حمیدرضا رحیمی

September Monday 27th, 2010

 

ابراز احساسات شدید صندلی های
سازمان ملل حین سخنرانی برادر احمدی نژاد

*.*.*.*.*

 

سنگ پای چینی!

فدوی، تا پیش از برادر مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، در تعریف واژه ی " بچه پُرروی دروغگو "، دچار اشکالات جدی  بود و وضع او مانند آن حیوان نجیب شدیدا ً به وخامت می گرائید اگر از او، مثالی هم می خواستند!..
و نیزفدوی، بر خلاف آن ضد انقلابیونی که معتقدند که انقلاب اسلامی شدیداً شکوهمند ما هیچ بو و خاصیتی نداشته، بر این باور است که خیر چنین نیست و شما خواننده ی گرامی ضد انقلاب، عامل صهیونیزم بین الملل و استکبار جهانی می توانید در خلوت خود، به انبوهی از دست آوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ما که  کمترین آن درک  محضر اسلامِ ناب محمدی به ویژه در سال های اخیرست، دست یابید.  بوی خوش خدمت دولت خدمت گزار، که افزون بر ایران، جهان را نیز برداشته است که دیگر، جای خود دارد!....
باری -  مهارت این بزرگوار در دروغگوئی، که لابد از مصادیق بارز تقیه، و به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المُطّهرین صلوات الله علیهم اجمعین، اگر واجب نباشد، دست کم مستحب است، حقیقتا ً مثال زدنی ست. وی پیش از این، آنگاه که در برابر این پرسش خبرنگاری خاج پرست در ارتباط با داستان  مشهور "هاله ی نور" و ماجرای خواب کردن  نمایندگان در سازمان ملل متحد قرار گرفت، فرمود که از این ماجرا به کلی بی خبر است و او نیز آنرا در جراید خوانده است! .... (1)
نامبرده اینک در جریان شرکت در نشست اخیر سازمان اُمَم (سازمان ملل سابق ـ م) نیز پیرامون ماجرای محکومیت، شلاق خوردن  و سنگسار سکینه ی محمدی، که تنها کسی که ازآن خبر ندارد، خواجه حافظ شیرازیست، در اُمّ القرای نیویورک به نقل از بی بی سی چنین فرمود:
محمود احمدی نژاد در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ای بی سی در نیویورک گفته است سکینه محمدی آشتیانی هرگز به سنگسار محکوم نشد! و رسانه های آمریکا تحت تاثیر خبر جعلی و تبلیغات منفی دولتمردان این کشور قرار گرفتند.!

باری فدوی برای جوری جنس و نیز یادآوری این نکته که برادر، جسارت است رویمان بدیوار، رئیس جمهور، همان مشق هائی که مقام معظم رهبری پارسال خط زده، دوباره نوشته است! را در پی می آورد تا به عرض او برسید.
توضیحاً عرض می کند که مطلب زیر ناظر بر گفت و گوی برادر احمدی نژاد با شبکه ی چهار روباه پیر! (انگلیس ـ م)  در 23 دسامبر  2009 در جوار آرامگاه  حافظ است که تن آن بزرگوار را هم در گور، به میزان 10 درجه ی "ریش " ِتر، لرزاند!:

جان اسنو گفت که اگر آمریکا اشتباهی مرتکب شود، به معنی آن نیست که چنین اشتباهی در ایران مجاز است و افزود که براساس اظهارات یک فرد بسیجی که به خارج پناهنده شده، به نیروهای بسیجی دستور داده شده بود تا در مقابله با تظاهرکنندگان مخالف شدت عمل به خرج دهند و در نتیجه، زنان و مردان هدف ضربات باتوم قرار گرفتند و تعدادی هم کشته شدند و تصاویری هم که از تظاهرات در ایران منتشر شده نشانگر خشونت ماموران علیه مردم است.
آقای احمدی نژاد اطلاعات مصاحبه گر را مورد تردید قرار داد و گفت که در جریان تظاهرات، بین خود مردم درگیری هایی روی داده و در مورد گزارش های حملات بسیجیان به مردم هم گفت که این مسایل ارتباطی به دولت ندارد بلکه در کشور او، قانون حاکم است! و افزود که در ایران، آزادی وجود دارد و مردم می توانند آزادانه نظرات خود را بیان دارند!
و اما بسیجی طرف مصاحبه کانال چهار 27 سال دارد و از یک خانواده به شدت مذهبی برآمده که همگی مرید و فدائی انقلاب اسلامی و مهم تر از آن آیت الله خامنه ای هستند.
او می گوید:"من عذاب می کشم، شرم دارم از مردم و خدا".

به نوشته خانم هیلسوم او یک مؤمن واقعی است که اعتقاد دارد آیت الله خامنه ای نایب امام زمان است، هم پایه مسیح در بین مسیحیان، نه خیلی کوچک تر از خدا در بین مذاهب دیگر.
او هیچ گاه از فرمانده خود نپرسیده چطور سه ماه مانده به انتخابات می گوید نظر رهبر به محمود احمدی نژاد است و به همین جهت باید نام وی از صندوق ها بیرون آید. چنان که از وی سئوال نکرده است که چرا باید به جای مردم بی سواد نام احمدی نژاد را روی ورقه های رأی بنویسد. او با جزئیات فاش می کند که چگونه فردای روز انتخابات، صندوق هائی راکه از آرای رقیبان احمدی نژاد پر شده بود ناپدید کردند تا به دست هیچ یک از بازرسان و ناظران نیفتد.

به عرض فدوی رسیدید؟ حالا فدوی از طرح نظرا ت برادر احمدی نژاد در اجلاس کپنهاگ، نیز در ارتباط با اداره ی جهان می گذرد. (2)
فدوی تبریکی دارد برای مقام معظم رهبری دام الذله، که این معجزه ی هزاره ی سوم، ازجعبه ی مارگیری او، بیرون آمده است!...

علی الله التکلان و هوُ المُستعان فی جمع امور
25 سپتامبر المعرّب سنه ی2010 ترسائی
کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی
-----------------------------------------------
(1) شرح این مهملات که از سوی ایشان در حضور آیت الله جوادی آملی عنوان شد،هنوز بر روی اینترنت است!.. بروید و ملاحظه کنید که آیت الله مذکور که خود اینکاره است، چگونه از اظهارات فضائی احمدی نژاد حیرت کرده و، سر همه جایش اسفناج سبز شده است!
(2) هفت پيشنهاد مطرح‌شده از سوي رييس‌جمهور ايران به شرح زير است :
سال 2011 به‌عنوان سال اصلاح الگوی مصرف و كاهش آلودگی در جهان نام‌گذاری شود!
1ـ كارگروهی متشكل از انديشمندان دلسوز بشريت از كشورهای داوطلب، در بازه‌ی زمانی معين و از منظر جهان‌بينی الهی و انسانی كه اكثريت مردم جهان به آن معتقدند، معيارهای سعادت بشر و جامعه بشری را استخراج و در اختيار همگان قرار دهند
می‌توان با اصلاح معيارها، مصرف را متعادل نمود و برخورداری عمومی در سطح جهان را
به‌ صورت عادلانه توزيع كرد .
2ـ می‌توان جامعه‌ی سعادتمندی را برپا كرد كه در عين برخورداری مناسب و عادلانه،
زندگی در فضايی صميمی جريان داشته باشد و مسابقه‌ی برتری‌جويی به مسابقه‌ی مهرورزی تبديل و مصرف در حد ضرورت كنترل شود .
نظام اقتصادی نوين مبتنی بر موارد پيش‌گفته و بر پايه‌ی عدالت و كرامت انسان‌ها
تعريف و سازمان‌دهی شود. الگوی توليد متكی بر نياز واقعی و نه برای توسعه‌ی مصرف تدوين و ارائه شود .
3ـ كشورهای صنعتی مشهور به پيشرفته، تعهدات بين‌المللی را بپذيرند و هم‌زمان ساز و
كار روشن و كارسازی برای مهار دولت‌ها و بخش‌های اقتصادی متمرد، از جمله الزام به پرداخت جريمه به كشورهای خسارت‌ديده پيش‌بينی و اعمال شود .
4ـ جهت اجرای هرچه بهتر تأمين بودجه و اهداف
بلند مدت كنوانسيون، كشورها متناسب با ايجاد آلودگی در گذشته، در صندوق تسهيلات جهانی محيط زيست متعهد شوند و منابع صندوق، با سازوكار عادلانه و خارج از سلطه‌ی آلوده‌كنندگان اصلی توزيع گردد .
آيا بهتر نيست با خلع سلاح عمومی هزينه‌ی توليد و
نگهداری سلاح‌های هسته‌يی صرف توسعه‌ی فن‌آوری‌های نوين و رفاه و رفع فقر شود.

*.*.*.*.*

 

 م.لبخند

*.*.*.*.*

 

معادله

آخوند فی نفسه حیوان نجیبی ست و موقعیت جغرافیائی اش نیز، فرقی نمی کند! "تری جونز"، آن آخوند سبک مغز آمریکائی، گرچه از خر شیطان بزرگ پیاده شد و از راه انداختن بار. ب. کیوی قرآن در  سالگرد 11 سپتامبر در ولایت فلوریدای شیطان بزرگ، صرف نظر فرمود، لکن در عوض موفق شد که خوراک مبسوطی به منظور عرّ و تیز کردن برادران در چهارگوشه ی جهان، از جمله ایران سابق، به سود خود و به ضرر مردم نگونبخت ایران، فراهم نماید...
به عنوان مستوره، اين تِکه خبر را، به نقل از سایت وابسته ی تابناک، ملاحظه فرمائيد:

«در اجلاس خبرگان مطرح شد:
«وزارت امربه معروف و نهی از منکرتاسیس شود!
«به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله محسن مجتهد شبستری که به عنوان ناطق قبل از دستور جلسه بعد از ظهر چهارشنبه ی اجلاسیه ی هشتم دوره ی چهارم خبرگان رهبری سخن می‌گفت، با اشاره به گستاخی و جسارت عده‌ای افراطی به ساحت مقدس قرآن کریم در آمریکا، اظهار داشت: "این طرح توسط صهیونیست‌ها پی ریزی و توسط عده‌ای اوباش به اجرا در آمده است". آیت الله مجتهد شبستری با ارائه ی گزارشی از جریان تأسیس سازمانی برای امر به معروف و نهی از منکر در کشور پیشنهاد کرد که وزارتخانه‌ای برای این امر مهم در اسلام و جوامع اسلامی تاسیس شود».

