سی دی " بوی گمنام خاک خیس " را
در سال نو ایرانی به دوستان خود هدیه کنید
برای سفارش لطفاً به بخش انتشارات هزل دات کام
مراجعه فرمائید.

*.*.*.*.*.*

Feb Sunday 28th. 2010

سر در گریبان


همگان می دانند که فدوی، پیرو خط  مالروی حضرت  امام (ل) است، لکن گلاب به رویتان وی در عین حال به قول عوام قدریconfused  نیزهست  و به درستی نمی داند که در این اقتصاد در اقتصاد (خر تو خرـ م) حق با کیست،  و چه کس یا کسانی هم چنان در خط مالروی امام (ل) در حرکتند، و چه کسانی از خط مالروی معظم له (ل) خارج شده و
اقتصاد(خرـ م) خودشان را می رانند و تکلیف فدوی، که خر او(اقتصاد ـ م) از اول دُم نداشته است، چیست؟  این سر در گمی را، گفتن ندارد که برخی برادران از جمله برادر حسین
(ع) شریعتمداری مُتولـّی کیهان چاپ دارُالخـُرافه گاه دامن زده و برای خشنودی
حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان، ارواحنا روحی فداه، اوضاع را وخیم ترنیز می کنند
باری ـ تا آنجا که فدوی می داند، فرمایشات حضرت امام
(ل) لایتغـّیر و اگر نگوید بیشتر،
دست کم در حدِّ  وحیِ مُنزَل است و به قول حضرتشان نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم! فی المثل اگر فرمود که  "  آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند "،  معنای این سخن دقیقا ً آنست که آمریکا، هیچ غلطی نمی تواند بکند!  در این صورت،  نایب بر حقِّ او یعنی اعلیحضرت العظما سیّد علی
(ع) خامنه ای مُدّه الذلّه، شکر می خورد، قند می شکند که در " دیدار پرشور مردم آذربایجان شرقی " آنهم به فارسی! می فرماید:
" اجازه نمی دهیم آمریکا با سرنوشت مردم دنیا بازی کند!"*
این، نعوذبالله  نسخ آشکار نصّ صریح حضرت امام
(ل) نیست؟
لطفا ً یکی بیاید، و فدوی را پیش از آن که شدیدا ً زنجیر پاره کند، هدایت فرماید وگرنه
فدوی مسؤل آن نخواهد بود!
17 فوریه


اختیار دارید، اصلاً قابلی نداشت،
 به قول عوام،any time ،
برادر مشعل!

*.*.*.*.*

 

                 جهاد اکبر

مردم سویس در جریان یک همه پرسی
از برپائی مناره های بلند و پخش اذان از
آنها مخالفت کردند.
رسانه ها

فدوی در اوائل فوریة المؤدب سنه ی 2006 ترسائی، در یکی از جرایـد شـریفـه ی دارالخـُرافه، به مویه ی یکی از مؤمنین گرامی به شرح زیر برخورد:
مسلمانان که یک اقلیت بزرگ دینی را در کشور سوئیس تشکیل می دهند هنوز از نظر دولت سوئیس به رسمیت شناخته شده نیستند. علاوه بر این، مسلمانان از بسیاری از حقوق اجتماعی در این کشور محروم هستند به طوری که حتـّی قبرستان نیز ندارند!
ملاحظه می کنید که آن مؤمن گرامی، افزون بر قبرستان که به مثابه ی " دیزنی لند " مسلمین است، چیز دیگری مطالبه نفرموده بود لکن خاج پرستان سـویسـی که اسلام شناسی شان ضعیف است، اخطار فوق را شوربختانه به قول عوام ignore  کردند.
فدوی امّا که احتمال می داد که ممکن است زیر این کاسه ی اسلامی نیم کاسه ی مبسوطی باشد، و صدای ویلون فوق متعاقباً شنیده خواهد شد، کوشید که به شیوه ی مألوف کدخدا منشانه ی خود، مسأله را به گونه ای حل و مؤمنین گرامی کثرالله امثالهم را مهار، و آهسته آهسته از خر شیطان بزرگ پیاده و غائله را نیزسرانجام ختم بخیر گرداند، و در همان زمان به شیوه ی خود چنین نوشت:

" فدوی در وحله ی اوّل از جمله بندی و نیز حضور این همه مسلمان در سوئیس که از بلاد معتبر و مشهور کفر است حیرت کرد. علی ایحّال اتفـّاقی است که افتاده و عده ی کثیری از برادران و خواهران ما سر راهشان به عتبات عالیات، به ناگهان سر از سویس در آورده اند! امّا همان طور که شما و به درستی متذکر شده اید اینها را ابداً نباید به حال خودشان رها کرد. فدوی پیشنهاد می کند که قبل از حمله به سویس، عجالتاً از برادر احمدی نژاد بخواهید همانطور که مشکل اسرائیل را با یک قیام و قعود حل فرمود، خب این مشکل مسلمانان سویس را هم حل کند. کار مشکلی هم البتـّه نیست یعنی:
ـ چون آن جماعت قادر به تشخیص مصالح خودشان نیستند عجالتاً یک باب نماینده ی محترم ولی فقیه، با دو تا کوبیده ی اضافه به آنجا بفرستند تا ایشان ترتیب همه را یک جا بدهد!.
1ـ به همان دلیل مندرج در بند یک، علیرغم میل برادران و خواهران همه را به ایران اسلامی کوچ دهند.
2ـ یا برادران قبول زحمت کرده به آنجا تشریف ببرند و حسب شیوه ی مرضیه به قول حضرت امام
(ل) سویس را ویران، و قبرستان های آن را آباد کنند!...
3ـ یا دست کم شعبه ای از بهشت زهرا را در آنجا دایر فرمایند. "

لکن هیهات منّ الذّله! یعنی کو گوش شنوا؟ و به عبارت دیگر، اگر در همان زمان به فتوای فدوی به مؤمنین و مؤمناتی که در سویس سنگر گرفته بودند، یک فقره قبرستان ناقابل با دو تا کوبیده مرحمت می کردند، مؤمنین امروز مناره نمی خواستند!.. آنهم به قول حجت الاسلام قرائتی با اذان حلقومی!
باری ـ قضیه استحضار دارید که به همین جا ختم نشده و رئیس جمهور مادام العمر و خوش تیپ لیبی! یعنی حضرت مُخبّط ُالاسلام والمسلمین معمر قذافی دامت تحریکاته، بر علیه کفار سویسی لعنة الله علیهم اجمعین که تازه امانتدار و صندوق پس انداز بسیاری از مؤمنین نیز بوده اند، به نقل از یکی جراید شریفه دارالخـُرافه، به شرح زیراعلام جهاد فرمود:

" به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الجزیره معمر قذافی رهبر لیبی کشور سویس را سرزمین کفار توصیف کرد  و خواستار اعلام جهاد بر ضد این کشور و تحریم آن توسط مسلمانان شد. قذافی در سخنانی در شهر بنغازی گفت این ملـّت کافر و متجاوز! را تحریم کنید... وی افزود: ما دست از جهاد بر نمی داریم زیرا جهاد فریضه ای برای دفاع از خود و دین است امّا مسأله ی تروریسم را رد می کنیم "!

خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل تشریف ندارند که ملاحظه کنند که چگونه در اثر درک فرمایشات خردمندانه ی قذافی، سرِ همه جای فدوی، اسفناج سبز شده است!.

باری -  فدوی اگر جای مردم متجاوز! سویس بود، سرزمین خود را با زبان خوش و پای خودترک کرده و آنرا به  مسلمین ومناره ها و اذان حلقومی شان وا می گذاشت و به کشور دیگری پناهنده  می شد! و نیز فدوی، اگر جای مسؤلین سویسی بود، " هانیبال "آقا زاده ی قذافی رادر سال 2008 ترسائی در هتلی در ژنو هرگز بازداشت نمی کرد و از همه بدتر،  188 تن از سادات  لیبیائی (مقامات ـ م)  و در رأس آنها قذافی را در لیست سیاه قـرار نمی داد و آن مؤمنین گرامی را از فیض زیارت عتبات عالیات 25  کشور منطقه ی شنگن محروم نمی کرد. قذافی، بیخودی نیست که با تلافی، هم قافیه است!
علی الله التکلان و هوالمُستعان فی جمع امور
27 فورة المؤدّب سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

*.*.*.*.*

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه

اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها امـّا
از فدوی ست.

پیام ماه :

نماينده زنان در مجلس گفت:
تا اين شكاف در بين ماست، مردها هميشه روی ما سوارند!

*.*.*

¤ از نيروی انتظامی تقاضا دارم در روز 22 بهمن كه انبوه مردم به سمت ميدان آزادی در حركتند امنيّت خيابان های ديگر مخصوصاً خيابان های حافظ و جمهوری را تامين كنند تا دوباره شاهد هنجارشكنی های 300-400 نفر نباشيم و از رئيس قوه قضائيه نيز درخواست دارم به جای اين كه در سخنرانی ها حركت فتنه اخير را محكوم كنند سردسته های فتنه را در دادگاه محكوم كنند.
محمد بحرانی
ـ فدوی را نگران کردید برادر  محمد (ص). شما افزون بر چشم، حسابتان هم شدیدا ً ضعیف است. برای هر دو و نیز اسمتان که مثل مملکت بحرانی ست، فکری بکنید برادر بحرانی!

 

¤  بانك رفاه كرج حقوق مستمری بگيران را از روی حروف الفبا طی چندين روز می پردازد و خلاصه برای گرفتن حقوق خود هر ماه چندين ساعت بايد معطل بشويم. چرا علی رغم به كارگيری تكنولوژی روز دركارهای اداری كشور بايد شاهد چنين وضعی باشيم .
هاشمي
ـ چرا بیخودی مصدع اوقات برادان می شوید؟ این که کاری ندارد به جای آب ریختن به آسیاب دشمن صهیونیستی، اسمتان را از "هاشمی" به " آشمی " تغییر داده و بروید سر صف! والسلام، دعوا تمام!

¤ در رابطه با خوشه بندی يارانه ها می خواستم از مسئولين بپرسيد چرا من كه كارمند بخش خصوصی هستم و حقوق من زير پانصدهزار تومان است و ماشين ندارم و همسرم خانه دار است دو تا فرزند دارم كه يكی تالاسمی دارد و خانه ام تا 25 سال در رهن شركتی كه كار می كنم و وام مسكن گرفته ام می باشد بايد خوشه 3 باشم ولی همكارم كه حقوقش يك ميليون تومان است، ماشين دارد و حتـّی يك دستگاه تريلر دارد و زمين دارد و ساير درآمدش ماهی سه ميليون تومان است خوشه 2 شده! پس عدالت كجاست؟
طالبی
ـ رفت زیر همان تریلر، برادر طالبی!

¤ هر روز سری به سايت های ضدانقلاب می زنم.! متوجه شده ام كه همه آنها بدون استثناء از افشاگری های آقای شريعتمداری و توانمندی و تأثير قلم ايشان وحشت دارند. می خواستم از ايستادگی اين برادر انقلابی روی مواضع انقلاب و دلهره انداختن در دل ضدانقلاب توسط ايشان و كيهان تشكر بكنم و دست مريزاد بگويم.
يك شهروند تهرانی
ـ فدوی پیغام شما را به برادران رساند. همینطور انگشت به ما تحت ماندند که چه کنند؟ اعدام یا جایزه؟!

