان - م) بمنظور ادامه ی پذیرائی، در معیّت شکنجه گران گرامی، بجای دیگری منتقل می شوند!، براین پایه و بقول دانشجویان غیربسیجی، اوین هم چنان دانشجو می پذیرد!؛ شما هم ملاحظه کنید:

تبدیل زندان اوین به تفرجگاه/ انتقال مراکز نظامی و زندان‌ها در دستور کار شورا

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از انتقال تمامی مراکز نظامی و زندان‌ها به خارج از شهر تهران خبر داد و گفت: زندان اوین پس از تملک شهرداری به تفرجگاه تبدیل می‌شود!

حالا بخاطر فدوی هم که شده، نمی شود پس از تبدیل بازداشتگاه به تفرجگاه، زندانیان را به خارج از تهران نبرید و بگذارید درهمان تفرجگاه، با مردم قدم بزنند؟...

....

*.*.*.*.*

 

بحر تقارب!

 

 

فدوی از کلیه ی حرکات و سکنات مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، از قتل عمد و غیر عمد کفار و زنادقه گرفته تا سایرعملیات محیرالعقول ایشان، هیچ تعجبی نمی کند؛ زیرا که  آن بزرگواران، منظوری جز ارشاد خلق الله و هدایت شان به خط مالروی امام(ل)  و نهایتاً اعزام شان به بهشت ندارند؛ در اینصورت فدوی حیرت برخی جراید شریفه ی دارالخـُرافه در این راستا بشرح زیر را در نمی یابد:

 

بدعت‌ عجیب و تاسف آور در اربعین ـ تیتر
تربیون مستضعفین: در تصاویر منتشر شده از مراسم میلیونی اربعین حسینی در کربلای معلی نشانگر گسترش یافتن بدعت سینه خیز رفتن! تا مرقد مطهر امام حسین است.

اخیراً یک بدعت عجیب و غریب و نامأنوس دیگر هم در باب زیارت درست کرده‌اند! بدین ترتیب که وقتى مى‌خواهند قبور مطهّر ائمّه علیهم‌السلام را زیارت کنند، از درِ صحن که وارد مى‌شوند، روى زمین مى‌خوابند و سینه‌خیز خود را به حرم مى‌رسانند !  / فردا

بموجب خبر زیر، مؤمنین مربوطه البته، پا را به سینه ترجیح داده اند!:

 

دیگر از تظاهرات مؤمنانه برادران، بویژه در ایام مبارک محرم، گزارش زیر است، که فدوی البته، علت حرمت آنرا نیز در نمی یابد:

 

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: صحنه‌هائی از مداحی یکی از این افراد که سن کمی دارد این روزها بر روی سایت‌ها مشاهده می‌شود که با حالتی شبیه رقص اشعار موهنی می‌خواند و افرادی با بدن‌های برهنه درحالی که حرکاتی همانند او دارند و سینه می‌زنند جملاتی از قبیل "رقاصم و رقاصم، رقاصه عباسم" را به زبان می‌آورند !

آخرین نیوز  /بازتاب

 

 گرچه برادر علی(ع) دائی بموجب خبر زیر اعلام برائت از مشرکینی از نوع بالا را کرده است:

 

با رقاص و خواننده در ارتباط نیستم / افکارنیوز

 

، لکن فلذا و بقول آن بزرگوار:

 

 

بیت

هرکس به زبانی صفت حمد تو گوید

بلبل به غزلخوانی و قمری به ترانه

 

 

که فدوی تا لحظه ی نگارش این سطور، مع الاسف هیچ شباهتی بین حرکات مؤمنین و بلبل و قمری نیافته است، شما خوانندگان محترم ضد انقلاب را نمی داند...

*.*.*.*.*

 

تعرض نرم!

 

پنداری مخالفت با منویات خداپسندانه ی مقام معظم رهبری، متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، کم کم دارد مُد می شود؛ بنقل از جراید شریفه ی دارالخـُرافه، ملاحظه کنید:

احمد توکلی در مصاحبه با روزنامه خراسان خواستار کناره گیری احمدی نژاد از ریاست جمهوری شده بود .

این سخنان رییس سابق مرکز پژوهش های مجلس با استقبال سایت ضد انقلاب رادیو فردا مواجه شد . /هم اندیشی

و نیز:

لازم به ذکر است سایت الف نیز پیش از این با انتشار مطلبی، ادامه ریاست جمهوری احمدی نژاد را برای حيوانات اهلی هم مضر ارزیابی کرده بود كه بالافاصله از خروجی اين سايت حذف شد . /رجانیوز

گزارش در اینمورد که ادامه ی ریاست جمهوری احمدی نژاد برای حیوانات وحشی هم مضر است، البته ساکت است.

و بازهم:

توکلی: ادامه کار احمدی‌نژاد مضر است؛ میخواهد همه را ببرد ترکستان!(تیتر)

احمدی نژاد گفته است سلمان رشدی به تاریخ پیوست. اگر این حرف را خاتمی می زد به داخل کشور راهش نمی دادند. خـُب آقای احمدی نژاد واقعاً قابل پیش بینی نیست که چه کاری می کند. بر این اساس نظر من این است که ادامه فعالیت ایشان مضر به حال کشور است. /بازتاب

 

فدوی گمان نمی کند که برادران فوق، فراموش کرده باشند که معجزه ی هزاره ی سوم مهندس الاسلام والمسلمین برادر احمدی نژاد دامت تحریکاته، کاردستی مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابدعیشه است و هرگونه تعرض به او، تعرض به معظم له نیز هست!..

 

رونوشت: جهت اطلاع معاندین و ضد انقلابیونی که می گویند در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، آزادی و دمکراسی وجود خارجی ندارد.

 

بس است دیگر!

با همین دست واقعاً موجود، می زنیم تو دهنت!، عجب غلطی فرمودیم ها!

*.*.*.*.*
 

دفاع انتحاری!

 

برهمگان واضح و مبرهن است که مؤمنین و مؤمنات، تافته ی جدابافته بوده، و همه چیزشان با بشر این جهانی فرق می کند.! با خوب و بدشان، فدوی در این لحظه اما،  کار ندارد.

 باری - معروف بود که حاج آقا مصطفی، فرزند ارشد حضرت امام(ل) در یک مسابقه ی ماراتون چلوکباب، دچار خفگی زودرس گردیده، وشهید شده است! راست و دروغ اش البته، گردن تبر خورده ی راوی!..

خـُب این از سابقه ی تاریخی!..

بررسی فرازی دیگر از رفتار روانشناسانه ی مؤمنین اما، جلوه های دیگری از روحیات آن بزرگواران را بازتاب می دهد؛ به این مستوره نگاه کنید:

زهره طبیب زاده، که در دولت اول  احمدی نژاد معاون او و رییس مرکز امور زنان بود و اکنون با اخراج از دولت به دلیل عدم ارادت به مشایی نماینده گروه پایداری در مجلس شده، با اعتراض به آزادی مهدی هاشمی از زندان به قید وثیقه، خواستار اعدام او همچون عبدالمالک ریگی رهبر پیشین گروه تروریستی موسوم به جُندالله شد .

وی ادامه داد: هر بچه غیرمتخصص می‌داند که خوردن دو دیزی چرب و یا چیپس و پفک، فردی را که بیماری قلبی دارد را به حالت اغماء می‌برد!.../ بازتاب

فدوی خوانندگان محترم ضد انقلاب را نمی داند، لکن خود بر پایه ی گزارش خواهر طبیب زاده، اساس را شدیداً بر این می گذارد که مهدی(عج) جان برای نجات از مخمصه ای که قرار نبوده که در آن گرفتار آید، قصد خودکشی داشته است! لکن از آنجا که  خودکشی مکتبیون نیز، سبک و سیاق ویژه خودش را دارد.؛ آن بزرگواران بهنگام خودکشی حتا، اهل بد و یا سخت گذرانی نیستند، برعکس  ضد انقلابیون، "خوردن دو دیزی چرب و یا چیپس و پفکرا به قرص سیانوریا مرگ موش، ترجیح می دهند!...

*.*.*.*.*
 

مقام خیلی مسؤل

 

فدوی فکرمی کند که ما، مسؤلین مؤمن قاطع و بُرنده، در حکومت شکوهمند اسلامی، به اندازه ی کافی نداریم، چرا که درغیراینصورت، برادران توانسته بودند که پس از درگذشت سی و چند سال از درگذشت انقلاب، کوچکترین مسأله شان یعنی "حجاب" را حل کنند!.....

خدا رحمت کند سرهنگ ناصر نجّاریان، رئیس پلیس فعلی! خراسان رضوی* که سایر داروغه های حکومت اسلامی باید از ایشان درس بگیرند. وی مصداق "کار را آن کرد که تمام کرد" است. حضرت استادی در یک قیام و قعود فرمود:

هیچ کنسرتی در مشهد اجازه برگزاری ندارد !    ایسناـ تیتر

و در ادامه ی این خبر میمنت اثر، به نمایندگی از سوی امام رضا(ع)افزود:

به حرمت حرم رضوی، به هیچ کنسرتی در مشهد اجازه برگزاری نمی‌دهیم.

از مظاهرحیات انسان اجتماعی، کنسرت، تنها چیزی نیست که این بزرگوار، ممنوع فرمود؛ بلکه لطف شان شامل غیر انسان نیز می شود؛ ملاحظه کنید:

تعدادی از نمایند‌گی‌های وارد کننده مانکن‌های غیرمتعارف! را به استان خراسان رضوی پلمب کردیم و در آینده به هیچ عنوان اجازه داده نمی‌شود چنین اقلامی وارد استان شود!

دوست مهربان مردم مشهد، اهل رفت و آمد نیز هست لکن در این رفت و آمدها، به همگان جز "برخورد"، چیزدیگری تعارف نمی کند!:

وی افزود: شرکت‌هایی که متصدیان آنها بانوان هستند، باید از پوشش مناسب برخوردار باشند و با افراد بدحجاب در هر جایی که باشند برخورد می‌کنیم .

نجاریان در خصوص دوچرخه‌سواری بانوان با اشاره به این‌که معمولا 90 درصد خانم‌ها عموما هنگام سوار شدن دوچرخه نمی‌توانند حجابشان را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: با بانوان دوچرخه‌سواری که پوشش مناسبی نداشته باشند، برخورد می‌کنیم .

درباره جمع‌آوری مانکن‌های غیرمتعارف، تذکرات را به اصناف داده‌ایم و در صورت مشاهده این نوع مانکن‌ها برخورد می‌کنیم .

در جمع آوری ماهواره‌ها، اولویت اول، مجتمع‌های مسکونی هستند و مجوز آن را داریم که با کسانی که ماهواره‌‏های خود را داخل تراس و پشت بام نصب می کنند برخورد کنیم .

رییس پلیس سلب امنیت عمومی خراسان رضوی، پیرامون حجاب، خودی و غریبه سرش نمی شود و با عروسک ها نیز بابت حجابشان، "برخورد" می کند:

رییس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی، در خصوص جمع‌آوری مانکن‌های غیر متعارف، با بیان اینکه دو نوع مانکن غیرمتعارف داریم، تصریح کرد: یک نوع از مانکن‌ها به خودی خود غیرمتعارف هستند و نوع دیگر آنها مانکن‌هایی هستند که پوشش غیرمتعارفی دارند که طرح جمع‌آوری مانکن‌های غیرمتعارف را از محدوده حرم مطهر رضوی شروع کرده‌‏ایم و این طرح‌ را به سایر نقاط شهر گسترش خواهیم داد .

برادر نجّاریان برای جوری جنس، بهمان منبع گفت:

حتی اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی و دولتی که بوق‌های ناهنجار دارند را توقیف می‌کنیم . !

خوانندگان محترم ضدانقلاب می توانند اگر جانش را دارند، تتمه ی خبر را نیز مطالعه، و لذتش را ببرند!

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان رضوی، سرهنگ ناصر نجاریان، امروز، 12 آذر در نشست خبری امنیت اجتماعی که در دفتر پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به اینکه بدحجابی با بدپوششی تفاوت دارد و طبق قانون بدحجابی جرم است و تخلف نیست، خاطرنشان کرد: باید آنقدر فرهنگ عفاف و حجاب گسترش یابد که دیگر نیازی نباشد که پلیس وارد عمل شود.!

 زیاده ارزی  نیست!....

-----------------------------------------------------------------------------

* می نویسند خراسان رضوی که یکوقت با خراسان وطنی اشتباه نشود!

*.*.*.*.*

م.لبخند

*.*.*.*.*

 

امامزاده ی دختر


اين برادر احمدی نژاد را، اگر قيافه اش را کنار بگذاری، چيز چندان بدی هم نيست و حتّی گاه آدمی ممکـن اسـت از او خوش اش هم بيايد!...  بيخودی فدوی را به کج سليقگی متهم نکنيد که بی فايده است چرا که اين اتفّاق، بهر صورت افتاد وقتی که فدوی داشـت شکـوائيـه ی کشـاورزی را از «پل دختـر» مرور می کرد که در عين حال گوشه هائی از فوائد سفرهای استانی برادر رئيس جمهور را، عليرغم اين که مشهور است که تهی از هرگونه خاصيتی است، نشان می دهد. بدين مضمون:

«خشکسالی که در پل دختر به وقوع پيوست سبب خسارات زيادی به کشاورزان شد. رئيس جمهور در سفر به استان لرستان بدهی کشاورزان به بانکها را بخشيد...»

