با آرزوی بهترین ها برای همگان در سال نو میلادی

*.*.*.*.*

Dec. 30th. 2010

حمیدرضا رحیمی

 

بازار مصرف

فدوی در مرور خبرهای دارالخـُرافه خواند که بانوئی هندی، موفق به کشف "داروی نشاندهنده ی خیانت جنسی" در مردان شده است! فدوی به دو دلیل مهم و در عین حال واضح، مدعی ست که این دارو، در ایران اسلامی شکوهمند ما، مطلقا ً بازار و مصرف نداشته، و از حالا می گوید که وارد کننده ی آن به ضرس قاطع، به خاک سیاه خواهد نشست!..  و اینهم دو مدرک محکم فدوی:

1- به قول عوام First of all این دارو چینی نیست!
2- خیانت جنسی در ایران شکوهمند اسلامی، مطابق نص صریح دین حنیف و نیز فتاوی معتبرعلمای حاضر ایّدهم الله تعالی و علمای سلف، حشره الله مع موالیه المُطهّرین صلوات الله علیهم اجمعین، نه تنها جایز و قانونی ست، بلکه موجب افتخار مؤمنین و مؤمنات نیزهست!

زیاده عرضی نیست...

والله الموفق والمعین
8 دسامبر المُکیف سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

*.*.*.*.*

م.لبخند

قصاص یارانه ای!

برخی عوامل مکتبی، اصرار دارند سری که درد نمی کند را هم، حتما ً دستمال ببندند!..  در توضیح عرض می کند که ملت یک لا قبا هنوز مشغول التیام جراحات وارده ناشی از ماجرای هدفمند کردن یارانه(حذف یارانه ها - م) بود که خبرگزاری مهر ناگهان، قیلوله ی ماموت های قم را بر آشفت تا ترتیب برگشت مبلغی را که مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته با هزار اما و اگر، قولش را به ملت داده بود، از پیش تعیین کند! ملاحظه کنید:

سوأل

همان گونه که مستحضرید یارانه نقدی از سوی دولت به حساب مردم واریز شده است اما هنوز حق برداشت از این مبلغ مهیا نشده است و با توجه به این که برخی عید غدیر را به عنوان سال خمسی در نظر گرفتند آیا در محاسبه خمس امسال باید این یارانه نقدی را در نظر بگیرند؟ و اگر برداشت این یارانهها پس از سال خمسی فراهم شود آیا به این مبالغ خمس تعلق میگیرد؟

 جواب ها

ـ حضرت آیتالله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید در قم، در پاسخ به این سئوالات اظهار داشت:  فعلا خمس ندارد و هر زمان قابل برداشت شد جزء درآمد همان سال محسوب میشود .

ـ حضرت آیتالله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی هم در پاسخ به این سئوالات گفت: با توجه به این که هنوز مبلغ مذکور در اختیار شما قرار نگرفته، از درآمد سال خمسی گذشته محسوب نمیشود و نسبت به سال آینده چنانچه این کمک به لحاظ استمرار و مقدار بتواند بخشی از مئونه زندگی را تأمین کند و در مئونه سال مصرف نشود باید خمس آن پرداخت شود .

ـ آیتالله حسین نوری همدانی از دیگر مراجع قم در پاسخ به این سئوالات نوشت: فرض سئوال خمس ندارد .

ـ حضرت آیتالله عبدالله جوادی آملی نیز در پاسخ شفاهی به خبرنگار مهر در قم اظهار داشت: این مبلغ فعلا خمس ندارد اما اگر زمانی قابل برداشت شد جزو درآمد همان سال به حساب میآید.
 
آنچه اما بر فدوی در این ارتباط معلوم نشد این بود که برادر رئیس جمهور در ارتباط با واریز وجوه نقدی در پیوند با حذف یارانه ها چند بار تکرار کرد که این پول، پول امام زمان(عج) است!..  و تا آنجائی که فدوی می داند، پول امام زمان (عج) مشمول خمس و ذکات و از این قبیل نمی شود!.  .تا نظر خوانندگان محترم ضد انقلاب چه باشد!

زیاده جسارت است
24 دسامبر

*.*.*.*.*

 

 

 

چشم ما روشن!

فدوی این سال ها همه اش نگران این بود که نکند ناگهان به تیر غیب گرفتار آمده و نبیند که آخوندی سرانجام به کاری شرافتمندانه، مشغول شده باشد! فلذا تردیدی نداشت که این آرزو را به ضرس قاطع، به گور خواهد برد؛ لکن اخیراً در توّرق اخبار دارالخـُرافه، برای نخستین بار، به تصویری حیرت انگیز برخورد که لازم دید به منظور تنبُه خود و خوانندگان محترم ضد انقلاب، آن را به نظر ایشان نیز برساند:

****

فدوی البته، حکمت کار شرافتمندانه ی معاینه چشم را با عبا و عمامه، هنوز در نیافته و بعید می داند که مجاهدت های فرساینده ی او در این ارتباط، عمراً به جائی برسد!...
باری-  فدوی هنوز، در حالت کیف و نشئه ی مبسوط ناشی از ملاحظه ی این خبر و تصویر به سرمی بُرد که دریافت خبری دیگر، تعادل ناقابل او را دوباره به هم زد و به قول عوام شدیداً Confused شد.....
فدوی می پندارد که اگر شما خوانندگان گرامی ضد انقلاب هم، تیتر خبر را البته با چشم دل که مستحباً حجت الاسلام فوق آنرا معاینه کرده باشد، ملاحظه  کنید، به اقرب احتمال به وی حق می دهید:

دندانپزشكی كه سرآمد قاريان شد!*

فدوی می خواست و هنوز هم می تواند که رفع زحمت کرده و خوانندگان گرامی ضدانقلاب خود را، به سرنوشتی نامعلوم، یعنی به قاصم الجبارین بسپارد؛ لکن خوف آن دارد که خوانندگان محترم در مقابل بیت او تجمع کرده و شدیداً شعار بدهند که:


ما منتظر بقیه ش هستیم (لطفاً دو بار!)

لذا سنگین تراست چند سطر دیگر که البته برگرفته از گفتگوی برادر خبرنگار با این قاری دندانپزشک یا دندانپزشک قاری ست، غائله را بعون الله  ختم به خیر گرداند:
باری- برای رفع نگرانی خوانندگان ارجمند ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و
صهیونیزم بین الملل مقدمتاً عرض می کند که به قول عوام  ! Don't worry
برادر قاری، جای غریبه ای نرفته بلکه در استخدام رسمی حضرت امام حسین(ع)
خودمان است، ملاحظه کنید:

ـ متولد 26 اسفند 55.  33 سال سن دارد و فارغ التحصيل رشته دندانپزشكی در سال 1380.  8 سال هست كه مشغول طبابت در موسسه كلينيك دندانپزشكی شبانه روزی امام حسين در اصفهان است. اُنس با قرآن را از سن 8 سالگی شروع كرده و 25 سال می شود كه به گفته خودش به قرآن  خدمت  می كند...

برادر قاری پنداری مصونیت پارلمانی دارد؛  ببینید پاسخ برادر خبرنگار را، چگونه می دهد:

پرسش: چرا قرآن؟ چی شد كه سراغ قرآن رفتيد؟

پاسخ: خدا پس كله ام زد!....

برادر خبرنگار البته به کار خود مسلط است؛ برادر قاری را تصحیح و گفتگو را ماهرانه به مسیر مألوف هدایت می کند:

ـ شما داروی دردهای جامعه امروز را در قرآن ديديد و چشيده ايد؟!

ملاحظه می کنید که برادر خبرنگار، جای حساس برادر قاری را قلقلک داده؛ ذهن برادر قاری به طـُرفة العینی، دوباره قفل می شود و آموخته های پزشکی اش را نیز در این رهگذر، البته به کلی از یاد می برد و پاسخ مطلوب برادر خبرنگار را صادر می فرماید:

ـ قرآن راهگشای همه نسل ها و داروی دردهای جامعه است!.  يك حديث از امام صادق(ع) است كه قرآن هفت بطن دارد و هر بطن آن هفت بطن ديگر دارد...!

برادر خبرنگار که خوف آن دارد که برادر قاری/ دندانپزشک، همینطورتخته گاز عقب عقب برود، ترمز دستی برادر قاری را می کشد:

ـ حضور قرآن چه اندازه در زندگی شما ملموس بوده است؟

قاری/ دندانپزشک در پاسخ می گوید:

ـ من منافع مادی و معنوی خيلی زيادی از قرآن داشتم.

برادر خبرنگار که به نظر می رسد از پاسخ برادر قاری/ دندانپزشک آنجا که گفت از قران منافع مادی هم داشته، چندان هم به قول عوام Happy نیست، قدری شیطنت کرده و می پرسد:

ـ نظرتان درباره كسانی كه از قرآن نان می خورند چيست؟

برادرقاری/ دندانپزشک با آنکه جوانست، لکن به نظر می آید که از بیماری آلزایمر اسلامی رنج می برد و یادش نیست که یک سطر بالاتر چه گفته است، در پاسخ می گوید:

ـ نظر مثبتی نسبت به آنها ندارم!

خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانند که فدوی آدم ناسپاسی نیست و همین جا و با اغتنام فرصت اعتراف می کند که در مرور این گفتگوی حیرت انگیز، به معلوماتش شدیدا ً اضافه شد؛ فدوی همچنین بخیل هم نیست و آن معلومات را که عبارت از آشنائی با واژه گان "ستاره ی قرآنی" و "قرآن درمانی" باشد، در ادامه ی  مطلب، با خوانندگان گرامی ضدانقلاب خود، به رایگان قسمت می کند؛ برادر خبرنگار قدری از حسینیه فاصله می گیرد و نقبی هم به هنر و سینما می زند و برادرقاری/ دندانپزشک  را به زحمت می اندازد:

ـ قصدم مقايسه نيست اما چرا چهره های قرآنی بعد از مدتی محو می شوند برعكس چهره های هنری و سينمايی؟!

ـ در اين زمينه می شود با فوتبال مقايسه كرد ما هميشه ستاره قرآنی تاپ نداريم!...

(فدوی مادر مرده البته، هنوز دارد در زمین مصاحبه، دنبال توپ می گردد!)

برادر خبرنگار هیچ جور ول کن معامله ی برادرقاری/دندانپزشک نیست و می افزاید:

ـ خوب برای ايجاد اين ستاره های قرآنی بايد چه كار كرد؟

برادرقاری برای استخلاس، چاره ای جز توسل به ماجراهای فضائی ندارد فلذا می ریزد توی جوراب و می کوبد به دیوار:

ـ اولين كار ازدياد ستاره های قرآنی است چون وقتی ستاره های قرآنی زياد شدند افراد هم به واسطه آن ستاره به سمت بالا می روند!...

برادر خبرنگار در پرسشی دیگر، گوشه ای از دانش مطالعاتی و علمی برادر قاری/دندانپزشک را به نمایش می گذارد و برادر دندانپزشک که گوئی زمان را گم کرده است، در پاسخ می گوید:

ـ ... آخرين كتابی كه خواندم حالت روحانی آيت الله بهجت(ره)   بود كه كتاب به صورت سؤال و جواب نوشته شده بود و بعد از آن كتاب خاطرات آيت الله ری شهری از رجبعلی خياط را خواندم.  فضای حاكم بر اين كتاب ها را دوست داشتم چون به زند گی امروز نزديك بود....