بیت
گنـه کـرد در غـرب آهـنگــری
به تهران زدندی سر مسگری!

     
  باری - آنچه اما این وسط بر فدوی معلوم نشد، این است که چرا برادران می پندارند که الله جلّ جلاله، معاذالله، نمی تواند، عندالزوم، از کتاب گرامی خود دفاع کند؟!
 
علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور
17 سپتامبر المقعر سنه 2010 ترسائی
کتبةالفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

*.*.*.*.*

 

خواهر پنگوئن

*.*.*.*.*

 

مشاغل زیان آور

حرفه ی فدوی هیچ کم از خلبانی نیست. یعنی خون فدوی پای خودش است! شما خواننده محترم ضد انقلاب، یک وقت تصّور نکنید که کار کردن با اعلیحضرت العّظما سیّدعلی(ع) خامنه ای و حتا برادر بُهلول احمدی نژاد آسان است. لکن خیر، ابداً چنین نیست و گاه حتا ممکن است که شما جان ناقابل تان را هم در این راه از دست بدهید، که در این حالت البته مستحب و بلکه واجب عینی ست که شما خطاب به مقام معظم رهبری، صدمه الله تعالی، بسیارخاضعانه و در مایه ی ابوعطا بگوئید:

بیت
سر که نه در راه عزیزان بود
بار گرانی ست کشیدن بدوش!

باری، فدوی عین شکوائیه ی یکی از مؤمنین را که به شرف عرض رسانده و نیز پاسخی را که نزدیک بود به قیمت جان وی تمام شود، برای نمونه ذیلاً می آورد:

«در يكی از سريال هايی كه هر شب از تلويزيون پخش می شود يكی از بازيگران شال سبز* به خودش آويزان كرده است. با توجّه به اين كه اين سريال در تابستان سال گذشته فيلم برداری شده بدون دليل و علت نمی تواند باشد!»

جل الخالق!.. و باری ـ
مراتب در فرصتی که چندان هم شنگول نبودند به عرض رسید. به قدری خشمگین شدند که نزدیک بود بی فدوی شوید، برادر شهروند!  دستور فرمودند که رنگ سبز* از همه جا و همه چیز حذف شود. فدوی جسارت ورزیده و پرسید در مورد خیار چه فتوا می دهند؟ خشمگینانه فرمود:
«بدهید پوست اش را بکنند!»
فدوی فی الفور  دُمش را، که خوشبختانه سبز نبود!، روی کولش گذاشت و به نخستین سوراخ سر راه فرو خزید...
------------------------------------- 
* باور بفرمائيد که فدوی " زِ هرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است"، محض اطلاع:

م لبخند

*.*.*.*.*

 

سوء برداشت

فدوی که، از دوران نوجوانی، افزون بر شعر و طنز و خوشنویسی و موسیقی، که اشتغالات ِ اساسی او بودند، به روزنامه نویسی نیز مهر می ورزیده است، دیگر انتظار نداشت که  پس از این همه سال، به این راحتی گول بخورد!..
البته در بادی امر، فدوی به نظر شدیداً بی تقصیر می آید، زیرا  تیتر خبری که در یکی از جراید شریفه ی دارالخـُرافه دید، بگونه ای بود که موجب شد که وی، سوء سابقه ی مبسوط برادران را در کلیه ی عرصه ها، یکباره از یاد ببرد و مطلب، برحسب معنائی که طبیعتاً از جمله مستفاد می شود، باورش شود....
فدوی هم چنین گمان نمی کند که شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیو نیزم بین الملل نیز در این ارتباط وضع تان از او بهتر باشد. برای اثبات این نظر، فدوی حتا حاضر است که، علیرغم بحران اقتصادی موجود، که پاچه ی وی را نیز شدیداً گرفته است، ادامه و توضیح خبر مذکور را که تیتر آن متعاقباً در پی خواهد آمد، بین خوانندگان محترم خود  به مسابقه بگذارد و به برنده ی خوشبختی که پاسخ درست را عرضه کند، از محل ِحق التحریر خود، جایزه ی نفیسی (1) نیز تقدیم کند!..
این هم تیتر خبر به نقل از ایسنا: 

 
خبر خوش وزير اطلاعات برای مردم

         خب، تا شما خوانندگان گرامی ضد انقلاب پاسخ هایتان را آماده و مرحمت می کنید، فدوی هم می رود و در حدّ مقدور و ممکن، نفسی تازه می کند! ..
به قول اهل رسانه، با ما باشید!
***
خـُب، فدوی با پاسخ های رسیده که البته اسباب شرمندگی ست، برگشت!....
شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، به راستی که تتمه ی آبروی فدوی را بُردید! حتا یک پاسخ درست هم در میان انبوه پاسخ های رسیده ملاحظه نشد.
باری- فدوی برای تصدیع کمتر و زندگی بهتر!، پاسخ های رسیده را به شرح زیر، دسته بندی کرد:
- هوای تهران قابل تنفس شده است.
- فعالین اجتماعی، سیاسی و دانشجویان از زندان آزاد شده اند.
- قاتلین احمد میرعلائی، غفار حسینی، محمد مختاری و جعفر پوینده و ...پیدا نشدند، ولی قاتل ندا پیدا شد!
- زنان در انتخاب پوشش خود آزاد هستند.
- مقام معظم رهبری دام الذله، از ادامه ی مبارزه ی صمیمانه با مردم، صرف نظر فرمود.
...............................

نخیر! هیچ کدام درست نبود و شما خوانندگان گرامی ضد انقلاب، دستجمعی رفوزه شدید و جایزه ی نفیس کذائی، دوباره روی دست فدوی ماند! و این هم پاسخ درست، که در ادامه و توضیح تیتر بالا آمده است:

«...حجت الاسلام والمسلمين حيدر مصلحی طی سفر استانی به همدان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: خبر خوشحال کننده‌ای برای مردم دارم و آن اين است که با اشراف خوب اطلاعاتی دستگاه‌های اطلاعاتی کشور نسبت به فعاليت استکباری، بخش عمده‌ای از توطئه‌های طراحی شده آن‌ها کشف شده است. از جمله برای زنده نگه داشتن رژيم صهيونستی فعاليت‌هايی در منطقه داشتند که به فعاليت آن‌ها دسترسی يافته و اطلاعات را به مسوولان داده‌ايم(2)

خوب شد که فدوی نمرد و معنی خبر خوب برای مردم را هم فهمید!
زیاده عرضی نیست .

یادداشت ها
-----------------------------------------------

(1)  جایزه ی نفیس عبارت از یک فقره بلیط رفت و برگشت به وطن سابق است. لکن انصراف از پناهندگی، تنظیم نامه های کذائی در حضور برادران، ارائه ی اقاریر لازم و شرکت مؤثر در شوهای تلویزیون اسلامی، دیگر پای خودتان!
(2)  پنجشنبه 14 مرداد 89 / 5 آگوست 2010

*.*.*م.لبخند

*.*.*.*.*

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

¤ می خواستم به صدا و سيما متذكر شوم كه چند سالی است هفته دفاع مقدس در اين رسانه عظيم محدود شده به پخش چند فيلم مربوط به دفاع مقدس و تهيه و توليد برنامه هايی در خصوص جبهه و شهادت بسيار كمرنگ و كم سو شده است.
صحراسو- تهران
- مراتب به عرض رسید. ضمن سلام و تحیات فرمودند دیر و زود دارد لکن سوخت و سوز ندارد. محض خاطر شما هم که شده می کوشند که به زودی جنگ چند ساله ی دیگری برای سرگرمی شما راه بیندازند.     و من الله التوفیق

  ¤ اخبار شبانگاهی ساعت 22 شبكه سوم مراسم ازدواج زوج همدانی را پخش كرد كه عروس خانم دارای پوشش نامناسب بود، از صدا و سيما تقاضا می شود ضمن رسيدگی نسبت به عدم تكرار چنين برنامه هايی توجه نمايد.
- ممنون از اطلاع رسانی (جاسوسی ـ م) برادر شهروند. مراتب فوراً به آگاهی اداره ی اماکن همدان رسید. فرمودند ایشان رابه همان ترتیبی که زهرا بنی یعقوب* را ارشاد کردند، ارشاد خواهند کرد.
-----------------------------------
* پزشک جوان 27 ساله که به اداره ی اماکن همدان هدایت، و سپس جنازه ی او، به خانواده تحویل شد. مقتول البته شانس آورد که از خانواده ای مکتبی می آمد و الا خدا می داند که تکلیفش چه بود!
*****
¤ از آقای عليرضا افتخاری هنرمند انقلابی كشورمان به خاطر حق طلبی و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی تشكر می كنم. بدانند كه رفتارهای متين ايشان باعث دلگرمی اُمت حزب الله است.
 - والله برادر شهروند به قول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا؟ تا اعدام   آ آ آ آ. فدوی به چشم خودش که ندید، لکن از راویان اخبار و پدید آورندگان آثار شنید که نامبرده ،کاسه ای به گردن انداخته و از محتویات آن، که پنداری چندان هم مأکول نیست، قاشق قاشق می خورد!

¤ خدايا تو خوب می دانی كه ملت باغيرت ايران اسلامی بيش از سی سال است در جهت حفظ ارزش های دينی نشأت گرفته از قرآن با استكبار جهانی خاصه شيطان بزرگ در ستيز است و در اين بين از بذل جان نيز دريغ نورزيده، و در روز جمعه نيز در پی بی شرمی و لاابالی گری شيطان صفتان، برای مقابله و حمايت از قرآن و سخن تو به ميدان آمدند تا با آتش درون سينه هايشان آتش به خرمن دين ستيزان زنند چشم انتظار عنايت حق در اين بين هستند كه وعده پروردگار حق است.
محمودی
 - انشاء شما مع الاسف هیچ پیشرفتی نداشته است. اینبار هم به همان نمره ی 7 قناعت کنید، برادر محمودی!