خـُب، جان فدوی حال نکرديد؟ {لطفاً قيافه را يک لحظه فراموش کنيد}... فدوی که حال مبسوطی کرد.
لکن ادامه ی شکوائيه حال فدوی را چندان گرفت که ناگزير شد قيافه ی برادر احمدی

نژاد را دوباره ضميمه کند. چرائی اش را در ادامه ی شکوائيه ملاحظه کنيد:

«...امّا بانک ها از اجرای دستور رئيس جمهور در اين زمينه خودداری می کنند!...و الآن کشاورزان مجبورند وام هائی را که گرفته اند همراه با سودهای مُتعلّقه به بانک پرداخت کنند!»

خدا فدوی را بکشد برادر کشاورز، که برگ و بارش را ندارد تا افـزون بـر خسـارات خشکسـالی، صـدمـات ناشـی از بـرادر رئيـس جمهـور را نيـز حيـران کنـد؛ لکـن فـدوی از شمـا که در «پـل دختـر» بـه سـر می بريد انتظار داشت که بدانيد که برادر رئیس جمهور، مانند سلف و البته خلف خود، عينهوامامزاده ی دختر است، يعنی، نه کور می کند و نه شفا می دهد!....

 

گویاست "دگر حاجت مشاطه ندارد"

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی ی را نقل می کند

که خودِ جنس اند، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیاناً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی به دخالت او ندارند!

 

علی دایی: با رقاص و خواننده در ارتباط نیستم/ افکارنیوز

 تحشیه ی فدوی

 

بقول عوام: what about  رقاصم و رقاصم،رقاصه ی عباسم )!*

------------------------------------------------------------------------------------------

*قداست شکنی‌های بعضی مداح نماها در آستانه اربعین حسینی موجب تأسف ارادتمندان حضرت اباعبدالله الحسین و شهدای کربلا شده است .

 به گزارش نامه، صحنه‌هائی از مداحی یکی از این افراد که سن کمی دارد این روزها بر روی سایت‌ها مشاهده می‌شود که با حالتی شبیه رقص اشعار موهنی می‌خواند و افرادی با بدن‌های برهنه درحالی که حرکاتی همانند او دارند و سینه می‌زنند جملاتی از قبیل "رقاصم و رقاصم، رقاصه عباسم" را به زبان می‌آورند !

 

*****

 

کشف ذخایر بزرگ گازی در شمال شرق کشور. / بازتاب

تحشیه ی فدوی

تبریکات فدوی را بپذیرید، برادر بشار اسد!

 

*****

وقتی در نظرسنجی‌ها مشخص شد که ۶۰ درصد آراء متعلق به ۳ نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم و در نهایت ۲ نفرمان تصمیم بگیریم برای خدا کاندیدای ریاست جمهوری نشویم . / حدادعادل- اعتدال

تحشیه ی فدوی

البته موجب امتنان حضرت حق عزاسمه است، لکن بخاطر مردم، هیچ کدامتان کاندید نشوید، ثواب دارد، برادر کلب آستان علی(ع)!

 

*.*.*.*.*
 

پروانه ـ داستان دنباله دار

 

"پروانه مینوز" کابوس کشاورزان ایرانی/تیتر - رجا نیوز

پروانه مینوز از آبان ماه سال 89 به طرز مهار نشدنی مشغول ویران کردن مزارع در 24 استان بوشهر، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، ایلام، کرمانشاه، فارس، خوزستان، لرستان، اردبیل، اصفهان، تهران، قزوین، اراک، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، البرز، زنجان، کرمان، یزد، سمنان، هرمزگان، سیستان بلوچستان و قم است.

تحشیه ی فدوی1

 

لکن از "پروانه مینوز" آفت تر، سیاست های متعهدانه و خداپسندانه ی کشاورزی برادران خودمان است!

پروانه "مینوز" از نیمه‌های سال 89 تاکنون از مناطق بومی خود یعنی آمریکای جنوبی به مزارع گوجه فرنگی ایران حمله ور شده است .

تحشیه ی فدوی2

معلوم می شود که دست آوردهای برادر رئیس جمهور، فقط سفرهای پُربار استانی نبوده است!

*****

بنابر اعلام سازمان حفظ نباتات در صورت تامین ارز مرجع و در نتیجه واردات سم آفت گوجه‌فرنگی می توان امید به مهار شدن این آفت داشت . /رجا نیوز

تحشیه ی فدوی3

فدوی که کلاً! ارزی ندارد!، لکن نمی داند که سازمان حفظ نباتات، چه فرمایشی می تواند داشته باشد!

*****

معاون وزیر خارجه سوریه با بیان اینکه نمی توان مانع کسی برای حضور در انتخابات آتی شد، تاکید کرد بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه نامزد می شود . رجا نیوز

تحشیه ی فدوی

رو که نیست، سنگ پای چینی ست!

*****

هر سی و چهار انتخابات آزاد بوده است!

 /رهبر معظم انقلاب - عبرت نیوز

تحشیه ی فدوی

خدا کند که این دروغ شما راست باشد، برادر رهبر!

*****

مخالفان اصولگرائی نباید کشور را در اختیار بگیرند.

/غلامعلی(ع) حداد عادل - عبرت نیوز

تحشیه ی فدوی  

فدوی هی می گوید که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما دمکراسی کامل برقرار است، لکن کسی باورش نمی شود!

*****

نماینده اهواز خطاب به رییس جمهور:

حاضرید تنها یک جرعه از آب آشامیدنی اهواز را بنوشید؟ ! /خبر آنلاین

تحشیه ی فدوی

 

از جام زهر که بدتر نیست،  برادر حسین(ع)ی!

 

*****

 

رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مردم قم با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری تصریح کردند: آن کسانی که راجع به انتخابات توصیه هایی میکنند، حواسشان باشد به دشمن کمک نکنند، دائما نگویند انتخابات باید آزاد باشد، از اول انقلاب 34 انتخابات داشتیم، کدامش آزاد نبوده است؟ / فرا رو

 

تحشیه ی فدوی .  

 

جواب مسأله:  34!

 

*****

 

به گفته این عضو مجلس خبرگان رهبری ایران ''ابن ادریس، ۱۴۱ بار، شیخ مفید ۷۵، ابن براج ۸۴، ابن حمزه ۳۱ و ابن زهره ۲۵ مرتبه در آثار فقهی خویش به امر ولایت فقیه اشاره کرده‌اند .'' /احمد خاتمی - العربیه

 

تحشیه ی فدوی  

 

آن بزرگواران به اضافه ی حضرتعالی، دستجمعی شِکر میل کرده و قند شکسته اید، برادر گـُرگعلی خاتمی*!

-------------------------------------------------------------------------

* با سیّد ممد(ص) اشتباه نشود، آن  یکی(سیّد ممد) بدتر است!

 

*****

 

رئیس دادگستری آذربایجان غربی گفته است که در بررسی‌های کارشناسی مربوط به آتش‌سوزی در "مدرسه شین‌آباد"  تاکنون هیچ شخص یا نهادی به عنوان مقصر شناخته و معرفی نشده است . /بی بی سی

تحشیه ی فدوی .  

 

این چه فرمایشی ست؟ مقصر معلوم و دم دست است و آن همانا والدینی هستند که آن کودکان را بدنیای شکوهمند اسلامی آورده اند، برادر بی بی سی!

*****

شریعتمداری: حال اصلاح طلبان خوب نیست.  /عبرت نیوز

تحشیه ی فدوی  

 

والله برادرحسین(ع) شریعتمداری بقول سیدقاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ...   فدوی که پزشک نیست لکن این را می داند که حال اصولگرایان گرامی، بمراتب بدتر است!   البته فدوی تفاوتی بین ایندو نگذاشته و نمی گذارد، و بهر دو بیک میزان علاقه دارد، برادر عبرت!

*****

نماینده کرمانشاه: احمدی‌نژاد برای افتتاح پروژه‌هایی آمد که قبلاً افتتاح شده بود. /بازتاب

تحشیه ی فدوی .  

 

 برادر احمدی‌نژاد شاگرد خوبی ست و دوست دارد که از هر غلط چند بار بنویسد، تا کور شود هر آنکه نتواند دید!

*****

بر پایه آمار جدید

سازمان ملل متحد: شمار کشته شدگان در سوریه از مرز ۶۰هزار نفر گذشت.  ـ العربیه

تحشیه ی فدوی .   

رونوشت:  مقام معظم رهبری  متع الله المسلمین بطول بقائه دولته جهت اطلاع!

*****

 برداشت 28 میلیارد تومان از بودجه زلزله زده ها برای مخارج نهاد ریاست جمهوری /بازتاب بنقل از خراسان

تحشیه ی فدوی .  

 

برداشت بیربطی نیست، لابد برق مقام معظم رهبری نهاد ریاست جمهوری را بمیزان 8/9   "ریشِ" تِـر لرزانده!

*****
اگر درايت رهبر انقلاب نبود فتنه گران كشور را به آمريكا فروخته بودند.   

مدير مسئول كيهان در اجتماع مردم اهواز

تحشیه ی فدوی .  

 

فروش، فروش است؛ روسیه و سوریه و چین اش، دیگر فرقی نمی کند، آمریکا البته گرانتر می خرید، برادر حسین(ع) شریعتمداری!

*****

رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه با انتقاد از مواضع گوناگون و گاه متناقضی که مسئولان جمهوری اسلامی ایران می گیرند گفته است که در ایران معلوم نیست چه کسی از جانب چه کسی سخن می گوید .   /العربیه

تحشیه ی فدوی .  

 

گوش شما هم پنداری یک چیزش می شود، برادر اردوغان! ما ملتی شدیداً اهل صرفه جوئی بوده و هستیم، فلذا جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، جامعه ای تک صدائی ست، و صدائی جز صدای مقام معظم رهبری اعلی اللّه مقامه الشّریف، شنیده نمی شود و بقیه ی صداها(رئیس جمهور- مجلس ـ نمایندگان و از این قبیل تأسیسات زائد) در حاکم دست پنجم خر مُدّه ظه العالی ست، دنبال چه می گردی، برادر رجب!

*****

شكايت از 18 مدير بانك با 42 ميليارد دلار چه كرده اند؟!   /کیهان

تحشیه ی فدوی .   

بشما هیچ مربوط نیست!

*****

5تن از عناصر ورشكسته با محوريت محسن كديور نامه ای به رهبران ملت مصر نوشته و از آنها خواستند از تجربه جمهوري اسلامي عبرت بگيرند.  اين عده شامل محسن كديور، عبدالعلی بازرگان، حسن يوسفی اشكوری، محمود صدری و صديقه وسمقی هستند .   /کیهان

تحشیه ی فدوی  

بیفایده است شما از پس سرطان اسلام عزیز که خود شدیداً بدان مبتلا هستید بر نمی آئید، برادر 5 تن آل عبا!

*****

 

محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران، گفته اگر اجازه برگزاری به کنگره اصلاح طلبان داده شود، می‌توان آن را علامتی از علاقه حکومت به حضور "همه سلایق" در انتخابات ریاست ‌جمهوری سال آینده دانست. /بی بی سی

تحشیه ی فدوی .  

 

مشق هایت را نوشتی، ناخن هایت را گرفتی ، که از این حرفها می زنی برادر محمد(ص) خاتمی؟

 

*****

هر سال در ایران 1100  قتل با سلاح سرد رخ می دهد.  /بی بی سی

تحشیه ی فدوی .  

قتل های زنجیره ای و سایر قتل های دولتی در این آمار لحاظ نشده اند، همینطور است، برادر بی بی سی؟

*****

دادستان تهران: جوانفکر به زندان اوین بازگشت. 

تحشیه ی فدوی

 

پرستوهای مکتبی به لانه بر می گردند!

*.*.*.*.*
 

 

کلمات حمار

 

 

اشاره

 

کلمات حِمار مستخرج از فرهنگستان

فدوی و ضِدِ کلمات

قصار است!

 

 

استکبار جهانی از 40 سال پیش اتهام‌هایی را طرح می‌کند؛ مبنی بر این‌که مردم ایران کتابخوان و اهل مطالعه نیستند .  

/منصور واعظی در سخنان پیش از خطبه‌های امروز نماز جمعه

 

***

 

رئیس هیئت امنای بنیاد فرهنگی مهدی موعود کشور گفت: در مورد مسئله مهدویت باید بسیار هوشیار بود زیرا در مورد این مسئله زمانی فقط امام دوازدهم شیعیان مطرح بود اما اکنون مسئله مدیریت جهان مطرح است . !

حجت الاسلام محسن قرائتی ـ رئیس هیئت امنای بنیاد فرهنگی مهدی موعود.  /افکارنیوز به نقل از مهر

 

***

 

شعار «خامنه‌ای کوثر است دشمن او ابتر است» که آیت‌الله نوری‌همدانی بیان کردند شعار نیست بلکه تفسیری از سوره کوثر در عصر حاضر است .

/استاندار بوشهر ـ آفتاب

***

"دولت مسبب زلزله نبوده که بدهکار مردم باشد!"«هروی».

نماینده مردم قاین/ بازتاب

***

 

ادعای آزاد نبودن انتخابات ايران بوی توطئه می دهد.

/کیهان   باهنر نايب رئيس مجلس شورای اسلامی

 

***

 

چکیده :هنوز دو روز از اظهارات جنجالی سعیدی در مورد مهندسی انتخابات نگذشته که نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران می گوید که رئیس جمهوری انتخاب کنید که نظام را به انفعال نکشاند، وی مدعی شد که صدها سال ظهور امام زمان(عج) را به عقب انداخت. 

