منتشر شد:

          بوی گمنام خاک خیس

          گزیده ای از شعرهای

          حمیدرضا  رحیمی

          بر روی سی. دی

علاقمندان می توانند برای سفارش این اثر که حمایت از "هزل داتکام" نیز هست، به

بخش انتشارات سایت مراجعه فرمایند.

*.*.*.*.*.*.*

 

October 25th, 2009 - 2:00AM

 

 مشکلات هندسی


فدوی همواره به تحصیلات ابتدائی و متوسطه، و نیز تأثیر تعیین کننده ی 
برخی موادّ ِ درسی، بویژه حساب و هندسه در زندگی فردی و اجتماعی، 
شدیدا ً باور
وتأکید داشته و لزوم فراگیری آن را، حتا ُمقدّم بر ودکای شبانه،
و عدم توجه به آن را، موجب خطا در تشخیص
اتفاقات زمانه، می دانسته است.

 آن بزرگوارنیز در کتاب رضوان فرمود:*

هندسه
 آموز که   اندازه  است
جان جهان جمله بدو تازه است
گر به 
فن  هندسـه  دانا  شـوی
بر همه  کاری  تو  توانا  شوی

و اما آنچه که فدوی را به یاد درس و مشق و مدرسه، که یادش بخیر باد انداخت
مطلبی است که برادر فخرالساعه، پیرامون تظاهرات ملت اخیرا ً در صحنه در
یکی  از جراید  شریفه ی  دارالخُرافه،  عنوان  کـرده  اسـت.  مرور فرمایشـات 
حاکیست که  ایشان  درایّام  شباب،  ودکای شبانه را به مطالعات روزانه ترجیح
داده و در فراگیری هندسه شدیدا ً تعلل ورزیده تا آنجا که از تشخیص  چگونگی ِ
استقرار خطوط بر سطح، باز مانده است. می فرماید: 

  «كساني كه دراغتشاشات  آتش بيار معركه  بوده اند  "راست راست"  در خيابان  

راه می روند ولی در دادگاهی كه  تشكيل  شـده عوامل  دسـت دو يا سـه  محاكمه  می

شوند. آيا اين كار با عدالت اسلامی سازگار است؟»

  فدوی، هم به منظور روشن شدن مطلب  و هم برای نشان  دادن  اهمیّت  هندسه
و در پاسخ  به  پرسش ایشان  بی هیچ 
آداب  و ترتیبی عرض می کند که:
والله برادر فخرالساعه  دروغ چرا؟  به  قول  سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م)
تا اعدام آ ـ آـ آـ آ ....تا آنجا که  فدوی  دید،  بسـیارانی  که  پیش از تظاهرات
در خیابان ها  "
راست راست"  راه می رفتند، پس از تظاهرات، با  ِاعمال ِ
"حداکثر  رأفت  اسلامی"  که  توصیه ی  رئیس  جمهور محبوب  و مُنتخب ِ
تظاهر کنندگان بود!، 
افقی و یواشکی روانه  بهشت زهـرا(س) شـدند  و بقیّه
و بقیه نیز از شدت رأفت اسلامی ِ وارده، "
دولا دولا" راه می رفتند یعنی، 
با پا وکمر خود، زاویه ی 
نود درجه  می ساختند  و بر این پایه،  به نظر
می رسد که هندسه ی  راوی 
شدیدا ً خراب  بوده  است، و به  قول  عوام، 

what are you talking about ،  برادر فخرالساعه ؟!

    بیت

نرو  در  اطاقی  و  بالش  بجوی
برو مدرسه درس و دانش بجوی
نگه  کن   به   احوال  الان ِ  من
مشو  غافل  از هندسه، جان من!

  علی الله التکلان و ُهوالمُستعان فی جمع امور
نهم آگوست المُطهّر سنه ی 
۲۰۰۹ ترسائی
کتبة االفقیر ــ فدوی

----------------------------------------------------------
 * اندیشه های میرزا آقاخان کرمانی فریدون آدمیت ص ۲۹۲

*.*.*.*.*

فدوی نمی داند برادر قلتشن دارد به کجای آن خواهر محجبه نگاه می کند! 

*.*.*.*.*

 آینده نگری

فدوی گاه از مواضع برخی مؤمنین شدیدا ً حیرت، و در عقل و درایت بعضی، عمیقاً  تردید  می کند. آخر چطور ممکن است  که  مؤمنی از حقوق  و مزایای  اُخروی  چشم پوشـی و به  منافـع  زود گـذر دنیـوی،  پای بند شـود؟ چـرا آراء عالمانه ی حضرت امام (ل) بویژه آنجا که فرمود: "اقتصاد مال خره"  را به کلّی از یاد برده و به دست پنجم او دل بسته ایم؟ دل فدوی از این همه بی توجهی مؤمنین و مؤمنات به درد آمده و اشک شدیدا ً از همه جایش سرا زیر شده است... .

به عنوان مستوره، به اعتراض و انتقاد بی جای برادر "تمنائی" که در یکی از جراید شریفه  دارالخُرافه  عنوان  کرده است،  توجّه  کنید تا به  عرض  فدوی برسید:

ورود گسترده اجناس و كالاهای چينی به كشور، به ما توليدكنندگان داخلی و¤ صاحبين كارگاه هـا آسـيب اسـاسـی وارد نمـوده اسـت جمعيّـت كثيری  بی كـار شده اند. واقعا چه دستی در كار است كه اجازه می دهند اجناس چينی به وفور داخل كشور بشود و عده زيادی از قشر كارگر از نان خوردن بيفتند و رو به كارهای خلاف بياورند چرا مسئولين امر در اين مورد سخت گيری نمی كنند.

فدوی به قول آن شاعر ضد انقلاب  که  بی اجازه ی  حضرات  آیات عظام  و حجج اسلام کثرالله امثالهم کشف حجاب کرده و گفته است که:

 "تو مو می بینی و من پیچش مو"

در پاسخ عرض می کند که: نمی شود برادر تمنایـی، نمی شـود! اگر سخت بگیریم،  برادران چینی  هم  در ماجراهای  هسته ای و غیره  تلافی کرده و سخـت می گیرنـد یعنـی، یک وقت قاصم الجبارین نخواسته دستشان را از پشتمان برمی دارند. در حاشیه نیزمتذکر می شود نگران این که برادران چینی لاکتاب یا لامذهب هستند  نیز نباشید، این زبـان  بسـتگان  بـرای  نـزدیـک  شـدن  بـه  اسـلام  و مسـلمین،  و نیـز تأمیـن  نیازمندی های  ُاخروی آنان،  تاکنون قدم های مهمّی برداشته اند  که از چشمان دوربین فدوی و نیز برخی رسانه های مکتبی، ابدا ً  دور نمانده است، ملاحظه کنید:

*.*.*.*.*

"نماز ایرانی با رکعت شمار چینی!