 ¤ در آستانه هفته دفاع مقدس شهرداری بنرهايی از تصاوير رزمندگان را در اتوبان ها نصب كرده كه در آن به نقل از رزمندگان نوشته شده: ما رفتيم برای بقای امنيت ايران، در حالی كه هدف رزمندگان از رفتن به جبهه ها خيلی فراتر از اين ها يعنی بقای اسلام بود كه به فرمان امام(ره) به جبهه رفتند.
ميرزاحسينی
- فدوی هم با شما هم عقیده است که ایرانی که برادران بر خوان نعمت اش نشسته اند، و از محل فروش آن هزینه های خودشان را می پردازند، که قابل این حرف ها نیست، برادر میرزا حسین(ع)ی. می دهیم نویسنده ی آن بنر ضد انقلابی را به علت ذکر نام ایران، برای عبرت خلق مثل اسپارتاکوس در همان اتوبان مصلوب کنند، برادر میر حسین(ع) ی

¤ بنرها و پرده های مربوط به حضرت اميرالمؤمنين(ع) در ايام شهادت آن حضرت در رشت توسط شهرداری جمع آوری شد كه با اعتراض مردمی مجددا شبانه نصب كردند چرا برخی اقدامات مسئولين با عقل سالم سازگاری ندارد.
- حیرت فدوی نیز از آن جهت بود که چطور مسؤلین مذکور سرعقل آمده بودند،برادر شهروند!

 ¤ شركت گلخند بهداشت روی جعبه دستمال كاغذی طوبی طرح «سيندرلا» تصوير نيمه برهنه زنانی را چاپ كرده كه همراه يك مرد مشغول رقص هستند، واقعا چه بايد كرد؟
- از فدوی می شنوید، شما هم ملحق شوید برادر شهروند!

¤ می خواستم بدانم كه چه اتفاقی افتاده است كه دختران نوجوانان و بعضا دم بخت بدون حجاب در كوچه و خيابان ظاهر می شوند. نهادی كه مسئوليت جلوگيری از منكرات اجتماعی را برعهده دارد چرا ساكت نشسته و نظاره گر اينگونه بی عفتی هاست.
فيروزنيا
- هیچی برادر فیروزنیا، انقلاب شده است!

 ¤ امامزاده شاه محمد در شهر جايزان از توابع شهرستان اميديه مشكل برق دارد با وجود اين كه پی گيری های زيادی كرده ايم. متأسفانه نتيجه ای حاصل نشده و رسيدگی نمی كنند. چرا؟
- استغفرالله برادر شهروند،استغفرالله! یعنی برادر امامزاده شاه محمد(ص) حتا عرضه ی تعویض یک لامپ یا فیوز ناقابل ساخت خاج پرستان راهم ندارد؟ فدوی که باور نمی کند،خوانندگان ضد انقلاب را نمی داند!

*.*.*.*.*

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*

September Tuesday 21st, 2010

سیلاب

به قول آن حضرت، تمام تخصص فدوی تعهد او و تمام تعهد وی تخصص اوست!
پژوهش های ژئو فیزیکی و البته ژئوپلتیکی طاقت فرسای فدوی که مبتنی بر نظریه عالم جلیل القدر آیت الله صدیقی است* سر انجام به بار نشست وعلت العلل
سیل مهیب پاکستان، که حتا اشک مقام معظم رهبری را نیز در آورد، کشف کرد. علت سیل سهمگین اخیر پاکستان، زیبا روی پاکستانی زیر است که نه به فدوی
رحم کرد و نه به مردم پاکستان!...
فدوی البته کوشید محجبه ترین تصویر این خواهر پاکستانی را که نادیا مورعلی نام دارد، برگزیند که در پاکستان، سیل کمتری بیاید!
--------------------------------
* همانطور که می دانید ایشان واضع فلسفه ی بروز بلایای طبیعی به علت بی حجابی هستند!

*.*.*.*.*

م لبخند

دستگرمی

 فدوی در مرور خبرهای دارالخـُرافه دید که گویا بلیط سکینه محمد(ص) ی که برای دستگرمی عجالتا ً به سنگسار محکوم شده، دوباره برنده شده است و برادران گرامی  99 ضربه شلاق  دیگر برایش تجویز فرموده اند!...
فدوی به یاد می آورد که در وطن سابق، هرگاه کسی مبادرت به صدور چک بی محل می کرد، با جریمه ی متعلقه نیز روبه رو می شد. وضعیت در ممالک محروسه ی امریک اما بوجه دیگر است یعنی، هم صادرکننده (که واقعاً خاطی ست) و هم گیرنده چک (که به کلی بیگناهست) هر دو جریمه می شوند! باری - این یک فقره را، فدوی هنوز هضم نکرده بود که با مورد بدتری به شرح زیر روبرو شد:
پسر سکینه محمدی آشتیانی، زنی که در ایران به سنگسار محکوم شده می گوید مادرش به خاطر انتشار عکس بدون حجابی در نشریات خارجی، به اتهام اشاعه "فساد و بی حجابی" به ۹۹ ضربه شلاق محکوم شده است.!
قضیه ظاهرا ً واقعیت نداشته و با آن که روزنامه ی مربوطه موضوع را به گزارش بی بی سی تکذیب و حتا عذرخواهی نیز کرده است، لکن مطلب به خرج برادران نمی رود، و قرار است سکینه ی محمدی(ص) 99 ضربه شلاق دیگر بابت گناهی که مرتکب نشده است،تحمل کند!..
این مصداق همان بیت معروف است که پس از به قول عوام  up dateچنین می شو:

گنه کرد در غرب آهنگری
به تهران زدندی سر مسگری!

*.*.*.*.*

 

پرسش نامعقول!

فدوی هنوز نمی داند که چرا زنان ایرانی، در هیچ یک از تصمیماتی که برادران در هر ارتباطی برایشان از طریق تجاوز به عـُنف می گیرند، حضور ندارند؟ اگر شما خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانید، لطفا ً فدوی را هم خبر کنید، که به
قاصم الجبارین، شدیداً ثواب دارد..
باری- فدوی این سی ساله همه جورش را دیده بود، جز این یکی ـ که آن را نیزذیلاً به نقل از جراید دارالخـُرافه می آورد تا به معلومات شما هم اضافه شود، قابلی ندارد!

¤ ظاهراً قرار است مسابقه دختر برتر ايرانی در آنتاليای تركيه برگزار شود. اميدواريم قبل از برگزاری  چنين مسابقه ای كه توهين به قداست زن ايرانی! است، جلوی آن گرفته شود.!
كوروش پيرا

فدوی هم چنین در نیافت که چرا اسم این برادر  برای جوری جنس، مثلاً مصطفی(ص)، مرتضی(ع)، حسن(ع)  مهدی(عج) و از این قبیل نیست؟ باری -
نمونه فراوانست لکن فدوی یکی دو فقره ی دیگر که روح زنان نیز از آن بی خبر است را هم جهت مزید تنبه  ضمیمه و اضافه می کند که توجه و التفات حضرات
آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم، منحصر به این نبوده است که اثبات فرمایند که ارزش سهم الارث و شهادت زنان کمتر از مردان است بلکه زنان،
در برخی حواس پنجگانه از جمله حس بویائی نیز، دچار اختلالات جدی اند و
در این باب نیز باید، حضرات تعیین تکلیف فرمایند، ملاحظه کنید:

» بسمه تعالی مرجع عالیقدر دامت برکاته
سلام
علیکم
احتراما خواهشمند است حکم فقهی استعمال عطر و ادکلن توسط بانوان در بیرون ازمنزل و با نیّت خوشبو بودن بدن را بیان فرمائید؟ « !
پاسخ حضرات مراجع تقلید :
١ـ  حضرت آیت الله خامنه ای: فى نفسه مانعى ندارد ولى اگر جلب توجه نامحرم مى‌کند بايد از کنار نامحرم عبور نکنند . !
٢ـ  حضرت آیت الله مبشر کاشانی: استعمال عطر و ادکلن برای بانوان چنانچه موجب جلب توجه و تحریک نامحرم شود جایز نیست. ولی استعمال خوشبو کننده و مواد ضدعرق بدن که این خصوصیت را ندارد اشکال ندارد .
٣ـ  حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: جایز نیست .
٤ـ  حضرت آیت الله مکارم شیرازی: در مورد عطر زدن خانم ها در بیرون از منزل، از اين کار در روايت اسلامى نهى شده است، ولى چنانچه مقدار کمى براى از بين بردن بوى عرق و مانند آن بزنند مانعى ندارد .
٥ـ  حضرت آیت الله علوی گرگانی: جایز نیست .
٦ـ  حضرت آیت الله مظاهری: جایز نیست .
٧ـ  حضرت آیت الله روحانی: در یک روایت نهی شده است از استعمال عطر و امثال آنها برای خانم‌ها در وقت بیرون رفتن از منزل، ولی محمول است بر کراهت، یا در صورتی که محرک شهوت باشد

خبر گزاری برنا هم بیش از این طاقت نیاورده و برای نجات اسلام که در ویترین شدیداً به خطر افتاده است، به شرح زیر به حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم ملتجی شده است:

قرار دادن لباس‌های زنانه‌ای که تنها محارم زنان می‌توانند آنها را بر تن زنان ببینند، در ویترین مغازه‌هایی که در معرض دید عموم مردم است چه حکمی دارد؟
*مقام معظم رهبری: اگر مستلزم مفسده نباشد، فی‌نفسه اشکال ندارد
.
* علوی گرگانی: اگر موجب خدشه دار شدن عفت عمومی شود، لازم است ترک شود.
* گرامی قمی: اشکال ندارد، ولی ترک آن بهتر است.
* محقق کابلی: در فرض سوال اشکال ندارد . /

و سرانجام این که، در همین راستا، مدتی است که نمایندگان محترم حکومت در مجلس، به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون طرح حمایت از خانواده! تمام ریش و پشم های یکدیگر را کنده اند تا ثابت کنند که مؤمنین نر، برای ابتیاع زنان بعدی، نیازی به اخذ رضایت از زن نگونبخت فعلی را ندارند!..
فدوی البته برادران را درک می کند، آنچه اما از درکش عاجزاست آنست که نماینده ای که فاقد ریش و پشم، دست کم در ناحیه ی صورت بوده و احتمال می رود که زن باشد!، به کمک نمایندگان نر شتافته و در اینمورد شیهه کشان فرموده است:

ما نباید آنچه را که مجامع بین المللی می خواهند بگوییم زیرا بر اساس حکم خدا و شرع مقدس هیچ شرطی مبنی بر الزام رضایت همسر اول برای ازدواج مجدد نیامده است.!