 /بنقل از کلمه

***

وظیفه شورای نگهبان جلوگیری از دیکتاتوری است

/ احمد خاتمی ـ دیگربان

 

***

محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج از دولت محمود احمدی‌نژاد خواست از «پیشرفت‌های اقتصادی» استفاده تبلیغاتی نکند . !

/دیگربان

***

معاون اول قوه قضائيه از تنظيم ادعانامه و صدور كيفرخواست عليه 18 نفر از مقامات آمريكايي از سوی ايران به دليل ارتكاب جنايات عليه بشريت خبر داد . ! /کیهان

*** 

اروپا یک باغ‌وحش منظم شده است!  /آیت الله جوادی آملی ـ آتی نیوز ـ تیتر

اروپا که فعلا دارد دمکراسی صادر می‌کند از فشار و ترس است، نه این‌که آدم‌های خوبی باشند، ‌والا اکنون هم تکیه بر بمب اتم دارند، از بس آدم کشتند دارند به آدمیت نزدیک می‌شوند!، این آدمیت هم یک باغ وحش منظمی است!

 

***

فرزند کمتر، زندگی بهتر، یک شعار استکباری است.
/مردم ریپورت به نقل از دیگربان/ایت الله حسین(ع)نوری همدانی

***

ما هنوز تصمیم به تحریم اروپا نگرفته‌ایم . !

ما حامل پیام الهی و جهانی هستیم و حقانیت یک پیام این است که بتواند در زندگی مردم پیشرفت، رفاه و اعتدال ایجاد کرد . !

ما معتقدیم اندیشه انقلاب و اسلام ناب می‌‌تواند همه بشریت را به سعادت برساند،! /آتی نیوز

 احمدی‌نژاد

***

رئيس جمهور با اشاره به توانمندی های اقتصادی جمهوری اسلامی ايران!  تاكيد كرد كه تحريم و فشارهای اقتصادی عليه ملت ايران بچگانه است و مردم ما نه تنها با اين مشكلات در هم نمی شكنند بلكه با قدرت بيشتری در مسير پيشرفت و عزت ايران اسلامی گام برمی دارند .   /کیهان

 

***

مخالفان مرسی سال ها در خدمت حسنی مبارك بودند. / ولایتی کیهان

***

آنچه امروز به نام بهارعربی مشهور شده یک شوخی است؛ بهار عربی یعنی پیاده شدن دوباره پان‌عربیسم .

 ولایتی /رجا نیوز

 

*.*.*.*.*
 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه

اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ شریفه ی 

دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.
 

*در يكی از خيابان های تهران شاهد انتقال يك دختر بزهكار با دستبند توسط يك سرباز مرد بودم كه توجه مردم را به خود جلب كرده بود.  بنويسيد مگر نيروی انتظامی مامور زن ندارد؟

ـ والله برادرشهروند بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م)دروغ چرا؟ تا اعدام آ. آ. آ.آ...

چرا دارد؛  لکن اشکال اینست که تا آنجا که فدوی می داند، مأمور زن، نمی تواند به آن دختر بزهکار تجاوز کند، فلذا به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، حدود الهی معطل می ماند، برادر مؤمن!

&&&

ما اهالی روستای «سياه اصطلخ» از توابع شهرستان رشت بارها از مسئولين محلی درخواست تغيير نام روستا به نام مبارك شهدا و ديگر اسامی مقدس كرده ايم اما متاسفانه توجهی نشان نمی دهند. چرا؟

ـ مراتب با قید 42 فوریت به شرف عرض رسید. خیلی ناراحت شدند و دستور فرمودند که یکباب امامزاده ی دو لوکس بنام سید اصطلخ، که به گزارش جنید بغدادی، از نوادگان گرامی امام جعفر حاذق(ع) بوده است، دایر و اساتید مربوطه نیز بقعه ی متبرکه را طراحی، ومؤمنین ومؤمنات ساکن اُمّ القـُرا نیز، نسبت به تأمین دستکم 900 کیلو طلا و نقره ی مورد نیاز نیز اقدام، و اجر خود را در جهان باقی، از آن حضرت مسئلت نمایند.

و من الله التوفیق

&&&

*چون ورودی به سالن مترو تقريبا به وسط طول قطار مترو ختم می شود اين امر باعث گرديده بعضی از خانم ها بخاطر عجله و از ترس اينكه جا بمانند فورا در قسمت مربوط به آقايان سوار شوند پيشنهاد می كنم تعداد سه واگن از قطار مترو به سوار شدن خانم ها اختصاص پيدا كند.

ـ مراتب با قید 55 فوریت به شرف عرض رسید. فرمودند: بقول آن شاعر ضدانقلاب:

کفاف کی دهد این کوپه ها به مستی ما!

سپس دستور فرمودند که کلاً یک قطار را به خواهران، و یک قطار را به برادران اختصاص دهند لکن مواظب باشند یکوقت خدای نخواسته قطارها بهم نخورند، که عمام مان توی هم می رود، برادر شهروند!

&&&

چرا ساخت زايشگاه فاطمه الزهرا(س) داراب شروع نمی شود و اين قدر زمين آن معطل مانده است؟

ـ مراتب بعرض رسید. فرمودند اولاً عجله کار انواع شیطان، بویژه شیطان بزرگ است؛ ثانیاً گذاشته اند که نوزادان مربوطه قدری بزرگتر شده تا  بتوانند آن زمین معطل را شخم بزنند، برادر شهروند!

&&&

*در مراكز علمی و كاربردی، به خصوص در شمال تهران، بدحجابی بيداد می كند. لطفا رسيدگی شود.   احتشامی

ـ ممنون از اطلاع رسانی(جاسوسی ـ م)معلوم می شود حق با مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی بود که تدریس علوم انسانی را در دانشگاه ها، با یک قیام و قعود موقوف فرمود. شکایت شما را فدوی در شرفیابی آینده، به شرف عرض خواهد رساند تا در مورد مراكز علمی و كاربردی نیز دستور مشابه صادر فرمایند، برادر احتشامی!

&&&

*از اينكه دولت و مسئولين به امر ساختن ورزشگاه و فرهنگ سرا مشغول هستند قدردان زحمت های آنان هستيم اما عرض می كنيم مشكل امروز جوانان ما مشكل ازدواج و شغل است. تقاضا داريم دولت هرچه توان دارد بودجه ها را به سمت اشتغال زايی و ازدواج سوق بدهد.

ـ بعرض رسید.  ضمن صدور لبخندی خدنگ، فرمودند که ساختن در و دیوار، بسیار آسان تر از ساختن جوانانست برادر شهروند! 

&&& 

 *از آيت الله يزدی به خاطر رد كردن تقاضای ملاقات خصوصی سفير انگليس تشكر می كنم.  لازم است اين رفتار برای ساير مسئولان و شخصيت های كشور ما يك الگو شود. زيرا غربی ها به وسيله اين ملاقات های خصوصی قصد انتقال ويروس های خود به ديگران را دادند.   /شهيدی

ـ پیداست که این ملاقات، پنداری چندان هم خصوصی نبوده است، برادر شهیدی! 

&&& 

*جنب درمانگاه اميرالمؤمنين(ع) در شهرستان آمل محل جمع آوری زباله ها شده و ضمن آلوده ساختن محيط زندگی مردم چهره زشت هم به شهر داده است. تقاضای رسيدگی عاجل داريم.

 ـ حالا شما که هیچ، حق مسلم تانست. فدوی لکن از آنحضرت(ع) حیرت کرد که همینطور دست روی دست گذاشته و نظاره گر چنین وضعی ست، برادر شهروند!

&&& 

*آيا درگير شدن با زنان بدحجاب راحتتر است يا جلوی توليد و فروش لباس های مانكنی را گرفتن؟  مادری با 45 سال سن قادر به خريد يك لباس راحت و مناسب نيست؟!

ـ بنظر می رسد، که کار شما از این حرف ها گذشته است، بروید تراشکاری، درست می شود خواهر!

&&& 

*می خواستم سؤال بكنم آيا تبليغ ارتباط غيرمشروع دختر و پسر در برخی سريال های تلويزيونی جمهوری اسلامی ترويج منكر نيست صدا وسيما اگر از تبليغ معروف عاجز است حداقل ترويج منكر نكند.

ـ مدینه (س،ع، ص،عج) گفتی و کردی کبابم، برادر شهروند. فدوی بارها و برحسب وظیفه ی شرعی و با صراحت تمام اعلام کرده است که صدا وسیمای جمهوری شکوهمند اسلامی، دیری است که شدیداً از خط مالروی امام(ل) خارج شده است. لکن سی و چند سال از انقلاب شکوهمند گذشته و مسؤلین پا به سن گذاشته و افزون بر قوهّ ی باه، چشم و گوش شان نیزشدیداً ضعیف شده فدوی بی تقصیر است برادر شهروند!

&&& 

*جانباز 40درصد اعصاب و روان هستم، نسبت به كم بودن حقوق خويش اعتراض كردم می گويند درس بخوان تا حقوق شما اضافه شود. شما بگوييد جانبازی كه روزی 15 عدد قرص اعصاب بخورد چگونه می تواند ادامه تحصيل بدهد.  
خلف وند جانباز انقلاب از شهرستان درود

ـ گوش نکنید برادر جانباز، گوش نکنید! از فدوی می شنوید پشت بند آن قرص های مُکیّف، یک فقره چای قند پهلو در رگ زده و مبالغی سیگار نیز دود کرده، تا ذهن تان باز شود.

و من الله التوفیق 

&&& 

*چرا همه تسهيلات جانبازان، منحصر به جانبازان بالای 70درصد است؟
يك جانباز 25درصد

ـ مراتب در مجالی که مبالغی نیز شنگول بودند، بعرض رسید ضمن سلام و تحیات،  پیپ معطر را زمین گذاشته، سه تار مرصع را برداشته و در دستگاه خیارشور چنین ترنم فرمودند:

بسمه تعالی 

نابرده رنج گنج میسر نمی شود

مزد آن گرفت جان برادر که شهید شد!

و من الله التوفیق!

&&& 

*هر رزمنده باغيرت مسلمان، مثل يك بمب اتم است. اگر آمريكا هوس تجاوز به ايران كند، بدون شك نابود خواهد شد.
احمد شه ماری از قلعه حسن خان

ـ مراتب در مجالی بعرض رسید. بسیار خشمگین شدند و دستور ارشاد شما را صادر فرمودند. فدوی اظهار بیضه کرده و بیمناک علت را جسارتاً جویا شد. در پاسخ فرمودند که اگر زودتر می گفتید، دارائی ملت را دراین راه به باد نمیدادیم برادر احمد!؛ ضمناً توصیه فرمودند که یک فکری بحال اسم فامیلتان بکنید که مکروه است!

&&&

*خودروی فرسوده ام را تحويل دادم (فروش نقدی) ولی با گذشت قريب به7 ماه هيچ خبری از يك ميليون و پانصد هزار تومان آن نيست در صورتی كه قول بيست روزه داده بودند؟!  چه كسی پاسخگوست؟
كفاشی از شهرضا

ـ والله برادر کفاشی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ. آ.آ.آ. از حجت الاسلام قرائتی نقل است که فرمود:"یه چیزی به آخوند بدین آگه تونستید پس بگیرید"  فلذا  فدوی بی تقصیر است. 

&&& 

*مشاور آقای رئيس جمهور در بحث حجاب و عفاف همه مسئوليت ها را برعهده ديگران گذاشته پس دولت با اين همه امكانات و دستگاه های عريض و طويل در اين رابطه چه وظيفه ای دارد؟

ـ فدوی چه عرض کند، آخردولت خدمتگزار جز سرکوب چه می تواند بکند؟..  که تا آنجا که فدوی می داند، در آن نیز شرافتاً چیزی فروگذار نکرده است! 

&&& 

*دولت قرار بود سواحل شمال كشور را برای استفاده عموم مردم آزاد كند ولی در سفری كه اخيراً به شمال داشتم شاهد احداث برج چند طبقه درست در چند متری دريا بودم، چه بايد كرد؟!

ـ فدوی با تذکر این نکته که برج ها متعلق به برادرانست، مراتب را به عرض رساند دستور فرمودند دریا چند ین متر عقب برود! 

&&& 

*پيشنهاد می شود هر شب از تلويزيون به مدت ده دقيقه از ساعت  50/10 تا 11 شب از يكی از شبكه ها ترجيحاً شبكه 3 درس اخلاق يكی از مراجع يا ديگر علما پخش شود.

ـ به عرض رسید. ضمن سلام و تحیات فرمودند که این پیشنهاد که پیشتر توسط یکی دیگراز مؤمنین ارائه شده بود، اجرا شد لکن مع الاسف با فرمایش رهبری دائر بر همت و کار مضاعف در تضاد قرار گرفت.  زیرا بینندگان عمدتاً  پس از استماع فرمایشات حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم در 11  شب، دچار کابوس های شبانه شده و روز بعد اصلاً نتوانستند سر کار بروند، لطفاً بین خودمان باشد؛ فدوی گیسِ اضافه ندارد که دست برادران بدهد، برادر شهروند! 

&&& 

*باخبر شديم كه چند نفر معلوم الحال به بيت شريف آيت الله نوری همدانی از مراجع بزرگوار حوزه علميه حمله و هتك حرمت كرده اند حق اين است كه ساير مراجع با صدور اطلاعيه و موضع گيری تنفر خودشان را از عاملين حادثه اعلام می كردند.
تجارتی

ـ بستگی دارد برادر تجارتی، بستگی دارد! لطفاً فدوی را به دردسر نیاندازید! 