شرکت های چینی از «کلاهخود» مراسم تعزیه گرفته تا «حلقه های فلزی» زنجیر را تولید و عرضه می کنند که قیمت های مناسب و کیفیت های مشابه با انواع تولید داخل آنها سبب شده تا میزان استقبال مردم از این کلاهاها بیشتر شود.

apctrs5337

ورود گسترده شرکت های چینی به بازار تولید و عرضه انبوه کالاهای مصرفی خاص مسلمانان در کشور ما سابقه ای کمتر از یک دهه دارد. به گزارش خبرنگار ما تولید، عرضه گسترده و متنوع محصولاتی مانند «جانماز، تسبیح، چادر، مقنعه، صلوات شمار و ادوات مربوط» به مراسم عزاداری های حسینی با مارک ها و بِرَندهای شرکت های چینی چند سالی است که به بازارهای داخلی ایران نفوذ کرده به طوری که حتّی در بازارهای سنتی شهرهای مذهبی کشور نیز کاملاً به چشم می خورد.

"شرکت های چینی تا آنجا در تولید کاهای مورد استفاده مسلمانان پیش رفته اند که حتّی آیةالکرسی و متون قرآنی و ادعیه اسلامی را روی سنگ، شیشه، سرامیک و چینی حکاکی کرده و روانه بازارهای اسلامی کرده اند."

"با تغییرات و برداشته شدن برخی محدودیت ها در مرزهای کشور، ورود این دست کالاها به کشور ب سهولت بیشتری انجام شد. هم اکنون مهرهای هوشمند یا رکعت شمار ـ دسته ای از مهرها که با سازوکار خاص خود، مناسب برای افراد سالمند و «کثیرالشک» هستند که علاوه بر مهر بودن، موجب از بین رفتن شک در نماز هم می شوند ـ که محصول یک دهه اخیر بوده و عمدتاً چینی هستند در تمام بازارها وجود دارند"

" مدتی است که عرضه «سجاده های چینی!» که سفری بوده و بسیار مورد توجّه شرکت های تبلیغاتی قرار گرفته است اندکی بازار جانماز و سجاده های ایرانی را تحت تأثیر قرار داده است."

همانطورکه ملاحظه کردید، برادران شدیداً کمونیست ما، با اسلام ناب محمدی(ص) فاصله ی چندانی ندارند وعنقریب است که درشارع عام، به اقامه ی اذان یا تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید مفتخر، و به عنایات ویژه ی مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی، ونیز الطاف خفیه ی الهی، مُستظهر باشند. خلاصه این که،  فدوی  دارد رویشان سخت کار می کند و رجاء  واثق دارد که درهمین محرم آینده،  در معیّت برادران مؤمن  و معتقد  چینی، روس و البتـّه  ونزوئلائی  خود،  در خیابان های دارالخُرافه، شدیدا ً قمه بزنند .

والله الموفّق و المُعین

بیستم سپتامبرالمبارک سنه ی 2009 ترسائی

الاحقر - فدوی

 *.*.*.*.*

فدوی نمی دانست که فرشتگان الهی تا این حد بیکار و علاف اند !

*.*.*.*.*

پای درد دل مردم دارالخُرافه

اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها  امّا
از فدوی ست.

¤¤ اگر امكان دارد ستون ويژه ای را به نقد مردم از مسئولين اختصاص بدهد تا با انعكاس اين انتقادها اشتباهات دولت و دولتمردان كمتر بشود و امور اصلاح گردد.
كشيشی

+ فدوى حرفى ندارد برادر كشيشى ، لكن بيم آن دارد كه در غياب فدوى شما را به همان ستون بسته شلاق بزنند!

 ¤¤  از خبر مذاكرات  آقای احمدی نژاد  رياست  محترم  جمهوری  با  نمايندگان فراكسيون اصولگرايان مجلس خوشحال شدم  اميدوارم  وزيرانی  از جنس  خود ايشان به مجلس معرفی و با رأی قاطع  نمايندگان  مردم هر چه زودتر به خدمت مردم مشغول شوند.                  

سهيل نژاد

+ نگران نباشيد برادر سهيل نژاد،  زآب خرد ماهى خرد خيزد!

¤¤ دستمزد همكاری حدود 70 نفر از فرهنگيان شهرستان ميانه در دو انتخابات مجلس شورای  اسلامی  و رياست  جمهوری  هنوز پرداخت  نشده است.  لطفاً رسيدگی شود.
رحيم مختاری از ميانه

 

+ این حرف ها کدامست، شما با خدا معامله کرده اید، برادر مختاری!

¤¤  دانشگاه  آزاد اسلامی لاهيجان به  دانشجويان  ترم دوّم  در سال  تحصيلی 86 مبلغ 115هزار تومان وام به عنوان هديه دولت بدون سود پرداخت نمودند و حتـّی اساتيد را نيز تشويق به دريافت  وام  می كردند  كه احتمال دارد بعدا حتی بخشيده شود ولی پس از فارغ التحصيل  شدن و هنگام  تسويه  حساب با  بدهی 190هزار تومانی وام و سود آن مواجه شدم و با توجّه به نوع وام دريافتی و تبليغ بدون سود آن از هر مسئولی  سؤال كردم  پاسخ  قانع كننده ای دريافت نكردم و اعلام نمودند كه برای هر روز ديركرد در پرداخت  با  توجّه به فارغ التحصيلی شما سه  هزار تومان  بايد پرداخت  كنيد. از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی تقاضای پاسخ  شفاف دارم.
كاشفي

+ مراتب توسط  فدوی  پیگیری شـد، فرمـودنـد پسـوند آزاد را بـرای آن  دانشـگاه بهمین منظور کرده اند!

¤¤  پنج شنبه هفته گذشته، جاده قزوين به رشت به دليل خاكريزی مسدود شد. اين در حالی است كه به دليل تعطيلات هفته  گذشته،  جمعيّت  بسيار زيادی از مردم قصد مسافـرت به  استان گيلان را داشـتند و با  اين  سهل انگاری  و  بی توجهی مسئولان، حدود 14 ساعت در اين مسير ماندند.
قوام از تهران

+ ملّت به خواب و خون خفته، 1400 سال در مسیر مشابه ماندند و جیکشان در نیامد، حالا شما چه خبرتان است که به خاطر 14 ساعت  ناقابل، این همه  گرد و خاک راه انداخته اید، برادر قوام؟  آنروی قوچک*  فدوی رابالا نیاورید ها!

¤¤ به دليل عدم  برخورد  قاطع  با  سران فتنه،  برخی از عناصر مزدور و وطن فروش، در ارتباط دائم با شبكه های تلويزيونی ضدانقلاب خارج از كشور هستند و برای آن ها  فيلم  و عكس  ارسال می كنند.  اين  اقدام، خلاف امنيّت ملی كشور است و بايد با آن هم به طور قاطعانه برخورد شود.
سعيدی

 

+ فدوی دیگراز شما انتظار نداشت که آن حوادث را که آن"عکس ها و فیلم ها" از آن  برداشته  شده اند  تأیید و از آن طریق آب  مبسـوطی  بـه  آسیاب  دشمن بریزید برادر سعیدی!

¤¤ در صفحه سوّم روزنامه، چند روز پيش يك قطعه ادبی چاپ شد  كه  در انتهای آن عنوان شد كه علی تنهاست. امّا اين موضوع واقعيّت  ندارد. اگر هم ما  سكوت كرده ايم، به  خاطر خواست  آقا بوده است  و گرنه يك  اشاره ايشان كافی است تا دودمان فتنه گران را برباد دهيم.
كيانيان

+ آن  قطعه بـدون تردیـد قطعـه ی بـی ادبـی بوده اسـت بـرادر کیانیان، حالا به  جای این حرف ها  شال و کلاه  کرده  بروید علی(ع)  آقا را  از تنهایی در آورید.