شما خوانندگان ضد انقلاب باورتان نمی شود اگرفدوی بگوید که نامبرده زن و ازآن حیرت انگیزتر،  سخنگوی فراکسیون زنان مجلس و نامش لاله افتخاری استکه لامحاله برادر علی(ع) رضا(ع) افتخاری، خواننده ی دولتی را به یاد می آورد.نامبرده در این ارتباط هیچ جور ول کن معامله ی برادران نبوده و در ادامه فرموده است:


لاله افتخاری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیش بینی برخی معترضان لایحه خانواده مبنی بر حذف 10 شرط ازدواج مجدد توسط شورای نگهبان گفت: در شرع مقدس شروطی برای ازدواج مجدد مردان نیامده و به طور قطع نمایندگان متعهد و مسلمان مجلس که بسیاری از آنها از علما! و آگاه به دین هستند این شروط را قبل از این که لایحه به شورای نگهبان ارسال شود حذف می کنند.

ملاحظه کردید ؟


رنج گل بلبل کشید و بوی گل را باد بُرد
بیستون راعشق کند و شهرتش فرهاد ُبرد!

منظور فدوی آنست که زحمت دفاع از لایحه ی حمایت! از خانواده را خواهر افتخاری می کشد، ولی پـُزش را برادر احمدی نژاد به شرح زیر می دهد:

به گزارش ايسنا دكتر «محمود احمدی نژاد»، پنج شنبه شب در جمع روسا و مشاوران امور زن و خانواده دستگاه های اجرايی كشور خاطرنشان كرد: حقيقت زن در جامعه اسلامی زيربنای ساختار اجتماعی است و امروز بانوان ايران اسلامی با حضور با ايمان، پرنشاط و بالنده در عرصه های مختلف اين حقيقت را به اثبات رسانده اند.!

فدوی که نمی داند این جور چیزها را چرا از خود خانم ها نمی پرسند، شما خواننده ی ضد انقلاب می دانید؟

 3  آگوست

*.*.*.*.*

 

پایان سخن شنو که ما را چه رسید!

*.*.*.*.*

 

محصولات زنده!

فدوی گمان می کرد که واردات عظیم نظام مدرس جمهوری اسلامی از چین کمونیست، محدود و منحصر به کالاست، لکن با رؤیت خبری در یک سایت مکتبی وابسته (تابناک)، دریافت که برادران از چین محصولات زنده هم  وارد می کنند.! ملاحظه کنید:

به گزارش خبرآنلاین علی سعیدلو معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی صبح یکشنبه با سفیر چین در کشورمان در محل سازمان تربیت بدنی دیدار و گفت‌وگو کرد که این گفت‌وگو نتیجه بسیار جالبی برای ورزش ایران به همراه داشت؛ ورود معلمان ورزش چینی به ایران.!
2 آگوست

*.*.*.*.*

 


فدوی نفهمید بالاخره که کی دارد از کی سان می بیند!

*.*.*.*.*

 

مأموریت ذاتی!

یکی از هنرهای عدیده ی برادران، واژگون کردن مفهوم واژگان است که در این راستا نیز توفیق چشمگیر داشته اند. یکی از آنها واژه ی مرکب و جدید التاسیس "مأموریت ذاتی" است که به پلیس نگونبخت وطن سابق منسوب است  که به آن در مرور خبرهای دارالخـُرافه فراوان برخورد کرده اما، به آن توجهی نداشته اید پلیس زبان بسته ی دارالخـُرافه، از این واژه ی مرکب معمولا ً، به عنوان  "اِمشی" درجهت تاراندن مؤمنینی که زنجیر پاره کرده اند، استفاده می کند  و مُراد او از استعمال این واژه ی مرکب و جدید التاسیس، نخست متوقف کردن هجمه ی مؤمنین و سپس خریدن وقت است به مصداق "از این ستون به آن ستون فرجی است"...    باری - فدوی ذیلا ًبا ذکر نمونه ای در این راستا، رفع زحمت  و در عین حال، توجه خوانندگان ضد انقلاب را به شامه ی تیز مؤمنین در تشخیص طعمه نیز، جلب می کند:

پاسخ روابط عمومی ناجا
در پاسخ به مطالب مندرج در مورخه 52/2/98 روزنامه تحت عنوان «خانم های بد حجاب با پوشش لباس مردانه! در خيابان شريعتی» به اطلاع می رساند: فرماندهی محترم انتظامی تهران بزرگ اعلام نموده طرح ارتقاء امنيت اخلاقی و اجتماعی كه جزء ماموريت های ذاتی پليس است با توجه به حساسيت و خواسته عموم مردم به صورت جدی در حال اجرا بوده و مامورين در حال رسيدگی، تذكر و ارشاد می باشند. ليكن مبارزه با بدحجابی راه طولانی فرهنگی و تدابير لازم را می طلبد و ترويج فرهنگ استفاده از حجاب اسلامی با كار فرهنگی در دراز مدت جواب خواهد داد.
*

جوابيه روابط عمومی ناجا
در پاسخ به مطلب مندرج در مورخه 25/2/89 روزنامه تحت عنوان «اجرای طرح امنيت اخلاقی در كرج» به اطلاع می رساند: فرماندهی انتظامی استان تهران اعلام نموده طرح پاكسازی منطقه با حضور سه اكيپ از كاركنان زن و ده اكيپ خودرويی به صورت مستمر اجراگرديده كه به تعدادی از افراد بدحجاب تذكر لسانی و تعدادی ديگر نيز با ارجاع به كلانتری ارشاد لازم داده شد و طرح هم چنان ادامه خواهد داشت.»
**

زیاده عرضی نیست.
-----------------------------------------------
  * ** سه شنبه 8 تير 1389- کیهان

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

September Saturday 12th, 2010

م.لبخند

درد سر

فدوی نمی داند که صدا و سیمای شگفت انگیز حکومت اسلامی، چرا سری را
که ابداً درد نمی کند، شدیداً دستمال می بندد؟!..
گفتن ندارد که این عمل، از سوئی باعث افزایش مصرف پارچه شده و موجبات  خروج بیش از پیش ارز اسلامی را فراهم خواهد کرد و از سوی دیگر، مؤمنین کثرالله امثالهم را از خواب قیلوله بیدار و به جان فدوی و سایر مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین، می اندازند. به این مستوره و پاسخ فدوی در این ارتباط نگاه کنید تا به عرض او برسید:

¤ در  مورد  پخش  مستند  سياسی  تقاطع از  شبكه 3 سيما در  خصوص  قتل  خانم  ندا آقاسلطان  نظرم  اين است كه كار كارشناسی دقيقی روی اين مستند انجام نگرفته
بود  در  نتيجه  به جای اين كه رفع  ابهام از اين پرونده بكند! حتی شبهاتی در اذهان ايجاد كرد.!
نهاوندی

- فدوی هم به جان عزیزت شدیداً حیرت می کند برادر نهاوندی، که چطور سیمای شریفه ی دارالخـُرافه، که پنداری از خط مالروی امام(ل) خارج شده است، نکته ی به این سادگی را در نمی یابد که ندا، اگر توسط خانواده ی خود به قتل نرسیده باشد{که هیچ بعید نیست!}، بدون تردید توسط مردم نابکار و خودِ تظاهر کنندگان به قتل رسیده است! این دیگر اظهرُمِن الشّمس است و مستند سازی و این حرف ها نمی خواهد. دیگر چه کسی است که نداند، آن فیلم کذائی که ندا را کف خیابان با آن وضع نشان می داد، صحنه ای از یک فیلم آمریکائی بود که سرمایه ی آن را صهیونیست ها پرداخته بودند و آن هنرپیشه ی بیگناه که عجیب شکل ندا بود!، توسط سرخپوستان به قتل رسیده و هیچ ربطی به بسیجی ها و لباس شخصی های مظلوم و بیگناه ما نداشت! البته ناگفته نماند که قتل آن هنرپیشه که در آن فیلم توسط سرخپوستان آمریکائی به قتل رسید، پنداری چندان هم بی ارتباط به صدور چهارمین قطعنامه ی شورای امنیت بر علیه ما نبود! و قس علیهذا...
باری - اینست که نگران نباشید برادر نهاوندی، صدا و سیما خاک پا که سهل است، اصلاً سرگین مؤمنین و مؤمنات است و تذکرات لازم در این باب، که به توشیح اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای صدمه الله تعالی نیز رسید، جهت تنبّه مسؤلین، به سیمای محترم حکومتی ارسال شد.

*.*.*.*.*

این برادران لطف کرده نگذاشتند که امسال،
 قدسی خانم در روز قدس ولو بشه!

 

ماجراهای ماه مبارک رمضان!