حسن ختام این گفتگوی شگفت انگیز طرح بحثی علمی از سوی برادر خبرنگار است:

ـ نظرتان درباره بحث قرآن درمانی چيست؟

که برادر دندانپزشک دانشمند ما نیز در پاسخ، البته سنگ تمام می گذارد:

ـ خداوند در سوره اسراء آيه 60 در اين مورد اشاراتی دارند. اين جريان در قرآن هم مطرح شده است به اعتقاد من هيچ مسئله ای نيست كه نتوانيم آن را از قرآن استنباط كنيم منتها متخصص كار آن بايد اينكار را انجام دهد. گاهی اوقات ديده شده كه با تلاوت آياتی از قرآن فردی شفا پيدا كرده اما شخص خواننده آن مهم است كه نفس مسيحايی داشته باشد!....

زیاده عرضی نیست

والله الموفق والمُعین
سیّم دسامبر المعطل سنه ی2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر- فدوی

---------------------------------------------------
* کیهان چاپ دارالخـُرافه سه شنبه 12 مرداد 1389- شماره 19670

*.*.*.*.*

کج فهمی

فدوی علیرغم معاشرت تنگاتنگ با برادران اعلی الله مقامهم اجمعین، هنوز نمی داند و در عین حال همینطور ارّه به ماتحت مانده است که چرا ایشان، این همه اصرار دارند که علیرغم حُرمت موسیقی،  سُرنای اسلامی را از سر گشادش بنوازند!...
باری - اگر منظور و استنادشان به فرمایش آن بزرگوار است که فرمود:

بیت
ازخلاف آمد عادت بطلب کام که من
کسب جمعیت از آن زلف پریشان کردم

باید بدانند که درست است که آن بزرگوار با برادران دستکم 800 سال اختلاف سن دارد، لکن به هنرهای زمان خود، بلکه  از نوع پسامدرن آن حتا!، اشراف کامل داشته و آن پارادُکس شگفت انگیز را در نهایت صحت، سلامت و ظرافت،    و بدون آن که کسی را حبس یا اعدام کند، به شرح فوق به کاربرده است.  فلذا فرمول ظریف و دقیق مذکور را اگر برادران درنیابند، در اجرای آن به ضرس قاطع، به خبط و خطا می افتند و تتمه ی آبروی جمهوری شکوهمند اسلامی ما را، که مع الاسف دیگر تشت اش از بام افتاده و کفگیرش نیز شدیدا ً به ته دیگ خورده، لامحاله به باد خواهند داد؛ نتیجه این که، کسی را که باید بلاتشبیه بیدرنگ به عنوان بیمار روانی خطرناک بستری کنند، به مسند رهبری، ریاست جمهوری، وزارت و یا نمایندگی  مجلس می نشانند، و آن که را که  قراراست به موجب آن فرمول معروف و نیز اجماع جهانی، "به صدر بنشیند و قدر بیند"، روانه ی
حبس و تبعید و محرومیت از حقوق اجتماعی و حرفه ای می فرمایند!..  این معنا رافدوی، از خبر میمنت اثر زیر استنباط  کرد:

ـ جعفر پناهی، کارگردان سرشناس ایرانی از سوی شعبه 26 دادگاه انقلاب، به 6 سال حبس تعزیری، 20 سال محرومیت از فیلمسازی و فیلمنامه نویسی محکوم شد. براساس حکم صادره آقای پناهی، 20 سال حق خروج از ایران و هم چنین حق گفتگو با هیچ رسانه داخلی و خارجی را ندارد /روز.  

در حاشیه، نتیجه ی مکتبی دیگری که از آیه ی فوق مستفاد می شود آنست که برادران گرامی، خیال دارند بزرگواری کرده و دست کم تا بیست سال دیگر هم بمانند!..
با عرض تبریک و تسلیت به ملت یک لاقبای ایران و نیز حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا، که اقامت ایشان نیز در چاه  کذائی، 20 سال دیگر تمدید شد.!

21 دسامبر

*.*.*.*.*

اینه اونی که تعریفشو می کردی؟!

*.*.*.*.*

نوعی تذکر

فدوی نه این که نداند تذکر چیست و چه انواعی دارد، لکن گاه به انواعی از آن که توسط  برادران کثرالله امثالهم مصرف می شوند، بر می خورد که اورا به قول عوام  Confuse می کند. این نوع جدید  تذکر، "تذکرعاشورائی"  نام دارد که دو فقره از آن، از دو تن از نمایندگان محترم حکومت در مجلس، در فاصله ی بین دو قیلوله، صادر شده است. باری فدوی نخست پنداشت که بلاتشبیه، دارد خبر یکی از رسانه های خاج پرستان را می خواند که در آن، تذکر نمایندگان ملت، اگر رئیس جمهور را به زیر و ذلت نکشد، دست کم لرزه براندام مسؤلین ذیربط می اندازد؛ لکن به خود که آمد، دریافت که خیر، گربه است و فدوی گویا  در خواب، پنبه دانه دیده است! و این دو فقره نماینده که زنجیر پاره کرده  و زبان به اعتراض  گشوده اند، هیچ منظوری نداشته اند، ملاحظه کنید:

ـ سیدجلال یحیی ‎زاده نماینده تفت و میبُد در تذکری به وزیر کشور خواستار جلوگیری از اعمال غیرمناسب در عزاداری حضرت سیدالشهدا‌(ع) توسط تعداد معدودی ناآگاه شد!

دل به تذکر دوم که متعلق به مصطفی(ص) مطورزاده است نبندید که چیزی از تذکر نخست کم ندارد!:

ـ مصطفی مطورزاده نماینده خرمشهر نیز به وزیر کشور تذکر داده و خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای اعزام زائران عاشورا و اربعین حسینی از مرز شلمچه شد.

ناقل این ویروس، سایت وابسته ی تابناک است(دو تذکر عاشورائی) به نقل از خبر آنلاین..

زیاده جسارت است.
8 دسامبر

*.*.*.*.*

 

مثال

فدوی یک مثال ملموس و به روز شده، برای زبانزد معروف:  "آن چنان را آن چنان تر کرده است" در سایتی برادرانه دید، که عینا ً به نظر خوانندگان محترم ضدانقلاب می رساند:

حجت السلام والمسلمین روحانی امام جمعه شهرستان بابل با اشاره به برخی از حاشیه های مراسم عزاداری در ماه محرم، گفت: خوشبختانه مراسم عزاداری سالار شهیدان امام حسین علیه السلام امسال بهتر و با شکوهتراز سال های قبل برگزار گردید اما متاسفانه مشاهده می گردید درحاشیه این مراسمات! تعداد کثیری از افراد که با زنندگی و زشت ترین حالات ظاهری در انظار مردم و محافل عزاداری حاضر شدند، که عزاداران حسینی را عزادارتر می کردند!
18 دسامبر

*.*.*.*.*

 

 پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

¤ تعداد 6 خانوار شهيد داده هستيم كه در روستای فهكی واقع در استان كهگيلويه و بويراحمد سكونت داريم و از جهت آب آشاميدنی و جاده مناسب با مشكل روبرو هستيم. متاسفانه هيچكدام از مسئولين محلی برای عمران و آبادانی روستا كاری انجام نداده اند. چشم انتظاريم كه از مركز مسئول اقدامی صورت بگيرد.
ـ مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض رسید، ضمن سلام و تحیات فرمودند که حد نصاب شهید برای دریافت آب آشامیدنی در آن روستا، 11 شهید است؛ فلذا 5 شهید دیگر که مرحمت کنید، بی حساب می شویم، برادر روستائی!

 ¤ از آن جا كه اين مملكت اسلامی است و به قول امام خمينی(ره) متعلق به امام زمان(عج) است دشمنان كور خوانده اند اگر فكر می كنند با به شهادت رساندن چند دانشمند می توانند مانع پيشرفت كشورمان در ساختن آينده ای روشن برای ملت ايران و ديگر جوامع شوند.
اصغر ضيايی- كردستان
ـ دقیقاً برادر ضیائی دقیقاً؛ حیرت فدوی حتا بیش از اینهاست و آن این که چرا امام زمان(عج) مملکت خود را رها کرده و هیچ به قول عوام  take care
نمی کند!
 

¤ آيا پس از استفاده نام مجعول خليج عربی در بازی های آسيايی و مشاهده آن توسط ميليون ها بيننده با يك عذرخواهی دولت چين مشكل حل شده و تاثير منفی آن در اذهان مردم دنيا پاك می شود؟ اميدوارم با اقدامات حساب شده مديران نظام ريشه های اين اقدامات كه با هدايت صهيونيست ها انجام می شود خشكيده شود.
ـ ای بابا کوتاه بیائید برادر شهروند. بر اساس نص صریح نور چشم مقام معظم رهبری برادر سید حسن(ع)  نصرا...  چیزی به نام فارس و تمدن ایرانی وجود ندارد زیرا حضرت امام(ل) و اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) عربند؛ شما این وسط چه کاره اید؟

¤ صدا و سيما در جهت گسترش فرهنگ حجاب برتر و ملی در اخبار سراسری ساعت 21 كه مهمترين بخش خبری است از خانم های چادری هم استفاده كند.
كوثری
ـ فکر خوبیست، فدوی هم موافق است چرا که در اینحالت نه صدا مطرح است و نه قیافه، برادر کوثری!

 ¤ چند وقت پيش دزدی چند ميليون تومانی در خيابان پيروزی محدوده چهارراه كوكاكولا اتفاق افتاد. در بررسی ها به دست آمد كه خاموشی بعضی از معابر در اين دزدی ها بی تأثير نبوده است.
- والله تا آنجا که فدوی می داند، ذغال خوب هم بی تأثیر نبوده است،  برادر شهروند!


¤ به وضعيت ناهنجار داخل قطارهای مترو تهران مثل گدايی، دستفروشی، آوازخوانی و... با تشكيل ستاد ويژه رسيدگی شود.
 ـ عادت کرده اید،  برادر شهروند؟  آخر نمی شود که به خاطر هر چیزی که وزارتخانه یا ستاد تأسیس کرد برادر شهروند؛ اینهائی را هم که نام بردید از مظاهر بارز شکوفائی اقتصادی در جامعه ی شکوهمند اسلامی ماست که باید به آن افتخار هم بکنید، برادر شهروند؛ دیگر چه می خواهید؟

 ¤ خودرو پژو 405  خود را كه از شركت ايران خودرو تحويل گرفتم پس از چند روز باطری آن خراب شد. برای تعويض آن به نمايندگی شهرستان اروميه مراجعه كردم  گفتند موجود نمی باشد و پيشنهاد دادند به جای سردرگمی و بلاتكليفی  باطری را با هزينه شخصی تهيه بكنم و قيد گارانتی را بزنم!
- مشکل شما را فدوی با عرض پوزش، درنیافت که روی آن اقدامی بکند. خـُب به قول آن بزرگوار، در خانه اگر کس است، یک حرف بس است، برادر مصرف کننده!

¤ هر شب در زيرنويس تلويزيون آگهی خدمات رايگان شركت ايران خودرو (تنظيم موتور)  تبليغ می شود ولی وقتی به نمايندگی های مربوطه مراجعه می كنيم اظهار بی اطلاعی می كنند و می گويند دستوری به آنان ابلاغ نشده است. از اين ناراحت هستم كه توسط بعضی از مسئولين اين شركت سركار گذاشته شده ايم و هيچ دستگاهی هم با آنان برخورد نمی كند.
بيگدلی
ـ ناشُکری تا کی برادر بیگدلی؟ آیا کار بدی کرده اند که در این بحران بیکاری، شما را سرکار گذاشته اند؟

 ¤ در سالی كه به نام سال كار مضاعف و همت مضاعف نامگذاری شده چرا بايد در برگزاری جلسات مجلس بی نظمی حاكم باشد و نمايندگان در تعطيلات پی در پی به سر ببرند.
محمودی
ـ از شما دیگر بعید است برادر محمودی که از سر سپردگان ارجمند حکومت شکوهمند اسلامی هستید. این چه فرمایشی است نمایندگان محترم حکومت در مجلس، به باور فدوی تا کنون کوچکترین خطائی نکرده اند. اوامر مقام  معظم رهبری دام الذله را نیز نصب العین قرار داده و طاق البنعل بالنعل اجرا و چلوکباب، به چلوکباب  مضاعف،  تبدیل شده است بی سببی نیست که برادران حاضردر مجلس اغلب خواب هستند!