¤¤ برخی از فروشندگان لوازم صوتی  و تصويری برای  جلب  مشتری  فيلم هايی نامناسب را نمايش مـی دهنـد  و تصـاويـر آن  را  در معـرض  ديـد عابـران  قرار می دهند. لطفاً مسئولان امر رسيدگی نمايند.
شعله ور

 

+ دیگر همه چیز را به گردن برادران نیندازید و اینگونه موارد جزیی  را زحمت کشیده خودتان به آتش بکشید، برادر شعله ور!

¤¤ مديريت يك دانشگاه صنعتی در اقدامی عجيب بخشی از بودجه اين دانشگاه را صرف مسافرت يك  باستان شناس آمريكايی به ايران نموده است. سؤال اين است كه دانشگاه صنعتی چه ربطی به باستان شناسی دارد؟ حضور يك  باستان  شناس آمريكايی در كشورمان، آن هم در اين شرايط مشكوك نيست؟
واقفي

 

+ فدوی  به اندازه ی شما مشکوک نیسـت بـرادر واقفـی و سفـر باستان شناس مذکـور را بـه ایران اسـلامی بـه علـت وجود مامـوت هـا و سایر موجودات ماقبل تاریخ، شدیدا ً لازم می داند.

¤¤ دخالت های رژيم صهيونيستی در كشورهای گوناگون نشان  می دهد كه  آن ها در پی اهداف فرامرزی هستند.

كاشاني

+ فـدوی با نظــر شـما مـوافـق نیســت  و مـی پنـدارد کـه  صهیـونیـزم هـا در پی اهداف فریبرزی هستند، برادر کاشانی!

¤¤ شهـرستان  گلبـاز در كـرمـان،  نياز شديد به  اورژانس 115 دارد.  از مسئولين تقاضای عنايت به اين مسئله می شود.
ايازي از گلباز

+ به عـرض رسـید سـلام رسـاندند و فرمـودنـد  اورژانس  115  که  قابـل  ندارد دستور فرمودند به شما اورژانس 215 بدهند، برادر گلباز!

¤¤ سـؤال می كنـم چـرا در كشـور ما در رشـته ورزش فوتبـال علـی رغم اين كه هزينه های سرسام آوری می شود به جای پيشرفت عقب گرد داريم به  اعتقاد  بنده يك علت آن  به بـرخـی از بـرنامـه هـای  ورزشـی صـدا و سيمـا بـرمی گـردد كـه  آثـار تخريبی  زيادی  به  جا  گذاشته است  اهميّت موضوع می طلبد كه  نمايندگان  مجلس شورای اسلامی نيز به مسئله حساس شده در اين مورد نظر بدهند و تصميم بگيرند.
قربانی

+ به نمایندگان محترم مراجعه شد. "هشتن ولی خشتن " ملاحظه کنید:

 

.*.*.*.*.*.*.*.*.

تا درودی دیگر ، بدرود

 

October 17th, 2009 4:00PM

شایعه

 

فدوی اگر نگوید تحقیقاً، دست کم تقریبا ً به این نتیجه رسیده است که خشونت گسـترده ای را کـه بـه مقـام معظـم و مظلـوم* رهبـری صدمـه الله تعالــی نسبت می دهند، شایعه ی ضد انقلاب، استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین است و هیچ موضوعیتی ندارد. این نکته را فدوی، از نحوه ی بررسی درخواست های مؤمنین و دستوراتی که معظم له صادرمی فرمایند، به کرّات دریافته است. نمونه اگر خواسته باشید، فراوان است و تأملی کوتاه در رفتار و گفتار ایشان بویژه در ماه های اخیر، شمار قابل اعتنایی از این ویژگی را به دست می دهد. فدوی نیز که خود، به علت تقرّبی که به بیت اعلیحضرت العظما سیّدعلی(ع) خامنه ای دارد این بخت را داشته و دارد که برخی درخواست های مؤمنین را به عرض رسانده و از حضور ُپر زورشان، کسب تکلیف کند.

فدوی اخیرا ً پیام خداجویانه ی یکی از مؤمنین را که در آن درخواست کرده بود که  ضمن "رسیدگی  به معضل بد حجابی بویژه در شمال شهر تهران، دستور جمع آوری مانتوهای آستین کوتاه " را نیز صادر فرمایند ، به علت اهمیّت موضوع، خارج از نوبت، به عرض رساند. فدوی خوب می داند که شما ضد انقلاب گرامی، انتظار داشته و دارید که مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی، دستور فوری جمع آوری مانتوهای آستین کوتاه را شدیدا ً صادر فرمایند، لکن چنین نیست و همین نکته است که از سویی، ابطال نظر ضد انقلاب، استکبار جهانی  و صهیونیزم بین الملل پیرامون شایعه ی خشونت طلبی معظم له را شدیدا ً رَد، و از سوی دیگر مراتب شفقت و دلرحمی حضرتشان را، به آسانی  به اثبات می رساند. باری، مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی در پاسخ استفتای فدوی، دندان روی جگر مبارک گذاشته و با کمال حیرت، و البتـّه برای احتراز از اسراف بیت المال، با جمع آوری مانتوهای آستین کوتاه موافقت نکردند و در نهایت، و به منظور این که نه سیخ بسوزد و نه کباب سلطانی، و آن مؤمن گرامی نیز دلگیرنشده باشد، دستور فرمودند به جای جمع آوری مانتوهای آستین کوتاه، مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین، آن میزان از دست را که از آستین کوتاه بیرون آمده، با احتیاط ارّه نمایند!

والله الموفق و المعین

دوم اکتبر المعرب سنه ی 2009 ترسایی

الاحقر فدوی

-----------------------------------------------------------------------------

* آيت الله علم الهدی نماينده مشهد در مجلس خبرگان به عنوان سومين ناطق

 اين جلسه هاشمي رفسنجاني را مورد خطاب خود قرار داد و با اشاره به آتش

 فتنه ای كه از خيمه اطرافيان وی به پا شده است گفت: قضاوت جامعه ديني

 و قضاوت تاريخ اين است كه رهبری مظلوم است و شما بايد پاسخگوی اين

مظلوميت رهبر معظم انقلاب باشیُ

.~.~.~.~.

سخنرانی احمدی نژاد در آرامگاه حافظ...

 

حافظ همین یک فقره جنس بنجل را کم داشت!

*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

تراکم امور

فشارکار از نوع تکالیف شرعی، بر فدوی  گاه  چندان زیاد می شود که می خواهد  به قول عوام quit  کرده، عطای بهشت را  لا محاله به لقایش بخشیده و در دوزخ  ُمعتکف شود

                                                بیت

                               گر ترا در بهشت باشد جای

دیگران  دوزخ  اختیار کنند!