از آنجا که حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، فراموش کرده و یا اساساً در باب حرمت موش و گربه هنوز فتوائی صادر نفرموده اند، فلذا  فدوی بنا داشت که این هفته اندکی از  ماجراهای "تام" و "جری" بنویسد،  لکن به دلیل این ایام عزیز و طاقت فرسا، ترجیح داد که  ذکر خیری از ماه مبارک رمضان که ملت با آن مشغول دست و پنجه نرم کردن است بکند، بلکه  حقوق معوّقه ی خود را تا پایان ماه مبارک، از قاصم الجبارین دریافت دارد.
مقدمتا ً عرض می کند که فدوی با نظر آن دسته از هموطنان چموش موافق نیست که در مناقب ماه مبارک رمضان می گویند:
"ایکاش ماه مبارک رمضان مثل بازی های المپیک چهار سال یکبار بود، آنهم نه در ایران!"
در وابستگی این گروه از هموطنان به جبهه ی متحد ضدانقلاب، استکبار جهانی، صهیونیزم بین الملل و انواع فتنه ها از سبز و نارنجی گرفته تا سورمه ای راه راه،  فدوی تردیدی ندارد.
در باب چرائی آن امّا عرض می کند که فدوی با استفاده از حقّ دمکراتیک خود، با جماعت  دیگری ازهموطنان هم عقیده است که دل در گرو به قول عوام benefit ماه مبارک دارد!...
ذیلاًبه چند فقره حقوق و مزایای ماه مبارک به عنوان مستوره و به نقل از جراید شریفه ی دارالخـُرافه توجه کنید، تا به عرض فدوی برسید:

 * هيئت دولت تصويب كرد:
ساعت كار اداری در ماه مبارك رمضان 9 صبح تا 2 بعدازظهر

* هيئت دولت به منظور ايجاد زمينه های لازم برای استفاده مطلوب كاركنان دولت از فضايل و بركات ماه مبارك رمضان، كاهش ساعات كار ادارات دولتی در اين ماه شريف را تصويب كرد.
کیهان

ایجاد رقابت های سالم بین آحاد  اُمّت در این میان نیز، البته از دیگر فواید ماه مبارک است:

¤ به هيئت دولت بفرماييد كارگران هم روزه می گيرند و كارشان هم از كارمندان سنگين تر است چرا ساعت كار آنها تغيير نكرد؟!

¤ شركت های خصوصی هيچ اقدامی برای كاهش ساعت كاری در ماه مبارك رمضان ننموده اند. لطفا رسيدگي شود.!
يك شهروند

¤ كارمند جماعتی كه زير كولر به انجام امور اداری مشغول است چه نيازی وجود دارد كه دولت در ماه رمضان 2 ساعت از ساعات كاری آنان كاهش دهد. چرا درخصوص آتش نشانان يا مشاغل سخت ديگر فكری نمی كنند.!
حسين(ع) پور

¤ تغيير ساعت كاری درماه مبارك رمضان برای كاركنان بيمارستان ها و مراكز بهداشتی اعمال نشده است. لطفا رسيدگی شود.
كوثری

باری ماه مبارک فرصتی است که فدوی، ضمن طاعات و عبادات مألوف، با شهروندان ضدانقلاب که پنداری شمارشان به علت اعمال رأفت شدید اسلامی هرآینه رو به فزونی است، در ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روحی فداه، تسویه حساب نماید!..
اصلاً چه معنی دارد که شهروندان ضدانقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل در حین قوچک دو زدن* یک تکه نان خشک هم به شکم کارد خورده شان زده و از این طریق ضمن ایراد خللی عظیم به دستگاه آفرینش، به عبادت ما مؤمنین و مؤمنات روزه دار نیز اینگونه بیرحمانه صدمه بزنند.؟
اینان که از 11 ماه پیش به قول عوام already  روزه گرفته و علیرغم میل باطن، به استقبال ماه ِمبارک رفته اند، خُب این یک ماه هم روش!..
لکن روی ضدانقلاب که رو نیست، سنگ پای چینی ست! فدوی در جائی شنید که معاندین در پاسخ این نکته یا ایراد فدوی اشکال کرده اند که  در اینصورت لازم است که مؤمنین نیز بعد از ماه مبارک، رعایت حال شهروندان درجه ی دو را کرده و آنان نیز 11 ماه روزه بگیرند!..
گفتن ندارد که این درخواست شهروندان درجه ی دو، خشم مقدس مؤمنین را چندان برانگیخت که اگر فدوی پا در میانی نمی کرد، تا کنون حکم جهاد را بر علیه شهروندان درجه ی دو، از اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای صدمه الله تعالی اخذ و نسل شان را از ایران سابق برانداخته بودند، که بعون الله مقدمتاً بخیر گذاشت و تنها مقرر شد که نیروی محترم انتظامی ملت را به نیابت از مقام معظم رهبری دام الذله، به شرح زیر گوشمالی مختصری بدهد:

روزه خواری در معابر و اماکن عمومی از نظر شرعی حرام و از نظر قانونی از مصادیق جرایم مشهود و قابل تعقیب است بر همین اساس عذر شرعی مانند بیماری و مسافرت مجوزی برای تظاهر به روزه خواری نیست.!

باری - ماجراهای ماه مبارک رمضان بیش از این هاست و فدوی اگر بخواهد آن ها را حتا فهرست وار نیز ذکر کند، مثنوی هفتاد ضربه شلاق می شود!.. فلذا این مهم را به مجالی دیگر که چندان هم روزه نباشد! وا می گذارد و به عنوان حسن ختام، تنها به دو نکته ی دیگر بسنده و به عنوان سابقه عرض می کند که لشکر مؤمنین کثرالله امثالهم، در چند سال گذشته در دو جبهه متفاوت، با متروی تهران که پنداری دیریست از خط مالروی حضرت امام(ل) خارج شده است، شدیداً و البته به منظور حصول به دو هدف استراتژیک زیر، می جنگیده است:

1- زنانه - مردانه کردن قطارها!
2- بستن آب سرد کن ها بروی مردم!
مترو در نخستین برخورد منافقانه ی خود با این درخواست های خدایی اُمت حزب الله، اعلام کرد:

"در پاسخ به مطلب مندرج مورخ  9-2-86  با مضمون جداسازی خانم ها و آقایان به اطلاع می رساند:
جدا سازی کامل خانم ها در مترو از نظر عملی امکان پذیر نیست زیرا هر قطار مترو دارای 28 درب است و کنترل کامل این موضوع مستلزمِ به کارگیری 28 نفر کارمند روی هر سکو می باشد که برای شرکت بهره برداری مترو غیر ممکن است. هم چنین مدت کم توقف قطارها در هر ایستگاه (20 ثانیه)
اجازه نمی دهد که خانم ها و آقایان عضو یک خانواده از یکدیگر جدا شده و هر یک در واگن مخصوص به خود قرار گیرند و چه بسا بسیاری از افراد از قطار جا می مانند!.."

کاملاً پیداست که مترو در پاسخ منافقانه ی فوق، ضمن این که مؤمنین را دست پنجم خر تلقی کرده، نمک مبسوطی نیز بر زخم های عمیق آنان پاشیده است. اُمت شهید پرور و نستوه اما، به مصداق "رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود"  بر مواضع خداجویانه ی خود هم چنان محکم ایستاده و موضوع را در سال بعد 1387 شدیداً دنبال کرده و مترو را بیرحمانه  "نخ کش"  و او را به شیوه های مرضیه ی ایذایی و پارتیزانی، به ستوه آورده است.  و اما مسئولین محترم مترو لعنت الله علیهم اجمعین نیز متقابلاً از رو نرفته و از اجرای اوامر حزب الله مجدداً سرپیچی و به جای جواب، جا خالی داده و در پاسخ هجمه ی مذکور نوشته است:

"در پاسخ به مطلب با مضمون: جداسازی واگن آقایان و بانوان مورخ 28-5-87 به اطلاع می رساند که متروی تهران بخشی از شهر تهران و جامعه ی امروز ایرانست و آنچه در ایستگاه ها و قطارهای مترو می گذرد! جدا از جامعه ی ایران و شهر تهران نیست. اکثریت مسافران متروی تهران همان مردم متدین، شریف و شهیدپرور تهران هستند که رشد، بالندگی و ایثارگری آنان در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی به اثبات رسیده است!... شایان ذکر است که جداسازی کامل بانوان از آقایان به صورت اجباری! نیاز به استقرار یک مامور در مقابل هر درب قطار (یعنی 56 نفر در هر ایستگاه!) دارد که چنین امری مقدور نمی باشد...".!

رفتار منافقانه، ضد اسلامی و ضد خدایی مترو اما به همین مورد ختم نشده و در پاسخ به فقره ی دوم درخواست خداجویانه ی شماری از مؤمنین، دائر بر بستن آب به روی مسافران نیز در ترفندی دیگر، که بدون تردید نشـأت گرفته از دسیسه های صهیونیزم بین الملل و استکبار جهانی است، اشعار داشته است:

"در پاسخ به مطلب با مضمون (روزه خواری) در مورخ 28-6-87 به آگاهی می رساند:
اکثریت مسافران متروی تهران همان مردم متدین، شریف و شهیدپرور هستند که اعتقادات مذهبی و پابند بودن به احکام اسلامی را در صحنه های مختلف از جمله اعیاد ـ عزاداری ها در مناسبت های مذهبی و ماه مبارک رمضان طی سال های گذشته به اثبات رسانده اند. از طرف دیگر نیروهای پاسبد مترو که در
ایستگاه های مترو مستقر می باشند در صورت مشاهده هر گونه تظاهر به روزه خواری برخورد قانونی را انجام خواهند داد. اما ذکر این نکته ضروریست که درصدی از 1500 سفری که روزانه توسط متروی تهران انجام می شود شامل مسافرانی است که به تهران سفر کرده و از مترو جهت سفرهای درون شهری استفاده می نمایند و هم چنین افراد بیمار، سالمند و یا خردسالان و اطفالی می شود که نیاز به برطرف نمودن تشنگی خود دارند و در صورت بسته شدن آب سردکن های موجود در ایستگاه ها این قشر از مسافران دچار مشکل خواهند شد. ولی قطعاً اینگونه افراد نیز با رعایت حال روزه داران گرامی از این خدمات استفاده خواهند نمود!".