&&& 

*می خواستم پيشنهاد بدهم نام كاروان امدادی كه قرار است ايران از طريق اعزام كشتی به غزه راه اندازی كند به نام كاروان حقوق بشر نامگذاری كنند كه در صورت حمله صهيونيست ها به اين كاروان به عنوان مخالفين با حقوق بشر بيشتر رسوا و مفتضح بشوند .
وليان

ـ اتفاقاً فکر بدی نیست. لکن بین خودمان باشد، ما تبدیل به چوپان دروغگو شده ایم و مع الاسف هیچ جورباورمان نمی کنند، برادر ولیان! 

&&& 

*پيشنهاد می شود كتابی با عنوان عفاف و حجاب در مقاطع راهنمايی و دبيرستان خواهران تدريس شود تا شاهد فرهنگسازی بيش از پيش در اين زمينه باشيم.
آخونديان از آذربايجان شرقی

ـ فدوی هم پیشنهاد می کند که شما خودتان زحمت اش را بکشید، که به استناد نامتان، صلاحیت اش را دارید، برادر آخوندیان!
 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !...

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 ژانویة المفرح  سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

*.*.*.*.*

January 20th, 2013

م.لبخند

*.*.*.*.*

ذکر خیر

معروف است، و فدوی نیز شدیداً به آن باور دارد که شانس، فقط یکبار درب خانه ی آدم را می زند؛ این واقعه بارها برای وی اتفاق افتاده لکن فدوی گردن شکسته و بازیگوش، شوربختانه در خانه نبوده، و فلذا به روز حاضر افتاده است که ملاحظه می کنید! و بقول استاد سخن:

 

بیت

سعدیا حب وطن گرچه حدیثی ست شریف
نتوان ُمرد به سختی که من اینجا زادم

 

باری - فدوی از آنجا که نمی خواهد که این تجربه ی تلخ، حتا برای دشمن اش هم اتفاق بیفتد، در همین راستا  می افزاید که در مرور جراید شریفه ی دارالخـُرافه، به خبر میمنت اثر زیر برخورد که وی را بیدرنگ بیاد یکی از مقامات شریف حکومتی انداخت:

 

تعطیلات دو نفره در ماه فقط با یک و نیم میلیارد دلار!/ اعتدال- تیتر

 

اگر شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، با رؤیت خبر بالا یاد کسی نمی افتید، اشکال بیگمان از خودتان است و علتش می تواند این باشد که شما، برای مقامات گرامی اعلی الله مقامهم اجمعین، به اندازه ی فدوی بقول عوام Care نمی کنید!..

بر این پایه تاکنون باید، دو میلیونی (دوزاری سابق- م ) شما افتاده باشد که منظور فدوی در این ذکر خیر، برادر دکتر روستا آزاد، جسارت است، رئیس دانشگاه  شریف است که در گفتگو با جراید شریفه ی دارالخـُرافه، بزرگترین آرزویش را چنین اعلام فرموده بود:

روستا آزاد با اشاره به سوالی که از وی در خصوص بزرگترین آرزوهایش در هفته هوافضا پرسیده شد، خاطر نشان کرد: در پاسخ به این پرسش پاسخ دادم که از بزرگترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است. در این آرزو هم توسعه فناوری هست و هم توسعه معنویات . /مهر

 

چنین بود که فدوی شتابان، این مختصر را، به امید اینکه بدست شان برسد، قلمی کرد.

باری - این همان شانسی ست که پیش از این از آن سخن رفت و اینک دارد درب خانه ی دکتر را می زند! تا سرانجام به آرزوی دیرین خود رسیده، و نماز جماعت را به امامت خویش، برای آن دو نفر در کره ی ماه، به عون الله، اقامه فرماید!..

التماس دعا

*.*.*.*.*

همدردی

 

فدوی گاه دل اش برای مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، شدیداً می سوزد و حتا می پندارد که به آن شهید زنده، مبالغی ظلم نیز شده است.!*..  می فرمائید چرا؟..  متعاقباً عرض می کند:

خوانندگان محترم ضد انقلاب، بیگمان بخاطر می آورند که ایشان، تولید انرژی هسته ای را بعون الله و توسط دختربچه به تفاوت سیزده/شانزده ساله ای که البته مورد اختلاف علماست،  قبل یا پس از  پیازداغ، در آشپزخانه ی پیش از این گزارش فرمود**  نتیجه اما چیزی نبود جز هجمه ی معاندین، زنادقه و ضد انقلاب که ایشان مهمل می فرماید!... لکن نگاه کنید به فرمایشات برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی ریاست بسیج، که با آنکه به مراتب فروتراز فرمایش ِ جسارت است، رئیس جمهور می باشد، معذالک اقبال عام می یابد؛:

راهکار نقدی برای حل مشکلات اقتصادی: در خانه های خود مرغ پرورش دهید!    / کلمه - تیتر

 

 و در شیرفهم کردن ملت به نقل از ایسنا افزوده است:

 

در گذشته مردم در خانه‌های خود مرغ و خروس نگه می‌داشتند و مایحتاج خود را از این طریق تامین می‌کردند، اما امروز نگه داشتن سگ، گربه، تمساح و مار تبدیل به ارزش و شخصیت شده است. هر ایرانی باید نقش مستقیم در تولید داشته باشد و هر خانه باید مرکز تولید باشد!..

 

فدوی در این لحظه، داوری را به انصاف خوانندگان گرامی ضدانقلاب وا می گذارد، که آیا در خانه، احوط  تولید ِ انرژی هسته ای ست یا مرغ؟!

-------------------------------------------------------------------------------

اگر زحمت نیست، لطفا فحش ندهید،خواهر/برادر خواننده* !

**

*.*.*.*.*

ترجیح

 

از تخصص های بی چون و چرای برادران کثرالله امثالهم، همانا گرفتن کره از آب، بسود اسلام عزیز است.

به این مستوره نگاه کنید:

  به گزارش صراط، "باراک اوباما" رئیس‌جمهور آمریکا به‌ تازگی عکسی با یکی از ژیمناست‌های زن المپیکی آمریکا گرفته که به جنجال در رسانه‌های این کشور دامن زده است .

اوباما در عکس زير، سعی کرده چهره عبوس "مکایلا مرونی" ژیمناست زن آمریکایی را در جریان مسابقات المپیک به سخره بگیرد. این عکس، به‌صورت گسترده در وبگاه‌های اینترنتی منتشر شده است .

در پاسخ بناگزیر ارز* می کند، والله برادرصراط بقول سید قاسم(مش قاسم سابق - م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ...

ملت، شوخی و شکلک رئیس جمهورش را، به داغ و درفش، اوین، کهریزک و آخر سربهشت زهرا(س) ترجیح می دهد!

------------------------------------------------------------------------------------------

* میداند که منتظرید فدوی اشتباهی کرده تا او را جلو خورشید کباب کنید! نخیر،! خواهر/برادر خواننده!   سواد مختصرفدوی نم نکشیده، بلکه تصمیم گرفته تا تعیین تکلیف وضعیت ارز، بویژه درپیوند با دانشجویان خارج از کشور، اعتصاب واژه کرده و هرگونه "عرض" را " ارز" بنویسد!..

*.*.*.*.*

علامت اختصاری

 

مدتی ست که توجه فدوی به علامت V که برادر مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته همه جا  مصرف می کند، شدیداً جلب شده است.

 فدوی چه خوانندگان محترم ضدانقلاب خوش شان بیاید یا نه، تا مدتی آن را از مشترکات خود با ایشان بحساب می آورد؛ چرا که می پنداشت که منظورشان از علامت کذائی، همانا  "دوتا کوبیده ی" اضافه است!.. لکن به مرور دریافت که خیر چنین نیست، و منظور ایشان به لفظ خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین victory بمعنای پیروزی ست!..

مطلب بر فدوی، به دلائلی که در پی به برخی از آنها به ایجاز و اختصار اشاره می کند، البته هم چنان پوشیده است نخست اینکه، مگر ممکن است این واژه ی غربی، که از مظاهر بارز تهاجم فرهنگی است، بر انگشتان  مؤمنی جاری شود که غلظت ایمان مکتبی او، از اورانیوم کذائی بیشتراست؟

دیگر اینکه، ما که ظاهرو باطن مان برنگ مؤمنین سرزمین های گرامی عربی در آمده است، چرا از واژه ی مألوف خودمان که می تواند چیزی شبیه  "الفتح" باشد، استفاده نکنیم؟ در اینصورت علامت اختصاری انگشتی آن نیز باید برعکس، یا دستکم عوض شود!

*.*.*.*.*

 

 

Bundle package!

 

فدوی وقتی کلاه نخ نمایش را قاضی می کند، بی تعارف در می یابد که بازاریابی حضرت امام(ل) از بازاریابی مقام معظم رهبری، متع الله المسلمین بطول بقاء دولته، بسیار بهتر بود حالاحالا مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه، خیلی هم خوش شان هم نیامد، نیامد به قول عوام:

i don’t care !   آدم که نمی تواند پا روی انصاف، که تازه ممکن است لیزهم باشد، بگذارد؛ باری به گزارش یکی از مؤمنین، پیرامون رجحان package حضرت امام(ل) به به  package  مقام معظم رهبری اعزالله انصاره که در پی می آید نگاه کنید، تا به عرض فدوی برسید "

 

امام خمينی(ره) مطلبی به اين مضمون دارند كه «اگر به ما حمله نظامی كنند ما فرزند محرميم و اگر محاصره اقتصادی كنند فرزند رمضانيم» اين طرز تفكر خط بطلانی بر اعمال كثيف دشمنان خارجی و ايادی داخلی آنها در محاصره اقتصادی می كشد و اين بار نيز پوزه آنها را به خاك می ماليم .
سيدعرب از شيراز

 

عرض نکردم؟!

ضمناً اصطلاحاتی مانند:  "زِهَر طرف شود کشته سود اسلام است" و یا "گربه ی مرتضا علی(ع) را هم، بر همین اساس ساخته اند!"

*.*.*.*.*

 

کوری که عصاکش کور دگر شود!

 

فدوی ضمن دریافت خبر بسیار تأسف برانگیز درگذشت هموطن عزیزی در آمریکا، نمی داند با اینهمه دستمایه های  طنزی که برادران٬ حتا در چنین موارد غم انگیزی تولید می کنند، چه کند و آنها را اساساً کی ازقوّه به فعل درآورد؟ .. ! ..

چنین است  که در اینگونه موارد و بطور اتوماتیک:

 

بیت

شکّرشکن شوند همه طوطیان هند

زین "طنز"پارسی که به بنگاله می‌رود!

 

باری خبرمذکور را بی بی سی چنین نقل کرده است :

رامین مهمانپرست، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اشاره به مرگ یک مرد ایرانی در آمریکا در پی "بازجویی غیرمتعارف" توسط مأموران مهاجرت فرودگاه دالس، به شهروندان ایرانی هشدار داد که از مسافرت غیر ضروری به آمریکا خودداری کنند . !

آقای مهمانپرست گفت که برخورد مأموران با داریوش سررشته* "غیرانسانی" بوده است و این وضعیت قابل قبول نیست.

فدوی بعلت فقدان اشراف و آگاهی٬ انگیزه ی ورود به واقعه مذکور را ندارد و اطلاعات اش پیرامون رفت و آمد هموطنان به ایران سابق نیز، منحصر به تجاربی ست که آنان بهنگام ورود و خروج داشته اند که حسب گزارش خودشان٬ عمدتاً محدود به پرسش هائی از قبیل مدت یا انگیزه ی مسافرت بوده است.

آنچه اما در این میان مایه حیرت فدوی ست٬ موضع طنزآمیز سخنگوی دولت خدمتگزار، برادر مهمانپرست در این واقعه بویژه آنجا که خطاب به ایرانیان گریخته از وطن اسلامی،  شیهه کشان هشدار داد که "از مسافرت غیر ضروری  به آمریکا خودداری کنند،.!":

خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز بیگمان بیاد می آورند که همین چند وقت پیش بود که دولت آمریکا، همین هشدار را عینأ و تا آنجا که فدوی بخاطر می آورد دستکم دوبار، به مسافران ایرانی عازم وطن سابق داد؛ که همین جا معلوم می شود که درامتحان نهائی، کی از روی دست کی نوشته است؟!

این هشدار خاج پرستان اما، بدون تردید مبتنی برمستندات غیر قابل انکاری از این قبیل بوده است :

 

1 -  برادران تابعیت دوگانه را بجا نمی آورند.

2 -  شماری از هموطنان در مراجعت به جامعه ی شکوهمند اسلامی  به ترتیب قد٬ به تیرغیب برادران گرفتار آمده که برخی مقتول (زهرا کاظمی) و بعضی محبوس شدند (رامین جهانبگلو- هاله اسفندیاری- رکسانا صابری)

3 - آمریکای جنایتکار و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، هیچگونه سفارت یا نمایندگی در اُمّ القرا ندارند تا عنداللزوم٬ نسبت به استخلاص ایرانیانی که  دربند برادران گرفتار آمده اند، بقول سوئدی ها٬ خاکی بسر کنند!...