باری - فدوی که انقلاب نکرده  که هم  به امور مؤمنین  در داخل  و هم  به دغدغه های ایشان در خارج که همانا بلاد کفر و زندقه لعنة الله علیه باشد، رسیدگی کند، از همه ی این ها گذشته، در ِ دیزی اسلامی باز است، حیای گربه ی اسلامی کجا می رود؟... رسیدگی به امور مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  در داخل، و رساندن صدای ملکوتی آنان به مسؤلین محترم عموما ً و مقام معظم رهبری خصوصا ً اعلی الله  مقامهم اجمعین، برای فدوی کفایت می کند... بگذریم،

برادر امیرالمؤمنین می نویسد:

¤ از مديرمسئول روزنامـه بـه خاطـر هوشـياری و دشمـن شناسـی ايشان  تشكرمی كنيم اميد است كه در سايه مقام معظم رهبری و با دستان قوی و خستگی ناپذير دكتر احمدی نژاد انشاءالله كشور رو به پيشرفت و تعالی قرار گيرد. بنده به سهم خود اميدوارم كه هر چه سريعتر بتوانم  تحصيل را تمام كرده و به كشور عزيز ايران برگشته و در كنار ديگر هموطنان مشغول خدمت شوم.

امير از مريلند

 

این فقره را که از ولایت مریلند،  واقع در مما لک محروسه ی شیطان بزرگ است، فدوی استثنائا ً رسیدگی و پاسخ داده ودر حاشیه نیز، خوانندگان محترم ضد انقلاب، استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را، شدیدا ً بـه قاصـم ا لجبـارین می سپارد: مراتب توسط  فدوی خارج از نوبت به عرض رسید، فرمودند شما که از برادر باراک حسین(ع) اوباما کمتر نیستید، برادر مریلند! فلذا احوط آن ا ست که همان جا رییس جمهور شوید، چرا که  دراینجا برادرمهندس الاسلام والمسلمین بربری نژاد دامت تحریکاته، حالاحالاها، رییس جمهور ِ منتخب ِملت به خاک و خون خفته است!...

والله الموفق والمعین

9 اکتبر المشوّش سنه ی 2009 ترسایی

الاحقر – فدوی

.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.

آن ملات مأکول را هر دوتان خوردید،  مال مقام معظم رهبری می باشد!

 

تا درودی دیگر ، بدرود

.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.

 

October 11th, 2009 -- 1:00AM

 

گمشده

در خیابان آزادی

قدم می زند

و در میدان آزادی

هوای آزاد

استنشاق می کند

و سیگار آزادی می کشد

اما هنوز ،

به آزادی ،

فکر می کند ...

~.~.~.~.~

نکته

پدرش وقتی ُمرد

" پاسبانها همه شاعر بودند "

گاه ِ مرگ ِ پدر ِ من اما ،

پاسبانها پی ِ شاعر بودند ...

حمیدرضا رحیمی  - بوی گمنام خاک خیس

~.~.~.~.~

تقیه!

عیــد  رمضـان آمـد  و مـاه  رمضـان  رفـت

صد شکر که این آمد وصد حیف که آن رفت!

~.~.~.~.~

 

.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

.

                         سوء انتخاب 

 

پیداست که در جهان شگفت انگیز امروز ، دیگرهیچ چیز سر جای خودش نیست حتا در دنیای

 بسامان غرب . یعنی ، از سویی  در جمهوری شکوهمند اسلامی ما، ملت اخیرا ً در صحنه ،

تشت زرّین مقام  مظلوم و البته معظم رهبری صدمه الله تعالی ، آنگاه که فقط مختصری آراء ،

که به زحمت به 35 میلیون می رسد و حتا جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید قهر می کند را

جابجا می فرماید ، بیرحمانه از پشت بام  به زیرمی افکند و ازطرف دیگر در آن سوی جهان ،

که از قضا متمدن نیز هست ، آنگاه که بر خلاف انتظار همگان ، شخص دیگری انتخاب می شود ،

آب هم از آب تکان نمی خورد ،... َجلّ الخالق !  

باری – دلیل خشم توأم با نا امیدی فدوی آنست که  امروزناشتا ، خبر شد که برادر شکلاتی ِ ا و ،

برادر حسین ( ع ) اوباما  ، به دریافت یک فقره جایزه ی صلح نوبل با دوتا کوبیده ی اضافه

نایل شده است و این باعث شد که  فدوی ، افزون بر اشتها ، همین مختصر علاقه و اعتمادی

را هم که  به خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین داشت ، شدیدا ً از دست بدهد . خوانندگان ِ

محترم ضد انقلاب ، استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل ، امروز سر به سر فدوی نگذارند

که خیلی سر حال نیست و در یک کلام  بگوید  ، که از مجمع تشخیص مصلحت  محترم نوبل

ابدا ً انتظار نداشت که  برادر مهندس الاسلام والمسلمین بربری نژاد دامت تحریکاته را  ، با

آن خدمات شدیدا ًدرخشان به برقراری صلح در جهان عموما ً و ایران اسلامی خصوصا ً ، در

طاقچه گذاشته و بجای او، برادر حسین (ع ) باراک اوباما  را از آستین بیرون بیاورد !

فدوی این گناه کبیره را بر مجمع تشخیص مصلحت نوبل هرگز نمی بخشد ، واز این ها گذشته ،

اساسا ً نمی داند که مجمع محترم تشخیص مصلحت نوبل ، فدوی که اصلا ً قابلی ندارد ، جواب

حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روحی فداه را ، چه می دهد ؟

علی الله التکلان و هوالمستعان فی جمع امور

9 اکتبر المشوّش سنه ی 2009 ترسایی

الاحقر – فدوی

~.~.~.~.~.~.~.~.~

~.~.~.~.~.~.~.~.~

       کوسه و ریش پهن

فدوی نمی داند که چرا برادران گرامی سری را که اصلا درد نمی کند ، هی دستمال می بنندد؟

در خبری دیدیم که در شرایطی که  مقامات دمکرات حکومت اسلامی اعلی الله مقامهم اجمعین

تعداد محدود خبرنگاران خارجی را اخراج ، بازداشت وحتا مورد ضرب و شتم قرار داده و در

غزاوات خود با ایشان ، ابزارکارشان را نیز به  غنیمت گرفته اند  ، می خواهند در 28 مهر ماه

سال جاری برایشان ، جشنواره ی بین المللی مطبوعات برگزار کنند !

~.~.~.~.~.~.~

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

تولدی دیگر

برادران کثرالله امثالهم،  بحمدالله ضمن رسیدن به امور ومشکلات بیشمارمردم

 ضد انقلاب ایران  ! به تشکیل و راه اندازی سازمان هایی من درآوردی همچون

"مجمع جهانی اهل بیت ! علیهم السلام" ،نیز شدیدا ً اهتمام می ورزند .

 فدوی امروز نیز در احوال برادران قدری باریک شده بود ودر سایت مقدس شان

 ملاحظه کرد که یک تشکیلات من درآوردی دیگر بنام " پژوهشکده ی اعجاز قرآن" !

 به عون الله به جمع قبلی اضافه و موجب مسرت  شد . خوانندگان ضد انقلاب یکوقت

 تصور نفرمایند که مؤمنین شاغل در اینگونه تشکیلات اعلی لله مقامهم اجمعین ، همینطور

 راست راست راه رفته و جز اتلاف بیت المال و طی طریق بین تسبیح و انگشت بیست و یکم

 کار دیگری نمی کنند ، خیر ابدا ً چنین نیست، خودتان عینا ً ملاحظه کنید :

  " رئیس پژوهشکده اعجاز قرآن با اشاره به اینکه از مواردی که به عنوان اعجازهای قرآنی شناسایی  و عنوان شده‌اند 70 مورد قابل بررسی هستند، از انجام 7 فعالیت تحقیقاتی بلند مدت خبر داد و افزود: عضوگیری پژوهشکده آغاز شده است ." ! فدوی هم می خواست پژوهش کرده سوره ی بنی " اسرائیل " بخواند ، اما جرأت نکرد !