همانطور که ملاحظه می کنید، مترو که دیگر از دست اُمت شهیدپرور نخ نما شده!، انشاء مذکور را به صورت فرم ثابت روی میز گذاشته است تا هر بار که مورد حملات ایذایی مُؤمنین کثرالله امثالهم قرار می گیرد، از آن به عنوان "امشی" یا "مگس کش" استفاده کند!..
لکن مؤمنین هیچ جور ول کن معامله ی مسؤلین مترو نبوده و حملات ایذائی و البته خدائی را امسال و حتا مدتی پیش از ماه مبارک!، مُجدّانه  پی گرفته اند:

¤ با توجه به اين كه به ماه مبارك رمضان نزديك می شويم از مسئولين بويژه مترو تهران تقاضا می شود نسبت به مسدود كردن آب سردكن ها برای پيشگيری ازروزه خواری برخی افراد بی توجه و بی مبالات اقدام نمايند.

 واما  ادامه ی بررسی های فدوی در این ارتباط حاکیست که مترو به قول عوام give up کرده و  جنگ  پارتیزانی مؤمنین با خوارج مترو، امسال در دقیقه ی 90با توجه به مدرک زنده ی زیر، در جبهه ی  آب سرد کن! خاتمه یافته است، ملاحظه کنید:

پاسخ شركت راه آهن شهری تهران و حومه در پاسخ به مطلب با مضمون «آب سردكن ايستگاه ها» مورخ 31/5/89 مندرج در روزنامه به آگاهی می رساند: روابط عمومی شركت بهره برداری متروی تهران ضمن تكذيب مطلب اعلام شده به اطلاع می رساند، همه آب سردكن های نصب شده در ايستگاه های خطوط 1، 2، 4 و 5 متروی تهران از اول ماه مبارك رمضان بسته می باشد.!

فدوی به عنوان داور بین المللی، پایان این مبارزه ی فرساینده در جبهه ی آب سرد کن را به سود مؤمنین و مؤمنات و به زیان مسافرانِ  نابکار، لعنت الله  علیهم اجمعین اعلام می دارد. فاتحه مع الصلوات!...

این نیز گفتنی ست که مترو، علیرغم خونریزی شدید، در هجمه ی امسال مؤمنین هنوز هم در جبهه ی زنانه ـ مردانه کردن کامل قطار، مع الاسف مقاومت می کند:

پاسخ شركت راه آهن شهری تهران و حومه در پاسخ به مطلب با مضمون «افزايش واگن بانوان» مورخ 28/5/89 به آگاهی می رساند:
در حال حاضر با عنايت به كمبود واگن در خطوط فعلی و تجربه چندين ساله، مشخص گرديد كه اختصاص 2 واگن اول و آخر به بانوان گرامی كفايت می كند و در حال حاضر حدود 90% از مسافران خانم از واگن بانوان استفاده می كنند. لازم به توضيح است جداسازی كامل بانوان از آقايان به صورت اجباری نياز به استقرار يك مامور در مقابل هر درب قطار (يعنی 56 نفر در هر ايستگاه) دارد كه چنين امری مقدور نمی باشد. ضمن اين كه در تأثير روش های اجباری برای فرهنگ سازی ترديد جدی وجود ندارد.


فدوی رجاء واثق دارد که به اتفاق سایر مؤمنین در رمضان سال آینده، شاهد شکست سخت و دندان شکن مترو در این جبهه نیز باشد.

به پایان آمد این جوهر، مطالب هم چنان باقی!

علی الله التکلان و هوُ المُستعان فی جمع امور
27 آگوست المشجّر سنه ی 2010 ترسائی
کتبةالفقیر کمتر از قطمیر – فدوی
 -------------------------------------------------------------------
* قوچک دو = سگ دو
قوچک یک محصول اسلامی است که در جامعه ی شکوهمند اسلامی به منظور جایگزین کردن سگ از ترکیب دو حیوان دیگر  تولید شده و بفرمایش علما دیگر نجس نیست!. این مطلب طنز نیست و به قول استاد سخن:
به مزاحت نگفتم این گفتار
هزل بگذار وجد از او بردار
باری  فدوی طاقت نیاورد و پیرامون آن پیش از این طنز تحلیلی مبسوطی  زیر عنوان "جنس مشابه " قلمی کرد. اگر خواستید خبر بدهید تا تقدیم کند.

*.*.*.*.*

فدوی هرچه کوشید که به خاج پرستان حالی کند که والله بالله این اورانیوم نیست
که داریم غنی می کنیم، بلکه حلیم ماه رمضانست، بخرج شان نرفت لکن و
تحریم مان کردند!

*.*.*.*.*

 

مسأله!
to go

ملت بینوا نمی داند که خودش را از دست برادران، در کدام سوراخ پنهان کند!..
 
بیت

زاهد چه بلائی تو که این مُهره ی تسبیح
از دست تو سوراخ به سوراخ  گریزد!

 باری - تیتر فوق را فدوی برای عنوان زیر که در یک رسانه ی برادرانه آمده بود، برگزید:

طلاب در ایستگاه های مترو مشاوره ی دینی می دهند!

راستی، بعد از حلیم نذری ماه رمضان، چه کنم؟

*.*.*

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

September Sunday 05th, 2010

م.لبخند

سپر بلا

فدوی نه این که نداند بیمه چیست و چه اقسامی دارد، لکن به دلائلی از جمله انگولک هائی که برادر احمدی نژاد دامت تحریکاته، به نیابت از مقام معظم رهبری دام الذله در سطح جهان معمول کرده است، خوف برش داشته بود و
داشت برای یافتن چاره ای، به قول عوامSearch  می کرد و در بدر به دنبال
بیمه ای معتبر، ترجیحاً بیمه ی حضرت ابوالفضل(ع) بود تا در صورت حمله ی خاج پرستان به وطن اسلامی، که این روزها دوباره شدیدا ً قوت گرفته است، در امان باشد....
نه، خودمانیم، اگر شما بودید، نمی کردید؟..
باری-  فدوی در جستجوهای خود لکن دریافت که خسارات هنگفتی را که حضرات آیات و حجج اسلام، کثرالله امثالهم دارند برای چندمین بار به جهت ملت به خاک و خون خفته فراهم می کنند، بیمه ی ابوالفضل(ع) هم آن را به قول عوام  Cover نمی کند! فدوی دست و پایش را شدیدا ً گم کرده بود و نمی دانست چه کند و به قول آن شاعر ضد انقلاب ـ از هر طرف که می رفت، جز وحشت اش نیفزود ـ
فدوی البته می داند که  "نابرده رنج گنج میسر نمی شود"  لذا به شتابِ خود برای حل مسأله افزود تا این که زحمات او در این راستا سرانجام به بار نشست و در پایان جستجوهایش در جراید شریفه ی دارالخـُرافه، به نوع دیگری از بیمه دست یافت که به قول عوام Full Coverage است و کلیه ی بلایای ارضی  و سماوی را که برادران قرار است مرحمت کنند، بعون الله Cover می کند!.
چنین بود که فدوی عاقبت به آرامش مطلوب دست یافت و با اعصاب راحت و فارغ از حمله ی خاج پرستان، 21 انگشت اش را دراز کرد..!
باری - خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل می دانند که فدوی بخیل نیست و می گذارد که شما هم لذت یافته هایش را، فی سبیل الله ببرید:

¤ تا پرچم حسين(ع) روی بام خانه هاست،
 باور كنيد حمله به ايران نمی كنند!،
اين گردبادهای به غيرت درآمده
 تسليم رهبرند كه طوفان نمی كنند!،.
 ای رهبر عزيز به پای دفاع از حريمتان،
مردم دريغ از سر و از جان نمی كنن
د

"تو خود حدیث مفصل بخوان از این "مُهمل"!
*.*.*.*.* 

قافیه ی گوشی

فدوی با ملاحظه ی آگهی تبلیغاتی زیر، چاره ای نداشت جز این که هموطن گرامی برادر کاظمی را نیز، با اجازه ی برخی متقدمین چون عشقی ارجمند،
و در طنز، اکمل  متقدمین ایرج میرزا و افضل متأخرین  هادی خرسندی، به سیاهه ی پدیدآورندگان نوعی قافیه که فدوی به آن قافیه ی گوشی می گوید،
اضافه کند!
کاظمی کاظمی
برای شورا لا ز می

 

 

حال دیگر، ایهامی از نوع پارتیزانی را که آن بزرگوار، در جمله واپسین آگهی کارسازی کرده است، و درپی می آید، به کنار!:

بمن رأی دهید تا دیار فرهاد را شیرین کنم!

باری- به فتوای فدوی، تشخیص این نوع قافیه، با گوش است نه الزاماً ملزومات قافیه به نمونه هائی از میرزاده ی عشقی شاعر مبارز و انقلابی دوران خود، در ارتباط با قافیه ی گوشی توجه کنید:

ز عدل الملک بشنو این حکایت
که آن بالا بلند بی کفایت
میانجی گشته بین بول و غایط
(1)
نماید گه سلیمان را حمایت

و یا :

با وثوق الدوله بست اول قرار
پشت پا بر فکر و تدبیرش زدند
چونکه او مأیوس گردید از وثوق
کودتائی کرد و ایران شد شلوغ (2)

و نیز :

خود این راهی ست پرخوف و بسی در وی خطر باشد
که عشق است آتشی سوزان، بل از آتش بتر باشد (3)

از ایرج نیز در این ارتباط ابیاتی در دسترس است. وی حتا در قطعه ی معروفی آنجا که می خواهد "ت" و "ط" را به ناگزیر قافیه کند، در مصرعی از آن به "غلط"  یاد می کند و می گوید:

قافیه هر چند غلط می شود!(4)

برخی نمونه های دیگراز همین بزرگوار اما، با خیال راحت قابل نقل است!:

خطر طفل خویش چون یبند
یاد نارد زِ هیچ گونه  خطر
بگذرد زین شکار قدری صعب
در هوای شکاری آسانتر (5)

و به عنوان حسن ختام، یکی از کارهای زیبا و درخشان هادی خرسندی گرامی ما را هم، در همین ارتباط بخوانید:

می گفت به وقت بحث سقراطم من
وز قدرت بحث خویشتن، ماتم  من
دیروز کتک زدم یکی را سربحث
البتــه  نکشـتمش،  دمکــراتم  من!

