Saturday, July 31st, 2010

 

یاران گرامی هزل داتکام
با سلام و احوالپرسی

- پیام ها و یاداشت های مهرآمیز از طریق ایمیل و نیز صندوق پستی
سایت با سپاس دریافت شده و می شود و هیچ یک نیز بی پاسخ نمانده
و نمی ماند.

- کتاب هائی که دوستان از طریق انتشارات سایت سفارش داده اند به
آدرس شان ارسال شده است. موجب تشکر است اگر بزرگواران هنگام
سفارش، به این که اثر مورد نظر هنوز هم موجود هست یا نیست توجه
فرمایند.

- ارسال سی دی "بوی گمنام خاک خیس" با پوزش اندکی با تأخیر
صورت می گیرد. سبب نیز آنست که انتظار استقبال مهربانان تا این حد
نمی رفت و در این ارتباط به اصطلاح کفگیرمان به ته دیگ خورد اما
فقره ی جدید آن در راهست که به محض وصول تقدیم خواهد شد.

- در پاسخ دوستانی که  پرسیده اند که تهیه ی آثار به شیوه ی دیگری
غیر از آنلاین میسر است یا خیر،عرض می کند که در این مورد
می توانند از طریق صندوق پستی هزل داتکام اقدام بفرمایند.

- از دوستانی که خبر، تصویر، طرح و ... مرحمت می کنند، ممنون.
و در این ارتباط سپاس ویژه ای داریم از دوست و همکار تازه و
هنرمندمان م . لبخند به خاطر طرح های زیبا و تأمل برانگیزش و نیز
دکتر ایرانی گرامی به خاطر کتاب "سخنانی برای اندیشیدن" که
مرحمت کرده اند و نیز برخی دوستان دیگر که کوشیده اند با ارائه
پیشنهاداتی در ارتباط با مسائل فنی، یاریمان کنند.

- با ما هم چنان در ارتباط باشید، حضور شما در این سنگلاخ، مایه ی
دلگرمی است...

با مهر
روابط عمومی هزل داتکام

*.*.*.*.*

 

نشانه گیری مکتبی

یکی از مؤمنین به شرح زیر ریخته ست توی جوراب و شدیداً
زده است به دیوارِ یکی از جراید دارالخـُرافه!:

يادمان باشد كه ما خون داده ايم
يك بيابان مرد مجنون داده ايـــــم
يادمان باشد پيـــــام  آفتاب
دست نااهلان نيفتـد انقلاب

این دفعه استثنائاً "المعنا فی بطن شاعر" نیست و مطلب به وضوح
فوق است و نیز خدا را شکر که زنان به روایت فوق، در این
خرابکاری مبسوط، هیچ سهمی نداشته اند!

*.*.*.*.*

م لبخند

رفع شُـبهه


فدوی می داند که مقام معظم رهبری دام الذله، با مرعوبین و مجذوبین کار ندارد، لکن در ارتباط با بقیه ملت که حکم اکثریت نه دیگر خاموش را دارند، معاذالله دچار مبالغی کم لطفی است و می پندارد که ملت افزون بر فارسی، چشم و گوش شان نیز خراب است و ملتفت فرمایشات، حرکات، سکنات و تحرکات
خردمندانه ی ایشان نمی شود!..
باری - هرچند ملت مدت هاست، و  بویژه پس از ماجرای انتخابات و به مصداق: "در خانه اگرکس است یک حرف بس است"،  محضر ایشان را کاملا ً درک و به دریافت  مکنونات قلبی ایشان نیز شدیداً نائل شده است، معذالک حضرتشان برای محکم کاری، تعارف را یکسره کنار گذاشت و در پاسخ این پرسش به قول جناح ِ رقیب، "مهندسی شده"ی  زیرکه:

خواهشمند ست درخصوص التزام به ولایت فقیه توضیح دهید،!

حجت را بر خوارج تمام و در یک قیام و قعود فرمود:

"ولایت فقیه به معناى حاکمیت مجتهد جامع‌الشرائط در عصر غیبت است و شعبه‌اى است از ولایت ائمه اطهار که همان ولایت رسول الله مى‌‌باشد و همین که از دستورات حکومتى ولى امر مسلمین اطاعت کنید نشانگر التزام کامل به آن است ". !

فدوی نمی داند که خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل آیا پرسش دیگری دارند که فدوی قبول زحمت کرده و پاسخ را از حضور پُر زورشان استفتاء کند، یا همین مختصر کفایت می کند؟!...

22 جولای

*.*.*.*.*

اجرای طرح حجاب و عفاف در افریقا!

نمونه
فدوی هرچه می گوید که مؤمنین ما باهوش ترین موجودات روی زمین هستند، کسی باورش نمی شود. شاهد از غیب رسید، بفرمائید:

¤ پيشنهاد می شود برای اجرای طرح عفاف و حجاب، افراد بدحجاب شاكی خصوصی هم  داشته باشند! يعنی مردم بتوانند از كسانی كه عفاف و حجاب
را رعايت نمی كنند شكايت كنند.
محمدی از اهواز
ـ شبیه برادر محمد(ص)ی را در هر غار و جنگل و بیشه ای حتا پیدا کردید، خبر بدهید و جایزه بگیرید.

والله الموفق والمعین
12 جولای

 

*.*.*.*.*

 

غفلت

 خدا فدوی را بکشد که سرش در جهت یاری رساندن به دولت خدمتگزار، به هسته بازی گرم بود که تعدادی از خواهرا ن کرمانی چشم وی را دور دیده، از غفلت او استفاده ی بهینه کرده، فرمایشات آیت الله صدیقی را نادیده گرفته وگره ی حجابشان را، اندکی شُـل نموده و واقعه زیر را موجب شدند:

به گزارش ایلنا، در ساعت 22و18 دقيقه يكشنبه شب، زلزله‌ای به بزرگای 4.3 ريشتر در منطقه ارزوئيه كرمان رخ داد.
اين زمين لرزه در 28.39 درجه شمالی و 56.78 درجه شرقی عرض جغرافيايی و عمق 3 كيلومتری اتفاق افتاده است.
در ساعت 22و50 دقيقه شب گذشته نيز زلزله‌ای به بزرگای 3 ريشتر در منطقه فارياب كرمان رخ داد.

فلذا فدوی، در بدر به دنبال سوراخی ست که خود را در آن پنهان کند!

*.*.*.*.*

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد!

جراحی قلب باز

مهندس الاسلام و المسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، تنها در امور فنی -  مذهبی! وارد نیست بلکه در عوالم پزشکی هم ازمتخصصین برجسته است.
وی افزون بر انجام چندین فقره عمل دشوار امّا موفقیت آمیز پیوند "گودرز" و "شقایق"، چند روز پیش به عون الله  یک عمل پیوند قلب را نیزسرپائی و البته
با موفقیت تمام  به انجام رساند که خبرآنرا در جراید شریفه ی دارالخـُرافه به شرح زیر خواندید که فدوی دیگردر شرح و بسط آن تصدیع  نمی دهد:

قلب های دو ملت ایران و نیجریه به هم پیوند خورده است!

 

*.*.*.*.*

 

استمداد

یکی بیاید محض رضای قاصم الجبارین، خبر زیر را به فارسی برای فدوی
ترجمه کند، ثواب دارد:

فارس:، رئیس سازمان آموزش و پرورش استان بوشهر گفت:
طرح انتخاب همسریابی ویژه دانش‌آموزان دختر دوره پیش‌دانشگاهی با ارائه
نحوه صحیح ازدواج از نظر اسلام تصویب شد .

*.*.*.*.*

لکن با اینهمه،باز هم مور مورمان میشود ،خواهر !

*.*.*.*.*

 

عواقب درخواست نسنجیده

مؤمنین و مؤمنات و اهالی شریف دارالخـُرافه، گاه اندرزهای ارزنده ی فدوی را به چیزی نمی گیرند و او را وا می دارند که علیرغم میل باطن، اقدامی بکند که با توجه به آشنائی نزدیکی که با خـُلق و خوی مقامات اعلی الله مقامهم اجمعین دارد، نتیجه اش را، لامحاله از پیش می داند!...  باری
فدوی به شهروندی که عریضه ی زیر را نزد او آورده بود یرادرانه و مصّرانه گوشزد کرد که، آخر همه چیز را لازم نیست که فدوی به شرف عرض برساند،
و خودتان باید یک جوری، راست و ریس اش کنید لکن به خرج ایشان نرفت که نرفت...  باری این فقره را فدوی، برای عبرت سایرین، ذیلا ً می آورد:

¤ با اجباری شدن بستن كمربند ايمنی برای سرنشينان صندلی عقب خودروها تكليف امثال ما خانواده های پنج نفره كه سه نفر در صندلی عقب اتومبيل سوار می شوند چه می شود. چرا كه در صندلی عقب بسياری از خودروها فقط برای دو نفر امكان نصب كمربند ايمنی وجود دارد.؟
غفاری
- مراتب مع الاسف در زمانی که اوقات شان شدیداً از روسیه و چین و بویژه لبنان
در جریان صدور قطعنامه ی اخیر تلخ بود، به عرض مبارک رسید. دستور فرمودند
که نفر سوم اعدام شود!..

پیشتر عرض کرده بودم، فدوی بی تقصیر است، برادر غفاری!.