¤ شركت سايپا در سال 87 با دريافت مبلغ 5ميليون تومان از هر متقاضی اقدام به پيش فروش خودرو مينياتور كرد طبق قرارداد می بايستی در نيمه دوم امسال نسبت به تحويل اين خودروها اقدام می شد ولی خيلی راحت صحبت از جايگزينی آن با اتومبيل پرايد می كنند اگر هم خواسته باشيم پول خود را پس بگيريم 12درصد سود بيشتر نمی دهند.  
يك شهروند
ـ به عرض رسید. فرمودند بروید قاصم الجبارین را شکر کنید که جایش کوپن قند و شکر ندادند، برادر شهروند!

 ¤ متولد سال 1335 و معاف از خدمت هستم. مثل خيلی كسانی كه توسط دولت معاف زمان صلح اعلام شدند، اخيراً برای گرفتن دفترچه بيمه به سازمان تأمين اجتماعی مراجعه كردم اما به خاطر اين كه خدمت سربازی نكرده ام به درخواست من رسيدگی نمی كنند. چرا؟!
مهدی موسوی
ـ فدوی احتمال می دهد که اشکال از اسم شما باشد! خودتان نگاه کنید: اسم کوچکتان مهدی
(عج) که با کروبی یکیست. نام فامیلتان که دیگر واویلا! با نام فامیل برادر میرحسین (ع) برابر است! وضع تان می خواستید از این بهتر باشد، برادر مهدی (عج) موسوی؟

یادآوری
فدوی با حضرات گرامی فوق الذکر، هیچ یک از انواع نسبت ها را ندارد.

¤  نوروز سال 88، با قطار بندرعباس مسافرت كردم حالا در نوروز 89 جهت مسافرت با همان قطار مبلغ 18500 تومان مطالبه می نمايند می خواستم بدانم افزايش 100% قيمت در يك سال عادلانه و منطقی است؟ !
محمدتقی چيت چيان
ـ البته، برادر محمد(ص) تقی(ع)!

¤ دختر من دانشجوی دانشگاه شهيد بهشتی تهران است. روز شنبه سوم بهمن ماه در يكی از جلسات امتحانی استاد ايشان كه خانم (م- د) می باشد از وی خواسته كه چادرش را بردارد. طبعاً دخترم از انجام اين دستور سر باز می زند اما استاد ايشان به زور متوسل شده و چادر را از سر دخترم بر مي دارد. از روزی كه دخترم اين ماجرا را برايم تعريف كرده تمام وجودم به درد افتاده است و كلافه هستم كه چه كار كنم. آخر مگر ممكن است كه در حكومت اسلامی به زور چادر را از سركسی بردارند كه فرزند جانبازی است كه در طول 8 سال جنگ تحميلی برای دفاع از نواميس مردم جان خود را در طبق اخلاص گذاشته است.
سيدحسين كلانتر از قم
ـ به قول عوام  I can’t believe that  برادرحسین (ع). مراتب در عین حال با ترس و لرزبه شرف عرض رسید، نزدیک بود به لقاء الله بپیوندند! لکن بعون الله به مهار خشم مقدس خود فائق آمدند و با ملاطفتی دور از انتظار که منحصرا ً در سیره ی اولیاء الله صلوات الله علیهم اجمعین است، موافقت و مقرر فرمودند که عجالتا ً و برای دستگرمی، همسایگان دست راست و چپ خواهر(م - د) اعدام شوند و اگرمتنبه  نشدند، خودشان را برای رضای خدا اعدام نمایند!
 
¤ يكی از افرادی كه هميشه مواضع دو پهلو گرفته و هنوز تكليف خودش را با مردم و آشوبگران مشخص نكرده گفته است در كشورهای خارجی پليس محافظ معترضين است و نتيجه گرفته كه در كشور ما پليس نبايد با معترضين برخورد داشته باشد. عرض بنده اين است كه اگر معترضی اماكن عمومی را به آتش كشيد و يا به رئيس پليس حمله كرد و مأمور انتظامی را مجروح ساخت تكليف پليس چيست و چه بايد بكند آيا از خودش هم نبايد دفاع بكند؟
نيك نام
ـ نخیر!..وظیفه ی پلیس فقط محافظت از مقام معظم رهبری مده الذله ست ولاغیر برادر نیکنام.

 
¤ برای مدتی پس از انتخابات سخت تحت تاثير برنامه های رسانه های بيگانه بودم ولی خدا خواست كه حقايق روشن بشود و بنده هدايت بشوم. در حال حاضر از اين كه برای مدتی باطل را حق می ديدم و موضع گيری سياسی برخلاف مسير حق داشته ام تاسف می خورم به همين خاطر از مردم و رهبر عزيز انقلاب عذرخواهی می كنم. اين شجاعت را در خودم می بينم كه بگويم اشتباه كردم اميدوارم افراد ديگری مثل بنده كه راه را اشتباه رفته اند متوجه شده و توبه نمايند و می دانم كه خداوند توبه پذير است.
ح- فضلايی
ـ مراتب به عرض رسید. فرمودند به قول عوامtoo late  و مأمورین محترم امنیتی در راهند و از تنها دست ایشان نیز، کاری ساخته نیست! اگر از فدوی می شنوید، مثل دیپلمات های حکومت، به یکی از کشورهای ترجیحا ً غیر همسایه، پناهنده شوید.
و من الله التوفیق

¤ به آن آقای نماينده مجلس بفرمائيد كه ما به خاطر نظرات اصولگرايانه ای كه پيش از اين اتخاذ می نمود به ايشان رای داديم. اما متاسفانه حالا می بينيم كه نظراتش تغيير كرده و در دفاع از سران فتنه سخن می گويد. به ايشان پيشنهاد می شود كه يك بار ديگر كتاب های پدر بزرگوارشان را بخواند.
پسنديده از تهران
ـ والله برادر پسندیده  به قول سیّدقاسم (مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ!  شما باید به همان که از اول پسندیده بودید، یعنی ابوی بزرگوار ایشان رأی می دادید، برادر پسندیده!

¤ يك زمانی اصلاح طلبان تحصن می كردند و فرياد بر می آوردند كه از حاكميت خارج می شوند، الان داد و بی داد می كنند تا وارد حاكميت شوند بالاخره ما نفهميديم اين ها چه می خواهند.
حسن معصومی
ـ ببخشید برادر حسن(ع) شما را بخدا عصبی نشوید. باور بفرمائید که این بزرگواران اختلاف عمده
ای با شما ندارند، و در نهایت، اینان طرفدار خشونت و کشتار کمتر در جامعه هستند! این مختصر را هم اگر قبول نمی کنید، بفرمائید تا فدوی ترتیبش را بدهد، خبر از شما!

¤ بايد به رژيم سعودی عربستان هشدار داد تا عذاب الهی بر سرشان فرو نيامده است، دست از كشتار شيعيان صعده بردارند.
مهدی زادمهر از انديمشك
ـ فرمایش شما توسط فدوی به مقامات عربستان ابلاغ شد. فرمودند به لحاظ قیافه شما را قبول دارند، لکن تا زبانتان را هم عوض نکنید، بدرخواست شما ترتیب اثر نمی دهند، برادر مهدی
(عج) زادمهر!
 

 ¤ يكی از اصلاح طلبان گفته كه دولت مجوز راهپيمايی بدهد تا ياران امام به خيابان بريزند. در شرايطی كه همه ياران امام طی يك هفته اخير اعتراض كردند، بيان چنين سخنانی توهين به مردم است. يعنی به نظر اين گروه از اصلاح طلبان، هيچ يك از افرادی كه در روزهای گذشته عليه توهين به ساحت مبارك حضرت امام تظاهرات نمودند، يار امام (ره) نبودند؟
جهانگيری(پدر شهيد) از قم
ـ  تا آنجا که فدوی می داند، حضرت امام (ل)  فقط مانده است که کفن مبارک را پاره کرده و برائت از مشرکین بطلبد! برادر پدر شهید!

¤ آقايان خاتمی، كروبی و موسوی از قبل هم می دانستند كه احمدی نژاد پيروز انتخابات دهم است، اما چون از سوی دشمنان نظام مامور ايجاد بحران و اغتشاش هستند، بحث تقلب را مطرح كردند.
يك هموطن
ـ این که چیزی نیست، حتا فدوی هم می دانست! برادران مذکور که  دیگر  جای خود دارند!

 ¤ دانشجوی دكترای رشته برق در خارج از ايران عزيز هستم در اين هجمه اخبار غربی كه در تمام سايت هايشان ديده می شود كه به ناحق تماماً برخلاف دولت جمهوری اسلامی است. روزنامه خوب و سايت مناسب شما جايگاه امنی برای تطبيق اخبار با حقايق ايجاد كرده است بدينوسيله از زحمات تك تك شما عزيزان تشكر می كنم.
محمد غفاريان  از طريق ايميل
ـ مراتب به عرض رسید. خیلی خوششان آمد و پس از سلام و تحیات فرمودند لکن بکوشید بهر قیمت شده همانجا رئیس جمهور شوید، اینجا برادر احمدی نژاد حالا حالاها رئیس جمهور است، برادر محمد
(ص) غفاریان!

تا درودی دیگر ، بدرود
 

 

Feb Sunday 21st. 2010

*.*.*.*.*

کپی امدادهای غیبی در 22 بهمن!

*.*.*.*.*

پرسش
فدوی اصلا ً نمی داند که خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنت الله علیهم اجمعین،  بدین نکته اشراف دارند که وقتی حضرات آیات و حجج اسلام،  کثرالله امثالهمُ  ( مُعّمم یا مُکّلا فرقی نمی کند )  به منبر که می روند، جماعت پامنبری را، معاذالله، " گاو طباطبائی"  فرض می فرمایند؟ از آن جمله  است حضرت مُکلا،  شیفتةالاسلام والمسلمین علی(ع) لاریجانی رئیس مدرسه ی موش ها (مجلس شورای اسلامی – م) که فرمود:

اگر در انتخابات مشکل داشتيد چه ربطی به ولايت فقيه دارد؟! ولايت فقيه ضد ديکتاتوری و عامل ايجاد است، دمکراسی ست !...     ( ایسنا )

زیاده جسارت است !
21 ژانویه


*.*.*.*.*

ما رو چرا آوردین اماکن؟

*.*.*.*.*


رونویسی
خر توخر عجیبی ست و فدوی نمی داند که کی دارد از روی دست کی می نویسد؟  لکن همینقدر بگوید که در پاسخ به لبیک به ندای رهبری که فرموده بود  که اگر اُمت  آب دستشان است زمین گذاشته و بیاری ایشان بشتابند، انجمن اسلامی پزشکان هم  برای جوری جنس، تنقیه ی اسلامی را عجالتا ً زمین گذاشته  و بر:
" لزوم موضع گيری شفاف خواص جامعه و برخورد قاطع دستگاه قضايی با سران فتنه تاكيد كرد!
23 ژانویه

*.*.*.*.*


کمال همنشین ....

فدوی دیگر گمان نمی کرد که " مالیخولیا " هم مُسری باشد لکن در مرور خبرها به این نتیجه ی حیرت انگیز هم رسید. مقدمتا ً به خوانندگان محترم ضدانقلاب یادآوری می کند که اگر خاطرشان باشد، برادر مهندس الاسلام و المسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، در انبوه توّهمات خود فرمود که  آمریکا مانع ظهور امام زمان (عج) شده است!...

