سی دی " بوی گمنام خاک خیس " رادر سال نو میلادی و ایرانی به دوستان خود هدیه کنید برای سفارش لطفاً بهبخش انتشارات هزل دات کام مراجعه فرمائید.

*.*.*.*.*.*

Jan. Sunday 31st. 2010

http://www.youtube.com/watch?v=Ss3YsaUARk8

*.*.*.*.*.*

ژورنالیسم اسلامی

یک رسانه ی مکتبی روی این عکس نوشته:

عکس جنجالی از اسفندیار و هدیه!

گفتن ندارد که برادران،  برای این که این دو نفر ما نعة الجمع راتا آنجا که می شود به مدد امدادهای غیبی
با هم جمع کرده وبه ضرب  سریش اسلامی  به هم بچسبانند، نام خانوادگی آنان را که به ترتیب رحیم مشائی  (پدرعروس و معاون احمدی نژاد) و تهرانی (بازیگر سرشناس سینما ) است، حذف فرموده  اند!..
باری - عکس جنجال برانگیز! مذکور در خانه ی هنرمندان / نمایشگاه عکس هدیه تهرانی تهیه، و در ماهنامه ی رویش چاپ شده است. البتـّه برادر مشائی عکس غیر جنجالی هم دارد که ذیلا ً ملاحظه می کنید که زیر آن به راحتی می شود نوشت: عکس غیر جنجالی اسفندیار و رقیه، و عواقبی هم ندارد


***

و نیز در همین راستا مخفی نماناد که:
برادر اسفندیار رحیم مشائی، تاکنون  کار زیاد دست پدر داماد خود ( احمدی نژاد ) داده است که فدوی پیش از این کم و بیش بدانها پرداخته، از آن جمله اند:
- " طی مراسمی با حضور اسفندیار رحیم مشائی   قبل از تلاوت قرآن  دوازده خانم با لباس محلی دف زنان! روی سن آمدند و در حالی که  قرآن را در سینی گذاشته بودند با حالات ریتمیک قرآن را به قاری تحویل
 داده و سن را ترک کردند"
گفتن، البتـّه ندارد که چنین خبرهائی که از طریق جراید شریفه ی دارالُخرافه، به نظر ماموت های گرامی حکومت اسلامی می رسد، چه احوالاتی را سبب می شود.
یک فقره را خودتان ملاحظه کنید:

"اینجانب این مصیبت وارده را به حضرت ولی عصر عجل الله التعالی فرجه الشریف وهمه ی علاقمندان
 به دین واسلام و کشور و نظام و کشور تسلیت می گویم."!
آیت الله صافی گلپایگانی

برادر" رضا موسوی "  مدیر کل روابط عمومی میراث فرهنگی در یک فقره برائت از مشرکین و در
مقام دفاع مقدس در این ارتباط گفته است: 
" خبر حرکات  ریتمیک  اصلا ً صحت  نداشته  و ندارد و آنچه  در جریان این همایش برگزار  شده
 تواشیحی*  بر اساس سنت های  کهن هموطنان غرب  کشور است  که اجرای آن با ذِکر  اسماءالله و
مدح حضرت رسول الله همراه می باشد!.  دیدن صحنه ای که در آن تعدادی بانوی ُملبّس به لباس کـُردی 
که قرآن را در یک سینی به نشانه احترام به قاری می دهند تعجب ندارد!"

ـ برخی بلاهای دیگر که برادر رحیم مشائی پیش از این بر برادر احمدی نژاد  نازل کرده، به ترتیب قد از این قراراند: 

2ـ  نخستین بار که یک خبرنگار اهل ترکیه در گزارشی فاش کرد که معاون احمدی نژاد برای نشان دادن
 عدم مخالفت اش با بی حجابی، به او اجازه داد  تا روسری  خود  را در دفتر کارش از سر بردارد که 
جای  فدوی، البتـّه خالی! 

3ـ انتشار فیلمی از رحیم مشائی در یک مراسم رسمی که توأم با رقص زنان بود که نشان می دهد که
 میانه ی برادر مذکور با رقص بانوان، همیشه خوب بوده است!.

4 ـ فقره ی آخر، اظهار دوستی با مردم اسرائیل بود که اعتراض گـَلـّه ای از علما  و در رأس  آنها مقام
معظم رهبری مدالذله را شدیدا ً بر انگیخت.

ناگفته پیداست که برادر احمدی نژاد،  در هرکدام از آن موارد،  به قول حضرت امام (ل) شدیدا ًمورد  هجمه ی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم که خواستار خلع مشائی از مشاغل مربوطه شده بودند، واقع شد مثل این مورد از برادر گرامی جانباز محمد) رضا(ع) فخرالساعه:

¤ از رئيس جمهور مردمی تقاضا می شود نسبت به برخی عملكردهای ناصواب آقای مشايی موضع بگيرند چرا كه جز دلسرد كردن افراد متدين،  سلب اعتماد آنها  و ايجاد بدبينی نسبت به شما و بی تفاوتی عده ای از دلسوزان نظام در پی نخواهد داشت.  ايشان هر از چندگاه با عملكردها و حرف های نسنجيده دل دلسوزان ملـّت را به درد می آورد و اين با شأن و جايگاهی كه نظام پس از 30 سال از انقلاب می گذرد اصلاً سازگار نيست.

لکن برادراحمدی نژاد هر بار توانست، مؤمنین کاتولیک تر از پاپ را  به عون الله با امشی ِ فشار قوی،  گیج و سرانجام به عقب براند.  به قول آن شاعر ضد انقلاب:

نگهـدارنده اش  نیکـو  نگهداشت
و گرنه صد  قدح  نفتاده   بشکست!

برادر اسفندیار نیز در این رابطه، البتـّه متقابلا ً چندان ناسپاس نبوده و عندالزوم کوشیده است که پدر داماد خود را حتی المقدور به قول عوام  " cover " کند.  در توضیح بیشتر عرض  می کند که همانطور که همگان می دانند، برادر مهندس الاسلام و المسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته حاضر نیست هیچ جور از خرِ شیطان بزرگ پیاده شود و به کمتر از مدیریت جهان رضایت  نمی دهد و معالجات مکرر نیز در مورد او تا کنون مؤثر واقع نشده و پدر عروس به ناگزیر در این رابطه فکر بِِکری کرده و برای پدر داماد خود برای انجام این مهم، 946 سال وقت خریده است!، ملاحظه کنید:
حضرت نوح با 950 سال عمر نتوانست مدیریت جامع كند چرا كه عدالت را ایجاد نکرده است."  آمدن پیامبران در طول تاریخ برای تمام شدن دوره‌های قبلی پیامبری بوده است اگر هر پیامبر مدیریت درستی می‌كرد عدالت برقرار می‌شد.
این را اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر احمدی‌نژاد در پانزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی گفت.  او گفت:
" اگر امروز به افرادی مانند رازی و ابوعلی‌سینا افتخار می‌كنیم به طوری كه قد آنها از اعماق تاریخ بیرون است برای بلندی قد آنها نیست بلكه كوتاهی قد نسل‌های بعدی آن را نمایان كرده است "!

... تو خود حدیث مفصل بخوان از این " مُهمل "!
به هر روی، در صدور آیه ی فوق، ذغال خوب، به ضِرس قاطع، بی تأثیر نبوده است!

 9 ژانویة المفرحه سنه 2010

کتبة الافقیر کمتر از قطمیر - فدوی
---------------------------------------------------
*ـ تواشیح : نوعی همخوانی آهنگین قرآن و دعا ها 

 

*.*.*.*.*.*

سیـّـد علـی  بت شکن!

مسکو میری یا  پکــن ؟

 

*.*.*.*.*.*

نکته

در انتخابات پارلمانی سوئد در سال 2006 ائتلافی از احزاب دست راستی با به دست آوردن 178 کرسی نمايندگی، اکثريت کرسی های مجلس را نصيب خود کرد و دولت تشکيل داد.
 چندی بعد نخست وزير به تدريج وزرای کابينه اش را معرفی کرد و خانم «ماريا بورليوس» به عنوان وزير بازرگانی معرفی شد. روز بعد دختری به يکی از روزنامه ها اطلاع داد اين خانم چند سال پيش او را به مدّت يک ماه برای نگهداری از بچّه اش استخدام کرده بود بدون اين که موضوع را به اداره ماليات گزارش داده باشد. در سوئد هر گاه کسی فردی را به کاری بگمارد بايد آن را به اطلاع اداره ماليات برساند و به عنوان کارفرما ماليات و هزينه بيمه آن فرد را بپردازد. هر کس کار می کند بايد در زمان انجام کار بيمه باشد تا اگر اتفاقی حين کار بيفتد بيمه بتواند نيازهای آن فرد را پوشش دهد.

بورليوس به عنوان کارفرما بايد استخدام آن دختر را به اداره ماليات اطلاع می داد و علاوه بر حقوق دختر، هزينه کارفرما را نيز به اداره ماليات می پرداخت. بورليوس به اداره ماليات اطلاع نداده بود و خلاف قانون رفتار کرده بود. وقتی اين مساله فاش شد وی از طريق تلويزيون از مردم سوئد پوزش خواست و گفت در زمان انجام اين کار خلاف که سال ها پيش اتفاق افتاده بود، وضع مالی خانواده آنها چندان خوب نبوده است.
 روزنامه نگاران و وبلاگ نويسان که مانند ساير مردم بدون هيچ محدوديتی حقّ تحقيق و گزارش دارند دست به کار شدند و پرونده مالی خانم وزير را طی سال های گذشته مورد بررسی قرار دادند.
همه شهروندان در سوئد می توانند اطلاعات مالی افراد ديگر را مطالعه کنند. برای اين کار کافی است به سالن کامپيوتر اداره ماليات مراجعه کنند و با وارد کردن نام يا شماره شخصی افراد در رايانه ها، اطلاعات مربوط به درآمد افراد، اشتغال آنها و مقدار ماليات پرداختی توسط هر فرد را به دست آورند. پس از برملا شدن کار خلاف اين خانم وزير، شهروندی به نام ماگنوس فورا در وبلاگ خود نشان داد اين خانم دروغ می گويد و درآمد آنها در سالی که آن دختر خانم را به کار گرفته است، بالای يک ميليون کرون يعنی خيلی بيشتر از درآمد متوسط شهروندان سوئدی بوده است. دو روز بعد نخست وزير سوئد اعلام کرد خانم بورليوس از کار خود کناره گيری کرده است. بورليوس نه تنها از کار وزارت کنار گذاشته شد بلکه بنا بر گزارش روزنامه ها «خانم بورليوس از سوئد فرار کرد». او خانه و زندگی اش را در مدّت کوتاهی فروخت و به انگلستان کوچ کرد تا چشمش به چشم مردمی که به آنها دروغ گفته بود نيفتد.
 
رونوشت: مقام معظم رهبری / برادر احمدی نژاد جهت اطلاع و اقدام لازم!

*.*.*.*.*.*

میان اهل دل و اهل  ریا همین فرق است
که داغ ماست  به دل، داغ او به  پیشانی

*.*.*.*.*.*

*.*

اختلاف حساب
فدوی در ارتباط با درخواست های مؤمنین کثرالله امثالهم، که رسیدگی به آن ها از سوی مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی به او محول شده است، گاه به این نتیجه می رسد که یا سرعت او تنظیم نیست ویا کیلومتر مؤمنین و مؤمنات، معاذالله از کار افتاده است. فدوی البتـّه بر حسب وظیفه ی شرعی، زیر بار نمی رود و در ارسال پاسخ درست به مؤمنین ابداً تعلل نمی ورزد. به قول عوام به عنوان  sample  به نمونه ی زیر توجّه کنید:
با توجه به رای چين عليه ايران در شورای حكام، اكنون بهترين فرصت برای جلوگيری از ورود كالاهای چينی به كشورمان است.
شريفی از تهران
و این هم پاسخ نه چندان خوش آیند فدوی:
به قول عوام too late  برادر شریفی. چرا که به همّت حضرات آیات و آقازادگان و توابع سببی و نسبی آنان  کثرالله امثالهم و نیز تحت توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روحی فداه، حتا زنجیر و قمه ای که در محرم بر پشت و ملاج مبارک می کوبید و نیز، مُهری را که بر آن سجده می کنید، ساخت چین است،  فدوی بی تقصیر است، برادر شریفی!
و من الله التوفیق
دویم دسامبر المؤید سنه ی 2009 ترسائی
الاحقر – فدوی

*.*.*.*.*.*

"گویاست" دگر حاجت  مشاطه  ندارد!