برخی مطالبات

خوانندگان محترم ضد انقلاب استحضار دارند که این روزها دیگر، کاسه ی صبر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم سرریز شده و بویژه در باب حجاب،  چیزی نمانده است که زنجیر پاره کنند. تورقی کوتاه در جراید شریفه ی دارالخـُرافه، شمار قابل ملاحظه ای از شکایات مؤمنین را در این ارتباط به دست می دهد. گفتن ندارد که فدوی نیزدر طول این سال ها شدیداً کوشیده است که به سهم خود، در جهت حل این معضل برادران را یاری نموده و با ارائه ی طرح های مترقی، که مجال باز طرح آن در این مختصر نیست، دردی از دردهای بیدرمان اُمّت حزب الله را در این ارتباط، درمان کند. فدوی به این مقوله که لامحاله در پیوند با طرح مترقی عفاف و حجاب خواهد بود، در مجالی دیگر، باز خواهد گشت و عجالتاً و برای دستگرمی، شکایت یکی از مؤمنین را به شرح زیر بر می رسد:

¤ اين روزها كه سوار اتوبوس های شركت واحد می شوم در برخی از آنها زن و مرد  مخلوط نشسته اند. به مسئولين امر بفرماييد قانون جداسازی خانم ها از آقايان در اتوبوس ها چه شد؟      
نجفی

- الهی فدوی به قربان جگر پاره پاره تان برود. اصلا ً بهتر است که خدا فدوی را بکشد که هرچه کوشید که طرح های گوناگون خود را که به منظور جدائی زن و مرد با رعایت موازین اسلامی طراحی کرده بود، به تصویب برادران کثرالله امثالهم برساند، موفق نشد یعنی، عوامل ضد انقلاب، استکبار جهانی و البته صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین که تا قلب بیوت حضرات، بویژه مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته نفوذ کرده اند، نگذاشتند، برادر نجفی!... و الا این مسأله که هم چون موریانه به جان اسلام عزیز افتاده  است، به همت فدوی تاکنون حل شده بود.
باری ـ طرح های فدوی همگی شدیداً اساسی، کارشناسانه و تفصیلی است، که شرح آن در این مختصرالبته نمی گنجد و فدوی مکرر نمی کند (1) لکن پیرامون این فقره به اجمال و اختصار عرض می کند که طرح فدوی در باب جداسازی خواهران و برادران!(2) در اتوبوس(3) شامل چند به قول عوام Option و ازینقرار بود:

1- کم هزینه ترین راه حل آنست که به فتوای علمای سّلـَف حَشَره الله َمعَ موالیة المُطهّرین صلوات الله علیهم اجمعین، برادران با فریاد یا زهرا(س)  خواهران را از پنجره ی اتوبوس به بیرون پرتاب فرمایند!
2- یا خواهران را روی سقف، یعنی در قسمت باربند اتوبوس بنشانند و به منظور رعایت ایمنی، به جای کمربند، آنان را با طناب به هم ببندند..

تبصره:
نحوه ی بستن خواهران با طناب آنگونه نباشد که مورد سوءاستفاده ی دشمن واقع شده وبنویسند که ما خواهران را به اسارت می بریم.
3- یاخواهران در یک طرف و برادران در طرف دیگر اتوبوس نشانده شوند لکن بین شان پرده ای ضخیم و تیره که ذخامت آنرا مراجع محترم تقلید معین خواهند فرمود، آویخته شود. نظر به این که به فتوای جد اعلای فدوی عالیجناب ایرج میرزا رضوان الله علیه

:
بیت
پری رو تاب مستوری ندارد
در ار بندی سر از روزن درآرد،

فلذا واجب عینی ست که فقراتی برادران بسیجی در طرفین پرده مذکور مستقر شوند. این طرح در مقایسه با طرح های پیش، به علت هزینه ی سنگین استخدام برادران بسیجی، توصیه نمی شود.
4- به جای پرده ی فوق، دیواری شمالی- جنوبی در وسط اتوبوس احداث می شود. گفتن ندارد که در باب این که دیوار مذکور از آهن باشد یا آجر یا سیمان یا ترکیبی از اینها، باید از محضر مبارک مراجع عظام تقلید ایدهم الله تعالی، استفتاء شود.
تبصره:
انتخاب جنس دیوار مذکور از چوب، به فتوای اکثریت علما مکروه است چرا که هیچ استبعادی ندارد که برادران به علت ترافیک سنگین، حوصله شان سر رفته و با استفاده از بدآموزی هائی که از برخی فیلم های سیما داشته اند، با وسیله ی تیزی، اقدام به تعبیه ی سوراخ هائی در چوب نموده، به خواهران به قول عوام Access  نظری پیدا کرده و از آن طریق، اسلام را شدیدا ًبه خطر اندازند.
همانطور که ملاحظه می شود، این طرح کاملا مطمئن و عملی ست و تنها ایرادی که مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین به آن گرفته اند این بوده است که احداث دیوار مذکور در وسط اتوبوس، باعث سنگینی اتوبوس و لامحاله کاهش شتاب و سرعت اتوبوس خواهد شد. ناگفته پیداست که ایراد فوق، بهانه ای بیش نیست، معذالک فدوی بلافاصله در یک بررسی کارشناسانه، در پاسخ به استحضار مسؤلین محترم و متعهد رساند که برای رفع آن دو ایراد جزئی، اقدامات زیر را مبذول دارند:

1 - برای مقابله با سنگینی اتوبوس ناشی از تعبیه ی دیوار آجری/سیمانی/آهنی، می توان سایز لاستیک ها را تغییر داد و یا به راحتی یک حلقه به لاستیک های موجود، اضافه کرد.
2 ـ در باب این که سنگینی دیوار مذکور لامحاله موجب کاهش شتاب و یا سرعت اتوبوس خواهد شد، فدوی در یک رفراندم که از مسافران محترم اتوبوس های تهران و حومه به عمل آورد دریافت که بیش از 99 درصد مسافران معتقدند که فرقی نمی کند و عجله ای ندارند!

علی الله التکلان و هو الُستعان فی جمع امور
17 جون المَخبط سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی
-----------------------------------------
(1) نگاه کنید به تنفس ممنوع ـ چاپ دوم ـ  مجموعه ای از طنز های سیاسی حمیدرضا رحیمی ص56
(2) دشمنان ضد انقلاب البته به این بخش از نظرات ما ایراد دارند که خواهر و برادر که دیگر جدا کردن ندارد!
(3) علمای ما وقتی از طرح مترقی حجاب و عفاف فارغ شدند، باید در اسرع وقت به حال بخش دویّم این واژه که خود از مظاهر چرخدار تهاجم فرهنگیست، و همانا  "بوس"! می باشد، سریعا ًچاره ای بیندیشند!

*.*.*.*.*

 

برآورد

به نظر می رسد که مقام معظم رهبری، دام الذله، جسارت است، روی فدوی به دیوار!، حتا زمانی که، باز هم جسارت است، گلاب به رویتان، رئیس جمهور بوده، به اقرب احتمال، مالی نبوده است! چرا که بدیهی ترین پرسش ها را که البته به پائین تنه مربوط می شده، و پاسخ آنرا به قول عوام  هر teenager از بر بوده نمی دانسته، فلذا مصدع اوقات حضرت امام (ل) می شده و از ایشان می پرسیده است! و از آن بدتر، در  بسیاری از اوقات، سری را هم که اصلاً درد  نمی کرده، شدیدا ً، دستمال که چه عرض کند، اصلا ًعمامه می بسته است!...
اگر مدرک می خواهید، به قول معروف، دزد سلام الله علیه حاضر، و بُز مُدّه ظله العالی هم حاضر! بفرمائید:


بسم الله الرحمن الرحيم. محضر مبارك رهبر كبير انقلاب حضرت امام خمينی ـ مدظله العالی.
فتوای حضرتعالی در پاسخ به نظرخواهی مسئولان صدا و سيما در مورد فيلم ها و آهنگ ها پاسخ قاطعی به ابهام ها بود و خيال مردم و مسئولين را از جهت فتوای حضرتعالی آسوده كرد! باقی می ماند اين نكته كه حضرتعالی جواز تماشای فيلم ها را موقوف فرموده ايد به اين كه شهوت انگيز نباشد! واقعيت اينست كه تماشای پيكر عريان ورزشكاران برای بسياری از زنان و تماشای چهره وحركات بسياری اززنان در فيلم ها برای اغلب جوانان شهوت انگيز است! سئوال اين است كه آيا مسئولان صدا و سيما وظيفه دارند كه آنچه برای بسياری از مردم شهوت انگيز است پخش نكنند؟ و آيا ما به عنوان مسئولين كشور وظيفه داريم آنها را از تهيه و توليد و پخش آن منع كنيم ؟ يا اين كه چنين وظيفه ای بر عهده ما نيست وكافی است به مردم بگوييم هر كه با تماشای اين فيلم ها دچار شهوت می شود به تلويزيون ما نگاه نكند!؟  مستدعی است حقير را در اين مورد راهنمايی فرمايند!.

 ادام الله عزكم و ظلكم .
2/10/66 – سيد علی خامنه ای

و اینهم فتوای حضرت امام (ل) که نمی دانسته در پاسخ این رئیس جمهور کودن چه بگوید:

بسمه تعالي
هر كس با تماشای اين فيلم ها دچار شهوت شود بايد اجتناب كند! و هر كس با شهوت به اين فيلم ها نگاه كند مرتكب گناه شده است!.
3/10/66
روح الله الموسوی الخمينی
*

باری - پاسخ این پرسش سفیهانه را، مقام معظم رهبری در 1366 یعنی 23 سال پیش که تازه جسارت است، روی فدوی به دیوار، رئیس  جمهور ممالک محروسه ی ایران بوده، نمی دانسته است! خوانندگان ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، بعنوان مشق شب، پیدا کنید حال مقام معظم رهبری را هم اکنون که اواسط 1389 شمسی یا 2010 ترسائی ست!