¤ قيمت لبنيات 45 درصد افزايش پيدا كرده، آن وقت می‌گويند 6 درصد حقوق كارمندان اضافه شود. آيا اين انصاف و عدالت است؟
- بله!

¤ دولت در اولين سفر خود به استان قم قول مساعد حل آب شرب قم را دادند ولی با گذشت سه سال اين مشكل هم چنان باقی است و در برخی مناطق مثل پرديسان شوری آب به حدّی رسيده كه لوازم آبی مثل كولر و شيرآلات به سرعت جرم می گيرند و برای آشاميدن نيز نامناسب است.
ـ فدوی از فرمایش شما حیرت می کند، برادر شهروند. مسؤلین محترم، اعلی الله مقامهم اجمعین، در این باب بارها صحبت کرده و ارائه ی طریق فرموده اند، حال اگر گوش شما سنگین است، به ایشان چه مربوط است؟ راهکار مؤثر مسؤلین را فدوی برای آخرین بار تکرار می کند. بفرموده، در آن مکان مقدس، خیار شور بکارید، برادر شهروند، کلی هم کاسب می شوید!.. شیرینی فدوی فراموش نشود!

 ¤ چرا شهرداری اصفهان اصرار دارد ميدانی را كه مردم به نام امام خمينی(ره) می شناسند در همه جا و در تابلوها و نقشه ها ميدان نقش جهان معرفی كند.
- مسؤلین گـُه خودشان را خورده اند، شما کار خودتان را بکنید، گذشت آن روزی که اصفهان نصف جهان بود، امروز اصفهان نصف قبرستان بقیع هم نیست، برادر شهروند!

¤ از آن روزنامه وزين تقاضا می كنم كه گزارشی درباره زورگيران و اعمال غيرانسانی اراذل و اوباش در تهران و ديگر شهرهای كشور چاپ كنيد و از مسئولان بخواهيد كه نسبت به اين بحران بزرگ چاره انديشی كنند .
يك شهروند
ـ والله برادرشهروند به قول سیدقاسم(مش قاسم سابق ـ م) تا اعدام آ آ آ آ آ  زورگیران و اوباش و ارازل، به گرد پای مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین هم، نمی رسند! .

¤ سريال «همچون سرو» دفاع مقدس و فداكاری رزمندگان را به سُخره گرفته است گويی سازندگان اين فيلم اصلا جنگ را نديده اند. ای كاش فيلم های دفاع مقدس توسط ستاد كل نيروهای مسلح يا با نظارت آنها توليد شود.
ـ فکر خوبیست برادر شهروند در این صورت بهتر است که اهل فیلم نیز بروند مشق تیراندازی  و رژه  بویژه از مقابل اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای که ثوابش هم بیشتر است.

¤ فيلم ها وسريال های تلويزيون زمانی مفيد واقع می شوند كه در راستای تعاليم اسلامی قرار داشته باشند و لازم است كه فيلمسازان از وارد كردن سلايق و نفسانيات خود به فيلم پرهيز كنند.
سليمان بلغار
ـ آفرین برادر بلغار، آفرین!.  فدوی فیلمسازان مورد اشاره ی شما را که تازه چندین بار از قیف شورای نگهبان و سایر سازمان های مشابه گذشته اند، به خانه فرستاد. از این لحظه به بعد،  ریش و قیچی دست شماست. فدوی  می داند که شما با ریش کاری ندارید؛ لکن اختیار قیچی را همه جوره دارید. به سربازان
امام زمان(عج)
در زندان ها هم سپردیم که هر کس را هم شما روانه کردی، شدیدا ً پذیرائی کنند.   و من الله التوفیق

 ¤ پيروزی های پی درپی كشورمان در بازی های آسيايی گوانگجو را به همه مردم كشورمان به خصوص بانوان ايرانی حاضر در اين رقابت ها تبريك می گويم. اين شيرزنان كه با حفظ حجاب اسلامی به عنوان نمادی مترقی و انسانی بر سكوی پيروزی می ايستند، پرچم های افتخار كشورمان محسوب شده و بهترين سفيران برای صدور ارزش های انقلاب اسلامی هستند. جا دارد سرمايه گذاری برای موفقيت چنين بانوانی افزايش يابد.
يك هموطن
ـ مراحم شما در مجالی به خواهران مربوطه ابلاغ شد. ضمن تشکر گفتند چاره ی دیگری نداشتند، برادر شهروند!

¤ در تعطيلات عيد مبارك قربان وقتی به سمت شمال رفتيم و به مغازه ها و فروشگاه های شهر كوچك  ايزدشهر سری زديم گويا اين فروشگاه ها برای افراد خاصی پيش بينی شده است و ما را كه با چادر بوديم با تعجب نگاه می كردند واقعا وضع حجاب بسيار زننده و موسيقی هايی هم كه پخش می شد اغلب غيرشرعی بود وقتی به چند نفر نيروی انتظامی كه در حال گذر بودند تذكر داده شد با بی اعتنايی از كنار مسئله  گذشتند. از نيروی انتظامی و ديگر متوليان فرهنگی به جِد تقاضای رسيدگی داريم.
خانم معراجی از قم
ـ فدوی به موجب فرمایش شما اساس را براین می گذارد که غیر از دعای کمیل و جوشن کبیر و از این قبیل، مابقی موسیقی ها غیر شرعی ست. ضمناً مقرر شد که کسانی را که به شما با تعجب نگاه می کنند، در حدِّ مرگ شکنجه و در صوت لزوم به موجب فتاوی حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم، وحشیانه مورد تجاوز جنسی قرار دهند، تا مطلب دستگیرشان شود؛ فرمایش دیگری اگر بود، فدوی را پیش از معراج خبر کنید، خواهر معراجی!

¤ ما جمعی از طلاب جامعه الزهرا  قم تكرار ترور منافقانه دانشمندان هسته ای دانشگاه شهيد بهشتی را محكوم می كنيم و هم چنين شهادت جناب آقای دكتر شهرياری را به ساحت مقدس امام زمان(عج) و مقام عظمای ولايت و دانشجويان ايشان تبريك و تسليت عرض می كنيم.
يك خانم طلبه
ـ ممنون خواهر طلبه، ممنون. فدوی نیز با اغتنام فرصت شهادت شما را که انشاء الله تعالی به زودی نصیبتان شود، پیشاپیش به ساحت مقدس امام زمان(عج) و مقام عظمای ولايت و سایر حضرات آیات و حجج اسلام
به ترتیب ریش، تبریک می گوید!... و من الله التوفیق

*.*.*.*.*

تا درودی دیگر، بدرود
حمیدرضا رحیمی

*.*.*

Dec. 20th. 2010

با شادباش و گرامیداشت شب یلدا

*.*.*

بازاریابی

فدوی از ایام جوانی و البته پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی، از میوه فروشانی که در کنار خیابان یا پیاده رو بساط می کردند، چنین جمله هائی که برخی اجزای آن به هم مربوط نبود را، هنوز به یاد می آورد!..  فروشنده با هیجان و در حالی که دستانش را به هم می زد، با آهنگی خاص می گفت:

ما کشور ایران به دشمن نمی دهیم،
گـُندَه پُرتقال
مالِ شهسوار!

این نارسائی، البته پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، الحمد لله والمنة، به کلی بر طرف شد. به عنوان مستوره، ملاحظه کنید:

شال عزاداری
ویژه آقایان شیک پوش
شال زیبا و منحصر به فرد برای عزاداران واقعی
تقدیم به عاشقان سیدالشهدا

کل یوم عاشورا...    کل ارض کربلا
به سینه هر که تمنای کربلا دارد
همیشه در دل خود روضه ای به پا دارد

کسی که عشق تو دارد دگر چه کم دارد
بدون عشق تو عالم کجا بها دارد *

---------------------------------------------
* متن متعلق به خود تبلیغ است و به جان عزیزیتان که کار فدوی نیست!

*.*.*

*.*.*.*.*

خبر مرتبط

فدوی برای جوری جنس، نقبی هم به هنر مدرن اسلامی می زند. برادر همت کمیلی که کراوات اسلامی را با الهام از ذوالفقارعلی(ع) تولید ودر ایران اسلامی به ثبت رسانده بود، به مجاهدت های سهمگین خود به منظور آشتی دادن تمدن غربی و اسلامی هم چنان ادامه داده و دومین  آسِِ  خود را در این ارتباط، شدیداً به زمین زده است. این مخترع نستوه لکن این بار قدری کوتاه آمده و کراوات اسلامی را به شکل  قلمی که دارد "نون والقلم" را می نویسد، تولید و در "اداره ی مالکیت صنعتی ایران" به عنوان "طرح صنعتی"!  به ثبت رسانده است. این مخترع البته هم چون همتایان خاج پرست خود آماج حملات مخالفین بوده که دو فقره ی آن از جراید شریفه ی دارالخـُرافه نقل می شود؛ فدوی بی تقصیر است:

(23 آذر 1389): مگه ما کمبود شخصيت داريم که بايد بگرديم دنبال کروات درضمن اصل کروات مال غربی هاست مثل اين است که بگوييم مشروبِ اسلامی!
(22 آذر 1389): مرگ بر منافق بی حياء!

 

 

شرکت سهامی

عرصه ی شکوفائی اقتصاد جمهوری شکوهمند اسلامی ما، از بسکه گسترده، متنوع، موفق و پُربار و جذاب شده است که زمینه را افزون بر سرمایه گذاران زمینی، برای مشارکت سرمایه گذاران آسمانی در هیأت شرکت سهامی عام(عوام - م) با مسؤلیت نامحدود نیز، روز به روز بیشتر کرده است.
باری - خبرهائی که فدوی اینروزها همینطور ازمنابع البته موثق گوناگون دریافت می دارد، حاکی است که اولیاءِ الله و خود الله جلّ جلاله حتا، تمایل خود را برای سرمایه گذاری در ایران اسلامی، توسط نمایندگان خود بر روی زمین، به کرات  اعلام داشته اند. این تمایل را نخست فدوی، با حروفی بسیار مقوی درصفحه ی اول یکی از جراید شریفه ی دارالخـُرافه دید که در آن، قاصم الجبارین با تأمین بودجه ی پروژه های روی هوا مانده ی وزارت راه، به استدعای وزیرمؤمن آن وزارتخانه، موافقت فرموده است ملاحظه کنید:

ادامه ی پژوهش های فدوی در این راستا نشان می دهد که گویا معامله ی فوق حسابی سود آور بوده چندان که آوازه ی آن به ته چاه کذائی نیز رسیده و نظر حضرت بقیة الله الاعظم امام غایب ارواحنا فداه برای سرمایه گذاری/اعطای وام به یکی از نمایندگان خود که هرگز بی هاله ی نور حرکت نمی کند، جلب شده است. وی در مصاحبه با مجسمه ای به نام خبرنگار پرده از این راز برداشت:

این پولی که ریختیم به حساب مردم، پولی ویژه است. این مملکت، مملکت امام زمانه. همه چی متعلق به امام زمانه بیت الماله این پول پولِ امام زمانه پول با برکته زمینه رشد جامعه است پول حلال و پاکه با پول دیگه قاطی نشه که خراب بشه!