زیاده جسارت است

29 سپتامبر المورّب سنه ی2009  ترسایی

الاحقر فدوی

~.~.~.~.~.~.~.~.~

 

مانعة الجمع

جمع ضدّین که بارزترین نمونه ی آن در ترکیب "جمهوری اسلامی" متجلی شده است هم چنان و به شدت هر چه تمامتر ادامه دارد. نمونه ی دیگر اگر بخواهید نیز در دسترس است، ملاحظه کنید:

"جامع ترین نرم افزار سیره حضرت ولیعصر(عج) در اختیار مهدی پژوهان قرار گرفت.

.~.~.~.~.~.~.~.~.~~.~.~.~.~

وزیر براتون انتخاب کردم مثل هلو !

~.~.~.~.~.~.~.~.~

نقض غرض

                    فدوی با آن که خود از مؤمنین ستاره دار است لکـن گـاه در درک بـرادران

در می ماند و نمی داند مبنای محاسبه ی ایشان در آن ارتباط معین چه بوده است.

 نمونه فراوانست امّا نمونه ی تازه تر اگر بخواهید دم دست است بفرمایید:

یا حجت ابن الحسن، ریشه‌ی ظلمو بکن!

~.~.~.~.~

 

مزایا

توجّه زمامداران مرز پُر گُهر در هر دوره ای، شایسته تقدیر بوده و هست.
فدوی بیاد می آورد که مسؤلین جامعه ی پیشین وطن سابق، پا را دریک
کفش "ورنی" کرده که هر ایرانی باید یک "پیکان " داشته باشد ! مسؤلین
جامعه ی فعلی امّا بیشتر اهل صرفه جویی اند ملاحظه کنید:

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در گفت و گو با ایسنا:


         در هر محله و براي هر 200 خانوار بايد يك مسجد باشد !

.~.~.~.~.~.~.~.~.~~.~.~.~

~.~.~.~~.~.~.~~.~.~.~~.~.~.~

حلال ِ مشکلات

قاصم الجبارین  ، والدین برادر محسن کوهکن عضو هیئت رئیسه ی محترم

مدرسه ی موشها ( مجلس شورای اسلامی ــ م ) را شدیدا ً بیامرزد که یکی از

مشکلات بیشمار فدوی را ، با یک قیام و قعود حل فرمود .

فدوی بسیاری از اوقات در این اندیشه بود که چگونه است کسانی که افزون بر

شکل ، بلحاظ محتوا ( مغزی ) نیز کاملا ً منتفی و از حیّز انتفاع افتاده اند ، مصدر

مشاغل و مناصب مهم و گاه سرنوشت ساز بوده و هستند . این را فدوی نیز میداند

که به علت رفاه و آسایشی که بحمدالله ، در جامعه ی شکوهمند اسلامی مان برقرار
 
شده ، متوسط عمر ملت بخاک و خون خفته چهل ، و متوسط عمر حضرات آیات
 
عظام و حجج اسلام حفظهم الله تعالی نود سال است ؛ با اینهمه فدوی همچنان در

جهل ُمرّکب خویش دست و پا می زد و بجائی نمی رسید تا اینکه برادر کوهکن

بیاری اش آمد و فرمود :

محسن كوهكن:اشتباه كروبي را به پاي سن و سال او مي گذاريم

عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: اقدام نسنجيده و اشتباه

«مهدي كروبي» در منتشر كردن نامه اي كه هيچ گونه سندي ندارد را به پاي سن

 و سال او مي گذاريم.

«محسن كوهكن» روز شنبه در گفت وگوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: وقتي

 سن و سال يك فرد بالا مي رود، ممكن است دچار اشتباه و خطا شود.  *

با این حساب ، این آیه از حضرت امام ( ل ) تا مقام معظم رهبری و نیز کلیه ی
حضرات آیات عظام وحجج اسلام، اعضاء مجلس خبرگان اعلی الله مقامهم اجمعین 
از صدر تا ذیل را در بر می گیرد .
زیاده عرضی نیست .
علی الله التکلان و هُوالمُستعان فی جمع امو
۱۶ آگوست المقعر سنه ی ۲۰۰۹ ترسائی

الاحقر ــ فدوی

-------------------------------------------------------------------------------

یکشنبه 25 مرداد 1388- كيهان چاپ دارالخرافه

*.*.*.*.*.*.*

از میان خبرها
ـ انتخابات ریاست جمهوری ایران به میمنت و مبارکی و تحت توجهات
1
حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روحی فداه، در کمال صحت و سلامت
و بدون دخالت دست برگزار گردید  و فال برادر مهندس الاسلام والمسلمین 
احمدی نژاد دامت تحریکاته توسط یک قناری مکتبی از صندوق بیرون آمد. 
انتشار این خبر میمنت اثر، موج عظیمی از شادی و شعف را چندان در
 سرتاسر ایران پدید آورد که شمار قابل ملاحظه ای از مردم از شدت شادمانی
مردند و بقیه مجروح شدند. برادر رئیس جمهور منتخب نیز در پاسخ به ابراز ِ
احساسات عمومی، متقابلا ً با برپائی مراسم با شکوهی در زندان کهریزک،
از مردم اخیرا ً در صحنه، شدیدا ً پذیرائی کرد.
خبرنگار ما رنگ موج مذکور را سبز گزارش کرده امّا در پایان افزوده است
که رنگ مربوطه دارد کم کم،  سورمه ای راه راه می شود.

*.*.*.*     

ــ به گزارش خبرنگار ما از تهران، ملت اخیرا ً در صحنه  و قدرشناس ایران، 2
پس از کلّی گفتگو ومشورت با یکدیگر، پیرامون این که کادوی موفقیت برادر
احمدی نژاد در مبارزات عادلانه و شدیدا ً سالم انتخابات اخیر چه باشد، سر انجام
به توافق رسیدند و قرار شد که پول رویهم گذاشته و یک فروند هواپیمای توپولف
ساخت کشور دوست و برادر روسیه خریداری، و بعنوان کادو به ایشان تقدیم نمایند!.

*.*.*.*         

3ــ در پی اعتراض شماری از مؤمنین ومؤمنات به عدم پخش اذان به بهانه ی اخبار 

در صدا وسیما، در توافقی که بین رئیس کنگره ی بین المللی اذان، حجت الاسلام 

 والمسلمین هوارالدین صلواتی ُمدّه ظله و علمای جیل القدر صدا و سیما بمنظوررفع

اختلاف به عمل آمد مقرر گردید  که  خیرالامور اوسطها؛ یعنی ترتیبی اتخاذ شود که 

نه سیخ بسوزد و نه کباب  بدین معنی که از این پس اخبار، با آهنگ اذان پخش شود!