*.*.*.*.*.*

*.*

تغییر روش

فدوی همین چند لحظه پیش، و ضمن مرور جراید دارالخُرافه، به این نتیجه ی قطعی رسید که تـَرک برخی عادات هر چند هم که خوب باشند، برای حفظ  سلامتی، گاه  واجب است. فدوی دور از جان شما، پشت دستش را چندان داغ کرد که بوی کباب، روزه ی مُؤمنان و مؤمنات را شدیدا ً شکست! و بدین وسیله توبه کرد که  دیگر "یا حسین" (ع) نگوید!..
گفتن دارد که منظور فدوی از یا حسین (ع)، شعار "یک یا حسین(ع) تا  میرحسین (ع)"  که آن را سی سال پیش توبه کرد، نیست!..بلکه اتخاذ این تصمیم خوفی ست که فدوی را پس از مرور گزارش زیربرداشت. شما هم اگر ناراحتی قلبی یا تنفسی دارید، لطفا  ًآن را نخوانید که فدوی "مسؤل آن نخواهد بود"!:

بیست و چهارم تیرماه امسال یک فروند هواپیمای توپولف مسافری شرکت هواپیمایی کاسپین به شماره پرواز 7908 در مسیر هوایی تهران- ایروان 16 دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)  در حوالی شهر قزوین دچار سانحه شد و سقوط کرد. در این سانحه هر 168 مسافر و خدمه پروازی آن کشته شدند.

همان منبع (مهر) به نقل از حمید بهبهانی در سی و سومین نشست کمیسیون ایمنی راه ها درپیوند با نتیجه ی بررسی های صورت گرفته افزوده است:

متأسفانه در این سانحه جعبه سیاه هواپیما پودر شد و فقط قطعات کوچکی از این هواپیما باقی ماند.

و نیز:

بررسی‌های انجام شده بر روی این قطعات در روسیه و ایران نشان می دهد خلبان توپولف فقط 16 دقیقه با برج مراقبت ارتباط داشته، ضمن این که آخرین مکالمه ضبط شده خلبان گفتن عبارت " یا حسین" بوده است.

ملاحظه کردید؟ با آنکه خلبان شهید از آن ارتفاع چدد هزار پائی که  لامحاله هم به خدا و هم امام حسین(ع) نزدیک تر بوده از حضرت  استمداد طلبیده ، مع الاسف امام (ع) تحویل
نگرفته و 168 تن سرنشینان بیگناه را  میان زمین و آسمان رها کرده وبه دیار باقی اعزام فرموده است!
بر این پایه، فدوی دیگر جرأت نمی کند  که یاحسین (ع) بگوید، شما خواننده ی ضد انقلاب را نمی داند...

والله الموفق والمعین
سی ام دسامبر المخطط سنه ی 2009 ترسائی
الاحقر – فدوی


*.*.*.*.*.*

*.*

 

مصدّع اوقات

فدوی شدیدا ً در حیرت است که چه هیزم تری به برخی از مؤمنین فروخته که با طرح برخی بد یهیات موجبات زحمت او را که در مقام مشاور در رکاب مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی و مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته به طور شبانه روزی شمشیر می زند، فراهم نمایند. اخیرا ً یکی از مؤمنین رفاه طلب، سه فقره از بدیهیات را در قالب پرسشی، والبتـّه به جهت مشوب  کردن افکار عمومی به شرح زیر، عنوان کرده است:
يك سوال داشتم. آقای احمدی‌نژاد می‌فرمايند ما در كشورمان آزادی مطلق داريم، من تا حالا ‌در عمرم نشنيدم كه در اروپا، آمريكا و كشورهای پيشرفته يك روزنامه بسته شود، ولي ما هر از چند گاه شاهد بسته شدن روزنامه‌ها هستيم. اين واقعا نشان دهنده اين است كه روزنامه‌نگاران ما آزادی كامل ندارند و اين جای بسی تامل است، درحالی كه ما مردم بسيار آزاديخواه هستيم، ديگر اين كه ظاهرا آقای احمدی ‌نژاد گفته‌ بودند خانم‌ها می‌توانند از استاديوم‌های ورزشی استفاده كننـد ولی متاسفانه اجازه داده نمی‌شود و اين هم اشتباه است، هم بسته شدن روزنامه‌ها اشتباه است هم نرفتن خانم‌ها به ورزشگاه‌‌. چه اشكالی دارد من با خانواده‌ام بروم؟
خدا بگویم چکارتان بکند، برادر شهروند که آنجای فدوی را، اینگونه به ثمن بخس، با شاخ گاو مده ظله العالی در می اندازید، قاصم الجبارین ازتان نگذرد... باری - فدوی مراتب را به ناگزیر و در فرصتی که احتمال صدور دستور تعزیر و ارشاد و اعدام کمتر بود، با احتیاط  به شرف عرض رساند.
از قضای روزگار، آن روز قدری هم بشاش بودند.
در باب فقره ی اوّل که هرگز نشنیدید در کشورهای پیشرفته  یک روزنامه بسته شود، فرمودند بهتر است خودتان با پای خودتان، به متخصص گوش مراجعه فرمائید! فدوی البته، در باب این که طبیب مذکور متخصص حلق و بینی هم باشد یا نه ؟ استفسار کرد، اظهار داشتند مستحب است.
پیرامون  این که  "روزنامه نگاران ما آزادی کامل ندارند"  گفتند واجب عینی ست که شما با زبان خوش به متخصص چشم رجوع کنید. و سرانجام درپاسخ به این پرسش تان که  چه اشکالی دارد که شما در معیت عیالتان به ورزشگاه بروید، به فدوی مأموریت  دادند که مراتب را در مجالی از حضور پـُر زور حضرات آیات عظام و حُجج اسلام  کثرالله امثالهم، استفتاء نماید، که فدوی نیز در امتثال امر البته کوتاهی نمی کند لکن بدلیل ضیق وقت ، انجام آنرا به مجالی دیگر وا می نهد.


*.*.*.*.*.*

تبلیغی از پلنگ صورتی مربوط به
سال های پیش از انقلاب

لکن پس از انقلاب شکوهمند، سفر به ایران اسلامی صرف نمی کند

چون اول می ُبرند، بعد می شمرند!

 

*.*.*.*.*.*

شمارش پول هاي ضريح امامزاده يحيي مشهد

http://www.iranianuk.com/article.php?id=44304

بدون شرح

*.*.*.*.*.*

 

فرق چاه و آسمان

فدوی پس از تیّمم، سایتی شدیدا ً مکتبی را زیارت می کرد که به نقل از ایرنا به تیتری برخورد از این قرار:

حضرت مريم در مصر ظاهر شد

و در تکمیل خبر به نقل از روزنامه ی کویتی القبس آمده بود:

یکی از ساکنان مجاور کليسايی در منطقه الوراق در استان جيزه مصر مدعي شد که حضرت مريم را ديده است که در قالب يک کبوتر بسيار بزرگ در هاله ای از نور بر فراز کليسا پرواز می کند .

معلوم می شود این برادر احمدی نژاد ما حتا عرضه ی نگهداری هاله ی نورش را هم نداشته و خواهر مریم* آن را روی هوا زده است!..
و امّا همکاران مکتبی فدوی هم، بی آن که ماجرای آقا امام زمان(عج) و چاه کذائی و در حاشیه نیز شورش عظیم اخیرمردم ایران را به یاد داشته باشند، در ادامه ی داستان آورده اند:
شايعه ظهور حضرت مريم عليهاسلام در کليسايی در مصر که موجب تجمع هزاران نفر در برابر اين کليسا شده است به عقيده فعالان سياسی با شرايط سياسی مصر و نبود مشارکت سياسی و دمکراسی مرتبط است که موجب شده مردم در بحران کنونی برای حل مشکلات خود راهی جز چشم دوختن به آسمان نداشته باشند . !

باری هر چند که به نظر فدوی چشم دوختن به آسمان، از چشم دوختن به ته چاه بهتر و آسان تر است!، لکن فدوی تردید ندارد که اگر به جای "حسنی مبارک"، "خالد مشعل" رئیس جمهورمحترم مصر بود، برادران خبر فوق را به گونه ای دیگر، تنظیم می فرمودند ...

و من الله التوفیق و علیه التکلان
15 دسامبر المورب سنه ی 2009 ترسائی
درممالک محروسه ی امریک ودرحاشیه ی
اقیانوس نا آرام قلمی شد.
----------------------------------------------------------
* منظور رئیس جمهور برگزیده ی مقاومت نیست!– م

*.*.*.*.*.*

لکن پنداری دارد می ریزد روی نعلین مان!

*.*.*.*.*.*

و ایضا ً   

فدوی از میزان محبوبیت برادر حسین (ع) شریعتمداری کـَژدم مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی تا این میزان خبر نداشت. از همان شماره ی جریده ی شریفه جهت مزید استحضار خوانندگان محترم ضد انقلاب نقل می شود:

 "گفتنی است در حال حاضر دو دادگاه ديگر با مجموعه نزديك به 60 شكايت! از حسين شريعتمداری در جريان است و افرادی نظير شيرين عبادی، محسن كديور، عمادالدين باقی، اكبر اعلمی، اسفنديار رحيم مشايی، جلايی پور، لطيف صفری، ابوالفضل فاتح، عليرضا بهشتی، مدعی العموم، ديوان محاسبات كشور، روزنامه های زنجيره ای و توقيف شده توس، نشاط، عصر آزادگان، صاحب شركت توليد قطعات فولادی، محسن رهامی، و... از جمله شاكيان مديرمسئول كيهان هستند . "!

قاصم الجبارین شانس بدهد!

*.*.*.*.*.*

*.*

حل برخی مسائل
فدوی اینروزها شدیدا ًاحساس خستگی می کند و نمی داند که  از دست  مؤمنین و مؤمناتی که پس ازسی سال از درگذشت انقلاب ایران، هنوز دست راست و چپ شان را در ارتباط با مسائل پیش پا افتاده  ی فقهی نمی دانند، چه کند؟  گاه می پندارد که باید آنان را مشمول خفیه الهی کرده و به طور خفیف ارشاد نماید و گاه بر آن می شود که خیر، واجب عینی ست که تعارف را کنار گذاشته و حدود اسلامی را در مورد آنان شدیدا ً جاری کند.  به عنوان مستوره، به این فقره که برادر حسین (ع)ی، در یکی از جرائد شریفه ی دارُالخُرافه عنوان یا استفتاء کرده و نیز به فتوای فدوی در همین ارتباط، توجه فرمائید:
برادر حسین (ع)ی:
* در تبليغ يك نوع دستمال كاغذي در سيما، از دست لاك زده يك خانم كه تا ساعد برهنه بود استفاده شده است. از مسئولان رسانه ملی تقاضای نظارت بيشتر می شود.