خوانندگان گرامی ضد انقلابی که می پندارند عبارت طنزآمیز فوق ساخته و پرداخته ی فدوی گردن شکسته است، به گزارش تصویری زیر نگاه کنند:

ملاحظه کردید ؟
در پایان یادآور می شود که شرکت اولیاءالله در بیزینس های نماینگان زمینی خود مسبوق به سوابقی ست که نمونه ی آنرا پیش از این بویژه در صنعت بیمه دیده ایم "بیمه ی ابوالفضل(ع)"

والله الموفق والمُعین

*.*.*.*

 

صدور محصولات انقلاب

تصور فدوی تاکنون بر این بود که حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم، در ارتباط با به قول عوام Package حضرت امام(ل) که عبارت بود از
صدور بُنجل انقلاب، قضیه فقط به صدور به اصطلاح ایدئولوژی ختم می شود
لکن با دریافت گزارش مصوّر و مستند ی که لحظاتی پیش واصل شد دریافت
که حکومت شکوهمند اسلامی ما، حقوق بشر اسلامی که برادر محمد(ص) جواد (ع)
لاریجانی سخنگوی آنست، پاسدار و بسیجی هم با لباس مُـبّدل!، صادر می کند!
این برادران، از قضا آلمانی شان، که فدوی هم به آن تکلم می کند، بد نیست!
ملاحظه کنید:

اینجا کلیک کنید

*.*.*.*

 م.لبخند

 

شباهت

چقدر حرکات، سکنات و فرمایشات اعلیحضرت الاعظما سیدعلی(ع) خامنه ای دام الذله فدوی را به یاد حضرت امام(ل) می اندازد؛ فی المثل، آنگاه که حضرت اش در آن ایام مُهملی می فرمود مانند  "جنگ چیز خوبی ست"،  به فاصله ی اندکی، جراید شریفه ی دارالخـُرافه در سیاه کردن صفحات خود، گوی سبقت از یکد یگر می ربودند وآنقدر آن مُهمل مقدس را تکرار و تبیین می کردند که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، سرانجام می پذیرفتند که به قول آن بزرگوار:  "قضای آسمانست این و دیگرگون نخواهد شد"!
فدوی البته بنا نداشت که با یادآوری "دوران طلائی حضرت امام(ل)"،  لرزه بر اندام خوانندگان محترم ضد انقلاب خود بیاندازد!..  ببخشید...
باری - حالا حکایت مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی ست که گویا حوصله اش در بیت مبارک بد جوری سر رفته و هر یکی دو ماه یکبار خوابنما شده چند کلمه را به هم بافته و خوراک مبسوطی برای جراید تحت فرمان فراهم می کند که چند ماهی در معیت مؤمنین به نشخوار فرمایشات خردمندانه ی ایشان مفتخر، و به الطاف پیامبر گونه ی حضرتش مُستظهر باشند. آیه ی جدید مقام معظم رهبری که اخیراً نازل شده، "الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی" است که بزرگترین تیتر کیهان چاپ دارالخـُرافه ی امروز است که محتوای این فرمایش تازه قرار است توسط علما تدوین بشود!..
به گزارش جریده ی شریفه ی مذکوره:

بی سابقه ترين حركت راهبردی كشور الگوی پيشرفت اسلامی - ايرانی تدوين می شود!

در نخستين نشست «انديشه های راهبردی» در جمهوری اسلامی ايران، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ده ها نفر از انديشمندان، استادان صاحبنظران دانشگاهی و حوزوی، چهارشنبه شب، به هم انديشی و بررسی «مبانی، ويژگی ها و ابعاد الگوی اسلامی - ايرانی پيشرفت» پرداختند.
به گزارش پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در ابتدای اين نشست كه بيش از 4 ساعت به طول انجاميد، 14 نفر از متفكران و صاحب نظران حدود 3 ساعت و نيم، ضمن تضارب آرا، ديدگاه های متنوع و مختلف خود را در زمينه الگوی اسلامی - ايرانی پيشرفت بيان كردند.
*

" تو خود حدیث مفصل بخوان از این "مهمل"!
--------------------------------------------
* کیهان چاپ دارالخـُرافه شنبه 13 آذر 1389- شماره 19806

*.*.*

911  اسلامی!

برادران ساکن در بلاد وهابی گاه، ازغفلت فدوی سوء استفاده کرده و گوی سبقت را از برادران خود در ایران سابق می ربایند. فدوی در خبرها دید که "پیک های موتوری "یونیفورم پوش در عربستان به عزاداران حسینی آب، شربت، غذا، پوستر و پرچم سیاه می رسانند و سیاه کردن در و دیوار شهر از شعار و برخی خدمات دیگر نیز در حیطه ی مسؤلیت های برادران مذکور است...  ومن الله توفیق.

*.*.*

 

دسیسه

فدوی علیرغم  تأمل و تعمق فراوان، هنوز نمی داند که چرا مؤمنین کثرالله امثالهم، سر راهشان به عتبات عالیات(ع- س- ص ـ عج) ناگهان سر از سویس- سوئد -هلند - آلمان - فرانسه  و سایر بلادِ کفر و زندقه که معصیت  شدیداً از سر و کولشان می بارد در آورده و موجبات نگرانی فدوی را فراهم می کنند!..   گفتن ندارد که مقامات خاج پرست بلادِ مذکور در این رابطه کاملا مستأصل شده، به لطائف الحیل متوسل گردیده و لامحاله از هیچ تلاشی برای نگهداشتن مؤمنین در بلاد خود  فرو گذار نکرده و نمی کنند.
جدید ترین ترفند خاج پرستان در این ارتباط را، که موجب شد سر همه جای فدوی اسفناج سبز شود!، سایتی برادرانه و البته مقدس، به شرح زیر کشف کرده است:

پایگاه خبری مفکره الاسلام نوشت:  حزب راست متعصب دانمارک طرح شوم جدیدی را برای مقابله با افزایش مهاجرت مسلمانان این کشور مطرح کرده است که در پی آن مسلمانانی که قصد ماندن در این کشور را دارند را مجبور به نگاه کردن به زنان عریان می کنند تا ثابت شود که آنها با فرهنگ غربی مشکلی ندارند ! ....
طراح این قانون مبتذل بیان کرد: علاوه بر اجبار مسلمانان مهاجر به نگاه کردن به زنان عریان، آنها باید قبل از قبول درخواست مهاجرتشان، فیلمی را نیز با موضوع هم جنس بازی مشاهده نمایند !
*
--------------------------------------------------------
*شیعه به نقل از بی باک

*.*.*

 

در گردهمایی سراسری ائمه جمعه، فرمانداران، بخش‌داران و شهرداران

احمدی‌نژاد: نباید در کشورمان فقیری پیدا شود!

فدوی مراتب پوزش برادر مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته را به قول عوام forward و اضافه می کند که برادر احمدی نژاد، پس از فراغت از مدیریت جهان، ترتیب فقره ی زیر را که از قلم افتاده
به عون الله خواهد داد.

*.*.*

 

حرفا میزنه قیصر!...

فدوی چنانچه از شما بیشتر مسلمان نباشد، هیچ کمتر از شما مسلمان نیست! اگر شما خوانندگان گرامی ضد انقلاب به معجزات دین حنیف و پیامبر(ص) گرامی آن، حتا در صدر اسلام عزیز نیز معتقد نیستید، فدوی افزون بر آن، به معجزات کنونی  اِسلام  عزیز نیز شدیداً باور دارد...
(لطفاً فحش ندهید که عمامه مان توی هم می رود!).

باری - فدوی در مرور جراید شریفه ی دارالخـُرافه، به یکی از این معجزات برخورد که برای تنبّه شما خوانندگان محترم ضد انقلاب عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل نقل و در حاشیه سوگند می خورد و اگر باورتان نمی شود، جان مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی را نیز ضمیمه می کند که عنوان و مضمون  خبر طنز و ساخته و پرداخته ی فدوی نیست و عینا ً از جراید شریفه ی دارالخـُرافه نقل می شود. *

تیتر خبر چنین است:  "دانشجویان مسیحی در عزاداری حسینی"!   و البته هیچ تردید نکنید که دانشجویان خاج پرست شدیدا ً  "تحت تأثیر مظلومیت های اهل بیت(ع) قرار گرفتند."!..

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغزِ سر!

زیاده عرضی نیست
------------------------------------
* فردا به نقل از ابنا

عزاداری در میشیگان

*.*.*

تا درودی دیگر ،بدرود
حمیدرضا رحیمی

*.*.*

Dec. 12th.2010

برادر رفیق دوست

 

این آدم، کشتنی است!

فدوی گاه و بیگاه اینجا و آنجا، گفته یا نوشته است که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، بحمد الله تعالی نه تنها هیچ چیز و هیچ کس سر جای خودش نیست، بلکه واژگان و مفاهیم نیز، در غیر معنای مألوف و شناخته شده ی خود به کار
می روند تا این کلکسیون تماشائی را، بعون الله تکمیل کرده باشند!..
در توضیح  بیشتر مطلب عرض می کند که در حالت معقول  و متعادل،  برای
فی المثل اشتغال به کاری، بیگمان گواهی "عدم سوء پیشینه" لازم است؛ به نظر شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، اینطور نیست؟..   
بسیارخوب؛ لکن به موجب آنچه که پیشتر گفته آمد، در جمهوری شکوهمند اسلامی ما دقیقا ً برعکس است؛  یعنی، شما برای احراز کار و مقامی، حتما ً باید "سوء پیشینه" داشته باشید!.. مدرک اگر می خواهید، آنقدر زیاد و دم دست است که ذکر سیاهه ای از آنها حتا، مثنوی هفتاد ضربه شلاق می شود!  فلذا فدوی نیازی به توضیح بیشتر در این راستا نمی بیند لکن اگر هم چنان اصرار دارید، عرض می کند که کافی ست به سوابق مقامات و مسؤلین محترم "نظام" از صدر تا ذیل اعلی الله مقامهم اجمعین نگاه کنید تا با انبوهی "سوء پیشینه " رو به رو شده و به عرض فدوی برسید؛ و به قول آن زبانزد مشهور که فدوی آن را به قول عوام  Update می کند:

هرکه سوء پیشینه اش  بیش، مقام، منزلت و درآمدش بیشتر!