*.*.*.*                                         

4ــ در پی انتشار خبر هراس انگیز تجاوزات جنسی به زندانیان در زندان های

حکومت اسلامی، مقرر گردید که چند تن از حضرات آیات و حجج اسلام

با گریم و لباس مبدل، بعنوان ضد انقلاب راهی زندان ها شوند. ادامه ی خبر

 حاکیست که هنوز چند ساعتی از ورود حضرات به زندان ها نگذشته بود که

بازجویان متجاوز چهار دست و پا از زندان ها گریختند!

*.*.*.*  

5ــ خبرنگار ما، که به منظور تحقیق پیرامون بازداشت سیامک رفیعی وبلاک نویس جوان به تهرا ن اعزام شده است با سروکله ی باند پیچی شده گزارش داد که وی به اتهام جاسوسی به سود ِ امریکای جهانخوار در زندان بسر می برد. خبرنگار از جان گذشته ی ما با به خطر انداختن جان ناقابل خود و تقدیم چندین شمش طلا و چندین کیلو پول موفق شده است که با حجت الاسلام والمسلمین میله کار در این مورد گفتگو کند.

وی نام کوچک متهم را که "سیا مک" است مدرک بازداشت رفیعی
عنوان کرده است. خبرنگار ما در پایان افزوده است که حجت الاسلام
میله کار معتقد است که "سیا" مأخوذ از "سازمان سیا" و "مک" برگرفته
از "مک دونالد" است که هر دو متعلق به آمریکاست و به عنوان سند جاسوسی متهم به سود آمریکا، کفایت می کند!

*.*.*.*                                               

6ــ ادامه ی شیوع آنفلانزای خوکی در عربستان، موجب شد که مؤمنین مراتب

مسافرت به آن کشور را از محضر آیات عظام استفتاء نمایند. آیت الله صافی

در پاسخ مرقوم داشته که "وجوب حج با آنفلونزای خوکی ساقط نمی شود"

این پاسخ علیرغم انتظار، با سکوت مرموزسازمان بهداشت جهانی روبرو شد.

خبرنگار بهداشتی ما ضمن حیرت، علت این سکوت را از سازمان مذکور

جویا شده است. سازمان بهداشت جهانی بهداشت در پاسخ گفته است که سفر

اتباع همه ی کشورها بجز ایران ممنوع شده است و علت استثنای ایران آنست

که ایرانیان از وخیم ترین آنفلوانزا که آنفلونزای آخوندی باشد، جان سالم

بدر برده و دیگر مقاوم شده اند و آنفلونزای خوکی برای ایرانیان در صورتِ

ابتلا، چیزی در حدود یک سرماخوردگی ساده ست و نگرانی ندارد!

*.*.*.*                                         

7 ـ به گزارش خبرنگار فرهنگی ما از تهران، خط برادر احمدی نژاد  به زودی 

و به میزان قابل ملاحظه ای خوب خواهد شد. این گزارش در مورد این که 

 منظور از "خط"، خط امام (ل) است یا خط مالرو یا خط نستعلیق،

مسکوت است؛ لکن خبرنگار ما در توضیح  این خبر افزوده است  که 

نمایندگان حکومت در مجلس، مشق مفصلی را پیرامون شرایط  وچگونگی ِ
 
گزینش وزیران کابینه، به برادر احمدی نژاد داده اند، که شبی سی بار از
 
روی آن بنویسد!

*.*.*.*

9 ــ خبرنگار ما از نیویورک گزارش داد که موضوع شرکت برادر 

مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکا ُته، در اجلاس ِ

امسال سازمان ملل با مخالفت شدید جمعی از اعضاء و نمایندگان روبرو
 
شد و تهدید کردند که در صورت شرکت وی در جلسه، اگر "هاراگیری"

نکنند، دست کم استعفا خواهند کرد. یک مقام آگاه نزدیک به بیت رهبری ِ

سازمان ملل که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار ما گفت که علت مخالفتِ

اعضاء، اظهارات عالمانه ی احمدی نژاد پیرامون "هلوکاست" نیست بلکه

سبب آنست که چشمان نمایندگان دراثر هاله ی نور بسیار خیره کننده او در اجلاس ِ

سال گذشته  شدیدا ً صدمه دیده  و بعضا ً حتا بینائی خود را از دست داده اند!.

موافقان اندک شرکت برادر احمدی نژاد امّا اظهار داشته اند که هاله ی نور نامبرده

نباید موجب محرومیت وی از شرکت در اجلاس سازمان ملل شود و شرکت کنندگان

می توانند هنگام سخنرانی احمدی نژاد، به منظور احتراز از صدمات چشمی، از

ماسک جوشکاری استفاده کنند!

*.*.*.*

 ـ به گزارش خبرنگار فقهی ما، نماز دشمن شکن جمعه، به ترتیب به امامت ِ برادر -10
حجت الاسلام والمسلمین "هون چیا چونگ"  در پکن، و نیز به  امامت برادر

حجت الاسلام والمسلمین "سید پوتین" در مسکو برگزار شد. حُجج اسلام، در
در خطبه های پیش از نماز، به ضرورت مبارزه با مردم ایران، تأکید کردند.

*.*.*.*

ـ با توجه به رشد شگفت انگیزاقتصاد، کاهش و بلکه حذف تورّم و نیز بهبود -11
چشمگیر وضع مالی مردم همیشه در صحنه، بانک مرکزی حکومت اسلامی،
با تأییدات خداوند متعال و تحت توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روح فداه
تغییر واحد پول کشور را طی صدور اطلاعیه ای، به آگاهی ُامّت شهید پرور رساند
رساند. به موجب این اطلاعیه ی، واحد پول ایران اسلامی از "ریال" به "کیلو"
تبدیل شد!

*.*.*.*

 برادر احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب ایران! در مصاحبه ی اخیر خود -12
با خبرگزارهای غربی که در ارتباط با اظهارات جنجال بر انگیز خود دائر
بر نفی "هلو کاست" شدیدا ً مورد سؤال واقع شده بود، به خبرنگاران گفت
که منظور آنان را در نمی یابد زیرا او در ارتباط  کشاورزی سخن گفته  و
 یعنی "هزینه ی هلو" قدری
holou  cost  و منظورش این بوده است که
بالاست و تولید آن در ایران دیگرصرف نمی کند!

*.*.*.*

 اتحادیه ی نانوایان پایتخت اعلام کرد که به منظور رفاه بیشتر شهروندان -13
مجوز ایجاد چهل نانوائی جدید در سطح تهران بزرگ را از شهرداری
دریافت کرده است. ادامه ی خبر حاکیست که یکی از ویژگی های این نانوائی ها
اینست که  "نان را به نرخ روز" می پزند!

*.*.*.*

  در پی اعتراضات پی در پی مؤمنین در ارتباط با جدا سازی زنان و مردان در سطوح مختلف اعم از ادارات ـ دانشگاهها14 مدارس ـ کودکستانها ـ شیرخوارگاه ها پیاده روها ـ اتوبوس ها و ....مسؤولین محترم را برآن داشت  که حل این مشگل که سابقه ای سی ساله دارد، بطور موردی جز اتلاف وقت و بیت المال سودی ندارد و باید بطور بنیادی و یکبار برای همیشه حل شود. بر این پایه، طرحی توسط متخصصین متعهد تهیه و برای تصویب به مجلس ارائه شده است. به موجب این طرح ایران اسلامی با چیزی شبیه دیوار برلین یا دیوار چین  به دو بخش سه چهارم و یک چهارم تقسیم و زنان در بخش یک چهارم "جمهوری نسوان اسلامی" و مردان در بخش سه چهارم "جمهوری ذکور اسلامی" را تشکیل داده و سپس مقام معظم رهبری رؤسای جمهور هر دو

جمهوری را تعیین خواهند فرمود.