و امّا اختلاط بیش از حد برادر احمدی نژاد با برادر سیّد " هوگو چاوز " پنداری موجب شده است که  سیّد " چاوز" هم به همان بیماری دچار شده و به ابراز و تکرار همان توهّمات، گرفتار آید ...

وی در پیوند با زلزله ی مهیب و اخیر " هائیتی " به روزنامه ی " کامسامولسکایا"  فرمود:

 زمین لرزه ی " هائیتی " کار آمریکائی ها بود!..

عین ین جمله نیز از برادر حسین (ع) شریعتمداری متولی کیهان چاپ دارالخُرافه  صادر شده این شخصیت متوّهم در ادامه افزوده است:

حتا ایجاد هوای سرد با استفاده از سلاح مخوف آمریکایی – صهیونیستی" نیز کار آمریکایی‌هاست، تا تلاش‌های مخالفان گرم شدن آب و هوا را نیز خنثی کنند.!

باری فدوی که خود را از بندگان مُقرّب قاصم الجبارین می داند، به درگاه و حضور پُرزورش مُلتجی و از ته قلب دعا و استدعا می کند که آمریکای جنایتکار را به ترتیب قد  برای حضرات آیات و حجج اسلام،  سیّد علی (ع) خامنه ای دامةالذله، و برادران سیّد چاوز و احمدی نژاد شدیدا ً حفظ کند چرا که در غیر این صورت، حضرات مذکور،  مشغله ای جز بازی با بیضه ی مبارک نخواهند داشت!..

آمین یا رب العالمین.

21 ژانویه - ایلنا

*.*.*.*.*

لکن آن دو فقره ماهی چه نسبتی با هم دارند؟

*.*.*.*.*


اصولگرای ناراضی

ضربه همینجور پشت ضربه است که فدوی می خورد و آخ هم نمی گوید! فدوی به جهت این که شدیدا ً خسرالدنیا و الآخره است، در اینگونه موارد روی رجوع به برادران را نیز ندارد و ناگزیر است که مثل آن بزرگوار دردش را با چاه، البتـّه اگر به قول عوامavailableباشد!، در میان  بگذارد. باری تازه ترین ضربه ای که فدوی بی سرو صدا نوش جان کرد، استعفای نماینده ی  اصولگرای محترم حکومت در مجلس برادر روح ال...حسین (ع) نیان بود. حضرت شان پس از مُخبّط الاسلام والمسلمین صادق خلخالی، از دلرحم ترین قضات جمهوری شکوهمند اسلامی بود چرا که به قول برادر گرامی علی (ع) مطهری نمانیده ی دیگر حکومت در مجلس،  " علاقه ی خاصی به اعدام دارد"!.....
از مراتب رقت قلب این بزرگوار همین بس که از متقاضیان پر و پا قرص " کاهش  مهلت تجدید نظر خواهی اعدام محارب به پنج روز " بود و نیز از معدود چاقوها ی محترمی ست که دسته اش را برید و فرمود که حضرت امام
(ل) شدیدا ً شکر خورده و قند شکسته و آیت الله العظما صانعی دادستان دوران خلافت خمینی بت شکن (ل) از ابتدا مرجع نبوده است!. و اساسا ً مجموعه ای از این دست مسائل بوده که دل حساس ونازک این بزرگوار را به درد آورده وموجب شده که ایشان دراعتراض به برخورد لطیف حکومت و گزمه های آن با مردم ناسپاس ایران سابق  در جریان وقایع اخیر، استعفا کرده و فدوی را شدیدا  داغدار کند!..
فدوی، مراتب تسلیت خوانندگان محترم  ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را می پذیرد!
20 ژ.

*.*.*.*.*

چه خبرته؟ بسیجی و لباس شخصی که ندیدی!

*.*.*.*.*


ابن الوقت
فدوی نیز آموخته است که همچون برخی از هموطنان ارجمند ، نان خشخاشی را شدیدا به
نرخ روز بخورد.  در توضیح مطلب به اجمال و اختصارعرض می کند که پیش از این  فدوی معمولا ً در نوشته های خود به مراجع که می رسید، اگر علیرغم میل باطن به دیار باقی شتافته بودند، به اسامی مبارکشان صفات و پسوندهائی چون: قدس سره  یا رضوان الله علیه و اگر علیرغم گذشت حدود یک قرن هنوز زنده بودند به نام های منورشان القابی هم چون: عظام، کثرالله امثالهم.. را بیدرنگ می افزود. لکن از آنجا که مدتی ست که اعلیضرت العظما سیّدعلی (ع) خامنه ای حضرات  آیات را یک در میان خلع درجه فرموده و زحمات فدوی را در این باب به باد می دهد، فلذا فدوی نیز ازین پس در این باب ، قدری احتیاط می کند و ترجیح می دهد که حضرات آیات را از این پس به اسم کوچکشان صدا کند تا نوبت خلع درجه شان که رسید، چیز زیادی از دست نداده باشد! فی المثل فدوی بنا دارد که از این پس،  به جناب جلالت  مآب حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا علی اکبر (ع) هاشمی رفسنجانی بگوید:
داش اکبر!

*.*.*.*.*


سنگ روی یخ
فدوی با آنکه در بیوت حضرات آیات به ویژه اعلیحضرت العظما سیّدعلی (ع) خامنه ای صدمه الله تعالی و نیز مهندس الاسلام والمسلمین برادر احمدی نژاد دامت تحریکاته از موقیت چشمگیری برخوردار است معذالک در تقدیم عریضه های ملـّت به خاک و خون خفته و درخواست عفو برای آنان، گاه تیغ اش نمی بُرَد  و درخواست های مذکور پس از اصابت به بیضه ی مبارک، مجددا ً به سمت متقاضی، کمانه می کند! ماجرای زیر، تازه ترین موردی ست که فدوی طی یکی دو روز گذشته در این راستا، داشته است:
¤ من به آقای موسوی رای داده ام ولی الان فكر می كنم می بينم خيلی اشتباه كرده ام. هم از رهبری عذر می خواهم و هم از مردم.
حسينی از بهشهر

- مراتب توسط فدوی به آگاهی مردم  و نیز مقام معظم رهبری مده الذله رسید. مردم کوتاه آمدند لکن مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی هیچ جور زیر بار نرفته و با آنکه خودمان را خفه کردیم، پوزش شما را به قول حضرت امام (ل) مع الاسف نپذیرفتند لکن از سر لطف ابتدا از فدوی پرسیدند که آیا روبرو یا کنار خانه ی شما درخت هست یا نه ؟ عرض کرد که تا آنجا که فدوی می داند خیر. آنگاه موافقت ومقرر فرمودند که نخست وزارت کشاورزی یک اصله درخت درسمت راست درب منزل شما کاشته و سپس وزارت اطلاعات یک دستگاه موتورسیکلت به آن ببندند*. فدوی فقدان شما را پیشا پیش به امت همیشه به خاک و خون خفته و نیز جامعه ی هسته ای ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض نموده و شهادت مظلومانه شما را توطئه ی مشترک سیا و موساد تلقی می کند (نخیر! روسیه و چین در انفجار آن موتور سیکلت مذکورهیچ دخالتی نداشتند) مرحوم برادر حسین(ع) نیان!
------------------------------------------------------
*شیوه ای که دکتر مسعود علی محمدی استاد فیزیک دانشگاه تهران اخیراً توسط عوامل خودی! بـه قتل رسید.- م

 

*.*.*.*.*

"گویاست"  دِگر حاجت مشاطه ندارد!

*.*.*.*.*


یافتم !    یافتم !

سال ها ذهن فدوی  بد نبال و مشغول این مسأ له بود که علت تنفر مؤمنین از سگ را کشف  کند. او  ضمن پژوهش های خود در این راستا، مقاله ای مبسوط در این باب نیز نگا شت (جنس مشابه ) که  به منظور مزید استحضار خوانندگان محترم ضد انقلاب تقدیم کرده است.. فدوی که درکشف این راز ناکام مانده و به قول عوامgive upکرده وداشت لال از دنیا می رفت، در مرور سا یتی مکتبی، پاسخ را یافت و به دغدعه ی چندین ساله ی او به عون الله، پایان داده شد. گر چه به قول آن شاعر صهیونیست:
رنج ُگل بلبل کشید و بوی گل را باد برد
بیسستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد،

فدوی اصلا ً بخیل نیست و می گذارد که شما هم لذ تش را ببرید. نخست تیتر مقاله:
تربیت سگ برای حمله به " الله و اکبر " گویان!
یک نماینده عرب پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) از آموزش ارتش این رژیم به سگ‏های خود برای حمله به زمزمه‏کنندگان "الله اکبر" پرده برداشت !
زیاده جسارت است

کتبةالفقیر – فدوی سوگوار

*.*.*.*.* 

 

 

Feb Thursday 18th. 2010

*.*.*.*.*

عشوه شتری!  

*.*.*.*.*

سلمانی 23 بهمن
این حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم هم، بلا تشبیه مثل سلمانی ها شده اند و هرگاه که از بازی با تسبیح یا انگشت بیست و یکم مبارک فارغ می شوند، با ریش ِ هم که کاری ندارند، لکن سر یکدیگر را، مجانی می تراشند!..مقام معظم رهبری دام الذله که خوف ملـّت بد جوری برش داشته بود، همه ی توان خود را به کار بست تا ضمن حبس مردم غیر وابسته در بن بست ها و محاصره ی آنان توسط نیروی جوروا جور انتظامی و امنیتی، با دود کردن مبالغ هنگفتی از بیت المال،  شماری از مؤمنین و مؤمنات گرامی را در 22 بهمن 88  به میدان سابق آزادی منتقل و زاویه ای از آن میدان فراخ را که در تیررس دوربین های مکتبی بود، پر کند تا پهلوان پنبه احمدی نژاد هم در این میانه، برای خشنود ی حضرت بقیة الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه که طبق معمول غایب بودند!، یکی دو تا سینی پاره کند!... باری -
و امّا برخی دوربین های چموش و آزاد جوانان، آنچه را که اعلیحضرت العظما سیّدعلی
(ع) خامنه ای، پیاده نظام و سواره نظام او با ذلت فراوان رشته بودند پنبه وزوایای دیگری از میدان را که خالی از سکنه بود ند، به نمایش گذاشت! که در آن برخی به فوتبال و برخی به پیک نیک کرده و برخی نیز روی چمن در خواب ناز بودند و نیز آن عابر شاعر و البتـّه ضد انقلاب، که پس از 31 سال شعری را زمزمه می کرد:
در خیابان آزادی
قدم می زند
و در میدان آزادی
هوای آزاد
استنشاق می کند
و سیگار آزادی می کشد،
اما هنوز،
به آزادی،
فکر می کند!...
*
یک شاهد عینی نیز چنین می گوید:
در فرعی های اشرفی اصفهانی یکی از حاضران در راه پیمائی دولتی را به همراه دخترش سوار کردم. سر بحث که باز شد حرفی زد که مایه حیرت بود. گفت:
هشتاد هزار تومان به هرکس که در روستای ما در تظاهرات دولتی شرکت کرده است داده اند!