پیش از آن اما، برای نمونه فی المثل به همین واژه ی "نظام"  که حضرات در اشاره به حکومت خود دائم از آن استفاده می کنند، نگاه کنید.  در اکثر فرهنگ های لغتی که فدوی در اختیار دارد، معنای مشابهی دارند از جمله:

- آراستن- سامان دادن - به رشته کشیدن مروارید  واژه نامه ی نوین ص1240
- نظم دادن - آراستن -آراستگی - به رشته کشیدن مروارید ..عمید ج 2 ص 1909
- آراستن - نظم دادن - مرتب کردن - به رشته کشیدن گوهرها  معین ج 4 ص 4748
- مجموعه ی قوانین، قواعد، سنن و نوامیسی که قوام و انتظام چیزی بر آنها نهاده شده است - نظم - ترتیب       فرهنگ بزرگ سخن ج 8 ص 7853

حالا شما خواننده ی گرامی ضد انقلاب به فدوی بفرمائید که کدام یک از وصله های ناجور بالا به جمهوری شکوهمند اسلامی ما می چسبد!؟  فدوی شدیدا ً دست و دلباز است و به خواننده عزیز و ضد انقلاب خوشبختی که ربطی هر چند آبکی بین این گودرز و شقایق پیدا کند، یک فقره بلیط یکطرفه! به محدوده ی جغرافیائی ولایت مطلقه ی فقیه(مسیربلاد کفر، تهران - بهشت زهرا - م) به عنوان  جایزه  تقدیم می کند؛ لکن دوستیمان سرجاش،  بزغاله ی برادر احمدی نژاد یکی صد صنار!
منظور فدوی اینست که تنظیم نامه های کذائی، ارائه ی اقاریر لازم و مصاحبه های تلویزیونی، دیگر پای خودتان!....
ممکن است که شما خوانندگان فرهیخته ی ضد انقلاب، به قول اهل علم! و  طلبه گان به فدوی ایراد کنید که در میان آن همه معانی که فوقاً ردیف شد، بالاخره  یکی به حضرات می خورد؛  باشد!،  فدوی آدم چندان سختگیری نیست، لکن در پاسخ به این اشکال عرض می کند که خوراندن یکی از معانی فوق به برادران
قدری کار می برد و دستکم مستلزم اندکی ویرایش یا به قول خاج پرستان، "ادیت"  در معانی اصلی است.  فدوی، البته بخیل نیست و در امتثال اوامر شما، تمامی تلاش خود را به شرح زیر به کار می بندد:

واژگان: آراستن- سامان دادن / نظم دادن - مرتب کردن را که بهتر است کلا ً فراموش کنید که با هیچ چسب و سریشی، حتا از نوع اسلامی آن، هیچ جور به حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم نمی چسبد؛ لهذا می ماند معنای "به رشته کشیدن گوهرها / به رشته کشیدن مروارید  که آن را هم فدوی به خاطر شما خواننده ی محترم ضد انقلاب، به منظور این که قدری به احوالات برادران نزدیک تر شود، و البته،  به شرط  آن که بین خودمان باشد، به شرح  زیر  ویرایش یا  "ادیت" می کند:
به رشته کشیدن گوهر ها / به رشته کشیدن مروارید = به زنجیر کشیدن گوهرها / مروارید!

 باری -  فدوی دلش نمی آید که در پایان این مقال، شما خواننده ی ارجمند ضدانقلاب را، دست خالی به زندان بفرستد!؛  فلذا یک فقره سوء پیشینه ی مبسوط چند تن از مقامات محترم "نظام" را در پی آورده لکن دوباره در حاشیه متذکر می شود که "سوء پیشینه" در اینجا به لسان آخوندی یعنی:  حُسن سابقه!...

ماجرای کشتن یک ساواکی توسط محسن رفیقدوست*  


شاید یکی از شب هایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می آید. البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد غروبی داشتم می رفتم توی خیابان صاحب جم، هوا تازه تاریک شده بود. دیدم این ساواکی دارد از بالا می آید طرف پایین. معلوم هم هست که مست است. خلاصه دنبال او رفتیم و خانه اش را توی آن خیابان، که معروف بود به چهارراه سوسکی یاد گرفتیم. یکی دوبار دیگر من او را دیدم بعد دیگر اصلا تصمیم گرفتم که یک بلایی سر این بیاورم.
البته خیلی هم نامنظم می آمد. معمولا شب ها ساعت 30/9-10 می آمد می رفت خانه اش. یک جلسه رفته بودم مشهد خدمت حضرت آیت الله العظمی میلانی. داستان را به صورت کلی برای ایشان[گفتم]  که یک همچین شخصی این جوری کرده و اگر که مثلا این دست حاکم اسلام بیفتد، با این چکار می کنند؟ ایشان فرمودند:
 این جور اشخاص مهدورالدم هستند، اینها ظلمه هستند، اینها عمله ظلم هستند.

بعد از چند وقت موضوع را به صورت بازتری خدمت مرحوم آیت ا... مطهری عرض کردم. بعد به طریق دیگری این جریان را خدمت حضرت آیت ا... مهدوی کنی ـ که الحمدالله در قید حیات هستند و خدا ایشان را طول عمر بدهد ـ عرض کردم. از حرف های هر سه تای اینها دریافتم که این آدم، کشتنی است. توی یک جلسه ای موضوع را به مرحوم اندرزگو گفتم؛ اندرزگو گفت:
همه اینها کشتنی هستند، اما کاری نکنید که مثلا به خاطر این گیر بیفتی چون ما اگر قرار باشد که گیر بیفتیم، بگذار برای کارهای بالاتر گیر بیفتیم که ان شاء ا... خدا قبول کند.

یک شبی که به شدت باران می آمد، شاید یکی از شب هایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می آید. البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد. بالاخره او، از ماشین پیاده شد، می خواست برود خانه اش. من مخفی شده بودم و با چماق زدم توی سر این، او افتاد و یک هفت هشت تا چماق دیگر هم زدم توی سر و کله این و هلش دادم افتاد توی جوی آب و رفتم.

فردای آن روز شایع شد که یک جنازه ای توی میدان شوش توی آبها پیدا شده و ان شاء ا... خدا قبول کند.!**

زیاده عرضی نیست ...

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور
4 دسامبرالمشبک سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی
------------------------
محسن رفیقدوست - وزیر سپاه (از هنگام تاسیس وزارت سپاه در سال ۱۳۶۲) در دولت اول و دوم میرحسین موسوی و رییس بنیاد مستضعفان و جانبازان و...
* خاطرات محسن رفیق دوست از 15 خرداد 1342 - به نقل از پارسینه /
** فدوی نمی داندلازمست متذکر شود که این مختصر را در توجیه یا حمایت از ساواک
یا سازمان های مشابه ننوشته و منظور دیگری دارد؟ ..

 

کاتولیک تر از پاپ

اینطور که مؤمنین و مؤمنات پیش می روند، بزودی نوشتن کار شاق طنز ازعهده ی فدوی ساقط می شود. زیرا برادران و خواهران  طنز مربوطه را خود در جراید شریفه ی دارالخـُرافه خلق و فدوی فقط زحمت تیترش را می کشد!؛ ملاحظه کنید:

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت :
زن خواننده تیتراژ پایانی مجموعه تلویزیونی مختارنامه با بیان این که پخش صدای زن، حرام است،  گفت: از پخش بدون اجازه صدایم از تلویزیون شوکه شدم و از صدا و سیما به دستگاه قضایی شکایت خواهم کرد!

می بینید که خود ِ جنس است! و فدوی لازم نیست چیزی به آن اضافه کند و به قول معروف:

 
حد همین است سخندانی و زیبائی را!

*.*.*

بدون شرح

*.*.*

 

تلافی!

فدوی تیتر فوق را برای خبر زیر که کاملاً واقعی ست، برگزید.
تا نظر شما چه باشد.

در فتنه سال گذشته، مسئله نظام و ولايت فقيه نبود بلكه شخص ولی فقيه بود، بنابراين بايد در مراسم امسال تمثال بزرگ مقام معظم رهبری در جلوی هر
هيئت نصب شود.!

این فرمایش از حجت‌الاسلام والمسلمين محمد(ص)علی(ع) فاطميان بود.

 

بی احتیاطی

فدوی در ارتباط با قهر طبیعت و خسارات ناشی از آن، بویژه در ارتباط با ساختار غیر اصولی و لرزان بلاد وطن سابق، مبالغ هنگفتی نگران بود که برادران با انتشار خبر میمنت اثری،  خیال او را به کلی راحت کردند؛ فدوی بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز به قول عوام
for free لذتش را ببرند، نوش جان:

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور خبر داد امضای تفاهم نامه با حوزه علمیه برای کاهش بلایای طبیعی 19 آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۵

حسین باقری صبح روز گذشته در حاشیه نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور که در وزارت کشور برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت:
از حوزه علمیه برای به کارگیری نقش معنویت در کاهش بلایای طبیعی استفاده خواهیم کرد و در مرحله اول با حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان و شیراز تفاهم نامه همکاری امضا کردیم.

حالا فدوی می تواند با خیال راحت،  21   انگشت را دراز کرده  و زیر سایه ی درخت بُمب که حضرات به عون الله  و با تأییدات خداوند متعال، و تحت توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روحی فداه کاشته اند،  دمی  بیاساید.  فدوی اما در حاشیه، مراتب نگرانی و ناخرسندی عمیق خود را از این همه بی احتیاطی آشکارمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجعمین، شدیداً ابراز و در توضیح عرض می کند که از شما خواننده گرامی ضد انقلاب چه پنهان که فدوی، با درز خبر فوق نگرانی دیگری پیدا کرده و آن نیز اینست که یک وقت نکند خدای نخواسته خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، ازقضیه بوئی ببرند و با طرح و اجرای عملیات ضربتی نظیر آنچه در بیابان های طبس اتفاق افتاد، کلیه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام  کثرالله امثالهم  مستقر در حوزه های علمیه، به قول عوام  including  آیت الله  واعظ طبسی را، شبانه به ممالک محروسه ی امریک، که به علت بی حجابی و بی حیائی خواهران آمریکائی شدیداً مورد هجوم انواع  بلایا ی ارضی و سماوی است منتقل، و سرِ  ما  اُمّت  به خاک و خون خفته،  طبق معمول سنواتی، بی کلاه بماند!..

شما خوانندگان ارجمند ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، با شناختی که از فدوی دارید می دانید که او شدیداً بی طاقت است و نمی تواند همین طور دست روی دست گذاشته و بگذارد که خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، هرغلطی که می خواهند بکنند؛ و در این ارتباط عرض می کند که
فدوی برای رفع این خطرقریب الوقوع، در تدارک انداختن یک فقره سفره ی حضرت عباس(ع) و نیز دعای جوشن کبیر با دو تا کوبیده ی اضافه است، که زمان و مکان آن متعاقبا ً به آگاهی خوانندگان محترم ضد انقلاب خواهد رسید.

التماس دعا

 

استثنائا طنز نیست!

در شماره ی پیشین هزل داتکام، مطلب طنزی آمده بود پیرامون دختری که خون
می گرید به نام  "بازتاب". یکی از بازدیدکنندگان گرامی هزل داتکام که از قضا پزشک نیز هست،  دلائل پزشکی خون گریستن آن دختر را،  ایمیل کرده است که عینا ً ملاحظه می کنید:

Khedmat e ostad e gerami salam ; dar rabete ba mozue dokhtari ke khun migeryad bayad begooyam ke in dokhtar binava be yek bimari benam e ENDOMETRIOSIS mobtalast ke dar an baft ghesmat dakhel rahem ormon nabeja dar ghesmathaye digar e badan jaygozin mishavad va be hamin dalil ormone hamrah ba period mahiyaneh khanomha nesbat be tagiyrat ormone vakonesh neshan dadeh va khoon rizi mikonad ,hal dar in kudak  binava baft Endometiom dar dakhel baft moltahemeh jaygozin shodeh va hamrah ba khonrizi mahiyaneh in dokhtar zaban basteh khoon rizi mikonad .
va in moredi besiyar kamyab dar zamineh pezeshki mibashad .
omidvaram ke mataleb fogh mofid boodeh bashad . lotfan in masaleh ra niz dar kenar an matlab begonjanid
BA SEPAS

روز دانشجو بروایت برادران بسیجی و لباس شخصی

م لبخند

 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار مستخرج از فرهنگستان فدوی و ضدِ
کلمات قصار است!