فدوی:
چند وقت است که از این فاجعه خبر دارید، برادر حسین (ع)ی؟ اگر کمتر از 48 ساعت است، که مسأله ی مهمی نیست و به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیه المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین کفاره ی شما یک نفر شتر 6 ساله ست البتـّه  به شرط آن که شتر مذکور، در تمام عمر خود،  تـُرُبچه نخورده باشد! و امّا چنانچه شتر مذکور بی احتیاطی کرده و تـُرُبچه خورده باشد، احوط  آنست که ایشان را سه بار به مدت سه روز ناشتا  تنقیه  نمایند.  لکن اگر آگاهی شما از این فاجعه، بین 48 تا 57 ساعت است، واجب عینی است که پس از استخاره که حتما ً خوب خواهد آمد، عملیات فوق را در باره شما به کرات اجرا نمایند و آنگاه، دست آن خاتون خطا کار را ابتدا خوب ضد عفونی کرده  و سپس برای خشنودی آیت الله پینوکیو(جنتی – م)، از سه انگشت مانده به آرنج توسط پزشکان متعهد سپاه یا بسیج یا لباس شخصی، قطع نمایند.
والله الموفق و المعین
22 دسامبر المقعر سنه ی 2009 ترسائی
الاحقر فدوی

*.*.*.*.*.*

تا آنجا که فدوی می داند، مقام معظم رهبری بیشتر اهل دنبلان اند!

*.*.*.*.*.*

*.*

 

مار غاشیه و افعی!

این زبانزد معروف "مرغ همسایه غاز است" پنداری همه جا مصرف دارد. ملـّت هر چه کوشید که معاذالله شقاوت برادران را گوشزد یا گزارش کند، به خرج کسی نرفت لکن!.. تا این که سرانجام خاندان محترم "بن لادن" به نیابت از فدوی در این رابطه قبول زحمت فرمود.
به گزارش رسانه های دارالخرافه :

 دختر بن لادن از دست محافظان خود در ایران فرار کرده و به سفارت عربستان سعودی در تهران پناهنده شده است!..

اقدامات این خاندان جرّار به همین جا ختم نشده و برای این عضو خانواده از دست مؤمنین ساکن در ایران، دست به دعا و نذرو نیاز برداشته اند! ملاحظه کنید:

عمر پسر چهارم اسامه بن لادن رهبر شبکه القاعده اعلام کرده است که برای آزادی خواهر خود ایمان و ترک ایران، ذبح "100 گوسفند نر"  را نذر کرده است!

عموی بن لادن یعنی "بکر بن لادن"  نیز گفته است در صورتی که تمامی اعضای خانواده بن لادن که مدعی اند در تهران تحت مراقبت هستند آزاد شوند و ایران را ترک کنند، 100 نفر شتر را ذبح کند!

پیدا کنید حال ملـّت گرفتارایران را، در اسارت سی ساله ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم!...

زگریه مردم چشم ام نشسته در  خونست
ببین که در طلبت حال مردمان چونست!

سی ام دسامبر 2009

*.*.*.*.*

برادر گربه  انتحاری!

*.*.*.*.*.*

تصدیع

این ملـّت همیشه در صحنه، برای کوچکترین مسائل نیز فدوی را شدیدا ً به زحمت انداخته و موجبات تصدیع او را فراهم نموده و سبب می شوند که فدوی نیز مطابق قانون اسلامی پاسکال، فشار وارده را به ترتیب اهمیـّت، به برادر مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، ویا مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی بیرحمانه منتقل نماید. در حاشیه این نیز گفتنی ست که به مصداق "عیب می جمله بگفتی هنرش نیزبگوی"،  فدوی به یاد ندارد که حضرات مذکور،  قاصم الجبارین نخواسته  درخواست وپرسش های اُمّت همیشه به خاک و خون خفته را که توسط فدوی به قول عوام "فوروارد" می شود باز به قول عوام  ignore   فرموده و پاسخ درخور عنایت نفرمایند.  باری، برادر جعفرنصف شبی فدوی را از خواب گران بیدار کرده که بپرسد:


¤ با توجّه به بيماري و مرگ سالانه هزار نفر در اثر آلودگی هوا در تهران، علـّت مخالفت شورای شهر و شهرداری تهران براي برقی نمودن تاكسی ها كه مورد تاييد مراجع ذيربط قرار گرفته و تاثير به سزايی در كاهش آلودگی هوا دارد، چيست؟
جعفر رشيد


- مراتب توسط فدوی به عرض رسید. سلام رسانده و فرمودند هر مملکتی برای کنترل جمعیتش راه حل ِ خودش را دارد. مال ما که مبتنی بر اسلام ناب محمد (ص)ی ست چنین است. البتـّه این بدان معنا نیست که دولت خدمتگزار همین طور دست روی دست گذاشته و برای کنترل جمعیـّت، فقط و فقط روی "هوای آلوده" حساب کند، بلکه برای کنترل جمعیت، از سایر نیروهای مترقـّی اسلامی که همانا نیروی محترم انتظامی، قوه ی محترم باه (قوه ی قضائیه – م)، سپاه، کمیته های جورواجورمنکرات، اماکن، سازمان محترم زندان ها، بسیج گرامی و لباس شخصی های عزیز و بسیار نهادهای ریز و درشت دیگر که احصاء آنها  مستلزم ذکر نامست، شدیدا ًسود برده و مطابق اسناد و شواهد موجود و معتبر، در کاهش جمعیـّت ایران شدیدا ً کوشیده و رجاء واثق دارد که در آینده ی نزدیک به موفقیت های چشمگیرتری نیزنائل آید.
والله الموفق و المعُین
بیستم دسامبر المعرب سنه ی 2009 ترسائی
الاحقر – فدوی

*.*.*.*.*.*

دفاع دلاورانهٔ مردم و به زانو درآوردن گارد ویژه

http://www.youtube.com/watch?v=oNP3rv92yx0

*.*.*.*.*.*

*.*

سوء تفاهم

با آن که سال هاست از هجرت فدوی از مکه مُکرمه به مدینه ی منوره می گذرد!، امّا او هم چنان  " وین میان خوش دست و پائی می زند "  یعنی هنوز، با اصرار درجهل مرکب خود به سر می برد.  نمونه اگر بخواهید، فراوان، و در واقع، در حدّ شرمندگی است!... فدوی تازه ترین مدرک را، که به قول عوام  Fresh  وهنوز دارد از روی آن بخار بلند می شود!،  به شرح زیر تقدیم می کند:

"مبانی و اصول آيت الله خمينی كه متكی به فقه و سنت شيعه است، ديگر كارآمد نيست»، «قطع رابطه با آمريكا، خواسته تحميلی يك  نفر بر كـّل مردم ايران است. دوران تك گويی به سر آمده است»،  «حكومت ولايی با حكومت جمهور در تعارض است»، «نظريه كشف در باب ولايت فقيه (ديدگاه امام خمينی) غيرعلمی و مخالف امنيـّت ملـّی است»، «جامعه ولايی انحصارگر و مستبد است»،  «ولايت فقيه يعنی خودكامگی و توسعه سياسی نفی خودكامگی است»،  «نظريه عينيـت سياست و ديانت  (ديدگاه امام خمينی و شهيد مدرس)  زاييده افكار عاميانه و قديمی است»،  «امام خمينی و شهيد نواب صفوی خشونت گرا و كسروی و حكيمی زاده اصلاح طلب بوده اند»، «ولايت فقيه همان ديكتاتوری صالحان است و نظام جمهوری به عنوان دستاورد بزرگ بشريت، بهترين راه برای جلوگيری از ديكتاتوری است" .. *

از شما خوانندگان گرامی ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل چه پنهان که فدوی شدیدا ً ذوق کرد و پنداشت که سرانجام و پیش از آن که به تیر غیب گرفتار شود، سقوط اعلیضرت العُظما سیّدعلی (ع) را نیزبه چشم خود دیده است ، باری....
مطلب استثنائا ًمعنی دار فوق را فدوی، از کیهان اسلامی  چاپ دارالخرافه نقل کرد* و بی اندکی تأمل پنداشت که برادر حسین (ع) شریعتمداری سرانجام، سر عقل آمده تغییر سنخیّت** داده و بر آن شده است که تتمه عمرشریف را  به جای زیر زمین، روی زمین طی کند! لکن هیهات من الذله!.. یعنی، منظور کیهان اسلامی چاپ دارالخرافه از نقل مطالب فوق، فقط  کوبیدن جناح رقیب و متهم کردن آن به خروج از خط مالروی حضرت امام (ل) بوده و فدوی طبق معمول، گـَز نکرده پاره کرده است!

والله الموفق و المعین
15 دسامبر المورب سنه ی 2009 تر سائی
الاحقر – فدوی
-----------------------------------------------------------------
*چهارشنبه 25 آذر 1388 – شماره 19536
** تغییر جنسیت مرحله ی بعدیست!

*.*.*.*.*.*

*.*

تعیین تکلیف

لیست دارائی های نجومی حضرات آیات و حجج اسلام ، آقازادگان و توابع سببی و نسبی
آنان کثرالله امثالهم که از تتمه ی بیت المال مؤمنین به مؤسسات مالی خاج پرستان منتقل فرموده اند به دست فدوی نیزرسید وضمن این که دود ازکله اش برخاست، نمی داند چرا اورا به یاد شاعر و روزنامه نگار مبارز، فرخی یزدی نیز انداخت.
فرخی یزدی از شاعران نامدار عصر مشروطیت، در بخش هائی از آثار خود، به مسأله ی فقر و ثروت پرداخته است (1) از جمله :

یا سدّ ره فقر و غنا باید کرد
یا
چاره ی درد فقرا باید کرد


او حتّی دامنه ی نفوذ فقر را به گستره ی عشق نیز می کشاند :

در عشق اگر فقر و غنا نیست مؤثر
پس قسمت فرهاد چرا کوهکنی بود؟


و در جائی، برای رفع این مشکل نیز راه حلّی ارائه کرده است (2):
« »
گر مشکل فقر و ثروت آسان گردد
آســوده زِ غــم تــوده ی انسـان گردد


اگر تاریخ قتل فرخی را در زندان 1319 بگیریم، جمهوری اسلامی شکوهمند ما، پس از هفتاد سال روی دست فرخی بلند شده، راه حلّ منحصر به فرد خود را پیرامون تعیین تکلیف ماجرای فقر و ثروت در جامعه به شرح زیر ارائه و اُمّت گیج همیشه در صحنه را از این سرگردانی تاریخی نجات داده است.
راه حل حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین بسیار ساده و سریع است. در ارتباط با  فقر  مقرر گردید که مطابق نصّ صریح حضرت امام (ل)  برای مستضعفان (توده ی ناآگاه ـ م) که پایه های حکومت بر آنان استوار است فرمان «توزیع عادلانه ی فقر» را به مرحله ی اجرا بگذارند که البتّه با یک قیام و قعود تصویب شد و نتایج درخشان آن را نیز ملّت سی سالی است که دارد ملاحظه و لذّتش را می برد. این از فقر و فقرا .
و امّا  ثروت  در جامعه ی اسلامی شکوهمند ما به دو بخش اساسی تقسیم و در دو مجرا توزیع می شود :
بخش عمده ی ثروت، منحصر و محدود به حضرات آقایان، آقازادگان و توابع آنان، کثرالله امثالهم است و الباقی، متعلق به حامیان و ارادتمندان خارجی نظام مقدسِ جمهوری اسلامی، از اجلاف حنفیه گرفته تا برادران مرتد و حتّی فاشیست است که البتّه این بخش از ثروت، برای اینان نیز از شیر یارانه ای حلال تر است .
همانطور که ملاحظه کردید، حضرات آیات و حجج اسلام سلام الله علیهم اجمعین، به دور از سیستم های پیچیده اقتصادی،  که کلّی تخصص و آگاهی می طلبد، با همین دو فرمولِ ساده و سنتـّی، تکلیف فقر و ثروت را معلوم، فقر را بین فقرا توزیع و ثروت را به قول همان فرخی یزدی:
" بردند وبرادرانه قسمت کردند "! (3)

-----------------------------------------------------------------
یادداشت ها
1ـ برای مطالعه ی این بخش از آثار فرخی یزدی نگاه کنید به: یادی از فرخی یزدی ـ
حمیدرضا رحیمی
انتشارات گستره 1370 ـ از ص 28 به بعد
2ـ همانجا، صفحات 32 و
33
3- نگاه کنید به لیست نجومی دارائی های مسروقه ی  برادران در بانک های خارجی که پیش از این توسط نیوهای اپوزسیون و اخیرا ً توسط cnn
منتشر شده است.