در پیوند با موارد فوق٬ همگان غیر از برادران می دانند٬ که اینها بقول عوام فکت اند و تخیلات مکتبی نیست؛ و در این صورت پرسش اینست که برادر مهمانپرست آیا از موارد بالا اطلاع دارد یا نه؟

خـُب فدوی می گذارد که حضرت استادی در این ارتباط قدری فکر کند و در این فاصله می پرسد که  ازموارد زیر چطور، آیا خبر دارند؟:

4 - هیچ آمریکائی ازجان گذشته ای، در ایران سابق زندگی نمی کند.! اما متقابلا:

5 - معروف است که از زمان تجاوز به عنف برادران به ملت، حدود ۶ میلیون نفر از هموطنان از ایران اسلامی محبوب خود گریخته٬ و به بلاد کفر و زندقه٬ پناهنده شده اند! ؛ و هرگاه کشور مربوطه از پذیرش آنان سر باز زده،  و در پاره ای موارد نیز بعلت کمبود یا نقص مدارک٬ اقدام به عودت آن به ستوه آمدگان به ایران اسلامی شکوهمند نموده باشد٬ آن زبان بستگان٬ در استقبال از این تصمیم٬ اقدام به خودسوزی  و خودکشی کرده اند!...

خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانند که فدوی شدیداً دست و دلباز است ودر این راستا اساس را بر این می گذارد که  آمار فوق٬ چندانهم دقیق نیست فلذا آتش به مال اش زده، و فی المجلس دو میلیون تخفیف می دهد! لکن در حاشیه می افزاید که از ۴ میلیون نفرباقیمانده٬ حدود یک میلیون نفربه آمریکا ی  جنایتکار پناهنده شده اند و در آنجا٬ گوش برادران کر٬! بی داغ و  درفش روزگار می گذارنند.

منظورو مخاطب برادر مهمانپرست آیا ایندسته از هموطنان هستند؟!

و سرانجام اینکه٬ اگر پاسخ برادر مهمانپرست به پرسش های بسیار ساده ی بالا منفی ست٬ یعنی بی اطلاع است٬ در اینصورت معظم له به جای سخنگوئی دولت٬ بهتر است برود پنچرگیری باز کند!؛ و چنانچه پاسخ او به پرسش های مذکور مثبت است٬ یعنی از موارد بالا اطلاع دارد٬ پس فرمایش ایشان دائر بر اینکه  "شهروندان ایرانی از مسافرت غیر ضروری به آمریکا خودداری کنند.!٬"  بناگزیر٬ در بخش مهملات محرمانه ی وزارت خارجه ی دولت ابد مدت٬ قابل طبقه بندی ست!..

۲۵ دسامبر۲۰۱۲ سندیاگو- کالیفرنیا

--------------------------------------------------------------------------------------------

* بگزارش خبرگزاری ها(بی بی سی/خبرآنلاین...)داریوش سررشته، ۷۳ ساله در روز ششم نوامبر وارد خاک آمریکا شد. او کارت سبز یا   “گرین کارت”  داشت . ماموران اداره مهاجرت آمریکا از او خواستند برای پاسخ دادن به سئوالات آنها به اتاق دیگری برود . وی پس از بازجوئی و دو روز پس از بازگشت به خانه، در اثر حمله قلبی در می گذرد

*.*.*.*.*

 

ارتقاء مقام

پيش می آيد که گاه يک رُخداد ساده، زندگی و بلکه سرنوشت آدمی را تغيير می دهد. فدوی داشت اظهارات يک ولی دانش آموز، امّا از نوع مکتبی آنرا، مرور می کرد که نوشته بود:

«فـرزنـدم که دانش آموز دبيرستان شهيد حداد عادل واقع در منطقه ی سه آموزش و پرورش می باشد هميشه از بابای مدرسه تعريف و تمجيد می کند. علت را از او پرسيدم جواب داد بابای مدرسه دو سال از عمر خودش را در جبهه بوده و در زنگ های تفريح از خاطرات جبهه می گويد. از اينکه فرزندم تأثيرات مثبتی پذيرفته درخواست تشويق اين فرهنگی متعهد و ارزشی را دارم»!

ـ از شما چه پنهان که فدوی، ابتدا به وجد آمد که همین برادرغلام علی(ع) حداد عادل خودمان، سرانجام به آرزوی ديرينه ی خود که همانا شهيد شدن است نايل شده، و به لقاء الله پيوسته است که بعداً، مع الاسف از اشتباه در آمد. علی ایحّال، فدوی تا رسيدن برادران به آن آرزوی ديرينه، دست از دعا بر نمی دارد!.  باری ـ در جهت اجرای پيشنهاد و درخواست خداپسندانه ی آن ولی محترم، فدوی تمامی نفوذ و امکاناتش را به کار گرفت تا سرانجام حق به حقدار برسد و آن بابای محترم مدرسه، از اوّل هفته ی آينده عجالتاً در سمت مديرکل آموزش و پرورش تهران انجام وظيفه نمايد. اگر برای فدوی حرف در نمی آوردند، تعارف را يکسره کنار گذاشته و آن بابای محترم مدرسه را يک ضرب، وزير آموزش و پرورش می کرد و وزیر آموزش و پرورش فعلی را به وزارت کشاورزی منصوب می فرمود چرا که:

وزیر آموزش و پرورش گفت: ممکن است یک کسی راننده بوده اما معلم شده است چون توانایی را داشته است، آیا باید بگوییم نمی‌شود؟؛ من کشاورز بودم اکنون وزیر هستم . !

 فدوی از همين تريبون از سايـر بـرادران و خـواهران نسبتاً مؤمن و معتقد نيز درخواست می کند که اينگونه موارد را سريعاً به او اعلام فرمايند تا نسبت به تغيير موقعيت، منزلت و رتبه ی شغلی آنان اقدام انقلابی و عاجل مبذول دارد.
در حاشيه و به منظور اطمينان خاطر دوستان نيز اضافه می کند که فدوی از آن دسته از مسؤلان نيست که فقط به «تعهد» التزام داشته و آن بـابـای محتـرم مـدرسـه را به فرماندهی نيروی دريائی يا غنی کردن اورانيوم بگمارد. همانطور که ملاحظه می کنيد، اين جابجائی و ارتقاء شغلی، شديداً در حيطه ی تخصص آن بابای محترم مدرسه صورت گرفته است
!و وزیر کشاورزی برگزیده ی فدوی نیز، مختصراطلاعی هم از کشاورزی دارد!

*.*.*.*.*

 

*.*.*.*.*

در باب انواع امنیت!

برادران و خواهران گرامی و نفس گیر، کثرالله امثالهم، دیری ست که با ملقمه ای بنام  "امنیت اخلاقی" به استناد تصاویر زیر، شدیداً پوست از کله ی ملـّت ناسپاس کنده، و تسمه از گرده اش کشیده اند: 

و در تحقق این تکلیف الهی، تا آنجا پیش رفته اند که حتا از ماشین هم نمی گذرند!:

و نیروهائی که بخرج همین ملت یک لا قبا تا ابرو مسلح شده اند هم، به بهانه ی رزمایش یکخط در میان، تتمه ی زهره ی ملت را نیز می برند:

فدوی اما در این مقام، بعدالتحیه و السلام، و دود کردن چند صد صلوات برای سلامتی و فرج حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب برحق اش اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای، خلدالله ملکه وسلطنة و درود بر رزمندگان اسلام از آغاز تاکنون، همینطور ارّه به ماتحت مانده است که داروغه گان مسلح مذکور، هنگامی که شهروندی بیگناه و بی پناه در روز روشن در مملکت امام زمان(عج) مسلحانه غارت می شود، در کدام قیام و قعود تشریف داشته اند؟

حسن ظلام این مختصر، نقل بخش از این واقعه است:

باشگاه خبرنگاران؛ انتشار یک فیلم به موضوعی جدید برای بحث در شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان تبدیل شده است.

این ویدئو که توسط دوربین امنیتی یک ساختمان ضبط شده، وقوع یک زورگیری در پایتخت را ثبت کرده است. در این تصاویر مشاهده می‌شود که چهار زورگیر با دو موتورسیکلت سبک در هنگام روز و مقابل چشمان شهروندان به یک مرد حمله می‌کنند تا به او دستبرد بزنند.

سارقان با تهدید قمه، مالباخته را مجبور می‌کنند تا کیف و کت خودش را تحویل بدهد، اما او مقاومت می‌کند و یکی از زورگیرها پس از گرفتن اموال مرد، با وارد آوردن ناگهانی یک ضربه قمه، صورت او را مضروب می‌کند تا زمین‌گیر شود و نتواند تعقیب‌شان کند، سپس هر چهار سارق از صحنه وقوع جرم می‌گریزند. / آخرین نیوز

 

نتیجه ی اخلاقی ای که فدوی از این ذکر مصیبت دستگیرش می شود اینست که با استثنای "امنیت اخلاقی" که ذکر خیرش پیش ازاین رفت، سایر انواع امنیت، در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، بحمدالله والمنة، غایب اند!

*.*.*.*.*

 

اکازیون!

 

فدوی گاه از کـُند ذهنی برخی جناح های درگیر در حکومت اسلامی، حقیقتاً حیرت می کند. از سوئی، به برادراحمدی نژاد شدیداً  گیر داده و استیضاح یا حتا عزل او را، به دلیل انحراف از خط مالرو ی امام(ل) مطرح و دنبال می کنند، که البته با تشر اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده مواجه شده و در منابر خود می نشینند، و از سوی دیگر، بقول عوام اکازیونی که برای خلاص شدن از دست معجزه ی هزاره ی سوم برایشان فراهم شده را، به آسانی از دست می دهند!.

به اکازیون زیر که پیش آمد و جناح رقیب آنرا در نیافت، و البته از دست رفت بنقل از خبرگزاری آنسا( ایتالیا) نگاه کنید:

 

دختر ایتالیایی، عاشق ازدواج با احمدی نژاد!(تیتر)

 

سراج24: سیلویا والریو"دختر ۱۸ ساله ایتالیایی و مؤلف کتاب" یک روزی یک رییس جمهوری بود"،  "محمود احمدی نژاد"  رییس جمهوری ایران را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته است.

وی افزود: می خواهم با احمدی نژاد رییس جمهوری ایران ازدواج کنم. احمدی نژاد چیز کمی نیست، او یک نوآور و مبدع در عصر ما است. او هولوکاست را نفی کرده و به فکر استفاده از انرژی هسته ای است. وی اپوزیسیون را خاموش و آمریکا را تهدید می کند!
الف

عجیبه ها!.. بده بره آقا!...

*.*.*.*.*

 

از تذکرة الاشقیا

باب هشتم ـ احمدی نژاد:

برای نخستین بار در تاریخ اسلام عزیز، یک نفرکه خودش را ازمسؤلین حکومت اسلامی می پنداشت، پیدا شد که می خواست داوطالبانه و به شرطی که شکنجه نشود، به زندان اوین برود!، سایر مسؤلان دلسوز و دلرحم اعلی الله مقامهم اجمعین نگذاشنند، لکن!...

*.*.*.*.*

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه

اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.
 

*هفته ای حداقل چهار مسابقه فوتبال به صورت مستقيم از شبكه های سيما پخش می شود چرا برای پخش مستقيم خطبه های نمازجمعه تهران اقدامی نمی شود. آيا اهميت نمازجمعه از مسابقات ورزشی فوتبال كمتر است؟

ـ ممنون از پیشنهاد سازنده برادر مؤمن. فدوی ترتیبی داد که ازین پس مسابقات فوتبال نیز در محل نماز جمعه (دانشگاه سابق تهران ـ م) برگزار شود حضرات آیات عظام و حجج اسلام آیت الله پینوکیو(جنتی ـ م)و سید احمد خاتمی در نقش دروازه بان بازی خواهند فرمود!

 --------

* دو سال قبل يخچال فريزر سامسونگ مدل699 از فروشگاه لوازم خانگی شهرام خيابان شيخ بهايی اصفهان خريدم. از ابتدا درب آن مشكل داشت آن قدر تحمل كرديم تا بالاخره در شكست و نمايندگی علی الحساب صدهزار تومان از ما گرفت. ده ها بار با تهران تماس گرفته شد تا در از خارج وارد شود ولی پس از دو ماه پيگيری اعلام شد كه لوازم يدكی در يخچال فريزر وجود ندارد....؟  ستار احمدی اصفهان

ـ مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض رسید. موافقت و دستور فرمودند که دانشمندان هسته ای و غیرهسته ای در زنگ تفریح شان، بخاطر گل روی شما هم که شده، یک فقره درب یخچال تولید فرمایند!

--------

* محرم و صفر زمان باليدن است نه فقط ناليدن، بساطش آموزه است نه موزه تمرين خوب نگريستن است نه فقط خوب گريستن، نماد شعور مذهب است نه فقط شور مذهب .
0433---0912

ـ مراتب در مجالی به استحضار رسید؛ قدری متغیر شده و فرمودند که از شما دیگر انتظار نداشتند که پا در نعلین حضرت امام(ل) گذاشته که فرمود ما هرچه داریم از َگریه داریم، برادر 0433---0912 !

--------

* وضعيت خيابان شهيد ناصری واقع در منطقه15 شهرداری به گونه ای است كه هرگاه باد شديد می وزد تمام محله را خاك می گيرد و ساكنين به رنج و عذاب می افتند. تقاضا داريم رسيدگی شود

ـ مراتب در مجالی که قدری هم شنگول بودند توسط فدوی بعرض رسید. بموجب تفاهم نامه ی وزیر محترم کشور با حوزه های علمیه در جهت کاهش بلایای طبیعی، مقرر فرمودند که جهت وزش باد بعون الله عوض شود، برادر شهروند!

--------

* هر كدام از دولت ها كه بر سر كار آمده اند گزارش داده اند كه چندين ميليون شغل در كشور ايجاد كرده اند پس چرا در اين مدت يك نفر از فرزندان بنده و قوم و خويش نزديكم كار پيدا نكرده اند.