اگر بی‌حجابی به مد تبدیل شود، آن گاه امر به معروف و نهی از منکر نتیجه‌ای نخواهد داشت، پس باید حجاب را به مد تبدیل کرد زیرا "اگر با حجاب شدن در جامعه مد شود آن وقت راحت می توان امر به معروف و نهی از منكر كرد زیرا معروف را در تعبیر امروز به مد و منكر را به از مد افتاده تعبیر می كنند."
حائری شیرازی، عضو مجلس خبرگان،

در طول تاریخ تاکنون ریشه همه انحراف‌های جریا‌ن‌های ملی‌گرا و جریان‌های فرهنگی و سیاسی در جامعه سکولاریزم است که منشا همه فلاکت‌هاست .  
آیت‌الله علم‌الهدی


واقعه غدير بايد در مدارس کشور تدريس شود.      
آيت‌الله سبحانی

دروس و علوم ما نبايد بريده از خدا باشد، معلمان بايد دروس طبيعی و علوم تجربی را طوری تدريس کنند که با مبانی دينی تناقض نداشته باشد و در کنار اين که راجع به گردش جهان و مسائل علمی درس می دهند، متذکر شوند که همه اين ها با اراده و قدرت خدا صورت می گيرد . ! 
آيت‌الله سبحانی


ناوهای آمریکایی لگنی بیش نیستند.     
سردار نقدی فرمانده نیروی بسیج

در روز قیامات هر انسان با امامش فراخوانده می‌شود و شما پیرغلامان در کنار امام حسین(ع) ظاهر می‌شوید .     
آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری

بايد دولت و تمام ارگان‌های حکومتی به کارمندان زن ابلاغ نمايند که وظيفه شرعی همه اين است که با حجاب کامل در محل کار خود حاضر شوند و اگر حجاب را رعايت نکنند، عذر آنها را بخواهند.        
آیت‌الله صافی گلپایگانی

قرار گرفتن چکمه بر روی شلوار به دلیل نشان دادن بخشی ازبرجستگی بدن، از مصادیق خلاف شرع است و تبرّج به حساب می آید.                       
سردار رادان

ردِ ولايت فقيه انكار خداوند است و بايد ولايت فقيه را به عنوان يكی از احكام خداوند در روی زمين دانست.     
آیت الله احمد جنتی

اگر به كارهايی كه آقای احمدی نژاد انجام داده دقت كنيم، می توانيم بگوييم آقای احمدی نژاد، كوروش زمان است!.
حميد بقايی                           رئيس سازمان ميراث فرهنگی و گردشگری

----------

از میان ایمیل های رسیده:

منشور شاه محمود
 
هيچِ يک چشم | http://oneeyednothing.blogspot.com/2009/10/blog-post_5384.html 

منم محمود!
رئيس جمهور رئيس جمهورها
رئيس جمهور بزرگ
رئيس جمهور دادگر
رئيس جمهور ايران !
رئيس جمهور غزه !
رئيس جمهور لبنان !
رئيس جمهور سوريه !
رئيس جمهور عراق !
افغانستان! فلسطين! کومور! برنه! توگو! نيکاراگوئا! ونزوئلا! نيجريه! آنگولا! برونئی! اوگاندا! بوليوی! گابون! مالی! هائيتی! اتيوپی! مالديو! گينه! پرو! شيلی! و همه جاها
رئيس جمهور چهار گوشه جهان
در بارگاه نمايندگان ايران بر تخت شهرياری نشسته ام
خدای بزرگ دل های پاک مردم متعهد ايران را متوجه من کرد زيرا من اورا ارجمند و گرامی داشتم
ارتش بزرگ من به آرامی وارد تهران شد
نگذاشتم رنج و آزاری به مردم اين شهر و سرزمين وارد آيد
ريشه بيکاری را کندم و به بدبختی های آنان پايان بخشيدم
من فرمان دادم که هيچکس اهالی شهر را از هستی ساقط نکند، مگر آنکه فتنه گر باشد !
وقتی که بنده با رأی قاطع و ميليونی مردم خود بر تخت رياست جمهوری نشستم، دستور دادم تا يارانه ها را به مردم پرداخت کنند، و نظام ظالمانه سوبسيد را سرنگون کردم !
سايه ی ديو ارزانی را از سر مردم برداشتم !
فرمان دادم تمام نشرياتی را که بسته اند رفع توقيف کنند تا هرچه که می خواهند بنويسند، سپس چون ديدم قدر آزادي را نمی فهمند دستور دادم که آن ها را ببندند و صاحبانشان را دست گيری کردم !
برای تمام سرزمين ها نامه فرستادم چند بار در تالار ملل سخنرانی کردم و با حرف هايم دنيا را ترکوندم !
دل چند هسته را شکافتم اما آفتابی در آن ميان نديدم، پس دستور دادم که هم چنان هسته ها را تا نتيجه مطلوب بشکافند !
هم را هم اسفنديار!! به من گفت سرزمين های منزوی باز هم قطع نامه صادر کرده اند و من نيز قطع نامه دان های آنان را به پارگی بشارت دادم !
بر مردم سهام عدالت ارزانی داشتم
صندوق ذخيره ارزی را خالی کردم و کشور را از اين معضل ديرين رهانيدم !
ممه ها را از لولو باز ستاندم و در جايگاهشان باز گرداندم تا هرروز برايم زندگانی بلند را آرزو کنند
اسنادش هم موجود است !!
مردم فقير چين را از بدبختی رهانيدم
و برادران روسی خود را اطعام کردم
من به همه سنت ها و رسوم کشورهای زير فرمانم احترام می گزارم به شرطی که نخواهند آن را علنی کنند
به آزادی بيان احترام گزاردم و محلی را به نام کهريزک برای اين کار اختصاص دادم که تا مي توانند فرياد بزنند !
من جلوی گشت ارشاد را گرفتم و نگذاشتم کسی را به خاطر موها و لباسش بازداشت کنند آخر مگر مشکل کشور اينه؟ اينه؟
شهر به شهر سفر کردم و داد مردم را ستاندم
دستور دادم به طور مساوی سانديس و کيک به مشتاقان بدهند !
آزادي انديشه را ارج نهادم، گذاشتم هرکس هر فکری دارد بکند و من هم کار خودم را کردم و حرف خودم را زدم !
کارهای بزرگ کردم و رايحه ی خوش آن را به سرتاسر سرزمين ها پرا کندم
و خيلی کار های ديگر که نمی خواهم بگم!   بگم؟

*.*.*.*

اگر دستم رسد بر چرخ گردون 
از او پرسم که این چون است و آن چون

برادر باباطاهر عریان سابق

*.*.*.*.*

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Dec. 6th.2010

 

مناجات

فدوی درست است که به وجه رایج، چندان هم مؤمن نیست اما باور بفرمائید که این بیشتر، شایعه ی ضد انقلاب لعنة الله علیه است و به قول آن بزرگوار:

کفر چو منی گزاف و آسان نبود
بالاتر از ایمان من ایمان نبود
در دهر چو من یکی و آنهم کافر
پس در همه دهر یک مسلمان نبود!

بر عکس، تازه فدوی به قدر کفایت سخت گیر نیزهست و مو را (به شرط آن که زیر روسری باشد - م) از ماست (به شرط آن که در وطن سابق گیرش بیاید - م) بیرحمانه، بیرون می کشد. دیگر این که، صبر انقلابی فدوی نیز سقفی دارد و طاقت اش، آنطور که شایع شده است، الی ماشاءالله نیست!
در توضیح بیشتر عرض می کند که فدوی، به منظور رعایت مصالح، در جریان قتل دکتر مسعودعلی(ع) محمد(ص)ی استاد مقتول دانشگاه که طبق معمول سنواتی توسط عناصر خود سر صورت گرفت، دندان روی جگـر گذاشـت و گفت:  
انشاء الله گربه است و قابلی ندارد. لکن با ترور دو تن دیگر از اساتید به اسامی مجید شهریاری و فریدون عباسی دوانی چه کند که اولی شوربختانه علی الحساب به  دکتر علی(ع) محمد(ص)ی پیوست.؟  مقامات دلسوخته ی حکومتی، اعلی الله مقامهم اجمعین البته، حسب شیوه ی مر ضیه، در شرایطی که پشه را در زمین و هوا و دریا با اقتدار تمام نعل می کنند، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را در این رابطه، مسؤل اعلام فرمودند! لکن فدوی چون اهل سیاست نیست و در بهترین شرایط، سیاست را با قاف می نویسد، با اینکارها کاری ندارد و کار خودش را می کند. فلذا از خوانندگان محترم ضد انقلاب خود خواهشمند است در دعائی که در پی می آید، با خلوص نیت به او اقتدا کرده و اجر خود را البته، از حضرت باریتعالی جلّ جلاله، توقع نمایند:

 بارالاها!
فدوی ِ حقیرِ کمتر از قطمیر،  تورا به حق نماینده ی گرانمایه ی ات بر روی زمین، یعنی اعلیحضرت العظما سید علی(ع)  مُدّ ظله العالی، که به فتوای برادر سید حسن(ع) نصرالله  متن ذهن او خالی، از بستگان نزدیک خودت است،  قسم می دهد که بهر قیمتی که شده، استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را،  برای
حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم، حفظ و در کنف حمایت خود قرار بده تا مسؤلیت قتل های آینده را نیز هم چون قتل های زنجیره ای گذشته، به عهده ی ایشان واگذار و منظور فرمایند....

خداوندگارا!
کلیه ی خبرنگاران، نویسندگان و کلاً نـُخبگان و اندیشمندان دهری ایرانی را، در اتوبوسی در سفر به
ارمنستان یا هر جای دیگری که صلاح می دانی، به قعر درّه سرازیر بفرما....

قاصم الجبارینا!
به توجه به فرا رسیدن 16 آذر،  دانشجویان چموش دختر را با فریاد یا زهرا(س)، و دانشجویان پسر را با شیهه ی یا حسین(ع) توسط برادران بسیجی و لباس شخصی، از طبقه ی سوم و مستحبا ً از طبقه ی چهارم خوابگاهایشان، به پائین پرتاب بفرما...
.
خداوندا!
فدوی دیگر خسته شد، این قسمت را دیگر خودتان پُـر بفرمائید!...

السلام و علیکم و من التبع الُهدی
دویّم دسامبر المقعر سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*

Dec. 05th.2010

   

نمایشی در چند پرده

فدوی تاکنون می پنداشت که اختلاف، فقط بین علماست که اتفاق می افتد؛ و اُمّت، که در نقش َببَعی، هنوز ناگزیر بـه تقلیـد و به تبـع آن اسـتقلال رأی و نظـر ندارد، لهذا از این بلیـه دور، و بیـن آحـاد آن هـرگـز بـر سـر موضوعـی، اختلافـی واقـع نمی شود؛ لکن در مرور خبرهای دارالخـُرافه، به خبری برخورد که او را ناگزیر کرد که  در این باور قدیمی خود، شدیدا ً تجدید نظـر کنـد. موضوع راجع است بـه
پروژه ی امحاء هویت ایرانی و به تبع آن، سرمایه گذارهای پـی در پـی و هنگفت حکومت اسلامی(1)  در جهت  بازسـازی فضـای 1400 وانـدی سـال پیـش ِعتبـات عالیات(ع - ص - عج - س) عمـومـا و کـربلای معلـی خصـوصـاً، در ایـران سـابق، که لامحاله به اثبات فرمایـش سـید حسـن(ع) نصـرالله نیـز مـی انجـامـد کـه اخیـراً و بـا صدائی رسا فرمود:

......" شاید منظور، ایران باشد اما در ایران امروز چیزی به نام پارسی سازی یا تمدن پارسی پیدا نمی شود. آنچه در ایران هست تمدن اسلامی است. آنچه در ایران هست دین محمد عرب هاشمی مکی قریشی تهامی مضری [اشاره به نسب عربی و اجداد پیامبر اسلام] است و بنیانگذار جمهوری اسلامی پدر در پدر عرب بوده و فرزند پیامبر خدا محمد است که درود خداوند بر او و خاندانش باد. امروز رهبر در جمهوری اسلامی، امام سید خامنه ای قریشی هاشمی، فرزند پیامبر خدا و فرزند علی بن ابی طالب و فاطمه زهراست که عرب بودند. شاید منظور ایران باشد ...".