فدوی بی تقصیر است!..
خب، به قول حضرت امام
(ل) بس است دیگر!، حالا روح منی!، یعنی برگردیم به آغاز ِ مقال، که همانا بحث شیرین سلمانی بود! تا ببینیم که حضرات که پس از 22 بهمن و آنگاه که از بازی با تسبیح و یا انگشت بیست و یکم مبارک فارغ شده اند، سر یکد یگر را، چگونه  می تراشند:
از خطیب نمازجمه تهران، به نقل از جراید شریفه ی دارالخُرافه ، بخوانید:
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه تهران افزود: هم چنان که مقام معظم رهبری پیش بینی کردند حضور مردم مایه بهت و یاس همه دشمنان و امید مستضعفان و تجدید حیات انقلاب و دین و نشان دهنده عمق اعتقادات دینی مردم ایران بود.
و نیز از " نامه تبریک آیت الله حسین
(ع) نوری همدانی به رهبری" ملاحظه کنید:
حضور حماسی و باشکوه مردم عزیز ما در راه پیمایی بیست و دوّم بهمن 1388 برگ زرین دیگری بر افتخارات و امتیازات نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود.!
هر چند که ایشان در ادامه با تشبیه حضرت امام
(ل) به عنکبوت، احساسات مکتبی فدوی را شدیدا ً جریحه دار فرمودند:
امام عزیز ما اعلی الله مقامه در راهبردی که برای انقلاب تبیین کردند 3 موضوع را در هم تنیدند: اسلام، مردم و ولایت فقیه و این راه پیمایی با شکوه نمادی از این تنیدگی بود.!
و در خاتمه نیز یکبار دیگر سر مقام معظم رهبری را به شرح زیر تراشیدند:
این حضور شکوهمند پیام وفاداری به نظام اسلامی و بیعت با امام و شهیدان و عشق و علاقه وافر مردم به جنابعالی! بود و امید که بیگانگان و بازی خوردگان داخلی و جریان فتنه درس های بایسته را از این حضور شکوهمند گرفته باشند.
آیت الله هادوی نیز برای جوری جنس، از معده ی مؤمنین مدد گرفت:
بیست و دوّم بهمن هشتاد و هشت این حقیقت مکرر را تکرار کرد که هاضمه ی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی این ملت از چه ظرفیت برجسته و بی نظیری بر خوردار است
فدوی در پی یافتن مشت محکم معرو ف بود که ایشان از آنجا که مشغول تراشیدن سر مبارک مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی بودند، از مشت محکم صرف نظر و به سیلی اکتفا فرمود:
دست خدا، بار دیگر، از آستین ملت خداجوی ایران بیرون آمد و سیلی محکمی به گوش دشمنان خدا نواخت که طنین زنگ آن سال ها در سامعه شان خواهد ماند.

زیاده جسارت است .
13 فوریة المذبذب سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

-----------------------------------------------------
* از مجموعه ی " زمزمه های دیواری" حمیدرضا رحیمی – آلمان 1987 ص 10

*.*.*.*.*


داش داش، داشم من!

*.*.*.*.*

نو آوری
فدوی تا یادش نرفته، مقدمتا ً قاصم الجبارین را شدیدا ً شکرمی کند که شبکه های تلویزیونی بنیاد گرایان اسلامی کثر الله امثا لهم، در ممالک محروسه ی امریک که البته درمقابله با آنان، اهتمام نیز دارد!، به عون الله رو به تزاید است از جمله:
تلویزیون "سلام " که اگرفدوی نگوید، محال است که خوانندگان ضد انقلاب عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل حدس بزنند که از جائی به غیر از قم، پخش می شود لکن نع!... نع !...
ازهمین "اورنج کانتی" خودمان واقع در لس آنجلس انقلابی پخش می شود! و هم چنین تلویزیون " ولایت " ونیز شبکه ی " اهل بیت " صلوات الله علیهم اجمعین که از همین بلاد کفر و معصیت پخش می شوند. والبتـّه شبکه های مقدس دیگری که به عون الله به زودی تأ سیس  و پخش خواهند شد. و ُطرفه این که، این شبکه ها که دائم مشغول جمع آوری کمک های مالی کلان هستند، ازسوی برخی هموطنان جزئا ً، و هم زبانان گرامی افغان کلا ً، بطور مبسوط حمایت نیز می شوند که البتـّه نوش جان!  باری.. فدوی بر حسب عادت مرضیه، در مرور شبکه های برونمرزی کثرالله امثالهم، به شبکه  " اهل بیت" سلام الله علیهم اجمعین رسید. اهمّ همّت  متولی این شبکه، که آخوند عام (عمامه سفید) جوانیست، اثبات این معناست که حق با شیعه ی محترم اثنی عشری است و مؤمنین ُسنّی ُمهمل می بافند و محلی از اعراب ندارند!..  که فدوی هر چند که طاقتش را دارد! لکن به فتوای علمای َسَلف َحشَره الله َمعَ موالیة المُطهّرین صلوات الله علیهم اجمعین، به صلاحش نیست که ما تحت مختصر خود را، در این دعوای حیدری – نعمتی، با شاخ گاو ُمدّه ظله العالی، در بیاندازد!... باری به شبکه ی" اهل بیت" سلام الله علیهم اجمعین بر می گردیم  تا از خرمن فضل و کرامات آن  بزرگوار، که با "نوآوری"  و بلکه پسامدرن نیزعمیقاً در آمیخته است، خوشه ای هر چند ناچیز، بر چینیم. چرا که به قول آن شاعر ضد انقلاب:


بیت
آب دریا را اگر نتوان کشید،
هم بقدر تشنگی باید چشید!


از قسمت های مفید شبکه ی اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین، پاسخ به مشکلات و مسائل مؤمنین کثرالله امثالهم در بلاد کفر و الحاد است، بی آن که این پرسش بیربط به ذهن علیل متبادر شود که این بزرگواران، اساساً دراقلیم خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، چه می کنند و چرا بلاد کفر و زندقه را به عتبات عالیات (عج، ص،ع، س ) ترجیح داده اند؟... باری – فدوی امّا نمی داند که چرا هر بار به این نتیجه ی غم انگیزمی رسد که به ضرس قاطع بگوید:


بیت
تا بدانجا رسید دانش من
که بدانم همی که نادانم!


در توضیح مطلب عرض می کند که:
فدوی گردن شکسته، درگردش شبانه ی خود، به شبکه ی اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین که رسید، با پرسش یکی از مؤمنین مواجه شد که آن حجت الاسلام به قول عوام Teenager
داشت به آن پرســش ، در سال 2010 ترسائی،  در ممالک محروسه ی امریک، لعنت الله علیه به شرح زیـر و البتـّه به وجهـی نویـن و البتـّه امـروزین، پاسـخ می گفت آن مؤمن گرامی (شیطنت کردن یا نکردنش را فدوی نمی داند) پرسیده بود که:
"حاج آقا از بنده به هنگام نماز، مرتباً باد خارج می شود!" و در این باب از ایشان کسب تکلیف کرده بود!..
فدوی ابتدا در نظر داشت که پرسش فوق را بین خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل همین جا به مسابقه بگذارد، و به برنده خوشبختی که پاسخ درست یا حتا نسبتا ً درست را ارائه کند، جایزه ای نفیس نیز تقدیم کند لکن از آنجاکه  تردید ندارد که  هوش هیچیک از خوانندگان اش، به پای ذکاوت حجت الاسلام مذکور نمی رسد و جایزه ی نفیس مذکور بی گمان روی دست اش خواهد ماند، فلذا به پاسخ نوین و مبتکرانه ای که حضرت شان به شرح زیر به متقاضی مرحمت فرمود، اکتفا، و مؤمنین و مؤمنات معتکف در بلاد کفر و زندقه را، دعوت به اقتدا کرد:     کاسه ی کوچک آبی در کنار سجاده قرار دهند و هر بار که باد مربوطه خارج می شود بی آنکه رو از قبله برگردانند، مشتی آب از کاسه ی مذکور به سر و صورت و دست (شبیه وضو- م)پاشیده و با سرعت به نماز ادامه دهند! لکن اگر شتاب خروج باد به حدیست که مجال تجدید وضو از کاسه ی مذکور را هم نمی دهد، نماز را در معیت با د مربوطه ادامه دهند!...
زیاده جسارت است.
علی الله التکلان و هوالمستعان فی جمع امور
9 فوریة المذبذب سنه ی 2010 ترسا ئی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

*.*.*.*.*.*.*.*.*

ارتش ما از ازل یک ارتش ناجور بود

من خودم راضی به این خدمت نبودم، زور بود!

*.*.*.*.*.*.*.*.*

 

چاره جوئی
فدوی اگر جای وهابیون بود، راهی برای نجات از دست برادران شیعه ی خود در ایران اسلامی، دست و پا می کرد.  برادران ما در هر فرصتی یک در میان به ایشان بند کرده و می کوشند که عدم کفایت و لیاقت برادران وهابی خود را به لطائف الحیل ثابت کرده حتا اگر خود درهمان راستا، دست به آب هائی مبسوط نیز رفته باشند. ملاحظه کنید:
امّا بررسی اجمالی سطح علمی، آموزشی و تربیتی شاهزادگان خاندان آل سعود نشان می‌دهد که بسیاری از آنان بی‌سواد هستند و تعداد از آن‌ها نیز برای این که خود را افرادی تحصیل کرده نشان بدهد، مدارکی جعلی تهیّه کرده‌اند بنابراین به راحتی می‌توان نتیجه گرفت که عربستان سعودی با داشتن حکومتی که شاهزادگان آن بیسواد و یا دارای مدرک جعلی هستند نخواهد توانست به این راحتی‌ها به پیشرفت و توسعه دست یابد و از عقب ماندگی فعلی خود خارج شود.
باری - کار البتـّه به شاهزادگان ختم نشده و دامنگیر پادشاه نیز شده است!..
....امّا جدیدترین خبر در این مورد چاپ عکس «ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه سعودی بر روی لباس شب زنانه است!...
همکاران مکتبی فدوی در آن جریده ی شریفه، یادشان می رود که بیشترینه ی این افراد بیسواد و جاعل، در دوره های گوناگون دولت های اسلامی و به ویژه دولت خدمتگزار کارسازی شده و می شوند!.... علی ایحال فدوی می پندارد که اینگونه عملیات ایذائی تا قیام قیامت بعون الله ادامه خواهد داشت مگر این که برادران وهابی به قول عوام  give up
کرده شیعه شوند!.. والبتـّه گفتن ندارد که در این صورت، دیگر نه بیسوادند و نه متقلب!


*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

بدون شرح:
پيکرحجت الاسلام فاکر درقم تشييع شد!