*.*.*.*.*.*.*.*

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره

پیامها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ

شریفه ی دارالخُرافه است ، پاسخها اما

از فدوی ست .

  ¤ در خبرها خواندم كه حجاريان يك زندان با انواع امكانات رفاهي فرستاده شده است.

از قوه قضائيه جاي سؤال است كه چرا اين گونه افراد كه متهم به خيانت به نظام هستند

بايد اين همه مورد لطف قرار بگيرند؟

 مجتبي عزيز وكيلي از شهرري

* والله برادر عزیز وکیلی بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م ) دروغ چرا؟
تا اعدام ، آ ـ آ ـ آ ـ آ .  ترسیدیم اگر به زندان دیگری بفرستیم ، یک وقت 
خدای نخواسته به ایشان تجاوز کنند . برادران باز جو که می دانید ، خودی و
غریبه سرشان نمی شود !

¤ در نيمه شب مورخ 25/5/88 در مركز شهر اهواز مردم با صداي انفجار مهيب

سراسيمه به خيابان ريختند و شاهد انفجار خودرو پژو 405 بودند خوشبختانه

حادثه فوق تلفات جاني نداشت. سؤال اين است كه تا به كي بخاطر منافع

خودروسازها بايستي مردم تاوان خودروهاي غيراستاندارد را بدهند، مجو

ز سالم بودن اين خودروها را چه كسي يا نهادي صادر مي كند و چرا براي

 رفع اين معضل چاره انديشي نمي شود.

محسن عبدي زاده

* این چه طرز اطلاع رسانی ست برادر عبدی زاده ؟ بند دل فدوی هم پاره شد .
لکن بین خودمان باشد ، از فدوی می شنوید ، کار کار ِ خوانندگان ضد انقلاب ،
 استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین است و الا اینگونه 
تولیدات برای  برادران که چپ و راست موشک هوا می کنند ، چیزی در حدود
آب خوردنست ؛ ما باید بیش از اینها هوشیار باشیم برادر عبدی زاده !

¤ از وزير محترم راه و ترابري تقاضا دارم اگر فرصتي دست داد، يك سفري با قطار

 اتوبوسي 5 هزار توماني به مشهد مقدس داشته باشند. واقعا 12 ساعت با قطاري

مثل اتوبوس شركت واحد اتوبوسراني از رده خارج كه جاي دراز كردن پا هم نيست

و برخي شيشه ها يك تكه اي است و گرما از يك طرف و تنگي جا از طرف ديگر و

مدت 12 ساعت در راه چه فشارهاي عصبي بر مسافرين وارد مي شود.

طاهري

*فدوی برای آخرین بار تذکر ِ مایل به تهدید می دهد که ،  رعایت مصالح ِ
اسلام عزیز که شدیدا ً مورد علاقه و ارادت فدوی است را نیز بفرمائید . این
اعتراض را اگر یکبار دیگر بکنید ، فدوی تعارف را یکسره کنار گذاشته و
شما را ، بجای قطار اتوبوسی ، به زور هم که شده ، به یک فروند هواپیمای
" تو پولوف " ساخت برادران دینی خود در روسیه سوار می کند ، حالا دیگر
خود دانید برادر طاهری !

  ¤ يك عدد دستگاه سينماي خانوادگي مدل... را پنج روز است كه خريده و به منزل

آورده ام درهمين ابتداي كار خراب شده به شركت مربوطه مراجعه كردم خواستار

 تعويض دستگاه شدم نپذيرفتند و گفتند آنرا تعمير مي كنند عرض بنده اين است

كه دستگاه كنترل كيفيت نشده تعمير آن چه دردي را درمان مي كند .  در شان

كشور ما نيست كه اجناس كنترل كيفيت نشده و معيوب كشور كره را بازاريابي

شود و مردم با اين اجناس بنجل خارجي دچار مشكل شوند.             

  آزادي

* احترامتان لطفا ً دست خودتان باشد ، برادر آزادی ! به فتوای اکثریت علما
منجمله فدوی ، هرگونه مخالفت با برادران ُملحد روس ، چینی ، ونزوئلا ،
کره ی شمالی و ازین قبیل ، مخالفت آشکار با قرآن و اولیاءالله و لذا خون تان
پای خودتان است . همین که مقرر نفرمودند که بابت اسم تان کفاره یا جزیه 
بپردازید ، بروید و قاصم الجبارین را شدیدا ًشکر و به جان فدوی نیزدعا کنید ،

برادر آزادی !

¤ شهرداري تهران در گلوبندك و بازار، براي يك مسير محدود درشكه گذاشته است

كه 300 تومان كرايه اش است. اما همين مسير براي تاكسي ها 125 تومان حساب

مي شود. از شهرداري جاي سؤال است كه روي چه حسابي چنين كاري كرده است؟
قاسم پور

* آخر این چه پرسش پرتی ست برادر قاسم پور ؟  گفتن ندارد که مملکت ،
 تحت مدیریت برادران و نیز تحت  توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا
 روحی فداه ، دست کم یکصد و پنجاه سال  ، بجلو رفته است و این ، بهتر از
خود روهای مدرن ساخت خودمانست که در حیاط  الو گرفته و خانه را نیز
طعمه ی حریق می کنند و یا بگزارش آن شهروند ضد انقلاب که قبلا ًً نقل
شد ، خود به خود منفجر می شوند!.. 

¤ مقامات مسئول پاسخ بدهند چگونه شخصي مثل آقاي كروبي مي توان

د وقيح ترين تهمت ها مثل تجاوز جنسي به زندانيان و اعدام نوجوانان زير

18 سال را به نظام مقدس جمهوري اسلامي بزند و آنگاه با او هيچ برخوردي نشود.
كلاهدوز

* فدوی قاصم الجبارین  را گواه می گیرد واگر باورتان  نمی شود ، جان ِ
اعلیحضرت العُظما سید علی ( ع ) را اضافه می کند که فدوی هیچ قرابتی 
با حجت الاسلام والمسلمین مهدی ( عج ) کروبی
ندارد لکن تردید هم ندارد که  اگر
آقازاده یا صبیّه  ، بطور اتفاقی یا اشتباهی ، سر وکارشان به زندان بیفتد ،
نظر شما بیگمان ، به حجت الاسلام مهدی ( عج ) کروبی که قابل ندارد ، 
بلکه به  نظام مقدس جمهوری اسلامی هم عوض می شود ؛ برادر کلاهدوز!

¤ از متوليان امور مساجد تقاضا مي شود ضمن رعايت حال عموم مردم از

پخش كردن ادعيه و مناجات و... بجز اذان از بلندگو خودداري نمايند متأسفانه

برخي از مساجد هيچ توجهي به اين امر نمي نمايند و تا پاسي از شب و در

از هيئت امناي مساجد تقاضا داريم كه با تدبير اين مشكل را رفع نمایند

ابراهيم مهرباني

*ـ نمی شود برادر مهربانی ، نمی شود ؛ بقول عوام package است ! 