زیاده جسارت است.
----------------------------
* دی ماه ۱۳۶۶ سید علی خامنه ای از آیت الله خمینی در باره حكم تماشای فيلم های تلويزيونی
شهوت انگيز. این نامه در صحیفه امام جلد بیستم ـ صفحه 448  آمده است:
سئوال كننده: خامنه ای، سيد علي “رئيس جمهور”

*.*.*.*.*

اتلاف عمر

فدوی گاه از وقت مبسوطی که برخی شهروندان بیخودی هدر می دهند، حیرت
می کند. این پدیده البته علل گوناگون دارد که شایع ترین آن، فقدان آگاهی و عدم
بررسی کارشناسانه، پیرامون مسأله ی مورد نظر است. نمونه اگر بخواهید،
فراوانست که از آن میان فدوی، یکی را که رسیدگی به آن به او محول شده بود
در پاسخ به متقاضی، ذیلا ً می آورد:

¤ در سال 1384 اقدام به تاسيس مجموعه پرورش گوساله 80 راسی نمودم زير
نظر جهاد كشاورزی شهرستان سنقر كليايی. با توجه به پيگيری های خسته كننده
با گذشت پنج سال هنوز موفق به دريافت وام نشدم.
- همین جوری که نیست علت دارد برادر کشاورز!..، علت دارد!... باری ـ
مراتب در مجالی بین دو قیلوله، به شرف عرض رسید. ضمن سلام و تحیّات
توجه شما را به دو نکته باریکتر از مو (بشرط آنکه زیر روسری باشد) به شرح
 زیر جلب فرمودند:
1- "دام " و " وام" جز قافیه، رابطه ی دیگری با هم ندارند،
2- با توجه به قول اهل آمار، توزیع فراوانی این نوع دام ، معظم له پرورش آن را
 دیگر لازم ندانستند! .. و فرمودند بروید پنچرگیری باز کنید، برادر کشاورز!..

*.*.*.*.*

کلمات حمار

اشاره
کلمات حمار مستخرج از
فرهنگستان فدوی و ضد ِ
کلمات قصار است!

آمریکا بزرگترین مانع تاریخی در برابر کاروان توحید است!   احمدی نژاد
فرهنگ غنی ایران و مالی پاسخگوی نیاز بشریت است!    احمدی نژاد
نظام ما تنها یک حزب دارد و آن «ولایت» است . احمدی نژاد
"هنوز برخی از مدیران و برنامه ریزان هستند که تصور می‌کنند موضوع اصلی دانشگاه، دانش است، اما به نظر من ما باید موضوع دانشگاه را عوض کنیم چرا که اگر موضوع دانشگاه بر محور دانش قرار بگیرد نتیجه همین می‌شود که می‌بینیم."      احمدی نژاد

"دانشگاه های ما صد سال پیش تاسیس شدند و تفکر کسانی که دانشگاه های ما را تاسیس کردند خارج از حوزه فرهنگ و اندیشه بوده است."   احمدی نژاد

چه معنی دارد در کشور خود تئوری هائی در باب روانشناسی و جامعه شناسی
ترویج کنیم که بر پیش فرض هائی استوار است که به هیچوجه با پیش فرض های دینی ما هماهنگی و همخوانی ندارد؟   صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه

پس همه مردم تکلیف دارند تا اگر افرادی را می‌شناسند که مشکوک هستند به دستگاه‌های اطلاعاتی و انتظامی معرفی کنند و البته مراقب باشند که ابزار دست ‌آن‌ها نشوند و این موضوع مربوط به شیعه و سنی می‌شود. هم چنین روشنفکران و دانشگاهیان نیز وظایف سنگین‌تری دارند  آیت الله پینوکیو(جنتی ـ م)

*.*.*.*.*

 

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
 از فدوی ست.

¤ كارمند شاغل هستم مدت يك سال از دريافت برگه سهام عدالتمان می گذرد اما از سود آن خبری نيست.
ـ به عرض مبارک رسید، فرمودند "بهره یا سود " متعلق به اقتصاد و آن نیز بفرموده ی حضرت امام(ل) مال خر است. خدای نخواسته  مگر شما خر و یا کـُرّه خر هستید، برادر گورخر؟
 

¤ برخی از دلالان و فروشندگان، از هم اكنون مرغ را احتكار كرده اند تا در ماه مبارك رمضان با قيمتی چند برابر بفروشند. اگر دولت از پس دلال ها برنمی آيد، اين وظيفه را به خود مردم واگذار نمايد.
يك شهروند
- تا آنجا که فدوی می داند، دولت را به مبلغ ناچیزی به حراج گذاشته اند. شما هم در مناقصه شرکت کنید، شانس تان کم نیست، برادر شهروند!

¤ در محيط كار چشمم نابينا شده و مستمری بگير جزء شده ام كه با دو سال و نيم سابقه مبلغ سی و سه هزار تومان مي گيرم. جوانی كه در اول زندگيش از همه چيز محروم است با اين مبلغ چگونه می تواند امرار معاش نمايد لطفا مشكل ما را حل نماييد.
- عریضه ی شما را فدوی، در فرصتی که اندکی هم شنگول بودند، بعرض رساند. فرمود: ای شیطان کوچک!.. همین که موفق به شمردن و پول ها شده اید، معلوم می شود چندان هم نابینا نیستید فلذا همان مبلغ کفایت می کند برادر شهروند!

¤ جانباز 55% هستم، پای چپم قطع شده و ريه هايم نيز مشكل دارد چرا تاكنون سهميه بنزينی برای ما اعلام نشده است.

¤ سلسله مطالب خوان حكمت چه وقت به كتاب تبديل خواهد شد تا ما صد جلد بخريم و به دوستان هديه كنيم......
مازندرانی
- بهتر نیست به جای اینکار به داد برادر فقره ی بالا برسید، برادر مازندرانی؟

¤ می خواستم از اين كه پيكر مطهر سه شهيد گمنام در وزارت نفت خاكسپاری شد تشكر كنم. تا ديگر وزارتخانه ها تشويق به اين كار شوند.
- قابلی نداشت برادر شهروند، به قول عوام  any time !

¤ ايام ميلاد سراسر نور مولودين شعبان حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، حضرت سيدالساجدين(ع) و حضرت بقيه الله الاعظم(عج) صاحب العصروالزمان را به محضر ولی امر مسلمين جهان حضرت آيت الله خامنه ای و به امت خداجوی كشور اهل بيت تبريك و تهنيت عرض می نمايم.
حيدری
- فدوی این حرف ها سرش نمی شود و فقط گریه می کند حالا دیگر خود دانید! برادر حیدری!

¤ از شهروندان شهر زرنق از توابع شهرستان هريس و تحت پوشش كميته امداد امام خمينی(ره) هستم در اسفند 88 ازدواج كرده و برای دريافت كمك هزينه جهيزيه به اين نهاد مراجعه نمودم تاكنون جواب قطعی نداده اند و هم چنان بلاتكليف مانده ايم. چرا؟
- رعایت مصالح را هم بفرمائید یعنی کم آب به آسیاب دشمن غدار بریزید. وصیت کنید، فرزندتان از ازدواج مذکور که به سن تکلیف رسید، مراتب را در زمان حیات خود پیگیری کنند، حتما ًبه نتیجه ی مطلوب خواهد رسید.!

¤ ما تعداد 15 خانوار از روستای دهشاد بالا شهريار انتهای كوچه منبع آب از لوله كشی گاز محروم مانده ايم و كپسول گاز نيز نمی آورند تكليف ما چيست؟
- به اجمال و اختصار فرمودند: قصاص!.. یعنی شما هم بروید مسؤلین ذیربط را گاز بگیرید!

¤ خواهشمندم از وزارت آموزش و پرورش بخواهيد كه مديران مدارس هر سال رنگ مانتوها را عوض نكنند.
- به عرض رسید،فرمودند دست خودشان نیست، یک چیزی را باید عوض کنند، در غیر این صورت، لغوه می گیرند، برادر شهروند!

¤ چرا اين قدر مطالب در مورد افراد بی هويتی چون مهاجرانی و فرد بی خاصيت كديور می نويسيد مگر فكر می كنيد اينها در بين مردم جايگاه دارند؟!....
- والله برادر شهروند به قول سید قاسم(مش قاسم سابق – م) دروغ چرا؟.. تا اعدام آ آ آ آ..  برادر مهاجرانی وزیر سابق دولت اسلامی را نمی دانیم لکن برادر کدیور به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، حجت الاسلام است و هم چون سایر حضرات آیات وحجج اسلام کثرالله امثالهم، جزو معصومین. لطفاً فدوی زبان بسته را، بیش از این به قول عوام Confused  نکنید!


¤ فرمانده محترم راهنمايی و رانندگی كه از گسترش صدورگواهينامه هوشمند در سراسر كشور خبر می دهند پاسخ ما را هم كه 6 ماه است گواهينامه خود را مفقود نموده ايم بدهند كه بايد چه اقدامی كنيم، نتيجه داشته باشد 6 ماه دوندگی نموديم ولی كسی پاسخگو نيست.
يك شهروند تهرانی
- چطور کسی پاسخگو نیست برادر شهروند؟ به قول مولوی بزرگوار:

بیت
شکر نعمت نعمت ات افزون کند
کفر  نعمت از کف ات بیرون کند

مراتب را فدوی شدیدا ًپیگیری نمود، فرمودند به  قول عوام  CONGRATURATION !
یک فقره گواهینامه ی دو استقامت به جهت شما صادر و با پست سریع ارسال شده است که به زودی دریافت می دارید، انشاالله که لذتش را ببرید، برادر شهروند!