*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

حساسیت
کار فدوی در ارتباط با حساسیت، گاه به جاهای باریک کشیده و دور از جانتان، نزدیک بوده است که  گاه به ثمن بخس،  جان به قاصم الجبارین تسلیم کند....
یک وقت تصور نفرمائید که فدوی، لجباز یا مخالف حرفه ایست و به توصیه ی پزشکان محترم و متعهد در این ارتباط، عمل نمی کند. خیر، چنین نیست و فدوی گاه، برای فهم، درک و هضم این حساسیت حتا، چندین ماه در بیمارستان بستری* بوده و انواع و اقسام سِرُم از نوع وریدی گرفته تا غیر آن را به جان خریده لکن معالجات مربوطه در مورد او تا لحظه ی نگارش این سطور مؤثر واقع نشده و به قول حضرت امام
(ل) مع الاسف، دوباره به وضعیت پیشین، بازگشته است.
باری - فدوی اگر بخواهد که سیاهه ای از حساسیت های جانکاه خود در این مختصر را ارائه دهد، به قول آان بزرگوار، مثنوی هفتاد من کاغذ می شود. لکن برای خالی نبودن عریضه، فقط به یکی دو نمونه از آنها  فهرست وار، اشاره می کند:
فدوی شدیدا ً کهیر می زند و کارش به بیمارستان می کشد وقتی:
1- به حضرات آیات عظام و حجج اسلام از، خلخالی، مشکینی، تمساح یزدی، جوادی آغلی آیت الله پینو کیو( جنتی – م )، سیّد احمد خاتمی، مطهری، حضرت امام
(ل) گرفته تا اعلیحضرت العُظما سیّد علی (ع) خامنه ای، توابع سببی و نسبی آنان، صلوات الله علیهم اجمعین، می گویند علما! ( مُعمّم یا مُکلایش دیگرفرقی نمی کند ). چرا که فدوی، در این صورت نمی داند که فی المثل، به مادر مردگانی چون:
ادیسون، انیشتین، کپرنیک، گراهام بل، منتسکیو، روسو و....
حشره الله مع موالیة المطهرین، صلوات الله علیهم اجمعین، چه بگوید؟!...
2- خوانندگان ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین و نیز پرسنل محترم و دلسوز بیمارستان حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روحی فداه که فدوی را بارها به علت به قول عوام alergy
 مذکور بستری و در معالجه ی او کوشیده اند بدانند که فدوی، سِـرتِـق و چشم سفید نیست و آنقد ر به قول عوام  tolerance  دارد که به ترکیباتی از این دست تن در دهد:
آش رشته ی کاغذی – هویج برقی – حوله ی شکری – سوپ لاستیک - و....
لکن در جمع اضداد یا عناصر مانعة الجمع زیر که می رسد:
شدیدا ً کهیر زده و کارش دوباره به بیمارستان حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روی فداه می کشد.
جمهوری اسلامی، ملـّی مذهبی یا از همه بد تر: روشنفکر دینی!...

نهم ژانویةالخُرّم سنه ی 2010 ترسائی
کتبةالفقیر – فدوی سوگوار

------------------------------------------------------

* خوانندگان محترم ضد انقلاب نگران نشوند، فدوی قصد درخواست کمک مالی ندارد، به قول عوام    relax !

*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

فدوی سرانجام درنیافت که چرا برادران
افزون برشعور، از نظر قیافه نیز شدیداً
در مضیقه هستند!

*.*.*.*.*.*.*.*.*

پایان سخن شنو که مارا چه رسید!
فدوی قاصم الجبارین را شدیدا ًشکر می کند که هیچ نیازی ندارد که خود را به زحمت انداخته و عرق ریزان ثابت کند که ایران اسلامی، بزرگترین زندان خاورمیانه نخست برای روزنامه نگاران، اهل اندیشه و قلم و سپس تتمه ی ملـّت است. فدوی این التفات را مدیون اعلیحضرت الاعظما سیّدعلی (ع) خامنه ای است که اثبات این مهم را تقبُل، و او را از انجام این کار دشوار، معاف فرمود. می ماند برخی شواهد که بازصحت عرایض فوق را تأ یید می کند، مثل این مورد که به اجمال و اختصار، در پی می آید:
رهبر انقلاب بخشش خود را کافی ندانسته و به مسئولان این
هفته‌نامه توصیه کرده‌اند، از کسانی که در نشریه همّت مورد بی‌احترامی و توهین قرار گرفته و با استفاده از تصویر و یا نام آنها تلقی اختلاف بین مسئولین نظام را ایجاد کرده‌اند، حلالیت بطلبند . !

ادامه ی خبر حاکیست که تیر آن نشریه ی زبان بسته، در دور دوّم مذاکرات نیز به بیضه ی مبارک آیت الله جوادی آملی خورده و به شرح زیر کمانه کرده است:

 آیت‌الله جوادی آملی توبه نشریه  "همّت" را نپذیرفت!
تو خود حدیث مفصل بخوان از این "  ُمهمل"!
11 ژانویه شیعه

*.*.*.*.*"گویاست"  دِگر حاجت مشاطه ندارد!

*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

محرم سازی
مؤمنین و مؤمنات گرامی، که در مناصب گوناگون به مبارزه ی صمیما نه با مردم به خاک و خون خفته ی ایران اسلامی مفتخر، و به الطاف خفیه ی مقام معظم رهبری ُمدّه الذله مُستظهرند، هم چون سایر برادران و خواهران، تخصص حیرت انگیزی در دود کردن ِ دارائی های ملـّت بدهکار ایران دارند. در جریده ی شریفه ی جمهوری اسلامی به نقل از خواهر مهری سویری مدیر کل دفتر امور زنان آموزش و پرورش با اندوه بسیار آمده است:
" تنها 10 درصد مدارس دخترانه كشورمحرم سازی شده است!"
خواهر مذکور برای  محرم سازی  هر مدرسه 20.000.000 هزینه فرموده و برای 90 درصد  باقیمانده که 43000 مدرسه می شود به مختصری دیگر که می کند به عبارت 860.000.000.000 که جلوی یک بچّه ی مکتبی بگذاری قهر می کند، نیاز دارد!.. طـُرفه این که این خواهر محجبه، برای تولید خفقان در مدارس دخترانه ی کشور، این رقم کلان را از مردم خّیرمطالبه و برای جوری جنس، به محرم سازی، "شاداب سازی" را نیزاضافه می کند!... باری -
شما را نمی دانیم، لکن فدوی اگر جای خواهر محجبه مذکور باشد، برای کسب این مبلغ، به جای ملـّت غارت شده و یک لاقبای ایران اسلامی به حضرات آیات عظام و حجج اسلام سروران، آقایان، آقازادگان و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم رجوع و از حضور پُر زورشان استدعا می کند که کمتر از نیم درصد از آنچه به بانک های خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین سپرده اند و لیست نجومی آن در سراسر جهان به جز ایران اسلامی، منتشرشده است، به منظور اجرای این پروژه ی فضائی خداپسندانه، در اختیار ایشان قرار دهند.
و امّا
به قول آن شاعر متعهد:

بیت
دستت چو نمی رسد به خاتون
دریاب کنیز "مکتبی" را!


و یا به لسان آخوندی:    ظلم بالسویّه عدل است.
باری - تا آن خواهر محجبه ی فوق الذکر برای پیاده کردن طرح مترقی " محرم سازی مدارس دخترانه " بدریافت آن وجه ناقابل نائل می شود، حجت الاسلام شیرمردی مدیرکل اوقاف تهران با بیان این مطلب که:
" امروز هم نوجوانان و جوانان برای ايمنی در مقابل تهاجم فرهنگی و مشكلات اخلاقی بهترين مكان را مجالس روضه امام حسين
(ع) می دانند..."!
بخش " شادی سازی " طرح یاد شده را علی الحساب در مجموعه ی ورزشی!  شهید چمران اجرا و دانش آموزان ناچار آنرا به شرح زیرشدیدا ً گریستند!
" به مناسبت اربعين سالار شهيدان كربلا امام حسين
(ع) بيش از 3000 تن از دانش آموزان تهرانی مجلس عزاداری باشكوهی را تشكيل دادند! "
خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنت الله یکوقت تصور نکنند که " شاد سازی " مذکور بی نام و نشان بوده است، خیر!... ملاحظه کنید:
"اين هيات عزاداری به نام « هيات عاشقان حسينی رهروان خمينی و فدائيان رهبری ناميده شده كه طی آن مداحان اهل بيت و طهارت و حتی مداحانی از ميان دانش آموزان! در رثای حضرت سيدالشهدا
(ع) به نوحه سرايی پرداختند."
به عنوان مشق شب، لطفا ً پیدا کنید قیافه ی به قول عوام teenager
 های ایرانی را در آن" شادی سازی " با شکوه!
علی الله التکلان و هوالمستعان فی جمع امور
6 فوریة المذبذب سنه ی 2010 ترسا ئی
کتبة الفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

----------------------------------------------------------
* نقل قولها از روزنامه جمهوري اسلامي 17/11/1388


*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

Topolof

نقص فنی
فدوی از حیرت سر همه جایش اسفناج سبز شده است که چرا کلـّیه ی ادوات پرنده ی برادران روس ما حتا به کره ی ماه هم می رسند لکن هواپیمای توپولوفی* که به برادران دینی خود در ایران شدیداً اسلامی  انداخته اند حتا قادر به طی مسافت اصفهان – مشهد نبوده، و افزون بر آن، با کمال وقاحت ملاحظه ی حضرت ثامن الائمه امام رضا (ع) را نکرده وبه گزارش رسانه های شریفه ی دارالخرافه از خط امام {باند فرودگاه – م} خارج، دچار آتش سوزی شده و از همه بدتر، مسافران بیت الله الحرام را شل و پت و راهی بیمارستان می کند!... جل الخالق!
در این صورت، یا بیت الله االحرام جل جلاله و حضرت ثامن الائمه سلام الله علیه تأثیر یا خاصیت شان را در اثر مرور زمان از دست داده اند، یا برادران مکتبی روس ما، یا هر سه! و خبر دیگر در همین راستا حاکی ست که قطاری نیز از خط امام
(ل) در مشهد خارج و خسارات مالی و جانی مبسوطی نیز به جا گذاشته است. ....
فدوی نمی داند که حضرت امام رضا
(ع) در مقابل حقوق کلانی که ماهانه از مؤمنین و ومؤمنات گرامی دریافت می دارند، چرا در اینگونه موارد، هیچ اقدامی نمی فرمایند!
والله الاعلم ....
23 ژانویه
----------------------------------------------------------------------
* برخی دیگر از شیرینکاری های برادر توپولف :
   یک هواپیمای پرواز خطوط هوایی کاسپین از نوع توپولوف روز 15 ژوئیه - 24 تیر - از تهران به ایروان می رفت که در حوالی قزوین سقوط کرد و تمامی ۱۶۸ سرنشین آن کشته شدند.
روز جمعه - 24 ژوئیه - نیز یک هواپیمای مسافری از نوع ایلیوشین ۶۲ متعلق به شرکت هواپیمایی آریا هنگام فرود در مشهد از باند منحرف شد که این حادثه منجر به مرگ ۱۶ تن و آسیب دیدگی حدود سی نفر از سرنشینان پرواز شد.