ـ مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری و معلومش شد که آمار ارائه شده درست بوده است لکن شما در فهم مطلب دچار اشکال بوده اید! چرا که فرزندان مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین و نیز توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم، در این رابطه به حق قانونی خود، رسیده و سر کار هستند و گله ای هم ندارند، برادر شهروند!

---------

* يكی از هم وطنان با هدف فرهنگ سازی برای رانندگی خوب در كشور دست به ابتكار جالبی زده است. وی با در اختيار گذاشتن شماره تلفن همراه خود در پشت اتومبيل شخصی خويش از ديگران خواسته كه نظر بدهند رانندگی او چطور است. خواستم بابت اين ابتكار به ايشان تبريك بگويم

ـ ممنون از اطلاع رسانی، برادر شهروند؛  لکن این مطلب ساده که حیرت شما را شدیداً برانگیخته ، از امور روزمره ی خاج پرستان است.!  نکند که آن هموطن، خدای نخواسته با عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، سر و سرّی دارد، برادر فرهنگ ساز؟!

--------

* آقای هاشمی رفسنجانی لازم نيست اين روزها كاسه داغ تر از آش بشود ايشان ابتدا مرز خودش را با فتنه گران سال 88 جدا كند تا مصداق اين ضرب المثل معروف نشود كه گفته اند «تو اگر طبيب بودی درد خود دوا نمودی»

ـ والله برادر شهروند بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ. آ. آ. آ....   فدوی هیچ یک از انواع ارادت را به برادر هاشمی رفسنجانی ندارد، لکن فرمایش شما هم قدری ضعف تألیف دارد.   نخست اینکه شما آن زبانزد معروف را نادرست نقل فرمودید.  درست آن چنین است که "تو/کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی"! با اینحال این زبانزد، باز هم به برادر رفسنجانی  نمی خورد؛چرا که ایشان در ناحیه ی سر مشکلی ندارد،  و عمده ی مسأله ی ایشان در ناحیه ی صورت است، برادر شهروند!

--------

* به تمام نمايندگان مجلس شورای اسلامی بفرماييد شهيد مدرس مثل شما نماينده مردم دوره خود بود.  ولی در مسئوليت خويش كاری كرد كه سرانجام به شهادت رسيد و امروز مزار آن شهيد زيارتگاه عاشقان شده است. شما كه بر جای چنين نماينده ای نشسته ايد، چه می كنيد و خواهيد كرد؟

ـ آفرین برادر شهروند، آفرین؛ شما با این جمله ی حکیمانه، روز فدوی را شدیداً ساختید؛ خدا براستی توفیقتان بدهد. فدوی نیزهمراه شما، از ته دل شدیداً آرزو می کند که نمایندگان محترم حکومت در مجلس، بی هیچ حسر واستثنا، شهید شده و حسینیه ا ی بنام مجلس، زیارتگاه عاشقان شود، برادر شهروند!

--------

* فرزندی دارم كه گرفتار عارضه فلج مغزی بسيار شديد است و نياز مبرم به حمايت جدی بهزيستی دارد. به اداره بهزيستی شهرمان مراجعه كردم ولی آن ها در پاسخ می گويند بايد يكی از بيماران بستری فوت كند تا ما بتوانيم فرزند شما را جايگزين كنيم

ـ کاری ندارد که برادر شهروند؛ خـُب اسم یکی از بیماران را به انتخاب خودتان، به عنوان ضد انقلاب یا عوامل فتنه و از این قبیل به برادران بدهید، تا با یک قیام و قعود، ترتیبش را بدهند!

--------

* پيشنهاد می كنم كه خانم های راننده ايرانی با خودروهای خود در مقابل سفارت عربستان در تهران تجمع كرده و با زدن بوق از خانم های عربستان كه اين روزها مورد اذيت ماموران سعودی به خاطر رانندگی قرار می گيرند حمايت كنند.
يك خانم هم وطن

ـ خدا خیرتان بدهد خواهر هموطن! فدوی بی احتیاطی کرد و پیشنهاد شما را بمورد اجرا گذاشت لکن  مع الاسف، اینک بعلت اینکه برخی خواهران حتا  در اتوموبیل های خود، آنطور که مورد نظر برادران است، رعایت حجاب را نکرده اند، ناپدید شده و فدوی اینک، به درد سر افتاده است!

--------

* در برخی از كوچه و خيابان های فرعی منطقه يك شهرداری بعضاً عبارت های توهين آميز به مقدسات دينی روی ديوارها ديده می شود. جای تعجب و سؤال دارد كه چرا مسئولين شهرداری منطقه تاكنون نسبت به امحاء اين جملات شرم آور اقدام نكرده اند.

ـ فدوی مراتب را پیگیری و گوش مسؤلین ذیربط را چندین بار کشید و پس از اخذ اقاریر لازم دریافت که آن زبان بستگان پیوسته در حال انجام وظیفه هستند لکن میزان ارادت شهروندان به "مقدسات مذهبی" پنداری پایان ندارد! .

--------

* چرا برخی آقايان مجری سيما كه از بيت المال ارتزاق می نمايند همانند بانوان به اصلاح ابرو مبادرت می ورزند؟

ـ شک فدوی را شدیداً برانگیختید برادر شهروند!.  آن مجری نابکار باید اصلاح طلب باشد!ـ

--------

* تك جنسيتی كردن برخی دانشگاه ها فی نفسه كار درستی است اما اگر به اين معنی باشد كه در برخی رشته ها كه خانم ها تاكنون در آن نقش برجسته ای داشته اند از اين پس نتوانند تحصيل كنند اقدامی كاملا غلط و تبعيض آميز و غيراسلامی است .
يك خانم هموطن

ـ روی دو صندلی که نمی شود نشست خواهر، نخست تصمیم تان را بگیرید.

--------

* در شهرستان اهواز اداره پست از دختر بنده 12هزار تومان پول گرفته كه جواب انگشت نگاری انجام شده را از طريق نامه در منزل تحويل بدهد. چرا مسئولين شعار می دهند قيمت ها تغيير پيدا نمی كند.
علی پور

ـ دیگر رویتان را زیاد نکنید؛ همینکه صبیه به خانه برگشته است، بروید خدا را شکرکنید، برادر علی(ع) پور

--------

* چرا دولت نتوانسته در 6 ماه گذشته قيمت آجر فشاری را كه دو برابر شده بشكند؟

ـ این چه فرمایشی ست برادر شهروند؟ چند آجر رویهم بگذارید تا ببینید رئیس محترم دولت که دارای بند شلوارمشکی اسلامی ست، چگونه آنها را با یک قیام و قعود، می شکند!

--------

 * از وزارت بهداشت درخواست می شود نظارت بيشتری بر داروخانه ها كه شيشه های آن را با تصاوير نامناسب تزيين كرده اند داشته باشد. متاسفانه برخی درصدد قبح زدايی و بی عفتی هستند.

ـ مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض مقامات مسؤل در  وزارت بهداشت رسید

فرمودند گذشت آن زمانی که شیشه پاک می کردند، برادر مؤمن!

--------

*چرا درمورد مشكل زنبورداران مطلبی در روزنامه چاپ نمی كنيد؟ بنويسيد از صنف ما حمايت های لازم نمی شود .

ـ مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد. فرمودند علت عدم حمایت آنست که خودکفا شده و دیگر بشما نیازی ندارند یعنی خودشان ملت را می گزند، برادر زنبوری!

--------

* از استاندار محترم خوزستان درخواست می شود به ورزش جانبازان را مهرمز رسيدگی نمايند. هفته ای 3 ساعت در يك سالن استيجاری تمرين می كرديم كه به علت عدم پرداخت كرايه آن از ورود ما جلوگيری می شود. آيا اين ارزش قائل شدن به جانباز است؟
متينی منش

ـ نخیر! ارزش گذاشتن به موجر است؛ حالا چه فرقی می کند، چه خواجه علی(ع) چه علی(ع) خواجه!

--------

* مبلغ 7 ميليون تومان در مؤسسه مولی الموحدين سپرده گذاری نمودم كه با آن وامی دريافت و نسبت به ساخت مسكن اقدام نمايم. متأسفانه اين مؤسسه به تعهدات خود عمل نكرده و گويا ورشكسته شده و قرار است مؤسسه بهمن ايثار به صورت اقساط ماهانه اقدام به بازپرداخت طلب افراد نمايد. هرگاه تماس می گيريم و درخواست خود را مطرح می كنيم با بی ادبی و فحاشی پاسخ ما را می دهند مگر ما مرتكب جرم شده ايم؟ با كلی قرض توانسته ايم پول تهيه كنيم تا با آن سرپناهی برای خود بسازيم حال نه تنها از وام خبری نيست بلكه اصل پول خود را هم بايد با التماس و به صورت اقساط دريافت كنيم .
جمعی از مالباختگان

ـ خود کرده را تدبیر نیست؛ فدوی بارها متذکر شده و می شود که در جامعه شکوهمند اسلامی مان همه چیز را باید به شرط چاقو بخرید، برادر مالباخته!

--------

* می خواستم درباره علت افزايش 400  درصدی هزينه های پستی سوال كنم.  به عنوان مثال هزينه ارسال نامه پستی كه كنار خيابان داخل صندوق پستی انداخته می شود قبلا  100 تومان بود و اكنون 400  تومان شده است و هزينه نامه سفارشی كه قبلا 900 تومان بود امروز تا 2250  تومان افزايش يافته است. لطفا مسئولان پاسخگو باشند .
حسامی ـ مشهد

ـ بعرض رسید. در جهت حل مشکل شما، موافقت فرمودند که نامه هایتان را خودتان به مقصد برسانید، برادر حسامی!

--------

* آيا ما به اندازه مردم عراق همت نداريم كه محصولات عربستان را تحريم كردند؟ ما نيز عمره را تحريم كنيم كه اين قدر با پول ما بمب بر سر ملت مظلوم بحرين ريخته نشود.

ـ آخ، مدینه(ع ـ ص ـ س ـ عج) گفتی و کردی کبابم برادر مؤمن . آخر همه که مثل ما دلرحم  نیستند که بجای بمب به باتوم و چاقو و چماق معمولی اکتفا کنند، برادر شهروند.

*.*.*.*.*

 

بپایان آمد این جوهر، شکایت همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

پنجم ژانویة  المفرح سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر ـ فدوی 

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

January 6th, 2013 

هراس

فدوی علیرغم مسؤلیت سنگینی که دربررسی و تقدیم عریضه های مؤمنین به پیشگاه منیع ومبارک حضرت استادی دارد،لکن گاه در این میانه ،به جان و هستی ُترد خویش نیز بیمناک شده ، و خوف آن دارد که سرانجام روزی، سر ناقابل را در این راه بر باد دهد.فدوی در این ارتباط پیش از این،نمونه گوناگونی را بسمع و نظر خوانندگان محترم ضد انقلاب،رسانده و دیگر مکرر نمی کند؛ لکن این فقره را به انضمام پاسخ مربوطه ،بلحاظ اهمیت موضوع برای جوری جنس،علاوه می کند :

وضعيت سوريه به شدت نيروهاي معتقد و عاشق مقاومت را رنج مي دهد. وقتي تمام كفر و سران خائن كشورهاي عربي حوزه خليج فارس تروريست ها را از هر جهت براي شكستن سوريه مورد حمايت قرار داده اند چرا مسئولين كشور تدبيري براي اعزام نيرو به اين منطقه نمي كنند؟
0932---0917

 

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید ؛خدا خیرتان بدهد که آنجای فدوی را با شاخ گاو مده ظله العالی درمی اندازید، برادر 0932---0917   !. باری- .

مقدمتا ً خشمگین شده چیزی نمانده بود که دستور ارشاد فدوی را صادر فرمایند؛لکن قدری که به اعصاب مبارک مسلط  شدند،سه تار ُمرصّع را برداشته و دردستگاه خیار شور چنین مترنم شدند :

بیت

بی مزد بود و منت،هرخدمتی که کردم

یارب مباد کس را،مخدوم بی عنایت !

 

و در ادامه فرمودند که شما در سه دهه ی گذشته ،یا خواب بوده اید یا کوریا هرسه! که معاونت صمیمانه ی ایشان را درعرصه های گوناگون از تسلیحات نظامی گرفته تا تسهیلات مالی و همکاری خدا پسندانه در سرکوب مردم فتنه گرسوری،و قتل بیش از 60.000 تن ضد انقلابیون آن دیار،ندیده باشید و افزودند که شما دیگر لازم نیست که سرود یاد مستان بدهید،! در  پایان نیز برای رو کم کنی و اثبات فرمایشاتشان،مدرکی بشرح زیر ارائه فرمودند :

 

روزنامه لبنانی ''المستقبل'' به نقل از منابع "مطلع" خود گزارش داده است که ایران در روزهای اخیر، اقدام به انتقال حدود ۲۰ تن شمش طلا به ارزش میلیون ها دلار به سوریه کرده است تا هم از اقتصاد این کشور پشتیبانی کند و هم لیره سوری را از خطر سقوط نجات دهد .

بنا بر این گزارش که پنجشنبه ۲۸-۱۲-۲۰۱۲ منتشر شده، این مقدار طلا در چند نوبت به سوریه از راه زمین و هوای عراق منتقل شده است. اوج این حمل و نقل هم دو هفته پیش بود . /  العربیه

 

 

لکن آقا گفته که سفت نگهت داریم که یکوقت نیفتی،برادر بشار !
 