*.*.*.*.*.*

*.*

چیستان

ما از خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین که همه ی اختراعات، اکتشافات جامعه بشری را به ناحق به خود نسبت می دهند، هیچ کم نداریم. یکی از کارهای زائدی که اینها انجام می دهند به قول عوامup date  کردن مردمشان است یعنی حتا اگر دکتر و متخصص هم باشند دائم باید بیایند و جواب و امتحان پس بدهند. فلذا فدوی نیز امروزبه منظور این که دریابد که در این سی سال درس ها یتان را خوب فرا  گرفته اید، می خواهد شما خواننده ی محترم ضد انقلاب، عامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را با یک تِست پنج جوابی بیازماید. لطفا ً حواستان را خوب جمع کنید که فدوی آموزگار سختگیریست و خودی و غریبه هم سرش نمی شود.
پرسش

اگر گفتید صاحب فرمایشات گـُهرباری که در پی می آید، چه کسی است؟

مبلغان بايد در شيوه تبليغ عقلانيت و منطق، مسائل عاطفی و احساسی و حماسه و عزت را به طور همه‌جانبه در نظر داشته باشند  تا باورهای غنی اسلامی به درستی منتقل شود و تاثيرگذار باشد .
مگر می‌شود از دين و شهادت حرف بزنيم امّا از عاطفه و احساس نگوييم، مگر می‌شود از نهضت امام حسين (ع) سخن بگوييم ولی از عقلانيت و منطق سخنی به ميان نياوريم .
امروز علمای دين و مبلغان در مسير انبيا حرکت می کنند و رسالت مهم پيامبران اسلام در تبليغ دين را انجام می‌دهند . *
پاسخ

1- حضرت امام (ل)
2- مقام معظم رهبری صدمة الله تعالی
3-حضرت آیت الله تمساح یزدی دامت اضافة
4- شهردار تهران
5 – هیچکدام

***
قاصم الجبارین را بگویم چکارتان بکند که کار شما خوانندگان ضد انقلاب، ایادی استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل فقط شده است اتلاف وقت گرانبهای فدوی. تمام پاسخ ها را که بَر رسیدیم، حتا یک پاسخ درست هم نیافتیم، نتیجه را ملاحظه کنید:
- حضرت امام (ل)   99%
- مقام معظم رهبری صدمة الله تعالی  98%
- حضرت آیت الله تمساح یزدی دامت اضافة 78%
- شهردار تهران 0 %
- هیچکدام 48 %

همگی  دست جمعی رفوزه شدید و این، پس از سی سال ممارست در ولایت مطلقه ی فقیه، جدا ً غم انگیز است. پاسخ درست، شماره ی 4 است. حالا چرا شهردار پایتخت مملکتی چنین مهملاتی را باید ببافد، گردن تبر خورده ی خودتان!

والله الموفق و المعین
13 دسامبر المخطط سنه ی 2009 ترسائی
الاحقر فدوی

 -------------------------------------------------------------
* اظهارات قالیباف به نقل از /شیعه / شفاف

*.*.*.*.*.*

دو فقره از طرفداران جنبش سبز در لباس مبدل!

*.*.*.*.*.*

*.*

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته  از جراید ِ

شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها   امّا

از  فدوی ست.

* من نمی‌دانم در اين 30 سال چرا يك زمين‌خوار را اعدام نكردند؟  يك عده افتادند به جان شرق تهران و همه شرق تهران را 2 نفر دارند  می‌خورند حرف هم می‌زنيم ما را تهديد می‌كنند. اگر 4 تا از اين زمين‌خواران كه مال مردم را می‌خورند اعدام كنيد آن‌گاه خواهيد ديد اين وضعيت درست می شود يانه؟
+  آخر برادر شهروند، شما دیگر چرا؟ شما که می دانید همه چیز در  جامعه ی شکوهمند اسلامی ما بر اساس عدالت و نو بت است.  پارتی بازی هم نداریم. پیش از زمین خواران  که حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان کثر الله امثالهم  هستند، کسانی که در نوبت اعدام هستند به ترتیب عبارتند از:
جوانان - دانشجویان –  زنان و دختران – کارگران –  کارمندان ....

* در رابطه با شهادت دكتر مسعود علی محمدی از اساتيد متعهد و انقلابی دانشگاه كشور توسط افراد ضد انقلاب يك بيت از شعر حافظ  يادم آمد كه مناسب اين واقعه است:
راهی است راه عشق كه هيچش كناره نيست
آنجا جز آن كه جـان  بسـپارند  چـاره  نيسـت
ردای سرخ شهادت بر قامت اين شاگرد مكتب انقلاب مبارك باد.
عباس آگهی از مشهد مقدس
+ مراتب به عرض رسید، فرمودند بیش از این گرد و خاک نکنید، ایشان هم دلشان نمی خواست، لکن ترور برادر مسعود علی (ع) محمد (ص)ی شدیدا ً لازم و به سود اسلام بود.  لطفا ً بین خودمان باشد برادر عباس (ع)! به نتیجه ی  زیر توجّه کنید تا به فرمایش آقا برسید:


* اگر مسئولين قوه قضاييه قاطعيت به خرج بدهند و هرچه زودتر چند نفر از محاربين حوادث اخير را اعدام كنند عوامل مزدور بيگانه جرات پيدا نمی كنند كه دست به ترور اساتيد دانشگاه ها و جامعه تحصيل كرده و مفيد به حال كشور بزنند.!
احمدی
ملاحظه کردید برادر عباس (ع)؟


* در جلسه سخنرانی رئيس جمهور برای اعلام سياست های برنامه پنجم توسعه در مجلس شورای اسلامی، بی نظمی شديدی در فضای مجلس حاكم بود. از نمايندگان محترم مجلس شورای اسلامی انتظار می رود كه در چنين مواقعی نظم را رعايت نمايند.
يك هموطن از تبريز
+ این ناشی از جذابیت برنامه ی ایشان بود مدرسه ی موش ها یک مبصر لازم دارد که ممنون می شویم اگر قبول زحمت بفرمائید برادر هموطن!


* قضيه كهريزك و اين مسئله فرعی را چنان پوشش خبری داده اند كه گويا هيچ فتنه ای صورت نگرفته است. چندين ماه  است كه سران فتنه بدون هيچ دليل و مدركی  به  نظام تهمت تقلب زده اند و برای ايجاد رعب شهر را به آتش كشيده اند پس چرا در اين مورد و برخورد با سران فتنه قاطعيت ديده نمی شود.
گودرزی
+  کجا بودید برادر گودرزی از اصفهان؟  دل صاحب مرده ی فدوی و خوانندگان محترم ضد انقلاب برای فرمایشات تیره و تار شما یک ذًره شده بود!... باری فدوی هم حیرت می کند که چرا ملـّت به ماجرای مخوف و به قول شما فرعی زندان اسلامی کهریزک، بند کرده اند. زندانی که به هتل های چند ستاره ی اروپا پهلو می زند!


* در شب تاسوعای حسينی يك دستگاه خاور در خيابان محمدعلی  جناح نرسيده  به  فلكه دوّم صادقيه در حال حركت از جنوب به طرف شمال با عبور از سكوی بلوار و برخورد با تير برق و انداختن آن متاسفانه از آن زمان تا كنون خيابان منطقه مذكور از داشتن روشنايی محروم شده است. از مسئولين برق منطقه ای تقاضا می شود نسبت به حل مشكل روشنايی ياد شده اقدام نمايند.
رضا دانشمند
+ پس شما چه دانشمندی هستید برادر رضا (ع)؟ اصلا ً مگر نمی بینید که برادران کثرالله امثالهم این روزها سرشان یا به هسته بازی گرم است یا به مبارزه ی صمیمانه با ولی نعمتان خود، مردم؟ خب خبر مرگتان یک نک پا بروید به خیابان محمد (ص) علی (ع) جناح و خود تان ترتیبش را بدهید ای ... ای...  به قول آن شاعر ضد انقلاب: یا رب مباد کس را، مخدوم بی عنایت!


* رسانه های غربی، آن بخش از بيانيه اخير موسوی  كه  گفته  آماده  شهادت!  است  را برجسته كرده اند. اين مسئله می تواند نشان دهنده توطئه چينی برای ترور او و سپس ايجاد يك فتنه جديد باشد.
يك هموطن سبزوار
+ فدوی از شما   دیگر انتظار نداشت برادر شهروند. به قول آن شاعر ضد انقلاب: (عیب می جمله بگفتی " ضررش "! نیز بگوی).  به عبارت دیگر، در دیزی اسلامی باز است، حیای گربه ی منافق کجا می رود؟  آخر تا به حال کی  دیده یا  شنیده اید  که  جمهوری اسلامی شکوهمند ما، کسی را –  چه درخارج و چه  درداخل، خارج از نوبت ترور کند؟  قدری ملاحظه کنید، برادر شهروند!


* جريانی كه مبنايش رياكاری است، با الله اكبر شروع  و به هتك حرمت عاشورا ختم شد.
منصوری از كرمانشاه
+  فدوی یک تشکر مبسوط به شما بدهکار است. آن مختصر آبروئی را هم که فدوی داشت، به باد دادید، برادر همشهری!


*چرا به سياستمداران آلوده و گمراه می گوئيد خواص؟ خواص واقعی كسانی هستند كه با كفن به خيابان می آيند تا از ولايت دفاع كنند.
پژمانی از اصفهان
+ جسارتا ًعوضی گرفته اید.  آنها خواص نیستند، غواص اند، برادر پژمانی!


* از همدان تماس می‌گيرم. به دور از هرگونه وابستگی سياسی خواستم يك مطلبی را تذكر دهم نسبت به صدا و سيما.  متاسفانه صدا و سيما در اين چندسال اخير در ايّام محرم و رمضان عملكردی دارد كه می‌آيد با نمايش يك سری فيلم‌های حالا‌ ظاهراً جذاب در ساعاتی كه موقع تشكيل مراسم عزاداری و احيا در ماه رمضان است جمعيّت را  پای تلويزيون ميخ‌كوب می‌كند و از شلوغی مساجد و تكايا به شدّت می‌كاهد.  به هر حال از رسانه‌ای چون صدا و سيما واقعا بعيد است.
+ مراتب به عرض رسید مقرر شد که برای جلب نظر شما، در مساجد و تکایا هم تلویزیون بگذارند!


* ما همان نسل جوانيم كه ثابت  كرديم
در ره  عشق سزاوارتر از صد  مرديم
هر زمان بوی خمينی به سر افتد ما  را
دور سـيّد علـی  خامنـه ای  می گـرديـم
شعبانی فر از قم
+ دیگران را نمی دانیم لکن فدوی از شما بسیار ممنون است، برادر شعبان بی مخ (ع)!

* ميرحسين موسوی يا واقعاً جاهل است يا خودش را به تجاهل زده است. چطور می تواند از يك طرف موجب شادی آمريكا و رژيم  صهيونيستی  و بزرگ ترين  دشمنان  امام خمينی(ره)  شود و از طرف ديگر ادعا كند كه طرفدار امام راحل است.
دربندی از تهران
+ والله برادر دربندی دروغ چرا؟  به قول سیّد قاسم (مش قاسم سابق – م) تا اعدام آ آ آ. فدوی در این ارتباط  فاقد  صلاحیت لازمست  لذا  از حضرت امام (ل)  بپرسید که  ایشان نخست وزیر منتخب شان بودند!.... یعنی می فرمائید حضرت امام (ل) معاذالله، اشتباه فرمودند؟  بیضــه ی مربوطه را ، که به فتــوای علمای سلف ، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین نباید کوچکتر از هندوانه باشد ، اگر دارید، لطفا ً همین عبارت را اعلام بفرمائید!