علی الله التکلان و هوُ المُستعان فی جمع امور
دوم سپتامبر المشجّر سنه ی 2010 ترسائی
کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی
------------------------------------------
(1)  ص287 دیوان به اهتمام علی اکبر مشیر سلیمی در این چاپ، "غایط " که گلاب به رویتان، به معنای مدفوع است، به صورت "غایت" آمده  که  درسـت نیست. حال یا غلط چاپی ست و یا عشقـی خواسته است که بهر قیمـت قافیـه را اگر روی کاغذ هم که شده، رعایت کند. حال آن که از نظر فدوی،  همان  قافیه گوشی کفایت می کند. باری ـ به قول آن بزرگوار:

گاهی "شکسته" خوانند گاهی "نشسته" خوانند
چون نیست خواجه حافظ،  معلوم نیست ما را!

(2) همانجا 279.  در اینجا نیز املای شلوغ به صورت "شلـوق" آمـده اسـت کـه فتوای فدوی در این ارتباط هم چنان به وجه فوق است.
(3) همانجا 265.  در اینجا نیز به جای "از"  "زِ" آمـده اسـت کـه وزن را سـاقط کرده و باید غلط چاپی باشد. نمونه های دیگر را در صفحات 129 و 265 همان مأخذ ببینید.
(4) فدوی از نقل دو بیت مطلع و مقطع قطعه ی مذکور در متن، قدری خجالت کشید، فلذا آن را به نقل از ص 202 دیوان، به اهتمام زنده نام دکتر محجوب، در حاشیه آورد!:

آب حیات است پدر سوخته
حب نبات است پدر سوخته
قافیه هر چند غلط  می شود
باب لواط است  پدر سوخته

(5) همانجا 187. نمونه ی مشابه دیگر را در ص 189 ببینید.

*.*.*.*.*

 

بعدالتحریر

فدوی دم در بود که مؤمنی عریضه ای به شرح زیرتقدیم کرد که فدوی نیز به علت ضیق وقت، همین طور سرپائی رسیدگی و پاسخ داد:

¤ از مديريت رسانه ملی تقاضا می شود كه برنامه های خود در ماه مبارك رمضان را طوری تنظيم نمايد كه باعث غافل شدن مردم از عبادت و حضور در جلسات مذهبی نشود.
سيدمحمد دوانی از مرند
- عریضه های معیوب را فدوی نمی تواند مع الاسف به شرف عرض برساند. باری شما دو غلط دارید و نمره تان 18 می شود، برادر سید محمد(ص). نخست این که به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین سلام الله علیهم اجمعین، ما چیزی به نام ملت، ایران، ملی و از این قبیل نداریم. مگرنمی بینید که مؤمنین برادر رحیم مشائی را که بی احتیاطی کرده  و یواشکی نام ایران را به زبان آورده، چگونه دارند در حضور برادراحمدی نژاد، جلوی خورشید کباب می کنند؟ دیگر این که، ایمان اُمّت، نعوذ بالله، مگر تا این حد سست است که با چند برنامه ی آبکی رسانه ی اسلامی از "عبادت و حضور در جلسات مذهبی" غافل شود؟ صلّی و جلّی، شما هم بلی، برادر سید محمد(ص).؟!

*.*.*.*.*

 

سؤال کنکور

فدوی نمی داند که پناه بردن از مار غاشیه به افعی و بالعکس چه سودی دارد؟
به گزارش جراید شریفه ی دارالخـُرافه، هفت فعال سیاسی اصلاح طلب در اعتراض به دخالت سازمان یافته گروهی از نظامیان در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته  و اقدامات  "خلاف قانون این گروه مداخله گر در انتخابات"  به صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه شکایت کرده اند.!
از دست خودشان شکایت می کردند، بهتر نبود؟

*.*.*.*.*

 

پیش بینی


فدوی با آن که عالم علوم دینی ست نه اقتصادی!(1)، لکن سال ها پیش از این، با ملاحظه اوضاع احوال اقتصادی درخشان ملت به خاک  و خون خفته، پیش بینی کارشناسانه ی خود را پیرامون وضعیت واقعاً موجود! اقتصادی جامعه ی شکوهمند اسلامی، در قالب خبری تنظیم و به شرح زیر، به آگاهی خوانندگان ضدانقلاب خود رساند:

بدنبال شکوفائی بیش از حد اقتصادی حکومت اسلامی، و بهبود چشمگیر وضع مالی مردم بانک مرکزی ایران با تأییدات خداوند متعال و با ابراز خرسندی بسیار، تغییر واحد پول کشور را طی صدور اطلاعیه ای به آگاهی عموم رساند.
به موجب این اطلاعیه، واحد پول کشوراز "ریال" به "کیلو" تبدیل شد!(2)

که هموطنان فدوی در وطن سابق نیزالبته، با پوست و خون خود، شاهد تحقق پیش بینی او بوده و هستند.
فدوی لکن در خبرهای سمعی امروز نیز شنید که مهندس الاسلام والمسلمین برادراحمدی نژاد دامت تحریکاته، بنا دارد که 45 میلیارد تتمه ی ذخیره ی ارزی وطن سابق را، تبدیل به دلار و طلا نماید.
شما خواننده ی ضد انقلاب، عامل استکبارجهانی و صهیونیزم بین الملل هرچه که می خواهید فکر کنید لکن فدوی، با توجه به استعداد فوق العاده ای که نخست در عرصه ی  پیش بینی عوالم اقتصادی در خود سراغ دارد و شمه ای از آن فوقاً تقدیم شد، و نیز با اتکا به تخصص ومهارت برادر احمدی نژاد و توابع ِ سببی و نَسَبی او کثرالله امثالهم، تردید ندارد که دولت خدمتگزار، که رایحه ی خوش ِ خدمت آن افزون برایران، جهان را نیز شدیداً برداشته است، به انجام این مهم به ضرس قاطع نیز فائق خواهد آمد و برادر احمدی نژاد به زودی، تتمه ی ذخیره ی ارزی وطن سابق را، به جای" طلا"، به عون الله و با یک قیام و قعود به "خـَلا " تبدیل خواهد فرمود.

--------------------------------
(1) اصلاً وقتی حضرات آیات عظام و حجج اسلام از جمله مکارم شیرازی به دولت خدمتگزار رهنمود های اقتصادی می دهند، فدوی چرا ندهد؟ به قول آن شاعر مکتبی:
چه مردی بود کز زنی کم بُوَد؟!

(2) تنفس ممنوع - گزیده ای از طنزهای سیاسی حمیدرضا رحیمی ـ چاپ دوم ص 107

*.*.*.*.*

غلط فیزیکی

فدوی تاکنون قویا ً می پنداشت که اشتهار برادر ادیسون، به دلیل اختراع برق مجانی برای مؤمنانست لکن با زیارت تابلوی مقدسی دریافت که خیر، حسب شیوه ی مرضیه شدیداً در اشتباه بوده است. لطفا ً شما هم به زبان خوش، خودتان را تصحیح کنید.

*.*.*.*.*

 

حزب الاغ ها!

فدوی در مرور خبرهای دارالخـُرافه به نقل از آخرین / فردا خواند که حزبی به نام حزب الاغ ها،* از وزارت کشور دولت عراق در منطقه ی کردستان عراق مجوز فعالیت گرفته است!.
فدوی نمی داند چرا تیتر بالا،  بلافاصله او را یاد تیتر دیگری از جراید شریفه ی
دارالخـُرافه به شرح زیرانداخت:

حجتیه درخواست مجوز فعالیت رسمی کرد!

باری فدوی با اغتنام فرصت، نظر مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی را به این
نکته جلب می کند که درجائی مثل عراق هم، حتا الاغ ها نیز حزب دارند!..
ما که جای خود داریم!

*.*.*.*.*

باز شدن کلاه فوتبالیست دختر ایرانی در اثر ضربه توپ

فدوی مصیبت وارده را به ترتیب ریش: به حضرت بقیة الله الاعظم امام غایب ارواحنا روحی فداه، مقام معظم رهبری اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای صدمه الله تعالی، حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، تسلیت عرض می کند!

*.*.*.*.*

 

دفع شر!

فدوی تا آنجا که یادش می آید، پیش از این برای رهائی از دست مزاحمینی از نوع مگس و حتا خرمگس، همان اِمشی مألوف کفایت می کرد، لکن پنداری اینروزها اِمشی هم دیگر کار نمی کند. این را فدوی، از مرور خبری استنباط کرد که در آن، یک بانوی اهل عربستان، برای پراندن مأموران امر به معروف و البته  نهی از منکر از اطراف خود، به جای امشی، متوسل به تیر اندازی شد!
رونوشت: برادران ساکن در ایران سابق ـ جهت اطلاع

*.*.*.*.* .

 

نقد هذیانات ریاست محترم جمهوری!

به نظر می رسد که بی خبری ِ اگر نگوئیم همه، دست کم برخی مقامات، به بالاترین میزان خود رسیده است و هیچ یک، از افاضات آن دیگری، خبر ندارد!..
 در حالیکه برادر بهلول احمدی نژاد بخش عظیمی از ملت را "خس و خاشاک " و هم چنین روشنفکران جامعه را  "بزغاله " می نامد،  برادرعلی اکبر(ع) جوانفکر مشاور حضرتشان در وبلاگ خود پیرامون ادبیات سخیف آن حضرت می نویسد:

آقای احمدی نژاد با همین ادبیاتی که مورد انتقاد جناب آقای لاریجانی قرار گرفته است ، یک تنه به دفاع از ملت ایران برخاسته اند!..

حال اگر این این فرمایشات به همین جا ختم می شد، فدوی نیز می گذشت لکن وی
پنداری هیچ جور ول کن معامله ی احمدی نژاد نیست! و در ادامه می افزاید:

البته جا دارد به این نکته نیز اشاره شود که مردم حق شناس ایران بارها در اجتماعات عظیم خود، ادبیات رئیس جمهور عزیز را مورد تمجید و تحسین قرار داده اند.

"تو خود حدیث مفصل بخوان از این " مُهمل!