¤ خواهشمند است از چاپ كلمه جلاله الله در روزنامه خودداری نمائيد.
محمدرضا بهری
- با قید 45 فوریت به عرض رسید، برادر محمد(ص) رضا(ع) .فرمودند الله جل جلاله اعتراض نداشتند، شما چه می گوئید، بنده ی خدا!؟

¤ متاسفانه شاهد فروش علنی انواع مواد مخدر در بوستان 17 شهريور واقع در نازی آباد ميدان بازار دوم هستيم و بدتر اين كه علی رغم تماس با نيروی انتظامی، كسی پاسخگو نيست و در صحنه حاضر نمی شوند.
ـ این چه فرمایشی ست برادر شهروند؟  فدوی کوشید با نیروی محترم انتظامی در این ارتباط تماس بگیرد فرمودند علت آنست که: هشتن ولی خشتن!

¤ می خواستم بگويم ما در مورد بی حجابی و بدحجابی قانون داريم چرا قوه قضائيه اين قانون يعنی قانون مجازات اسلامی را به اجراء نمی گذارد؟
- مراتب در شرایطی که خیلی هم شنگول نبودند به شرف عرض رسید. دستور
فرمودند چند تن از عوامل اطلاع رسانی به مؤمنین برای دستگرمی اعدام شوند
سپس افزودند که مگر شما کر و کور بودید؟  کلی از اسرای غزوات مؤمنین از
جمله زهرا بنی یعقوب در همدان و الناز ـ ب در تبریز در ارتباط با حجاب ارشاد
(ضرب و شتم، تجاوز جنسی و قتل ـ م) شدند، دیگرچه می خواهید؟-


*.*.*

تا درودی دیگر،بدرود

*.*.*.*.*

Monday, July 19 th, 2010

شباهت

این برادر مشائی خودمان، یعنی مشاور، رئیس دفتر و از همه مهمتر پدر عروس
برادر رئیس جمهور، خیلی هم بی شباهت به Mr. Bean کمدین مشهور انگلیسی
نیست. منتهای مراتب فرق شان در اینست که Mr. Bean از حرکاتی که می کند
منظور دارد،  و Mr. Moshaei نه!

20 جون

*.*.*.*.*

از: م . لبخند

دوران طلائی عصر حجر!        
فدوی نمی داند چه شد که این چند وقت گذشته، همه اش به یاد آن بزرگوار می افتد که فرمود:

بیت
یاد ایام جوانی جگرم خون می کرد
خوب شد پیر شدم کم کم و نسیان آمد!

هرچه هست، ذغال خوب! که نک و نال های مخالفین مکتبی حکومت باشد، در بروز این تداعی، بیگمان بی تأثیرنبوده است. خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل این روزها در جراید شریفه ی دارالخـُرافه، به کرّات ملاحظه کرده و می کنند که مخالفین! مکتبی حکومت
مثلا ً در برخورد با حضرات حاکم به سر کردگی اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای دام الذله و نکوهش رفتار مغول وار حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین با مردم بی دفاع ایران سابق، نقبی به فاضلاب دوران حضرت امام(ل) می زنند و از آن دوران، که از یادآوری آن موی بر اندام فدوی و خوانندگانش، راست می شود!، بعنوان دوران طلائی یاد می کنند!..  و به امیر مبارزالدین محمد(ص) زمان که همانا مقام معظم رهبری وگزمگان اوست، توصیه می کنند که اگر امکان دارد  و زحمت نیست، کمترآدم بکـُشند!...
باری فدوی در این ارتباط قدری سختگیر بوده و هست و فرمایشات این طیف از حکومت به دلش ننشسته و نخواهد نشست و تکلیف اش را با این بزرگواران، اعم از مُعّمم و مُکلا، سال ها پیش از این، شدیدا ً روشن  کرده است(1)  فلذا با ذکر فرازهائی از آن دوران طلائی، به روایت گل سر سبد دوران مذکور یعنی مُخبّط الاسلام والمسلمین* حاج آقا صادق گیوی ملقب به خلخالی(ل) خوانندگان محترم ضد انقلاب را به قاصم الجبارین می سپارد:
وی که  "بیش از پنجاه چهره ی ارشد رژیم پهلوی را اعدام کرد". علیرغم توصیه ی حضرت امام(ل) "ـ که در قساوت طبع اش خلاف نیست!ـ"، و فرموده بود که لکن " تعداد اعدام ها امشب چهار یا پنج نفر  بیشتر نباشد"! "شب اوّل قصد داشت 24 نفر را  اعدام کند! امّا به علـت دخالت ها فقط  دستور "اعدام  4 نفر را صادر کرد"!. اما مرور خاطرات شیخ دوران طلائی حضرت امام(ل) حاکی است که وی  سرانجام به آرزوی خود رسیده است:

" من با خوردن خون دل سرانجام  توانستم همان 24 نفر را نیز به تدریج اعدام کنم!"
فدوی که در دوران دانشجوئی مبالغ هنگفتی نیز حقوق خوانده است و به این عوالم آشناست دریافت که وی در علم حقوق نیز واضع دکترین جدیدی نیز شده است، بویژه آنجا که فرمود:
" ما  در قوانین شرع و الگوی اسلامی نداریم که کسی بتواند برای خود وکیل  انتخاب کند مگر این که لال باشد..."!.
به نظر می آید که دکترین(رویه ی قضائی) آن یگانه ی دوران، در زمان حاضر نیز دست کم در مورد  زهرا بهرامی که فدوی را شدیدا ً بیاد زهرا کاظمی می اندازد، هم چنان لازم الاتباع است:

" وضعیت جسمانی زهرا بهرامی شهروند ایرانی ـ هلندی در بند 209 زندان اوین، در معرض خطر جدی قرار گرفته است. وی علاوه بر این که از نارسائی ریوی در رنج است، به تازگی دچار چهره ای متورم با جوش های عفونی شده و به دلیل عدم درمان وضعیت جسمانی اش رو به وخامت گرائیده است. به گزارش فعالین حقوق بشر و دمکراسی، زهرا بهرامی از دستگیر شدگان حوادث 6 دیماه (عاشوراست) که از زمان دستگیری تا کنون، در بندهای مختلف وزارت اطلاعات در بازداشت به سر می برد. وی بر اساس تهدید بازجویان، وادار به اعتراف دروغین بر علیه خود شده و از حق داشتن وکیل محروم است"(3)

آن بزرگوار، از غایت دلرحمی حتا رعایت موازین ذبح اسلامی را که پیش از آن جرعه ای آب به قربانی می نوشانند نیز در دوران طلائی، درمورد قربانیان نگونبخت خود جایز نمی دانست و می فرمود:

" از نظر شرع وقتی مجرم شناخته شد، غذا و آب دادن به مجرم از محرمات است و باید اعدام شود."!..

وی در حفظ و حراست از ابنیه های موجود که لامحاله جزو اموال عمومی ست نیز بغایت اهتمام ورزید:

" شاید شما ندانید که این مقبره را تا چه حد محکم ساخته بودنـد! وما آن را مثقال مثقال می کندیم!. و بلدوزر و گریدر و وسائل تخریب عادی بدان کارگر نبود وسر انجام مجـبور شـدیم که با دینامیت مقبره را به تدریج خراب کنیم !.."

خوانندگان محترم ضد انقلاب یک وقت تصور نفرمایند که لطف نماینده ی امام(ل) فقط شامل مرکز بود بلکه آن بزرگوار 90 نفر را در پاوه ، 20 نفر را در سنندج و مریوان، و 20 نفر دیگر را نیز در سقّز، در یک قیام و قعود، اعدام فرمود.
خود در این باره می فرماید:

" من حاکم شرع بودم و پانصد و چند نفر از جانیان و سر سپردگان رژیم شاه را اعدام کردم و صـدها نفر از عـوامل غائله ی کردستان  و گنبد و خوزستان و  شماری از عوامل اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر  را هم کشتم و اکنون در مقابل این اعدام هائی که کردم، نه پشیمانم نه گله مند و نه دچار عذاب وجدانم، تازه معتقدم که کم کشتم! خیلی ها سزاوار اعدام بودند که به چنگم نیفتادند!.."

فدوی با آرزوی ایام خوش برای مؤمنین و طالبین بازگشت به دوران طلائی حضرت امام(ل) این مختصر را به پایان می برد.

علی الله التکلان و هُوالمُستعان فی جمع امور
11 جمادیُ الجولای سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر ـ فدوی
----------------------------------------
یادداشت ها
(1) تنفس ممنوع ـ  مجموعه ای از طنزهای سیاسی حمیدرضا رحیمی چاپ دوم ص 70
* چون مخبط شد اعتدال مزاج
نه  عزیمت  اثر کند  نه  علاج!          " گلستان"

(2)آرشیو هزل داتکام ـ مقاله ی صفحهء گمشده ای از تذکرة الاولياء! سایر ارجاعات در متن نیزبه همین مأخذ است.
Feb . ُFriday 5th. 2010

 (3) خبرگزاری هران

*.*.*.*.*

 

شهرام امیری که به گزارش رسانه های داخلی در عربستان توسط آمریکا ربوده و به آن کشور منتقل شده بود، در تهران مورد استقبال مقامات قرار گرفت.
رسانه ها

اختلاف روش

فدوی پیرامون این که آمریکای جهانخوار برای شهرام امیری میزبان بوده است یا شکنجه گر، بین شک دو و سه، شدیداً گیر کرده است. با این همه و پس از تأمل فراوان در اینمورد و نیز مقایسه عکس های قبل و بعد از عمل (شکنجه ـ م) به این نتیجه رسید که اختلافات دو کشور منحصر و محدود به مسائل نظری و ایدئولوژیک نیست، بلکه در باب روش شکنجه نیز با هم، مع الاسف اختلاف هائی دارند!
در حکومت اسلامی، گوشت تن زندانیان سیاسی، غفلتا ً آب می شود و در شیوه ی شیطان بزرگ، استخوان تبدیل به گوشت می شود!