*.*.*.*.*.*

http://www.youtube.com/watch?v=AJ-x_vJyGvs

*.*.*.*.*.*

تا درودی دیگر ، بدرود

*.*.*

 

Jan. Monday 18th. 2010

 

بی عنوان

یک
منظور فدوی از این که تصویر فوق را به جای تیتر این نوشته کارسازی کرده اینست که بگوید به قول عوام credit   رنگ جنبش اخیر، تنها از آن برادران ثلاثه ی ما، یعنی به ترتیب قد، حضرات آقایان  میرحسین (ع) موسوی – مهدی (عج) کروبی و سید محمد (ص) خاتمی نیست بلکه سهم خواهر گرامی کریستین امانپور نیز بسیار پیش از اینان (2007) و به موجب مدرک فوق، باید در این میانه، لحاظ شود!

 


بیت
" بزرگش نخوانند  اهل خرد"
که مال ِ کریستین به یغما  َبَرد!

دو
به نظر می رسد که بدعت یا به قول عوام "کردیت" خلع مراجع عظام تقلید کثرالله امثالهم، پس از حضرت امام خمینی (ل)، که صاحب دو رکورد ونیز یک کمربند مشکی ست، (1) از آن فرزند خلف اواعلیحضرت العظما سیدعلی (ع) خامنه ای داّمه الذلّه است که یک دستی، حضرت آیت الله العظما یوسف صانعی را ضربه فنی فرمود! وچنین بود که حضرت آیت الله العظما یوسف صانعی مده ظله دادستان کلّ کشور در دوران خلافت حضرت امام (ل) و از مراجع مهم تقلید  شیعیان جهان، یکشبه به شیخ صانعی تنزل یافت و ابوابجمعی(2) نیز که مقام معظم رهبری آنان را برای آوردن عمامه گسیل فرموده بود، سَر آوردند! و افزودند  که خر آیت الله صانعی از کـُرّه گی دُم نداشته که ترجمه ی آن به لسان غیر آخوندی این می شود که  که ایشان از ابتدا اصلا ً مرجعیت نداشته و مؤمنین را به قول عوام بدون License  معالجه می فرموده است!.. باری و اما بین "یک " و " دو " فدوی، یعنی بین کریستین امانپور و آیت الله صانعی رابطه ای هست! واقعیت اینست که ایشان قبل از عمل، تنها مرجعی بود که صلاحیت گفت وگو با نماینده ی خبری شیطان بزرگ آن هم در باره ی امام زمان (عج) را داشت! فدوی برخی گزارش های جراید شریفه دارالخرافه را در آن زمان، جهت مزید استحضار خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنت الله علیهم اجمعین، برای دست گرمی، در پی می آورد:

 

پای کريستين امانپور به بالاترين طبقات مجلس شورای اسلامی هم باز شد
ديروز اين خبرنگار مسيحی شبکه آمريکائی سی. ان. ان. در طبقه هفتم مجلس با يک نماينده مصاحبه کرد و با گروه فيلمبرداری خود از قسمت های مختلف مجلس بازديد و فيلمبرداری نمود. وی که همسر جيمز روبين سخنگوی سابق وزارت خارجه آمريکاست و چند سال قبل ورود او به ايران به دليل اقدامات مشکوک در تهران ممنوع شده بود، معلوم نيست چگونه به يکباره اين همه محرم راز شده
است!

روزنامه جمهوری اسلامی

کريستين امانپور خبرنگار شبکه سی. ان. ان. با حضور در بيت آيت الله صانعی در قم با وی در خصوص مسائل مربوط به ظهور امام مهدی(عج) گفتگو کرد...
اين خبرنگار شبکه سی. ان. ان. قرار است عصر فردا برای حضور در مسجد مقدس جمکران بار ديگر به قم سفر کند.


خبرگزاری های وابسته ی مهر ـ بازتاب

فدوی هم در این رویداد تاریخی، البته بیکار و بی تفاوت نماند، چرا که به قول آن شاعر ضد انقلاب:


بیت
جائی که من  نشینم، بی کارکی  نباشم
یا  خطکی   نویسم،  یا  بیتکی  تراشم !

که فدوی البته، زنجیر پاره کرده و به "بیتکی" اکتفا نکرد و حاصل دیدار این دو چهره، مثنوی ای شد به شرح زیر.
گفتن ندارد که فدوی در این گزارش منظوم کوشیده است که جانب انصاف و اعتدال را، در مورد هرسه بزرگوار یعنی، آیت الله العظما صانعی، کریستین امانپور و حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان (عج)ارواحنا روحی فداه  در حد مقدور و ممکن، رعا یت کند:

 

جنابی که  مُلبّس  گشته  آنجور
بوَد بانوی سی. ان. ان.، امانپور
حجابش گر چه مقداری خرابست
وليکن درعوض حاضر جوابست
بود پرسشگری ،  دانا  و قابل
بسی   گوياتر از  حل المسائل
اگر چه پيک شيطان رجيم است
ارادتمندِ   قرآنِ   کريم   است
نجيب و مؤمن و خيلی تميز است
زِ مشتاقان اسلام  عزيز است
فراوان  خُلـق درويشی  گرفته ست
زِ اهلِ بيت (ع)هم پيشی گرفته ست
زِ نيک انجامی و خوش طالعی بود
که آن شب  ميهمان  صانعی  بود
رفيق و ياور و دلسوز و همراه
شديداً  هم  زبان  آيت الله
بدر کرده ست  کلّی  فيس و  قـُمپـُز
که  کرده  نزد   آقايان،   تَلـّمـُذ
بسی آموخت  زيشان  پای  روضه
نمودی  دَرک رمز و راز  حوزه
موفق در دروس «سطح و خارج»
به  يـُمنِ  ياریِ  باب الحوائج
نموده  در مسائل  سخت   تدقيق
عميقاً  کرده  در اسلام  تحقيق
بشد در زُمره ی  نسوانِ  برتر
شدی استاد  اندر شرعِ  انور
خلاصه زين عوالم صفحه ای نيست
که او نگرفته  باشد  نمره ی  بيست
زِ اصحاب جليل  جمکران  است
کنیز حضرت صاحب زمان(عج) است
بهر جا جامع  اقوال  حضرت
نباشد  غافل  از احوال  حضرت
چنين پيداست کاو  می کوشد اين بار
نگاهی افکَنَد آن سوی  ديوار
نمودندش فراهم  زود  قلاّب
به هم  پيوستنِ  دستان ِ طلاّب
بنا  بر گفته ی  آقای  راوی
سراپا  بود  حسّ   کنجکاوی
چنين  گويند  ناگه  از  ته  چاه
ندائی آمد  امّا  سخت  کوتاه:
«چه خوش باشد  که بعد از روزگاری
به  اميدی رسد  اميدواری»
بگفتا ای  کريستين(3) خوب  کردی
که قلب حوزه  را  آشوب  کردی
که بيش از يک هزار و چارصد سال
بسر برديم  اندر اين سيه  چال
هزاران  بار با خود عهد  کردم
فراوان در رهائی  جهد کردم
ولی  اينجا  لبالب  از  نگهبان
زِ  افراد  بسيجی،  پاسداران
چو بينندم  رسيدم  آخر  راه
دوباره می فرستندم  تهِ  چاه!
نمی دانی  که  اينان از  رهِ  دين
چها کردند  با  ما  ای  کريستين!
«مگر  خِضرِ مبارک  پی تواند»
مرا  از دست  اينان   وارهاند !
چو  برگشتی  به  سی. ان. ان.  دوباره
روان  کن  قصّه  را  در  ماهواره!


زیاده جسارت است.
علی الله التکلان و هوالمستعان فی جمع امور
شانزدهم  ژانویة المفرح سنه ی 2009 ترسائی
الاحقر خاک بر سر - فدوی

-------------------
(1)  آیت الله العظما سید کاظم شریعتمداری و  آیت الله العظما حسین ( ع ) علی ( ع ) منتظری
(2) عجالتا ً روح الله حسینیان نماینده ی حکومت در مجلس – آیت الله مقتدائی و جامعه ی محترم
(3) کريستين را در اين ابيات به سکون ياء بخوانيد.
مدرسین حوزه ی علمیه ! قم .

*.*.*.*.*.* 

 

Jan. ،Tuesday 12th. 2010

در حال نوشیدن جام زهر!

*.*.*.*.*.* 

ذکرخیر

این روزها مجددا ً ذکر خیر برادرسعید مرتضوی نورچشمی مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی، معروف به جلاد مطبوعات است. ذکر سیاهه ی مظالم این بزرگوار در این مختصر، بدون تردید  نمی گنجد، لکن به قول آن شاعر ضد انقلاب:

آب دریا را  اگر  نتوان  کشید،
هم به  قدر تشنگی باید چشید!

کمترین جرم این نور چشمی، قتل عمد زهرا کاظمی هموطن عکاس/ خبرنگارایرانی - کانادائی ست که به جرم برداشتن چند عکس ناقابل در مقابل زندان اوین(دانشگاه – م) به زعامت ایشان اتفاق افتاد. مخفی نماناد که افتخار یا به قول عوامcredit   تجاوز به زندانیان سیاسی نیز، برای نخستین بار، از آن برادرسعید مرتضوی به قول عوام دراین case است ودیگران، از زندان گوهردشت گرفته تا کهریزک، بیخودی، عِرض خود می برند و البتـّه زحمت فدوی می دارند فلذا فدوی در این ارتباط، از حقوق ملی- مذهبی برادر سعید مرتضوی، شدیدا ً دفاع می کند. چه کند که  به قول آن شاعر دیگرضد انقلاب:

به غیر شغل محبت  که  اختیاری نیست
نمـانـده  اسـت تعلـُق بـه هیـچ  کـار مـرا

که ترجمه اش به فارسی امروزین این می شود که:

دمکراسی است و هزار درد سر!

 باری - خوانندگان ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، یک وقت تصوّر نفرمایند که فدوی معاذالله ابن الوقت است و چون حضرات عندالاقتضا به ذکرخیر این بزرگوار پرداخته اند*، فیل فدوی نیز از هندوستان به ممالک محروسه ی امریک پناهنده شده است!... خیر!
چنین نیست. لطفاً اگرمی شود، فدوی را به منجلاب ارائه ی مدارک لازم نیاندازید  لکن اگر چاره ای نیست، گور پدرمال دنیا!، بفرمائــید این هم ســه فقره مدارک فدوی در پیوند با "قتل" زهرا کاظمی که حضرات اصرار داشتند بهر قیمتی که شده، "قتل" مذکور را مانند قتل سعیدی سیرجانی، "مرگ" جلوه دهند:

یک

ضرب و جرح
"گزارش کمیته ی ویژه ی تحقیق رئیس جمهوری" که  رئیس جمهور مربوطه تازه، جسارت است رویمان به دیوار، اصلاح طلب هم بود وهست، چنین بود:

 " مرگ زهرا کاظمی بر اثر ضربه به جمجمه و خونریزی حاصل از آن به وقوع پیوسته.  ضربه ی وارده به جمجمه، موجب شکستگی خطی در جمجمه شده ولی علائم دیگری دال بر ضرب و جرح  وجود نداشته است!"