فدوی در توضیح بیشتر عرض می کند که حکومت اسلامی، در اجرای اهداف مقدس فوق که همانا امحاء هویت ایرانی باشد، سریال تلویزیونی مختارنامه را تولید و آماده ی پخش کرده است که در بخش های آینده آن، بازیگری به نام "کاوه فتوحی" در نقش حضرت ابالفضل العباس(ع)، با عینک آفتابی در صحرای کربلا وارد صحنه خواهد شد!...
فدوی در این باب، از حضرات علما اعلی الله مقامهم اجمعین تاکنون صدائی نشنیده و یا گوش اوسنگین بوده است، لکن ورود قریب الوقوع این حضرت ابالفضـل العباس ایرانـی در کربـلای ایـران سـابق، آب مبسـوطـی در خوابگه مورچگان ِ مکتبی ریخته و اختلافات عظیمی را در این باب، بین مؤمنین و مؤمنات سبب شده است که فدوی به منظور احتراز از اطاله ی کلام، از آن میان تعدادی را به منظور مزید استحضار خوانندگان محترم ضد انقلاب، نقل و مقدمتاً اضافه می کند که بخشی از اُمّت، بر این باورند که حضرت ابالفضل العباس(ع) جزء معصومین است و برخی معتقدند که خیر! آن حضرت معصوم نیست؛ فدوی
بی تقصیر است:

- حضرت عباس جزو معصومين هستند و اين كار نبايد انجام بشه!
- جهت اطلاع برخی از عزيزان حضرت عباس جزو 14 معصوم نيستند.
- دوست عزیزی که نوشته اند کجا نوشته شده که حضرت عباس معصوم است،
خودشان اول بگویند کجا نوشته شده که حضرت عباس معصوم نیستند؟
- با سلام و خسته نباشيد به شما و نيز تمامی دست اندركاران حرفه ای مختارنامه.


در جواب دوستان عزيز اين نكته را لازم ديدم حضورتان عرض كنم كه حضرت
ابالفضل(ع) جزو معصومين نمی باشند. چهره ايشان اگر همانند حضرت يوسف به نمايش درآيند نه تنها اشكالی ندارد بلكه برای جوانان آموزندگی و جذابيت بيشتری نيز دارد.
از برخی فتاوی عوام کثرالله امثالهم که به نظر می رسد با حضرت عباس(ع) حشر و نشری داشته اند، چنین مستفاد می شود که کاوه فتوحی را، به لحاظ جمال شناسی اسلامی، چندان نپسندیده اند و اگر ما دنده مان نرم، اردشیر دراز دست داشته ایم، برادران متقابلاً  حضرت عباس(ع) دراز پا داشته اند!:

حضرت عباس قامتی بی مثال داشتند به طوری که در روایت آمده ایشان موقع نشستن بر مرکب پاهای مبارکشان روی زمین کشیده شده و بر روی زمین خط می انداخت.!

روایت معتبر فوق، در باب این که خط مذکور نستعلیق بوده یا شکسته، البته ساکت است!

ونیز این فتوا:

- این شخص لیاقت نمایش هیات ظاهری حضرت را نیز ندارد چه برسد به حالات معنوی. واقعا برای صدا و سیما متاسفم.
- از این زشت تر نمیشود کسی در نقش حضرت ابوالفضل بازی کند حیا کنید!

مناسب نیست نقش قمر بنی هاشم(ع) را ایشان و یا دیگری بازی نمایند او از اندام فیزیکی مناسب و برانداز شده نقش مذگور برخوردار نیست نیازی هم نیست که در این موضوع مقایسه کنیم

 مؤمنی دیگر ضمن ابراز تلویحی همین معنا، برای حل مشکل، استفاده از نور مـورد علاقـه ی مهنـدس الاسـلام والمسـلمین احمـدی نـژاد را، بـرای حـل مشـکل، توصیه کرده است:

چهره مبارک قمر بنی هاشم قابل قیاس و تصویر در سیما نمی باشد چـرا با روحیه مذهبی مردم بازی می کنید شایسته است نسبت به عدم به تصویر کشـیدن اقدام و با ایجاد نور مصنوعی نورانیت معنوی حضرت را به نقش بکشید!

از فتاوی برخی مؤمنین نیز کاملاً پیداست که کاوه فتوحی را اصلاً نپسندیده و در حاشیه صدا و سیمای حکومتی را نیز تهدید کرده اند:

*این صدا و سیما هم شورش رو در آورده / اگه این یارو بخواد همچین نقشی بازی کنه من هم دیگه این فیلم رو نمی بینم.

*من که در صورتی این تصویر نشان داده شود دیگر مختارنامه را نخواهم دید!

مؤمن بعدی، قدری اهل مصالحه بلکه معامله به نظر می رسد و حاضر شده است که یکجوری با کارگردان کنار بیاید:

شما خیلی هنرمند باشید بتوانید نقش را تا حد چکمه ها مبارک حضرت عباس(ع) برسانید! و مثلا اسب حضرت را نشان دهید و یا شمشیر و بقیه صحنه راشاید!...

مؤمنی دیگر در این راستا ظاهرا ً مشکلی ندارد، فقط خوف آینده را داشته و در حاشیه، دندان روی جگر گذاشته و به تهیه کننده ی فیلم، بی آنکه او را ترور کند، هشدار داده است:

* مشکل اینجاست که بعد از نشان دادن تصویر حضرت عباس(ع) همه زمانی که ذکرمصیبت ایشان می شود به خصوص برای بچه ها چهره این بازیگر درذهن ما تداعی میشه! که فکر نمی کنم کاردرستی باشه امیدوارم آقای میرباقری عواقب این کارو درنظر گرفته باشند!

و نیز این مؤمن در همین راستا به ظلمی که قرار است به حضرت برود، شدیداً اظهار نگرانی کرده است:

*جان هر كسی كه دوست داريد چهره قمربنی هاشم رو تو تلويزيون نشان ندهيد.!
بابا يوزارسيف نيست كه مردم باهاش خيلی كار نداشته باشند.!
از آقا ابوالفضل همه انتظار برآورده شدن حاجت دارند بعد فردا كه هنرپيشه اش رفت تو يك فيل عشقی و يا يك فيلم در پيت بازی كرد، ملت چهره اون رو جای تمثال حضرت فرض می كنند.
وجدانأ ظلم می كنيد: هم به مردم هم به حضرت
!

مؤمنی دیگر که در اظهار نظر فنی خود، به پسامدرن نظر داشته، با مانوری ماهرانه، ارتباطی ظریف بین پدیده های عینی و ذهنی برقرار کرده، چنین فرموده است:
*آخه کجا حضرت عباس عینک دودی میزد؟  عینک دودی سفید را سیاه نشان می دهد. و حضرت با چشم واقع بین به عالم می نگریست! براشون متاسفم آخه این چه کاریه این بازیگر هر جای دیگه ای که بازی کنه مردم میگن این حضرت عباسه!

برخی مؤمنانی دیگر تکلیف را کاملاً روشن کرده و با توجه به ارادت کفار به حضرت، چنین اظهار نظر کرده اند:

 * مثل روز روشنه که نشون ندادن چهره ی نورانی حضرت ابالفضل در یک سریال تلویزیونی بهتر از نشون دادن اونه. اونم تو جامعه ای که غیرمسلموناش هم از حضرت حاجت می گیرند!.

مؤمنی که به نظر قدری لیبرال می آید، و در اثر مطالعه ی مهملات داهیانه ی مؤمنین و مؤمنات، شدیدا ً کف کرده بوده است، به منظور ختم غائله، با جیغی بنفش اعلام کرده است:

* بابا خون خودتون کثیف نکنین جرم که نکردن آدم زشت و بد قیافه ایم نذاشتن جاش! چه بی احترامی اینجا می شه؟؟!!
بعدشم شمارو سنن خود حضرت باید ناراحت بشن! اگه ایرادیم داشته باشه گناش پای اوناس!! بعدشم نگفتن این خوده خوده حضرت ابولفضله این بدبخت داره در نقش ایشون بازی می کنه!!

برخی مؤمنین اهل تسامح بوده و قدری کوتاه آمده اند؛ توقع دومی البته بیشتر است و از کاوه فتوحی انتظار دارند که پس از اتمام فیلم نیز، فیلم بازی کرده و هم چنان به ویروس حضرت عباس(ع) مبتلا باشد:

* السـلام وعلیک یا قمـرما بنـی هاشـم  نشـان دادن چهـره حضـرت عباس چون معصوم نیست بلامانع است فقط  بازیگر این نقش باید یک الگویی بـرای دیگران باشد و در جامعه مراقب رفتار و کردار و شیوه زندگی خود باشد که خدای ناکرده افراد ناشایست ازآن بهره برداری سو نکنند!

این مؤمن رعایت ایجاز و فشردگی کلام را کرده و چنانچه یابوی حضرت عباس (ع/ع)(2) طرف را بر ندارد، موافقت کرده است:

- به شرطی که این بازیگر دُچار غرور نشود!

مؤمن بعدی که باید محصول مانعةالجمع "ملی" و "مذهبی"  باشد، ضمن موافقت با استعمال به قاعده ی "تعصب"  و "خشکه مقدس بازی"  سایر مؤمنین را اندکی مرتجع بر آورد کرده و با استفاده از سپر علما کثرالله امثالهم، یواشکی نصیحت کرده است که:

- زیاد تعصب بازی و خشکه مقدس بازی در نیاورید حتما نظرعلمای قم استفسا! شـده در طی صدها سـال نمایش تعزیه در ایران مـردم با نمایش چهره معصـومین مشکلی نداشتند.

گفتن ندارد که مؤمنین دیگر، اظهار نظر منافقانه ی فوق را که نشئت گرفته از استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل است بر نتافته، و به شرح زیر شدیداً توی دهن نامبرده زده اند که:

تعصب بيخودی كجا بود.؟
اونی كه شبيه خوانی ميكنه، هميشه شبيه خوانی ميكنه  بعد نمياد با اون  نقش معروف بشه، تو هزار تا فيلم عشقی و.. بازی كنه كه هركی ببينه بگه اين حضرته عباسه؟؟؟؟

دست آمریکای جهانخوار از آستین یکی از مؤمنین بیرون آمده و موجب چنین اظهارنظری شده است:

* مطمن باشید اگر نقش حضرت علی(ع) را هم کسی بازی کنه هیچ اتفاقی نمی افته چطور که نقش این همه پیامبران خدا را بازی کردند هیچ اتفاقی نیفتاد این همه شبیه خوانی ها در سراسر ایران نقش حضرت امام حسین یا زینب کبرایا...هیچ اتفاقی نیفتاد کاش ما راه درست آنها را برویم نه تعصب بیخودی داشته باشیم. انشاالله

برخی نیز مثل این مؤمن فتوای ممتنع! داده اند:

السلام علیک یا باب الحواحج
سلام برتو ای نور دیده
سلام برتو ای ماه بنی هاشم
سلام بر مولایت حسین و یارانش

اما برخی مؤمنین چنین نیستند، به مهملات خردمندانه ی فوق وقعی نگذاشته، حجت را بر خوارج تمام کرده، شدیداً زنجیر پاره کرده، و شیهه کشان فرموده اند:

* دیروز حضرت یوسف. امروز حضرت ابالفضل العباس. فردا امام حسین. پس فردا پیامبراسلام. بعدهم که نوبت خداست.... نقش خدارو کی میخواد بازی کنه من نمیدونم...  ولی اصلا بحث معصوم وغیر معصوم نیست... حضرت ابالفضل ایمان مردمه... با همه چی بازی. با ایمانم بازی! مسخره بازی در آوردن! برای شهرت و اسم در کردن هرکاری میکنن. امام زمان بیا که عموت ابالفضل هم بازیچه شد!