*.*.*.*.*

تا درودی دیگر ، بدرود

*.*.*.*.*

*.*.*

 

Feb. ُSaturday 13th. 2010

هشدار!
واژه ی فوق که تیتر این مختصر است، معنا و مفهوم خودش را دارد از جمله:
- کلمه ی امر– یعنی هوشیار باش " برای آگاهاندن و تنبیه به کار می رود "
فرهنگ عمید ج 2 ص 1970
- عمل، سخن، یا نشانه ای برای آگاه کردن کسی از خطر، اعلام خطر، اخطار ...
فرهنگ بزرگ سخن - ج8  ص 8351
قصد فدوی از آوردن معانی مستدل فوق، این نیست که بگوید خوانندگان محترمِِ ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل معنای واژه ی روشن بدیهی و پیش پا افتاده ی " هشدار " را  معاذالله ،  نمی دانند، خیر چنین نیست- باری شهر شلوغ است و فدوی هم می خواست،  یواشکی اظهار فضلی بکند، شما ببخشید!
بهر روی، به معنا و تجربه دریافتید که هشدار یعنی چه. آنچه که فدوی می خواهد بگوید معرفی معنای آخوندی " هشدار " است که از جراید شریفـه ی معتـدل دارالخـرافـه نقـل می شود:
در این مفهوم
محمد(ص) خاتمی  پس از مزمزه و دورخیز فراوان، سرانجام دست از جان شیرین شسته و فرموده است:
هشدار خاتمی به خامنه ای:
خاتمی از خامنه ای خواست که رهبر همه ی مردم باشد!
تو خود حدیث مفصل بخوان از این  "مهمل "
این بزرگوار البتـّه خطر بیشتری هم کرده و از ترورها و اعدام های مفصل و مستمری که از آغاز به ویژه سال های 60 و 67 و همین دو روز پیش انجام شده به  " احیانا ً "  یاد می کند ملاحظه کنید:
خاتمی:  پاسخ اعتراضات مدنی “ فشار، سرکوب، زندان و احیانا اعدام ”  نیست!
باری - فدوی ناگزیر است لطیفه ای را در این ارتباط که ایشان از اعلیحضرت العظما علی
(ع) استدعا کرده است که رهبر همه ی مردم باشد! و حضرت امام (ل) آنرا در اوایل انقللاب شکوهمند آنگاه که دروطن سابق جلوس فرموده و  برای اُمت همیشه در صحنه ایراد کرد، در پی بیاورد:
" مهمان زشتروئی وارد خانه ای شد. میزبان که کودکی در بغل داشت، در را گشود. کودک به محض رؤیت مهمان زشترو، شدید آً بنای گریستن گذاشت آنقدر که میزبان، قادر به آرام کردن او نبود. تازه وارد زشترو در مقام کمک بر آمد و از میزبان خواست که اجازه دهد بلکه او کودک را آرام کند.  میزبان که علت شیون کودک خود را دریافته بود، تعارف را یکسره کنار گذاشت و گفت: آقا این بچّه از شما ترسیده است!.."
حکایت فوق را حضرت امام
(ل) در مخالفت با ادامه ی حضور شاه در ایران ایراد فرمود که فدوی بر حسب وظیفه ی شرعی، عینا ًبه سیّد محمد (ص) خاتمی تحویل می دهد!.. و سرانجام این که، از خوانندگان محترم ضد انقلاب خواهشمند است که پاراگراف پایانی این مطلب را، اگر ممکن است، نخوانند، ممنون:
فدوی مباهی ست که از آغازی که حضرات گرامی معتدل، اعم از معمم یا مکلا، به خشت افتادند تا به امروز، حتا برای یک لحظه ی ناقابل هم که یک ثانیه می شود، با طناب مشکوک و گـزنده ی ایشـان، تـه چـاه کـه سهـل اسـت، روی زمیـن صاف هم، نرفته و نمی رود!..کتبةالفقیر- کمتر از قطمیر

فدوی

*.*.*.*.*کوری که عصاکش کور دگر شود!
به گزارش جراید شریفه ی دارالخرافه، حجةالاسلام و المسلمین غـلامـرضـا حسـنی نماینده ی خنده دار ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با انتشار نامه ای خطاب به آیت‌الله نوری همدانی  آمادگی خود را برای حمایت و حفاظت از جان این مرجع تقلید اعلام داشت .*.*.*.*.*


چک بی محل
فدوی از دست و دلبازی برخی برادران حیرت کرده و لامحاله سرِ  همه جایش اسفناج سبز می شود! به دو فقره چک بی محل در این ارتباط توجه  کنید:


خدایا تو شاهد باش که برای چهار روز حکومت چه آبرویی از اسلام و انقلاب بردند. توبه کنید. مردم شما را می بخشند. انقلاب را صاحب قدرت به انحراف کشاندند نه مردم نجیب ایران که می خواهند این قطار از ریل خارج شده را به ریل باز گردانند. بر فرض که مردم در روز عاشورا از خود خشونت نشان داده باشند. ببینید و بررسی کنید که با مردم چه کردید تا کار به اینجا کشید!


تو خود حدیث مفصل بخوان از این " مُهمل "!


*.*.*.*.*


جنگ و گفت و گوی تمدن ها
نخست جنگ تمدن ها:
"به گزارش شیعه آنلاین به نقل از پرچم برخی از تولید ی های کشور امارات متحده ی عربی برای اهانت به ایران اخیراً پوشاک زیر زنانه منقوش به پرچم جمهوری اسلامی ایران را به مشتریان خود عرضه می‌کنند. این پوشاک به سفارش تجّار و بازرگانان اماراتی و توسط تولید کنندگان چینی تهیه شده است.
گفتنی ست برخی از تجّار ایرانی نیز برای مقابله به مثل، چند نمونه از لباس‌های زیر زنانه که بر روی آن نام اوباما و تصویر پرچم کشور آمریکا درج شده را به تولیدکنندگان چینی سفارش داده‌اند، که این اقلام در حال توزیع در بازار امیرنشین امارات می‌باشد."!
نتیجه: زهر طرف کشته شود، به سود ما چین است!


*.*.*.*.*
سپس گفتگوی تمدن ها:


*.*.*.*.*

ویژگی 

"به گزارش شیعه آنلاین به نقل از خبر آنلاین، بیت امام خمینی(ره) در شهر نجف اشرف تخریب شده است این خانه و مَدرس کنار آن محل اقامت و تدریس امام خمینی(ره) در دوران تبعید به عراق بوده است که هم اکنون خانه امام به طور کلی خراب شده و فقط دیواره ای کوتاه و درب آن باقی مانده است."
فدوی نیز در تفسیر این خبر غم انگیز عرض می کند که این، ویژگی ِآن موجود مقدس
و بزرگوار بود که هر جا جلوس و نزول اجلال می فرمود، آنجا  به طـُرفة العینی به ویرانه ای تبدیل می شد! خدایشان بیامرزاد که به نجف و ایران اکتفا فرمود!..
فاتحه مع الصلوات

نهم ژانویة الُحرّم سنه ی 2010 ترسائی
کتبة الفقیر – فدوی سوگوار


*.*.*.*.*

آتش به مالمان زدیم!

*.*.*.*.*

کبابی
فدوی در سایتی مکتبی به نقل از نشریه ای عربی (الجوار )خواند:
امروز خبری در سایت‌های مختلف خبری و غیر خبری جهان عرب و حتی برخی از سایت‌های غیر عربی منتشر شد مبنی بر این که جسد "کورت وسترگارد" کاریکاتوریست اهانت کننده به پیامب
ر(ص) در حالیکه در آتش سوخته شده بود، در نزدیکی منزلش پیدا شد. این خبر تابدین لحظه از سوی دولت دانمارک تأیید یا تکذیب نشده است.
"کورت وسترگارد" دو روز پیش توسط یک جوان اهل کشور سومالی که یک کلت به همراه داشت، مورد تهدید قرار گرفت اما توانست از دست وی جان سالم بدر ببرد. پس از تیراندازی جوان سومالی به سمت کاریکاتوریست موهن، اهالی محله فورا پلیس را خبر کرده و جوان سومالی را بازداشت کردند.
آن سایت مقدس، برای این خبر، تیتر زیر را برگزیده بود:
جزای اهانت به حضرت محمد
(ص)؛

کاریکاتوریست توهین ‌کننده به پیامبر در آتش سوخت!
فدوی امّا تیتر فوق را به دلیل این که حقّ مطلب را چندان ادا نمی کند، نمی پسندد  و برای این خبر، تیتر زیر را به همکاران مکتبی خود در آن جریده ی شـریفـه،  پیشنـهاد می کند:
باربکیوی اسلامی!


*.*.*.*.*


آیت الله سیّد گرگعلی خاتمی

*.*.*.*.*

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار مستخرج از فرهنگستان فدوی

و ضد کلمات قصار است!

***

- یک مشت گوساله بزغاله با ولایت مخالفت می کنند!              

    آیت الله   علم الهدی

  - هنر در درجه اول بايد اسلامی باشد و ما هنر غيراسلامی نداريم.!    

آیت الله جوادی آملی      

تحولات ایران منشأ تحولات جهانی شده است!             

 احمدی نژاد

دبيركل مجمع تقريب مذاهب اسلامی با تاكيد بر ضرورت گسترش همكاری فرهنگی
بين روسيه و جهان اسلام گفت:

                    روسيه بخشی از تمدن اسلامی است!            
محمد(ص) علی(ع) تسخيری

-  فیلم مذهبی باید لباسش قرآن و زبانش زبان هنر باشد . !      
آیت الله سبحانی
مدیر موسسه آموزشی و پژوهشی امام صادق
(ع)

- نفت را نواب ملی کرد، نه مصدق!           
 نیره احتشام رضوی همسر  نواب صفوی
از قاتلین احمد کسروی

- ولایت فقیه عامل ایجاد دمکراسی ست!                         
علی(ع) لاریجانی

-    اگر كسی به آب و خاك اين كشور علاقه مند است و مسلمان هم نباشد بايد
بگويد جمهوری اسلامی! 
                               
 آیت الله جوادی آملی

مراجع تقلید و ولی فقیه نایب امام زمان (ع) هستند و اطاعت از ولی فقیه همانطور
واجب است كه اطاعت از امام معصوم واجب است!       

غلام علی(ع) حدادعادل

اگر دزدی نمی‌كنیم و یا زن سالم داریم، همه اینها به خاطر دین است؛ وگرنه اگر همه‌ ایرانی‌ها بخواهند دزدی كنند كدام پلیس است كه جلو ما را بگیرد؟
حجت‌الاسلام شجونی، دبیر جامعه وعاظ تهران


- زن مانند گوهری است که بايد در صدف محفوظ بماند!
انقلاب اسلامی جایگاهی به زن داده که در هیچ جای دنیا نظیر ندارد!


حجت الاسلام طاهری  نماینده خامنه‌ای در دانشگاه علوم پزشکی لرستان،


تا درودی دیگر ، بدرود

*.*.*.*.*.*

*.*.*

Feb. ُWedesnday 10th. 2010

.

پای درد دل مردم دارالخُرافه

اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ

شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما

از فدوی ست.


نخست پیام ماه:
می‌گويند در تهران يك نانوايی باز شده كه نان را به نرخ روز می‌فروشد و تعدادی ازسياستمداران
كشور ما هم، مشتری اين نانوايی هستند، اگر كسی آدرس آن نانوايی را بلد
است به ما هم بگويد تا برای صرف افطار از آنجا نان بخريم نان به نرخ روز خوردن، هم حلال است و هم مبارزه با گرانی!

" گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد!  - فدوی

***

¤ دختر من دانشجوی دانشگاه شهيد بهشتی تهران است. روز شنبه سوم بهمن ماه در يكی از جلسات امتحانی استاد ايشان كه خانم (م- د) می باشد از وی خواسته كه چادرش را بردارد. طبعاً دخترم از انجام اين دستور سر باز می زند امّا استاد ايشان به زور متوسل شده و چادر را از سر دخترم بر می دارد. از روزی كه دخترم اين ماجرا را برايم تعريف كرده تمام وجودم به درد افتاده است و كلافه هستم كه چه كار كنم. آخر مگر ممكن است كه در حكومت اسلامی به زور چادر را از سركسی بردارند كه فرزند جانبازی است كه در طول 8 سال جنگ تحميلی برای دفاع از نواميس مردم جان خود را در طبق اخلاص گذاشته است.
سيدحسين كلانتر از قم


+  به قول عوام!  I can’t believe that  برادر حسین(ع). مراتب در عین حال با ترس و لرز به شرف عرض رسید، نزدیک بود به لقاء الله بپیوندند! لکن بعون الله به مهار خشم مقدس خود فائق آمدند و با ملاطفتی دور از انتظار که منحصرا ً در سیره ی اولیاء الله صلوات الله علیهم اجمعین است، موافقت و مقرر فرمودند که عجالتا ً و برای دستگرمی، همسایگان دست راست و چپ خواهر(م - د)اعدام شوند و اگرمتنبه  نشدند، خودشان را هم برای رضای خدا اعدام نمایند!


¤ ما دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمينی شهر اعلام می كنيم اگر كسانی شعاری جز مرگ بر آمريكا سر دهند يا اصلاً دانشجو نيستند و يا وطن فروشانی فريب خورده اند!


+ فدوی حرفی ندارد برادر بسیجی، لکن بین خودمان باشد، در این صورت، تکلیف برادران روس و چینی مان  چه می شود؟ بعدا ً گله نمی کنند که چرا تبعیض قائل شده ایم؟  می بینی؟ اینها همه اش گرفتاری یک دل و سه دلبر است. راستی آقازاده ماشاءالله درچه رشته ای درس می خوانند، مدرسه عالی چماقداری یا طنابداری؟


¤ ظاهراً آقايان شكست خورده، انقلاب مخملی خودشان را در مترو ادامه می دهند و مردم را به خاطر اختلالی كه اين روزها در ورود و خروج مترو در ايستگاه ها باعث شده اند ناراحت و عصبی كرده اند. از مسئولين می خواهيم تا قبل از اين كه معضل جديدی آفريده نشده به وضعيت مديريت در مترو رسيدگی كنند.
معتمدی از تهران


+  فدوی از شما دیگر انتظار نداشت که همنوا با ضد انقلاب، استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنت الله علیهم اجمعین بفرمائید که در مترو که جزو ائمه ی معصومین رضوان الله علیهم اجمعین است، معاذالله اشکالی وجود دارد  برادر معتمدی!.. از اینها گذشته، در دیزی اسلامی باز است، حیای گربه ی اسـلامی کجا می رود؟


¤ از متوليان دستگاه قضا تقاضا می شود برای مردم روشن كنند كه آقايان كروبی، خاتمی و موسوی اگر مجرم نيستند چرا اين همه عليه نظام سم پاشی می كنند و در مسير دشمنان گام برمی دارند اگر مقصر و مجرمند چرا هيچ برخوردی با آنها صورت نمی گيرد.                                                                                  يك شهروند از كرج  

                            
+ آخر چاقو که دسته اش را که نمی ُبرد، برادر شهروند!


¤ من يك بچه دو ساله و نيمه دارم شوهر من 350 هزار تومان حقوق دارد 200 هزار تومان بابت كرايه خانه می‌دهد بقيه‌اش هم برای ساير مشكلات ما می‌ماند. نمی‌دانم چرا می‌توانم زحمت‌ها و بدبختی‌هايی كه همسرم می‌كشد را تحمل كنم  ولی هيچ وقت نمی توانم ناراحتی بچّه دو ساله‌ام را تحمل كنم، آيا چند سال ديگر وضع زندگی همين است؟


+ پرسش تان تکراریست خواهر، فدوی محض خاطر شمـا یکبار دیگرهم عـرض می کند که:                      تا انقلاب مهدی(عج) این وضع ادامه دارد!


¤ می‌خواستم بگويم بنده كه بيش از 70 سال سن دارم با پا درد در راهپيمايی آرام روز بيست و پنجم كه سه‌‌‌‌ميليون جمعيّت شركت كرده بودند همراه بودم نه كسی بنزين دستش بود، نه چاقو و نه چوب دستش بود. به ملـّت توهين نكنيد، اين جمعيّت با آرامش آمدند تا اعتراض خود را اعلام كنند نيازی به برخوردهای نامناسب نبود. من در خيابان ميرداماد ديدم يك بانك آتش گرفته بود، گفتند مردم آتش زدند، بعد متوجّه شدم يك گالن 20 ليتری بنزين به داخل بانك ريختند و كبريت زدند در صورتی كه ما در اين راهپيمايی گالن بنزين دست كسی نديديم، همه آرام حركت می كردند.


+ از شما دیگر بعید است  برادر 70! برادران کلـّی تخفیف داده و درواقع مایه کاری حساب کرده اند وگرنه همانطور که می دانید، ایشان حاضر نیستند کمتر از سینما رکس آبادان با 400 نفر تماشاچی را آتش بزنند، دیگر رویتان را زیاد نکنید، برادر شهروند!


¤ از اصفهان تماس می‌گيرم. نشان دادن مقامات سابق جمهوری اسلامی و مسئولان پيشين با لباس پيژامه در‌‌تلويزيون آن هم برای اتهاماتی كه هنوز ثابت نشده است و اگر هم ثابت شده باشد حق اين نيست كه اينگونه آنها را خوار و خفيف نشان دهند زيرا زمانی نه چندان دور و تا همين اواخر همين افراد زمامداران حكومت بوده‌اند.


+ فدوی از طرز تلقی شما حیرت می کند برادر شهروند. موضوع متهم و محاکمه و از این قبیل ابداَ در کارنبوده است. آنچه شما دیدید، سالن مُدی بود که در آن فرم های جدید پیژاما را معرفی می کردند. وآنهـا هـم متهـم نبـودنـد بلکـه مانکـن بودنـد برادر بدبین!


¤ در ورامين شير پيدا نمی‌شود. لطفاً درج كنيد. بچه‌های ما پوكی استخوان پيدا كردند. تو را به خدا يك فكری بكنيد.


+ حالا حتما ً که نباید شیر باشد. عجالتا ً با گرگ بسازید، برادر شهروند!


¤ امروز صبح برای خريد خرما به خواربارفروشی مراجعه كردم و در كمال شگفتی با دو برابر شدن قيمت آن نسبت به سال پيش در زمان مشابه مواجه شدم. قيمت يك بسته خرمای 600 گرمی در سال گذشته 1700 تومان بوده ولی امروز آن را 2700 تومان خريداری كردم. می خواستم بپرسم آيا نظارتی بر افزايش بی رويه قيمت كالاها صورت می گيرد؟
الهه رضايی از اسلامشهر


+ بارک الله خواهر رضائی.  پیداست که شما افزون بر حساب، حافظه تان هم خوبست. نمره هر دو بیست!.. راستی، تاریخ تان چطور است؟


¤  شركت ايران خودرو طی قرارداد شماره 3822837 78 می بايست خودروی تندر 09 بنده را 51/2/88 تحويل می داد. اما هنوز اين قرارداد عملی نشده است. مسئولين قضايی و دولت بايد به شكل جدی با اين تخلفات برخورد كنند.         ميرزابيگ


+ چند بار بگوئیم برادر میرزا؟.. معامله با برادران کثرالله امثالهم برخلاف ِ آن زبانزد معروف، هم دیر و زود دارد و هم سوخت و سوز!. خودرو را هم باید در آن جامعه ی شکوهمند مثل  هندوانه به شرط چاقو بخرید، برادر شاکی!


¤  عده‌ای از ما كاسبان و كسانی كه شغل آزاد داريم خدا گواه است داريم آخرين نفس هايمان را می كشيم، اين همه شعار و داستان سرايی نكنيد، وقتی من هموطن گرسنه اينجا نشسته ام و شرمنده زن و بچه‌هايم هستم چطور به كشورهايی چون بوليوی، ونزوئلا‌ و كومور كمك می كنيد كه اصلا‌ً نمی دانيم كجای جهان هست .


+ این چه فرمایشی ست؟ به جای این حرف ها، خودتانرا هر چه زودتر به یکی از کشورهای
مذکور برسانید بلکه کامروا شوید، برادر جانباز!... و من  الله التوفیق.


تا درودی دیگر ، بدرود

*.*.*.*.*.*

*.*.*

.

Feb. ُFriday 5th. 2010

.

 

صفحهء گمشده ای از تذکرة الاولياء!

از  شمار دو  چشم  یک  تن  کم
وز شمار " َحشَم"  هزاران  بیش!

یکی از سایت های مقدس برادران، ذکر خیری کرده بود از آیت الله فقید ُمخبّط الاسلام والمسلمین حاج آقا صادق خلخالی (ل). در این گزارش،  ضمن یادآوری این سوء پیشینه که وی  "از روزهای نخست انقلاب در کنار امام (ره) بود و 24 بهمن 57 با حکم ایشان به عنوان حاکم شرع دادگاه های انقلاب اسلامی منصوب شد"  از قول حضرتشان نقل شده است که:


«خدا شاهد است که ما برای تصدی این مقام کوچک ترین تلاشی نکردیم و حتـّی تا زمانی که به من ابلاغ شد از آن اطلاعی نداشتم. آقا [امام(ره)] با شناختی که از روحیه انقلابی من داشتند، عصر روز ۲۴ بهمن ۵۷ مرا به دفترشان احضار کردند و فرمودند:  این حکم را به نام شما نوشته‌ام. حقیر پس از دیدن حکم به حضورشان عرض کردم:  آقا این حکم سنگین است"!


سایت مقدس مذکور امّا در این باب، که آیت الله فقید ُمخبّط الاسلام والمسلمین* خلخالی سرانجام آن حکم سنگین را در غیاب حسین (ع) رضازاده وزنه بردار معروف، چگونه  یک ضرب به روی سر برده است، البتـّه ساکت است. لکن فدوی جبران مافات کرده  و بد نیست که شما خوانندگان ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل نیز، روایت اورا هم پیرامون این عالم ربانی اوثق و اعدل حَشَره اللهَ  مَعَ الموالیة المُطهّرین، رضوان الله علیهم اجمعین به شرح زیر بخوانید:
سالگرد ارتحال حضرت مستطاب مجنون السلام و المسلمین، سید العلماء والمجتهدین، رئیس الملة والدین، عالم ربانی، المجاهد الاکبر، حاج آقا صادق گیوی معروف به خلخالی
(ل) که علیرغم میل باطنی، به سرای باقی شتافته، فرا رسیده است.  در احوالات شیخ دانشمند ما آمده است که:
" پس از اخذ مدرک ششم ابتدائی در اردبیل ، قدم به حوزه ی علمیه ! قم نهاد و پس از مّدتی تلمذ در محضرآیت الله مصطفی خمینی در درس امام خمینی
(ل)نیز شرکت جسته و اصو ل را در دو دوره و نیم، و فقه را از اوّل طهارت تا حدود و سپس  مکاسب  بیع خواند."
شیخ گمنام ما پس از طی این مدارج عا لیه، و پس از سیزده روز از درگذشت انقلاب ایران، بموجب حکم حضرت امام
(ل) به سمت نخستین قاضی شرع در حکومت اسلامی منصوب و در این مقام در نهایت عطوفت  "بیش از پنجاه چهره ی ارشد رژیم پهلوی را اعدام کرد". فدوی از خون دل هائی که این  بزرگوار در این را ه خورده، هر چه بگوید کم است. به عنوان مستوره عرض  می کند که  "شب اوّل قصد داشت 24 نفر را  اعدام کند امّا به علـت دخالت ها فقط  دستور اعدام 4 نفر را به اسامی نصیری(رئیس ساواک) – خسروداد( فرمانده هوانیروز) - ناجی (فرمانده نظامی اصفهان) و رحیمی (فرمانده نظامی تهران)را صادر کرد " البتـّه به مصداق آن که " رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود " در خاطرات خود می افزاید:
" من با خوردن خون دل سرانجام توانستم همان  24 نفر را نیز به تدریج اعدام کنم!"
اشتهای مقدس و سیری ناپذیر شوالیه ی ما به اعدام  ملحدین و زنادقه، که حاکم محترم شرع حلب در قتل " عمادالدین نسیمی" را به یاد می آورد
(1)، حتا حضرت امام (ل) را که خود از فحول این مکتب بود به وحشت انداخت تا آنجا که ضمن دعوت ایشان به بردباری، خطاب به ایشان فرمود:
لکن " تعداد اعدام ها امشب چهار یا پنج نفر بیشتر نباشد "!..