*.*.*.*.*

برعکس

فدوی در مرور خبرها  دوباره دید که :

 

علیاء ماجده المهدی، دختر فعال مصری که پیشتر با انتشار عکس های کاملا برهنه خود بر روی وبلاگش جنجال آفریده بود، بار دیگر برهنه شده و فیلم خود را منتشر کرده است. 

برهنه شدن این بار علیاء بر خلاف دفعه گذشته، در مصر نبوده است. او این بار در سوئد روبروی ساختمان سفارت مصر برهنه شده است. دلیل این اقدام هم اعلام مخالفت با پیش نویس قانون اساسی جدید مصر اعلام شده که قرار است شنبه ۲۲-۱۲-۲۰۱۲ مرحله دوم همه پرسی بر سر آن برگزار شود.   / البرز نیوز

فدوی نمی داند که برادر محمد(ص)مسری، رئیس جمهور موقت مصر!،چرا آنقدر خواهر علیا المهدی(عج) را  به خشم می آورد که  نامبرده بناگزیر هی لخت شود! .

باری - مصری فدوی تعریفی ندارد،لکن که خوانندگان محترم ضد انقلاب که مصری شان بهتر است،یکجوری  دخترک  را حالی کنند ،که این حرکت او، به جایزه بیشتر می ماند تا تنبیه !.

 

 

*.*.*.*.*

27 دسامبر 2012

محدودیت تولید

 

تا آنجا که فدوی می داند برادران لاریجانی،،به ترتیب ریش از این قراراند:

برادر علی(ع) لاریجانی رئیس مجلس حکومتی

برادر محمد(ص) جواد(س) لاریجانی رئیس حقوق بشر ! قوه ی باه(قضائیه- م)

برادر صادق(ع) لاریجانی قوه ی باه(قضائیه- م)

برادر باقر(ع) لاریجانی رئیس تازه خلع شده ی دانشگاه علوم پزشکی تهران

برادر فاضل لاریجانی رایزن پیشین حکومت در اتاوا

باری- فدوی نمی داند که والدین محترم لاریجانی،چرا در تولیدات خود آنقدرامساک کرده اند که ما

امروز و در این برهه ی حساس از زمان ،از نظر" لاریجانی"، اینقدر در مضیقه باشیم !..

*.*.*.*.*

 نقل قول

...عجیب است! ؛ فدوی هرچه  شب  ِگرد می خوابد،صبح که بعون الله بیدار می شود، می بیند که دراز است !

اشاره فدوی به مطالبی ست که این روزها در جراید شریفه ی دارالخُرافه، و از آنجا درمنابع خبری خاج پرستان لعنة علیهم  اجمعین، همینجور کیلوئی از او نقل می شود،بی آنکه ناقلان اخبار واسرار،طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،از این اندیشه کنند که این نقل قول ها، ممکن است یکوقت خدای نخواسته،همه جای فدوی را، با شاخ گاو مدّ ظله العالی ، در بیندازد؛ بعنوان مستوره ملاحظه کنید :

فدوی : ایران نمونه هائی از پهباد آمریکائی را عملیاتی کرده ! / تیتر - دویچه وله

شما خوانندگان محترم ضد انقلاب،باورتان می شود که فدوی،چنین غلطی کرده باشد !؟

و در ادامه بنقل از همان منبع :

فدوی تاکید کرد که جمهوری اسلامی تهدیدی برای منطقه به شمار نمی‌آید و تنها آمریکا چنین ادعایی دارد.

 

شما را بخدا ملاحظه کردید؟ آنچه که فدوی گفت لکن این بود :

فدوی تاکید کرد که جمهوری اسلامی تهدیدی برای منطقه به شمار نمی‌آید و تنها تهدیدی ست برای ایران !

 خب این اگر تحریف خبرنیست ، پس چیست ؟

و یا :

به گفته فدوی ایران تا کنون خود را کشوری "بری" قلمداد می‌کرده و استراتژی دفاعی و امنیتی خود را بر این مبنا تنظیم کرده بود، اما با تغییر رویکرد ایران، دریا برای جمهوری اسلامی اهمیتی حیاتی یافته است .

 

نه بجان عزیزتان ، این جمله از فدوی و برخاسته از ادبیات او نیست . خوانندگان گرامی ضد انقلاب،آیا بخاطر دارند که فدوی تاکنون گفته باشد که  دریا برا یش اهمیتی ،اعم از حیاتی یا غیر حیاتی دارد؟ البته که نه ؛ فلذا باید دید که دریا برای چه کسی اهمیت حیاتی دارد ؟  که با اندکی تأمل می توان براحتی دریافت که این عبارت به ضرس قاطع از کوسة الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی ست، که عوامل فتنه بیخودی به فدوی چسبانده اند !..

ضمنا ً این نیز گفتنی ست که فدوی ، واژه ی  "بری " را در عبارت بالا بدون تشدید گفته بود لکن دشمن آنرا با تشدید نقل کرده است !..

فلذا و بر پایه ی آنچه که گفته آمد،  فدوی رجاء واثق دارد که رسانه های مکتبی و غیر مکتبی،مراتب را در همان صفحه و با همان حروف عیناً درج نمایند .

زیاده جسارت است…

 

 

 

*.*.*.*.*

کادو !

فدوی بر حسب علاقه ی سنگینی که به مقام معظم رهبری ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه دارد ،(1)لحظه ای نیست که بیاد معظم له نباشد ! ،سفر و حضرش ،دیگر فرقی

نمی کند  !...

باری فدوی همین هفته ی گذشته را که 15 و 16 دسامبر المتحیّر سنه ی 2012 ترسائی  باشد، جنازه را برداشته و رفته بود به یکی از بلاد کفر و زندقه ،بنام " سندیاگو " . رکاکتِ اگرنگوید اندیشه، دستکم لفظ در اجزاء تشکیل دهنده ی این شهر را، مؤمنین و مؤمنات ، البته بر فدوی

 می بخشند ! ....

باری فدوی به همت میزبان گرامی، البته در همین زمان اندک،به زیارت برخی از اماکن متبرکه ی آن ولایت، کم تا قسمتی نائل آمده و آداب و مناسک مربوطه را نیز بجا آورد! . توصیف یکی رااما اصلاً  لازم نمی داند،زیرا  به مسلمین کثرالله امثالهم،،هیچ مربوط نمی شود چرا که موضوع راجع است به جشن و چراغانی و پایکوبی و ترویج فرهنگ زندگی ! در همین ایام کریسمس ، که با ایام ابا عبدالله الحسین (ع) که هم اکنون در وطن سابق و در تبیین و تنقیه ی فرهنگ مرگ و مرگ پرستی جاری ست،بکلی مغایرت دارد و حتا ممکن است حواس مؤمنین و مؤمنات

کثرالله امثالهم را ازعزا داری ،منحرف کرده و گناهش،بیفتد گردن تبر خورده ی فدوی... !

باری فدوی، بهیچوجه ، قصد  و جان رود به چند و چون ماجرا را ندارد ؛ فلذا از آن گذشته و

می پردازد به موضوع تاریخ شکنجه ی  انسان در ازمنه ی گذشته در موزه ی مذکور، که شباهت عجیبی داشت، به وضعی که ما هم اکنون، بهمت حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)و نایب برحق اش، در ملک ِطلق ایشان داریم .

باری موضوع نمایشگاه، نمایش ابزار شکنجه در آن ایام بود که امروزه در بلاد کفر فقط نام و گزارشی از آن باقی ست که فدوی از آن میان، یکی را برای جوری جنس مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه ، بعنوان کادوی کریسمس ، برای ایشان بقول عوام order داد،که انشاءالله لذتش را ببرند  !

 

،(1) قرار شد که گز نکرده ،پاره نکنید!، ،یعنی همینجور کیلوئی و درهم  فحش ندهید،خواهر- برادر خواننده  !

بقول عوام برای  Reputation  شما خوب نیست , از فدوی گفتن !

*.*.*.*.*

 

ترا من آوریدستم ...*

بباور فدوی،مقام معظم رهبری متع الله المسلمین بطول بقائه دولته ، در بهترین حالت خود،عکس شش در چهارسیاه و سپید ارجمند یست و خوانندگان محترم ضد انقلاب،آنچه افزون بر این ملاحظه می کنند،بقول برادر سید قاسم( مش قاسم سابق- م) کار انگلیسی هاست! بویژه آنگاه که امر بر این دائر بشود که از هیچ، همه چیزبسازند..!، ملاحظه کنید :

'فهمیدن نظرات مقام رهبری کار ساده‌ای نیست '   ! / بی بی سی(تیتر)

این مهمل ظریف، تازه مبتنی ست بر رأی مخبط الاسلام والمسلمین، محمد(ص)تقی(ع)مصباح یزدی متخلص به تمساح یزدی بشرح زیر که از برجسته ترین مجسمه های بلاهت،در تاریخ اسلام عزیز است !:

فهمیدن نظرات رهبری معظم انقلاب کار ساده‌ای نیست و باید ازطریق قراین و سخنان، از اصل نظراتشان مطلع شد ". !  محمد تقی مصباح یزدی (همانچا)

آنچه که فدوی می تواند به آیه های فوق اضافه کند اینست که : عمه ی فدوی هم " که به مکتب نرفت و خط ننوشت " ، بلد است که مملکت را اینجوری اداره کند که اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة اداره کرده و می کند، برادر بی بی سی !

-------------------------------------------------------------

* ترا من می شناسم بهتر از خویش

ترا من آوریدستم بدین ریش ! / ایرج

*.*.*.*.*

 

 

م.لبخند

*.*.*.*.*

پرسش وارونه

 

فدوی در مرور جراید شریفه ی دارالخُرافه،اغلب به خبرهائی بر می خورد که لامحاله،سرِهمه جایش اسفناج سبز می شود!.. ما نند تیتر خبر زیر،که برای عبرت خلق، از عبرت نیوز نقل

می شود! :

به گردنه ی سخت و حساسی رسیده ایم،باید با مردم آشتی کنیم ! . محسن رضائی

در پاسخ به اجمال و اختصار عرض می کند که :

1- اولاً حالا چه عجله ای داشتید،برادر رضائی !؟

2- در باب اینکه برادران باید با مردم آشتی کنند نیز، می افزاید که این پرسش را، باید از مردم کرد!

3- و سرانجام اینکه،آیا شما مطمئن اید که تا ده سال دیگر هم ،به اتفاق سایر برادران،کثرالله امثالهم،همچنان بر ُگرده ی ملت یک لا قبای به ستوه آمده ی ایران سابق،  سوارید ؟

باری- فدوی البته نمیداند که آیا تا بحال کسی ازدرختان پرسیده است،که آیا مایل اند با تبر ُمدّظله العالی، آشتی کنند ؟!

*.*.*.*.*

مرگ طبیعی  کاوه عادل

بند بازی

 

اینکه فدوی از برادران تا این اندازه خوش اش می آید (1) ،  بی سببی نیست! ؛ ببینید مقامات مسؤل  اعلی الله مقامهم اجمعین،پیرامون تازه ترین قتل دولتی، که قتل ستار بهشتی باشد،از آغاز تا کنون چه فیلمی در آورده اند ! اینهم واپسین فیلم برادران در اینمورد:

دادستانی: « ستار بهشتی » محتمل شوکه شده است !/ عبرت نیوز- تیتر

بقول معروف :

از کرامات شیخ ما چه عجب / پنجه را گز نمود و گفت وجب

از کرامات دیگرش اینست / شیره خورد و گفت شیرین است

یک کرامات دیگرم دارد / ابر را دید و گفت می بارد

زن نو را عروس می گویند / مرغ نر را خروس می گویند !

آنچه در جوی میرود آبست / آنچه در چشم میرود خوابست !  (2)

 

باری- گرچه حافظه ی تاریخی ملت یک لاقبا چندان تعریفی ندارد، لکن فدوی فکر نمی کند که ملت،باهمه ضعف سنگین حافظه ی تاریخی اش، قتل های دولتی ،از میکونوس(آلمان) گرفته تا پاریس ، وتهران در سالهای اخیر ر ا، به این زودی فراموش کرده باشد، که مهمل صادراتی بیدادستان محترم را بشرح فوق،به این آسانی ها بخرد...

 

----------------------------------

(1) آن آهنگ معروف افغانی رابعنوان موزیک متن این مختصر چاشنی کنید،بد نیست!

(2) داستانهای امثال امینی- ص25 بنقل از داستانهای امثال دکتر حسن ذوالفقاری ص 95

*.*.*.*.*

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد"

 

 اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی ی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ًیکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

گرانی کمر مردم را خم کرده / دیگربان

جعفر سبحانی از مراجع تقلید شیعه 

تحشیه ی فدوی .  

 

نخیر ! گزمگان طبق معمول، خلاف بعرض رسانده اند ؛خم نکرده، شکسته ،برادر آیت الله!

-------------------------------------------------

علی مطهری٬ نماینده مجلس با اعلام اینکه وزیر کشور و فرمانده پلیس باید از خانواده ستار بهشتی عذرخواهی کنند٬ / دیگربان

تحشیه ی فدوی .  

 

والله برادر علی (ع) مطهری بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ..

اگر قرار برعذرخواهی از خانواده ی مقتولین و قربانیان برادران باشد، حتا با سهمیه ی دولتی،

مثنوی هفتاد من کاغذ شود!، حالا دیگر خود دانید !