حسن ختام فتاوی فوق، نظر یکی دیگر است که برخلاف سایر مؤمنین، دعوا ندارد، بلکه پیشنهادی سازنده به شرح زیر دارد:

* اگر قبل يا بعد از پخش سريال مختار روضه ای مثل روضه حضرت مسلم به قلم مدير مسئول محترم كيهان خوانده شود بسياری از حوادث تاريخ اسلام و انقلاب اسلامی ملموس تر خواهد شد.!

فدوی نمی داند که چرا همیشه وقتی کار به اینجا می رسد، یاد مقطع آن قطعه ی مشهور جدِّ اعلای خود می افتد که در دوران انقلاب مشروطه فرمود:

بیت
با این علما هنوز مردم
از رونق ملک ناامیدند!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور
25 نوامبر المشبک سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتراز قطمیر، فدوی

بعد التحریر

5 دسامبر المذبذب سنه 2010ی ترسائی
خوانندگان محترم ضد انقلاب، در آغاز این مقاله، حیرت فدوی را در سکوت مراجع عظام تقلید در مقابل این معضل بزرگ مملکتی، کـه همـانا نشـان دادن چهره ی حضرت عباس(ع) در این سـریال بیسـت میلیاردی بود، در این جملـه ملاحظه کردند:

" فدوی در این باب، از حضرات علما اعلی الله مقامهم اجمعین تاکنون صدائی نشنیده و یا گوش اوسنگین بوده است"...
به این معنا که چگونه است که حضرات به این راحتی حاضر شده اند که ما اُمّت را که در حکم  گله ی ایشان هستیم، همینطور به امان خدا رها کرده تا به درکات جهنم، سقوط کنیم؟ باری فدوی در همین خیالات باطل تتمه ی عمر را می گذراند و داشت این رنج را که کمتر از حمل صلیب توسط حضرت عیسا(ع) نبوده است، هم چنان به دوش نحیف خود می کشید و نیز مقاله ی حاضـر را به صـورت فوق روانه ی انتشار می کرد  که لحظاتی پیش دریافت که در میان این همه آیات عظام
و حجج اسلام بی غیرت!، سـرانجـام یکی  پیدا شـد که افزون بر حفظ بیضـه ی اسلام، از سقوط ما شیعیان به درکات جهنم نیز، با شیهه ی بلندی به شرح زیر، ممانعت فرماید. این ناجی بزرگ کسی نیست جز آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع عظام تقلید، که با شیهه ای بلند فرمود:

«آنچه من شنیده ام که خدا نکند که چنین باشد، غلطی است که می خواهند انجام بدهند که اگر این غلط را انجام دادند، من وظیفه ام این است که به آنها گوشزد کنم، اگر سعادتمند باشند در دنیا بیچاره خواهند شد و اگر اهل شقاوت باشند در دنیا آسیبی به آنها نخواهد رسید ولی آن وقتی که دست بریده حضرت عباس(ع) وارد محشر بشود، کمر همه آنها را خواهد شکست که برای ابد از رحمت خدا محروم باشند.»

این مرجع تقلید با بیان این که:

«شنیده ام می خواهند - لا اله الا الله-، می خواهند قمر بنی هاشم(ع) را به نقش هنرپیشه ها درآورند؛»  تأکید کردند: «کسی که حجت خدا مقابل قبر او می ایستد و می گوید "سلام خدا، سلام تمام انبیاء(ع)، سلام تمام اوصیاء(ع) و سلام تمام شهداء بر تو یابن امیرالمؤمنین؛ کسی که هر صبح و شب، خدا و 124هزار پیغمبر به او سلام می کنند، این را می خواهند به نقش هنرپیشه ها درآورند.»

وی افزود:

«خدا نکند چنین غلطی بکنند؛ آن وقت هر چه پیش آید و هر چه ما بگوییم معذوریم.»

آیت الله وحید خراسانی تأکید کرد:

«اگر چنین غلطی بکنند بدانند که تاسوعای امسال، غیر از تاسوعاهای هر سال است. در اثر این صحبت غلط، باید جوان های غیرتمند فانی در قمر بنی هاشم(ع)، روز تاسوعای امسال، محشری برپا کنند در عزای قمر بنی هاشم(ع) تا بگویند  ای دست‌ بریده کربلا..! ای فرق سر پاشیده از عمود در راه خدا..!  تو، تو بالاتر از اینی.»

آیت الله وحید در ادامه از شدت ناراحتی از شنیدن چنین خبری فریاد کشیدند:

«ای روزگار..! ای دنیای ناپایدار..!  باید روزگاری بشود که ما زنده باشیم و در این روزگار بخواهند هنرپیشه‌ها نقش او را به مردم نشان بدهند..؟! مردم..! بدانید! این نقشه ها برای این است که وقتی قمر بنی هاشم(ع) را به آن صورت نشان دادند، دیگر این سوز و گداز در روضه ها نباشد. برای این است که آن کسانی که آن صحنه را ببینند و آن هنرپیشه را تماشا کنند دیگر آن چنان که باید، در عزای او نسوزند. ولی باید بدانند اگر با چکمه و با کراوات خواستند این چراغ را خاموش کنند و نشد، با این ریش ها و با این یقه های باز هم این نور خدا خاموش شدنی نیست، دیگر ختم کلام.» (3)

فدوی گمان نمی کند که نیازی به نبیین یا تفسیر فرمایشات آیت الله داشته باشد، چرا که:

زیباست دگر حاجت مشاطه ندارد!

گفتن دارد که فرمایشات گـُهر بار ایشان از سوی مؤمنین با پاسخ های متعبدانه زیر روبرو شده است:

نظرات بینندگان:

http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  زنده باد
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  افرین
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  فکر نمی کنم صداوسیما جرات همچین کاری را داشته باشد. الحمدولله مراجع بزرگوار ما هوشیار و بیدارند.
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  درود و صد درود بر این مرجع آگاه.  مردمان ایران زمین ارتباط روحی احساسی شدیدی با این  حضرت دارند بعد می خواهند ایشان را نشان  بدهند؟  درود بر آقای وحید خراسانی.
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  احسنت
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  خداوند نگهدار آيت ا... وحيد خراسانی باشد كه حرف دل همه مردم را زد
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  خداوند سایه این مراجع را از سر این مملکت بر ندارد
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  مرجعیت شیعه یعنی این چیزی که بعد از انقلاب کمتر شاهد ان بودم جانم فدای تو باد.
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  درود بر مراجع بيدار اين مملكت. خدا نگهدارت آيت ا... وحيد خراسانی
http://www.parsine.com/fa/img/comments.gif  من هم با نظرات افراد فوق موافقم وعرضم این است که خداحفظ کند این مرجع بزرگوار مسلمانان جهان را وبر تاییدات او بیفزاید. انشاء الله

باری - فدوی گر چه خداحافظی کرده بود، لکن با نهایت شرمندگی، هم چنان نا گزیر به تکرار همان بیت است:

بیت

با این علمـا هنـوز مردم
از رونق ملک نا امیدند!

والله الموفق و المعین
5 دسامبر المذبذب سنه 2010ی ترسائی
الاحقر - فدوی

یادداشت ها
--------------------

(1) بودجه ساخت مجموعه تاریخی «مختارنامه» از سوی محمد بیرانوند نویسنده سریال در گفتگو با «خبرآنلاین» بیست میلیارد تومان اعلام شده است.
 
(2)  اشتباه چاپی نیست؛ فدوی دست و دل باز است، یک(ع) برای خود حضرت، و (ع) دوم را برای  یابوی گرامی ایشان منظور کرده است، اعتراضی که ندارید؟!

(3) پارسینه

 

 


حضرت عباس(ع)

 

*.*.*.*.*

 

مژده!... مژده!...

کفاف کی دهد این باده ها به مستی ما، منظور فدوی اینست که مفاتیح الجنان کم بود، مفاتیح الحیات هم بعون الله آماده ی انتشار شد. این خبر میمنت اثر را برادر دبیر علمی! گنگره ی مرحوم محدث قمی، حجت الاسلام سید محمد(ص) رضا (ع)حسین(ع)ی به خبرگزاری وابسته ی مهر داده است. نامبرده در ادامه،  حامل خبرهای خوبی برای علما نیز بوده و در این رهگذر، تن پدیدآورندگان معجزه شگفت انگیز کامپیوتر را به میزان 8/9 "ریش" ِتر در قبر لرزانده است:

 دبیر علمی کنگره محدث قمی ادامه داد:

به منظور استفاده عالمان و دانشمندان از آثار آن مرحوم نرم افزاری دیجیتالی هم تهیه شده که دراختیار علاقمندان قرار می‌گیرد . !

از فدوی می شنوید، بشتابید که غفلت موجب پشیمانی ست!

*.*.*.*.*

بازتاب

فدوی دیگر، ازاعتماد به فرمایشات حضرات مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین، حتا اگر به نقل از منابع خارجی هم باشد، به کلی معذور است؛ چرا که حضرات دیریست که برای فدوی دستکم، تبدیل شده اند به "برادر چوپان دروغگو"! و دیگـر مـع الاسـف هیـچ جـور نمـی تـواند بـه فـرمـایشـات ایشـان اعتمـاد کنـد. هـم ازینروست که وقتی دوسه خبرگزاری وابسته ی دارالخـُرافه با تیتر:

 "دختری که خون می گرید!" در خبرها می آورند که:

یـک دختـر 14 سـاله هنـدی بـه طـرز عجیبـی از سه سال قبل 50 بار در روز به جای اشک خون گریه می‌کند.!،

فدوی اساس را بر این می گذارد که برادران حسب شیوه ی مرضیه، شکر خورده و قند شکسته اند! فدوی البته برای  به قول عوام  Support این نظریه، دلائل خودش را دارد و عرض می کند همگان (درون و برونمرز) می دانند که تنها کسانی که از بام تا شام خون می گریند، مردم ایران سابق عموما ً  و دختران و زنان محصور و محبوس در جغرافیای هولناک ولایت مطلقه ی فقیه خصوصا ً، هستند و لا غیر!... و شما خواننده ی ضد انقلاب کافیست، که در عبارت بالا، هندی را به ایرانی و سه سال را به سی سال تغییر دهید تا به اثبات تئوری فدوی برسید!

*.*.*.*.*

 

 

احاطه

هیچ چیز و هیچ کس از چشمان تیز بین برادران، بحمد الله تعالی دور نمی ماند، حتا آنانی که به علت توفیق اجباری، ازاستماع فرمایشات و درک حضورشان مع الاسف محرومند. این معنا را فدوی از این تیتر دریافت که:

 "مجله ای با موضوع مهدویت برای افراد نابینا"! به خط بریل منتشر و در سراسر کشورتوزیع شد.

و من الله التوفیق

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*

 

پشت سر هر نامرد موفق یک زن است!

*.*.*.*.*

تا درودی دیگر ،بدرود
حمیدرضا رحیمی

Archive 2010