*.*.*.*.*

 

کار را آن کرد که تمام کرد!


فدوی هر کار می کند که در مسائل قومی برادران وارد نشود، نمی شود لکن!
شما که همت کردید، خب یک دفعه تعارف را کنار می گذاشتید و می نوشتید:
سرنوشت اسرائیل را به دست قزوینی ها بسپارید!

*.*.*.*.*

شهر شلوغ است و فدوی هم با اجازه اورانیوم غنی شده را اضافه می کند.

*.*.*.*

 

مشکل ویراستاری!

فدوی شامه و نگاهش حتا، شدیداً تیز است و  نمی داند خطاهائی که در جراید شریفه ی دارالخُرافه ملاحظه  می کند، آیا از مقوله ی لغزش های صرفی ست یا نحوی یا هر دو و یا خیر، از مقوله ی ضعف تألیف است؟!....
باری ـ فدوی حاضر نیست که بیش از این بین علما اختلاف بیندازد و اشکال خود را به این خبر که  به نقل از کیهان چاپ دارالخـُرافه در پی می آید، محدود می کند:

سرويس سياسی-
به دنبال پيشنهاد اخير رئيس جمهور كشورمان برای مناظره با همتای آمريكايی خود و واكنش منفی و عجولانه مقامات  كاخ سفيد  به اين مسئله،  ديروز مشاور امنيت ملی آمريكا از احتمال ديدار اوباما با احمدی نژاد در حاشيه مجمع عمومی سازمان ملل خبر داد.

فدوی با  مراوده، مصافحه،  معانقه و از آن بد تر هم  کار ندارد! اشکال فدوی فقط این است که مگر برادر بهلول احمدی نژاد، همتا هم دارد؟!..

*.*.*.*.*

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

¤ كميته امداد امام خمينی(ره) به مناسبت ماه مبارك رمضان به افراد تحت پوشش خود فقط يك سير قند می دهند. آيا با اين كمك ها می توان مشكلات مستضعفان را برطرف كرد؟
داريوش آگهی
- به عرض رسید. دستور فرمودند که برای حل مشکلات مستضعفان، به هر نفر یک کیلو قند بدهند. شیرینی فدوی فراموش نشود، برادر آگهی!


¤ راه اندازی نيروگاه بوشهر نتيجه سال ها صبر و مقاومت ملتی است كه با خدا معامله كرده و در طول پيروزی انقلاب اسلامی بارها و بارها نتيجه مطلوب  را كسب نموده بی شك همانگونه كه رهبر فرزانه و بصير انقلاب فرمودند ما برقله ها می نگريم و به اين موفقيت ها بسنده نمی كنيم و ديری نيست كه  جهانيان  به عزت و منزلت و صبر ايرانی غبطه می خورند.
محمودی
- والله برادر محمودی به قول سید قاسم(مش قاسم سابق - م) دروغ چرا، تا اعدام آ آ آ آ..  فدوی تا آنجا که می داند، حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم، با برادران ملحد روس معامله کرده اند نه با خدا!... و اساساً خدای تبارک و تعالی، یک کار به این کوچکی را سی و چند سال طول نمی داد!
 
  ¤ چرا صداوسيما با ساخت فيلم های پرغم و غصه در اين شب های عزيز موجبات افسردگی مردم را فراهم می كند.
- گر چه صدا و سیما  به علت آن که تقویم مان بحمدالله در طول سال مملو از وفات، قتل، شهادت و از این قبیل است نیازی به تولید غم و غصه ی اضافه ندارد، لکن این رسانه ی مذهبی که مغرضین به آن رسانه ملی می گویند، پیرو خط مالروی امام(ل) است که فرمود: ما هرچه داریم از گـَریه داریم، برادر شهروند!

.
¤ مسجد امام حسين(ع) واقع در ميدان امام حسين(ع) تهران در ماه مبارك رمضان اقدام به برپايی نمازجماعت مغرب و عشا در دو نوبت كرده است. به اين ترتيب كه ابتدا افرادی كه در موقع اذان حضور يافته اند نماز جماعت را برپا می كنند و سپس در نوبت بعدی، افرادی كه با تاخير رسيده اند نماز می خوانند، ضمن تشكر از اين مسجد پيشنهاد می شود اين اقدام در ساير مساجد نيز اجرا شود.
شفاعتيان از تهران
- فدوی حرفی ندارد منتهای مراتب تکلیف قاصم الجبارین که این همه علاف می شود، چه می شود؟، برادر شفاعتیان؟


¤ افتتاح نيروگاه اتمی بوشهر، كه يك پيروزی بسيار بزرگ در ميان تهديدات و فشارهای گوناگون دشمنان محسوب می شود را به محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ايران تبريك می گويم.
سليمان بلغار
- ممنون برادر بلغار. فدوی مراتب تبریکات شما را حسب درخواست خودتان، به آستان مقدسه ی حضرت بقیةالله الاعظم ارواحنا روحی فداه رساند. عمله ی آفیس ایشان ضمن سلام و تحیات فرمودند که اطلاعات حضرت از خنجر و شمشیر و حد اکثر چماق، فراتر نمی رود و لذا ملتفت فرمایشات شعارگونه حضرتعالی نمی شوند، لکن فرمودند بهر صورت، پنیر شما از ایمانتان به مراتب بهتراست، برادر بلغار!...


¤«يا ايها الذين امنوا 89 بار در قرآن تكرار شده كه آخرين آن در سوره تحريم است كه خداوند از مؤمنين دعوت به توبه نصوح می كند چه خوبست در سال 89 و ساعات باقيمانده از ماه شعبان المعظم به هشتاد و نهمين دعوت خدا لبيك بگوييم و خود را برای ماه مهمانی خدا آماده كنيم.
- ازقضا خاج پرستان هم بر اساس همین آیه جمهوری اسلامی شکوهمند ما را تحریم کردند برادر شهروند.


¤ در سفر رياست محترم جمهوری به اسلامشهر با نوشتن نامه درخواست كمك كردم. بعد از مدتی نامه ای به دستم رسيد كه به مسكن مهر مراجعه بكنم. عرض بنده اين است كه مراجعه به مسكن مهر كه نيازی به نامه رئيس جمهور يا ديگر مسئولين ندارد.
نعمتی
ـ این چه فرمایشی ست؟ اگر اینجور باشد، مملکت هم به رئیس جمهور نیاز ندارد، برادر نعمتی!


¤ يكی از سهامداران پتروشيمی كرمانشاه هستم از سال 83 تاكنون برای اطلاع از پيشرفت و سود سهام ده ها بار تماس گرفتـم در اخبار 21 سيما،  در تاريخ 22/9/87 اعلام شد يك سال و نيم است كه اين مجتمع به بهره برداری رسيده است. در تاريخ 26/9/88  وقتی تماس گرفتم گفتند محصول قبلی به  جهاد كشاورزی فروخته شده  ولی تا به حال پول آن را پرداخت نكرده است هر وقت پرداخت كردند سود شما را می دهيم. در ارديبهشت 89  پاسخ دادند  جهاد كشاورزی هنوز پول نداده  به ديوان عدالت اداری شكايت شده هنوز نتيجه نداده است ولی محصول جديد نقدی فروخته شده حداكثر در تير ماه 89 سود به حساب سهامداران واريز می شود، ولی تا به حال هيچ خبری نشده است از مسئولين وزارت نفت و پتروشيمی بپرسيد اگر ما به جای آن،  سهام زغال خريداری كرده بوديم آيا سود بيشتر، بهتر و راحت تری گيرمان نمی آمد؟! شما را به خدا پاسخ مردمی كه 10سال چشم انتظارند را بدهيد.
كريمی از سنندج
- چه خبرتان است که این همه کولی بازی راه انداخته اید، برادر کریمی؟ 6 سال که بیشتر علاف نشده اید جلوی یک بچه ی مکتبی بگذارید، قهر می کند. به صلاحتان است که کمتر آب به آسیاب دشمن بریزید. ضماً همان سهام پتروشیمی بهتر است چرا که هنوز گیر می آید. نسل ذغال خوب را برادران به عون الله برانداخته اند، محض اطلاع!


¤ نزديك 40 سال است كه احداث بيمارستانی در كنارايران خودرو در مشهد مقدس شروع شده ولی هنوز اين پروژه تكميل نشده و به بهره برداری نرسيده است. می خواستم مشخص كنند آيا اميدی به تكميل و افتتاح اين مركز درمانی هست ياخير؟
- این چه فرمایشی است برادر شهروند؟ مگر کسی امید داشت که پس از بیش از سی سال، نیروگاه بوشهر توسط برادران روسی به سوختگیری برسد؟


¤ با وجودی كه در رسانه ها اعلام شد قيمت مرغ 2900 تومان است ولی در ميدان  ميوه و تره بار بهمن 25/5/89  با نصب اتيكت  مرغ را سه هزار و صد تومان تحويل مشتری می دهند چرا قيمت كالايی اعلام و رسانه ای می شود ولی در عمل خلاف قيمت اعلام شده به فروش می رسد. چه كسی پاسخگو است؟
بهزادی فر 
- والله فدوی چه عرض کند که زبانش قاصر است، لطفاً از خود مرغ بپرسید، برادربهزادی فر!


¤ اسفندماه 88 يك دستگاه پژوی روآ سال  صفر كيلومتر از شركت ايران خودرو خريداری كردم كه در طول كمتر از 6 ماه، موتور آن دچار نقص فنی شد. برای تعمير به نمايندگی آن مراجعه كردم، اما پاسخ دادند كه قطعات مورد نياز در دسترس نيست.
اكبر حيدری
- به فدوی چه مربوط است؟  این در حیطه ی دانشمندان محترم  هسته ای و غیر هسته ای است که در زنگ تفریح هوا کردن موشک، آن قطعه ی نا قابل را که جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارند قهر می کند، تولید و شما را از این ذلت نجات دهند، برادر حیدری.    
و من الله التوفیق
علی الله التکلان و هوُ المُستعان فی جمع امور
دوم سپتامبر المشجّر سنه ی 2010 ترسائی
کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Archive 2010