15 جولای

از: م . لبخند

*.*.*.*.*

 

تهنیت

فدوی نمی داند که تبریک وجود و حضور پُر زور و پُر برکت برادر حسین(ع) شریعتمداری متولی امامزاده ی کیهان چاپ دارالخـُرافه که فقط  " سر بریده می دارد  دوست" را، به چه کسی باید تقدیم کند؟ اعلیحضرت الُعظما سیدعلی(ع) خامنه ای دام الذله؟ یا برادر بهلول احمدی نژاد؟  و یا اُمّت همیشه در صحنه و یا هر سه وانه؟ باری – لطفاً نگاه کنید به جراحی ماهرانه وموفقیت آمیزی که حضرتشان بر روی نـُخاع حضرت امام(ل) البته بدون بیهوشی! انجام داده است:
وی ابتدا نشان "حجت الاسلام " که حق مسلم سیّد حسن(ع) خمینی(ل) است! و هر ننه قمری این روزها بدان دست یافته ست، را به سادگی از او سلب کرده و از او به  "آقای سيدحسن خمينی" یاد می کند!:

و اما، از سوی ديگر اعتراض مردم به آقای سيدحسن خمينی....

 و سپس جراحی مذکور را در ادامه بدون بیهوشی به شرح زیر و با موفقیت به انجام می رساند:

.... از اوج ارادت آنان به حضرت امام(ره) و ژرف انديشی و بصيرت آنها حكايت می كند و نشان می دهد كه وقتی پای حفظ و پاسداری از بينش و منش حضرت امام(ره) در ميان باشد، رابطه نسبی را به رابطه معنوی و پيروی افراد از آن بزرگوار ترجيح نمی دهند.! يعنی دقيقاً همانگونه كه امام(ره) بود و به آن توصيه فرموده بود.
... و بالاخره، يكی از شعارهای آن روز مردم بسيار عبرت انگيز و درس آموز بود و حكيمانه و هوشمندانه... آن شعار اين بود، «نواده روح الله، سيدحسن نصرالله».
*

فدوی برای جوری جنس، والبته محکم کاری، فرمایش ایشان را در اجتماع مردم کاشان در همین راستا به شرح زیر، نقل می کند:

يكی از اهرم های مورد استفاده دشمن برخی از خواص خوش سابقه هستند كه بعدها به هر علت دچار انحراف شده و تغيير هويت داده اند. اين عده از خواص، با تابلوی قبلی خود در صحنه حضور پيدا می كنند و هويت كنونی خويش را زير اين تابلو پنهان می دارند.**

و در ادامه: 

و حتی در مواردی نيز تائيد و تجليل امام راحل(ره) را با خود داشتند و البته حضرت امام(ره) با نگاه ملكوتی خود پيش بينی كرده بودند كه تجليل ايشان از برخی افراد به منزله تائيد هميشگی آنها نيست

فاتحه مع الصلوات
یکشنبه 5 جون
---------------------------------------------
*: شنبه 16 خرداد 1389- شماره 19662
** همانجا

*.*.*.*.*

 

استفتاء
¤ امكانات شهری در تهران ناعادلانه تقسيم شده است. به طوری كه اتوبوس های كولردار اكثراً در شمال شهر هستند و اتوبوس های كهنه و بی كيفيت در پائين شهر تردد می كنند. بزرگراه های شمال شهر معمولا خلوت و آرام هستند، اما بزرگراه های جنوب تهران از جمله بزرگراه بسيج هميشه با ترافيك سنگين مواجه است.
حسينی
- مراتب در مجال دو مبال به شرف عرض رسید. سلام رسانده فرمودند:


بسمه تعالی
سبب آنست که مستضعفان سابق  اینک به عون الله مستکبرشده و در شمال شهر سکنا گزیده اند و تغییر در وضعیت موجود، به فتوای ِ علمای سلف، حشره الله مع موالیة المُطهّرین صلوات الله علیهم اجمعین میسر نیست. فلذا اگر توان مالی ِ توأم باعجله دارید، واجب کفائی ست که به شمال شهر نقل مکان کنید و درغیر این صورت، واجب عینی است که تا سی سال پس از انقلاب بعدی تأمل کرده تا از مستظعف به مستکبر تبدیل شده و به شمال شهر نقل مکان نمائید، برادر حسین( ع) ی!.        
و من الله التوفیق!

*.*.*.*.*

 

از میان ایمیل های رسیده(عنوان از ماست)


مشاعره
خواهرم ای دختر ایران زمین


در خیابان چهره آرایش مکن ..... از جوانان سلب آسایش مکن
زلف خود از روسری بیرون مریز ..... در مسیر چشم ها افسون مریز
یاد کن از آتش و روز معاد ..... طره گیسو مده در دست باد
خواهرم دیگر تو کودک نیستی ..... فاش تر گویم عروسک نیستی
خواهرم ای دختر ایران زمین ..... یک نظر عکس شهیدان را ببین
خواهرم این لباس تنگ چیست ؟ ..... پوشش چسبان رنگارنگ چیست ؟
خواهرم اینقدر تنازی مکن ...... با اصول شرع لجبازی مکن
در امور خویش سرگردان مشو ..... نو عروس چشم نامردان مشو
خیمه گاه عشاق الحسین
***
ای فلانک خاک عالم بر سرت ..... گر چنین گویی سخن با خواهرت
خواهر تو نیستم البته من ..... پس فزونتر از دهانت زر نزن
چشم هیز و خوی بد، فکر پلید ...... از دل هر مصرعت آمد پدید
زشتی دید و کلام ذات تو ..... هست پیدا در همه ابیات تو
از خرد چون کم رسیده سهم تو ..... نیست زیبایی من در فهم تو
هم نگفته با تو هیچ آموزگار ..... هست طنازی به تای دسته دار
یا نمیدانند عشاق حسین ..... فرق ساده را میان تا و طین
همچنین آرایش من ای عمو ..... در خیابان نیست، کمتر یاوه بگو
جای آرایش چه نزدیک و چه دور ..... سالن زیبایی است ای بیشعور
من لباس تنگ می پوشم، بله ..... پوشش خوشرنگ می پوشم، بله
می شوم طناز و زیبا و ملوس ..... می خرامم در چمن چون نوعروس
زلف خود ریزم برون از روسری ..... می کنم در چشم مردان دلبری
ُطرّهِ ی گیسو دهم در دست باد ..... گور بابای تو و روز معاد !

تا درودی دیگر، بدرود

*.*.*.*.*

Monday, July 12th, 2010

 

ایکاش منهم یک بسیجی بودم!                 {امام خمینی(ل)}

در باب بسیج که از ابداعات حضرت امام (ل) است همگان همه چیز می دانند و حتا بعدها پیرامون عملکرد آن در دوران جنگ خمینی(ل) و صدام، و فدوی دیگر تصدیع نمی دهد. این که فدوی چرا یاد این برادران افتاد عملکرد این نیروست که مدت هاست که به مبارزه ی صمیمانه با مردم مشغول است!...
در این باب اما بسیارگفته و نوشته اند اما از آن میان، جمله ای که دانشجوئی دلیر
گفت، و کلی هم ایهام داشت، سخت به دل صاحب مرده ی فدوی نشست، ملاحظه کنید:
پیشتر ها بسیج حقیقتی بود که اسم نداشت، حال اسمی است که حقیقت ندارد! (1)

در این راستا، مورد زهرا بنی یعقوب پزشک بسیار جوان را از یاد نبرده ایم که چگونه در ارتباط با ماجرای حجاب توسط همین برادران به اداره ی اماکن همدان هدایت و پس ارشاد! جسد او به خانواده ی حیران اش تحویل شد. بررسی وقایع اتفاقیه ی دارالخـُرافه نشان می دهد که  طرح عفاف و حجاب پنداری به سود برادران هم چنان در کار است:

" بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، پس ازمفقود شدن دختر جوانی در شهر تبریز با نام الناز - ب. 26 ساله، خانواده او مراتب مفقود شدن وی را به تمامی نهادهای مربوطه اطلاع دادند و پس از یک هفته تجسس جسد وی در پزشکی قانونی در حالی که پزشکی قانونی پس از آزمایشات از تعرض، ضرب و شتم، تجاوز و قتل به وسیله شلیک سلاح گرم را تایید می کرد به خانواده تحویل داده شد.
نیروهای انتظامی محل کشف جسد را اطراف گورستان امامیه! تبریز اعلام نمودند.."