-------------------------------------------

دفتر آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی گمانه‌زنی‌ها درباره نامزدی ایشان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به عنوان کاندیدای مورد حمایت دولت را تکذیب کرد /بازتاب

تحشیه ی فدوی .  

 

حالا نمی کرد هم ،نمی کرد !..هیچ فرقی در اصل معامله نمی کند،برادر بازتاب !

 

 

مهمترین مساله این است که دستگاه قضایی ایران استقلال خودش را از دست داده است !

شیرین عبادی: در گفتگو با یورو نیوز

تحشیه ی فدوی .  

 

فدوی به ضرس قاطع، به فراموشی زودرس دچار شده است،فلذا تا خودش را به دکتر می رساند،

شما بزرگواری کرده و بفرمائید،دستگاه * قضائی برادران، کی استقلال داشته است ،که فدوی

ملتفت نشده است،خواهر عبادی !

------------------------------------------------------------------

* حال فدوی از این نیز می گذرد که اطلاق الفاظی  مانند دستگاه، سیستم و یا هر واژه یا تأسیس حقیقی/حقوقی دیگر،بر آنچه برادران علم کرده اند،جایز نیست، می گذرد

--------------------------------------------------------------------------------------------

"آتی نیوز"  برای عکس زیر، تیتر گریه برای سلامتی رئیس جمهور )هوگو چاوز) برگزیده است

کاربری اما در همین ارتباط نوشته است :

از کجا معلومه برای چی داره گریه میکنه؟ !

 

تحشیه ی فدوی .  

 

آنرا دیگر برادران تعیین می کنند !

 

----------------------------------------

 

غاز دور جديد برخورد با اشرار از سوي نيروي انتظامي /کیهان

تحشیه ی فدوی .  

 

حالا چه عجله ای داشتی، آیت الله انتظامی!

-----------------------------------------------------------------

 

روزنامه «خراسان » با اعلام اینکه سیستم بازجویی‌ در جمهوری اسلامی «اشکال» دارد٬ خواستار تهیه ساز و کاری برای جلوگیری از ضرب و جرح متهمان در بازداشتگاه‌ها و زندان‌ها شد . / دیگر بان

این روزنامه در شماره روز چهارشنبه (۲۲ آذر) با اشاره به مرگ ستار بهشتی٬ این پرسش را مطرح کرده که «چه ساز و کار و سیستمی باید در فرآیند بازجویی‌ها ایجاد شود تا دیگر شاهد ضرب و جرح متهمین نباشیم؟

تحشیه ی فدوی .  

 نخیر سیستم بازجوئی برادران خیلی هم خوبست و این،شایعه ی ضد انقلاب است ! اگر منظورتان

قتل های زهرا کاظمی- زهرا بنی یعقوب- سعیدی سیرجانی و اخیرا ً ستار بهشتی ست که اینان هم

مرده به زندان تحویل شده بودند و برادران،البته بی تقصیرند !

 

*.*.*.*.*

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه
اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

هفته گذشته خبر كشف 200 كيلو طلا و بيش از 20 هزار ليتر گازوئيل اعلام شد و آقاي ابويي گفتند برخي كارمندان نيز در اين قضايا دست داشته اند از دستگاه قضايي درخواست رسيدگي دقيق به ماجرا را دارم و از مطبوعات هم مي خواهم به رسالت خود جامه عمل بپوشند .
يك پيام

 

مراتب با قید چندین فوریت،لکن در شرایط نه چندان مساعدی،به سمع و نظر مبارک رسید،خدا خیرتان بدهد که آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّظله در انداختید !.خلاصه چنان خشمگین شدند،که چیزی نمانده بود که بی فدوی شوید !.. باری -  پس از آنکه قدری به خشم مقدس خود مسلط شدند،فرمودند که در ارتباط با اختلاس سه هزار میلیاردی،ملت همیشه در صحنه ، جیکش هم در نیامد، حالاشما چه خبرتان است که بخاطراقلام ناچیز فوق، که جلوی یک بچه ی مکتبی بگذاری قهر می کند،اینهمه گرد و خاک راه انداخته اید؟! برادر پیام !..

 

-----------------------------

خوشحال هستيم كه پس از گذشت 32 سال، امروز فريادهاي ضداستكباري امام خميني(ره) و جانشين بر حق ايشان حضرت آيت الله العظمي خامنه اي در داخل اردوگاه غرب شنيده مي شود بايد اميدوار بود كه همه اين فريادها و تظلم خواهي هاي جهاني در آينده نزديك يكپارچه بشود و زمينه ظهور حضرت بقيه الله به خواست خداوند فراهم گردد .
2878---0919

 

والله برادر 2878---0919 بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ..

بررسی وقایع اتفاقیه در دارالخُرافه و بیگاری سهمگینی که از ُگرده ی حضرت(عج) و چکهای بی محلی که به حساب معظم له کشیده اند، پنداری که به قول آن شاعر زندیق از آنحضرت دیگر :

"..رمقی بسعی ساقی(قهوه چی- م) مانده ست" !.

بر این پایه،فدوی مرده و شما زنده، بعید است که حضرت تا 1400 سال دیگرهم ،پیدایش شان بشود!.

-------------------------------------

اوباما گويا دلي هم دارد كه براي كودكان قتل عام شده توسط يك آمريكايي بسوزاند ! از ايشان بپرسيد كودكان تكه و پاره و جزغاله شده افغانستان، عراق، بحرين، سوريه، غزه و ... كه هزاران برابر اين كودكان بودند و هستند چطور دل شما را به درد نمي آورد .
8313---0919
و 8584---0912

 

مراتب پیش از اینکه به آگاهی برادر اباما برسد،بمنظور ممیزی به همتای ایشان در ُامّ القرا منعکس شد.لطفا ً بین خودمان باشد که به علت معاونت گسترده برادران خودمان در قتل کودکان

 و زنان بویژه در سوریه ،فعلاً صلاح ندیدند و در عین حال هم نخواستند که گزک دست باراک بدهند،برادر 8313---0919 و 8584---0912  و برادر گل محمد(ص) از مهدی(عج) شهر و غیره!

------------------------------------

 

از زمان رياست آيت الله يزدي در قوه قضائيه در دادگاه جنوب شهر در مورد كلاهبرداري زمينم شكايت نموده ام با گذشت قريب دو دهه هيچ خبري از صدور حكم و احقاق حقم نيست. از مسئولين اين قوه درخواست مساعدت دارم .
تيموري

 

حالا که زحمت کشیده دو دهه صبرکرده اید، دو دهه ی دیگر هم اگرطاقت بیاورید،مسأله بکلی حل شده و زمین مربوطه را ،در مرغوبترین منطقه ی بهشت دریافت خواهید کرد،برادر شادروان تیموری!

------------------------------------

در اثر مجروحيت شيميايي كه پيدا كرده ام شب هنگام خون بالا مي آورم براي تسكين به اهل بيت (عليهم السلام) و شهداي عزيز متوسل مي شوم. اي كاش مي شد يكي از مسئولين كشور را مي ديدم و نسبت به اجحافي كه در حق بنده شده درددل مي كردم .

 

والله برادر جانبازبقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ.. مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین،در حکم امامزاده ی دخترند؛ یعنی،نه شفا می دهند و نه کور می کنند! در این بین اما فدوی، از بی توجهی اهل بیت علیهم الصلاة والسلام به شما،حیرت می کند .

--------------------------

شهرداري قم سال گذشته خيابان امام خميني اين شهر را آسفالت كرد يك سال نگذشته جدول هاي هر دو طرف همين خيابان را كنده اند و جدول گذاري مي كنند. آيا اين امكان وجود نداشت كه سال گذشته قبل از هزينه براي آسفالت اين كارها را مي كردند.
قدمي

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری و معلومش شد که شما هم بی تقصیر نیستید، جدولها را گذاشته بودند که خودتان حل کنید که نکردید. برادر قدمی!.

-------------------------------------

نمي دانم مسئولان عربستان مي دانند كه خداوند به علت اينكه خانه خودش و حرم رسولش حضرت محمد(ص) در اين كشور قرار دارد، اين همه نعمت نفت را به آنها ارزاني داشته است، اما آيا اين درآمد نفت بايد در راه كشتار مردم مسلمان بحرين و يمن و عمليات تروريستي عليه سوريه به كار رود، امتحان الهي سخت است، بايد منتظر جزاي خود باشند.
يك هموطن

 

نه ! فدوی هم نمی دانست االله عزاسمه،نفت فروشی هم می کند ،برادرهموطن!

--------------------------------

 

شايسته است كيهان گزارشي از سنگ فرش هاي تهران كه اجرا شده تهيه نمايد كه گويا با آب دهان آنها را به هم وصل كرده اند واقعاً از نظر نگهداري صفر است ....     

جمعي از شهروندان تهراني

 

بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) والله برادر شهروند دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ..

ملتی که نان خالی هم گیرش نمی آید که سق بزند،فلذا آب دهانش هم قوّت ندارد !

-------------------------

كدام يك از نمايندگان محترم مجلس با حقوق ماهيانه 330 هزار تومان مي توانند زندگي بكنند كه چنين مبلغي را براي حقوق ما كارگران تصويب كرده اند . ؟

 

هر وقت که این مبلغ را هم گرفتید،راجع به آن صحبت می کنیم،برادر کارگر!

 

---------------------------

با تبليغات فراواني كه از شركت تفلون ... صورت گرفت چند عدد از ظروف چدني آن را به خيال اينكه توليد داخل است خريدم ولي بعد متوجه شدم كه همه ساخت كشور چين مي باشد و اين شركت فقط وارد كننده است. بنويسيد اين كار نوعي فريبكاري و غش در معامله است و اشكال دارد .

 

لطفا ً مساعدتهای برادران چینی را هم در سه دهه ی گذشته در نظر بگیرید ،خدا، و از آن مهم تر،

مقام معظم رهبری  دامت شوکته العالیه را خوش نمی آید،برادر شهروند !

-------------

براساس دستور رئيس جمهور مبني بر واريز مبلغ يك ميليون تومان براي آتيه نوزادان تازه متولد شده اين طرح تا سال گذشته انجام مي شد اما مدتي است كه روند كار متوقف شده است چرا .
اقوامي

شما هم قصاص یا تلافی کرده، و تولید نوزاد را متوقف کنید، برادر اقوامی!

-------------------------------

 

از فرمانده محترم ناجا درخواست مي شود با توجه به سرقت گاوصندوق هاي منازل در آمل

طي يك سال اخير با اعزام كارشناسان خبره به اين سرقت هاي زنجيره اي در اين شهر پايان دهند .
جمعي از شهروندان آمل

 

مراتب در فاصله ی دو قیلوله ،بعرض مبارک رسید .ضمن سلام و تحیات،در بازدم فرمودند که

سارقین گرامی کثرالله امثالهم،گاو صندوق را به هوای گاو مده ظل العالی سرقت می کنند که شیر

و گوشت آن نایاب است . فلذا از این پس از صندوق معمولی استفاده کنند ؛مشکلشان حل می شود،انشاءالله .. !

 

عكس شهدا در گذشته از تهران تا قم در بزرگراه نصب شده بود اما به اين بهانه كه توجه رانندگان به عكس ها آمار تصادفات را افزايش مي دهد، آنها را جمع آوري كردند {ولي پس از آن به نصب بيلبوردهاي بزرگ تبليغاتي اقدام كردند كه يكي از آنها تابلوي تبليغات لباس مردانه است كه بين فرودگاه امام تا حرم مطهر (حدود 15دقيقه اي تهران) نصب شده است ! به هركس هم كه زنگ مي زنيم مسئوليت را به سازمان ديگري ارجاع مي دهد؟ شايسته است مسئولين امر اقدام لازم را به عمل آورند . } مرشدی

 

فدوی هم با شما هم عقیده است که برادران مزخرف گفته اند؛چرا که آن عکس ها ،تا آنجا که فدوی می داندعکس لختی یا سکسی نبودند که باعث افزایش آمار تصادفات بشوند!،برادر مرشدی به مبارزه تان در این باب ادامه دهید و حتا اگر شد،مستحب است که عاملین را بجای آن عکس ها آویزان کنید

 و من الله التوفیق

--------------------------------

اگر اتحاديه عرب در كار خود صادق است چرا فقط در سوريه ورود پيدا كرده و كاري به آنچه كه در يمن و بحرين مي گذرد ندارد. آيا اين سياست دوگانه چيزي غير از خوش رقصي آنان براي آمريكا است؟ .

 

نخیر! زیرا به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين ،رقص در شرع انور حرام است؛واجب عینی ست که برای حمایت از کشتار ضد انقلابیون سوری،بهانه دیگری دست و پا کنید،برادر ذوبی!

با جايگزين شدن ماشين هاي بخش خصوصي در بعضي خطوط شركت واحد پخش موسيقي هاي حرام و غنا و مناسب مجالس لهو و لعب را شاهد هستيم. چرا مسئولين ما براي پاك نگه داشتن محيط زندگي اجتماعي مردم حساسيت هاي لازم را ندارند و همه چيز را رها كرده اند. بنويسيد ما مسافرين مسير شادآباد- آذري هر روز از اين جهت در عذاب هستيم و رنج مي بريم .
يك شهروند

 

فدوی رویش نمی شود که عریضه ی شما را به حضرات آیات بقول عوام  forward کند.آخر همه چیز را که نمی شود گردن برادران انداخت.شما نیاز بکمک دارید ؛دکتر را برای همین وقتها گذاشته اند،برادر شهروند !

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

والله الموفق والمعین

22 دسامبر المُشجر سنه ی 2012 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

*.*.*.*.*