و مطلب فدوی از این قرار:

" فدوی عبارت بالا را که خواند لامحاله نخست به چشم،  سپس به عقل وسرانجام به سوادش شَک کرد که نکند در این سال های دربدری، بیش از پیش نم برداشته باشد! لذا دوید و هرچه فرهنگ لغت داشت وِِلو کرد کف اطاق بلکه معنی جدید "ضرب و جرح" را دریابد. فدوی البتـّه خود از پیش می دانست که "ضرب و جرح" یعنی چه، لکن فرمایشات کمیته ی ویژه به شَکَ اش انداخته بود باری - فرهنگ های موجود در کتابخانه ی فدوی، از واژه نامه ی نوین گرفته تا عمید و معین و دهخدا و...  همگی حدس فدوی را تأیید می کردند که ضرب خوردن یعنی صدمه و آسیب دیدن  و "جرح" هم یعنی زخم یا زخم زدن با این همه، طرف، ضربات وارده که منجر به شکستگی جمجمه و سپس قتل زهرا کاظمی شده است را قابل ندانسته و دانسته نیست که دیگر منتظرچه چیزی بوده است که فرمود "علائم دیگری دال بر ضرب وجرح وجود نداشته است!" و لابد از ضرب وجرح معنای تازه را اراده کرده که البتـّه فی بطن الآخوند است! این بازی ناشیانه با الفاظ و سفسطه ی آخوندی، در تمامی گزارشات برادران در این ارتباط دیده می شود و همگی از این قتل آشکار، به عنوان مرگ یا درگذشت یاد کرده اند، مثل این گزارش:

"  رسیدگی به پرونده ی مرگ زهرا کاظمی خبر نگار و عکاس 54 ساله ایرانی الاصل که در مّدت بازداشت به علت خونریزی ناشی از برخورد جسم سخت با سر یا سر با برخورد سر با جسم سخت،!  در گذشت، هم چنان ادامه دارد"

ملاحظه می کنید افزون براین که از "قتل" هیچ خبری نیست، مغلطه ی آخوندی درعبارت " از برخورد جسم سخت با سر یا سر با برخورد سر با جسم سخت" نیز شدیداکوشیده است که آن "مرگ" یا "قتل" را هم  به گونه ای لوث و این معنی را الغا کند که زهرا کاظمی همین جور که راه می رفته با کمال میل سرش به درب اطاق برادرسعید مرتضوی جلاد محترم مطبوعات خورده و شکستگی جمجمه اش باعث تـَرک برداشتن  درب اطاق برادر مرتضوی هم  شده لکن برادرمرتضوی بزرگواری کرده و به لحاظ رعایت برخی مصالح، از ادعای غرامت نیز چشم پوشیده است!،

 دو

راه حل منصفانه
به موجب گزارش خبرگزاری ها، مسأله ی زهرا کاظمی خبرنگار ایرانی – کانادائی که در جریان تهیه ی عکس و خبر در تهران توسط مسؤلین محترم به ویژه برادرسعید مرتضوی بازداشت، شکنجه و سپس به قتل رسید، ابعادی تازه به خود گرفته است. دولت کانادا هم چنان پیگیرموضوع بوده وعرصه را همه جوره به مقامات محترم و مظلوم حکومت اسلامی تنگ کرده است. حکومت اسلامی که سخت پای بند و نگران آبرو و وجهه ی بین المللی خویش است، ابتدا اعلام داشت که تا کنون اقدام به قتل زهرا کاظمی نکرده است، امّا اگر ایشان به تجسس های خود پیرامون ناآرامی، زندان و زندانیان سیاسی در ایران اسلامی ادامه دهد، ممکن است به طور خودجوش، توسط  قاضی مرتضوی مورد ضرب و شـَتم قرار گیرد. امّا انتشـار عکس و اخبـار مربوط بـه قتـل زهـرا کاظمـی، حکومت بی تقصیر اسلامی دریافت که گویا عوامل خودسَر اقدام به قتل متوفی کرده اند و لذا به منظوراحترازاز مخدوش شد ن بیش از پیش حیثیت خود و رفع هرگونه شـُبهه ای در این زمینه، طی بیانیه ی  دیگری اعلام داشت که زهرا کاظمی به طور مرده به ایران سفر کرده بوده است ومقامات مسؤل چاره ای جز دفن وی در ایران اسلامی نداشته اند لکن مسؤلان محترم نظام می کوشند صورتحساب مخارج کفن و دفن ایشان را متعاقبا ً به منظور پرداخت به سفارت کانادا در تهران ارسال نمایند.
هیئت دولت کانادا که پس از دریافت اعلامیه های پی در پی حکومت اسلامی تا کنون بیش از نیمی از گیس های خود را کنده اند، با ارائه ی مدارک مثبت و محکمی از جمله نوارمصاحبه و گفتگوی متوفی در فرودگاه و سپس در خیابان های تهران به ویژه روبروی زندان اوین قویا ً ثابت کردند که زهرا کاظمی بطور شکنجه شده و مرده به ایران سفر نکرده بوده است و مجددا ً و مصرانه خواستار پیگیری موضوع شدند. مسؤلین مظلوم و محترم نظام که صدای خـُرد شدن ستون فقرات شان در اثر فشارهای استکباری و صهیونیستی در این ارتباط حتا ازدور نیز به گوش می رسید، سرانجام در این مورد جام معروف زهر را سرکشیده وطی بیانیه دیگری به دولت کانادا اعلام داشتند: 

بسمه تعالی
دولت فخیمه ی کانادا

جمهوری اسلامی ایران مراتب قتل  خواهرزهرا کاظمی را مع الاسف در تهران مورد تأیید قرار می دهد لکن تلویحاً به استحضار می رساند که قتل ایشان، از نوع  قتل غیرعمد بوده است زیرا مأموران محترم قتل های دولتی،  از تابعیت کانادائی متوفی اطلاع نداشته و تصوّر فرموده اند که وی فقط یک خبرنگار ایرانی بوده است و از آنجا که قتل نویسندگان و خبرنگارن ایرانی در ایران، براساس موازین ما، که به هیچ کس هم مربوط نیست، مُستـَحب است، لذا اقدام به قتل وی نموده اند و  بر این پایه دولت کریمه ی اسلامی به دلیل این که:

1) مقتوله، زن و فقط صاحب نیمی از حقوق شهروندی است،
2) فقط نیمی از تابعیت وی کانادائی است،        

علیهذا به میزان 50 درصد ازآن دولت معظم پوزش طلبیده و بدین وسیله در معاملات و محاسبات فی مابین، یک فقره قتل غیرعمد را به حساب بستانکار آن عالی جنابان منظور می نماید.  بدیهی است که آن دولت فخیمه می تواند متقابلاً یکی از اتباع سابق ایران در کانادا، ترجیحاً یک نویسنده یا خبرنگار پناهنده را، به منظور تسویه حساب با این دولت به قتل رسانده و همانجا دفن نماید.
حکومت اسلامی رجاء واثق دارد که با ارائه ی این راه حل منصفانه - خداپسندانه، به مناقشات
فی مابین به کلـّی خاتمه داده و روابط دیپلماتیک را به وضع عادی برگردانـَد.

از طرف دولت فخیمه ی ایران و ممالک محروسه
سید محمد(ص) خاتمی
رونوشت:
انگلستان Sister Elizabeth ، - جهت استحضار

سه

و سرانجام این که فدوی، که خود از طرفداران پَرو پا قرص این بزرگوار است،  برادر
سعید مرتضوی را در غزل زیر شدیداً ستوده است:

افسوس هَدَر مایه  و عمر فدوی  شد
عیناً به همان  گونه که مال ابوی  شد
تنها نه زِ ما گشت  تلـَف عمر گرامی
کاین  لطمه نصیب همه حتـّی اَخوی شد
ایّام  عزیزی   که   دِگـَر  باز  نیاید
افسوس که پامال وُحوش بَدَوی  شد
این جمله مپندارکه  امشب شده  نازل
کاین فاجعه  آغاز زمان  اُمَوی  شد
زائید سپس گاو من و تو به  زمانی
کاین غائله  تشدید زِ دورِ صفوی شد
نام تو بَدَل گشت زِ بیژن به محمد(ص)
سهراب مبدل به جناب علوی(ع) شد
کردند  تلف وقت عزیزمن و ما  را
این مُهمَل و آن یاوه حدیث نبوی شد
شد  دولتی از جمله ی اوباش فراهم
بر ضِد وعلیه همه حتـّی رَجَوی شد!
بر خانه ی ایـن  ملـّت  دربند  مُسلط
گـَه  "ناطق نوری" و زمانی "نبوی" شد
بدتر زِ همه  مُجری  دیوان عدالت
آن قاضی ِ ضد ِبشرِ مرتضوی  شد
آنقـَدر کتاب وقلم و مطبعه  سوزاند
کاین بنده  دُچار صدمات ریوی شد
هم قافیه تنگ است وهم  راه  تنفس
ناچار زِ تکرار قوافی  فدوی  شد

باری  - فدوی با آن که طالع بین خوبی نیست، لکن احتمال می دهد که اگر برادر سعید مرتضوی  در بیت محترم رهبری به نوشیدن یک فنجان "قهوه ی قجر" مفتخرنشود، دست کم به تناول یک پرس "واجبی" با دو تا کوبیده ی اضافی ، مهمان خواهد شد .

والله الموفق والمعین
کتبة ُالحقیر- فدوی
هشتم الژانویة المفرح سنه ی 2010  ترسائی

--------------------------------------------
* سعید مرتضوی، معاون دادستان کلّ کشور از سوی محمود احمدی نژاد، با حفظ سمت، به ریاست ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز منصوب شد. وی هم چنین، قتل زهرا کاظمی،  توقیف بیش از 120 نشریه، سرکوب و بازداشت روزنامه نگاران و ماجرای بازداشتگاه مخوف کهریزک را نیز در کارنامه دارد – رسانه ها

 

روی زیبا دو برابر شده است!!!

*.*.*.*.*.*

Jan. Wednesday 06th. 2010

ازهرچه بگذریم ....


فدوی که گاه می خواهد چیزی در ارتباطی بنویسد، به قول حضرت امام (ل) خوف آن دارد که مبادا به یکی از رنگ های  موجود و مد روز، از سبز(نوع علوی یا اموی) گرفته تا سورمه ای راه راه متهم، یا اگر شانس بیاورد، منتسب شود. لکن خوانندگان ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل که دیگر فدوی را کم و بیش می شناسند، می دانند که ابدا ً چنین نیست و فدوی فی نفسه  "از هرچه رنگ تعلق پذیرد، آزاد است. " باری - غرض از ذکر این مصیبت این بود که احتیاطا ً عرض کند که برادر حسین (ع) شریعتمداری استاد سابق دانشگاه اوین (بازجو – م) پیام های خوانندگان نامرئی کیهان چاپ دارالخُرافه را در جوراب ریخته و شدیدا ً به دیوار می کوبد!...، دو وجب نخست پیام ها  حتماً به قم ) ختم می شوند! یعنی، پیام حتا اگر در پیوند با گوجه فرنگی، چاله، شیر یارانه ای، جواز ساختمان، انرژی هسته ای، گروه 1 +5 (که فدوی نمی داند سرانجام کی می خواهد 6  بشود!) باشد، حتما ً به درخواست "دستگیری یا محاکمه ی سران فتنه " ختم می شود! و مؤمنان  نیز البتـّه از اهمال قوه ی باه (قوه ی قضائیه – م) در اهمال از دستگیری و اخذ اقاریر لازم! از آنان، انگشت بیست و یکم خود را، شدیدا ًبه دندان حیرت گرفته اند!