بر این پایه، پرونده ی برادران بسیجی با عملیاتی از این قبیل و نیز لیاقتی که در جریان انتخابات کذائی ریاست جمهوری به اعلیحضرت العظما علی) خامنه ای صدمه الله تعالی  نشان دادند، تکمیل شده است و نیاز به تلاش دیگری ندارند  و فقط:
بمانند تا صبح  دولت شان بدمد!....
11 جولای
--------------------------------------------
(1) علی اسداللهی دانشجوی ورودی 84 رشته ی مهندسی راه آهن و از فعالین دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است که اخیراً به همراه 3 تن دیگر از فعالین علم و صنعت (به نام های آقایان حمیدرضا صحرائی، پویا شریفی و سجاد درویش) طی احکام سنگین و بی سابقه ی انضباطی شورای تجدید نظر وزارت علوم از دانشگاه اخراج شدند.
اطلاعات.نت  http://ettelaat.net/know_1.asp

*.*.*.*.*

 

پیش بینی

فدوی همین چند لحظه پیش در مرور خبرها  دریافت که برادر احمدی نژاد در امر پیش بینی، عقلش حتا به اندازه ی یک طوطی سنگاپوری و نیز یک اختاپوس آلمانی نمی رسد!
طوطی سبز رنگ سنگاپوری که هر چهار بازی مرحله یک چهارم نهایی این جام را درست  پیش بینی کرده مانی نام دارد، وی پیروزی هلند بر اسپانیا در بازی فینال را با انتخاب  کارت حامل پرچم هلند توسط منقارش پیش بینی کرده است و نیز، پـُل اختاپوس آلمانی پیروزی تیم آلمان را در برابر اوروگوئه با رفتن به سمت جعبه ای که پرچم آلمان در آن قرار داشته، پیش بینی کرده است..!
و اما از اظهار نظرهائی که پیرامون این پدیده ی شگفت انگیز شده است، فدوی یکی را که بیشتر به ما نزدیک است، به شرح زیر برگزید که از سمع و نظر خوانندگان محترم ضد انقلاب می گذرد:
ترجیح می‌دهم در آلمان راه بروم و یک اختاپوس سرنوشت فوتبال کشورم را تعیین کند تا این که در ایران بنشینم و یک میمون برای کشورم تصمیم بگیرد!    مهیار
فدوی بی تقصیر است!.

http://www.youtube.com/watch?v=5cescv9pp9s
  10 جولای

*.*.*.*.*

در احوال اسرای ایرانی

فدوی بعید می داند که در تاریخ اجتماعی وطن سابق، تا این حد به ملت ایران سخاوتمندانه اهانت شده باشد!.. در این ارتباط، فرق نمی کند به کدام قشر و طبقه نگاه کنید، از دانشگاه ها و دانشجویان بگیرید تا سایر شهروندان سابق، که مؤمنین درهجمه ی مقدس خود در 18 تیرماه معروف 87، دانشجویان دختر را با فریاد یا زهرا(س) و دانشجویان پسر را با فریاد یا حسین(ع) از طبقه ی سوّم خوابگاه ها به پایین پرتاب فرموده و اجر خود را نیز با بهره ی معوّقه در این دنیا از مقام معظم رهبری اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای صدمه الله تعالی، و در جهان باقی از قاصم الجبارین به قول عوام  cash   دریافت فرمودند!...
باری-  تا آنجا که فدوی به یاد دارد، برخی واژگان، معنا و بار ویژه ی خودشان را داشتند و منحصراً در همان عرصه نیز مصرف می شدند. فدوی در مرور گزارشی که برادران پیرو سلب حقوق طبیعی مردم که به نظر می رسد که دیگر اطلاق لفظ  شهروندان به آنان به فتوای علمای سلف حشره الله مع الموالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین جایز نیست، دید که همه جا به راحتی از مردم که از همه طیف و طبقه ای بودند، به  "دستگیر شدگان" یاد شده بود. واژه ای که پیش از این فقط، در پیوند با بزهکاران، مجرمین و جنایتکاران به کار می رفت....
در گزارش مذکور اما، شهروندان نگونبخت ایرانی، به گروگان ها و اسرای غزاوات مؤمنین در صدر اسلام عزیز بیشتر شبیه بودند تا " شهروندان" امروزی!.
باری  چنین بود که اوقات فدوی از آن پس، صرف پیدا کردن پرتقال فروش شد! یعنی، یافتن پاسخ این پرسش که این ملّت چه گناه کبیره ای مرتکب شده بود که خداوند بخشنده و مهربان ِ سابق(ره) چنین عقوبتی بر آنان نازل و حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، و در رأس آنان مقام معظم رهبری دام الذله را، مأمور اجرای آن فرمود؟...
فدوی البته در این ارتباط، معترف است که تا لحظه ی نگارش این سطور، شوربختانه هنوز در کشف پاسخ مربوطه هیچگونه توفیقی نداشته و نیز هنوز نمی داند که این تصلـّب شرائین آیا ناشی از خرفتی تاریخی اوست، و یا عارضه ای گذراست که بعدا ً و بعون الله تعالی رفع می شود؟...
فلذا بر آن شد تا با نقل گوشه هائی از گزارش مذکورکه برادران و خواهران، از قضا آنرا بسیار هم علمی تهیه فرموده اند، از شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، در حل  معمائی که شرح آن گفته آمد، شدیدا ً استمداد بطلبد. ومن الله التوفیق:

گزارش ناجا از ترکيب زنان بدحجاب دستگير شده نشان می دهد که بسياری از آنها بدون سازماندهی و صرفا به اين دليل که نظارتی بر پوشش آنها در جامعه نمی‌شود به خيابان آمده‌اند! .
بر اساس گزارش ناجا ترکيب سنی زنان دستگير شده بدحجاب بدين شرح است: در بین افراد دستگیر شده ٩/٤٦ درصد ١٦ تا ٢٠
سال، ٥/٣١ درصد ٢١ تا ٢٥ سال، ٨/١٣ درصد ٢٦ تا ٣٠ سال و ٨/٠ درصد زیر ١٥ سال و بالای ٣٠ سال بودند. یعنی ٨٠ درصد آنها بین سن ١٦ تا ٣٠ سال بودند و از بین آنها ٦/٨٤ درصد مجرد و ١/١٣ متاهل و ٣/٢ درصد نيز مطلقه بودند .
در اين گزارش با اشاره به وضعیت تحصیلی دستگیر شده ها آمده است:
٤٧ درصد دستگيرشده ها دارای سطح تحصيلی متوسطه و دیپلم، ٢٨ درصد فوق دیپلم و لیسانس و ٢٦ درصد زیر دیپلم و بالای فوق لیسانس بودند و از نظر نوع شغلی آنها ٤/٢٥ درصد محصل ٢/١٩ دانشجو و ٤/١٥ آزاد ٥/١١ کارمند (عمدتا بخش خصوصی) ١٧ درصد کارگر و بی کار بودند
.
مطابق گزارش ناجا، ٨٨ درصد اوّلین سابقه دستگیری آنها بوده است و ٧ درصد برای بار دوم دستگیر شده اند. در اين گزارش درباره دوستی با جنس مخالف آمده است: ٥٢ دوستی با جنس مخالف داشتند، ٣٣
 درصد دوستی نداشتند و ١٥ درصد اظهاری نکردند و میانگین سن شروع دوستی ١٦ تا ١٧ سال بوده و کمترین سن شروع دوستی ٨ سال و بیشترین تا ٢٥ سال بوده است .
در اين گزارش در رابطه با نحوه زندگی اين افراد آمده است: ٣٩ درصد افرادی که دستگیر شده اند با دو والد خود زندگی می‌کردند و ١٨ درصد با یکی از والدین. ٤٤ درصد اظهار نظر نکردند و همچنین ٥٨
درصد والدین آنها نظارت زیاد و خیلی زیاد بر فرزندانشان داشتند و ٢٤ درصد نظارت متوسط و ١١ درصد کم و خیلی کم نظارت داشته و ٧ درصد اظهار نشده است. *

علی الله التکلان و هُوالمُستعان فی جمع امور
8 جمادیُ الجولای سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی


*.*.*.*.*
 

فرزند زمان خود باش!

برادران پیرامون مسأله ی حجاب که البته خودشان برای خودشان تراشیده اند، و دراین رابطه خود کرده را تدبیر نیست، مجبورند که در این راستا دائما ً خود را
به قول عوام  up date  فرمایند:و نیز نگاه کنید به این امامزاده ی مدرن که فرمایش آن بزرگوار(ع) را به یاد می آورد که فرمود:
فرزند زمان خود باش!

emam

امامزاده ی دیجیتالی

*.*.*.*.*

 

مؤثرترین داروی چشم درد

معلوم می شود که فدوی، مبالغ هنگفتی از عمر شریف را، به ثمن بخس فروخته و بین خودمان باشد، به گونه ای به هدر داده است! که به هنگام چشم درد، از داروئی به نام "آی باس"  (به نقل از حافظه ی کودکی!) استفاده می کرده است. فدوی با ملاحظه درمان زیر،  اینک به تجربه! دریافته است که چرا چشم درد های مبسوط او در آن ایام،  آنقدر طولانی می شده است!  شما هم ملاحظه، و  عندالزوم تجربه بفرمائید. به نظر می آید که ضرر ندارد ! :

 

*.*.*.*.*

 

تغییر ماهیت!

فدوی نمی داند که مقام معظم رهبری دام الذله یا مترجمان او چرا همه چیز را سر و ته می خوانند و یا می فهمند. فی المثل حضرتشان در کیهان چاپ دارلخـُرافه فرمود:

دستگاه قضايی بايد پناهگاه مظلومان باشد!...*

لکن آنچه که فدوی نمی داند اینست که چرا در عمل،  " پناهگاه "  تبدیل به شکنجه گاه می شود؟
شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، می دانید؟

28 جون
-------------------------------------------------

*  سه شنبه 8 تير 1389- کیهان دارالخرافه 19681

*.*.*.*.*

 

از میان ایمیل های رسیده

بر اساس گزارش رسمی!...
 