.*.*.*.*.*.*.*.*.*

تا درودی دیگر ، بدرود

*.*.*.*.*.*.*.*

 

October 4th, 2009 -- 17:30

 

 

حکم انتصاب فدوی

فدوی همیشه این امید و انتظار را داشت که مساعی و تلاشهای سهمگین  او درارتباط با خدماتش به اسلام و مسلمین، سر انجام به بار بنشیند و در این رهگذربرای او، از این نَمَد، اگر نه عمامه ای، دست کم کلاهی ـ ترجیحاً نه ساخت ِبرادران چینی ـ  فراهم شود. این امید فدوی، داشت کم کم ُمبّدل به یأس می شد که در توّرُق جراید شریفه ی دارالخُرافه  دریافت که بختش شدیدا ً باز شده و همای ِ سعادت بر فراز ملاج او به پرواز در آمده بلکه بقول عوام؛ "آل ِردی" نشسته است ملاحظه کنید:

با حكمی از سوی احمدی نژاد رحيمی معاون اول رئيس جمهور شد!

برادر رئیس جمهور در حکم فدوی، دولت را برآمده از"رأی مردم شریف" خوانده و "گسترش عدالت و مهر ورزی" را "با نشاط بیشتر" به فدوی توصیه کرده است .فدوی البته ، نظرش را پیرامون سه مورد فوق، برای تنّبُه خوانندگان ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیـزم بین الملل عنوان و اعلام می دارد که فدوی دیگر بی گمان، آن فدوی ِ پیش از صدور حکم نیست و در اجرای منویّات مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی و البته برادر َبـربَـری نـژاد، خـودی و غریبـه سـرش نمـی شـود و لامحاله تسمه ازُگرده ی ملت به خاک و خون خفته، خواهد کشید  

الف ـ بر اين پایه، گفتن ندارد که فدوی، در باب این که دولت محترم و خدمتگزار شدیداً "برآمده از رأی مردم شریف" است، ابدا ً تردید ندارد ومعاندین و مخالفین را به چندین فقره تجاوز پی در پی در دانشگاه ها (زندانها ـ م  بشارت می دهد

ب ـ فدوی از لفظ "گسترش"  در عبارت "گسترش عدالت و مهر ورزی" که  برادرمهندس الاسلام والمسلمین بربری نژاد در حکم او گنجانده چنین استنباط می کند که برادررئیس جمهور از میزان "عدالت و مهر ورزی" در بـرخـورد  مـأمـوریـن  بـا  مــردم متجـاوز !پـس از مـاجـراهـای حیرت انگیز انتخابات که  استکبار جهانـی و صهیونیزم بین الملل به اتفاق  چندین میلیون از ملت نابکار صورت داد ، چندان راضی نیست و فدوی را به افزایش:میزان عدالت ومهرورزی " شدیدا ًسفارش کرده است؛ فلذا:

هر که دارد شهامتی موجود

بسپارد به بنده در وقت ورود

نیست مسؤلیتی گردن ِ فدوی

گر شود کسی کشته یا مفقود

و اما در باب فقره ی آخر که انجام تکالیف شرعی با  "نشاط بیشتر" باشد، فدوی اِعمال هرگونه شکنجه و تجاوز را به زندانیان سیاسی، بدون لبخند و موزیک متن اکیدا ً ممنوع کرد.  بازجویان  مهربان  تحت ِ امر فدوی، مسؤل ُحسن ِ اجرای ِاین این دستور العمـل خواهنـد بود  .فدوی کلیه ی خوانندگان ضد انقلاب را به قاصم الجبارین سپرده و رجاء واثق دارد که آنان نیز متقابلا ً، سیل پیام های تبریک و تسلیت را به سوی او روانه و رونوشت ِآن را نیز جهت حضرت بقیة الله الاعظم امام  غایب ارواحنا روی فداه ارسال فرمایند.

والله الموفق والمُعین

چهاردهم سپتامبرالمُعرب سنه ی ۲۰۰۹ ترسائی

الاحقر فدوی

معاون اول و البته محترم رئیس جمهور

~.~.~.~.~

مقام معظم رهبری،  جهت استحضار! 

~.~.~.~.~

آلزایمر خوکی

به نظر می رسد  کـه بـرادر حسـین(ع) شریعتمـداری  متولی  امـامـزاده ی کیهان اسلامی چاپ دارالخُرافه، و استاد سابق دانشگاه اوین (بازجو – م)، پـا به  سن گذاشته  و افـزون بر چشم  ، حساب اش نیزشدیدا ً ضعیف شده است.  وی در ارتباط  با  گردهمایی  گسترده  و  چشمگیر معترضین  به حضور برادر مهندس الاسلام والمسلمین  احمدی  نژاد  دامت  تحریکاته، گـُماشته ی مقام معظم  رهبری  صدمه الله  تعالی،  که ناظران  و شاهدان عینی و بیطرف آنرا بالغ  بر بیست و پنج  هزار نفر و یا  بیشـتر بـرآورد  کرده اند ، در جایی از آن صحیفه ی سجادیه می نویسد:

"تقلاي چندماهه گروهك های ضدانقلاب و گروه های صهيونيستی برای راه اندازی  ميتينگ عليه سفر رئيس جمهور اسلامی  ايران به  نيويورك، با ناكامی مطلق همراه شد.  با وجود هزينه های گزاف و فراخوان عناصر ضدانقلاب از سراسر آمريكا و حتی كانادا و برخی كشورهای اروپايی، نيويورك شاهد تجمعات چند ده نفره ضد انقلاب بود"

برادر حسین(ع) شریعتمداری که شدیدا ً به آلزایمر خوکی دچار شده است، اندکی بعد در ادامه ی همین مطلب از گروه ها و جمع کثیری نام می برد که در آن تظاهرات بزرگ و بیسابقه، شرکت کرده اند!:

"در اين تجمع، "سبزها، چريك های فدايی  خلق،  مجاهدين " منافقين "و سلطنت طلب ها  حضور داشتند  و شعارهايي چون  «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ايران» سر دادند.»

براساس اين گزارش «تعدادی از يهوديان مقيم نيويورك نيز در جمعيت به چشم مي خوردند».

در اين تجمع كه با حضور عناصری چون رضا براهنی، علی اكبر موسوی خوئيني، محسن سازگارا، عبدالكريم لاهيجی (معـروف بـه كـريـم بغـدادی)،  منصـور فرهنـگ، مهـرانگيز كـار،  شهـرنوش  پـارسی پـور، علــی افشــاری و... برگــزار شــد، سـوسـن ديهيـــم و آرش سبحـانـی بـه خـوانـدن ترانه و نواختن موزيك پرداختند. *

....

فدوی و خوانندگان ضد انقلاب ، عوامل استکبار جهانـی  و  صهیونیـــزم بین الملل او ، که  بحمدالله  تعالی در وضعیت مالی  چندان رضایت بخشی بـه  ســر نمـی بـرنــد،  حاضـرانـد  هزینه ی  معالجه ی  برادر  حسین(ع) شریعتمداری که به لحاظ  ذهنی و عینی به  قول عوام  به  کلی   disable  شده است را به اقساط، پرداخت نمایند.

والله الموفق والمعین

بیست و پنجم سپتامبرالصنوبر سنه ی 2009 ترسایی

الاحقر فدوی

 

Archive 2010