*.*.*.*.*.*

http://www.youtube.com/watch?v=RBnuHfTYwk4

*.*.*.*.*.*

شم ّ اقتصادی

یکـی از مشکلاتی که دولت های پی در پی مکتبی از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون، با آن دست به گریبان بوده اند دخالت بیجا و دائمی مؤمنین و مؤمنات درامور جاریه ی دولت اسلامی است که لامحاله مُخلّ آسایش مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین است. فدوی نمی داند که اگر مسؤلین گرامی بخواهند به تک تک این دخالت ها پاسخ  بدهند، تکلیف تولید رایحه ی خوش ِ خدمت  "که جهان زنده ازوست"، چه می شود؟..
علی ایحال فدوی که به قول خاج پرستان لعنت الله علیهم اجمعین نسبت به دولت اسلامی همواره بخشی از راه حل بوده است نه مشکل، همیشه کوشیده و می کوشد باری از دوش برادران برداشته و منتقدان را، به نیابت از حکومت اسلامی، سر جای خود بنشاند. فدوی البتـّه این کار را بر حسب وظیفه ی شرعی انجام داده و دولت خدمتگزاررا به قول عوام ابدا charge نمی کند یک نمونه را ملاحظه کنید:

" ما در مورد هر چيز كه خودكفا نباشيم لا‌اقل در توليد رُب گوجه فرنگی صد درصد خودكفائيم، چيزی كه زنان اين مملكت به بهترين نحو آن را توليد می‌كنند همين‌طوردر كارخانه‌ها، چون در اين مملكت به وفور و به راحتی توليد می‌شود، آيا درست است كه چنين محصولی را ما از عراق وارد كنيم؟ كالای گرانبها و نايابی هم نيست كه بشود قاچاق كرد"!
و اینهم پاسخ فدوی به این به قول عوام case 
- مراتب را فدوی در فرصتی به عرض رساند. سلام رسانده و فرمودند آخر همه چیز، به ویژه مسائل مربوط به سیاست های کلان جمهوری شکوهمند اسلامی را که نمی شود برای عوام کالانعام باز کرد، برادر شهروند. همین قدر سربسته
فرمودند که هزینه ی غنی کردن رُبّ گوجه در داخل، بیش از بهای وارد کردن آن از خارج می شود  منتهای مراتب ایشان ترجیح دادند  که ارز اسلامی به جای خاج پرستان لعنت الله علیهم اجمعین، به برادران هم کیش و هم ریش عراقی، سلام الله علیهم اجمعین   پرداخت شود.

*.*.*.*.*.*

فدوی از برادران ژاپنی حیرت می کند که به جای
آن که مثل برادران چینی مهر و تسبیح وخودروهای
ضد تظاهرات بسازند، دامن های اونورش
پیدا تولید می کنند!

*.*.*.*.*.*

تو دیگه چرا خواهر؟

*.*.*.*.*.*

دو نوع قرائت

          وضعیت وخیم اقتصادی وطن اسلامی، کم کم داشت فدوی را هم نگران می کرد که خدا را شکر با دریافت خبر میمنت اثری عجالتاً مبالغی رفع نگرانی شد. مخفی نماند و البتّه از حق نیز نباید گذشت که دولت خدمتگزار، ضمن صدور رایحه ی خوش خدمت، طرح های مفید و گوناگونی از جمله خرید مقادیـرعظیمـی افسار مرغـوب از قبرس به منظور مهار گرانی را به مرحله ی اجرا گذاشت که شوربختانه همگی با توطئه ی استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل مواجه و به شکست انجامیدند. و امّا برگردیم به آن خبر میمنت اثر که موجب راحتی خیال مان شد و فدوی آن را حین مطالعه مطالب مندرج در رسانه های دارالخرافه و مرور درخواست یکی از شهروندان گرامی به نام لارتیناهی دریافت که مرقوم داشته است:

 "از رئیس جمهور محترم تقاضامندیم که طرح جرّاحی اقتصادی را با توکـّل به خدا و شجاعت اجرا کند."!

واقعیت اینست که هر بحث و طرح اقتصادی در ایران اسلامی، پیش از هر چیزبه
نصّ صریح حضرت امام (ل) بر می گردد که فرمود: «اقتصاد مالِ خره!»... و واقعیت دیگر این که، علیرغم گذشت سی سال از طرح این عبارت حکیمانه، هنوز در این مورد بین علما، شدیداً اختلاف است. بدین معنی که دسته ای از علما با این فرمایش حکیمانه کاملاً موافق اند. لکن گلّه ای دیگر از علما، و البتّه با احترام به رأی حضرت امام (ل) در این خصوص، و نیز سوءاستفاده از آزادی اندیشه و بیان در جمهوری اسلامی، با کمال پرروئی نظری خلاف نظر حضرت امام(ل) ابراز و با شهامت تمام اعلام داشته اند که خیر!.. خر مالِ اقتصاده!

 

بیــــــت

                               میان دو تن جنگ چون آتش است                
                                و محمود بدبخت هیزم کش است


          و لذا برادر مهندس الاسلام و المسلمین احمدی نژاد نمی داند که در اجرای طرح «جرّاحی اقتصاد» کجای خر مربوطه را باید جرّاحی کند؟ حالا از طرح این معضل مملکتی نیز عجالتاً می گذریم که در حالتی که خر مذکور نر یا ماده باشـد نیـز اختلاف تازه ای بین علما کثرالله امثالهم، دائر می شود.
باری ـ یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود در این باره به فدوی گفت که به جهت ارادتی که مهندس الاسلام والمسلمین محموداحمدی نژاد دامت تحریکاته به حضرات آیات در قم، اعلی الله مقامهم اجمعین دارد، مراتب را از محضرشان استفتاء کرده و حضرات آیات جوادی آملی و تمساح یزدی نیز نظرات خویش را در پاسخ و البتّه با اندکی اختلاف ابـراز داشـته انـد. بررسی فتاوی مذکورحاکیست که حضرات آیات اساس را بر این گذاشته اند که خر مذکور نر است. این معنی، از فحوای فتاوی حضرات استنباط شد که فرموده اند: خرمربوطه قبل از هر چیز باید ختنه شود. ادامه ی گزارش حاکی است که این موضوع، پس از طرح در مجتمع تشخیص مصلحت نظام، در جلسه ی آینده ی دولت خدمتگزار مطرح، و وزیر محترم بهداشت نیز مسؤل حسن اجرای این جرّاحی خواهد بود.

*.*.*.*.*.*

قافیه را بهتر از این نمی شود رعایت کرد!

*.*.*.*.*.*

عاقبت نسیه فروشی!

*.*.*.*.*.*

زنگ تفریح

بسيجي با پوزخندی به دانشجو گفت : ما براي شرف و دين و آبرو می جنگيم ، آن وقت شما برای آزادی ؟؟
دانشجو گفت : خوب البتـّه هر کس برای آنچه ندارد می جنگد!

*.*.*.*.*.*

 

لکن کمتراز اعدام صرف نمی کند!

*.*.*.*.*.*

 

نقض غرض

 فدوی با آن که خود از مؤمنین ستاره دار است لکن گاه در درک بـرادران در می ماند و نمی داند مبنای محاسبه ی ایشان در آن ارتباط معین چه بوده است. نمونه فراوانست امّا نمونه ی تازه تر اگر بخواهید دم دست است بفرمایید:

یا حجت ابن الحسن، ریشه‌ی ظلمو بکن!

این شعار که مشتمل بر دو تکه ی مانعة الجمع است، توسط هموطنان قُمی فدوی درشب احیا و پس از استمـاع سخنان آیت الله صانعـی، صـادر شـده است. شمـا را نمی دانیم ، لکن فدوی قدری مورَمورش می شود چرا که می پندارد شعار مذکور اگر نگوید دفع فاسد به افسد ، دست کم نقض غرض است!

علی الله التکلان و هو المستعان فی جمع امور
الاحقر – فدوی

*.*.*.*.*.*

*.*.*

 

Jan. Sunday 03th. 2010

 

مسأله ی فیثاغورث
فـدوی هـم چنـان " گاز پیچ "!* است  و نمی داند که این حضرت امام (ل) چه صیغه ایست که هر یک از طرفین متخاصم، دست به آب   های مبسوط خود را به حضرتشان منتسب می کنند!.    ملاحظه کنید:
هم زمان حامیان آقای خاتمی حاضر در حسینیه، با شعارهای "صل علی محمد، یار خمینی آمد" از آقای خاتمی استقبال کردند. (بسیار خوب -فدوی)
به گفته این شاهدان عینی، با شروع سخنرانی آقای خاتمی، حامیان دولت که در حسینیه جماران حاضر بودند، با شعارهای "مرگ بر ضد ولایت فقیه" سعی در اخلال در سخنرانی آقای خاتمی داشتند. (فدوی- سر در گم!)


¤ عاملان فتنه سبز كه دشمن شادكن شده اند ديگر هيچ جايگاهی در اين كشور ندارند. ما خانواده شهدا همان طور كه شهيدانمان در وصيت نامه های خود تاكيد كرده اند، هيچ گاه در دفاع از ولايت فقيه و راه امام خمينی(ره) كوتاه نخواهيم آمد.


¤ سران فتنه كه ادعای خط امامی بودن می كنند، پس چرا با دشمنان امام خمينی(ره) متحد شده اند؟ مگرملی مذهبی ها، نهضت آزادی و... از مطرودان امام نبودند؟ سران فتنه و قانون شكنان بدانند كه مردم هوشيارند و می دانند چه كسی پيرو حقيقی خط امام است و چه كسی دروغ می گويد. از قوه قضائيه هم تقاضای برخورد می شود.
دكتر رضايی


¤ خواستم به مسئولين قضايی بگويم كه ديگر مماشات و ملاطفت با سران فتنه و قانون شكن را كنار بگذارند. با وجود هنجارشكنی های اخير عده ای در روز قدس،13 آبان، 16 آذر و ماجرای شهرستان قم چرا مدعيان خط امام (ره) هيچ اعلام انزجاری از آنها نمی كنند؟


مؤمنین و مؤمنات در این معرکه هم چنان دست کمی از فدوی ندارند و به قول عوام " گاز پیچ " اند well as  و نیز حضرت امام (ل) هم مع الاسف با آن همه معجزات و کرامات،  توان آن را ندارند که از مرقد مطهر برخاسته  و شدیدا ً توی دهن یکی از طرفین متخاصم (یا ترجیها ًهر دو!) زده و تکلیف اسلام و مسلمین را معلوم فرمایند...
---------------------------------------------------------
* ببخشید ، ُمعّرب " گوز پیچ " است ! فدوی بی تقصیر است .

*.*.*.*.*.*

 

حدیث معتبر عشق

فدوی که پس از تیمم، سایت مقدسی را تبرک می کرد به ناگهان، به عباراتی به شرح زیر برخورد که از شما چه پنهان، مبالغی مور مورش شد:

"تصدقت شوم؛ الهي قربانت بروم !، در اين مدت كه مبتلاي به جدايی از آن نور چشم عزيز و قوت قلبم گرديدم متذكر شما هستم و صورت زيبايت در آينه قلبم منقوش است..."

فدوی  نمی داند که تصورخوانندگان محترم ضد انقلاب و عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم  بین الملل از رابطه ی عاشقانه ی "یک فقیه، مجتهد، مرجع تقلید شیعه" چیست*، لکن همکار مکتبی فدوی در آن رسانه بر این باور است که:

"بدون شك می‌توان اين نامه را عاشقانه‌ترين نامه‌ای دانست كه از يك فقيه، مجتهد، مرجع تقليد شيعه و رهبر فرهمند ايران طی بيش از يك دهه بر جای مانده و نه فقط در ميان روحانيان و سياستمداران كه در ميان روشنفكران و نويسندگان هم بی‌نظير است."!**

فدوی البته در این راستا ، چیزهائی از این قبیل را خودش به یاد
می آورد :


روزه دارم من و افطارم ار آن لعل لب است
آری افطار رطب در رمضان، مستحب است!
روز ماه رمضان،  زلف میفشان که فقیه
بخورد روزه ی خود را به گمانی که شب است!
نقطه خالی غلط افتاد به کنج  ِلب ِ یار
نقطه هر جا غلط افتاد، مکیدن ادب است! ***

باری - فدوی تا کنون می پنداشت که شیطنت حضرت امام (ل) منحصر و محدود به همان غزل معروف  "من به خال لبت ایدوست گرفتار شدم" است لکن از زیارت آن سایت مطهر دریافت که خیر، مطلب بسیارسکسی تر از این حرف ها بوده است !.. کامل بخوانید:

«... عزيزم، اميدوارم خداوند شما را به سلامت و خوشي در پناه خودش حفظ كند. [حال] من با هر شدتی باشد می‌گذرد ولی به حمدالله تاكنون هرچه پيش آمد خوش بوده و الان در شهر زيباي بيروت هستم. حقيقتاً جای شما خالی است. فقط براي تماشای شهر و دريا خيلی منظره خوش دارد. صد حيف كه محبوب عزيزم همراهم نيست كه اين منظره عالی به دل بچسبد... ايام عمر و عزت مستدام. تصدقت. قربانت، روح‌الله.»