بر اساس گزارش رسمی           زندگی خوب وشاد و آرام است 
نهراسید گوسفند عزیز!             گرگ هم مثل بره ها رام است!
 
بر اساس گزارش رسمی              بهترین سال، سال جاری بود 
پُر تحرک، پر از نشاط و شتاب        مثل خر کیف و خرسواری بود!

بر اساس گزارش رسمی                چین و روسیه اهل اسلامند! 
در میان تمام کشورها                 این دو از هر لحاظ خوشنامند 
 
بر اساس گزارش رسمی            چاوز از بیخ وبن مسلمان است  
سندش را نشان نداده ولی          سندش هم هست، نشون بدم.... بدم....

 بر اساس گزارش رسمی               روزنامه زیاد و آزاد است 
شاید آزادی زیادی هست              چند تا روزنامه مازاد است 
 
شاید احساس می شود گاهی               پرخوری می کنند مطبوعات 
رو به روی لباس شخصی ها             قلدری می کنند مطبوعات 
 
بر اساس گزارش رسمی                  دشمنان بی شعور و نادانند
بیست وسی را چرا نمی بینند؟             ایرنا را چرا نمی خوانند؟ 
 
تا ببینند کارها خوب است             تا بخوانند وضع مطلوب است
ملت آزاد و راضی و خندان           دولت از هر لحاظ محبوب است
 
بر اساس گزارش رسمی           هیچ کس، هیچ وقت، هیچ نگفت
نه صدای گلوله ای برخاست      نه کسی روی خاک در خون خفت... 
 
بر اساس گزارش رسمی               عده ای ناگهان، یهو مُردند! 
عده ای نیز ناگهان خود را          بی خودی پشت میله ها بردند! 
 
بر اساس گزارش رسمی              گـُم شده خط فقر در ایران! 
شایعات است فقر و بیکاری           شایعاتی که عده ای نادان 
 
بی جهت پخش می کنند آن را         تا بگویند زندگی سخت است 
ما که تکذیب می کنیم از بیخ!        هرکه تکذیب کرد خوشبخت است

بر اساس گزارش رسمی               مُرد بیکاری و، تورم، مُرد 
چند موجود زنده را امّا               موشک ما به آسمان ها برد 
 
بر اساس گزارش رسمی             علم و آزادی ورفاه اینجاست 
غیر ما، در تمام کشورها             از فساد و گرسنگی غوغاست 
 
در اروپا به ویژه آمریکا               مردم از فقر لخت وعریانند 
بی خبر از ستاد یارانه                چیزی از خوشه ها نمی دانند 
 
بر اساس گزارش رسمی           غرب در حال سرنگون شدن است 
دولت مقتدر،  فقط ماییم               دولت ما چراغ این چمن است 
 
بر اساس گزارش رسمی         گاو پروارِ مَش حسن خوب است 
علف و کسب و کار، پُربار است     جنس چینی زیاد و مرغوب است 
 
بر اساس گزارش رسمی          همه خوشحال و خنده رو هستند 
عده ای ناگزیر می خندند                  عده ای ناگزیر سرمستند 
 
خنده دار است روزگار آری       خنده دار است حالِ و روز همه 
مشت سنگین روزگار مگر                بزند ناگهان به پوزِ همه 
 
بر اساس گزارش رسمی،         سر به راه و مطیع و جان سختیم
بر اساس گزارش رسمی             زندگی می کنیم و خوشبختیم...

تا درودی دیگر، بدرود

*.*.*.*.*

Tuesday, July 6th, 2010

نوبت چو به ما رسد نگونسار کنید...!

می گفتند که برادرعلی اکبر(ع) ولایتی طبیب اطفال بوده لکن پنداری به همه چیز پرداخته است جز حرفه ی خودش!. از عملکرد او که عمدتا ناشی از تصدی مشاغل من درآوردی بوده است امّا چنین مستفاد می شود که وی، در حرفه ی اصلی خود نیزبه قول لـُمپن های سابق و مقامات فعلی، اعلی الله مقامهم اجمعین، مالی نبوده است! باری- فدوی مقدمتا ًعرض می کند که برادران طناب بر کف، برای تغییر ذائقه گاه تیشه به دست می گیرند و به جان هر آنچه که باقی مانده است، می افتند. مثل دوست مشترک! رحیم مشائی، که پس از اظهارنظر پیرامون
مسائل مکتبی، سری هم به مباحث ادبی و شعرمدرن و نیمایوشیج می زند و با این اتهام ِسنگین که خلاصه نیما هم از خودمانست ومکتبی است! تن آن بزرگوار را به میزان 6/9  "ریش " ِتر! در گور می لرزاند!.
وی دراین ارتباط، می ریزد توی جوراب و شدیدا ًمی زند به دیوار!:

"اسفنديار رحيم ‌مشايی" روز چهارشنبه در همايش ادبی "نيما و ميراث نو" در دانشگاه مازندران در بابلسر و در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی افزود: جامعه جهانی در شرايط فعلی به سمتی می‌رود که خود را برای پذيرش پيام‌های الهی، اسلامی و شيعی آماده می کند!.(1)

البته نامبرده به همین مقدار بسنده نکرده و درادامه و پایان افزود:

تجليل از نيما شاعر ملی معتقد به فرهنگ دينی و اسلامی،....(2)

گفتن ندارد که مسائل مکتبی چون بحمدالله تعالی مُتولیان متعدد دارد، اظهارات مشائی پیرامون آن، هجمه ی شدید مؤمنین را در پی دارد، لکن از آنجا که مسائل فرهنگی و ملی ما بیکس و کار است، پرداختن برادران به آنها بهر شکل، البته عواقبی که ندارد هیچ، بلکه جایزه هم دارد!..
خب، به قول حضرت امام )، حالا روح منی!.. یعنی برگردیم به برادر علی اکبر(ع) ولایتی. نامبرده نیز یکبار پس از آن که تمیز دست و رویش را شست، ترتیب حافظ را داد!، نگاه کنید:

http://irannegah.com/Video.aspx?id=1686

و چون حضار گرامی تشویق اش کردند و گفتند: دوباره، دوباره!، پس از یک ذکر مصیبت پیرامون اهل بیت علیهم الصلات والسلام، رفت سراغ زندیق معروف خیام! و ثابت کرد که او نیز مکتبی است!.. باری ـ فدوی برای این که نشان دهد که فقاهت این بزرگوار نیز دست کمی از طبابت اش ندارد و به قول مکتبیون: طبابت او عین فقاهت او و فقاهت او عین طبابت اوست!(3)
ابتدا ذکر مصیبت او را قدری کالبد شکافی می کند:

مشاور امور بین‌الملل رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت سالگرد ورود امام رضا(ع) به نیشابور!، گفت: حضور امام رضا(ع) در نیشابور، یک حرکت تاریخ‌ساز بوده است.

وی برای محکم کاری، نشانی ِمسیر حرکت آن حضرت(ع) را نیز به شرح زیر به دست می دهد. (4)

علی‌اکبر ولایتی با بیان این که مسیر حرکت امام از مناطق کوفه، قم، ری و ... انتخاب نشد، افزود: لذا امام رضا(ع) از حوالی شلمچه وارد ایران شدند و این مسیر از بهبهان، جاده قدیم شوش به استخر، شیراز، ابرکوه، یزد، رباط پشت بادام تا نیشابور و بعد توس، سرخس و مرو ادامه یافت.

و در ادامه البته با اظهار نگرانی به اُمّت همیشه در صحنه نیز شدیدا ً توصیه می کند:

مردم مراقبت کنند که قدر این ایام و بزرگان و مفاخر نیشابور به درستی شناخته شود . !

و اما برادر دکتر نمی داند که پیرامون ورود آن حضرت(ع) به ایران از شلمچه و حدیثی که بابت آن تراشیده اند، پیش از این بین علما شدیدا ًاختلاف افتاده و دستار و گیس یکدیگر را به قول عوام  already کنده اند!... و نیز، گله ای از علما حتا، رأی به جعلی بودن حدیث مذکور داده اند:

چندی پیش سایت های خبری به نقل از ویژه ‌نامه امتداد ـ ویژه راهیان نور ـ از جعل حدیثی برای خرمشهر پرده برداشتند که بازتاب رسانه‌ای بسیاری داشت و نوید عدم تکرار این مسئله را می‌داد اما گزارش‌های دریافتی خبرنگار ما حاکی از آن است که متاسفانه برخی راویان کاروا‌ن‌های زیارتی راهیان نور هم چنان بر ذکر این حدیث اصرار دارند.!
بنا براین گزارش، این حدیث جعلی که برای زائران مناطق عملیاتی غرب و جنوب قرائت می‌شود می‌گوید:
طبق برخی اسناد تاريخی، وقتی حضرت رضا
(ع)
به شلمچه رسيدند، تأمل كردند و فرمودند: «روزگاری بهترين پيروان ما در اين سرزمين ماوا می‌گيرند.»!  كاروان امام(ع) از شلمچه عبور كرد، شهرها و منزلگاه‌های بسياری را پشت سر گذاشت تا سرانجام به خراسان رسيد...»!

و راوی که به مصداق از هر طرف که رفتم جز "حیرتم"! نیفزود در ادامه می گوید:

این در حالی است که طبق نقشه ارائه‌ شده از سوی آستان قدس رضوی، در مدخل  ورودی آن امام همام به ايران هیچ نقطه‌ای به نام خرمشهر وجود ندارد!