نه، شما خواننده محترم ضد انقلاب بگوئید در این صورت، شیخ ما جز گذاشتن دندان مصنوعی روی جگر، چه می توانست بکند؟ از این ها گذشته، شیخ شنگول ما مع الاسف به هیچوجه اهل پارتی بازی و تشبّث هم نبود و بهمین لحاظ در شب اعدام امیرعباس هویدا نخست وزیر 13 ساله ی رژیم پیشین، به منظور احتراز از هرگونه ارتباط و اعمال نفوذ:  " گوشی های  تلفن را  که  4 یا 5  فقره بود،  در یخچال  گذاشت "!...
نبوغ و ابداعات این نابغه ی بی بدیل، البته به اینجا ختم نمی شود بلکه حضرتش هم چنین، با وکیل مدافع و محاکمه و ازاین قبیل الفاظ و واژگان زائد و بی معنی،  کـه  از تأسیسات  ضاله ی غربی و لامحاله از مصـادیق بارز هجمـه ی فـرهنگـی سـت هیـچ میانه ای نداشـت و در ردّ ادلـّه ی معترضین می فرمود:


" ما  در قوانین شرع و الگوی اسلامی نداریم که کسی بتواند برای خود وکیل  انتخاب کند مگر این که لال باشد .."!..


آن دلرحم بزرگوار، حتا رعایت موازین ذبح اسلامی را که پیش از آن جرعه ای آب به قربانی می نوشانند نیز در مورد قربانیان نگونبخت خود جایز نمی دانست و می فرمود :


" از نظر شرع وقتی مجرم شناخته شد، غذا و آب دادن به مجرم از محرمات است و باید اعدام شود."!..


در این صورت،  دیدارهویدا با مادر و تنظیم وصیت نامه، که دیگرجای خود دارد. دیگر از خدمات آن عالم ربانی به اسلام و مسلمین، تلاش خستگی ناپذیری بود که حضرتش در تخریب آرامگاه رضا شاه در حرم شاه عبدالعظیم مبذول داشت خود در این باره  میفرماید:
" شاید شما ندانید که این مقبره را تا چه حد محکم ساخته بودنـد! ومـا آن را مثقـال مثـقال می کندیم!.و بلدوزر و گریدر و وسائل تخریب عادی بدان کارگر نبود و سر انجـام مجـبور شـدیم که با دیـنامیـت مقـبره را بـه تـدریـج خراب کنیم !.."
باری -  مراحم جلیله ی شیـخ بزرگوار که پیش از انقلاب به  جنون گربه کشی مشهور بود و نسل گربه را، به استثنای گربه نره که مصونیت پارلمانی داشت از زمین برکنده بود، بر سر مردم مظلوم و گرفتار کردستان نیز سایه افکند و حسب دستور حضرت امام
(ل) عازم آن خطه ی شریف شد و در بدو ورود و برای دستگرمی، 90 نفر را در پاوه ، 20 نفر را در سنندج و مریوان، و 20 نفر دیگر را نیز در سقّز، اعدام فرمود. شیخ بزرگوار، رقیق القلب، با احساس و ادیب ما، که جلد دوم خاطراتش با شعری از نیمایوشیج آغاز می شود! در این باره می فرماید:
" من حاکم شرع بودم و پانصد و چند نفر از جانیان و سر سپردگان رژیم شاه را اعدام کردم و صـدها نفر از عــوامل غائله ی کردستان  و گنــبد و خوزستان و  شماری از عوامل اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر  را هم کشتم و اکنون در مقابل این اعدام هائی که کردم، نه پشیمانم نه گله مند و نه دچار عذاب وجــدانم، تازه معتقدم که کم کشتم! خیلی ها سزاوار اعدام بودند که به چنگم نیفتادند!.."
شیخ خردمند ما که عضو نخستین مجلس من درآوردی  خبرگان رهبری و نماینده حکومت در مجلس شورای اسلامی نیز بوده است، با وجود این همه خدمات به اسلام و مسلمین، که شمه ناچیزی از آن گفته آمد، از آغاز دهه ی 70 به تدریج مورد بی مهری مردم ناسپا س و نیز سایر حضرات آقایان واقع و به  مجلس چهارم حکومت،  اذن دخول نیافت و شورای نامهربان نگهبان نیز صلاحیت او را، البته به ناحق، برای ورود به مجلس من  درآوردی خبرگان رهبری رد کرد. گفتن ندارد که بی مهری هائی از ایندست،  تا چه حد می توانست در روحیه ی لطیف و شکننده ی حضرتش، تأ ثیر گذار باشد. فلذا شیخ مظلوم ما درنامه ی سرگشاده ای که در دهم مهر 1369 انتشار داد، چنین موئید:
" آیا کار انقلاب به جائی رسیده که بچه های خودش را مانند حیوانات وحشی طعمه خود قرار می دهد ؟ و اصولا ً آیا وقت آن ایام شوم  حا لیه فرا رسیده است؟ من  که این همه زجر کشیده  و اسیر و دربدر زندان ها و تبعیدها بوده ام و بچه های من و زوجه ی بنده علویه ی محترمه زمستان و تابستان از بانه گرفته تا بندر لنگه و از لار گرفته تا انارک و رودبار با چند بچه ی قد و نیم قد سرگردان اتوبوس ها بودند جزایم اینست که از خبرگان محروم و به جای ما چند نفر خلق مسلمان و .... صلاحیت داشته باشند ؟ "


و اما مشهورترین قربانی این عا لم ربانی، امیرعباس هویدا نخست وزیر رژیم پیشین بود که در یک قیام و قعود، حکم به اعدام او فرمود. از جرائم بسیارمهم و به راستی غیر قابل بخشش هویدا همین بس که وی علیرغم داشتن 13 سال وقت در زمان نخست وزیری اش، برای ختنه ی خود هیچ اقدامی نکرده بود!....
صفحه ی 13 جلد نخست خاطرات این روحانی جلیل القدر، ناظر بر این  معنی ست:


" مردم اگر این واقعیت تلخ را بدانند که هویدا که متصدی پست رئیس الوزرائی در طول 13 سال بوده ختنه نشده بود!..."
(2)


در مورد این روحانی عظیم الشأ ن، شیخ صادق گیوی علیه الرحمه و الرضوان هم چنان می توان گفت و نوشت لکن فدوی  علیرغم میل باطن، و به منظور احتراز از اطاله ی کلام مطلب را در همین جا درز می گیرد و با اغتنام فرصت بدینوسیله سالگرد   "ارتحال جانگوز" (3)  این عــالم ربانی، حشرة الله مع موالیة المطهـرین، صلـواة الله علیهـم اجمعیـن را به  اعلیحضـرت العظما علی (ع)  خامنه ای دامة الذله و نیز سایر حضرات آیات عظام  و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، تبریک عرض نموده و به ملت عزادار ایران که بسیار امیدوار بودند که قبل از رحلت این بزرگوار با وی شدیدا ً تسویه حساب نمایند، تسلیت عرض می نماید! ...
جدا ً که حیف شد !


 بیت
                           فقه و حکمت خواند و جهلش کم نشد
عــا لم  و  دانــا  شد   و ، آدم   نشد !!

علی الله التکلان و هوالمُستعان فی جمع امور

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

----------------------------------------------------------------

یادداشت ها
* چون مخبط شد اعتدال مزاج
نه  عزیمت  اثر کند  نه  علاج!          " گلستان"
1-  مقرر گردید " از او پوست برگرفته شود و جنازه اش هفت روز در شهر حلب در معرض تماشای  شود . آنگاه اعضای بدنش جدا گردد و برخی اعضای او جهت علی بک بن ذی العاذر و برادرش ناصر الدین و عثمان قرایلوک که نسیمی عقاید آنها را فاسد کرده بود فرستاده شود. پس چنین کردند و این مرد کافر و ملحد بود پناه می بریم به خدا از قول و فعل او. و داری اشعار لطیفی نیز بود!.."
کنوزالذهب فی تاریخ حلب .بنقل از زندگی و اشعار عمادالدین نسیمی بکوشش یدالله جلالی پندری ص 30 و نیز ن.ک. به  یادی از فرخی یزدی  -  حمیدرضا رحیمی -  انتشارات گستره فرانکفورت 1370 ص 81
2-  کلیه ی خاطرات و مدارک موجود در خصوص این که حجت الاسلام ما معامله ی نخست وزیر را پیش یا قبل  از انقلاب رؤیت فرموده، به طور مرموزی سا کت اند! مرحوم هویدا نیز شوربختانه نیست که در این باب پاسخ بدهد لکن  در احوالات مرد نگونبخت  شصت ساله ای که گویا به ناگزیر تن به اجرای سنت(ختنه) داده بود  چنین سروده اند:


آفـرین  بـر طاقت   بی  پیــر تـو
خود چه بود آخر مگر تقصیر تو؟
زین  مسلمانی  گرفتی سهم  خود
زانکه  اول  شد  بریده.... یر تو!


3 – این ترکیب دلپذیر را گوینده ی سیمای حکومت اسلامی، هنگام اعلام سالگرد ارتحال حضرت امام (ل) بیان کرد یعنی آنگاه که در شک بین " ارتحال جانسوز "  و  " ارتحال  جانگداز "  گیر کرده و سرانجام به ترکیبی از ایندو که همانا  " ارتحال جانگوز "  باشد، قناعت کرد، فدوی بی تقصیر است ! و ضما ً، حاضرهم نیست که جای گوینده ی مذکور اعدام شود!... دوستانی که در این باب از فدوی مدرک می خواهند، به اینجا نگاه کنند
:

ونیز نکاه کنید به آرشیو   "هزل داتکام"   در  یکشنبه 5 ماه می  2009
Sunday , May 24th, 2009, 3:15 PM

*.*.*.*.*.*


Another Brick In The Wall (Hey Ayatollah, Leave Those Kids Alone!)

اینجا کلیک کنید

*.*.*.*.*.*

ترانه  " سراومد زمستان "  اجرای یک بانوی ژاپنی

اینجا کلیک کنید

*.*.*.*.*.*

تا درودی دیگر ، بدرود

*.*.*.*.*.*

*.*.*

.

Archive 2010