همکار مکتبی فدوی احوالات محبوب حضرت امام (ل) را در ادامه چنین گزارش می کند:

" گرچه خانم خديجه ثقفی، بانو قدس ايران!، همسر گرامی امام خمينی در همان ايام فروردين ‌ماه 1312 هجری شمسی، نامه عاشقانه حضرت روح‌الله، رهبر آينده انقلاب اسلامي ايران را از فرط شرم و حياي ايراني و اسلامي پاره كرده!، امّا چند سال پيش اين نامه از همه جا سر در آورده و نه فقط در صحيفه امام كه در مطبوعات و حتّی راديو و تلويزيون خوانده شد.! "

گفتن ندارد که نامه ی عاشقانه ای که در 76 سال پیش توسط معشوقه ی حضرت امام (ل) " از فرط شرم و حیای ایرانی - اسلامی " شدیدا ً پاره پوره شده، به ضرب امدادهای غیبی و الطاف خفیه ی الهی سر از "مطبوعات و حتا رادیو تلویزیون" در آورده است. هم چنین گفتن دارد که اگر بانو قدس ایران می دانست که حضرت امام (ل) به اینجاها می رسد، آن نامه ی عاشقانه را هرگز پاره نمی کرد!..و سرانجام این که فدوی نیز، این گناه کبیره را  بر همکاران مکتبی و بازیگوش خود هرگز نمی بخشد که با انتشار احوال شخصیه  تن مبارک حضرت امام (ل) را در مرقد مطهر، چندین درجه ی "ریش " ِتر لرزاندند!....
علی الله التکلان و هو المستعان فی جمع امور
هفتم نوامبر المؤدّب سنه ی 2009 ترسائی
کتبة الغقیر - فدوی
---------------------------------------------------------------------
* فیلمش را البته بر روی اینترنت ملاحظه کرده اند!
** متن فوق برگرفته از مقاله "فريد مدرسي" در مورد همسر امام بوده كه در مجله شهروند امروز به چاپ رسيد - شیعه
*** شاطر عباس قمی - به نقل از حافظه

ُمرکبّ به قول عوامcertificate   مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی فرجة الشریف که در آن به مقام " امام" (ل) باز هم به قول عوام  up grade  شده اند، نیز هنوز خشک نشده است که فدوی  به ایشان مُلتجی شود. اینست که همین طور انگشت به ماتحت مانده است که چه کند؟ 
شما خواننده ی محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل  اگر در این ارتباط نظری دارید  بفرمائید که ضمن این که اگر اُخروی دارد، موجب می شود که انگشت کذائی  نیز، آزاد شود!...
و الله الموفق و المعین 
2 دسامبر المورب سنه ی 2009 ترسائی

*.*.*.*.*.*

a

*.*.*.*.*.*

والله برادر بسیجی به قول سید قاسم (مش قاسم سابق – م) دروغ چرا، تا اعدام آ.آ.آ.آ . تا آنجا که فدوی می داند ، حضرت گویا کچل هم بوده اند فلذا اگر زحمت نیست ، از خون ما بگذرید!

*.*.*.*.*.*

حدیث معتبر عشق
فدوی که پس از تیمم ، سایت مقدسی را تبرک می کرد به ناگهان ، به عباراتی بشرح زیر برخورد که از شما چه پنهان ، مبالغی مور مورش شد :
"تصدقت شوم؛ الهي قربانت بروم !، در اين مدت كه مبتلاي به جدايي از آن نور چشم عزيز و قوت قلبم گرديدم متذكر شما هستم و صورت زيبايت در آينه قلبم منقوش است. ...."
فدوی  نمی داند که تصورخوانندگان محترم ضد انقلاب و عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم  بین الملل از رابطه ی عاشقانه ی" یک فقیه، مجتهد، مرجع تقلید شیعه " چیست *، لکن همکار مکتبی فدوی در آن رسانه بر این باور است که :
" بدون شك مي‌توان اين نامه را عاشقانه‌ترين نامه‌اي دانست كه از يك فقيه، مجتهد، مرجع تقليد شيعه و رهبر فرهمند ايران طي بيش از يك دهه بر جاي مانده و نه فقط در ميان روحانيان و سياستمداران كه در ميان روشنفكران و نويسندگان هم بي‌نظير است. " !**
فدوی البته در این راستا ، چیزهائی از این قبیل را خودش بیاد می آورد :
روزه دارم من و افطارم ار آن لعل لب است
آری افطار رطب در رمضان ، مستحب است !
روز ماه رمضان ،  زلف میفشان که فقیه
بخورد روزه ی خود را بگمانی که شب است !
نقطه خالی غلط افتاد به کنج  ِلب ِ یار
نقطه هر جا غلط افتاد ، مکیدن ادب است ! ***
باری - فدوی تا کنون می پنداشت که شیطنت حضرت امام ( ل ) منحصر و محدود به همان غزل معروف  " من به خال لبت ایدوست گرفتار شدم " است لکن از زیارت آن سایت مطهر در یافت که خیر، مطلب بسیار سکسی تر از این حرف ها بوده است !.. کامل بخوانید :
«... عزيزم، اميدوارم خداوند شما را به سلامت و خوشي در پناه خودش حفظ كند. [حال] من با هر شدتي باشد مي‌گذرد ولي به حمدالله تاكنون هرچه پيش آمد خوش بوده و الان در شهر زيباي بيروت هستم. حقيقتا جاي شما خالي است. فقط براي تماشاي شهر و دريا خيلي منظره خوش دارد. صد حيف كه محبوب عزيزم همراهم نيست كه اين منظره عالي به دل بچسبد... ايام عمر و عزت مستدام. تصدقت. قربانت؛ روح‌الله.»
همکار مکتبی فدوی احوالات محبوب حضرت امام (ل) را در ادامه چنین گزارش می کند :
" گرچه خانم خديجه ثقفي؛ بانو قدس ايران !، همسر گرامي امام خميني در همان ايام فروردين ‌ماه 1312 هجري شمسي، نامه عاشقانه حضرت روح‌الله، رهبر آينده انقلاب اسلامي ايران را از فرط شرم و حياي ايراني و اسلامي پاره كرده !، اما چند سال پيش اين نامه از همه جا سر در آورده و نه فقط در صحيفه امام كه در مطبوعات و حتي راديو و تلويزيون خوانده شد. ! "
گفتن ندارد که نامه ی عاشقانه ای که در 76 سال پیش توسط معشوقه ی حضرت امام (ل) " از فرط شرم و حیای ایرانی – اسلامی " شدیدا ً پاره پوره شده،به ضرب امدادهای غیبی و الطاف خفیه ی الهی سر از" مطبوعات و حتا
رادیو تلویزیون " در آورده است . همچنین گفتن دارد که اگر بانو قدس ایران می دانست که حضرت امام (ل) به اینجاها می رسد ، آن نامه ی عاشقانه را هرگز پاره نمی کرد !..و سرانجام اینکه فدوی نیز، این گناه کبیره را  بر همکاران مکتبی و بازیگوش خود هرگز نمی بخشد که با انتشار احوال شخصیه  تن مبارک حضرت امام (ل) را در مرقد مطهر، چندین درجه ی "ریش " ِتر لرزاندند !....
علی الله التکلان و هو المستعان فی جمع امور
هفتم نوامبر المؤدّب سنه ی 2009 ترسائی
کتبة الغقیر - فدوی
---------------------------------------------------------------------
* فیلمش را البته بر روی اینترنت ملاحظه کرده اند !
** متن فوق برگرفته از مقاله "فريد مدرسي" در مورد همسر امام بوده كه در مجله شهروند امروز به چاپ رسيد - شیعه
*** شاطر عباس قمی – به نقل از حافظه

*.*.*.*.*.*

راه پیمائی

aa

نمایندگان محترم خطر فرموده و در مجلس راهپیمائی می فرمایند!

*.*.*.*.*.*

پای درد دل مردم دارالخُرافه

اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

¤ يكي از مواردی كه دل هر انسان آزاده ای را مي سوزاند فرار حرمت شكنان در روز عاشورا از دست قانون و نيروهای امنيتی است و اين موضوع جگر انسان را می سوزاند. خواهش ما از نيروهای امنيتی اين است كه اولاً از اين به بعد هوشياری خودشان را بيشتر كنند و ديگر اين كه يك شبكه اطلاعاتی مردمی برای ردگيری و بازداشت آشوبگران در محله های مختلف راه اندازی كنند.
محمدرضا علاقبندان


+ پیشنهاد شما با قید سه فوریت به عرض رسید. عصبانی شدند  و فرمودند لازم نیست سرود یاد مستان بدهید، برادرمحمد (ص) رضا (ع)!


¤ به قوه قضاييه و مسئولان امنيتی هشدار می دهيم چنانچه اين فتنه را خاموش نكنيد ما از شهرها و روستاها به طرف تهران حركت می كنيم و در عرض 48 ساعت كار را يكسره و اين فتنه را خاموش می كنيم.
فيصل كثير از شوش دانيال


+ پیغام شما به برادران تحویل و رسید دریافت شد. تشکر کرده و گفتند شما زحمت نکشید اتوبوس ها برای شما وهواپیما برای مقام معظم رهبری و توابع، به قول عوام already  آماده است برادر فیصل!


¤ بانك مركزی در شرايطی قصد دارد كه از 17 دی ماه، اسكناس های نوشته دار را باطل كند كه اطلاع رسانی دقيقی نكرده است. به خصوص اين كه مهلت بسيار اندكی هم برای اين برنامه به مردم داده اند.
يك هموطن


+ فدوی به قول حضرت امام (ل) خوف آن دارد که اگر کار بهمین منوال پیش برود، شعارها از اسکناس به پیشانی و صورت و سایر اماکن بدن برادران منقل شود  در آن صورت چه باید کرد، برادر هموطن؟


¤ در روزهای عزاداری، شهرداری تهران اقدام به توزيع آب معدنی با مارك شركت صهيونيستی نستله در برخی از مساجد و هيئت ها نمود. مگر رژيم صهيونيستی جنايتكار عليه بشريت و دشمن ملت ايران نيست؟
يك شهروند


+ فدوی این نکته را به نیابت از جنابعالی از مرجع تقلید خود استفتاء کرد، فرمودند اگر رژیم صهیونیستی لعنت الله علیه در صدر اسلام هم بود، بسیاری از اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین، از تشنگی هلاک نمی شدند، برادر شهروند!


¤ از آموزش و پرورش به خاطر موكول كردن امتحانات دانش آموزان پس از عزاداری های محرم تشكر می كنم.
عطيه محمدی
+ قابلی نداشت، فقط می خواستیم در تظاهرات شرکت نکنید، خواهر محمد(ص) ی.


¤ پيشنهاد می شود كه برای ايام عزاداری محرم، مقتل های مورد تاييد مقام معظم رهبري را چاپ بفرمائيد.
ابوالفضل عياريان


+ چشم. در حاشیه نیز دعا می کنیم که یکی از مقتل ها نصیب خودشان شود برادر ابولفضل(ع).
آمین یا رب العالمین !

*.*.*.*.*.*

تا درودی دیگر ، بدرود

 

 

Archive 2010