 برادر دکتر هم چنین نمی داند که در این ارتباط، گله ی دیگری از علما شال و کلاه کرده و برای رفع شـُبهه به میدان آمده و مجاهدت ها فرموده اند از جمله حجت‌الاسلام حسين(ع) جوشقانی، يكی از مسئولان  مؤسسه سیره شهداء که فرمود:

«محققان و پژوهشگران اين مؤسسه پس از شنيدن اين حديث و برخی روايات حاشيه‌ای آن، پس از مدت‌ها! تحقيق و بررسی به سند و مدرك معتبری در اين زمينه نرسيدند و متوجه شدند اصلاً چنين روايتی وجود ندارد.»!

ونیز حجت‌الاسلام حائری، از کارشناسان دارالحدیث قم نیز که پانزده سال! از عمر شریف را صرف اینکار کرده، تعارف را یکسره کنار گذاشته و فرمود:

« يك تيم مستقل تحقيقاتی متشكل از متخصصان علوم حديث در اين مؤسسه در پی يافتن سند و مدرك حضور امام هشتم(ع) در شلمچه و هم چنين حديث منسوب به ايشان درباره شلمچه و شهدای آن، تمامی كتاب‌های جديد و قديم از شيعه و سنی را بررسی و مطالعه نمودند، امّا هيچ نشانه‌ای حتـّی به‌اندازه يك جمله يا يك كلمه هم يافت نشد.! اگر چه ادعا نمی‌كنيم كه اصلاً نيست!، اما با بررسی‌های فراوان هيچ سندی برای آن پيدا نشد و بهتر است مدعيان طرح اين حديث، منابع و اسناد خود را ارائه نمايند.»

باری- فدوی پیرامون احاطه ی ایشان به اخبار واحادیث، به همین مختصر اکتفا کرده و با نقل گوشه ای از تسلط ایشان به نقد آثار بی صاحب کلاسیک نیز، رفع زحمت کرده و خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبارجهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین را، به قاصم الجبارین می سپارد.
فدوی اما یادش رفت که به خوانندگان ضد انقلاب توصیه کند که یک فقره قیچی تیز دم دست شان باشد چرا که به ضرس قاطع، پس از مرور فتوای ایشان در باب مکتبی بودن آن زندیق یگانه، سر همه جایشان لامحاله اسفناج سبزخواهد شد!....
استاد ضمن افشای دسیسه های خاج پرستان در امور مسلمین،  می فرماید:

شخصیت حکیم خیام نیشابوری ناشی از تفاسیر غلط ترجمه شده از فیتز جرالد مخدوش شده است ! و این در حالی است که او یک مرد الهی است !..

(خود کرده را تدبیر نیست. فدوی عرض کرده بود که قیچی احتیاطاً دم دستتان باشد!)

وی در خاتمه در حالی که شدیدا ً کف کرده بود، به منظور نجات آن بزرگوار شیهه کشان فرمود:

باید این حکیم بزرگوار نیشابور را از چنگ کسانی که می‌خواهند آنها را به نفع افکار اشتباه خود مصادره کنند، نجات دهیم . !

 تو خود حدیث مفصل بخوان از این " مُهمل "!

ناگفته پیداست که برادر مشاور رهبری، در بدر دنبال یک کیسه بوکس نیشابوری برای امام رضا(ع) می گشته اما دم دست تر از خیام نمی شناخته است!، غافل از این که آن فخر جامعه ی بشری، اندیشمندی شدیدا ً دهری ست و آخوندیسم که هیچ، بلکه کل دستگاه عریض و طویل ساخته و پرداخته ی آنان را، زیر پرسش های کوبنده ی خود، به رگبار گرفته و سرانجام به زانو درآورده است...
از این "شاعر الهی!" بسیارخوانده اید اما، از هر زبانی که بخوانید، نامکرر است:

می خور که به زیر گل بسی خواهی خفت
بی همدم و بی حریف و بی مونس و جفت
زنهار به کس نگو تو این راز نهفت
هر لاله که پژمرد نخواهد بشکفت!(5)

ویا در تأیید فرمایش! مشاورمقام معظم:

بر من قلم قضا چو بی من رانند
پس خوب و بدش چرا زمن می دانند!
دی بی من و امروز چو دی بی من و تو
فردا به چه حجتم به داور خوانند !(6)

گرچه حتا متشرعین مخالف و انگشت شمار او، زَهره ی نفی و حتا کمرنگ کردن مقام بلند آن بزرگ را نداشته اند، اما کینه ی آخوندی خویش را نیز نسبت به او پنهان نکر ده اند از جمله قفطی در تاریخ الحکما (قرن ششم):

" متأخرین صوفیه فریفته ی ظواهر اشعار او شده و آن را بر حسب طریقت خویش تأویل و در مجامع خویش طرح می کنند، غافل از این که آن اشعار چون مار خوش خط و خال ظاهری دارد فریبا و باطنی زهرپاش که شریعت را آسیب می رساند!...او در علم نجوم و حکمت بی مانند است و ایکاش به همین نسبت عقاید مذهبی او نیز استوار می بود!.."(7)

و یا نجم الدین رازی در مرصادالعباد:
" ...که ثمره ی نظر ایمانست و ثمره ی قوم عرفان. فلسفی و دهری و صبایعی از این دومقام محرومند و سرگشته اند. یکی از فضلا که به نزد نابینایان! به فضل و حکمت وکیاست معروف و مشهور است و آن عمر خیام است، از غایت حیرت و ضلالت! این بیت را می گوید:

در دایره ای کامدن و رفتن ماست
آن را نه بدایت نه نهایت پیداست
کس می نزند دمی در این معنی راست
کین آمدن و رفتن به کجاست(8)

بر این پایه فدوی اگر جای برادر دکتر بود، یکراست می رفت سراغ عطار که هم نیشابوری ست و هم وصله های مورد علاقه ی مشاور رهبری، بی مدد سریش، به راحتی به او می چسبد! چرا که در ذمّ خیام کافر می گوید:

یکی بیننده ی معروف بودی
که ارواحش همه مکشوف بودی
دمی گر بر سر گوری رسیدی *
درآن گور آنچه می رفتی بدیدی
بزرگی امتحانش کرد خـُردش
به خاک عمّر خیام بردش
بدو گفتا چه می بینی در این خاک؟
مرا آگه کن ای بیننده ی پاک
جوابش داد آن مرد گرامی
که این مردیست اندر ناتمامی!
بدان درگه که روی آورده بوده ست
مگر دعوی دانش کرده بوده است
کنون چون گشت جهل خود عیانش
عرق می ریزد از تشویر جانش!
میان خجلت و تشویر مانده ست
وزان تحصیل در تقصیر مانده ست!(9)

و نیز همو بر برخی از رباعی های آن فرزانه، ردّیه هائی منظوم نوشته است:
خیام:

از جمله ی رفتگان این راه دراز
باز آمده ای کو که بما گوید راز؟
هان بر سر این دو راهه ی آز و نیاز
چیزی نگذاری که نمی آئی باز

عطار:

هرگاه که در پرده ی راز آیم من
در گرد دو کون پرده ساز آیم من
گویند کز آن جهان کسی نامد باز
هر روز به چند بار باز آیم من!(10)

و نیز:
خیام

گویند بهشت و حور و کوثر باشد
جوی می و شیر و شهد و شکرّ باشد
پرکن قدح باده  و بر دستم نه
نقدی ز هزار نسیه بهتر باشد!(11)

و این هم پاسخ جناب عطار به آن غول زیبا:

گرفتم در بهشت نسیه نتوانی رسیدن تو
ولی خود را از این دوزخ که نقد توست برهانی!(12)

فدوی گمان می کند که برادر مشاور مقام معظم رهبری دام الذله دیگر باید
مطلب دستگیرش شده باشد!

به پایان آمد این جوهر، مطالب هم چنان باقی!

علی الله التکلان و ُهوالمُستعان فی جمع امور
3 جمادیُ الجولای سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

یادداشت ها                                              
(1)  به عنوان مشق شب پیدا کنید رابطه ی نیمای مادر مرده را با " پيام‌های الهی، اسلامی و شيعی" و جایزه       بگیرید!
(2)  فردا / با تیتر "  نظر رحیم مشایی درباره نیما یوشیج "!
(3) سیاست ما عین دیانت ما دیانت ما عین سیاست ما ـ حضرت امام(ل) که گویا وام بدون بهره ایست از کاشانی! و او از مدرس.
(4) شيعه  به نقل از خبرگزاری وابسته ی مهر
(5) دمی با خیام ـ علی دشتی ص 204
(6)  همانجا
(7) همان مأخذ ص 32
(8) ترانه های خیام ـ صادق هدایت ص 11 و 12

* اشاره به:

این کهنه رباط را که عالم نامست
آرامگه ابلق صبح و شام است
بزمی ست که وامانده صد جمشید است
گوریست که که خوابگاه صد بهرام است

ویا رباعی مشهور دیگر که مقطع اش اینست:

دیدی که چگونه گور بهرام گرفت؟

(9) خیامنامه محمدرضا قنبری ص 375
(10) همان
(11) ترانه های خیام ـ صادق هدایت ص84
(12) خیامنامه محمدرضا قنبری ص 375

*.*.*.*.*

دولت طرح عفاف و حجاب را از خود شروع کند. 
 برخی از مراجع

*.*.*.*.*

اجرای طرح عفاف و حجاب در افریقا!

*.*.*.*.*

از: م . لبخند

*.*.*.*.*

تا درودی دیگر، بدرود

Archive 2010